Suplement witamin na łamiące się paznokcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 16:52   #31
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Polecam kurację uderzeniową Revalidem- w ulotce pisze jak dawkować przy tej kuracji.
Pomoże i na włosy i na paznokcie.
Paznokcie- efekty będą tak po miesiącu, włosy- trzeba poczekać ok.3 miesięcy.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:32   #32
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Nigdy nie stosowałam drożdży ale spróbuję, może będą pazurki szybciej rosły, chociaż przy zakładaniu żelków to raczej dla mnie nie wskazane, ale Kobietki ja jestem mega przeciwniczką jakichkolwiek tabletek, i polecam suplementy naturalne które gdy dostarczą organizmowi wszystkich minerałów i witamin przestaną je zabierać włosom i paznokciom, ja z suplementów korzystam z Kyani, i ogolnie widzę poprawę z włosami i pazurkami, bo są mocniejsze a włosy w końcu nie wypadają i mają ładniejszy blask, a pazurki naturalne są w bardzo dobrym stanie zważywszy na fakt że dodatkowo zabezpieczone przed urazami są żelem, także naprawdę polecam naturalne sposoby a nie tabletki, i babcine sposoby również są dobre
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:14   #33
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

dobrze prawi
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:23   #34
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Po jakim czasie stosowania Silici zauważyłyście efekty? Ja wybrałam połowę opakowania czyli półtora listka i nic nie widać. Paznokcie się nadal rozdwajają a włosy nadal wypadają...
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:58   #35
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

A ja poloecma witaminę complex (lub tańszą compositum). Sama brałam przez parę m-cy i panzokcie urosłyby mi chyba do ziemi gdybym ich nie skracała niestetyteraz mam przerwę i są znacznie słabsze, ale tak jest w przypadku każdego suplementu. Dodam, że po tej witaminie bardzo szybko rosły mi włosy, oczywiscie na głowie
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 11:15   #36
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

swego czasu przerobilam prawie wszystkie preparaty na wlosy i paznokcie: Revalid, Skrzypovita, Merz, Belissa, Vitapil, Donna Hair itp itd... najlepsze fekty dawal Revalid ale trzeba brac po kilka kapsulek dziennie zeby byly efekty.

Obecnie go nie stosuje a paznokcie mam (odpukac) piekne i mocne. Kiedys pozazdroscilam takich paznokci kolezance, ktora zdradzila mi sekret. I wiecie co to jest? Tabletki Centrum Materna dla kobiet w ciazy
U mnie zadzialaly rewelacyjnie. Sprobujcie - moze i Wam pomoga.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 13:18   #37
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A ja poloecma witaminę complex (lub tańszą compositum). Sama brałam przez parę m-cy i panzokcie urosłyby mi chyba do ziemi gdybym ich nie skracała niestetyteraz mam przerwę i są znacznie słabsze, ale tak jest w przypadku każdego suplementu. Dodam, że po tej witaminie bardzo szybko rosły mi włosy, oczywiscie na głowie
Oczywiscie że tak będzie po suplementach gdy przestaniemy je brać, bo suplementy są nam potrzebne jak woda, bo w pozywieniu jakie mamy w sklepach nie ma tego wszystkiego co nasz organizm potrzebuje, czyli wszystkich witamin i minerałów, a jeszcze rewelacyjnie jak suplement ma masę wartości antyoksydacyjnych, wtedy organizm otrzymuje co potrzebuje do zdrowego funkcjonowania, a po odstawieniu suplementów oczywiście skąś musi brać te wartości więc nie da ich na zmarnowanie paznokciom i włosom tylko da głębiej do organizmu naszego

więc albo sie decydujemy na suplementację i problem z głowy, albo co 3 godziny uzupełniajmy witaminy i minerały porcją warzyw i owoców

czyli wiele zależy od tego co po prostu jemy, dlatego ja nie wierzę w żadne preparaty na wierzchu paznokci, na wierzchu to można je ozdobić a nie odżywić
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 08:31   #38
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Ze wszystkiego co brałam najlepszy dla mnie był Ha-pantoten. Ale nie tez zielony (niby głównie dla wzmocnienia włosów i paznokci) tylko klasyczny (brązowy)
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:50   #39
szczesliwa1304
Przyczajenie
 
Avatar szczesliwa1304
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: sochaczew
Wiadomości: 2
GG do szczesliwa1304
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

sa dobre sumplementy w Avon używam więc mogę poelcic
szczesliwa1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 09:41   #40
Tajemnica77
Raczkowanie
 
Avatar Tajemnica77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: kielecczyzna
Wiadomości: 300
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Ja raz na 3-4 miesiące stosuję Bellisę włosy i paznokcie, czasami Bellisę do cery problemowej (ma działanie polepszające kondycję włosów i paznokci) oraz Dromin tabletki drożdżowe wzbogacone składnikami mineralnymi (wzmacniają włosy, paznokcie i poprawiają wygląd cery). Jestem zadowolona, po 1 opakowaniu widać efekty.
__________________
Rozpoczęłam walkę o swoje ciało 3 sierpnia 2012 r. wyćwiczyłam już:

Skalpel - 19x
Turbo - 1x
Boczki z Tiff -14x
MelB: brzuch - 5x, ramiona - 1x
Skakanka - 175 minut
Twister -160 minut
Rower stacjonarny - 315 minut


waga 60 kg - zbijam do 55
Cellulit - zabić





Tajemnica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:54   #41
Sklep_Jubilerski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Może oprócz suplementu, powinnaś zmienić dietę? złe odżywianie również ma wpływ na łamiące paznokcie.
Zbyt częste mycie w detergentach np naczyń również wpływa źle.
Sklep_Jubilerski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 18:25   #42
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Question Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Wydaje mi się, że dieta ma bardziej wpływ na paznokcie niż mycie naczyń w rękawiczkach( od wielu lat myje w nich) .
Jedzenie warzyw, owoców, kasz, orzeszków, migdałów...I eliminacja stresu
Na razie pije zielsko skrzyp, pokrzywę i łykam suplementy: "zincas"-cynk i "wyciąg ze skrzypy polnego +witaminy i mikroelementy" .
Powoli się poprawiają....
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:53   #43
HaberLAND
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

A ja również jak koleżanka stosuje Collagen Noble health ale nigdy nie widzialam go w cenie 10zł tylko 69zł w Rossmann. Te tabletki stosuje razem z wyciagem z pestek winogron Grape seed ekstract i nawet dzis smiala sie ze mnie fryzjerka modelujac mi włosy mam tyle nowych włosów na głowie ze nie moze w to uwierzyc szkoda że na tym forumnie moge pokazać wam zdjęcia bo pazurki mam też piękne jak nigdy. Ostatnio czytalam artykul o forach i opiniach na nich, ciekawe jak wiarygodne jest to forum. Pozdrawiam i polecam sprawdzone
HaberLAND jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 11:25   #44
3maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Oprócz standardu, czyli cynk, krzem (np. w preparatach ze skrzypem), witamina C, itp., polecam preparaty białkowe. Paznokcie to białko o nazwie keratyna, a kobiety często mają niedobory aminokwasów egzogennych (aminokwas to związki z których zbudowane są białka). Wynika to z diet i tym podobnych fanaberii żywieniowych. Mało kto mówi o tym, że niektóre aminokwasy są deficytowe, bo organizm ludzki ich nie wytwarza z innych związków, tylko musi przyswoić z pożywienia. Są to aminokwasy egzogenne. Listę aminokwasów egzogennych łatwo znaleźć w Internecie (np. wikipedia). Problem w tym, że preparaty zwykle zawierają tylko aminokwasy egzogenne rozgałęzione, ale dobre i to. Można też stosować hydrolizaty białkowe, które zawierają całe spektrum aminokwasów danego produktu (np. hydrolizat kolagenu).

-------------
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-11-09 o 12:34 Powód: link
3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 12:46   #45
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Łykam suplementy od Września bo wtedy przestałam ogryzać.
Na początku łykałam Merz Specjal i plus jedna tabletka Cynku, to pomogło na tyle że stałam się zadowolona z paznokci które rosną.
Teraz łykam Cynk i Humawit Skrzyp i pokrzywa, oraz mam jeszcze Vita -Min plus dla kobiet, to jest zestaw różnych witamin.
Pomagają, jestem pewna, nigdy wcześniej nie miałam tak ładnych paznokci.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:57   #46
Mika7891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Cytat:
Napisane przez karolcia1995 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Paznokcie mi się rozdwajają i są takie miękkie i łamiące. Maluje je odżywką, a teraz chciałabym kupić jakiś ogólny suplement witamin.

Możecie mi jakiś dobry suplement witamin polecić bogaty w różnego rodzaju witaminy w tym te na paznokcie?
miałam ten sam problem i polecam jedynie i wyłącznie tabletki biotebal 5mg oraz odpuszczenie sobie na kilka tygodni malowania paznokci lakierami , smaruj codziennie paznokcie odzywka firmy GAL - odżywka keratynowa , to jest kosmetyk w kapsułce, serio jak dla mnie rewelacja, nie mam juz problemu z pazurkami
Mika7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 23:39   #47
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Cytat:
Napisane przez Mika7891 Pokaż wiadomość
miałam ten sam problem i polecam jedynie i wyłącznie tabletki biotebal 5mg oraz odpuszczenie sobie na kilka tygodni malowania paznokci lakierami , smaruj codziennie paznokcie odzywka firmy GAL - odżywka keratynowa , to jest kosmetyk w kapsułce, serio jak dla mnie rewelacja, nie mam juz problemu z pazurkami
podpisuję się pod tym
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 10:59   #48
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Ja kiedyś łykałam jak byłam młodsza witamine E Ale powiem wam że nie widziałam jakiś oszałamiających efektów. Chyba najfajniej na mnie działają olejki do wcierania i kremy, bo nawet te odżywki z SH nie dawały rady i co rusz mi się rozdwajały paznokcie.
To co jeszcze mi bardzo pomogło to ciąża W pierwszej ciąży miałam bardzo mocną płytke i teraz w drugiej to samo jest Rozdwajają się tylko przy mechanicznym uszkodzeniu.

Ja jakiś tydzień temu w rossmanie kupiłam sobie taki olejek z scholla



Bardzo wydajny i świetnie zmiękcza skórki można codziennie stosować, ale ja nie mam głowy żeby o tym pamiętać więc tak 2-3 razy w tygodniu sobie wmasowuje.
No i zapach jest rozbrajający, paznokcie nabierają fajnego blasku a skórki bez problemu dają się usunąć

Cenowo jest ok dałam za niego niecałe 35 zł, ale widzę że starczy na znacznie dłużej niż inne olejki w niższej cenie. Jest znacznie bardziej gęsty

Pomysł z samymi suplementami jest spoko, ale u mnie odpada niestety bo w ciąży mam tylko te przepisane przez ginekologa, a odpuszczenie malowania paznokci - kurcze słabo u mnie bo jednak klienci zwracają uwagę na dłonie jak do nas przychodzą
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 21:02   #49
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona Pokaż wiadomość
Ja kiedyś łykałam jak byłam młodsza witamine E Ale powiem wam że nie widziałam jakiś oszałamiających efektów. Chyba najfajniej na mnie działają olejki do wcierania i kremy, bo nawet te odżywki z SH nie dawały rady i co rusz mi się rozdwajały paznokcie.
To co jeszcze mi bardzo pomogło to ciąża W pierwszej ciąży miałam bardzo mocną płytke i teraz w drugiej to samo jest Rozdwajają się tylko przy mechanicznym uszkodzeniu.

Ja jakiś tydzień temu w rossmanie kupiłam sobie taki olejek z scholla



Bardzo wydajny i świetnie zmiękcza skórki można codziennie stosować, ale ja nie mam głowy żeby o tym pamiętać więc tak 2-3 razy w tygodniu sobie wmasowuje.
No i zapach jest rozbrajający, paznokcie nabierają fajnego blasku a skórki bez problemu dają się usunąć

Cenowo jest ok dałam za niego niecałe 35 zł, ale widzę że starczy na znacznie dłużej niż inne olejki w niższej cenie. Jest znacznie bardziej gęsty

Pomysł z samymi suplementami jest spoko, ale u mnie odpada niestety bo w ciąży mam tylko te przepisane przez ginekologa, a odpuszczenie malowania paznokci - kurcze słabo u mnie bo jednak klienci zwracają uwagę na dłonie jak do nas przychodzą
fajne do skórek i paznokci jest też masełko "2x5" Herba Studio, do kupienia w Naturze. sam naturalny skład i naprawdę działa

a gdzie pracujesz?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 17:07   #50
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

kurcze nawet nie wiem gdzie w Krakowie jest Natura muszę ogarnąć
a ja pracuje na recepcji w hotelu więc wiesz nie dość że goście nie raz z fochami to jeszcze każdy patrzy na ręce
Szefostwo też ma swoje wymagania co do stroju i wyglądu, jak przyjmowałam się do pracy to musiałam podpisać taką zgode
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 09:33   #51
Aga Sz
Przyczajenie
 
Avatar Aga Sz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

mojej współlokatorce pomaga belissa. wreszcie nie marudzi, że się jej paznokcie łamią
Aga Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 20:28   #52
201805090916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Zaczęłam używać od pewnego czasu Eveline 6w1 ,jest to odżywka od razu z kolorkiem dla paznokci.jestem bardzo zadowolona,paznokcie przestały się rozdwajać i dodatkowo pokryte są fajnym kolorem(lekki róż ale są dostępne również :szary i ciemny róż)Polecam na prawdę działa
201805090916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 12:23   #53
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Iskierka a jaka jest paleta barw w tej odżywce czy to są takie własnie mega jasne kolory czy są może jakieś intensywne? Ja mam fazę na pastelowe ale mocno kryjące kolory i u mnie pewnie taka półprzeźroczysta odżywka by się nie sprawdziła A tak to nakładam kolor na który mam ochotę a na koniec szybkie olejkowanie
__________________
70,6-->69-->68-->67,5-->67-->66-->65-->64-->63-->62-->61-->60...-->59


Byłam Będę .
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 06:39   #54
joannagrel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Sama zaczęłabym od suplementu, ale tyle tego jest że nie wiadomo który wybrać... ja jeśli juz to chyba stawiałabym na naturalny i taki, który wzmacnia tez włosy i poprawia wygląd skóry;D
joannagrel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 10:15   #55
Kmila1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Mi pomogła taka biotyna w tabletkach <reklama> paznokcie rzeczywiście się wzmocniły, włosy właściwie też; a 15 zł za takie opakowanie to wcale niedużo

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-06-07 o 10:21 Powód: link
Kmila1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 10:21   #56
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

bardzo dyskretna reklama, naprawdę
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:09   #57
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

A jak z tranem? pomaga na pazurki?
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 15:45   #58
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Suplement witamin na łamiące się paznokcie

Uzywasz systematycznie odżywki new nails. Kwestia kilku tygodni i wszystko będzie w najlepszym porządku. Ogólnie doprowadzenie paznokci do dużej zmiany wymaga chociaż kilku tygodni. Ale to też zależy od odzywki.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 16:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.