Nieudana regulacja brwi i ich porost. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 19:02   #241
Coffee With Milk
Zadomowienie
 
Avatar Coffee With Milk
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 276
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Boże, dziewczyny, pomóżcie Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa, żeby brwi odrosły tak, żeby jeszcze były takie jak przed wyrwaniem? Wróciłam właśnie od kosmetyczki, tak mnie oszpeciła, że po prostu siedzę i wyję Nie wiem jak ja wyjdę do ludzi, zamiast moich pięknych, grubych brwi, które były moim atutem, mam cieniutkie kreseczki Moja twarz kompletnie straciła wyraz, jest po prostu załamana
Coffee With Milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:57   #242
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Jeśli ciągle nie regulujesz brwi do 'kreseczek' to jest szansa. Sama nie raz zostałam zmasakrowana przez dziwne pomysły kosmetyczki i udało mi się wrócić do grubszych brwi.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:24   #243
Katarzynkax3
Przyczajenie
 
Avatar Katarzynkax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Dokładnie, po jakimś czasie odrosną, może to zająć nawet około miesiąca i na początku nie wygląda to najpiękniej ale warto czekać aby potem wyglądać tak pięknie jak wcześniej, wiem po sobie Smaruj/nakładaj na brewki olejek rycynowy regularnie a będzie dobrze uwierz !
Katarzynkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:26   #244
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Również od jakiegoś czasu używam olejek rycynowy (około dwa, trzy tygodnie).

Moje spostrzeżenie:

1. Rosną szybciej.
2. Są ciemniejsze (ale to pewnie kwestia natłuszczenia, olejek sam w sobie raczej nie ma właściwości przyciemniających?).
3. Włoski, które odrosły na nowo są grubsze, kłujące i niestety nie układają się wzdłuż linii brwi tylko sterczą Ale mam nadzieję, że z czasem je ujarzmię.


Odnośnie henny - raz miałam zrobioną i mam pytanie do was: jak długo powinna się utrzymać? Mi się zmyła zaledwie po paru dniach...
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 08:09   #245
Katarzynkax3
Przyczajenie
 
Avatar Katarzynkax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Co do henny, też miałam robioną, tylko raz to trzymała mi się około 1,5 tygodnia, z tego co pamiętam. Kosmetyczka kazała mi przychodzić co 2-3 tygodnie, ale dałam sobie z tym spokój, bo to nawet nie wyglądało za dobrze.. Z natury miałam bardzo, bardzo czarne brwi, jak zrobiłam hennę to mi trochę wyblakły niestety
Katarzynkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 20:04   #246
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez Katarzynkax3 Pokaż wiadomość
Z natury miałam bardzo, bardzo czarne brwi, jak zrobiłam hennę to mi trochę wyblakły niestety
Po co robić hennę, skoro ma się naturalne 'bardzo, bardzo czarne' brwi?


Zrobiłam hennę firmy Delia - trzymała się ponad dwa tygodnie. Za kilka dni wypróbuję nowy nabytek - Refectocil
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 21:17   #247
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez Ssylwka3 Pokaż wiadomość
Po co robić hennę, skoro ma się naturalne 'bardzo, bardzo czarne' brwi?


Zrobiłam hennę firmy Delia - trzymała się ponad dwa tygodnie. Za kilka dni wypróbuję nowy nabytek - Refectocil
ja używałam obu, Delia mi jakoś bardziej podpasowała.
Refectocil jakoś ciężej mi się nakłada
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 19:52   #248
Katarzynkax3
Przyczajenie
 
Avatar Katarzynkax3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Chodzi o to, że miałam źle wyregulowane brweki i gdzieniegdzie takie placki, więc kosmetyczna chciała to jakoś zatuszować, no i nałożyła henne także tam gdzie tych placków nie było
Katarzynkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:06   #249
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez Katarzynkax3 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że miałam źle wyregulowane brweki i gdzieniegdzie takie placki, więc kosmetyczna chciała to jakoś zatuszować, no i nałożyła henne także tam gdzie tych placków nie było

W takim razie kosmetyczka jakaś niedouczona, przecież henna farbuje włoski nie skórę - farbowanie skóry to 'skutek uboczny', z tego co mi wiadomo


Refectocil sprawdził się - kolor idealny, bardzo naturalny. Trzyma się dość długo. Wydajny. Tylko troszkę trudno zmieszać ją z wodą utlenioną - wychodzi jakaś taka glutowata
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 08:34   #250
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Drogie dziewczyny,
chyba pora reaktywować ten temat.. Byłam wczoraj u "kosmetyczki" w moim mieście - okropnie zarosłam i chciałam podregulować od dołu brwi. Z natury mam bardzo ciemne i grube. Wyszłam z niteczkami, oskubanymi z góry, z dołu, z boku, obciętymi... Mam krótsze co najmniej o połowę. Cieńsze - to chyba 1/5 moich naturalnych brwi. Wyglądam komicznie, jak karykatura samej siebie... Nie wiem czego szukam, chyba pocieszenia, bo od wczoraj płaczę i smaruję olejkiem rycynowym. Bez makijażu brwi się nie da wyjść na ulicę. Załączam fotkę - u góry - po wizycie u kosmetyczki, która zrobiła mi naprawdę fajny i ładny kształt (naturalne mam 2x grubsze), a na dole... wizyta u wczorajszej. Lewa brew ledwo mi się łączy za pomocą dwóch włosków. Dodam jeszcze, że są piekielnie krzywe. Zdjęcie chyba nie oddaje tragizmu sytuacji. Niech ktoś mnie pocieszy, powie mi, że to odrośnie i że w sierpniu będę miała z powrotem swoje piękne brwi;( Chyba zabiję tę kosmetyczkę!!!
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.

Edytowane przez josiex
Czas edycji: 2012-07-13 o 00:13 Powód: dopisałam, że zabiję kosmetyczkę.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 15:33   #251
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,
chyba pora reaktywować ten temat.. Byłam wczoraj u "kosmetyczki" w moim mieście - okropnie zarosłam i chciałam podregulować od dołu brwi. Z natury mam bardzo ciemne i grube. Wyszłam z niteczkami, oskubanymi z góry, z dołu, z boku, obciętymi... Mam krótsze co najmniej o połowę. Cieńsze - to chyba 1/5 moich naturalnych brwi. Wyglądam komicznie, jak karykatura samej siebie... Nie wiem czego szukam, chyba pocieszenia, bo od wczoraj płaczę i smaruję olejkiem rycynowym. Bez makijażu brwi się nie da wyjść na ulicę. Załączam fotkę - u góry - po wizycie u kosmetyczki, która zrobiła mi naprawdę fajny i ładny kształt (naturalne mam 2x grubsze), a na dole... wizyta u wczorajszej. Lewa brew ledwo mi się łączy za pomocą dwóch włosków. Dodam jeszcze, że są piekielnie krzywe. Zdjęcie chyba nie oddaje tragizmu sytuacji. Niech ktoś mnie pocieszy, powie mi, że to odrośnie i że w sierpniu będę miała z powrotem swoje piękne brwi;( Chyba zabiję tę kosmetyczkę!!!
Piękne masz te brwi na zdjęciu u góry. Odrosną na pewno. Niestety czasem się trafi na taką panią bez powołania i bez wyobraźni Na pocieszenie - zostałaś "oskubana" raz. A wiesz, co ja robiłam? Eh. W lewej brwi nie miałam od połowy do zewnętrznego końca włosków - wyrywałam je, bo mi nie grały do kształtu Oczywiście ubytki malowałam. Potem przycinałam. Katowałam je tak z rok, a teraz mnie oświeciło - źle jest. Zapuszczam więc z Tobą od paru dni. Nie wiem, czy w sierpniu będziesz miała już normalne brwi - zależy jak szybko Ci rosną. Mi rosły szybko, musiałam je wyrywać dwa razy w tygodniu, bo po tygodniu już włoski miały 2/3 milimetry. Za to teraz zwolniły chyba specjalnie. Znalazłam niby dobrą kosmetyczkę, polecaną, pójdę do niej. Niech coś z tym zrobi. U mnie strach polega na tym, że te długo wyrywane i non stop już nie odrosną - u Ciebie nawet nie ma o czymś takim mowy
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2012-07-08 o 15:35
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 16:23   #252
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Dziękuję Ci kochana za słowa pocieszenia. Od wczoraj ryczę - bo chciałam tylko podregulować właśnie do tego stanu jak i góry... Najlepsze było to, że jak powiedziałam "Jezu, jakie cienkie!" to odpowiedziała mi "Ja tylko je podcięłam i wyrwalam wg tego łuku". Jasne - a na górze prawie w ogóle nie mam włosków... Najlepsze to, że pozostawiła mi kilka włosków, wokół tej brwi, takich pojedynczych, ale ich nie ruszam, czekam, aż inne podrosną. Pozostaje mi malowanie brwi do końca wakacji, dobrze, że na uczelnię wracam w październiku.
Brwi mi rosną dość szybko - ostatni raz u kosmetyczki byłam miesiąc temu, w międzyczasie wyrywałam sobie pojedyncze włoski, a byłam dość konkretnie zarośnięta jak poszłam wczoraj.

W takim razie zapuszczamy razem i musimy się koneicznie informować o efektach
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:30   #253
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci kochana za słowa pocieszenia. Od wczoraj ryczę - bo chciałam tylko podregulować właśnie do tego stanu jak i góry... Najlepsze było to, że jak powiedziałam "Jezu, jakie cienkie!" to odpowiedziała mi "Ja tylko je podcięłam i wyrwalam wg tego łuku". Jasne - a na górze prawie w ogóle nie mam włosków... Najlepsze to, że pozostawiła mi kilka włosków, wokół tej brwi, takich pojedynczych, ale ich nie ruszam, czekam, aż inne podrosną. Pozostaje mi malowanie brwi do końca wakacji, dobrze, że na uczelnię wracam w październiku.
Brwi mi rosną dość szybko - ostatni raz u kosmetyczki byłam miesiąc temu, w międzyczasie wyrywałam sobie pojedyncze włoski, a byłam dość konkretnie zarośnięta jak poszłam wczoraj.

W takim razie zapuszczamy razem i musimy się koneicznie informować o efektach
Myślę, że wiedziała, że zepsuła sprawę, ale próbowała to jakoś tłumaczyć niemożliwe, żeby nie widziała, co zrobiła. Zaślepiło ją,czy co? Widać przecież, że krzywo wyrwane... Jejku. Ja też się cieszę, nie chciałabym się z takimi krzakami pokazywać na uczelni w piątek mam jeszcze egzamin jeden, ale to nic. Gorzej byłoby codziennie chodzić. Czyli do miesiąca odrosną ja takich ślicznych i gęstych nie będę mieć, bo blond jestem i takie też mam brwi - jasnoszare, ale przesadziłam z tym wyrywaniem martwię się ogromnie, że mi nie odrosną. Smaruję olejkiem rycynowym na noc i nie mogę się zdecydować co lepsze -ten olejek czy może L'biotica do rzęs...
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:25   #254
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Ja na razie katuję je olejkiem rycynowym, a jak zaczną odrastać, to dodam do tego tę odżywkę.
Cały czas mam problem z dobraniem kredki - jako posiadaczka gęstych brwi nigdy ich nie malowałam. Pomalowałam na próbę czarną kredką, ale wyglądam karykaturalnie (ciemne brwi, ni jasne, ni ciemne brązowe włosy i blada, nieopalona twarz), zastanawiam się nad ciemnoszarą może? Aaaa chyba oszaleję, w dodatku mama mi załatwiła pracę w sklepie, jak tutaj się ludziom pokazać Już nawet z desperacji zaczęłam myśleć o grzywce, ale zapuszczałam pół roku i mam teraz za brodę i szkoda...
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:50   #255
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Ja na razie katuję je olejkiem rycynowym, a jak zaczną odrastać, to dodam do tego tę odżywkę.
Cały czas mam problem z dobraniem kredki - jako posiadaczka gęstych brwi nigdy ich nie malowałam. Pomalowałam na próbę czarną kredką, ale wyglądam karykaturalnie (ciemne brwi, ni jasne, ni ciemne brązowe włosy i blada, nieopalona twarz), zastanawiam się nad ciemnoszarą może? Aaaa chyba oszaleję, w dodatku mama mi załatwiła pracę w sklepie, jak tutaj się ludziom pokazać Już nawet z desperacji zaczęłam myśleć o grzywce, ale zapuszczałam pół roku i mam teraz za brodę i szkoda...
Doradziłabym kredkę, ale mam całkiem inny kolor brwi... mam taką kredkę szaro - brązową, zimny odcień. Poszłam do drogerii, malowałam po ręce kredkami i przykładałam do brwi, czy podobne - tak wybierałam. Szkoda,szkoda ścinać, a brwi odrosną. Ja dzisiaj delikatnie maźnęłam te małe odrastające korektorem, troszkę mniej było widać, możesz spróbować. I przeczekać... ja też muszę przeczekać
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 23:29   #256
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Makabra, na zdjęciach to i tak wygląda dobrze. Na żywo tragicznie. Powoli przyzwyczajam się do tego widoku, jutro o 9.05 kupię kredkę i jakoś się przemęczę. Mój TŻ powiedział, że bez brwi też jestem piękna więc jakoś mnie pocieszył Przemęczymy się, Kochana i za jakiś czas pochwalimy się cudownymi brewkami
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:52   #257
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Makabra, na zdjęciach to i tak wygląda dobrze. Na żywo tragicznie. Powoli przyzwyczajam się do tego widoku, jutro o 9.05 kupię kredkę i jakoś się przemęczę. Mój TŻ powiedział, że bez brwi też jestem piękna więc jakoś mnie pocieszył Przemęczymy się, Kochana i za jakiś czas pochwalimy się cudownymi brewkami
Pozytywna opinia TŻa pomaga ja takowego nie posiadam akurat, więc sama sobie do lustra mówię, że nie ma tragedii mam nadzieję, że z moich brwi da się wydobyć ładny kształt, jak odrosną. Chciałabym mieć takie jak Ty masz ale z takimi to się trzeba urodzić
dzisiaj zauważyłam, że tam na lewej brwi, gdzie była dziura, rosną jakieś maluśkie włoski. Pocieszające może wrócą do stanu sprzed katowania.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 00:55   #258
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Ja dziś umalowałam brwi (kupiłam chyba dobry odcień) i wyszłam do ludzi. Nie czułam się najgorzej Mam nadzieję, że brwi mi wrócą do wcześniejszego stanu, bo lewa brew bez makijażu jest niewidoczna! Dobrze, że są wakacje i nic innego poza brwiami nie zaprząta mi głowy Ale obiecałam sobie, że jak odrosną, to pójdę do tej kosmetyczki ze zdjęciem i jej nawrzucam...
Mam nadzieję (ja ciągle mam nadzieję), że już niedługo zobaczę włoski!
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 11:25   #259
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Ja dziś umalowałam brwi (kupiłam chyba dobry odcień) i wyszłam do ludzi. Nie czułam się najgorzej Mam nadzieję, że brwi mi wrócą do wcześniejszego stanu, bo lewa brew bez makijażu jest niewidoczna! Dobrze, że są wakacje i nic innego poza brwiami nie zaprząta mi głowy Ale obiecałam sobie, że jak odrosną, to pójdę do tej kosmetyczki ze zdjęciem i jej nawrzucam...
Mam nadzieję (ja ciągle mam nadzieję), że już niedługo zobaczę włoski!
Widzisz, makijaż pomaga, jakoś przetrwamy chociaż ja dzisiaj będę gromy rzucać, malując się, bo nienawidzę mieć włosków byle gdzie, a teraz tak mam. Uwielbiam estetyczne brwi, a nie tu włosek, tam włosek, ten leży, ten stoi... eh idź, chociaż pewnie powie, że przecież ładnie było Ja pewnie dopiero na początku sierpnia pójdę... okropnie późno, ale lepiej, żeby całe odrosły... mam nadzieję, że ta pani mi nie zepsuje znowu, bo chyba bym się załamała Teraz idziesz do kosmetyczki tej poprzedniej, tak? A z ciekawości - z jakiego miasta jesteś?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 12:34   #260
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Jestem z małej miejscowości niedaleko granicy polsko-niemieckiej, ale w roku akademickim przebywam w Szczecinie, bo tam studiuję .
Pochowałam sobie pęsety na czas odrastania brwi i tak schowałam (miałam dwie), że teraz nie mogę ich znaleźć, a dziś rano robiłam wąsik i zobaczyłam, że zostały mi 3 włoski, ktorych nie złapał plaster i nie mam tego czym usunąć
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:08   #261
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Jestem z małej miejscowości niedaleko granicy polsko-niemieckiej, ale w roku akademickim przebywam w Szczecinie, bo tam studiuję .
Pochowałam sobie pęsety na czas odrastania brwi i tak schowałam (miałam dwie), że teraz nie mogę ich znaleźć, a dziś rano robiłam wąsik i zobaczyłam, że zostały mi 3 włoski, ktorych nie złapał plaster i nie mam tego czym usunąć
Aaa, za daleko ja w Krakowie studiuję i tam też znalazłam kosmetyczkę. Hahahaa no to skutecznie, nie ma co obyś tylko za ten miesiąc znalazła
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:19   #262
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Kusiło mnie dzisiaj, żeby sobie wyregulować te brwi. Wyglądały ładnie pomalowane i pomyślałam, że nie potrzebuję może pomocy kosmetyczki :[ już sama nie wiem.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 08:36   #263
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

@Shadii: Nie ruszaj!!!!
Musimy wytrzymać jeszcze troszkę i będziemy miały znów śliczne brwi. Moje zaczynają odrastać, ale tej bardziej wyskubanej, lewej, idzie to troszkę gorzej
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 09:09   #264
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Bry, łączę się z Wami, bo też od dłuższego czasu walczę o moje brwi. Jest coraz lepiej, ale i tak są jeszcze za krótkie, przy zewnętrznej granicy oka w ogóle mi nie chcą rosnąć.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:04   #265
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
@Shadii: Nie ruszaj!!!!
Musimy wytrzymać jeszcze troszkę i będziemy miały znów śliczne brwi. Moje zaczynają odrastać, ale tej bardziej wyskubanej, lewej, idzie to troszkę gorzej
Nie ruszać? Myślisz, że kosmetyczka zrobi to lepiej? To nie będę ruszać porzuciłam olejek rycynowy, smaruję tylko L'bioticą - działa lepiej, tak mi się wydaje. Ja też mam gorszą lewą, ale wiadomo czemu. Tam w jednym miejscu w ogóle placek jest

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Bry, łączę się z Wami, bo też od dłuższego czasu walczę o moje brwi. Jest coraz lepiej, ale i tak są jeszcze za krótkie, przy zewnętrznej granicy oka w ogóle mi nie chcą rosnąć.
Hej Ja na zewnątrz zawsze swoje przedłużam, bo mam za krótkie... ile już zapuszczasz?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Polly, pozwoliłam sobie zajrzeć na bloga w Twoim podpisie - ale z Ciebie śliczna dziewczyna brwi masz również bardzo ładne, w sumie nie ma czego zapuszczać, tylko właśnie końce troszkę - spróbuj L'biotici, jeśli jeszcze nie miałaś. Usta masz przepiękne i oczy. I cerę też. I w ogóle
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:23   #266
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej Ja na zewnątrz zawsze swoje przedłużam, bo mam za krótkie... ile już zapuszczasz?

Polly, pozwoliłam sobie zajrzeć na bloga w Twoim podpisie - ale z Ciebie śliczna dziewczyna brwi masz również bardzo ładne, w sumie nie ma czego zapuszczać, tylko właśnie końce troszkę - spróbuj L'biotici, jeśli jeszcze nie miałaś. Usta masz przepiękne i oczy. I cerę też. I w ogóle
Ja już długo , bo wcześniej miałam za cienkie, smarowałam olejkiem rycynowym, L'biotica też używałam, ale po olejku było lepiej, chyba zacznę znowu.
A dziękuję bardzo.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:44   #267
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

@_polly_: piękne brwi Zakochana jestem w Tobie, jesteś piękną dziewczyną i masz śliczne rzęsy (jaki to tusz?).

@Shadii: nie ruszaj lepiej. Ja zapuszczam maksymalne krzaczory teraz. Wytrzymaj troszkę, w końcu są wakacje i nikt nas nie ogląda. Ja pójdę dopiero we wrześniu do kosmetyczki. Jak mi odrosną na dole, to podreguluję troszkę, bo ja mam naturalne brwi jak Ryszard Ochódzki... No ale już się nie mogę doczekać tego dnia aż odrosną, rano jak wstaję, to zmywam resztki olejku i od razu maluję brwi, by poczuć namiastkę piękna
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:55   #268
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Do @_polly_:
Też zaczęłam stosować olejek mam nadzieję, że i mi pomoże.

Weszłam na Twojego bloga i zakochałam się w Twoich oczach , w ogóle jesteś piękną kobietą!

Edytowane przez TheLittleMouse
Czas edycji: 2012-07-11 o 12:56 Powód: brak nazwy osoby.
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:23   #269
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
@_polly_: piękne brwi Zakochana jestem w Tobie, jesteś piękną dziewczyną i masz śliczne rzęsy (jaki to tusz?).
Kurczę, jak mi tutaj słodzicie, aż się zawstydziłam.
A do pięknych brwi mi jeszcze wiele brakuje. A tusz to Astor Big & beautiful boom, ten złoty.
Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Do @_polly_:
Też zaczęłam stosować olejek mam nadzieję, że i mi pomoże.

Weszłam na Twojego bloga i zakochałam się w Twoich oczach , w ogóle jesteś piękną kobietą!
I znowu dziękuję.
Moje brwi są straszne do okiełznania, jak odrastają, to niektóre dziwnie sterczą i ni choinka, się nie ułożą.


A jakich cieni/kredek/żeli używacie do podkreślania brwi?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:28   #270
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Post Dot.: Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Kurczę, jak mi tutaj słodzicie, aż się zawstydziłam.
A do pięknych brwi mi jeszcze wiele brakuje. A tusz to Astor Big & beautiful boom, ten złoty.


I znowu dziękuję.
Moje brwi są straszne do okiełznania, jak odrastają, to niektóre dziwnie sterczą i ni choinka, się nie ułożą.


A jakich cieni/kredek/żeli używacie do podkreślania brwi?

Aż głupio się przyznać ale ja nie używam nic!
Mam z natury baaaaardzo ciemne brwi, czarne włosy i ciemnobrązowe oczy
Może czas to zmienić i zastosować coś? Polecacie coś, dzięki czemu brwi będą wyglądać po prostu ładniej ?
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 15:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.