Panny Młode 2019 cz. 3 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-14, 11:52   #4681
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Wiola ja dostałam od swiadkowej planner w formie papierowej i póki co sprawdza się niezle


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 11:58   #4682
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, idę na egzamin z ortodoncji Trzymajcie kciuki, żeby nie nawymyślali jakichś dziwnych rzeczy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość


dzień dobry
ja się obudziłam z zapaleniem pęcherza nie wiem skąd to znowu
Biedna...furagina i odpoczywaj!
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Korzystacie z jakiś planerów lub aplikacji żeby mieć wszystko uporządkowane? Żeby wiedzieć co jeszcze zostało do zrobienia? Myślę nad czymś takim :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tabelkę w excelu, zakładałam też planer na jakiejś stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 12:44   #4683
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;83565396]Spróbuj zjeść trochę żurawiny, powinna pomoc
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Biedna...furagina i odpoczywaj!
Furagine biorę, ale nie mam dzisiaj kiedy odpocząć dobrze że w pracy mam luźniej dzisiaj

Wiolka ja mam takie w wersji papierowej
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 12:46   #4684
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Likable pokażesz jak wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 13:08   #4685
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Likable pokażesz jak wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie taki KLIK
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 13:39   #4686
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Kascysko ciekawa suknia, taki kolor też Cię interesuje jak na zdjęciu czy tylko krój?
Krój, kolor być może też Ogólnie nie mam pojęcia jaki odcień będzie mi pasował, nie marzę też o śnieżnobiałej sukni, mam w niej dobrze wyglądać Ogólnie w jasnych ciuchach nie chodzę i buk zielony wie jak będę wyglądać w takich odcieniach.
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Karolina, Szoszoszo, Kascysko - nie chcecie sobie zrobić wizytówek do kalendarza takich jak my mamy?
Robiłam już na początku bywania tutaj, odtworzę może popołudniu
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
ja się obudziłam z zapaleniem pęcherza nie wiem skąd to znowu
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki!Biedna...furagina i odpoczywaj!
Jako człowiek męczący się z zapaleniem pęcherza od zawsze - nie przesadzajcie dziewczyny z furaginą - to, że to nie jest antybiotyk niestety nie znaczy, że jest bez wpływu na organizm.

BTW - własnie wpadłam na to, że od miesiąca (tyle mieszkam z moim) nie bolał mnie pęcherz Chyba część moich bóli była stresowa, i teraz jestem lepiej wygrzana

Hesusie, 9,5 miecha do ślubu, MUSZĘ w końcu domierzyć jakieś kiecki xDDD

Edytowane przez kascysko
Czas edycji: 2018-05-14 o 13:40
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 14:17   #4687
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość


dzień dobry
ja się obudziłam z zapaleniem pęcherza nie wiem skąd to znowu
Ojej, zdrowia! Zapalenie pęcherza potrafi być upierdliwe


Po egzaminie. Nie wiem, jak będzie Było tak mało czasu, że masakra. Rozpoznałam wszystkie narzędzia, aparaty i wady, ale nie zdążyłam tego idealnie podpisać. Kurczę, mam nadzieję że jakoś się uda.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 15:32   #4688
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shalini Pokaż wiadomość
Obiecałam sobie, że dołączę do wątku jak "wielka trójka" czyli sala, fotograf oraz DJ będą klepnięci i oto jestem

Dzień dobry! Wita Was kolejna PM. Nasza data to 02.05.2019 r.
Hej

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Oby
Ja z krzywą robiłam też hormony to po zniżce dałam za badania ponad 500 zł

:O To strasznie dużo! Masakra...
Cytat:
Napisane przez Shalini Pokaż wiadomość
Ja rocznik 92', TŻ 91'. Razem od ponad 7 lat a zaręczeni od pierwszych minut 2018 roku

Na co dzień mieszkamy w Bydgoszczy. Oboje jednak pochodzimy ze środkowo-wschodniej części Polski i ze względu na rodziny właśnie tam też organizujemy ślub i wesele.

Początkowo wszystko miało być w 2020 roku. Już nawet miałam wymarzony termin Ale podczas oglądania sal ten majówkowy termin był wolny na tej, którą miałam upatrzoną więc uznaliśmy, że nie ma na co czekać. W rok też da się zorganizować wszystko aczkolwiek jestem przerażona
Piękny staż <3 Gratuluję Ja też jestem przerażona ile zostało do ogarnięcia spraw, a najgorsze jest to, ile po drodze będzie głupot do załatwienia :O Nie chcę się bawić w drobnostki, ale np. ślubny ratunek w łazienkach męskich i damskich to super sprawa!

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Słabo naprawdę nie wiem, dlaczego ludziom nie chce się wykonać MINIMUM wysiłku, żeby wpisać tę drugą osobę z imienia i nazwiska, przecież to naprawdę nie jest takie trudne...

Dziękuję! no mam nadzieję, że następnym razem to już zdam! (ale jeszcze się nie zapisałam).
Nie wiem, czy dobrze rozumiem sytuację, ale też bym nie dawała kierunkowskazu przy jeździe na wprost Ale to wszystko nieważne, grunt, że już masz to za sobą!
Dobrze Tylko wiesz, co egzaminator to inna opinia, ale na drugim egzaminie nie dałam i zdałam więc się cieszę. I tak! mam to z głowy choć jeżdżę autem raz na miesiąc z TŻ, bo sama się boje jeszcze

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dokładnie taki KLIK
Ale piękny planer!
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Po egzaminie. Nie wiem, jak będzie Było tak mało czasu, że masakra. Rozpoznałam wszystkie narzędzia, aparaty i wady, ale nie zdążyłam tego idealnie podpisać. Kurczę, mam nadzieję że jakoś się uda.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Na pewno poszło Ci bardzo dobrze Nie martw się!
Najważniejsze, że już po i odstresuj się
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 15:47   #4689
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Ja też mam planer od świadkowej, identyczny jak Likable, bardzo fajna, przydatna rzecz

Likable wysyłam ściski i całusy, wiem jaka to męczarnia Dużo herbatki żurawinowej!

Maria nie zdążyłam trzymać kciuków, ale na pewno dobrze poszło!!!

Ja już w sobotę miałam ostatni egzamin, więc teraz już tylko walka z pracą magisterską...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 16:02   #4690
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Likable oby zapalenie pecherza szybko przeszlo!


Dzien dobry!
Melduje ze zyje i ze radze sobie calkiem dobrze tylko dwojka dzieci pochlania kazda wolna chwile a jak juz mam czas dla siebie to leze i wgapiam sie w ta mala kruszyne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 16:11   #4691
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Likable

Meggie94 Może też sobie sprawię? Na razie mój 'organizer' ślubny jest teczką wypchaną umowami, inspiracjami i innymi duperelami Mam jeszcze sporo zniżek, które przywiozłam z targów
Na pewno obrona pójdzie sprawnie i przyjemnie
Moja obrona miała być bezstresowa, przygotowałam się bardzo a dostałam takie pytanie, że zostałam zdekoncentrowana :O Ale najważniejsze, że nie wybiło mnie to z rytmu i dobrze mi poszło z innymi pytaniami Nigdy wcześniej się tak nie stresowałam, bardziej się stresowałam gdy miałam punkcję
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 16:14   #4692
swimka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cześć

Jestem świeżo upieczoną narzeczoną i powoli zaczynamy myśleć o organizacji ślubu i wesela. Stąd mam kilka pytań Planujemy zorganizować przyjęcie dla ok. 80 osób.



Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniach sali, o co zapytać menadżera?

Zespół czy dj? Pewnie znajdą się zwolennicy i przeciwnicy jednej i drugiej opcji

Ile alkoholu powinniśmy zakupić? Ile ciast? <tu myślę, że pomoc uzyskamy bezpośrednio na sali weselnej>

Papeteria ślubna...zaproszenia, winietki itp. Zamawiać gotowe wzory przez internet, czy może raczej popytać w lokalnych drukarniach, a może pokusić się o wykonanie zaproszeń własnoręcznie?

Co jest absolutnie niezbędne, a jakich wydatków można uniknąć?

Czy prezenty dla gości są koniecznością?

Czy powinniśmy zaprosić na wesele znajomych razem z dziećmi? Jakie atrakcje można dla maluchów zorganizować? Czy nastolatków powinno się zaprosić z osobą towarzyszącą?

Co zamiast kwiatów? Oboje z TŻ lubimy czytać i myśleliśmy o książkach. Czy może lepszym pomysłem byłyby datki na cel charytatywny?



Wiem, że pytania może głupie, ale chcielibyśmy mniej więcej zaplanować budżet. No i przede wszystkim chcemy, żeby to był dla nas i naszych najbliższych wyjątkowy dzień
swimka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 16:34   #4693
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez swimka14 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem świeżo upieczoną narzeczoną i powoli zaczynamy myśleć o organizacji ślubu i wesela. Stąd mam kilka pytań Planujemy zorganizować przyjęcie dla ok. 80 osób.



Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniach sali, o co zapytać menadżera?

Zespół czy dj? Pewnie znajdą się zwolennicy i przeciwnicy jednej i drugiej opcji

Ile alkoholu powinniśmy zakupić? Ile ciast? <tu myślę, że pomoc uzyskamy bezpośrednio na sali weselnej>

Papeteria ślubna...zaproszenia, winietki itp. Zamawiać gotowe wzory przez internet, czy może raczej popytać w lokalnych drukarniach, a może pokusić się o wykonanie zaproszeń własnoręcznie?

Co jest absolutnie niezbędne, a jakich wydatków można uniknąć?

Czy prezenty dla gości są koniecznością?

Czy powinniśmy zaprosić na wesele znajomych razem z dziećmi? Jakie atrakcje można dla maluchów zorganizować? Czy nastolatków powinno się zaprosić z osobą towarzyszącą?

Co zamiast kwiatów? Oboje z TŻ lubimy czytać i myśleliśmy o książkach. Czy może lepszym pomysłem byłyby datki na cel charytatywny?



Wiem, że pytania może głupie, ale chcielibyśmy mniej więcej zaplanować budżet. No i przede wszystkim chcemy, żeby to był dla nas i naszych najbliższych wyjątkowy dzień
A bierzesz ślub w 2019? Bo wiesz, to jest wątek dla dziewczyn szykujących się do wesela w 2019, a na taką listę pytań są inne tematy na forum gdzie być może ktoś odpowie hurtem, chociaż na większość pytań nie uzyskasz odpowiedzi... Dj albo zespół, no przecież każdy woli coś innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 16:40   #4694
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez swimka14 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem świeżo upieczoną narzeczoną i powoli zaczynamy myśleć o organizacji ślubu i wesela. Stąd mam kilka pytań Planujemy zorganizować przyjęcie dla ok. 80 osób.



Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniach sali, o co zapytać menadżera?

Zespół czy dj? Pewnie znajdą się zwolennicy i przeciwnicy jednej i drugiej opcji

Ile alkoholu powinniśmy zakupić? Ile ciast? <tu myślę, że pomoc uzyskamy bezpośrednio na sali weselnej>

Papeteria ślubna...zaproszenia, winietki itp. Zamawiać gotowe wzory przez internet, czy może raczej popytać w lokalnych drukarniach, a może pokusić się o wykonanie zaproszeń własnoręcznie?

Co jest absolutnie niezbędne, a jakich wydatków można uniknąć?

Czy prezenty dla gości są koniecznością?

Czy powinniśmy zaprosić na wesele znajomych razem z dziećmi? Jakie atrakcje można dla maluchów zorganizować? Czy nastolatków powinno się zaprosić z osobą towarzyszącą?

Co zamiast kwiatów? Oboje z TŻ lubimy czytać i myśleliśmy o książkach. Czy może lepszym pomysłem byłyby datki na cel charytatywny?



Wiem, że pytania może głupie, ale chcielibyśmy mniej więcej zaplanować budżet. No i przede wszystkim chcemy, żeby to był dla nas i naszych najbliższych wyjątkowy dzień


Dużo pytań zależy od Ciebie, tzta i preferencji. Np kwestia książki czy pieniądze oddać na akcje charytatywna. Co czujesz. Ja wiem, ze to szlachetne, ale to nasz i ja chce coś dla nas



Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 17:15   #4695
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez swimka14 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem świeżo upieczoną narzeczoną i powoli zaczynamy myśleć o organizacji ślubu i wesela. Stąd mam kilka pytań Planujemy zorganizować przyjęcie dla ok. 80 osób.



Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniach sali, o co zapytać menadżera?

Zespół czy dj? Pewnie znajdą się zwolennicy i przeciwnicy jednej i drugiej opcji

Ile alkoholu powinniśmy zakupić? Ile ciast? <tu myślę, że pomoc uzyskamy bezpośrednio na sali weselnej>

Papeteria ślubna...zaproszenia, winietki itp. Zamawiać gotowe wzory przez internet, czy może raczej popytać w lokalnych drukarniach, a może pokusić się o wykonanie zaproszeń własnoręcznie?

Co jest absolutnie niezbędne, a jakich wydatków można uniknąć?

Czy prezenty dla gości są koniecznością?

Czy powinniśmy zaprosić na wesele znajomych razem z dziećmi? Jakie atrakcje można dla maluchów zorganizować? Czy nastolatków powinno się zaprosić z osobą towarzyszącą?

Co zamiast kwiatów? Oboje z TŻ lubimy czytać i myśleliśmy o książkach. Czy może lepszym pomysłem byłyby datki na cel charytatywny?



Wiem, że pytania może głupie, ale chcielibyśmy mniej więcej zaplanować budżet. No i przede wszystkim chcemy, żeby to był dla nas i naszych najbliższych wyjątkowy dzień
Hej Swimka14
Idąc na spotkanie z menadżerami sal, wg mnie, powinnaś przygotować sobie mniej więcej o co powinnaś i o co chcesz pytać.
Dot sali (ja mam przygotowaną listę pytań jak się wybierałam do menadżerki to wzięłam ze sobą i pytałam o szczegóły, oto co zapytałam na spotkaniu):
-ile osób pomieści sala?
-ile wynosi talerzyk?ile posiłków? co z ciastkami?
-ile zł za dorosłych a ile za dzieci za 1 talerzyk?
-czy wystrój sali jest w cenie? czy sala zapewnia żywe kwiaty na stoły czy tylko obrusy i podstawy?
-czy w cenie jest tort i ciasta dla gości?
-czy dania są podawane na półmiskach czy od razu na talerzykach i roznoszone do gości?
-czy kelnerzy będą nosić gorące napoje czy będzie bar kawowy?
-ilość dań ciepłych, zakąski, stół wiejski i co zawiera ten stół?
-koszt rezerwacji terminu? kiedy część a kiedy całość?
-koszty umieszczenia gości w hotelu (o ile kompleks dysponuje hotelami)?
-talerzyki dla zespołu, kamerzysty/fotografa - do ilu osób może liczyć taki stół?
-ile kelnerów będzie obsługiwać wesele?
-do której godziny trwa wesele? (jeśli myślicie o poprawinach dopytaj o godziny poprawin i co będzie serwowane na poprawinach )
-do której godziny podawane są ciepłe posiłki na weselu?
-do kiedy podać ostateczną liczbę gości?
-klimatyzacja!!!
-hotel-ile zł za osobę? ilu osobowe są pokoje? od której do której trwa doba hotelowa? co w pakiecie - czy śniadanie jest wliczone dla gości?(ja z TŻ przeszłam się po hotelu, zaglądaliśmy do pokoi oraz toalet)
-czy i gdzie będzie miejsce do przechowywania alkoholu ? Czy jest pokój pod kluczem czy jakiś bar? Czy w tym pomieszczeniu jest lodówka? Kto roznosi alkohol podczas wesela?
-co z jedzeniem, które zostanie z wesela?
-poprawiny - koszt najmu sali z poprawinami i co będzie serwowane podczas poprawin! (ważne-zapytaj o to czy będzie liczone za 1 osobę na poprawinach czy jako całość imprezy )
-gdzie znajduje się stół dla kapeli i oprawy ślubnej?
-dekoracja-sala, krzesła, stoły, miejsce dla pary młodej
-szampan na powitanie-hotel czy wy macie załatwić? (dowiedz się czy jeśli wy macie załatwić szampan to ile na 1 osobę - zwykły to 1 kieliszek na osobę)
-ustawienie stołów-okrągłe czy podłużne?
-czy sala dysponuje pomieszczeniem pod klucz na prezenty kwiaty itd?


Ja osobiście podpisałam umowę z zespołem na dzień wesela i poprawiny. Dj u bliskiej mi osoby tak kiepsko grał, że uszy puchły! Pomimo uwag, nikt nie był zadowolony... U innej mi bliskiej osoby, DJ na weselu grał z wodzirejem, wesele bardzo się udało i byliśmy zadowoleni, jednak wg opinii mojej TŻ i jego rodzinki, wesele bez zespołu na żywo to nie wesele (tak krótko)

Alkohol i ciasto - o alkohol się dopytaj, ale pewnie będziecie musieli kupować. Na jedną osobę ile alkoholu to nie powiem Ci, zależy jakich macie gości i ile przyjdzie. Generalnie słyszałam od już zamężnych bliskich, że po 0,5 litra na osobę dorosłą, jeżeli macie tylko jeden rodzaj alkoholu albo druga opcja - 0,7 na dwie oprócz innego rodzaju trunków.

Wykonanie zaproszeń ślubnych na własną rękę jest super piękne, jeśli masz kogoś kto może Ci zrobić lub jeśli Ty sama je zrobisz, koszt takiego zaproszenia może np wahać się między 2 zł a 6 zł za sztukę, ale do tego jeszcze winietki, naklejki na ciastka (o ile dajecie dla gości) plus jeszcze np drobny podarek dla gości - u nas to będzie papierowe pudełeczko z cukierkami , który też może mieć jakiś fajny wzór albo zamów na internecie. Kupując gotowe zaproszenia przez internet lub u firmy, która się tym zajmuje, płacisz za przesyłkę/koszty pozostałe i czasem wyjdzie Ci nawet od 1 zł za sztukę.

Co jest niezbędne? Ciężko powiedzieć, zależy jaką masz wizję, nie ma co popadać wg mnie w histerię i zamawiać np. animatora dla dzieci jeśli je zapraszasz. Możesz wodzireja poprosić o poprowadzenie kilka zabaw dla dzieci lub zapewnić np. kącik dla malucha z kredkami, zabawkami, kolorowankami.
Wydatków można uniknąć kupując wiele rzeczy na sporych promocjach. Czasem można znaleźć fajne zniżki na zaproszenia ślubne, np. do końca miesiąca na jakiejś stronie zaproszenia gdzieś widziałam 15% taniej.
Auto - jeśli chcesz zaoszczędzić możesz poprosić wujka,brata,tatę aby zawiózł Cię autem, można nawet przyczepić sztuczne kwiaty na auto i będziesz mieć pięknie ozdobiony pojazd.
Pierwszy taniec - warto wybrać się do szkoły tańca na kurs dla nowożeńców jeśli chcecie zaskoczyć gości i mieć fajną pamiątkę - jeśli nie, możecie poprosić zespół/DJ-a aby puścił Waszą piosenkę a Wy potrenujecie kilka fajnych efektów, obrotów, podniesień i będzie równie super fajnie )
Tak jak wyżej wspominałam, u mnie gościom podziękuję dając im drobny upominek, który będzie czekał przy talerzykach - torebeczki/pudełeczka z cukierkami i karteczką z podziękowaniem za przybycie i życzeniami udanej zabawy. Oprócz tego pudełko ciastek na 1 parę.
Dorosłych którzy mają dzieci możesz zaprosić, urządzając im osobny stół, potrawy dla małych są inne niż dla dorosłych i mają nawet 50% ceny. Zależy gdzie trafisz. Zabawy dla małych? Jak pisałam wyżej wg wodzireja-tańce, zabawy, poszukiwanie skarbów po sali, dmuchanie balonów na czas, kaczuchy, nawet duże bańki mogą być fajną atrakcją. Jeśli zaprosicie dorosłych bez ich dzieci, mogą nie przyjść bo mogą nie mieć z kim zostawić swoich pociech. Można też zrobić krzesło obok rodziców.
Wg mnie osobę, która przychodzi z towarzyszącą rozumie się osobę po 18 r. życia. Nastolatków zapraszam wraz z rodzicami/rodzicem.
Kwiaty - możesz napisać na zaproszeniu co oczekujesz:
Drodzy goście mili
radość byście nam sprawili
zamiast kwiatów z wielką wstążką
obdarujcie ciekawą książką.

Jest dużo pomysłów, np. możecie poprosić o sprzęt AGD albo jakieś drobne sprzęty do nowego mieszkania albo dla dziecka.
Albo poproście o winko które kiedyś wypijecie wspominając Wasze wesele.
Możesz wspomnieć o potrzebujących też np. hospicjum, domu dziecka albo na jakieś schronisko. Opcji wiele.
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 17:18   #4696
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Likable oby zapalenie pecherza szybko przeszlo!


Dzien dobry!
Melduje ze zyje i ze radze sobie calkiem dobrze tylko dwojka dzieci pochlania kazda wolna chwile a jak juz mam czas dla siebie to leze i wgapiam sie w ta mala kruszyne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj nie dziwię się, tyle słodyczy cudne masz te dzieciaki

Byle do środy i wolne, ostatnio strasznie mi się żyć nie chce niby taka pogoda a u mnie totalnie brak chęci na nic. Najlepiej bym leżała i nic nie robiła po pracy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 17:42   #4697
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Oj nie dziwię się, tyle słodyczy cudne masz te dzieciaki

Byle do środy i wolne, ostatnio strasznie mi się żyć nie chce niby taka pogoda a u mnie totalnie brak chęci na nic. Najlepiej bym leżała i nic nie robiła po pracy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u mnie jak praktycznie od świąt było ładnie, a już ostatnie 3 tyg skwar i zero deszczu, tak dziś pogoda zgłupiała, raz padało, zaraz słońce, za chwile znowu deszcz i znowu słońce... I czuje się przez tą pogodę taka otumaniona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 17:52   #4698
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez swimka14 Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem świeżo upieczoną narzeczoną i powoli zaczynamy myśleć o organizacji ślubu i wesela. Stąd mam kilka pytań Planujemy zorganizować przyjęcie dla ok. 80 osób.



Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniach sali, o co zapytać menadżera?

Zespół czy dj? Pewnie znajdą się zwolennicy i przeciwnicy jednej i drugiej opcji

Ile alkoholu powinniśmy zakupić? Ile ciast? <tu myślę, że pomoc uzyskamy bezpośrednio na sali weselnej>

Papeteria ślubna...zaproszenia, winietki itp. Zamawiać gotowe wzory przez internet, czy może raczej popytać w lokalnych drukarniach, a może pokusić się o wykonanie zaproszeń własnoręcznie?

Co jest absolutnie niezbędne, a jakich wydatków można uniknąć?

Czy prezenty dla gości są koniecznością?

Czy powinniśmy zaprosić na wesele znajomych razem z dziećmi? Jakie atrakcje można dla maluchów zorganizować? Czy nastolatków powinno się zaprosić z osobą towarzyszącą?

Co zamiast kwiatów? Oboje z TŻ lubimy czytać i myśleliśmy o książkach. Czy może lepszym pomysłem byłyby datki na cel charytatywny?



Wiem, że pytania może głupie, ale chcielibyśmy mniej więcej zaplanować budżet. No i przede wszystkim chcemy, żeby to był dla nas i naszych najbliższych wyjątkowy dzień
Temat sali myślę, że wyczerpany, dostałabym tylko do której sala jest do dyspozycji i co w sytuacji, jeśli chcielibyście zostać dłużej, oraz na ile osób przypada jeden kelner.

Co do muzyki to zależy co Wam się podoba, ja jestem za zespołem, ale są osoby, które nie tolerują takich coverów, lub słuchają specyficznej muzyki, której przeciętny zespół nie gra.

U nas liczy się butelkę alko na głowę, nawet na dzieci.

Zaproszenia to kwestia indywidualna, najtaniej zamówić gotowe.

Niezbedna jest sala i muzyka, suknia i garnitur, reszta według uznania.

Prezenty dla gości nie są konieczne, ale miłe.

Nie musicie zapraszać znajomych z dziecmi. Jeśli nie chcecie to wcale nie musicie zapraszać dzieci, nawet tych z rodziny. My zapraszamy znajomych bez dzieci a rodzinę z dziećmi. Myślimy o kąciku dla dzieci, bez animatora. My zapraszamy z osobą towarzyszącą od 16 lat z tego względu, że w tym wieku mamy może że 2-3 osoby, które się nie znają, więc jak sobie kogoś przyprowadzą to będą się mieć do kogo odezwać.

Jak chcecie, my chyba będziemy chcieć książki lub kupony, zdrapki lotto.

Ile osób planujecie? Skąd jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 18:13   #4699
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Temat sali myślę, że wyczerpany, dostałabym tylko do której sala jest do dyspozycji i co w sytuacji, jeśli chcielibyście zostać dłużej, oraz na ile osób przypada jeden kelner.

Co do muzyki to zależy co Wam się podoba, ja jestem za zespołem, ale są osoby, które nie tolerują takich coverów, lub słuchają specyficznej muzyki, której przeciętny zespół nie gra.

U nas liczy się butelkę alko na głowę, nawet na dzieci.

Zaproszenia to kwestia indywidualna, najtaniej zamówić gotowe.

Niezbedna jest sala i muzyka, suknia i garnitur, reszta według uznania.

Prezenty dla gości nie są konieczne, ale miłe.

Nie musicie zapraszać znajomych z dziecmi. Jeśli nie chcecie to wcale nie musicie zapraszać dzieci, nawet tych z rodziny. My zapraszamy znajomych bez dzieci a rodzinę z dziećmi. Myślimy o kąciku dla dzieci, bez animatora. My zapraszamy z osobą towarzyszącą od 16 lat z tego względu, że w tym wieku mamy może że 2-3 osoby, które się nie znają, więc jak sobie kogoś przyprowadzą to będą się mieć do kogo odezwać.

Jak chcecie, my chyba będziemy chcieć książki lub kupony, zdrapki lotto.

Ile osób planujecie? Skąd jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę o takim kąciku dla dzieci bo dosyć sporo będę ich miała jak zamierzasz to zorganizować? ja chce połączyć miejsce dla dzieci ze słodkim i owocowym stołem ale nie wiem czy mi to wyjdzie, co myślicie? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 18:17   #4700
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Też myślę o takim kąciku dla dzieci bo dosyć sporo będę ich miała jak zamierzasz to zorganizować? ja chce połączyć miejsce dla dzieci ze słodkim i owocowym stołem ale nie wiem czy mi to wyjdzie, co myślicie? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry pomysł Tylko jeśli połączysz je ze słodkim stołem to szybko wszystko zniknie Widziałam już tak zorganizowany stół
A dzieciaczki jak będą mieć swój stół to się zaprzyjaźnią i nie będą siedzieć cichutko )
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 19:12   #4701
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

hej hej
czytam na bieżąco, ale nie mam jak odpisywać, bo klawiatura w telefonie szwankuje , teraz mam chwilę na kompie

Szukam jakiejś fajnej kiecki na lato, ale ciężko na cokolwiek się zdecydować, tyle tych syton jest
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 19:29   #4702
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

A u mnie zaczęły się przygotowania do wesela od... wódki...
Będę miała miesięcznie po 28 butelek, za to w dobrej cenie I dzisiaj zapłaciłam za pierwszą "ratę" To się nie zepsuje, a na jesień powinniśmy już nazbierać i ten temat będzie przynajmniej z głowy
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 19:37   #4703
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej hej
czytam na bieżąco, ale nie mam jak odpisywać, bo klawiatura w telefonie szwankuje , teraz mam chwilę na kompie

Szukam jakiejś fajnej kiecki na lato, ale ciężko na cokolwiek się zdecydować, tyle tych syton jest
Popatrz może na Mohito. Ja ostatnio ciągle widzę u nich jakieś cudeńka

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
A u mnie zaczęły się przygotowania do wesela od... wódki...
Będę miała miesięcznie po 28 butelek, za to w dobrej cenie I dzisiaj zapłaciłam za pierwszą "ratę" To się nie zepsuje, a na jesień powinniśmy już nazbierać i ten temat będzie przynajmniej z głowy
Ooo, jakieś dobre źródło ;>


Matko dziewczyny, tak mi się nie chce Powinnam się uczyć o pokrywaniu recesji dziąseł, ale ten temat to jakiś horror I tak bez porządnych kursów nie będę tego robić, a wiedza z zajęć jest bezużyteczna. Nie rozumiem, po co nam to w ogóle
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 19:50   #4704
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Maria
Niestety często tak jest sama teoria.. tak samo ja, niby uczyłam się o usuwaniu kamienia ale co z tego jak bez kursu nie mogłam tego robić. A najgorsze jest to że z czasem i tak się większość rzeczy zapomina, albo nie jest przydatna w dalszej pracy. Ja się wszystkiego tak na prawdę nauczyłam pracując w gabinecie, a nie z książek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 19:52   #4705
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;83566231]Wiola ja dostałam od swiadkowej planner w formie papierowej i póki co sprawdza się niezle


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Właśnie dzis o tym myslalam
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
A u mnie zaczęły się przygotowania do wesela od... wódki...
Będę miała miesięcznie po 28 butelek, za to w dobrej cenie I dzisiaj zapłaciłam za pierwszą "ratę" To się nie zepsuje, a na jesień powinniśmy już nazbierać i ten temat będzie przynajmniej z głowy
A czemu na raty???

Dziewczyny od piatku pozostał mi rok :szok: zaczelam pilne odchudzanie A najlepszym motywatorem jest...TŻ mi zupka urosła jemu brzuszek i od dzisiaj zero coli i smieciowego jedzenia bylismy dzis na rolkach tzn ja na rolkach on biegł ponad 6 km byle moja motywacja nie opadła zbyt szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 19:59   #4706
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Też myślę o takim kąciku dla dzieci bo dosyć sporo będę ich miała jak zamierzasz to zorganizować? ja chce połączyć miejsce dla dzieci ze słodkim i owocowym stołem ale nie wiem czy mi to wyjdzie, co myślicie? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na sali jest takie miejsce trochę z boku i tam chciałabym, żeby był nieduży stolik, krzesła z balonami, kredki, pisaki, kolorowanki, książeczki. Jeśli się uda to chciałabym też tam dać nieduży dywan i zabawki (będę miała dużo dzieci do 4 lat jeśli wezmą je rodzice).

Ja nie chciałabym łączyć tego ze słodkim stołem. Dzieci często jedzą oczami i obawiałabym się, że chciałyby wszystkiego spróbować na raz, dodatkowo bałabym się, że w trakcie zabawy mogą coś zrzucić.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 20:28   #4707
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Karolina, wizytówka dodana

Dziewczyny, padam na twarz... wyszłam z domu przed 8 i dopiero wróciłam, mam na jutro prawie 50 pytań do opracowania a na środę test i prezentację po angielsku niech już będzie po egzaminach
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 20:29   #4708
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość


dzień dobry
ja się obudziłam z zapaleniem pęcherza nie wiem skąd to znowu
Biedna! Mam nadzieję, że już trochę lepiej się czujesz Oby szybko sobie poszło!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Po egzaminie. Nie wiem, jak będzie Było tak mało czasu, że masakra. Rozpoznałam wszystkie narzędzia, aparaty i wady, ale nie zdążyłam tego idealnie podpisać. Kurczę, mam nadzieję że jakoś się uda.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Spóźniłam się z kciukami, ale mam nadzieję, że poszło Ci bardzo dobrze i że uda się bez problemu zaliczyć.

Cytat:
Napisane przez kamilaaa3 Pokaż wiadomość

Dobrze Tylko wiesz, co egzaminator to inna opinia, ale na drugim egzaminie nie dałam i zdałam więc się cieszę. I tak! mam to z głowy choć jeżdżę autem raz na miesiąc z TŻ, bo sama się boje jeszcze
To fakt, różni instruktorzy mają różne opinie, więc z egzaminatorami tak samo na pewno; kilka razy mi się zdarzyło, że jeden mówił jedno, drugi - drugie, na szczęście to raczej duperelki, za które nikt nie obleje, ale mimo wszystko miesza w głowie. Masz to za sobą i tylko to się liczy! Teraz tylko obyś robiła jak najwięcej, żeby się przełamać, i będziesz śmigać sama jak Heziola

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Likable oby zapalenie pecherza szybko przeszlo!


Dzien dobry!
Melduje ze zyje i ze radze sobie calkiem dobrze tylko dwojka dzieci pochlania kazda wolna chwile a jak juz mam czas dla siebie to leze i wgapiam sie w ta mala kruszyne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domii, nic dziwnego


Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Też myślę o takim kąciku dla dzieci bo dosyć sporo będę ich miała jak zamierzasz to zorganizować? ja chce połączyć miejsce dla dzieci ze słodkim i owocowym stołem ale nie wiem czy mi to wyjdzie, co myślicie? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm, a ja nie wiem, nie planowałam niczego robić dla dzieci... W wariancie maksymalnym mogę ich mieć z 15, to już się sporo robi, po cichu liczę, że większość znajomych jednak zostawi pociechy w domu, ale na razie nie mam pojęcia, jak to będzie

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Właśnie dzis o tym myslalam A czemu na raty???

Dziewczyny od piatku pozostał mi rok :szok: zaczelam pilne odchudzanie A najlepszym motywatorem jest...TŻ mi zupka urosła jemu brzuszek i od dzisiaj zero coli i smieciowego jedzenia bylismy dzis na rolkach tzn ja na rolkach on biegł ponad 6 km byle moja motywacja nie opadła zbyt szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę, mój tż to jest totalny demotywator, szczupak jest jak nie wiem, wszystko może pożreć bez konsekwencji - choć ostatnio niby przytył kilka kg, ale zupełnie tego nie widać Staram się trzymać swojej diety, ale dziś zgrzeszyłam i kupiłam nam pycha pączki z karmelem
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 20:38   #4709
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Właśnie dzis o tym myslalam A czemu na raty???


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo nie z hurtowni I za inną cenę
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-14, 20:42   #4710
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ojej, zdrowia! Zapalenie pęcherza potrafi być upierdliwe

Po egzaminie. Nie wiem, jak będzie Było tak mało czasu, że masakra. Rozpoznałam wszystkie narzędzia, aparaty i wady, ale nie zdążyłam tego idealnie podpisać. Kurczę, mam nadzieję że jakoś się uda.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jest jest
Coś napisałaś, żeby to wystarczyło
Cytat:
Napisane przez kamilaaa3 Pokaż wiadomość
:O To strasznie dużo! Masakra...

Ale piękny planer!
Liczyłam się z tymi kosztami, ale nie żałuję bo w końcu wiem w którą stronę działać i mam dobrze dobrane tabletki

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Likable wysyłam ściski i całusy, wiem jaka to męczarnia Dużo herbatki żurawinowej!
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Likable oby zapalenie pecherza szybko przeszlo!
Cytat:
Napisane przez kamilaaa3 Pokaż wiadomość
Likable
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Biedna! Mam nadzieję, że już trochę lepiej się czujesz Oby szybko sobie poszło!

Trochę lepiej, oby jutro było znośniej

Padam z nóg, dłuuugi ten poniedziałek
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-19 17:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.