Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 22:02   #2701
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Umówiłam się na 9 lipca do salonu Mopii w Gdańsku (Gdańsk Wrzeszcz, obok Manchatanu). Słyszałam bardzo dobre opinie o tym salonie i widziałam na własne oczy zrobione u nich warkoczyki. Z resztą na stronie internetowej mozna też zerknąć. Moje włosy są naturalnie czarne, sięgają zaledwie żuchwy i chcę aby warkoczyki sięgały do łopatek, ewentualnie można by wpleść jakiś kolor w nie. ALE... moje podniecenie super wyglądem maleje, gdy sobie pomyślę jak mogą wyglądać moje naturalne włosy po "demontażu" tychże warkoczyków... Włosy mam nie za grube, ale też nie cienkie, są bardzo gęste i zdrowe. Nie chcę mieć sajgonu po ściągnięciu warkoli :/ Zapuszczam włosy i chyba się pochlastam jak będzie trzeba je ściąć na króciutko 8-| Czy jest ktoś, kto tak orientacyjnie może mi napisać czy to się zdarza często? to obcinanie na króciutko z powodu zniszczenia włosów? Warkoczyki to super rozwiązanie na lato.. chciałam je nosić jakieś 2-3 miesiące.. potem zdemontować. Typ urody mam dość orientalny (jak mulatka) i w sumie warkoczyki to byłby strzał w 10. Tylko KTO mi zagwarantuje, że moje naturlane włosy jakoś to przeżyją??? x-|

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

aaa..i jeszcze jedna sprawa - chodzi o "punkty wyjścia" warkoczyków. Nie podobają mi się takie "łyse" okolice na skórze głowy. O wiele lepiej wygląda to, gdy warkoczyk wyprowadzony jest z takiego kwadracika i nie wygląda jak wyżynający się robaczek z głowy
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edytowane przez cZaRnA_KiCiA
Czas edycji: 2010-06-30 o 21:24
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:19   #2702
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
Umówiłam się na 9 lipca do salonu Mopii w Gdańsku (Gdańsk Wrzeszcz, obok Manchatanu). Słyszałam bardzo dobre opinie o tym salonie i widziałam na własne oczy zrobione u nich warkoczyki. Z resztą na stronie internetowej mozna też zerknąć. Moje włosy są naturalnie czarne, sięgają zaledwie żuchwy i chcę aby warkoczyki sięgały do łopatek, ewentualnie można by wpleść jakiś kolor w nie. ALE... moje podniecenie super wyglądem maleje, gdy sobie pomyślę jak mogą wyglądać moje naturalne włosy po "demontażu" tychże warkoczyków... Włosy mam nie za grube, ale też nie cienkie, są bardzo gęste i zdrowe. Nie chcę mieć sajgonu po ściągnięciu warkoli :/ Zapuszczam włosy i chyba się pochlastam jak będzie trzeba je ściąć na króciutko 8-| Czy jest ktoś, kto tak orientacyjnie może mi napisać czy to się zdarza często? to obcinanie na króciutko z powodu zniszczenia włosów? Warkoczyki to super rozwiązanie na lato.. chciałam je nosić jakieś 2-3 miesiące.. potem zdemontować. Typ urody mam dość orientalny (jak mulatka) i w sumie warkoczyki to byłby strzał w 10. Tylko KTO mi zagwarantuje, że moje naturlane włosy jakoś to przeżyją??? x-|

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

aaa..i jeszcze jedna sprawa - chodzi o "punkty wyjścia" warkoczyków. Nie podobają mi się takie "łyse" okolice na skórze głowy. O wiele lepiej wygląda to, gdy warkoczyk wyprowadzony jest z takiego kwadracika i nie wygląda jak wyżynający się robaczek z głowy
szczerze mówiąc to ja mam dosyc lenistwa uzytkownikow tego forum. na co drugej stronie pojawia sie pytanie o to czy warkoczyki niszcza wlosy...
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:34   #2703
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

masz racje baglady, irytujace to jest. A jeszcze bardziej te opowiesci o warkoczykach niszczacyh wlosy, ze trzeba scinac etc.

czarna_kicia - jak nie jestes pewna za salon to nie idz do niego i problem z glowy.
Jakby kazdy mial scinac wlosy po warkoczach wszyscy byliby lysi.
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:21   #2704
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Wiem, że Was to może wkurzać, te pytania wszystkie... I tak jade je zrobić, więc w sumie ... będzie co będzie. Wrzuce Wam fote jak wyglądają i napiszę jak się czuję z nimi itp. Pod koniec wakacji jesli będę je ściągać, to też napiszę jak to wszystko przeżyłam. Chyba że się w nich tak zakocham , że będę tylko doplatać odrost i nosić długi czas? Zobaczymy. Sorry jeszcze raz, że poirytowałam Was pytaniami.
Konsultowałam się z jedną dziewczyną z Gd., która robi takie warkocze i napisała, że włosy wcale nie dostają aż tak w kość. Trzeba delikatnie myć skórę głowy, spryskwać odżywkami itd. Pytałam tą dziewczynę też o ciężar warkoczyków i o "łysy" efekt. Pisała, że nie są ciężkie , i że przyzwyczajenie się do nich to kwestia paru dni. A łysego efektu nie ma jeśli jest ich większa ilość.
Muszę zasatanowić się nad jakąś odżywką dobrą w sprayu. Ogólnie są też takie kosmetyki, które sprawiają, że włosy są dłużej świeże, nie widać przetłuszczenia i ładnie pachną. Jak znajdę jakieś fajne kosmetyki to też dam znać jak się sprawdzają.
Umówiłam się w tym salonie http://www.mopii.pl/
Ale wcześniej rozważałam wizytę u Foxy http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/ i to z Nią się konsultowałam. Na stronie ma super fotki swoich dzieł.
Pozdrawiam..!
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 15:19   #2705
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez grey_walker Pokaż wiadomość
posion,ja nei pisalam o dredach,ja je robic umiem akbys nie wiedziala,to ja jestem astarothoflust

widze,ze tu osoby cora zbardziej sie dopytuja o robienie warkoczy. Ludzie,poszukajcie sobie jak chcecie je robic. A jak nie to idzcie zrobic do kogo sinnego. Najlpeiej pytac i wypytywac a samemu nic nie szukac.
Albo kupic paczke wlosow,wziac kolezanke i probowac.
kochana przecież ja wiem kim jesteś nie wiem już o co chodziło ale widocznie nie pisałam dociebie tego posta

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
Wiem, że Was to może wkurzać, te pytania wszystkie... I tak jade je zrobić, więc w sumie ... będzie co będzie. Wrzuce Wam fote jak wyglądają i napiszę jak się czuję z nimi itp. Pod koniec wakacji jesli będę je ściągać, to też napiszę jak to wszystko przeżyłam. Chyba że się w nich tak zakocham , że będę tylko doplatać odrost i nosić długi czas? Zobaczymy. Sorry jeszcze raz, że poirytowałam Was pytaniami.
Konsultowałam się z jedną dziewczyną z Gd., która robi takie warkocze i napisała, że włosy wcale nie dostają aż tak w kość. Trzeba delikatnie myć skórę głowy, spryskwać odżywkami itd. Pytałam tą dziewczynę też o ciężar warkoczyków i o "łysy" efekt. Pisała, że nie są ciężkie , i że przyzwyczajenie się do nich to kwestia paru dni. A łysego efektu nie ma jeśli jest ich większa ilość.
Muszę zasatanowić się nad jakąś odżywką dobrą w sprayu. Ogólnie są też takie kosmetyki, które sprawiają, że włosy są dłużej świeże, nie widać przetłuszczenia i ładnie pachną. Jak znajdę jakieś fajne kosmetyki to też dam znać jak się sprawdzają.
Umówiłam się w tym salonie http://www.mopii.pl/
Ale wcześniej rozważałam wizytę u Foxy http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/ i to z Nią się konsultowałam. Na stronie ma super fotki swoich dzieł.
Pozdrawiam..!
z tego co słyszałam do Mopi warto iść a jeśli chodzi o Foxy to znam ją i widziałam jej warkoczę i mogę ci ją bardzo polecić
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:38   #2706
koralikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A ja jeszcze pytanko w sprawie dredloków mam. Po tapirowaniu, skręceniu i zgrzewaniu wystają takie pętelki z włosów. Co robicie z nimi, bo ja szydełkiem wciągam ;/ ale to strasznie żmudna praca. Jakbym je po prostu obcięła stałoby się coś?

Edytowane przez koralikowa
Czas edycji: 2010-07-01 o 17:49
koralikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:49   #2707
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
koralikowa
A ja jeszcze pytanko w sprawie dredloków mam. Po tapirowaniu, skręceniu i zgrzewaniu wystają takie pętelki z włosów. Co robicie z nimi, bo ja szydełkiem wciągam ;/ ale to strasznie żmudna praca. Jakbym je po prostu obcięła stałoby się coś?
nic,obetnij to i tyle. Po xo ci szydelko do dredlokow? to sie zupelnei mija z celem przeciez
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 19:06   #2708
koralikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Aha ok. Bo myślałam że jak je zetne to coś się stanie, a boje się żeby o kolczyki się nie zaczepiały XD Dziękuję bardzo mocno
koralikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 15:27   #2709
Unforeseen Future
Raczkowanie
 
Avatar Unforeseen Future
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 31
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej! Może pytanie z innej beczki i powinnam się z tym uporać sama, bez niczyjej pomocy, to jednak chciałabym spytać was o radę.
Już 3 raz robiłam wczoraj warkocze u tej samej dziewczyny. Kobieta bardzo sympatyczna, łatwo nawiązać z nią kontakt - nie można w każdym razie marudzić na brak rozmowy czy ciągłą nudę przez te 5- 6 godzin pracy.
Tym razem jednak, jak nigdy nie mogłam narzekać (za 350 zł dostawałam ok.110 warkoczy), okazało się, że dziewczyna spodziewa się gości i najwyraźniej się śpieszyła. Wyszłam od niej z 70 sztukami na krzyż. W domu na spokojnie przeliczyłam i trochę się zdenerwowałam, mimo wszystko spokojnie napisałam wiadomość w której mówię o całej sprawie i tym, że czuję się trochę oszukana. Rozmowa skończyła się tym, że kobieta zarzuciła mi, że w jej zapłatę nie wliczam czasu jaki musi na to poświęcić i jednoznacznie dała mi do zrozumienia, że następnym razem zaplatać u niej nie będę. Cóż, z tym mogę się pogodzić.
Mimo to nie jestem zbyt zadowolona z takiego obrotu sprawy, bo zależało mi na spokojnym wytłumaczeniu i dogadaniu się. I czy jeżeli zazwyczaj dostawałam liczbę sztuk jaka mnie zadowalała, to tym razem mam prawo oczekiwać, że pani powinna mi zwrócić uwagę wcześniej, że np. coś się zmieniło? Chodzi mi tutaj np. o to, że za te pieniądze, które płaciłam wcześniej dostaję mniejszą ilość, czy chociażby z racji tego, że kupiła np. droższe materiały, ta liczba może różnić się od poprzedniej?
__________________
Życie jest tak wspaniałe, że trzeba przez nie przejść
Czasami w to nie wierzę i myślę, że lepsza jest śmierć
Babilon - System swoją bronią pragnie zniszczyć mnie
Lecz życie jest wspaniałe - kolory czarno-białe

My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko.
Unforeseen Future jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:49   #2710
domi2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
GG do domi2121
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Unforeseen Future Pokaż wiadomość
Hej! Może pytanie z innej beczki i powinnam się z tym uporać sama, bez niczyjej pomocy, to jednak chciałabym spytać was o radę.
Już 3 raz robiłam wczoraj warkocze u tej samej dziewczyny. Kobieta bardzo sympatyczna, łatwo nawiązać z nią kontakt - nie można w każdym razie marudzić na brak rozmowy czy ciągłą nudę przez te 5- 6 godzin pracy.
Tym razem jednak, jak nigdy nie mogłam narzekać (za 350 zł dostawałam ok.110 warkoczy), okazało się, że dziewczyna spodziewa się gości i najwyraźniej się śpieszyła. Wyszłam od niej z 70 sztukami na krzyż. W domu na spokojnie przeliczyłam i trochę się zdenerwowałam, mimo wszystko spokojnie napisałam wiadomość w której mówię o całej sprawie i tym, że czuję się trochę oszukana. Rozmowa skończyła się tym, że kobieta zarzuciła mi, że w jej zapłatę nie wliczam czasu jaki musi na to poświęcić i jednoznacznie dała mi do zrozumienia, że następnym razem zaplatać u niej nie będę. Cóż, z tym mogę się pogodzić.
Mimo to nie jestem zbyt zadowolona z takiego obrotu sprawy, bo zależało mi na spokojnym wytłumaczeniu i dogadaniu się. I czy jeżeli zazwyczaj dostawałam liczbę sztuk jaka mnie zadowalała, to tym razem mam prawo oczekiwać, że pani powinna mi zwrócić uwagę wcześniej, że np. coś się zmieniło? Chodzi mi tutaj np. o to, że za te pieniądze, które płaciłam wcześniej dostaję mniejszą ilość, czy chociażby z racji tego, że kupiła np. droższe materiały, ta liczba może różnić się od poprzedniej?

Wcale się nie dziwię że się wkurzyłaś i czułaś oszukana .. Rzeczywiście trafiłaś chyba na jakiś zły dzień tej dziewczyny... Choć z drugiej strony to jest dla mnie chore.. jak można tak traktować klientkę podczas reklamacjii.. tym bardziej że nie byłaś u niej pierwszy raz !!! Więcej do niej nie idź !! Bo następnym razem zrobi Ci 50 warkoczyków i jeszcze zrobi Ci jazde że jest przecież wszystko OK hehee A tak moim zdaniem to i tak niewiele tych warkoczyków miałaś wcześniej - 110 szt... hmmm .. ja jak robię to nie schodzę poniżej 120.. a najlepiej wyglądają przy 150 i w górę... ale 70 szt to już lekkie przegięcie.. Trzymaj się i mam nadzieję że następnym razem trafisz lepiej Pozdrawiam
domi2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:20   #2711
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Unforeseen Future Pokaż wiadomość
Hej! Może pytanie z innej beczki i powinnam się z tym uporać sama, bez niczyjej pomocy, to jednak chciałabym spytać was o radę.
Już 3 raz robiłam wczoraj warkocze u tej samej dziewczyny. Kobieta bardzo sympatyczna, łatwo nawiązać z nią kontakt - nie można w każdym razie marudzić na brak rozmowy czy ciągłą nudę przez te 5- 6 godzin pracy.
Tym razem jednak, jak nigdy nie mogłam narzekać (za 350 zł dostawałam ok.110 warkoczy), okazało się, że dziewczyna spodziewa się gości i najwyraźniej się śpieszyła. Wyszłam od niej z 70 sztukami na krzyż. W domu na spokojnie przeliczyłam i trochę się zdenerwowałam, mimo wszystko spokojnie napisałam wiadomość w której mówię o całej sprawie i tym, że czuję się trochę oszukana. Rozmowa skończyła się tym, że kobieta zarzuciła mi, że w jej zapłatę nie wliczam czasu jaki musi na to poświęcić i jednoznacznie dała mi do zrozumienia, że następnym razem zaplatać u niej nie będę. Cóż, z tym mogę się pogodzić.
Mimo to nie jestem zbyt zadowolona z takiego obrotu sprawy, bo zależało mi na spokojnym wytłumaczeniu i dogadaniu się. I czy jeżeli zazwyczaj dostawałam liczbę sztuk jaka mnie zadowalała, to tym razem mam prawo oczekiwać, że pani powinna mi zwrócić uwagę wcześniej, że np. coś się zmieniło? Chodzi mi tutaj np. o to, że za te pieniądze, które płaciłam wcześniej dostaję mniejszą ilość, czy chociażby z racji tego, że kupiła np. droższe materiały, ta liczba może różnić się od poprzedniej?
no nie fajna sytuacja. jesli naprawde panna sie spieszyla i robila ci warkocze na odwal sie to wcale sie nie dziwie, ze sie zdenerwowalas.
chyba nieciekawie musi wygladac taka ilosc warkoczy... ale wlasciwie nie wiem co ci poradzic, napewno powinnas z nia jeszcze pogadac, ze mogla cie uprzedzic ze zrobi ci mniejsza ilosc wtedy moglabys podjac decyzje czy chcesz zeby ci zaplatala wlosy czy nie. usluge fryzjerska tez mozna reklamowac-przypomnij jej otym.moze sie przejmie jak ja troche postraszysz powiedz jej ze narobisz jej antyreklamy w necie
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 14:38   #2712
Unforeseen Future
Raczkowanie
 
Avatar Unforeseen Future
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 31
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Już z nią rozmawiałam po raz kolejny, zadzwoniłam, bo zignorowała moją drugą wiadomość. Rozmowa przebiegła bez zmian. Pani nie poczuwa się do żadnych reklamacji, nie chce przepleść głowy żeby dorobić kilku warkoczy, ani dogadać się co do zwrotu części pieniędzy teraz, czy przy następnym robieniu.
Poprosiłam ją w takim razie o rachunek, skoro prowadzi prywatną działalność i pobiera pieniądze od klientów. Rozłączyła się. Może przemyśli sprawę i dogadamy się po ludzku, bo nie uśmiecha mi się robić niepotrzebnej afery.
No niestety, przejechałam się i muszę poszukać kolejnej osoby do warkoli.
Macie kogoś do polecenia w Szczecinie lub w jego obrębie?
__________________
Życie jest tak wspaniałe, że trzeba przez nie przejść
Czasami w to nie wierzę i myślę, że lepsza jest śmierć
Babilon - System swoją bronią pragnie zniszczyć mnie
Lecz życie jest wspaniałe - kolory czarno-białe

My marzyciele naszego wieku
Dzieci rewolucji pijące mleko.
Unforeseen Future jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:27   #2713
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

to moze napisz co to za panna była żeby inne dziewczyny do niej nie trafiały
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:38   #2714
M4jk4
Przyczajenie
 
Avatar M4jk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Re: warkoczyki-co myslicie???

Hej wszystkim...
Niedawno moja koleżanka zrobila sobie warkoczyki na całej głowie, zamawiała włosy syntetyczne z neta... na glowie rodzieliła kwadraty i wiazała swoje wlosy razem z tymi syntetycznymi w guzy przy samej glowie... no czadowo to wygladala, miala to hmm 2 miesiące... a jej naturalne wlosy były w stanie nienaruszonym... sama mam ochotę zrobić sobie takie cacko... pozdrawiam
M4jk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 22:37   #2715
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Unforeseen Future Pokaż wiadomość
Już z nią rozmawiałam po raz kolejny, zadzwoniłam, bo zignorowała moją drugą wiadomość. Rozmowa przebiegła bez zmian. Pani nie poczuwa się do żadnych reklamacji, nie chce przepleść głowy żeby dorobić kilku warkoczy, ani dogadać się co do zwrotu części pieniędzy teraz, czy przy następnym robieniu.
Poprosiłam ją w takim razie o rachunek, skoro prowadzi prywatną działalność i pobiera pieniądze od klientów. Rozłączyła się. Może przemyśli sprawę i dogadamy się po ludzku, bo nie uśmiecha mi się robić niepotrzebnej afery.
No niestety, przejechałam się i muszę poszukać kolejnej osoby do warkoli.
Macie kogoś do polecenia w Szczecinie lub w jego obrębie?
wątpię zeby miała działalnosć założoną
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 23:29   #2716
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

No wiesz, niby jak udziela usługi odpłatnie, a nie uzyskałaś od niej rachunku, możesz zgłosić to do urzędu skarbowego Ale mi by się nie chciało wszczynać afery w takiej sprawie - nowej warkoczykowej musisz niestety poszukać, ja nikogo w szczecinie nie znam.

Ale tak notabene to i tak niewiele jak 110 warkoczy za 350:/ Ja u mojej płacę do połowy pleców 150 sztuk za 250 zł.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:45   #2717
asia_em
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Zdecydowałam się na warkoczyki i chciałabym skorzystać z usług Afrostylu, bo - jak czytałam kilkanaście stron wcześniej - to najlepszy zakład w Krakowie. Tymczasem na ich stronie nie ma nigdzie podanych cen ani nawet godzin otwarcia (chyba, że jestem ślepa i nie zauważyłam). Czy ktoś (kto np. ostatnio tam miał zaplatane warkoczyki) może mnie oświecić w tej sprawie?
asia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:01   #2718
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ja ze szczecina no ale ja robie drogo hyhyhy moja kumpela kiedys robila po 400 stowy ale musialabym sie popytac. A tak to nieznam a kto to byl ze szczecina jak mozesz podac strone czy cos bo jestem ciekawa

Poprosiłam ją w takim razie o rachunek, skoro prowadzi prywatną działalność i pobiera pieniądze od klientów. -No to pewnie ja strasznie tym textem wkurzylas hhehehe dlatego ja sie staram nie babolic a jak zbabole topoprawiam bez gadania dziwna dziewucha ze sobie tak wrogow robi

Edytowane przez kanni
Czas edycji: 2010-07-05 o 13:03
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:15   #2719
snka17
Przyczajenie
 
Avatar snka17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lca
Wiadomości: 16
GG do snka17
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

a ja mam pytanie co do dredlokow ile wam wychodzi dredkow (zalozmy sredniej grubosci) z jednej paczki ?
__________________
http://lala-roz.blogspot.com/
snka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 17:37   #2720
dovii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez asia_em Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na warkoczyki i chciałabym skorzystać z usług Afrostylu, bo - jak czytałam kilkanaście stron wcześniej - to najlepszy zakład w Krakowie. Tymczasem na ich stronie nie ma nigdzie podanych cen ani nawet godzin otwarcia (chyba, że jestem ślepa i nie zauważyłam). Czy ktoś (kto np. ostatnio tam miał zaplatane warkoczyki) może mnie oświecić w tej sprawie?

http://www.photoblog.pl/afrostyl/697...ki-ciemne.html
strona fbl afrostylu, w notkach podają za ile robią i jakie długości, a nawet czas podają
dovii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:59   #2721
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej laski
Tak se ogladalam ostatnio filmiki na youtube i zauwazylam ze s wsumie wszystkiemurzynki zaczynaja warkoczyki od spodu glowy a potem stopniowo w gore przechodza, zastanowilo mnie to bo ja robie od czola i zchodze na dol a Wy?? Bo moze to tylko ja jestemjakas nieteges:P
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:37   #2722
domi2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
GG do domi2121
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Hej laski
Tak se ogladalam ostatnio filmiki na youtube i zauwazylam ze s wsumie wszystkiemurzynki zaczynaja warkoczyki od spodu glowy a potem stopniowo w gore przechodza, zastanowilo mnie to bo ja robie od czola i zchodze na dol a Wy?? Bo moze to tylko ja jestemjakas nieteges:P
He he.. Nie no co Ty.. wcale nie jesteś jakaś inna Ja też tak robię.. Zaczynam od czoła, najpierw jeden bok, później drugi a na końcu tył.. Na samym początku zaczynałam tak jak piszesz od spodu.. ale coś mi nie pasowało.. a tak jak robię jest najwygodniej..
__________________
warkoczyki-rasta

Edytowane przez domi2121
Czas edycji: 2010-07-06 o 22:23
domi2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 18:50   #2723
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Hej laski
Tak se ogladalam ostatnio filmiki na youtube i zauwazylam ze s wsumie wszystkiemurzynki zaczynaja warkoczyki od spodu glowy a potem stopniowo w gore przechodza, zastanowilo mnie to bo ja robie od czola i zchodze na dol a Wy?? Bo moze to tylko ja jestemjakas nieteges:P
ja tez od przodu-najpierw jeden bok, srodek i drugi bok
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:45   #2724
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ja w sumie roznie zaczynam, najczesciej od przodu. ale czasami zdarza mi się tez od tylu, zeby miec to jak najszybciej za sobą bo plecenie tylu jest taaakie nudne
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:16   #2725
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A znacie może kogoś kto dobrze robi warkoczyki w Łodzi za jakąś przystępną cenę? Może po pierwszej wypłacie się skuszę
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:44   #2726
grey_walker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 61
GG do grey_walker
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
snka17
a ja mam pytanie co do dredlokow ile wam wychodzi dredkow (zalozmy sredniej grubosci) z jednej paczki ?
licz sobie 5 sztuk, jak wyjdzie wiecej to si enic nie stanie. Wszystko zalezy tak naprawde od paczki,jak duzo w niej wlosow. Ja najczesciej uzywam z latrenda,bo maja duze paczki 130g, srednich wychodzi ok 8 sztuk.
grey_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 11:09   #2727
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez grey_walker Pokaż wiadomość
licz sobie 5 sztuk, jak wyjdzie wiecej to si enic nie stanie. Wszystko zalezy tak naprawde od paczki,jak duzo w niej wlosow. Ja najczesciej uzywam z latrenda,bo maja duze paczki 130g, srednich wychodzi ok 8 sztuk.
z niektórych mniejszych paczek wychodzą nawet 3-4
(najlepiej kupując włosy kupić w razie czego paczkę lub dwie więcej)
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 15:50   #2728
rasta_dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do rasta_dziewczynka
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ja w końcu się doczekałam i znalazłam myślę całkiem fajną panią, która zrobi mi warkoczyki w Poznaniu, umawiam się z nią na sierpień
już się nie mogę doczekać
rasta_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:57   #2729
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez grey_walker Pokaż wiadomość
licz sobie 5 sztuk, jak wyjdzie wiecej to si enic nie stanie. Wszystko zalezy tak naprawde od paczki,jak duzo w niej wlosow. Ja najczesciej uzywam z latrenda,bo maja duze paczki 130g, srednich wychodzi ok 8 sztuk.
ważyłaśte włosy?bo ja wiem od sprzedawcy, ze one ważą ok 75gram -paczka. niemożliwe zeby wazyly az 130gramów, bo takie długie 110cm ważą ok 165 g. najwieksze opakowania ma firma dream hair-ich na całą głowe warkoczy schodzi mi ok 4,5-5, a latrenda minimum 6
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:36   #2730
zuziaczek10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Warkoczyki;D

Witam
Mam pytanko. Czy według Was będą mi pasować warkoczyki syntetyczne?? Bardzo mi się ta fryzurka podoba, ale nie wiem czy warto ją sobie zrobić. Może Macie jakieś inne propozycje jak ściąć sobie mogę włosy, bo już są za długie, a nie mam żadnego pomysłu
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie Wizażanki
PS Jeśli umieściłam temat nie w tym dziale co trzeba, to przepraszam, ale jestem nowa, nie krzyczcie
zuziaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.