Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 14:33   #181
Nika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Gorzałka ja też polecam owoce!!!Ja jako mała dziewczynka nienawidziłam ciemnego pieczywa,ale na szczęście to się zmieniło. Nie wiem czy u was w sklepach jest taki chleb Oskroba-chleb żytni pełnoziarnisty/z soją aLe według mnie jest pyszny

na jakimś forum znalazłam też następujący przepis:


Ciasteczka owsiane

Szklankę mąki, płatków owsianych, otręb pszennych wymieszać ze szklanką rodzynek i łyżką proszku do pieczenia, w drugim naczyniu wymieszać jajko z łyżką oleju i szklanką soku jabłkowego, następnie wymieszać zawartości obydwu naczyń. Dla lepszego smaku można dodać cynamon, nakładać łyżką na blachę - wychodzi ok. 30 ciasteczek. Mimo, że nie ma w nich cukru, są słodkie i smakują super!
Polecam
jedno ciasteczko około 40 kalorii

Super!!ja połowę mąki pszennej zastępuję taka naturalną(żytnią ?), nie trzeba też dodawać rodzynek albo można zastąpić czymś innym-w każdym razie możliwości wiele.Radziłabym dodać cynamon-nie tylko pyszny ale podobno pomaga w odchudzaniu!
To nie jest taki zwyczajny "słodycz"-"0"cukru,wspomaga trawienie,ma ogromnie dużo błonnika i 3-4można się naprawdę najeść.No i nawet gdy podczas pracy lub zajęć nie mamy czasu na zdrowy posiłek z czystym sumieniem możemy schrupać sobie takie czasteczko))
Nika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:38   #182
Nika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

a co do słabości do czekolady właśnie zastanawiam się nad kupieniemKremu czekoladowego DaxCosmetic z serii face&body.Internautkibard zo go zachwalają.Może bym jeszcze dziś skoczyła -przy okazji trochę ruchu w ten słoneczny dzionek...

Shemreolin-rzeczywiście "orientacyjnie"!!!
Nika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:48   #183
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Cytat:
Napisane przez Nika7
a co do słabości do czekolady właśnie zastanawiam się nad kupieniemKremu czekoladowego DaxCosmetic z serii face&body.Internautkibard zo go zachwalają.Może bym jeszcze dziś skoczyła -przy okazji trochę ruchu w ten słoneczny dzionek...
świetny jest ten kremikwcześniej miałam kakaowy, ale ten czekoladowy ma fajniejszy zapach ,teraz szukam płynu do kąpieli z tej serii,ponoć jest, ale nigdzie nie moge znaleść
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:54   #184
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Dzieki za odpowiedzi
Rozjerze sie jutro za jakas herbatka
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 14:54   #185
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Ja polecam ten peeling. Jest naprawdę świetny --> http://www.lirene.pl/pl/lirene_cialo...p?ids=3&id=313

I do tego ich balsam do ciała z kumkwatu Ślicznie pachnie i dobrze sie wchłania. W zasadzie to wpadnę na KWC zobaczyc jakie tam ma oceny
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:08   #186
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomości: 420
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Kobietki a co zrobic zeby utracic zbedna wode z organizmu??
czy sa jakeis herbatki na to??
dziekuje z gory za odp
malami21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:09   #187
karioczka
Raczkowanie
 
Avatar karioczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Shemreolin- ale fajna ta rozpiska Twoja na poprzedniej stronie! A w jakim programie ja zrobilas?? Ja tez chce taka !!!
__________________
"Jednym okiem przygladala sie..jakie to wszystko brudne i zle.."
karioczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 15:18   #188
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Witam prosze mnie tam dopisać na czarną liste ja zaczęłam od dzisiaj. Zaczynam dzisiaj 6 weidera zaczynam kręcić hula-hopem ale musze go jutro kupic i oczywiście dietka i minimum 30 min na skakance pozdrawiam, wymiary napisze za chwilke tylko sie pomierze
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:34   #189
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

WY WSZYSTKIE NIENORMALNE JESTESCIE !!!!!!!!!

WYSTARCZY WAM RZUCIC HASLO "ODCHDZANIE" I OD WCZORAJ NABIŁY DURNE BABY 7 STRONICOWY WĄTEK!!!!

Na litość boską nie da sie z Wami , noo!!!!! Nic normalnego tu człowiek nie może poczytać tylko diety, zakazy, diety ,zakazy....

A ja od miesiaca katuje sie aerobikiem, probuje ograniczac paskudztwa żywieniowe i efekt z tego taki, że stanika mniejszego musze szukac !! A reszta chyba jeszcze się powiekszyła !!!!

No ale dopiszcie mnie do tej listy................


(wymiarów nie podam bo wstyd - moze tylko to - cel ----> -8 kg do sierpnia!)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:43   #190
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

[quote=paulakrk]WY WSZYSTKIE NIENORMALNE JESTESCIE !!!!!!!!!

WYSTARCZY WAM RZUCIC HASLO "ODCHDZANIE" I OD WCZORAJ NABIŁY DURNE BABY 7 STRONICOWY WĄTEK!!!!

Na litość boską nie da sie z Wami , noo!!!!! Nic normalnego tu człowiek nie może poczytać tylko diety, zakazy, diety ,zakazy....

A ja od miesiaca katuje sie aerobikiem, probuje ograniczac paskudztwa żywieniowe i efekt z tego taki, że stanika mniejszego musze szukac !! A reszta chyba jeszcze się powiekszyła !!!!

No ale dopiszcie mnie do tej listy................




No nie mów ze biuscik Ci spadł to ja si enie biore za zadne dietki bo mój Tygrysek sie załamie jak mi ubedzie gdzies tam
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:54   #191
paula_do
Przyczajenie
 
Avatar paula_do
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
GG do paula_do Wyślij wiadomość przez MSN do paula_do
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A wogóle namawiam koleżankę moją żeby sie do nas dołączyła
Witam,
Dolaczam sie w takim razie, skoro Shem tak ladnie namawia
A potrzeba jest duza niestety...od zawsze. Ciagle chudne, tyje i juz mam dosc.
Moich monstrualnych wymiarow niestety nie podam teraz. Jak wroce do domu, to znajde centymentr....i sie zacznie....nie, najpierw pojdziemy na bieznie

No wiec...wzrost: 165, a waga: 70-74 (nie wiem dokladnie, bo dawno sie nie wazylam) -reszta potem.
Od polowy lutego chodze regularnie na abt i tbc dwa razy w tygodniu, a teraz 3 razy w tygodniu w tym raz na silownie chodzac szybko na biezni i na tym...no tak zapomnialam nazwy


Poczatkowo z jedzeniem sie mocno wstrzymywalam i pilnowalam, ale potem coraz mniej. Tzn nie zebym sie obzerala, ale przestalam sie pilnowac. zaczelam jesc pieczywo i jesc pozno. Natomiast ze slodyczami nigdy nie mialam problemu, bo nie sa mi potrzebne do zycia, chociaz jak daja, to dlaczego nie
Od rozpoczecia cwiczen nie wazylam sie,wiec trudno mi powiedziec jak jest teraz. W miedzy czasie swieta i lekkie folgowanie...nie wiem co z tego wyszlo. Ale na pewno dzieki cwiczeniom mam bardziej jedrne cialo i po schodach moge wbiegac, a nie ledwno isc zasapana

Tak wiec jesli to mozliwe, to prosze mnie zapisac. Postaram sie trzymac i nie przyniesc grupie wstydu

A ile chcialabym schudnac??....jak dla mnie 60 byloby wymarzone, chociaz wedlug wyliczen Shem, to powinnam 55 kg wazyc...trudno mi to sobie wyobrazic

Pozdrawiam wszystkie serdecznie

Paula
paula_do jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 15:58   #192
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

paula_do- witamy na wizażu i w naszym wspaniałym gronie
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:24   #193
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Shemreolin a jaki masz ten balsamik brązujący? bo ja ciągle szukam jakiegoś dobrego i nie moge znaleźć
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:33   #194
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

A ja byłam na basenie, pokracznie popływałam i czuje sie dobrze Tylko że spać mi sie chce a jutro mam kolokwium, wiec ze spanie nici

Po basenie byłam taka głodna, zjadłam serek Danio, i piękke od chlebka, i zabrałam sie za obiad Usmarzyłam naleśniki ze szpinakiem, pieczarkami i cebulką Wiem że to nie bardzo dietetyczne danie, ale zawsze lepsze niz ociekający tłuszczem schabowy...
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:35   #195
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Shemreolin bardzo fajny plan
Ja też musze sobie taki zrobić, żebym przypadkiem o niczym nie zapomniała
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:35   #196
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

A ja sprzątałam kuchnię i nie wydoliłam i wsunęłam 2 kawałki sernika (
dla mnie- ide zaraz na rower; "moja" stała trasa ma 13 km- mam nadzieję że spalę ten dziadowski sernik
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:45   #197
Nika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

kupiłam ten kremik czekoladowy-leciałam przez pół miasta do biedronki ale opłaciło się zaoszczędzić 5zł.fajny-jak budyń tylko że z bliska czuć konserwanty:/ ALE OK.i o mało conie kupiłam rodzynek!-wiedziałam że nie skończy się na kilku tylko na 400g!!!-zjadłam za to troszkę ciasta(ale w sumie z dwojga złego lepzy wybór)
Nika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:46   #198
Agugulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Piła/Poznań
Wiadomości: 3
GG do Agugulek
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Jestem w szoku, jak szybko się ten wątek rozwija
hmmmm Mój biuścik, no cóż dwa lata temu (zanim zamieszkałam z narzeczonym) schudłam ładnie ok 10kg, i no cóż, biust był taki a obwód pod biustem mniejszy, egekt był taki ze szukałam stanika 75 F/G

Co do chudnięcia, ton o cóż, ja najszybciej z twarzy i ramion, później brzuszek i na końcu nogi. Czyli jak zawsze, to na czym Tobie najbardziej zależy najgożej wychodzi, czyli nogi. Nie znoszę swoich nóg

Ale za to jestem z siebie dumna z dzisiejszego dnia Zjadłam tylkook 1200 kcal i mam zamiar się tego trzymać, chociaz przyznam się, że za dużo było bananówbo aż trzy

A jak Wy chcecie schudnąć?
Agugulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 17:24   #199
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Shemreolin już przemyślałam swój cel Minus 5 kg więc przy okazji edytowania bardzo proszę o zmianę przy moim nicku Bedzie mnie to motywowało... Z góry dziękuje
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 18:00   #200
coc9
Wtajemniczenie
 
Avatar coc9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 194
GG do coc9
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

no to się pomierzyłam ( wstyd mi )

wzrost : 170cm
waga - 54 kg


biust - 85
talia - 67
biodra 90
udo 50
lydka 33

moim celem jest waga 50 lub no powiedzmy 52 i wyrobienie sobie miesni

swego czaasu robilam A6W i powiem wam ze nawet duzo przez to schudlam,
czytalam caly ten ewatek i normalnie mi wstyd ile ja dzis zjadalm ! wy tu sie katujecie serkami pieczywem ciemnym a ja sobie nie zalowalam dzis i zjadlam przynaje sie bez bicia :

- kawalek ciasta +n sok pomaranczowy ( sniadanie )
- batonik ala mars + gryzki od Tż + cukierki
- jakies tam soczki
- bigosik + chlebek i czarny i bialy ( obiad)
- 2 male bounty

no i teraz jak sobie to usiwaodmilam to mi wsty wstyd i jeszcze raz wstyd ! biorre sie za siebie a co !

NIE POZWOLCIE MI TYLE JESC

no wiec zamierzam cwiczyc i stosownac diete MŻ ( mniej żreć )

trzymam za was kciuki kochane !
__________________
Jednej rzeczy wam brakuje-wszystkim bez wyjątku: odwagi. Nie mówię o jakimś popisyaniu się czymś przed kimś.Chodzi mi o odwagę przeżycia siebie aż do końca.Wszytko jedno gdzie: dożywtnie więzienie, klaztor, ferma wśród bushu czy wyokie stanwsko w jakimś ohydnym wielkim mieście
Bogini Sportu


coc9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:12   #201
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

No ja jestem w szoku
coc9 czy ty uważasz ze naprawde sie objadłas? wg mnie to bardzo mało, tyle że slodkie, ja bym się w życiu tym nie najadła!!! A wymiary wg mnie też masz super, przy twoim wzroście, pozazdrościć...
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:28   #202
coc9
Wtajemniczenie
 
Avatar coc9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 194
GG do coc9
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

no trcszke za duzo wydaje mi sie ze zjadalm... nie lubie czuc sie pelna taka blee, a moje wymiarki no coz wydaje mi sie ze sa takie sobie chce kurcze byc batdziej wysportowana !
__________________
Jednej rzeczy wam brakuje-wszystkim bez wyjątku: odwagi. Nie mówię o jakimś popisyaniu się czymś przed kimś.Chodzi mi o odwagę przeżycia siebie aż do końca.Wszytko jedno gdzie: dożywtnie więzienie, klaztor, ferma wśród bushu czy wyokie stanwsko w jakimś ohydnym wielkim mieście
Bogini Sportu


coc9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:36   #203
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

ja dziś jadłam risotto(nie zbyt to dietetyczne i to troche za dużo ) i sałatke z ogórków,ale poza tym trzymałąm fason i jak na pierwszy dzień to i tak nie źlepodrawiam wszystkie odchudzające sie
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:41   #204
Nika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

kurcze Coc9 ty chcesz jeszcze schudnąć???ja przy twoim wzrośie ważę10kg więcej!!!jak chcesz to uprawiaj sport-bardzo dobrze-ale nie odchudzaj się ani nie głudź!może poprostu zastąp batony jakimiś owocami albo bakaliami
Nika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:45   #205
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Cytat:
Napisane przez coc9
no trcszke za duzo wydaje mi sie ze zjadalm... nie lubie czuc sie pelna taka blee, a moje wymiarki no coz wydaje mi sie ze sa takie sobie chce kurcze byc batdziej wysportowana !
O tak tak, ja też bym chciała być bardziej wysportowana, nogi mieć szczuplejsze, mam nadzieje, że to mi się uda. Wlasnie mam zamiar poćwiczyć callanetics, tak więc pojawie sie za jakąś godzinkę
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:52   #206
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

A ja jednak zasnełam I ani nie poćwiczyłam, ani sie nie pouczyłam
Dziś zjadłam 2 kromeczki (takie malutkie) ciemniego pieczywa z pomidorem, troche musli z mlekiem, ale wiekszosc zostawiłam bo było paskudne, jabłko, serek danio, 3 naleśniki, jeden suche, a dwa ze szpinakiem i pieczarkami, a teraz skonsumowałam serek wiejski.
Z ćwiczen to około 50 minut pływania, i nic wiecej....
Co myślicie? Kurcze wydaje mi sie ze za durzo dziś zerzarłam, i za mało poćwiczyłam
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:53   #207
coc9
Wtajemniczenie
 
Avatar coc9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 194
GG do coc9
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Nika 7 - nie no o glodzeniu sie nie ma mowy ! ja poprostu kocham jesc ale bez batonow nie potrafie zyc zawsze musze miec cos slodkiego w buzi

co prawda jeszcze niecale pol roku temu wazylam tez hgdzies z 10 kg wiecej ale glownie przez tz zrzucilam zbedne kg, zabranial mi duzo jesc cwiczylismy razem no i wiecej sportu bo on kocha wszelkiego rodzaju sporty... noi glownie przez niego schudlam, lecz jakos tak ciagle mi sie wydaje ze jeszcze troche trzeba chcoiaz on mi juz od paru miesiecy mowi ze koniec ze mam juz sie nie odchudzac, a ja poprostu mam czasem takie dni ze nie jem duzo a czasem ze najem sie jak swinka jak to zwalczyc

a ze sportow to duzo jezdze na rowerze i biegam rano ( przybajmniej starm sie )
__________________
Jednej rzeczy wam brakuje-wszystkim bez wyjątku: odwagi. Nie mówię o jakimś popisyaniu się czymś przed kimś.Chodzi mi o odwagę przeżycia siebie aż do końca.Wszytko jedno gdzie: dożywtnie więzienie, klaztor, ferma wśród bushu czy wyokie stanwsko w jakimś ohydnym wielkim mieście
Bogini Sportu


coc9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:56   #208
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

hello
melduje sie ze idziemi dobrze jajeczka salatka pol budynu na oslode chlebek chrupki i bialy serek jak na mnie to super .pozdro
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:56   #209
Patrycja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

Cześć jestem tu nowa... no w sumie juz dawno sie zarejstrowałam ale to jest mój pierwszy wpis! takze dołączam sie do Waszej znakomitej akcji.... bardzo mi odpowiada! no więc zaczynam razem z Wami!!

waga:58 kg
wzrost: 169 cm
biust: 88
talia: 74 (tu by sie przydało troszke zgubić)
biodra: 90
udo:52

Jakies 2-3 kg i będę zadowolona
Patrycja666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 18:57   #210
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Walczymy o idealną sylwetkę (start 18 IV 2006)

coc9 masz super wymiary, niczym sie nie przejmuj, eh jak ja marze o 50 entymetrach w udzie A mam 54 centymetry przy wzroście 1,65
Jak juz osiągne te wymarzone 50 centymetrów, też bedę cwiczyc i wyrabiac sobie mięsinie, oczywiście z umiarem, ale super byłoby mniec jedrne, wysportowane ciało
Pozdrawiam
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.