Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-31, 15:19   #2881
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jest z rozmiarówką ryłko? Noszę normalnie 39, a według ich tabeli rozmiarów powinnam kupić 38... (długość stopy 25cm)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja to znowu mam różne rozmiary w Ryłko. Kiedyś, owszem, kupowałam tam buty w rozmiarze 38 lub 38,5 (na co dzień noszę 39), ale ostatnio zamawiałam klapki i wzięłam rozmiar 39 i są dobre. Teraz zamawiałam zimowe buty i wzięłam normalnie 39. Także wg mnie, to zależy od modelu.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-31, 15:38   #2882
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja to znowu mam różne rozmiary w Ryłko. Kiedyś, owszem, kupowałam tam buty w rozmiarze 38 lub 38,5 (na co dzień noszę 39), ale ostatnio zamawiałam klapki i wzięłam rozmiar 39 i są dobre. Teraz zamawiałam zimowe buty i wzięłam normalnie 39. Także wg mnie, to zależy od modelu.
Oktawia, dzis w BOE/tutejszym dzienniku ustaw ogloszono testy obowiazkowe dla turystow, nie wiem dokladnie co i jak , doczytam wieczorem bo mam urwanie glowy. Ponoc powoluja sie na Stan ALarmowy w ES i ustawa obowiazuje od jutra a nie jak zazwyczaj po 10 dniach roboczych.
Z tego co wiem maja akceptowac PCR i antygeny, wiecej napisze pozniej. Na miejscu tez mozna robic po przylocie ale jeszcze nie wiem gdzie i za ile....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-31, 16:14   #2883
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja to znowu mam różne rozmiary w Ryłko. Kiedyś, owszem, kupowałam tam buty w rozmiarze 38 lub 38,5 (na co dzień noszę 39), ale ostatnio zamawiałam klapki i wzięłam rozmiar 39 i są dobre. Teraz zamawiałam zimowe buty i wzięłam normalnie 39. Także wg mnie, to zależy od modelu.
Czyli jednak najlepiej przymierzyć. Zwłaszcza, że waham się między dwiema parami... Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-31, 16:39   #2884
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
wierze ze sa duze kolejki, dlatego napisalam aby byl czas na zorganizowanie wszystkiego. Tutaj tez moze byc problem z kolejkami pozniej....nikt nic nie wie oczywiscie, bedzie bariera jezykowa, bedzie problem z transportem do punktow, beda godziny przyjec okreslone i pewnie w nocy nikt nie bedzie pracowac a tutaj potrzeba centrum 24h /7 dni w tygodniu.
Czy firmy anuluja przyjazdy, nie wiem, inaczej sytuacja wygladala wczesniej dla Grecji inaczej zima jak wyspy nie maja wlasciwie konkurenta.
TUI juz zaanonsowalo ze bedzie testowac swoich klientow z Holandii np. nie widza zadnego problemu , jakos to rozwiazali logistycznie. Bo na logistyke na wyspach to bym raczej nie liczyla....
Biuro skandynawskie ktore zaczelo [rzyloty w rozmowach z rzadem potwierdzilo ze jak testy beda wymagane nie bedzie to stanowilo problemu. CZy mozna dzis wykonac tego typu testy na lotniskach w DE i UK, nie wiem , chyba nie...Heathrow ma punkt na szybkie testy na bank...ale z Heathrow nikt nie lata na wyspy.
Holandia od początku sezonu po otwarciu testuje wszystkich wylatujacych Kupujac wycieczke dostajesz skierowanie na test, ktory masz zrobic 72h przed wylotem. Wiem, ze były z tym problemy, bo duze kolejki, a teraz pewnie jest jeszcze gorzej przy drugiej fali.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-31, 16:50   #2885
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czyli jednak najlepiej przymierzyć. Zwłaszcza, że waham się między dwiema parami... Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale w razie problemów zwrot kurierem jest darmowy i bardzo szybko zwracają pieniądze

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Holandia od początku sezonu po otwarciu testuje wszystkich wylatujacych Kupujac wycieczke dostajesz skierowanie na test, ktory masz zrobic 72h przed wylotem. Wiem, ze były z tym problemy, bo duze kolejki, a teraz pewnie jest jeszcze gorzej przy drugiej fali.
Ja wycieczkę kupowałam w kwietniu/maju (nie pamiętam). Wtedy nic nie było mówione o testach. Ale dopytam, może dostaniemy takie skierowanie.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Oktawia, dzis w BOE/tutejszym dzienniku ustaw ogloszono testy obowiazkowe dla turystow, nie wiem dokladnie co i jak , doczytam wieczorem bo mam urwanie glowy. Ponoc powoluja sie na Stan ALarmowy w ES i ustawa obowiazuje od jutra a nie jak zazwyczaj po 10 dniach roboczych.
Z tego co wiem maja akceptowac PCR i antygeny, wiecej napisze pozniej. Na miejscu tez mozna robic po przylocie ale jeszcze nie wiem gdzie i za ile....
Cansada, dziękuję Ci za wszystkie informacje
Czekam na dalsze wieści
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-31, 16:51   #2886
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

A propos mokasynów - miała któraś z Was takowe z Tatuuma ? Wygodne, jaka rozmiarówka?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-31, 17:26   #2887
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ale w razie problemów zwrot kurierem jest darmowy i bardzo szybko zwracają pieniądze
No tak, ale i tak bym musiała zamówić kilka par i rozmiarów, bo wolę zamówić więcej na raz, niż potem zamawiać do skutku.
Jeszcze pomyślę i zobaczę jak się wszystko ułoży.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-31, 20:10   #2888
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ale w razie problemów zwrot kurierem jest darmowy i bardzo szybko zwracają pieniądze

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



Ja wycieczkę kupowałam w kwietniu/maju (nie pamiętam). Wtedy nic nie było mówione o testach. Ale dopytam, może dostaniemy takie skierowanie.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------



Cansada, dziękuję Ci za wszystkie informacje
Czekam na dalsze wieści
Dostalam tzw. sciagawke z wytycznych od prawnikow ze stowarzyszenia wlascicieli...szczerze... wiecej pytan mam po przeczytaniu niz wczesniej. przeczytam jutro jeszcze raz i otworze ustawe, napisze co tam bedzie. Testy sa na bank wymagane od 13 ego listopada . dalej brak listy punktow gdzie bedzie mozna zrobic testy
Na dzis mam dosc, mam klienta z polnocy Hiszpanii przyjazd i wczoraj znienacka ogloszono u nich lockdown i zabroniono przemieszczania sie na dlugi weekend. CZesc grupy dotarla cudem na lotnisko, drugiej polowie sie nie udalo, wiec nerwowo znowu dzis bylo i mam dosc. Jeszcze klient na laczach ktory ma zakwaterowanie za tydzien u nas z UK a Anglia sie zamyka, ma ponoc samolot na wtorek...szuka cos na gwalt aby przed zamknieciem zdazyc wyleciec...czytaj jutro najpewniej. Przetasowania straszne.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-01, 08:24   #2889
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dostalam tzw. sciagawke z wytycznych od prawnikow ze stowarzyszenia wlascicieli...szczerze... wiecej pytan mam po przeczytaniu niz wczesniej. przeczytam jutro jeszcze raz i otworze ustawe, napisze co tam bedzie. Testy sa na bank wymagane od 13 ego listopada . dalej brak listy punktow gdzie bedzie mozna zrobic testy
Na dzis mam dosc, mam klienta z polnocy Hiszpanii przyjazd i wczoraj znienacka ogloszono u nich lockdown i zabroniono przemieszczania sie na dlugi weekend. CZesc grupy dotarla cudem na lotnisko, drugiej polowie sie nie udalo, wiec nerwowo znowu dzis bylo i mam dosc. Jeszcze klient na laczach ktory ma zakwaterowanie za tydzien u nas z UK a Anglia sie zamyka, ma ponoc samolot na wtorek...szuka cos na gwalt aby przed zamknieciem zdazyc wyleciec...czytaj jutro najpewniej. Przetasowania straszne.
A ja mam lot 12 listopada, czyli wygląda na to, że mnie jeszcze nie będą obowiązywać testy?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-01, 08:40   #2890
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja mam lot 12 listopada, czyli wygląda na to, że mnie jeszcze nie będą obowiązywać testy?
Z obliczen wychodzi 13 ego w piatek...ale mam info ze rzad oglosil wymagania testow od 14. Znajde rzadowe ogloszenie I przesle. Niestety NIE jest okreslone jaki test. Maja obowiazywac testy I dodatkowo aplikacja RAPID cos tam akywna podczas pobytu na kanarach oraz 15dni po powrocie do kraju. Jak czytam to teraz to widze ze cala odpowiedzialnoscia rzad obarczyl hotelarzy I biznes. Wiadomo Sami sobie z niczym tutaj NIE radza , lepiej mandaty, Kary I sankcje nakladac na biznes...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-01, 10:20   #2891
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Oktawia, dzis w BOE/tutejszym dzienniku ustaw ogloszono testy obowiazkowe dla turystow, nie wiem dokladnie co i jak , doczytam wieczorem bo mam urwanie glowy. Ponoc powoluja sie na Stan ALarmowy w ES i ustawa obowiazuje od jutra a nie jak zazwyczaj po 10 dniach roboczych.

Z tego co wiem maja akceptowac PCR i antygeny, wiecej napisze pozniej. Na miejscu tez mozna robic po przylocie ale jeszcze nie wiem gdzie i za ile....

A my zastanawialiśmy się czy wylot grudniowy na Madere nie zamienić na Kanary. Nie mam ubezpieczenia od rezygnacji i w ogóle się zastanawiam co robić. Na razie mam czas bo wylot 29 grudnia ale poważnie się zastanawiam.
Niech tak będziemy musieli iść na kwarantannę i d..... A wirus krąży coraz bliżej nas.

Gdybym teraz zrezygnowała to tracę 5 stówek a wyjazd nie jest tani i nie wiem co robić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-01, 11:07   #2892
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Holandia od początku sezonu po otwarciu testuje wszystkich wylatujacych Kupujac wycieczke dostajesz skierowanie na test, ktory masz zrobic 72h przed wylotem. Wiem, ze były z tym problemy, bo duze kolejki, a teraz pewnie jest jeszcze gorzej przy drugiej fali.
A widzisz, pewnie dlatego TUI Holandia oglosilo ze to nie problem bo juz maja logistyke testowania turystow opanowana. Ciekawe co odpowie na to TUI Polska badz TUI Niemcy.....

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
A my zastanawialiśmy się czy wylot grudniowy na Madere nie zamienić na Kanary. Nie mam ubezpieczenia od rezygnacji i w ogóle się zastanawiam co robić. Na razie mam czas bo wylot 29 grudnia ale poważnie się zastanawiam.
Niech tak będziemy musieli iść na kwarantannę i d..... A wirus krąży coraz bliżej nas.

Gdybym teraz zrezygnowała to tracę 5 stówek a wyjazd nie jest tani i nie wiem co robić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sytuacja jest tak dynamiczna ze naprawde nie wiadomo co robic. Najwieksze biura podrozy sa wsciekle na rzad ze obarcza nas odpowiedzialnoscia za wszystko, bo gdyby wymagali testy na lotnisku/jako przekraczanie granicy panstwa Hiszpanii!!!/ to odpowiedzialnosc bierze rzad za logistyke i wszelkie inne aspekty prawne oraz problemy przy pozytywnych wynikach. No ale nie maja do tego prawa jako region autonomiczny ingerowac w sprawy graniczne ES. wiec wykorzystuja sytuacje bo maja prawo nalozyc dodatkowe obostrzenia i wymagania na obiekty turystyczne na swoim terytorium, moim obowiazkiem bedzie informowanie klienta o testach i obowiazkowej aplikacji, moim obowiazkiem bedzie informowanie klienta o testach an powrot jesli takie w jego kraju sa wymagane i zapewnienie wszelkiej pomocy w realizacji tego testu, czyli oficjalne info przez rezerwacja wakacji, pozniej przypomnienie w trakcie, pozniej przypomnienie 48h przed z lista punktow, godzin itd. Nie ma nigdzie zadnych wytycznych pomocnych ale juz oglosili srogie kary i sankcje
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-01, 14:06   #2893
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja mam lot 12 listopada, czyli wygląda na to, że mnie jeszcze nie będą obowiązywać testy?
Oktawia oraz osoby zainteresowane , wiec obowiazkowo z wiarygodnych zrodel bedzie obowiazywal negatywny test od 14ego listopada dla kazdego powyzej 6 roku zycia ktory przyjezdza do hoteli, moteli , willi, oficjalnych apartamentow, B&B itd. czyli wszelkie legalnie zarejestrowane obiekty turystyczne a ktora to osoba przebywala gdziekolwiek poza wyspami przez ostatnich 15 dni. Jesli ktos przylecial na wyspy 15 dni wczesniej i nie wylatywal tylko snuje sie po archipelagu bedzie go obowiazywalo podpisanie oswiadczenia oficjalnego dla sanepidu , podobne oswiadczenie obowiazuje rezydentow wysp w przypadku podrozy miedzy wyspami. w dalszym ciagu brak wytycznych jaki test bo w ustawie jest napisane test de diagnóstico de infección activa, poczatkowo rzadzacy mowili ze PCR /antygeny teraz lakonicznie ze test a Sanidad tzw. tutejszy sanepid dokladnie okresli wymagania---kiedy? tego nie wiadomo. Roznica spora bo tutaj PCR za 85E juz zrobisz a antygeny za 20/30 euro.
Dla Ciebie info, to hotel ma obowiazek poinformowac ludzi o nowych wymaganiach. W przypadku inspekcji ma rowniez zachowac cala korespondencje ze informowal na biezaco i wypelnil swoje obowiazki.

PS> zaczelam sobie robic tablice informacyjne /musza byc w 5 jezykach EU- zartujac czy bulgarski, rumunski, polski, slowacki i estonski moze byc ? i szukam punktow gdzie robia testy najblizej ktore sa zaakceptowane przez rzad. Teraz UWAGA ! bez skierowania od lekarza, zadnego , nawet pelnoplatnego, prywatnego testu nie zrobisz wg danych na stronach kilku punktow medycznych i szpitala prywatnego. wizyty u rodzinnego prywatne to - 65-85 E za skierowanie. kolejna zasadzka, bez wstepnej wizyty umowionej nie przyjma nikogo. CZyli mozliwosc zrobienia testu po przylocie na Teneryfe/ nie sprawdzam innych wysp/ a przed zakwaterowaniem jak mowi ustawa to hit z gatunku science fiction. Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzien.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-01, 16:42   #2894
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Oktawia oraz osoby zainteresowane , wiec obowiazkowo z wiarygodnych zrodel bedzie obowiazywal negatywny test od 14ego listopada dla kazdego powyzej 6 roku zycia ktory przyjezdza do hoteli, moteli , willi, oficjalnych apartamentow, B&B itd. czyli wszelkie legalnie zarejestrowane obiekty turystyczne a ktora to osoba przebywala gdziekolwiek poza wyspami przez ostatnich 15 dni. Jesli ktos przylecial na wyspy 15 dni wczesniej i nie wylatywal tylko snuje sie po archipelagu bedzie go obowiazywalo podpisanie oswiadczenia oficjalnego dla sanepidu , podobne oswiadczenie obowiazuje rezydentow wysp w przypadku podrozy miedzy wyspami. w dalszym ciagu brak wytycznych jaki test bo w ustawie jest napisane test de diagnóstico de infección activa, poczatkowo rzadzacy mowili ze PCR /antygeny teraz lakonicznie ze test a Sanidad tzw. tutejszy sanepid dokladnie okresli wymagania---kiedy? tego nie wiadomo. Roznica spora bo tutaj PCR za 85E juz zrobisz a antygeny za 20/30 euro.
Dla Ciebie info, to hotel ma obowiazek poinformowac ludzi o nowych wymaganiach. W przypadku inspekcji ma rowniez zachowac cala korespondencje ze informowal na biezaco i wypelnil swoje obowiazki.

PS> zaczelam sobie robic tablice informacyjne /musza byc w 5 jezykach EU- zartujac czy bulgarski, rumunski, polski, slowacki i estonski moze byc ? i szukam punktow gdzie robia testy najblizej ktore sa zaakceptowane przez rzad. Teraz UWAGA ! bez skierowania od lekarza, zadnego , nawet pelnoplatnego, prywatnego testu nie zrobisz wg danych na stronach kilku punktow medycznych i szpitala prywatnego. wizyty u rodzinnego prywatne to - 65-85 E za skierowanie. kolejna zasadzka, bez wstepnej wizyty umowionej nie przyjma nikogo. CZyli mozliwosc zrobienia testu po przylocie na Teneryfe/ nie sprawdzam innych wysp/ a przed zakwaterowaniem jak mowi ustawa to hit z gatunku science fiction. Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzien.
O ludzie, ale cyrki tam macie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-01, 22:37   #2895
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
A widzisz, pewnie dlatego TUI Holandia oglosilo ze to nie problem bo juz maja logistyke testowania turystow opanowana. Ciekawe co odpowie na to TUI Polska badz TUI Niemcy.....

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



sytuacja jest tak dynamiczna ze naprawde nie wiadomo co robic. Najwieksze biura podrozy sa wsciekle na rzad ze obarcza nas odpowiedzialnoscia za wszystko, bo gdyby wymagali testy na lotnisku/jako przekraczanie granicy panstwa Hiszpanii!!!/ to odpowiedzialnosc bierze rzad za logistyke i wszelkie inne aspekty prawne oraz problemy przy pozytywnych wynikach. No ale nie maja do tego prawa jako region autonomiczny ingerowac w sprawy graniczne ES. wiec wykorzystuja sytuacje bo maja prawo nalozyc dodatkowe obostrzenia i wymagania na obiekty turystyczne na swoim terytorium, moim obowiazkiem bedzie informowanie klienta o testach i obowiazkowej aplikacji, moim obowiazkiem bedzie informowanie klienta o testach an powrot jesli takie w jego kraju sa wymagane i zapewnienie wszelkiej pomocy w realizacji tego testu, czyli oficjalne info przez rezerwacja wakacji, pozniej przypomnienie w trakcie, pozniej przypomnienie 48h przed z lista punktow, godzin itd. Nie ma nigdzie zadnych wytycznych pomocnych ale juz oglosili srogie kary i sankcje
Holendrzy jak zawsze spokojnie, rzeczowo i z dobrym planem
UK maja lockdown https://www.bbc.com/news/business-54768693 Nikt juz nie poleci.
U nas mini lockdown, latac jeszcze mozna, ale to sie moze zmienic w ciagu godzin
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 00:03   #2896
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Holendrzy jak zawsze spokojnie, rzeczowo i z dobrym planem
UK maja lockdown https://www.bbc.com/news/business-54768693 Nikt juz nie poleci.
U nas mini lockdown, latac jeszcze mozna, ale to sie moze zmienic w ciagu godzin
Dla Holandrow, wielkie brawa w tym czasach stresujacych, rzeczowe decyzje na wage zlota. Tutaj na Kanarach to jazda bez trzymanki, bez ladu i skladu, logiki zadnej, nawet Hiszpanie z ladu przewracaja oczami i lokalsi sa przedmiotem wielu zartow/skeczow...wiec no comments.
Wiemy o UK- moj TZ Anglik wiec BBC non stop chodzi, od czwartku bedzie zakaz wylotow, jeszcze maja kilka dni. moj klient ponoc ma byc wczesniej tutaj, zobaczymy. A za 2 tygodnie Niemcy maja rezerwacje- u nich tez jakis lockdown jest, ciekawe co do tego czasu sie wydarzy. Dawniej rezerwacje z rocznym wyprzedzeniem klienci robili, teraz miesiac to za daleko w czasie aby cokolwiek planowac.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 11:32   #2897
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzien dobry!

na poczatek dnia fajne balerinki, rozmiar 36 tylko..za 99 zeta skora!

https://www.venezia.pl/baleriny-p-36...-15.30.51.html

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

fajne , eleganckie jak na koturny, szkoda ze nie ma mojego rozmiaru. do biegania jak czlowiek chce w miare wygladac super!

https://www.venezia.pl/bezowe-sandal...-15.30.53.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 12:56   #2898
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Moje denko, dawno tak mało tego nie było

Medik8 , Niod i A.florence wpadają do Top10 ulubionych marek, to ich kolejne produkty, które u mnie świetnie się sprawdzily.
Filtr Isdin świetny, wrócę do niego latem na pewno.

Zelens kolejny produkt, który wypada średnio.

Hemish platki pod oczy, na początku bylam zadowolona, ale im dalej tym gorzej. W sumie to nic nie robiły i zamiast trzymać się pod okiem to spływały na policzki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20201102_134711.jpg (93,2 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20201102_134804.jpg (111,5 KB, 75 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 14:47   #2899
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, dawno tak mało tego nie było

Medik8 , Niod i A.florence wpadają do Top10 ulubionych marek, to ich kolejne produkty, które u mnie świetnie się sprawdzily.
Filtr Isdin świetny, wrócę do niego latem na pewno.

Zelens kolejny produkt, który wypada średnio.

Hemish platki pod oczy, na początku bylam zadowolona, ale im dalej tym gorzej. W sumie to nic nie robiły i zamiast trzymać się pod okiem to spływały na policzki
super !!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 14:54   #2900
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, dawno tak mało tego nie było

Medik8 , Niod i A.florence wpadają do Top10 ulubionych marek, to ich kolejne produkty, które u mnie świetnie się sprawdzily.
Filtr Isdin świetny, wrócę do niego latem na pewno.

Zelens kolejny produkt, który wypada średnio.

Hemish platki pod oczy, na początku bylam zadowolona, ale im dalej tym gorzej. W sumie to nic nie robiły i zamiast trzymać się pod okiem to spływały na policzki
no faktycznie tak jakos skromnie u Pani, wiec pojedyncze oklaski . .. Dobrze ze Medik8 sie spradza mam na liscie razem ze skinceuticals ale to chyba na zakupy w blizej nieokreslonej przyszlosci, jak sie kasa bedzie zgadzac...

Ja sobie ogladam buty i kosmetyki , torebki , generalnie ladne rzeczy aby sie troszke zrelaksowac....Wiec bede wrzucac na pokuszenie co nieco.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 16:14   #2901
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, dawno tak mało tego nie było

Medik8 , Niod i A.florence wpadają do Top10 ulubionych marek, to ich kolejne produkty, które u mnie świetnie się sprawdzily.
Filtr Isdin świetny, wrócę do niego latem na pewno.

Zelens kolejny produkt, który wypada średnio.

Hemish platki pod oczy, na początku bylam zadowolona, ale im dalej tym gorzej. W sumie to nic nie robiły i zamiast trzymać się pod okiem to spływały na policzki
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 17:41   #2902
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super !!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no faktycznie tak jakos skromnie u Pani, wiec pojedyncze oklaski . .. Dobrze ze Medik8 sie spradza mam na liscie razem ze skinceuticals ale to chyba na zakupy w blizej nieokreslonej przyszlosci, jak sie kasa bedzie zgadzac...

Ja sobie ogladam buty i kosmetyki , torebki , generalnie ladne rzeczy aby sie troszke zrelaksowac....Wiec bede wrzucac na pokuszenie co nieco.
Mało jak na mnie no nie
Medik8 bardzo lubię, krem i serum calmwise super sie sprawdziło, liquid peptides też, teraz mam copper pca peptides i też super, retinal crystal 3 rewelacja, jedynie krem nanoc byl sredni, bo mało nawilżał jak dla mnie i obie pianki do mycia, tzn byly ok ale ja nie lubię pianek wiec sie męczyłam trochę

Skinceuticals kremik byl świetny, kusi mnie ich serum z wit c ale ta cena

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 18:25   #2903
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Ranka jaki pulsoksymetr polecasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 19:14   #2904
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, dawno tak mało tego nie było

Medik8 , Niod i A.florence wpadają do Top10 ulubionych marek, to ich kolejne produkty, które u mnie świetnie się sprawdzily.
Filtr Isdin świetny, wrócę do niego latem na pewno.

Zelens kolejny produkt, który wypada średnio.

Hemish platki pod oczy, na początku bylam zadowolona, ale im dalej tym gorzej. W sumie to nic nie robiły i zamiast trzymać się pod okiem to spływały na policzki
za denko

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ranka jaki pulsoksymetr polecasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie znam sie ale mam nadzieje ze pytasz na zapas zdrowka
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 19:27   #2905
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
za denko



nie znam sie ale mam nadzieje ze pytasz na zapas zdrowka
Na zapas. U mnie w pracy wszyscy już prawie zakarzeni... Ja dzisiaj umieralam z bólu brzucha- nie mam pojęcia od czego... A w sobotę głowa mi pękała.
Ale to na pewno jakiś zbieg okoliczności. Nie poddaje się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 19:54   #2906
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzwoniłam dzisiaj do biura i mi powiedzieli ze idą klientom na rękę i możemy teraz zrezygnować z wyjazdu bezkosztowo bo nam lotnisko i termin zmieniają. Ale tez gdybyśmy mieli kwarantannę albo COVID nawet dzień przed wylotem to nie stracimy kasy tylko możemy pojechać w innym terminie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 20:13   #2907
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko, dawno tak mało tego nie było

Medik8 , Niod i A.florence wpadają do Top10 ulubionych marek, to ich kolejne produkty, które u mnie świetnie się sprawdzily.
Filtr Isdin świetny, wrócę do niego latem na pewno.

Zelens kolejny produkt, który wypada średnio.

Hemish platki pod oczy, na początku bylam zadowolona, ale im dalej tym gorzej. W sumie to nic nie robiły i zamiast trzymać się pod okiem to spływały na policzki
Jak oceniasz maske Klairs? Zamierzam ją kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-02, 22:45   #2908
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Mało jak na mnie no nie
Medik8 bardzo lubię, krem i serum calmwise super sie sprawdziło, liquid peptides też, teraz mam copper pca peptides i też super, retinal crystal 3 rewelacja, jedynie krem nanoc byl sredni, bo mało nawilżał jak dla mnie i obie pianki do mycia, tzn byly ok ale ja nie lubię pianek wiec sie męczyłam trochę

Skinceuticals kremik byl świetny, kusi mnie ich serum z wit c ale ta cena




Faktycznie malo ale nie bede sie czepiac

Ja juz sie pogodzilam z cenami skinceuticals, na promo oczywiscie/czytaj tak czesto je widze jak szukam zamiennikow ze juz wrazenia nie robia-szczegolnie przy naszych rachunkach/ i jeszcze blizsza niz kiedykolwiek mi jest dewiza/*Raz sie zyje!*
Z Medik8 wlasnie retinol jest na liscie.
Jak tylko zaczniemy wychodzic na prosta , pewnie niezbyt szybko, to kupie sobie wypasiony zestaw w prezencie plus cos do kolekcji od Blazko.com - to juz postanowione, a zestaw sie rozrasta. Polecimy na wakacje do Chamonix na kilka trekkingow, jak sie da z wizami to St. Petersburg tez ponownie odwiedzimy ...w drodze powrotnej Krakow....tak sobie marze o powrocie do normalnosci.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na zapas. U mnie w pracy wszyscy już prawie zakarzeni... Ja dzisiaj umieralam z bólu brzucha- nie mam pojęcia od czego... A w sobotę głowa mi pękała.
Ale to na pewno jakiś zbieg okoliczności. Nie poddaje się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Duzo zdrowia, odpocznij jak sie da.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do biura i mi powiedzieli ze idą klientom na rękę i możemy teraz zrezygnować z wyjazdu bezkosztowo bo nam lotnisko i termin zmieniają. Ale tez gdybyśmy mieli kwarantannę albo COVID nawet dzień przed wylotem to nie stracimy kasy tylko możemy pojechać w innym terminie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze podchodza tak do klienta. Duze brawa dla biura w tak ciezkich czasach. My tez napisalismy klientom ze jak nie uda im sie przyleciec w rozmaitych powodow/samolot, lockdown , choroba to dostana ten tydzien/dwa w innym terminie. Hiszpanie akurat przylecieli w sobote cudem, wiec ok, jutro ma juz leciec z UK klient i sie gdzies zatrzymac zanim do nas dojedzie. Nie jest naszym celem tylko zgarnianie kasy, klient ma za to dostac wakacje u nas i bardzo dobrze je wspominac, chociaz nasze warunki anulacji wykluczaja jakikolwiek zwrot ponizej 14-30 dni w zaleznosci od platformy. Wiem ze kazdy wlasciciel indywidualnie podchodzi do tematu i nie mam prawa ich oceniac, ale my juz dawno zdecydowalismy ze u nas ludzie nie beda stratni. Sam brak wylotu na wyczekiwane wakacje nie jest przyjemny a do tego jeszcze straty finansowe. To przeciez koszmar i niesamowity stres jest niepotrzebnie dla wielu rodzin.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 09:40   #2909
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

dzień dobry

mnie kolejny dzień głowa boli strasznie nie wiem co się dzieje



Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do biura i mi powiedzieli ze idą klientom na rękę i możemy teraz zrezygnować z wyjazdu bezkosztowo bo nam lotnisko i termin zmieniają. Ale tez gdybyśmy mieli kwarantannę albo COVID nawet dzień przed wylotem to nie stracimy kasy tylko możemy pojechać w innym terminie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

o to super! dobrze że idą na rękę



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jak tylko zaczniemy wychodzic na prosta , pewnie niezbyt szybko, to kupie sobie wypasiony zestaw w prezencie plus cos do kolekcji od Blazko.com - to juz postanowione, a zestaw sie rozrasta. Polecimy na wakacje do Chamonix na kilka trekkingow, jak sie da z wizami to St. Petersburg tez ponownie odwiedzimy ...w drodze powrotnej Krakow....tak sobie marze o powrocie do normalnosci.

ja tez sie już nie mogę doczekać aż zacznie być znowu normalnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 09:47   #2910
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

a tymczasem okazuje się że home office służy mojemu denkowaniu
z poduktów zdenkowanych w październiku z czystym sumieniem polecam krem Ecooking - w ogóle bardzo się polubiłam z tą marką, będę na pewno często kupować, oraz lekki krem z Glow Recipe - ta marka też mi się bardzo spodobała Paula Choice wiadomo - już dawno ją lubię jak i piankę Filorgi

jako niewypał mogę wskazać olejek jaśminowy pixi - no śmierdział mi tak że musialam na stopy wysmarować do tego jest za tłusty i mi zapchal skórę. Drugi śmierdziuch to krem z Indie Lee - no on jest chyba jakiś bezzapachowy w teorii ale tak mi śmierdział że musiałam go mieszać z innym kremem żeby trochę ten zapach zabić a i tak potem pół dnia czułam ten zapach. Ale jego mi na stopy było szkoda więc się przemęczyłam ale wiecej nie wrócę. No i największe rozczarowanie to nowa linia szampon i odżywka petal fresh - jak tą ich tańsze, zwykłe produkty uwielbiam i używam non stop, tak ta droższa seria jest beznadziejna. Włosy były ciągle jakies takie oklapłe, matowe i nieprzyjemne w dotyku. nie wróce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (146,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (141,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 44.jpg (145,1 KB, 55 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.