Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 10:46   #601
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
ewelko, nie wiem czy mnie oczy nie myla ale czy to nie spotkalysmy sie na kafeterii (rewelacja.)?
hej kochana Tak to ja jaki ten świat mały

siedzicie w temacie to zapytam, ja narazie poczatkujaca. narazie chce zaczac od henny w kremie, pewnie sobie ze sproszkowana nie poradze, wolalabym cos gotowego

jakis czas temu uzywalam "henny" z vanity, i jak dla mnie efekt byl ok, zalezy mi tylko na przyciemnieniu bo mam roznokolorowe wlosy
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:15   #602
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
i jeszcze pytanie do meili - jakos tradycyjnie tak mi wychodzi , ze wciaz sie Ciebie o cos pytam :big green: w avatarze masz moje oczy tzn mam dokladnie taki sam ksztalt , ale inny kolor , wiesz moze jak wykonac taki makijaz, albo jaki pasuje na co dzien do takich oczu?? bo jesli sa Twoje to sliczne , szukalam makijazy na stronach indyjskich , przegladalm watek na wizazu o hinduskich makijazach , ale nikt nie wie jak traktowac je na co dzien
ps ponownie prosze nie wyrzucajcie mnie z watku za glupie pytania
hej, julianna! tak sie akurat sklada, ze to sa moje wlasne oczy jezeli masz taki sam ksztalt oczu, to znaczy, ze masz oczy "migdalowe" do ktorych kazdy makijaz pasuje na co dzien podkreslam tylko brwi, tuszuje rzesy i obrysowuje wewnetrzna czesc powieki kajalem (taka jakby kredka) i to wszystko. jezeli mam wiecej czasu, maluje tez kreske tuz przy linii gornych rzes.

a tu mozesz znalezc moje makijaze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273377 (szary)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=272899 (kolorowy)

__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 15:55   #603
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

hej dziewczyny no wiec dzisiaj pochodzilam troche po moim miescie (Strasbourg) i weszlam do sklepu indyjskiego......facet mial olejki Amla firmy Dabur wiec kupilam sobie za 3 euro 200ml .........i teraz pytanie czy uzywala ktoras takiego jak ja mam olejku i czy jest dobry?? majatku nie wydalam wiec jak sie okaze do niczego to trudno ale licze na mala pomoc w temacie bo ja jestem zielona
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:00   #604
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
hej kochana Tak to ja jaki ten świat mały

siedzicie w temacie to zapytam, ja narazie poczatkujaca. narazie chce zaczac od henny w kremie, pewnie sobie ze sproszkowana nie poradze, wolalabym cos gotowego

jakis czas temu uzywalam "henny" z vanity, i jak dla mnie efekt byl ok, zalezy mi tylko na przyciemnieniu bo mam roznokolorowe wlosy
Ja tez zaczelam od henny w kremie. Boje sie tej w proszku bo chyba nie potrafilabym jej rozprowadzic dobrze. Nie wiem czy po zrobieniu papki henna staje sie plynna masa czy jak shikakai czy amla jednak zawiera grudki. Ja stosuje henne firmy Surya ale teraz wyprobuje chyba inna

A jak Twoje wloski? Zapuszczasz? No i jak w szkole ci idzie pani kosmetolog? Na jakim watku mozna cie poczytac?

meili rzeczywiscie wygladasz jak indian girl niebanalne rysy twarzy ja nigdy nie wiem jaki ksztalt oczu to oczy migdalowe. I nie wiem jaki moje maja ksztalt
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 15:33   #605
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

no wiec wczoraj pierwszy raz nakladalam ten olejek na skore glowy.....nalozylam na suche wlosy dzien wczesniej myte trzymalam ponad godzinke i zmylam.....i teraz takie pytanie
dziewczyny czy wam tez wypadalo na poczatku wiecej wlosow??!!! bo mi leca garsciami i wczoraj tez polecialo sporo.......gdzies czytalam moze nawet u was , ze na poczatku moze tak byc , ze beda wiecej wypadac mam nadzieje , ze to tylko tak na poczatku , a pozniej sie unormuje i nie powiem , ale licze na efekt jakis w postaci nie wypadajacych wloskow.......szkoda mi ich bo sa w super kondycji , ja nigdy nie mialam np. rozdwojonych koncowek......sa ladne , lsniace i szybko rosna......tylko dobija mnie to wypadanie bo juz chyba mam pol tego co mialam
mysle , ze zrobie sobie kuracje miesieczna tym olejkiem i jak nic nie da to chyba pojde do lekarza
pozdrawiam
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 15:37   #606
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
no wiec wczoraj pierwszy raz nakladalam ten olejek na skore glowy.....nalozylam na suche wlosy dzien wczesniej myte trzymalam ponad godzinke i zmylam.....i teraz takie pytanie
dziewczyny czy wam tez wypadalo na poczatku wiecej wlosow??!!! bo mi leca garsciami i wczoraj tez polecialo sporo.......gdzies czytalam moze nawet u was , ze na poczatku moze tak byc , ze beda wiecej wypadac mam nadzieje , ze to tylko tak na poczatku , a pozniej sie unormuje i nie powiem , ale licze na efekt jakis w postaci nie wypadajacych wloskow.......szkoda mi ich bo sa w super kondycji , ja nigdy nie mialam np. rozdwojonych koncowek......sa ladne , lsniace i szybko rosna......tylko dobija mnie to wypadanie bo juz chyba mam pol tego co mialam
mysle , ze zrobie sobie kuracje miesieczna tym olejkiem i jak nic nie da to chyba pojde do lekarza
pozdrawiam
nie wiem dlaczego ci wypadaja. moze po miesiacu zobaczysz roznice bo nie po jednym razie. Ja trzymam amle dwie godziny. Przy splukiwaniu i wcieraniu mozesz miec wrazenie, ze wypadaja. Zazwyczaj to mu same je nieostroznie wyrywamy lub lamiemy przy takich czynnosciach. A moze wydaje ci sie, ze ci wypada duzo. Wlosow tracimy okolo 100 dziennie. Gdy wlosy sa krotkie to sie tego nie zauwaza ale przy wlosach do ramion lub za to juz sporo tego sie robi z racji dlugosci poszczegolnych wlosow. MOja kolezanka myslala, ze tak jej "leciec" zaczely a nie wziela pod uwage ze zamiast 1,5cm ma dlugosc 10cm i objetosc wypadajacych wlosow sie zwiekszyla. Nie ilosc.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:28   #607
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

napewno masz racje w tym co piszesz i tez biore na to poprawke z tymze ja obcielam teraz wlosy mialam do zapiecia stanika mam do ramion.......obcielam bo juz nie mialo sensu zapuszczanie w momencie kiedy pojawil sie problem z wypadaniem mi zawsze wypadalo troche wlosow normalne , ale teraz naprawde cos jest z nimi nie tak....nawet moj fryzjer ktory nie widzial mnie od pazdziernika stwierdzil , ze rzeczywiscie mam ich mniej......biore pod uwage to , ze zmienilam kraj , woda inna , sposob odzywiana , w grudniu mialam podana narkoze co prwda na krotko , ale zawsze i do tego od lutego implant.......no coz troche sie tego nazbieralo i moga byc takie efekty w postaci wypadajacych wlosow ale doprowadza mnie to depresji jak widze te kepy klakow podczas mycia i czesania.....dodatkowo wlos mam czarny i dosc gruby i efekt sie poglebia......
tak sie zastanawiam moze lepiej nakladac ten olejek na lekko zmoczone wczesniej wlosy??? sama juz nie wiem nie pozostaje mi nic innego jak uzywac i czekac na efekty
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 17:45   #608
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
napewno masz racje w tym co piszesz i tez biore na to poprawke z tymze ja obcielam teraz wlosy mialam do zapiecia stanika mam do ramion.......obcielam bo juz nie mialo sensu zapuszczanie w momencie kiedy pojawil sie problem z wypadaniem mi zawsze wypadalo troche wlosow normalne , ale teraz naprawde cos jest z nimi nie tak....nawet moj fryzjer ktory nie widzial mnie od pazdziernika stwierdzil , ze rzeczywiscie mam ich mniej......biore pod uwage to , ze zmienilam kraj , woda inna , sposob odzywiana , w grudniu mialam podana narkoze co prwda na krotko , ale zawsze i do tego od lutego implant.......no coz troche sie tego nazbieralo i moga byc takie efekty w postaci wypadajacych wlosow ale doprowadza mnie to depresji jak widze te kepy klakow podczas mycia i czesania.....dodatkowo wlos mam czarny i dosc gruby i efekt sie poglebia......
tak sie zastanawiam moze lepiej nakladac ten olejek na lekko zmoczone wczesniej wlosy??? sama juz nie wiem nie pozostaje mi nic innego jak uzywac i czekac na efekty
Nakladaj na suche wlosy i wmasuj w skore glowy. Mysle, ze po dwoch miesiacach powinno sie poprawic. Mi rosna nowe wlosy az strach a uzywam olejku chyba od konca kwietnia - poczatku maja. Z tym, ze uzywam i amla i jasminowy i kokosowy. Nie wiem ktory najlepszy ale wydaje mi sie, ze wbrew analizom skladu amla i jasmin najlepiej dzialaja.

Organizm masz oslabiony i pewnie to jest przyczyna wypadania. Moze zaczelabys brac omega 3 w kapsulkach aby sie wzmocnic, zwlaszcza jesli nie jadasz ryb.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:31   #609
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Nakladaj na suche wlosy i wmasuj w skore glowy. Mysle, ze po dwoch miesiacach powinno sie poprawic. Mi rosna nowe wlosy az strach a uzywam olejku chyba od konca kwietnia - poczatku maja. Z tym, ze uzywam i amla i jasminowy i kokosowy. Nie wiem ktory najlepszy ale wydaje mi sie, ze wbrew analizom skladu amla i jasmin najlepiej dzialaja.

Organizm masz oslabiony i pewnie to jest przyczyna wypadania. Moze zaczelabys brac omega 3 w kapsulkach aby sie wzmocnic, zwlaszcza jesli nie jadasz ryb.

dzieki wielkie za porady mam nadzieje , ze u mnie tez bedzie widac takie efekty jak u ciebie bylabym strasznie szczesliwa
dziesiaj kolejny dzien kuracji, wsmarowalam w suche wlosy tak jak radzisz.....zastanawia mnie czy dwie male lyzeczki to nie za duzo?? albo moze za malo?? niby na opakowaniu wlasnie tak pisze wiec chyba robie dobrze
bralam wczesniej witaminy wsumie do teraz na wlosy i planuje jakies kupic znowu.....moze Merz Spezial?? i do tego np. Centrum ze wszystkimi witaminkami....oj ciezka jest ta walka o wlosy ale najwazniejsze zeby byly efekty
pozdrawiam
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 20:01   #610
jojojka7
Przyczajenie
 
Avatar jojojka7
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziewczyny, czytam, czytam, czytam...i czytam...no i już sama nie wiem...Od tych wszyskich postów już mi się poprzewracało w głowie..Napaliłam sie kiedys strasznie własnie na ten o którym pisała ANIONEK32- Amla firmy Dabur..ale przegladajac Wasze opinie zauważyłam, ze niektóre Panie pisały o wypadaniu włosów, kóre pojawia się po użyciu tegoż oto olejka...Moje włosy są ciemne. kręcone(troche sianowate właśnie)...wiem, ze to juz bylo duzo o tym olejku,ale to wszytsko mi sie juz miesza...Prosze Was o pomoc..jest sens kupna, czy moze zainwestować w coś lepszego..od razu podkreślam, ze ja nie chce na to wydać zbyt dużo...

P.S: przec chwilką wyczytałam cos o jakimś Nutrich Hair Oil, podobno rewelacja...używał ktoś??Jesli już było to przepraszam..
jojojka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 20:37   #611
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez jojojka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam, czytam, czytam...i czytam...no i już sama nie wiem...Od tych wszyskich postów już mi się poprzewracało w głowie..Napaliłam sie kiedys strasznie własnie na ten o którym pisała ANIONEK32- Amla firmy Dabur..ale przegladajac Wasze opinie zauważyłam, ze niektóre Panie pisały o wypadaniu włosów, kóre pojawia się po użyciu tegoż oto olejka...Moje włosy są ciemne. kręcone(troche sianowate właśnie)...wiem, ze to juz bylo duzo o tym olejku,ale to wszytsko mi sie juz miesza...Prosze Was o pomoc..jest sens kupna, czy moze zainwestować w coś lepszego..od razu podkreślam, ze ja nie chce na to wydać zbyt dużo...

P.S: przec chwilką wyczytałam cos o jakimś Nutrich Hair Oil, podobno rewelacja...używał ktoś??Jesli już było to przepraszam..
Mam ten olej Amla Dabur i mi trochę włosy zaczęły wypadać,ale nie ma reguły.
Używam również Vatike i sam olej kokosowy po nich jakoś włosy trzymają sie głowy
Możesz kupić sam olejek kokosowy np. http://www.ecospa.pl/kokosowy-swiezego-miazszu-p-9.html jest niedrogi i ładnie pachnie.
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 08:09   #612
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cześć dziewczyny mam pytanie- czy mogę zostawić Vatika na dwa dni na głowie? Zastanawiam sie czy po takim zabiegu włosy nie będą za bardzo obciążone.. Wczoraj w nocy nałożyłam sobie Vatike i teraz sie tak zastanawiam czy nie wmasować leszcze trochę w końcówki i tak pochodzić do wieczora

Meili mam również do Ciebie pytanie- jak sobie radzisz po dekoloryzacji z kolorem? farbujesz henna? Mój kolor zmył sie po 2 tyg od wizyty u fryzjera
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:29   #613
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie- czy mogę zostawić Vatika na dwa dni na głowie? Zastanawiam sie czy po takim zabiegu włosy nie będą za bardzo obciążone.. Wczoraj w nocy nałożyłam sobie Vatike i teraz sie tak zastanawiam czy nie wmasować leszcze trochę w końcówki i tak pochodzić do wieczora
Nakładam Vatike na noc,rano dodaje jeszcze trochę olejku ( tak ,żeby włosy były dokładnie nim pokryte -tłuste )i chodze z tym jakis czas ( nie do wieczora) Potem myje 2 razy szamponem Bebi i jest super.Nie obciąza mi włosów. Jeśli potrzymasz do wieczora to chyba włosom nic się nie stanie.
Każdy włos jest inny ,sama próbuj co lubią Twoje włosy,z czasem je wyczujesz.
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:30   #614
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

camm ja kiedys mialam vatike przez 2 dni.
bylam w podrozy przez weekend i nie mialam jak umyc

efekt byl super!!!!!

Meili widzialam Twoje makijaze
slicznr!
a TY jestes piekna!
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 10:43   #615
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość

Meili mam również do Ciebie pytanie- jak sobie radzisz po dekoloryzacji z kolorem? farbujesz henna? Mój kolor zmył sie po 2 tyg od wizyty u fryzjera
hej, camm
ja mialam juz dwa razy farbowane po dekoloryzacji. pierwszy kolor, ktory mialam nalozony zaraz po dekoloryzacji, spral sie bardzo szybko, ok. 2 tyg, albo nawet jeszcze szybciej. po ok. miesiacu zafarbowalam wlosy jeszcze raz i kolor sie jakos utrzymuje. chociaz ten kolor, ktory teraz mam, wyszadl bardzo ciemny i w sumie bardzo bym sie cieszyla, gdyby mi szybko zszedl. henne nalozylam juz po zafarbowaniu drugim razem tylko dlatego, zeby poprawic ich kondycje i nadac im czerwonego polysku. nie wiem, jak by wyszedl na dekoloryzowanych wlosach

Paprak, Brzozka
dziekuje wam, kochane
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:38   #616
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dori, Brzozka dziękuje niestety już zmyłam Vatike bo bałam sie że obciąży mi włosy...

Meili Tobie również dziękuje za odp Ja miałam już 4 razy farbowane od dekoloryzacji ( dekoloryzacje robiłam w kwietniu) i za każdym razem kolor sie wypłukuje tak szybko

A w ogóle mam taki problem odnośne bhiringaraj.. ostaniu zrobiłam nim tak intensywny masaż że aż mnie skóra paliła i utrzymywało sie to 2 dni i teraz nie wiem czy po prostu jestem nadwrażliwa i nie powinnam wcierać bhiringaraju w skalp czy przesadziłam z intensywnością masażu

Ps. Meili również oglądałam Twoja makijaże- CUDO! a Ty rzeczywiście jesteś piękna
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:32   #617
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ostatnio zmieszałam Brahmi i amle, z tym, ze tej pierwszej o wiele więcej. Zrobiłam papkę, nałożyłam na włosy, aż były takie grudki. Zmyło się wyjątkowo dobrze ale włosy początkowo zrobiły się lepkie Jednak trzeba robić mieszankę bardziej płynną.
Oczywiście włoski nadal piękne, grube, puszyste
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 00:39   #618
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

kurcze ja juz sama nie wiem wlosy wypadaja podczas wcierania, pozniej mam leb tlusty no , ale ok normalne ......czekam ta godzinke najkrocej i pozniej zmywam........a wlosy leca jak szalone podczas mycia i czesania pozniej juz sama nie wiem co robic?? czy odstawic czy probowac dalej?? wlosy po umyciu sa ladne ale na drogi dzien juz takie sobie .....nie wiem czy olejowac je dalej czy raczej udac sie do apteki np. po Vichy??
wiem , ze marudze , ale te wlosy mnie doprowadzaja do rozpaczy
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 06:39   #619
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Asionku nie rezygnuj tak szybko.
daj olejkowi szanse
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 15:53   #620
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Asionku nie rezygnuj tak szybko.
daj olejkowi szanse


wiem , ze nie moge sie poddac i bede dalej sie olejowala........moze nie wylysieje od niego

a tak wogole dokupuje sobie ampulki Vichy + szmpon z tej serii+ tabletki przeciw wypadaniu wlosow Inneov.........znalazlam super promocje caly zestaw sprzedaja za 60 euro wiec kupie i zobacze jak bedzie.........oczywiesci e Amle tez bede stosowac

jak to nie pomoze ide do lekarza

pozdrawiam bede zdawac relacje mam nadzieje , ze nie wyrzucicie mnie stad
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 06:54   #621
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja ostatnio tez zauwazylam, ze wypada mi nieco wiecej wloskow.
Ale narazie sie nie przerazam.
Kiedys wyapdaloby mi 3 razy wiecej, wiec teraz jest ok.

W ogole zastanawiam sie nad sesa.
Przeciez ona jest na problemy skory.
NA wypadanie moze pomoc.. moze tez pomoze na moj lojotok

zaznaczam, ze mialam nic nie wydawac
nigdy nie kupie sobie kanapy, jak ja ciagle cos wymyslam.
i z pewnoscia moje zamowienie nie bedzie skladac sie tylko z sesy


dziewczyny, mam pytanie co do amly i miodu.
najpierw mieszam z woda, potem dodaje miod?
nie wystacrczy zmyc tylko woda?
(bo amle z woda tylko splukalam)
umyc szamponem?
przepraszam, jesli to glupie pytanie

a teraz spostrzezenie roku
od baaardzo dawna nie nosilam rozpuszczonych wlosow.
Ostatnnio mialam.
Przed myciem olejowałam.
Wlosy fajne oczywiscie..
Ale stwierdzam, ze moje wlosy bardziej lubia pudry!
Rozpuszczone(po oleju) staja sie lejace(jeszcze bardziej niz sa)
jednak ten efekt sztywnosci jest dla mnie b. wazny
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 13:09   #622
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość

dziewczyny, mam pytanie co do amly i miodu.
najpierw mieszam z woda, potem dodaje miod?
nie wystacrczy zmyc tylko woda?
(bo amle z woda tylko splukalam)
umyc szamponem?
przepraszam, jesli to glupie pytanie

a teraz spostrzezenie roku
od baaardzo dawna nie nosilam rozpuszczonych wlosow.
Ostatnnio mialam.
Przed myciem olejowałam.
Wlosy fajne oczywiscie..
Ale stwierdzam, ze moje wlosy bardziej lubia pudry!
Rozpuszczone(po oleju) staja sie lejace(jeszcze bardziej niz sa)
jednak ten efekt sztywnosci jest dla mnie b. wazny
och po pudrach wlosy sa fajne puszyste i trzymaja dlugo forme. Ale ja lubie i wlosy po olejowaniu tylko dobrze umyc ziolem trzeba. Po thicker and fuller hair mam takie solidniejsze wlosy. Grubsze i sprezyste. Czuje, ze juz sobie dobralam pielegnacje na najblizsze lata

Amle mieszam najpierw z miodem i dodaje przegotowana wode. Goraca i czekam az przestygnie. Przyjemnie sie naklada ciepla papka

EDIT: ja codziennie nosze rozpuszczone wiec musza byc sprezyste i solidne objetosciowo. Chyba bede musiala uaktualnic avatar
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:03   #623
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Paprak dzieki za podanie sposobu
ja strasznie lubie rozpuszczone wlosy.
Ale od jakiegos czasu zapuszczam, zapuszczam, zapuszczam
(od takich bardzo krociutkich).
i nosze wzianane.
Potem jak rozpuszcam to widze ta roznice.
Majac codziennie rozpuszczone nie widzi sie kiedy one rosna

edit Papraczku zapomnilas dodac, czy zmywasz sama woda czy myjesz szamponem powiesz mi? prosze

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2008-09-03 o 19:55
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:27   #624
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

uzywam dalej amli....i mam mieszane uczucia
podczas wcierania sporo wloskow wypada i pozniej jak zmywam tez wyciagam je w sporych ilosciach natomiast pozniej jak myje glowe juz bez olejowania przed, to wlosow wypada mnie wczoraj np. doslownie kilka
teraz zastanawiam sie czy to normalne ??? macie tez tak???
kurcze wazne , ze chociaz troche dziala
zamowilam ten zestaw powinien przyjsc lada dzien i przypuszczam zmasowany atak na te klaki moje nieszczesne jak to mi nie pomoze to juz chyba nic i wizyta u lekarza mnie czeka
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:00   #625
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Paprak dzieki za podanie sposobu
ja strasznie lubie rozpuszczone wlosy.
Ale od jakiegos czasu zapuszczam, zapuszczam, zapuszczam
(od takich bardzo krociutkich).
i nosze wzianane.
Potem jak rozpuszcam to widze ta roznice.
Majac codziennie rozpuszczone nie widzi sie kiedy one rosna

edit Papraczku zapomnilas dodac, czy zmywasz sama woda czy myjesz szamponem powiesz mi? prosze
Amle z miodem zmywam sama woda podobnie shikakai

asionku, to normalne, ze jak wcierasz i zmywasz to wypadaja wlosy. Te oslabione wyciagniesz masujac je i targajac przy wcieraniu i myciu. Trzeba to robic delikatnie. Ja zawsze jak mylam glowe to strasznie sie szarpalam a pozniej zwrocilam uwage, ze fryzjerka robi to bardzo delikatnie i nie placze i nie wyrywa mi wlosow. Teraz tez staram sie delikatnie masowac i podczas wcierania i podczas mycia
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 17:17   #626
desperatka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ratunku!!!!!!!!!!...dziew czyny czy któraś z Was mogłaby mi doradzic co mam kupic na swoje włosy/???????...w skrócie to zostałam skrzywdzona przez fryzjęrke,miała zrobic mi delikatną trwałą...efekt????włosy jak u pudla,wykruszone,końce strasznie porozdwajane,ogromne siano na głowie,jedynie 3 cm od skóry głowy zdrowe włosiwo.Sięcie nie wchodzi w grę,bo bede wygladac jeszcze gorzej,chciałabym aby odrosły mi jak najszybciej oraz żeby to co mam teraz na głowie wyglądało jakoś po ludzku.zakupiłam amlę-dabur olejek ale użyłam go na razie tylko raz,więc trudno mi cokolwiek powiedziec o właściwościach.Co mam jeszcze dokupic ,jak stosowac?..pozdrawiam Was serdecznie i bardzo proszę o radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
desperatka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 19:47   #627
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
uzywam dalej amli....i mam mieszane uczucia
podczas wcierania sporo wloskow wypada i pozniej jak zmywam tez wyciagam je w sporych ilosciach natomiast pozniej jak myje glowe juz bez olejowania przed, to wlosow wypada mnie wczoraj np. doslownie kilka
teraz zastanawiam sie czy to normalne ??? macie tez tak???
kurcze wazne , ze chociaz troche dziala
zamowilam ten zestaw powinien przyjsc lada dzien i przypuszczam zmasowany atak na te klaki moje nieszczesne jak to mi nie pomoze to juz chyba nic i wizyta u lekarza mnie czeka
A może ten olejek ( Amla ) po prostu Ci nie pasuje.Jak pisałam wcześniej mi nie podszedł włosy mi wypadały,myslałam ,że to przejściowe,ale jak tylko odstawiłam Amle to problem zniknął,używam Vatiki i innych olejów ,a Amle tylko do mieszanek olejowych i to sporadycznie.
Po innych olejach włosy mi nie wypadają.Dla eksperymentu nałożyłam ostatnio Amle ( samą ) na włosy i stwierdziłam ,ze nie ma sensu męczyć włosów i skóry głowy po prostu ten olejek jest nie dla mnie.
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 13:16   #628
utena
Przyczajenie
 
Avatar utena
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Siemka dziewczyny,

Mam pytanko co do tej magicznej kuracji. Staram sie doszukac na tym forum konkretnej informaji czy farbowane na jasny blond włosy przyciemnią się po Amli. W jednym ze sklepów interentowych zauważyłam podział tych olejków na olejek do jasnych i ciemnych włosów. Nie wiem na ile jest to prawda i czy nie zaszkodzi odcieniowi moich włosów.

Ponizej przesyłam link zakupionego cudeńka :
http://www.allegro.pl/item433496099_...la_110_ml.html

Moze któraś z Was drogie WiZażaNki moze rozwiać moje wątpliwośći ???? Heeeelppp, please bo wiąże z tym olejkiem duze nadzieje.

Pozdrawiam
utena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 13:30   #629
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez utena Pokaż wiadomość
Siemka dziewczyny,

Mam pytanko co do tej magicznej kuracji. Staram sie doszukac na tym forum konkretnej informaji czy farbowane na jasny blond włosy przyciemnią się po Amli. W jednym ze sklepów interentowych zauważyłam podział tych olejków na olejek do jasnych i ciemnych włosów. Nie wiem na ile jest to prawda i czy nie zaszkodzi odcieniowi moich włosów.

Ponizej przesyłam link zakupionego cudeńka :
http://www.allegro.pl/item433496099_...la_110_ml.html

Moze któraś z Was drogie WiZażaNki moze rozwiać moje wątpliwośći ???? Heeeelppp, please bo wiąże z tym olejkiem duze nadzieje.

Pozdrawiam
Zaczne od tego, ze nie jestem specjalistka w tej dziedzinie. Swego czasu na innym forum wywiazala sie dyskusja co do olejkow do wlosow blond. Hindusi i Indusi nie sa blondynami i olejki nie sa przygotowywane dla blond wlosow. Ponoc olejek jasminowy jest sprzedawany jako olejek do wlosow blond. Obiecalam bedac za granica wyczytyac oryginalna ulotke bo wszyscy mowia o tym, ze to wersja dla blondynek tylko nie producent na stronie oficjalnej. I rzeczywiscie jasminowy nie jest wersja amli dla wlosow blond. Po prostu nie zawiera henny, ktora moze przyciemniac wlosy a wiec moze byc stosowany bez obaw przez blondynki. Generalnie i amla nie powinna bardzo przyciemnic wlosow. Producent mowi, ze tak sie moze stac ale ta ewentualnosc to troche taka jest jak i ostrzezenia na woreczkach foliowych w stanach, ze mozna sie udusic nimi. Owszem mozna, ale kto sie udusil? Podobnie z subiektywnych opinii uzytkownikow amli nie wynika zeby komus przyciemnila wlosy. Ilosc henny chyba nie jest wystarczajaca albo dobrana mieszana skladnikow nie pozwala na mocniejsze dzialanie. Henna typowo do farbowania latwo sie wyplukuje a co dopiero jej sladowe ilosci w olejku. Mysle, ze spektakularnego przyciemnienia nie bedzie. Generalnie natluszczone badz wilgotne wlosy wydaja sie ciemniejsze ale po zmyciu i wysuszeniu wszystko wraca do normy. Przynajmniej u mnie. Ja jestem szatynka.
Pozdrawiam


EDIT:

Zajrzalam na aukcje w linku. NIe pozostawiaj amli na cala noc. Producent sam o tym informuje. Godzinka albo dwie i zmyc. Amla nie ma najcudowniejszego skladu i moze zapychac. Jak dlugo trzymam to mi sie krostki robia w okolicach skroni, czola, uszu. NIe wcieraj duzo tylko troszke i trzymaj zgodnie z zaleceniami producenta a nie allegrowicza. Kokosowy olejek mozna na cala noc zostawic.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 09:17   #630
desperatka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

na razie mogę powiedziec że amla wysusza mi końce włosów,które i tak są już przesuszone.Pozdrawiam
desperatka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.