Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to będzie? - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 20:59   #1051
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Obcięłam włosy.

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Beata ale jesteś kozak
Chodzi o chemię czy pseudostłuczkę?
Ale tak na serio to nic się nie stało, a tak się bałam, że mama straci zniżkę czy coś tam jeszcze. U mnie NIC nie było, a u faceta trochę mojego lakieru zostało [taka kreska 1x4 cm], ale lakiernik to pastą starł, więc nie trzeba było nic tam robić.
Ale jaka agresywna baba z nim jechała. Zwracała się do mnie jakbym jej rodzinę zamordowała.

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
mam jakiś okres powątpiewania w swoje umiejętności.
na prawdę odnoszę wrażenie, że nic nie umiem. czuje się... głupia.
Marta, to przejdzie tylko musisz zacząć w siebie wierzyć.

Cytat:
Napisane przez Sasza_ Pokaż wiadomość
Witam

Również stresuje się na samą myśl o zbliżającej się maturze
Zdaje :
Matma P
Polski P
Ang R
Historia R
Wos R

Z tego wszystkiego najbardziej boje się historii chociaż to właśnie na nią poświęcam najwięcej czasu.. martwię się tematem maturalnym,bo jest dość wysoko punktowany (20pkt=40%) a w szkole jak to w szkole nie piszemy w ogóle tego typu wypracowań.
Cześć.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:15   #1052
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
Witam drogie kobietki
oj dawno mnie tutaj nie bylo ale albo nauka,albo len albo ogladanie filmiku ze 100 ktory teraz dostalismy dopiero :P albo jakis wypad z przyjaciółka
wybaczcie

Mam do Was pytanko cyz korzysta z Was może któraś z podanych ksiązek ?
ja korzystam z tej zielonej b.fajna polecam
Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Obcięłam włosy.



Chodzi o chemię czy pseudostłuczkę?
Ale tak na serio to nic się nie stało, a tak się bałam, że mama straci zniżkę czy coś tam jeszcze. U mnie NIC nie było, a u faceta trochę mojego lakieru zostało [taka kreska 1x4 cm], ale lakiernik to pastą starł, więc nie trzeba było nic tam robić.
Ale jaka agresywna baba z nim jechała. Zwracała się do mnie jakbym jej rodzinę zamordowała.



Marta, to przejdzie tylko musisz zacząć w siebie wierzyć.



Cześć.
jak to moja koleżanka mówi która wczoraj ścięła włosy " Przynajmniej będzie na co zwalić "
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:25   #1053
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
jak to moja koleżanka mówi która wczoraj ścięła włosy " Przynajmniej będzie na co zwalić "
Nie wierzę w przesądy.
Włosy nie mają żadnego znaczenia na wynik uzyskany na maturze.
Liczy się to co w głowie, a nie na głowie.

--------------

Drugi dzień przebimbany. 'Dziękuję, do widzenia', jakby to mój instruktor powiedział.
Ale studniówkę obejrzałam. Jeszcze zdjęcia.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:26   #1054
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

wpadłam na moment jeszcze.

Marta, jak każda inna z tych prac, które mam nagrane - kelnerka w barze ale tu będzie młoda ekipa no i w Sopocie, co mi bardziej odpowiada niż Starówka w Gda.

czemu mieliby Cię nie przyjąć? mnie chcą od 19 maja a to nawet nie jest połowa.
ale napisałam, że będę dyspozycyjna od 1 czerwca, bo ten wyjazd w Góry zaplanowałam sobie

Beata, trzeba było pogryźć tą babę

idę spać.
branoc ;*
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:56   #1055
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość

Chodzi o chemię czy pseudostłuczkę?
Ale tak na serio to nic się nie stało, a tak się bałam, że mama straci zniżkę czy coś tam jeszcze. U mnie NIC nie było, a u faceta trochę mojego lakieru zostało [taka kreska 1x4 cm], ale lakiernik to pastą starł, więc nie trzeba było nic tam robić.
Ale jaka agresywna baba z nim jechała. Zwracała się do mnie jakbym jej rodzinę zamordowała.
O cheeemię!
To forum czuwało nad dobrem Twojego autka

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
no to powodzenia Ci życzę z tą fil ugrofińską na UW
miejsc 20, a ludzi chętnych full, i to z dużo lepszymi wynikami niż do Gda, co jest raczej jasne. Ja nawet na UW nie składam bo WIEM, ze się nie dostanę (w Gdańsk jako tako wierzę, o ile będę miała swoje 90% z geo i jakieś 85-90% z angla R fajnie....nadostawane...)
Te progi mnie po prostu przerażają .. Ja nie wiem co to będzie W każdym mieście tyle ludzi chętnych na te filologie, ratunku.


Ide spać, nic mi się już nie chce
Dobranoc
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:08   #1056
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
PS. znalazłam sobie kolejną alternatywę pracy. W Sopocie na Monciaku tym razem. I chyba ta mi najbardziej na razie odpowiada.
tróją się nie przejmuj.
zazdroszczę Ci tych ofert pracy

P.S. Jutro kupię tą kartkę, I promise! Dzisiaj musiałam jechać do fryzjera po szkole, bo jechałyśmy w 5 i dostałyśmy zniżkę
Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
W ogóle właśnie wróciłam z piwka.
Koleżankę wyciągnęłam, bo chłopak z nią zerwał (po 2 latach bycia ze sobą)- wysłał jej smsa, że to koniec, kiedy sączyłyśmy piwko.
a ja Dupa jestem, nie pocieszycielka, nie potrafię pocieszyć, bo sama wolę popłakać w samotności...
świnia z niego

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Obcięłam włosy.
ja też

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
jak to moja koleżanka mówi która wczoraj ścięła włosy " Przynajmniej będzie na co zwalić "
mocne

u mnie nic ciekawego.
od jutra mam rekolekcje
byłam wcześniej i Was cytowałam, ale przypomniało mi się, że umówiłam się z przyjaciółkami, że po nie pojadę.



P.S. Martyna(star) wyślij mi na pw swój adres pocztowy
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:08   #1057
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
a dzisiaj dostałam 3 (słownie: tróję !) z geografii. I jestem taka.. zmieszana bardzo - niby 0,5pkt do czwórki, ale..- liczyłam na lepszą ocenę, mimo, ze się nie uczyłam (bo to z usług było, a ja na razie robię coś innego, więc się do bieżącego materiału nie przykładałam.. zawiodłam chyba też trochę faceta od geo, bo wiecie, arkusze trzaskam prawie na 100%, a tu taka niespodzianka źle mi jakoś z tym, że został miesiąc do matury, a ja z geografii dostałam taką lipną ocenę, zresztą - zasłużoną, w ogóle na dwa zadania odpowiedziałam nie tak jak trzeba dzisiaj jak je przeczytałam.. i przeczytałam swoje odpowiedzi.. to wyglądałam tak: bo sama nie wiedziałam o co mi chodziło tak jakbym w ogóle źle je zrozumiała )
to to samo co ja w piątek z matmą.

I my za to piszemy maturę z polskiego w środę. Ciekawe po co
Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
Parodia to muszę przejrzeć dzięki ;*
a z neta mam wszystko, chyba zgram na płytę, oddam do wywołania jak zdjęcia tylko, że A4 i może jakoś ładnie będzie :P
Ja też tak w końcu zrobię nie będę się pieprzyła z tymi albumami czy Bóg wie czym... Empik 5 zł 20x30, trzeba będzie poszukać gdzieś taniej, bo szkoda mi dwóch dych
Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Koleżankę wyciągnęłam, bo chłopak z nią zerwał (po 2 latach bycia ze sobą)- wysłał jej smsa, że to koniec, kiedy sączyłyśmy piwko.

a ja Dupa jestem, nie pocieszycielka, nie potrafię pocieszyć, bo sama wolę popłakać w samotności...
Pozazdrościć... Że też tacy ludzie się znajdą jeszcze
Ale zgłupiałam - pierw dowiedziałaś się, że ją rzucił czy poszłyście na piwo?
Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
czemu mieliby Cię nie przyjąć? mnie chcą od 19 maja a to nawet nie jest połowa.
ale napisałam, że będę dyspozycyjna od 1 czerwca, bo ten wyjazd w Góry zaplanowałam sobie
A ten 17.07, kiedy to już mnie zaprosiłaś?

Tż zrobił jakiś tam arkusz z matmy, miał <50% i co? Na mnie się wyżywa
Kolejne moje przemyślenie maturalne - boję się tylko niemieckiego. Nawijałam dzisiaj na korkach po angielsku, że jakoś się nie boję Tylko wiecie, co mnie wkurza? Jak mam dobrze przedstawić materiał o przestępstwach, jak nie znam kluczowych słówek? A nie znam, bo nie przerobiliśmy Państwa i społeczeństwa, Świata przyrody i Życia rodzinnego i towarzyskiego. A żeby było jeszcze fajniej, to na pewno wszystkich nie zdążymy
Muszę sama te słówka i ćwiczenia ogarnąć żeby chociaż nam kserówki dała, to pewnie nie...
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 05:38   #1058
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość

Te progi mnie po prostu przerażają .. Ja nie wiem co to będzie W każdym mieście tyle ludzi chętnych na te filologie, ratunku.
z tymi inszymi filologiami jest i tak trochę lepiej niż z angielską (na angielską w większości wszędzie chcą historię ).. no,ale progi kosmos.

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Koleżankę wyciągnęłam, bo chłopak z nią zerwał (po 2 latach bycia ze sobą)- wysłał jej smsa, że to koniec, kiedy sączyłyśmy piwko.
a ja Dupa jestem, nie pocieszycielka, nie potrafię pocieszyć, bo sama wolę popłakać w samotności...
d-u-p-e-k.

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
tróją się nie przejmuj.
zazdroszczę Ci tych ofert pracy

P.S. Jutro kupię tą kartkę, I promise! Dzisiaj musiałam jechać do fryzjera po szkole, bo jechałyśmy w 5 i dostałyśmy zniżkę
ja zaraz nie będę wiedziała co wybrać

czekam

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

A ten 17.07, kiedy to już mnie zaprosiłaś?

Kolejne moje przemyślenie maturalne - boję się tylko niemieckiego. Nawijałam dzisiaj na korkach po angielsku, że jakoś się nie boję Tylko wiecie, co mnie wkurza? Jak mam dobrze przedstawić materiał o przestępstwach, jak nie znam kluczowych słówek? A nie znam, bo nie przerobiliśmy Państwa i społeczeństwa, Świata przyrody i Życia rodzinnego i towarzyskiego. A żeby było jeszcze fajniej, to na pewno wszystkich nie zdążymy
Muszę sama te słówka i ćwiczenia ogarnąć żeby chociaż nam kserówki dała, to pewnie nie...
urlop wezmę powiem, ze muszę wyjechać na tydzień i przykro
a jak mi nie dadzą to mówiłam już, że macie zaproszonko do Trójmiasta
(prawdopodobnie będę mieszkać w Sopocie, bo z Tż stwierdziliśmy, że tak byłoby najlepiej, a dla K. wszystko jedno, chociaż Tż coś zaczął mówić, że nie chce mieszkać z K. a ja nie wiem czy chcę mieszkać z nim sama no bo wiecie, to tak jak małżeństwo wtedy a mi się to średnio podoba, w ogóle im bliżej tego, kiedy mam z nim zamieszkać, to mam coraz więcej wątpliwości wiecie, że wolałabym mieszkać z koleżankami, kolegami, znajomymi.. bo obawiam się, że jak zamieszkamy razem to się od siebie uzależnimy, a ja znowu się wypalę)


jak chcesz mogę Ci zeskanować z LektorKletta, fajnie pogrupowane jest.

my właśnie robimy państwo i społeczeństwo na lekcji, ale to wiadomo, ja na tych lekcjach śpię, ew. piszę do Ciebie smsy


wczoraj wieczorem uświadomiłam sobie, że dzisiaj dzięki tej maturze próbnej nie będzie mnie na historii już mi się spodobała


Ja
kolego Michale, zasmucę Cię, nie będzie mnie jutro na historii, zapomnialam,ze mam ta mature z angola jutro na 3 i 4 lekcji
Majkel
wez sie nie wyglupiaj xD
Ja
no nie wyglupiam sie;d
Majkel
tak kolege zalatwisz?
Ja
no co ja poradze,ze taka durna ta szkola
Majkel
to matura jest wazniejsza od kolegi?
Ja
;p
Ja
w zadnym wypadku
Majkel
FOSIO xD
Majkel
przeciez na poprawe jestesmy umówieni
Majkel
i co teraz? nie napiszemy?
Ja
przykro mi
Majkel
kurde trzeba cos wykombinowac zeby nei isc xD
Ja
idx ze mna na mature;d
Ja
a Ty jutro chemii nie piszesz?
Ja
bo pisza jutro tez chemie, tylko później, chyba na 5i6 godzinie.
Majkel
nic nie wiem
Ja
xD
Majkel
nikt mi nic nie mowil wiec chyba nie
Majkel
chyba ze jutro mi powiedza xD
Ja
wyciagna Cie z polaka na mature xD
Ja
zaskoczyc Cie chca;d
Majkel
Ty nie badz taka cwana xD
Ja
xD
Majkel
zobaczymy jak bedziesz chciala cos sciagnac ode mnie na historii
Majkel
sam piatke dostane
Ja
akurat. wierzysz w to.. ? ostatnio też mieliśmy dostać piątki
Ja
cho ze mną na angielski;d
Majkel
no tak xD
Ja
ja i tak nic nie umiem,ale to bedzie jutro porazka, o Boze <lol2>
Majkel
moze mi pazdro powie o tej chemii jutro xD
Ja
xDDD
Majkel
Ty nie umiesz? Ty najzdolniejsza i najmadrzejsza jestes
Majkel
kto da rade jesli nie Ty?
Ja
no tak, racja
Majkel
cieszy mnie to bardzo emo martynko
Ja
ale Ty się prosisz ... ale Ty się prosisz, żebym przestała być miła..



dawno żadnych rozmów z Majkim nie wklejałam, a znowu wątek historii się przewija
btw, dostaliśmy w tamtym tygodniu dwóje z historii i chciałam to poprawiać, ale Michał przez cały tydzień mnie odwodził od tego pomysłu stwierdził, ze NA PEWNO nie będę się uczyć, on tym bardziej, więc bez sensu.
i wczoraj rozmawiamy :
ja: Majkel, ale gorszych nie wstawi przecież.
Majkel: ale lepszej też nie dostaniemy, pomyśl.
ja: no tak czyli już się skutecznie z piątką na koniec roku pożegnaliśmy ..


miłego dnia lachony żbikowe;*
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet

Edytowane przez mtynai
Czas edycji: 2010-03-24 o 05:40
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 06:14   #1059
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

dziewczęta(hmm...a może jest jakiś chłopiec tu?) proszę jeszcze raz o kciuki, bo dzisiaj będzie na matmie, kto jest nadal zagrożony, a kto ma z głowy..

i jeśli mnie nie będzie na tej liście to będę mogła w końcu skupić się na najważniejszym..


a jeśli nie to... źle ze mną ;(
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:32   #1060
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

oj a ja wczoraj mialam kopa do matura-uczylam się miliarda slówek na angielski,przeczytalam Zdążyć przed Panem Bogiem i zrobilam 21 zadań z Kiełbasy ... jesteście ze mnie dumne?
poszlam spać o 2,ale nie bylam zmęczona,jeszcze w lóżku ksiażkę czytalam :P
dobra Żbiczki lecę do szkoly
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 10:00   #1061
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Bry Plujki. ;**


Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość

P.S. Martyna(star) wyślij mi na pw swój adres pocztowy
Wysłałam.


Martyna, a Ty jesteś pewna, że Majki lubi Cię wyłącznie jako koleżankę? Bo jak mi się te wszystkie elementy łączą to niezłe puzzle powstają.. taniec razem w polonezie, "jesteś najlepsza i najmądrzejsza", tego tamtego.. : >


Wiecie co? Odkryłam wczoraj przypadkiem, że jestem normalna. jak czytałam zachwyty dorosłego faceta nad kształtami 12-letniej dziewczynki (ta książka o wyrafinowanym pedofilu ), to myślałam, że..


Z bolącym brzuchem (sic!) idę ogarniać te Kongresy i inne Izby Reprezentantów.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 10:45   #1062
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
z tymi inszymi filologiami jest i tak trochę lepiej niż z angielską (na angielską w większości wszędzie chcą historię ).. no,ale progi kosmos.
Chociaż tyle, że w Krakowie tylko angielski (no i na ujocie jeszcze polski), bo z historią bym już nie wyrobiła. Ale w sumie z czego tu się cieszyć, jak na tych studiach jest tyle histori że...

Chcę żeby już było po wszystkim i żebym wiedziała, gdzie mnie chcą a gdzie nie

Muszę się w weekend wybrać na jakiś dłuuugaśny spacer bo pogoda jest po prostu mega
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:58   #1063
Sasza_
Raczkowanie
 
Avatar Sasza_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

UnbelievableGirl - zamierzasz składać papiery na prawo ??
Sasza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 13:03   #1064
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Muszę się w weekend wybrać na jakiś dłuuugaśny spacer bo pogoda jest po prostu mega

Czemu dopiero w weekend? Po spacerze na świeżym powietrzu lepiej się uczy. ja tam się wybieram dzisiaj.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 13:06   #1065
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Sasza_ Pokaż wiadomość
UnbelievableGirl - zamierzasz składać papiery na prawo ??
nie wiem, być może, to nawet prawdopodobne :P
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 13:07   #1066
Sasza_
Raczkowanie
 
Avatar Sasza_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

a jakie uczelnie bierzesz pod uwagę?
i jakie przedmioty na jakim poziomie zdajesz?
Sasza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 13:11   #1067
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Czemu dopiero w weekend? Po spacerze na świeżym powietrzu lepiej się uczy. ja tam się wybieram dzisiaj.
Bo czekam, aż Tż przyjedzie i z nim wybiorę się na wyprawę

Zamiast uczyć się wosu, robie arkusze z ang. wydaje mi się, że to lepszy wybór :d
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 13:20   #1068
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Bo czekam, aż Tż przyjedzie i z nim wybiorę się na wyprawę

Zamiast uczyć się wosu, robie arkusze z ang. wydaje mi się, że to lepszy wybór :d
A, chyba że

Ja też robię sobie listening o tutaj. Ahmed terrorist.

Silence! I'll kill you!
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 13:47   #1069
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Martyna, a Ty jesteś pewna, że Majki lubi Cię wyłącznie jako koleżankę? Bo jak mi się te wszystkie elementy łączą to niezłe puzzle powstają.. taniec razem w polonezie, "jesteś najlepsza i najmądrzejsza", tego tamtego.. : >


Wiecie co? Odkryłam wczoraj przypadkiem, że jestem normalna. jak czytałam zachwyty dorosłego faceta nad kształtami 12-letniej dziewczynki (ta książka o wyrafinowanym pedofilu ), to myślałam, że..
kiedyś pisałam, że on lubi mnie trochę bardziej niż myślałam
a to, że jestem najmądrzejsza to takie trochę ironiczne było ale z sympatią, nie żeby z zawiści po prostu lubimy się tak droczyć ze sobą dogryzać, jechać



możesz jeszcze raz podać tytuł tej książki?

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
A, chyba że

Ja też robię sobie listening o tutaj. Ahmed terrorist.

Silence! I'll kill you!
też z tej strony robię sobie listeningi.


a dzisiaj ta "matura" to był test jakiśtam (tylko czytanie, słuchanie i struktury, ta cala 2cz. egzaminu pisemnego, bez 3cz ), chodziło o sprawdzenie poziomu i formy matury, czy taka nie jest za trudna/ za łatwa/niezrozumiała i czy pasuje nam taka forma, żeby mogli ułożyć maturki dla kolejnych roczników
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 13:57   #1070
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
kiedyś pisałam, że on lubi mnie trochę bardziej niż myślałam
a to, że jestem najmądrzejsza to takie trochę ironiczne było ale z sympatią, nie żeby z zawiści po prostu lubimy się tak droczyć ze sobą dogryzać, jechać


możesz jeszcze raz podać tytuł tej książki?


też z tej strony robię sobie listeningi.


a dzisiaj ta "matura" to był test jakiśtam (tylko czytanie, słuchanie i struktury, ta cala 2cz. egzaminu pisemnego, bez 3cz ), chodziło o sprawdzenie poziomu i formy matury, czy taka nie jest za trudna/ za łatwa/niezrozumiała i czy pasuje nam taka forma, żeby mogli ułożyć maturki dla kolejnych roczników

TŻ ma być o co zazdrosny. ;> zresztą.. ja też lubię gadać z facetami, w tym wieku są jeszcze tacy wyluzowani zazwyczaj, potem już będą tylko starymi zgredami.


Lolita - Vladimir Nabokov.


Zrobiłam listening (wszystko dobrze oprócz jednego ze szczepionką, zaznaczyłam,że nie było podane, a okazało się, że Ahmed jednak był szczepiony ), ustroje państw też, już zaczęłam odróżniać kompetencje Rady Związku, wieczorem powtórzę. Tymczasem idę na spacer z TŻem, no i muszę sobie jakieś botki na wiosnę kupić. (mam nadzieję, że nie będę psioczyć potem tak jak Beata bodajże ostatnio, że zmarnowałam całe popołudnie na zakupy )


A od jutra lecę z powtórkami z prawa. Najgorszy dział z wosu dla mnie..
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2010-03-24 o 13:59
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:00   #1071
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Sasza_ Pokaż wiadomość
a jakie uczelnie bierzesz pod uwagę?
i jakie przedmioty na jakim poziomie zdajesz?
UŁ :p
zdaję rozszerzony polski, historię i geografię
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:21   #1072
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
urlop wezmę powiem, ze muszę wyjechać na tydzień i przykro
a jak mi nie dadzą to mówiłam już, że macie zaproszonko do Trójmiasta
(prawdopodobnie będę mieszkać w Sopocie, bo z Tż stwierdziliśmy, że tak byłoby najlepiej, a dla K. wszystko jedno, chociaż Tż coś zaczął mówić, że nie chce mieszkać z K. a ja nie wiem czy chcę mieszkać z nim sama no bo wiecie, to tak jak małżeństwo wtedy a mi się to średnio podoba, w ogóle im bliżej tego, kiedy mam z nim zamieszkać, to mam coraz więcej wątpliwości wiecie, że wolałabym mieszkać z koleżankami, kolegami, znajomymi.. bo obawiam się, że jak zamieszkamy razem to się od siebie uzależnimy, a ja znowu się wypalę)


jak chcesz mogę Ci zeskanować z LektorKletta, fajnie pogrupowane jest.

my właśnie robimy państwo i społeczeństwo na lekcji, ale to wiadomo, ja na tych lekcjach śpię, ew. piszę do Ciebie smsy
Ok

Z jednej strony mam dokładnie takie same obawy jak Twoje... Ale z drugiej właśnie trochę nie chciałabym mieszkać w takim typowym mieszkaniu studenckim. Z jednego względu: to jak akademik, co tydzień się przyjeżdża do domu. A znam takich paru - każdy weekend, wakacje w domu, a po studiach zonk, żadnej pracy, bo przecież też się do domu wraca może takie trochę głupie myślenie, ale ja idąc na studia chcę się po prostu wyprowadzić z domu, żyć (prawie) na własny koszt już jak dorosły człowiek
Zresztą ostatnio między mną a Tżtem jest bardzo dobrze i całkiem poważnie rozmawiamy o planach - wspólne mieszkanie


Dzięki, z Oxfordu sobie ogarnę
To o której masz maturkę?
ED: Buu, już miałaś
Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Czemu dopiero w weekend? Po spacerze na świeżym powietrzu lepiej się uczy. ja tam się wybieram dzisiaj.
Ja np nie mam czasu zrobiłam już dwa listy, i jeden zestaw, jeszcze jeden z niemieckiego. Mieliśmy z Tżtem jeździć motorem tzn ja z okazji sobotniej jazdy miałam się poduczyć ale nie ma kiedy bo ja się uczę, a Tż w takim razie "głowa mnie boli, nie mam siły, położyłem się"
Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
kiedyś pisałam, że on lubi mnie trochę bardziej niż myślałam
a to, że jestem najmądrzejsza to takie trochę ironiczne było ale z sympatią, nie żeby z zawiści po prostu lubimy się tak droczyć ze sobą dogryzać, jechać
I nadal tak jest rozumiem?
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:25   #1073
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

Pozazdrościć... Że też tacy ludzie się znajdą jeszcze
Ale zgłupiałam - pierw dowiedziałaś się, że ją rzucił czy poszłyście na piwo?
zaprosiłam jej, bo miała doła. Nie odzywali się do siebie, a ona przeczuwała najgorsze. No i gdy siedziałyśmy w knajpce, dostała smsa, że to koniec.
No świetnie

Zrobiłam obiad. Usmażyłam mięsko mielone i zrobiłam kopytka. Ale wolę nie ryzykować i nie próbować pierwsza
mama przyjdzie może coś ulepszy
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:33   #1074
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Dzień.
Dostałam dziś pierwszą piątkę ze sprawdzianu z biologii w liceum.
Z ewolucjonizmu, którego nie lubię. xD
I 5 z polskiego. Ja.
A matmę napisałam na 74%, tą głupią, kosmiczną, której 70% szkoły nie zdało, a wcale głupi nie jesteśmy. W listopadzie wszyscy zdali.
U mnie w klasie rozszerzenia nikt nie zdał.
Wszyscy chodzą w szoku.

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Ja
kolego Michale, zasmucę Cię, nie będzie mnie jutro na historii, zapomnialam,ze mam ta mature z angola jutro na 3 i 4 lekcji
Majkel
wez sie nie wyglupiaj xD
Ja
no nie wyglupiam sie;d
Majkel
tak kolege zalatwisz?
Ja
no co ja poradze,ze taka durna ta szkola
Majkel
to matura jest wazniejsza od kolegi?
Ja
;p
Ja
w zadnym wypadku
Majkel
FOSIO xD
Majkel
przeciez na poprawe jestesmy umówieni
Majkel
i co teraz? nie napiszemy?
Ja
przykro mi
Majkel
kurde trzeba cos wykombinowac zeby nei isc xD
Ja
idx ze mna na mature;d
Ja
a Ty jutro chemii nie piszesz?
Ja
bo pisza jutro tez chemie, tylko później, chyba na 5i6 godzinie.
Majkel
nic nie wiem
Ja
xD
Majkel
nikt mi nic nie mowil wiec chyba nie
Majkel
chyba ze jutro mi powiedza xD
Ja
wyciagna Cie z polaka na mature xD
Ja
zaskoczyc Cie chca;d
Majkel
Ty nie badz taka cwana xD
Ja
xD
Majkel
zobaczymy jak bedziesz chciala cos sciagnac ode mnie na historii
Majkel
sam piatke dostane
Ja
akurat. wierzysz w to.. ? ostatnio też mieliśmy dostać piątki
Ja
cho ze mną na angielski;d
Majkel
no tak xD
Ja
ja i tak nic nie umiem,ale to bedzie jutro porazka, o Boze <lol2>
Majkel
moze mi pazdro powie o tej chemii jutro xD
Ja
xDDD
Majkel
Ty nie umiesz? Ty najzdolniejsza i najmadrzejsza jestes
Majkel
kto da rade jesli nie Ty?
Ja
no tak, racja
Majkel
cieszy mnie to bardzo emo martynko
Ja
ale Ty się prosisz ... ale Ty się prosisz, żebym przestała być miła..



dawno żadnych rozmów z Majkim nie wklejałam, a znowu wątek historii się przewija
btw, dostaliśmy w tamtym tygodniu dwóje z historii i chciałam to poprawiać, ale Michał przez cały tydzień mnie odwodził od tego pomysłu stwierdził, ze NA PEWNO nie będę się uczyć, on tym bardziej, więc bez sensu.
i wczoraj rozmawiamy :
ja: Majkel, ale gorszych nie wstawi przecież.
Majkel: ale lepszej też nie dostaniemy, pomyśl.
ja: no tak czyli już się skutecznie z piątką na koniec roku pożegnaliśmy ..


Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Zrobiłam listening (wszystko dobrze oprócz jednego ze szczepionką, zaznaczyłam,że nie było podane, a okazało się, że Ahmed jednak był szczepiony ), ustroje państw też, już zaczęłam odróżniać kompetencje Rady Związku, wieczorem powtórzę. Tymczasem idę na spacer z TŻem, no i muszę sobie jakieś botki na wiosnę kupić. (mam nadzieję, że nie będę psioczyć potem tak jak Beata bodajże ostatnio, że zmarnowałam całe popołudnie na zakupy )
Spadencja. [umysł twórczy mi się włącza. ]
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:46   #1075
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Dzień.
Dostałam dziś pierwszą piątkę ze sprawdzianu z biologii w liceum.
Z ewolucjonizmu, którego nie lubię. xD
I 5 z polskiego. Ja.
A matmę napisałam na 74%, tą głupią, kosmiczną, której 70% szkoły nie zdało, a wcale głupi nie jesteśmy. W listopadzie wszyscy zdali.
U mnie w klasie rozszerzenia nikt nie zdał.
Wszyscy chodzą w szoku.
Jak to jest, że matury piszesz na >90% a z biologii piątki nie miałaś? Po części rozumiem, nauczyciele jak i ich oceny różne bywają
Co to za matma była? Jest ona gdzieś dostępna?

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
A, chyba że

Ja też robię sobie listening o tutaj. Ahmed terrorist.

Silence! I'll kill you!
Oo też sobie tam czasem wchodzę



To cud, że jeszcze znajduję w internecie jakieś arkusze z ang. R których nie robiłam, bo większość to już znam niestety na pamięć
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:46   #1076
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Dzień.
Dostałam dziś pierwszą piątkę ze sprawdzianu z biologii w liceum.
Z ewolucjonizmu, którego nie lubię. xD
I 5 z polskiego. Ja.
A matmę napisałam na 74%, tą głupią, kosmiczną, której 70% szkoły nie zdało, a wcale głupi nie jesteśmy. W listopadzie wszyscy zdali.
U mnie w klasie rozszerzenia nikt nie zdał.
Wszyscy chodzą w szoku.]

gratuluję ;*
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:00   #1077
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Jak to jest, że matury piszesz na >90% a z biologii piątki nie miałaś? Po części rozumiem, nauczyciele jak i ich oceny różne bywają
Co to za matma była? Jest ona gdzieś dostępna?
Tylko, że z chemii tak piszę. Nie z biologii.
Chyba gdzieś jest, nie mogę znaleźc tak na szybkiego. Poszukam później dokładnie.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:04   #1078
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

cześć moje kochane Żbiki ;*** ale się za Wami stęskniłaaaaaaaam.

właśnie przeglądam co tam napisałyście wcześniej,ale wieczorem Wam odpiszę,

Jak już Justyna wspomniała nie udało mi się samej naprawić kompa. musiałam oddać do serwisu. cały zawirusowany był. aż w szoku byłam że aż tak, bo przecież jakiś program antywirusowy miałam ;]. no ale co tam. na szczęście zadzwonili do mnie wcześniej i poprosiłam ich żeby zgrali mi moją prezentacje itp.... także sytuacja jest już opanowana.


w szkole jakoś też do przodu. teraz mam rekolekcje,na 11 do szkoły.w piątek Targi.a wczoraj pisałam próbną maturę z matmy.
a w poniedziaaałek zrobiłyśmy sobie z dziewczynami konkretne wagary ;p. tak z okazji Dnia Wiosny
aaa i Martyna dziękuję jeszcze raz za pocztówkę


zajrzę wieczorem ;***
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:06   #1079
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
no wiesz co nawet na fejsbUgu mnie nie obczaiłas

a co tam z pracą?
ej no nie looknęłam Cię bo wiedziałam jak wyglądasz tzn. złudnie wiedziałam

a bo żadne zdania mi nie wychodziły, ale już mam.

Dzień dobry.
przepraszam, że nie cytuję, nie wiem w co ręce włożyć. Ale oczywiście jestem na bieżąco.

mam do Was pytanie. Jak mam napisać w konspekcie w przypadku, gdy mam poszczególne treny a nie całe? Bo normalnie bym napisała
Jan Kochanowski, Treny Warszawa itd. (ale ja nie mam wszystkich trenów, mam wybrane to jak mam to napisać ?)
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-03-24 o 16:23
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:35   #1080
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Właśnie oglądam zdjęcia ze studniówki.
Jest takie zdjęcie, któro przedstawia kącik na sali, a na pierwszym planie: buty, sok i wódka.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.