Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-31, 12:50   #2491
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Gdyby ktoś chciał dostać zniżkę na Panią Domu lub poznać odwieczną tajemnicę "gdzie sikają panie z kiosku" - zapraszam.


<3 ja przyjdę po gumowego dinozarła i jadalny zegarek i poplotkować przy okienku
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 12:52   #2492
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
mial byc do wczoraj, a dziala, dzis mi weszlo od 74 juz bialej gorączki dostawalam, bo mialam 73,90
Mnie się nawet ich strona nie odpala
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 12:59   #2493
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Mnie się nawet ich strona nie odpala
http://bingospa.eu/ tu wchodzisz? u mnie wszystko jest ok
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:04   #2494
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Według mnie to ona ma źle dobrany stanik, nie wydaje mi się, żeby miała 75 cm w obwodzie, ja jestem od niej "większa" na oko, a noszę spokojnie 65/70. Z tymi tabletkami to przegięcie, zaraz pojawiły się komentarze dziewczyn, że one też chcą, że już pędzą do ginekologa - przecież tabsy mają same zalety, można łykać jak cukierki. Taa.
Mam tylko nadzieje ze te dziewczyny nie beda lykac tabletek mamy badz siostry jak im gin nie przepisze

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Hania jest prześliczna
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:04   #2495
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Nie mogę oglądać Maxineczki Mam teraz zachciankę na zestaw do hybryd. Dodatkowo paznokcie Munki (bo chyba masz hybrydy ) są argumentem ZA Może wreszcie miałabym ładne paznokcie na obydwu dloniach, nie tylko na lewej xD

lumia 535 tapatalk
Też czuję się podjarana zestawem do hybryd po filmiku Maxineczki. Tylko to zmywanie mnie przeraża, 12-15 minut z folią na paznokciach, a potem skrobanie, bleh.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie zawsze zadziwiało, jak Basi udaje się zdenkować swoje pomadki. Teraz już wiem. Ja generalnie jestem zdania, że kolorówka nie jest do zużywania, tylko używania, ale jej jest chyba żal cokolwiek wyrzucić.
To ja jestem Nie zużywam szminek w 4 lata, bo mam ich niewiele, ale tak spokojnie przez 2 lata używam, oczywiście gdy nnie ma żadnych zmian w zapachu, konsystencji itp. Ja żyję w myśl zasady "do dna" jeśli chodzi o kosmetyki

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Bosh!!! Bosh! Moja mama to powinna zarobkowo spoilerować. Zawsze mi jakiś film zepsuje ; / Właśnie zdradziła mi główny wątek w Ptakach ciernistych krzewów. No jestem wkurzona totalnie. Ona mi to chyba zawsze robi specjalnie chyba lubi jak wpadam wtedy szał
Mogłaby sobie z moją siostrą rękę podać, ale to cisnienie podnosi.

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Ja jakoś myślę po ostatnim helowym że szusz ma botox. Co wy o tym myślicie?
Bo ja od czasu jak sama mam dostać w styczniu to tylko na czoła patrzę...
Na pewno nie ma botoksu, widać krechy na czole jak podnosi brwi.

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Gdyby ktoś chciał dostać zniżkę na Panią Domu lub poznać odwieczną tajemnicę "gdzie sikają panie z kiosku" - zapraszam.
Gdzie sikają panie z kiosku? To nurtuje mnie od lat dziecięcych i nie znam odpowiedzi do dziś

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Wróć na swoje amerykańskie forum, jak wspominałaś tam jest o wiele sympatyczniejsza atmosfera
Aleś milutka Dajcie dziewczynie spokój, niech sobie pisze.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:05   #2496
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Co jeszcze? Nisiax wycięła sobie żebra, a Olimpia odessała tłuszcz po ciąży?
Doncia tez pewnie sobie piersi powiekszyla, bo na silowni tyle cwiczy a biust ma
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:12   #2497
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
http://bingospa.eu/ tu wchodzisz? u mnie wszystko jest ok
http://bingosklep.com/ o tu właziłam, dzięki! Chcę sobie przekalkulować koszyk na próbę, nie będzie tak że kliknę za daleko i już będę musiała płacić? :P Chodzi mi o to, czy miejsce na kod rabatowy jest jakoś dobrze oznaczone i czy trudno je przegapić?

Edit: już widzę

Edytowane przez fableux
Czas edycji: 2015-07-31 o 13:16
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 13:12   #2498
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Doncia tez pewnie sobie piersi powiekszyla, bo na silowni tyle cwiczy a biust ma
Może ma gęste piersi. One nie znikają :P
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:16   #2499
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Bogu mówi, że w ost. dniu udało im się jakoś dogadać, żeby zamówić śniadanie, ale było ciężko, bo nikt tam raczej nie mówi po angielsku... Czy mnie coś ominęło, czy co? Przecież Bogu też nie mówi po angielsku, a tym bardziej Bart. Ona nawet z czytaniem nazw ma problem A z tego co zrozumiałam, to siostry z nimi nie było, zresztą gdyby była, to raczej rozmawiałby po niemiecku
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:21   #2500
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52265911]Też czuję się podjarana zestawem do hybryd po filmiku Maxineczki. Tylko to zmywanie mnie przeraża, 12-15 minut z folią na paznokciach, a potem skrobanie, bleh.
[/QUOTE]

i drugi problem, folie na 5 manicure 17zł, a z folią spozywcza więcej roboty--> dluższe zmywanie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:24   #2501
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52265911]

To ja jestem Nie zużywam szminek w 4 lata, bo mam ich niewiele, ale tak spokojnie przez 2 lata używam, oczywiście gdy nnie ma żadnych zmian w zapachu, konsystencji itp. Ja żyję w myśl zasady "do dna" jeśli chodzi o kosmetyki
[/QUOTE]

Szacuneczek. Ja niby też nie mam jakiejś dużej ilości pomadek, naliczyłam właśnie 12 sztuk, ale na bank nawet jednej nie zużyję przed terminem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 13:25   #2502
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
ślicznie tu wygląda i tak szczuplutko
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:28   #2503
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Piona! Ja mam tak, że jak jestem gdzieś, gdzie jest kot albo pies (im większy, tym słodszy ) to większość uwagi skupiam na zwierzęciu I czasem widzę to zdziwienie, że wolę towarzystwo psa/kota niż ludzi Ale to już niezależne ode mnie. Odwracam głowę nawet jak widzę psa na spacerze... Za to dzieci nie rozczulają mnie w ogóle. Ale tu nie chodzi o wyższość jednych nad drugimi. Chodzi mi tylko o to, żeby każdy mógł mieć wybór, jak chce żyć, bez zbędnych komentarzy. Czy chce mieć dziecko, psa, węża, czy chomika, albo nie chce nic w oglóle
Mam to samo z kotami. W ogóle jestem jeden krok od bycia crazy cat lady (cukiernica w kształcie kota, buty z kotami, ciuchy w koty itp ) ale co tam Już dawno przestałam się przejmować 'co ludzie powiedzą' i tylko na zdrowie mi to wyszło.

Idę nadrabiać tygodniowe zaleglości na juciubie, oj nazbierało się
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:37   #2504
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
Witam i o zdrowie pytam :P Czytam wątek ok 10 części ale jakoś zawsze byłam za leniwa żeby a.) założyć konto b.) napisać, jak już konto miałam.
Smutno mi, że vlogi Szusz z Helu się kończą Uwielbiałam je oglądać do jedzenia, sprzątania albo malowania pazurów... Jakoś normalnie mnie irytuje, ale na Helu (mimo "helowych ubrań", "helowej pogody", "dynamicznej pogody", "wyrwaego daszku", "patrzcie na Suszi", "dalej jestem na Helu", "ten vlog nie będzie jakiś super interesujacy") była jakaś inna, radosna, taka na luzie, mnie się przyjemnie oglądało
ooo, to jesteś tutaj w zdecydowanej mniejszości


Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Striming? Chyba stream tak? Stream to jest coś jak live ale na twitch lub hitbox i grasz w gry, ludzie oglądają, piszą sobie na czacie. Glamtruskawa chce być jak pro gejmerzy
niekoniecznie pro, bez przesady streamerów jest całe mnóstwo, tak jak gejmerów na YT (wiele z nich ma zresztą kanał tu i tu )

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52261320]Ano Babcia na pewno powie, żeś niepłodna
Ja ostatnio byłam z TŻ u jego siostry, ma dwie dziewczynki. Matkoooo jakie to wichury, ona wyszła nam robić kawę, a ja do TŻ z przerażeniem w oczach "nie chcę dzieci", a on "ja też nie" Czemu nie można od razu mieć takiego odchowanego 10-latka? Dla mnie najgorsze to są te małe dzieci, od 10+ są już rezolutne i bardziej rozumne.


---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------


"Aaaa tam, weźmiesz swojego to Ci się odmieni" Ja mam odwrotnie, odkąd mam kota, to kocham wszystkie koty tego świata, a do dzieci się nie mogę przekonać Może z czasem. Mama mi mówi "swoje dzieci tak nie wkurzają jak cudze", może coś w tym jest :P
[/QUOTE]
też lubię nieco starsze dzieci i też odkąd mam kota to jestem jeszcze bardziej szaloną kociarą



Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Tak. Też tak myślę. Ja jeszcze NIGDY nie zużyłam kolorówki. Ani cieni, ani jednej pomadki, ani jednej konturówki... Szczególnie te z Inglota muszę zawsze prawie całe wyrzucić bo są twardsze niż inne

serio? nigdy nie skończyłaś tuszu do rzęs ani podkładu/kremu bb? To też kolorówka. Nie pytam złośliwie, tylko mnie to dziwi, te dwie rzeczy denkuję co jakiś czas regularnie.


Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
A ja się trochę dziwię Sarze, że zrobiła zabieg w tak młodym wieku (wydaje mi się, że kiedyś już o tym mówiła, wiec to pewnie było kilka lat temu też). Nie chwalę, nie potępiam, po prostu się dziwię i tyle.
Może miała ku temu inne medyczne przesłanki, a że przy tym nie chce mieć dzieci to tym bardziej zdecydowała się na zabieg?

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Szusz miała botoks ??
już od dawna - to było jakoś wtedy jak Nissiax urodziła córeczkę.
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Czy jest na sali Munka i Jajajamajka? I think she's back
Jajamajtki sorki, ale aż się zakrztusiłam
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:38   #2505
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Bogu mówi, że w ost. dniu udało im się jakoś dogadać, żeby zamówić śniadanie, ale było ciężko, bo nikt tam raczej nie mówi po angielsku... Czy mnie coś ominęło, czy co? Przecież Bogu też nie mówi po angielsku, a tym bardziej Bart. Ona nawet z czytaniem nazw ma problem A z tego co zrozumiałam, to siostry z nimi nie było, zresztą gdyby była, to raczej rozmawiałby po niemiecku
tez zwrocilam uwage
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:46   #2506
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52265911]
Aleś milutka Dajcie dziewczynie spokój, niech sobie pisze.[/QUOTE]
ta dziewczyna też nie była zbyt miła "podszywając się" pod Fifi i robiąc jej z niej wariatkę
sama za nią nie przepadam, ale takie akcje działają mi na nerwy, nieładnie takie rzeczy robić..
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:49   #2507
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Dziewczyny, byłam dziś w Rossmannie po ten słynny "śmierdzący" olejek z Isany i jestem zachwycona Doprał mi gąbeczkę z YR tak dobrze, że zeszło nawet stare przebarwienie od kremu BB. Nie pamiętam kto tutaj polecał ten olejek do prania gąbek, ale - dziękuję.
Swoją drogą, dla mnie ma on przyjemny zapach
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:59   #2508
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

majtek jajajamajki szaleje u Bogu w komciach :"D

A co do Bogusi, to niech ktos jej wysle jakies materiały do nauki deklinacji, plis
i do interpunkcji też
+jedynaczkams Owszem tęskniłam już w pierwszym dniu mam do tego prawo prawda Odpowiadając na twoje pytanie, nie nie byliśmy nigdzie za granicą i nie uważam to za żadną ujmę

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-07-31 o 14:03
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:08   #2509
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Bogu mówi, że w ost. dniu udało im się jakoś dogadać, żeby zamówić śniadanie, ale było ciężko, bo nikt tam raczej nie mówi po angielsku... Czy mnie coś ominęło, czy co? Przecież Bogu też nie mówi po angielsku, a tym bardziej Bart. Ona nawet z czytaniem nazw ma problem A z tego co zrozumiałam, to siostry z nimi nie było, zresztą gdyby była, to raczej rozmawiałby po niemiecku
Pewnie ogarnia jakieś podstawowe zwroty po angielsku i próbowała dogadać się polsko-angielskim. W końcu panowie z którymi robiła zdjęcie, musieli jakoś ogarnąć, że jest polką

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
ta dziewczyna też nie była zbyt miła "podszywając się" pod Fifi i robiąc jej z niej wariatkę
sama za nią nie przepadam, ale takie akcje działają mi na nerwy, nieładnie takie rzeczy robić..
Ona nigdzie nie powiedziałą, że jest fifi. My tak wywnioskowałyśmy
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 14:27   #2510
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Ten olejek z Rossa sprawdzi się też do pędzli? Ja zwykle myję w szamponie dla dzieci a potem dezynfekuję. Czasami w mydle, ale to chyba średni pomysł.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:34   #2511
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
majtek jajajamajki szaleje u Bogu w komciach :"D

A co do Bogusi, to niech ktos jej wysle jakies materiały do nauki deklinacji, plis
i do interpunkcji też
+jedynaczkams Owszem tęskniłam już w pierwszym dniu mam do tego prawo prawda Odpowiadając na twoje pytanie, nie nie byliśmy nigdzie za granicą i nie uważam to za żadną ujmę
a tak szczerze, z czym ona nie ma problemu w języku polskim? interpunkcja lezy, odmiana wszelka leży i wiele innych też.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:37   #2512
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Pewnie ogarnia jakieś podstawowe zwroty po angielsku i próbowała dogadać się polsko-angielskim. W końcu panowie z którymi robiła zdjęcie, musieli jakoś ogarnąć, że jest polką

W czasach, w których od podstawówki wszyscy mają jeden obcy język, a od gimnazjum przez 6 czy 7 lat dwa, to trochę siara nie być w stanie się dogadać przy takich błahostkach. :P UUUUPS.
-jamajtka, wykształcona, ale bez studiuw

Ciekawe, czy się pultała. to takie śmieszne, jak ktoś #zagranico próbuje dogadać się tylko i wyłącznie w swoim ojczystym języku i się pulta, że go nie rozumieją.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:42   #2513
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
W czasach, w których od podstawówki wszyscy mają jeden obcy język, a od gimnazjum przez 6 czy 7 lat dwa, to trochę siara nie być w stanie się dogadać przy takich błahostkach. :P UUUUPS.
-jamajtka, wykształcona, ale bez studiuw

Ciekawe, czy się pultała. to takie śmieszne, jak ktoś #zagranico próbuje dogadać się tylko i wyłącznie w swoim ojczystym języku i się pulta, że go nie rozumieją.
to mogła byc ciekawa rozmowa :"D
na goldenline ma wpisane angielski podstawowy i hiszpanski podstawowy
A Bartka z jego shouse (przeżyjmy to jeszcze raz: https://instagram.com/p/21A0txJyRA/) również nie podejrzewam o jakies wybitne zdolnosci językowe

BTW nie uwierze, ze w Niemczech nie mówią po angielsku w restauracjach/hotelach xD no plis

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-07-31 o 14:44
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:52   #2514
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
BTW nie uwierze, ze w Niemczech nie mówią po angielsku w restauracjach/hotelach xD no plis
Widocznie Bogusiowy angielski różni się od ogólnie znanego angielskiego
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:58   #2515
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
to mogła byc ciekawa rozmowa :"D
na goldenline ma wpisane angielski podstawowy i hiszpanski podstawowy
A Bartka z jego shouse (przeżyjmy to jeszcze raz: https://instagram.com/p/21A0txJyRA/) również nie podejrzewam o jakies wybitne zdolnosci językowe

BTW nie uwierze, ze w Niemczech nie mówią po angielsku w restauracjach/hotelach xD no plis

Oglądałam ostatnio ponownie filmik z dziewczynami z My City of Beauty (tag ''dziewczyny mają głos'') i Bogusia tam mówiła, że zdawała maturę z hiszpańskiego, a podstawowa znajomość to chyba trochę za mało na maturę? Ja np. w stopniu podstawowym znam francuski i wątpię, że zdałabym z niego maturę
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku


Edytowane przez kochanowska
Czas edycji: 2015-07-31 o 15:01
kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:08   #2516
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Oglądałam ostatnio ponownie filmik z dziewczynami z My City of Beauty (tag ''dziewczyny mają głos'') i Bogusia tam mówiła, że zdawała maturę z hiszpańskiego, a podstawowa znajomość to chyba trochę za mało na maturę? Ja np. w stopniu podstawowym znam francuski i wątpię, że zdałabym z niego maturę
IMO mature podstawową można zdac będąc na A2
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:09   #2517
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
BTW nie uwierze, ze w Niemczech nie mówią po angielsku w restauracjach/hotelach xD no plis
Ja w to też nie uwierzę, tam większość społeczeństwa posługuje się dobrym angielskim, a na pewno takim, który pozwoli na komunikację w takich prostych sprawach
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:09   #2518
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dziś w Rossmannie po ten słynny "śmierdzący" olejek z Isany i jestem zachwycona Doprał mi gąbeczkę z YR tak dobrze, że zeszło nawet stare przebarwienie od kremu BB. Nie pamiętam kto tutaj polecał ten olejek do prania gąbek, ale - dziękuję.
Swoją drogą, dla mnie ma on przyjemny zapach
Mi się nawet bardzo podoba ten zapach, aż miałam watpliwości czy na pewno o ten sam chodzi



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:09   #2519
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
YouTube jak pole
Podobną opinię przedstawia Weronika Jagodzińska, twórczyni vloga o tematyce mody i urody "Szusz". Przyznaje, że obraźliwych treści na YT jest sporo, choć pod jej kanałem chamstwo w komentarzach ciężko znaleźć. – Hejt pojawia się w momentach, kiedy np. gdzieś wyjeżdżam, odnoszę jakiś sukces. Pojawia się wtedy fala ludzi, którzy nie komentują moich filmów, tego co robię, lecz wyrażają swoją frustrację i niechęć – mówi. Przyznaje, że jedyną bronią skutecznie zwalczającą internetowych hejterów jest ich ignorowanie. – Nic nie boli ich tak, jak obojętność – dodaje. – Uważam, że YT nie można nazwać śmietnikiem internetu. Hejt, chamskie komentarze i głupie wpisy są wszędzie, niezależnie od platformy. W serwisach plotkarskich sytuacja jest o wiele gorsza – tłumaczy.

Szkoda, że teraz nie pamięta swoich słów i ze wszystkiego robi szeroko pojęty hejt i dogryzanie jej.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:44   #2520
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Ten olejek z Rossa sprawdzi się też do pędzli? Ja zwykle myję w szamponie dla dzieci a potem dezynfekuję. Czasami w mydle, ale to chyba średni pomysł.
Tak Ale ja używałam go tylko do pędzli do podkładu lub korektora. Mój Hakuro H50S nigdy nie był tak czysty, jak po tym olejku. Reszta kosmetyków domywa mi się bez problemu szamponem dla dzieci
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 18:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.