filmiki z ćwiczeniami - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 23:07   #1321
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez basijak
Dziewczyny, ponawiam pytanie: czy The ultimate dance workout trzeba ćwiczyć w jakiejś kolejności????
Tak. Powwnno być najpierw:
1. Heat
2. Dance it out
3. Pump it up
4. Buns and tums
5. Chill

Najważniejsze by pierwsze było heat i ostatnie chill. Tak jak każde ćwiczenia rozpoczynamy rozgrzewką, a kończymy rozciąganiem, by nie mieć zakwasów . Choć ja czuję, że po dzisiejszych ćwiczeniach zakwasy mam jutro grwarantowane .
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 07:16   #1322
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Ja ostatnio najczęściej robie Dance - jakos najbardziej lubie (oczywiście po krótkiej rozgrzewce. Niby 20 minut a jestem tak zmachana i mokra !!
Na więcej nie mam ostatni czasu
Nie moge tez za bardzo skakać w domu - mieszkam na 4 pietrze w kamienicy, stare budownictwo, wszystko się trzesie, a pode mną taka stara baba, jak podskakuje to pewnie żyrandol jej sie trzesie
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 09:44   #1323
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

[quote=eastgirl]Tak. Powwnno być najpierw:
1. Heat
2. Dance it out
3. Pump it up
4. Buns and tums
5. Chill

jak wyliczyłam jest to mniej więcej 75 min póki co nawet z jęzorem wywieszonym po kolana nie dałabym rady ,ale w takim razie mam cel, za miesiąc jak sie już rozćwicze,to spróbuje zrobić całość
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:02   #1324
basijak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 172
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez eastgirl
Tak. Powwnno być najpierw:
1. Heat
2. Dance it out
3. Pump it up
4. Buns and tums
5. Chill

Najważniejsze by pierwsze było heat i ostatnie chill. Tak jak każde ćwiczenia rozpoczynamy rozgrzewką, a kończymy rozciąganiem, by nie mieć zakwasów . Choć ja czuję, że po dzisiejszych ćwiczeniach zakwasy mam jutro grwarantowane .
Dzięki eastgirl
basijak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:35   #1325
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez eastgirl
Tak. Powwnno być najpierw:
1. Heat
2. Dance it out
3. Pump it up
4. Buns and tums
5. Chill

Najważniejsze by pierwsze było heat i ostatnie chill. Tak jak każde ćwiczenia rozpoczynamy rozgrzewką, a kończymy rozciąganiem, by nie mieć zakwasów . Choć ja czuję, że po dzisiejszych ćwiczeniach zakwasy mam jutro grwarantowane .
Jeżeli mogę coś dodać, to kombinowałabym tylko z zamienianiem 2. i 3., ewentualnie ćwiczyła jednego dnia tylko z 2. albo z 3., bo 4. to ćwiczenia siłowe, które powinno się robić po aerobach, takich właśnie jak 2. i 3.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:58   #1326
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Ja zawsze ćwiczę tak, że raz tańczę "Dance it out" a raz "Pump it up". No chyba, że mam jakos wyjatkowo duzo energii to wtedy robię wszystko, ale rzeczywiscie cieżko jest podołać "Pump it up" po "Dance it out".

Acha! Moja trenerka fitnessu powiedziała mi kiedys, ze takie ruchy rytmiczne biodrami jak oni tam robią powodują mikrourazy i lepiej tak nie robić ytlko zatrzymać sie w jednej pozycji i tak tkwić. Podobno zatrzymanie mięsni w wysiłku lepiej działa niz takie miarowe naprężanie i zwalnianie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:27   #1327
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

mam wielką prośbę,mógłaby któraś wrzucić Tae bo ,przeszukałam wątek i znalazłam ale pliki usunięto już z serwerabyłby tak miły i udostępnił jeszcze raz
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 14:42   #1328
karioczka
Raczkowanie
 
Avatar karioczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

A na ktorej stronie sie znajdoja filmiki Z Callanetics z Callan?Bo pamietam ze ktos je kiedys tutaj wrzucal..BYla bym bardzo z anie wdzieczna bo zaczynam swoja przygode z tymi o to cwiczeniami
__________________
"Jednym okiem przygladala sie..jakie to wszystko brudne i zle.."
karioczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:13   #1329
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Przyłączam się do pytania
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:23   #1330
m_ilka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 92
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Ćwiczenia z Callan są na 36 stronie
__________________
"Wiele rzeczy tracimy w skutek tego, że zbyt wcześnie uznajemy je za stracone".
m_ilka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:42   #1331
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Dzięki
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 20:32   #1332
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Arrow Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Hej dziewczyny!!
Wiem, że będę nudna ale nic na to nie poradzę, że się tak napaliłam na te filmiki a niestety teraz są niedostępne.
Moglaby któraś wrzucić na serwer The ultimate dance workout (Heat, Dance it out, Pump it up, Buns and Tums, Chill). Będę wprost dozgonnie wdzięczna. Do tej pory klepałam przy "8 minut" ale się mi już znudziło. Jakby któraś chciała to dysponuję wszystki 5 filmikami z tym śmiesznym gościem. No tylko wrzucać na serwer jeszcze nie umiem ale jak będzie potrzeba to się naucze
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:46   #1333
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez awadawa
Hej dziewczyny!!
Wiem, że będę nudna ale nic na to nie poradzę, że się tak napaliłam na te filmiki a niestety teraz są niedostępne.
Moglaby któraś wrzucić na serwer The ultimate dance workout (Heat, Dance it out, Pump it up, Buns and Tums, Chill). Będę wprost dozgonnie wdzięczna. Do tej pory klepałam przy "8 minut" ale się mi już znudziło. Jakby któraś chciała to dysponuję wszystki 5 filmikami z tym śmiesznym gościem. No tylko wrzucać na serwer jeszcze nie umiem ale jak będzie potrzeba to się naucze
Leniuszku, nie chce Ci się szukać? Linki sa chociazby na 7 stronie. (i jeszcze kilka razy powtarzane później) Wystarczyło poszukać
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:56   #1334
sakuradb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Red face Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

cześć dziewczyny czy któraś mogła by udostępnić jakoś film tamilee webb - ja chce mnieć takie ramiona była bym bardzo wdzięczna
sakuradb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:06   #1335
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Leniuszku, nie chce Ci się szukać? Linki sa chociazby na 7 stronie. (i jeszcze kilka razy powtarzane później) Wystarczyło poszukać
Leniuszek niezupełnie trafiony. Wiem, że linki pojawiały się parokrotnie tyle tylko, że maksymalny czas przechowywania plików na serwerze wynosi 7 dni także już dawno pliki te zostały usunięte. A po 13-stym już ich nie znalazłam (chyba tylko jeden z pięciu się pojawił). Także proszę!!!!!!! bardzo bardzo. Niech któraś się zlituje.
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:26   #1336
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez awadawa
Leniuszek niezupełnie trafiony. Wiem, że linki pojawiały się parokrotnie tyle tylko, że maksymalny czas przechowywania plików na serwerze wynosi 7 dni także już dawno pliki te zostały usunięte. A po 13-stym już ich nie znalazłam (chyba tylko jeden z pięciu się pojawił). Także proszę!!!!!!! bardzo bardzo. Niech któraś się zlituje.
Przepraszam bardzo! Ale linki sa na megauploadzie, osobiście to tam umieściłam i są znacznie dłużej przechowywane (nie to co na wyslijto). I na pewno działają, bo sprawdzałam zanim o tym napisałam. Więc jednak Leniuszek Sprawdź sama
Ps.Jestem głodna i upierdliwa
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:06   #1337
eastgirl
Raczkowanie
 
Avatar eastgirl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 121
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

O Pingwineczko wreszcie się pojawilaś . Kiedyś pytałam Cię na formum czy znasz jakiś program do konwercji plików video z .wmv do .mpg lub .avi. Jeśli masz taki i mogłabyś mi udostępnić, będę bardzo bardzo wdzięczna, a jeśli nie masz czasu lub programu to chociaż podaj mi nazwę - spróbuję sobie ściągnąć z DC++ .
__________________
We're living in Brooklyn baby...
eastgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:15   #1338
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez eastgirl
O Pingwineczko wreszcie się pojawilaś . Kiedyś pytałam Cię na formum czy znasz jakiś program do konwercji plików video z .wmv do .mpg lub .avi. Jeśli masz taki i mogłabyś mi udostępnić, będę bardzo bardzo wdzięczna, a jeśli nie masz czasu lub programu to chociaż podaj mi nazwę - spróbuję sobie ściągnąć z DC++ .
Upppsss! Musiałam przeoczyć Twoje pytanie Przepraszam
Ja bym Ci polecała mencoder (jest w pakiecie mplayera, darmowy), ale to jest konsolowe... nie wiem, może jest jakaś nakładka do tego. Albo moze jakaś szczegółowa instrukcja... Niestety w programach do windowsa słabiej się orientuje. Wiem, że w kwietniowym Komputer ekspercie jest programik do konwersji Videozilla 2.2. (pełna wersja) Gazeta kosztuje jakieś 10 zł i powinna jeszcze być dostępna. Ale programu nie testowałam (brak windowsa )
Postaram sie zorientować czy jest cos jeszcze innego dobrego, ale to dopiero po weekendzie, bo teraz mam zjazd. Jak cos wymyśle to dam znać.
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 23:27   #1339
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

eastgirl--- gdybys miała ochotę wypróbować mencodera (a polecam, bo to na prawde potężne narzędzie) to:
na tej stronce
http://www.mplayerhq.hu/design7/dload-pl.html
w pierwszej tabelce wybierasz sobie wersję dla windows i klikasz na którys z tych linków w kolumnie obok ( to nie jest wersja językowa,więc nie trzeba się przejmować)
A na tej stronce:
http://www.mplayerhq.hu/DOCS/HTML/pl/index.html
jest dokumentacja. Bardzo obszerna To tylko troche strasznie wygląda, ale wcale nie jest trudne
Miłej zabawy
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 07:45   #1340
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez Pingwineczka
Przepraszam bardzo! Ale linki sa na megauploadzie, osobiście to tam umieściłam i są znacznie dłużej przechowywane (nie to co na wyslijto). I na pewno działają, bo sprawdzałam zanim o tym napisałam. Więc jednak Leniuszek Sprawdź sama
Ps.Jestem głodna i upierdliwa
Taka upierdliwość jest do wytrzymania. Nowa jestem i jak parokrotnie zobaczym ten opis o usunięciu pliku to stwierdziłam, że poproszę którąś z dziewczynek. Ale skoro jesteś pewna, że są to ok. Zobaczę
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 11:34   #1341
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez awadawa
Taka upierdliwość jest do wytrzymania. Nowa jestem i jak parokrotnie zobaczym ten opis o usunięciu pliku to stwierdziłam, że poproszę którąś z dziewczynek. Ale skoro jesteś pewna, że są to ok. Zobaczę
To dopiero poczatek mojego poświątecznego odchudzania, więc będzie gorzej Jestem znakomitym przykładem na to, że Polak głodny to zły
Ja wiem, że trudno przebrnąc przez cały wątek, bo długi się zrobił, ale ja już zaczynam się wkurzać powtarzaniem tego samego Cóz, cierpliwa nigdy nie byłam Tam chyba jednej części brak, bo wrzuciłam na wyslijto, ale wydaje mi się, ze ktoś ją wznawiał, więc popatrz. Jeśli rzeczywiście jej nie bedzie to napisz, a postaram sie ją wrzucić w poniedziałek.A na razie zasysaj to co jest I pamiętaj, że z megauploadu co prawda wolniej sie ściąga, ale za to pliki są dłużej trzymane. To sie przyda, zwłaszcza gdybyś jeszcze jakieś ćwiczonka chciała sobie śiągnąć. A uważaj, bo takie ściąganie i zbieranie ćwiczeń bardzo wciąga, co z pewnością potwierdzą inne dziewczynki
Uciekam studiować Pa!
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:21   #1342
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

oj wciąga, wciąga... ja już od tygodnia siedzie na kompie i ściągam, jeden plik idzie mi ok 5godz więc dość długo ale i tak jestem zadowolona bo w końcu ćwicze
heat z tego co pamiętam jest na 7 str. , dance i chill na 39 ,linki działają bo ostnio ściągałam
ponawiam prośbe o tae bo,czy mógły ktoś wrzucić?byłabym bardzo wdzięczna
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:31   #1343
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez Pingwineczka
To dopiero poczatek mojego poświątecznego odchudzania, więc będzie gorzej Jestem znakomitym przykładem na to, że Polak głodny to zły
Ja wiem, że trudno przebrnąc przez cały wątek, bo długi się zrobił, ale ja już zaczynam się wkurzać powtarzaniem tego samego Cóz, cierpliwa nigdy nie byłam Tam chyba jednej części brak, bo wrzuciłam na wyslijto, ale wydaje mi się, ze ktoś ją wznawiał, więc popatrz. Jeśli rzeczywiście jej nie bedzie to napisz, a postaram sie ją wrzucić w poniedziałek.A na razie zasysaj to co jest I pamiętaj, że z megauploadu co prawda wolniej sie ściąga, ale za to pliki są dłużej trzymane. To sie przyda, zwłaszcza gdybyś jeszcze jakieś ćwiczonka chciała sobie śiągnąć. A uważaj, bo takie ściąganie i zbieranie ćwiczeń bardzo wciąga, co z pewnością potwierdzą inne dziewczynki
Uciekam studiować Pa!
Twarda sztuka jestem, zreszta też trochę chcę popracować nad sobą więc taką upierdliwością się łatwo nie zrażę

Ja studiowanko już skończyłam na dziś i mam weekend!!! Wskoczyłam do domku na obidek i zaraz pomykam na mój ukochany rower
Jak cudownie, że wymyślono taką machinę
Jedząc obiadek przeglądnę jeszcze raz z grubsza wątek i mam nadzieję, że w końcu trafię na to czego szukam
A co do tego ,że takie ściąganko wciąga na maksa to jakoś nie mam wątpliwości. Ja już jestem bliska wpadnięcia w ten nałóg
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:32   #1344
ewunia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

chciałabym sciagniete filmy oglądać w odtwarzaczu dvd a nie tylko w komputerze,. Jak to zrobić?
ewunia63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:35   #1345
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Arrow Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez anabellla
oj wciąga, wciąga... ja już od tygodnia siedzie na kompie i ściągam, jeden plik idzie mi ok 5godz więc dość długo ale i tak jestem zadowolona bo w końcu ćwicze
heat z tego co pamiętam jest na 7 str. , dance i chill na 39 ,linki działają bo ostnio ściągałam
ponawiam prośbe o tae bo,czy mógły ktoś wrzucić?byłabym bardzo wdzięczna
Dzięki Anabellla!! czas najwyższy zabrać się za siebie a nie mogę wyłącznie na rowerku pomykać
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:09   #1346
malpkakiki
Przyczajenie
 
Avatar malpkakiki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Witam czy mógłaby któraś z Was zamiescic jeszcze raz 3 plik tamilee webb :"ja chce mieć takie ramiona".Niestety wczesnijesze linki juz nie działają.Z góry dziekuje.Pozdr.
malpkakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 15:30   #1347
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez awadawa
Dzięki Anabellla!! czas najwyższy zabrać się za siebie a nie mogę wyłącznie na rowerku pomykać
mie ma sprawymiłego ściągania i powodzenia w ćwiczeniach,ja narazie ćwicze od tyg. dzień w dzień mam nadzieje że mój zapał mi zmaleje
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:32   #1348
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez anabellla
oj wciąga, wciąga... ja już od tygodnia siedzie na kompie i ściągam, jeden plik idzie mi ok 5godz więc dość długo ale i tak jestem zadowolona bo w końcu ćwicze
heat z tego co pamiętam jest na 7 str. , dance i chill na 39 ,linki działają bo ostnio ściągałam
ponawiam prośbe o tae bo,czy mógły ktoś wrzucić?byłabym bardzo wdzięczna
A które tae bo byś chciała, bo wydaje mi się, ze różne się tu pojawiały? Czy może jest Ci wszystko jedno? Wydaje mi się że jakieś powinnam mieć...
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:37   #1349
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez awadawa
Twarda sztuka jestem, zreszta też trochę chcę popracować nad sobą więc taką upierdliwością się łatwo nie zrażę

Ja studiowanko już skończyłam na dziś i mam weekend!!! Wskoczyłam do domku na obidek i zaraz pomykam na mój ukochany rower
Jak cudownie, że wymyślono taką machinę
Jedząc obiadek przeglądnę jeszcze raz z grubsza wątek i mam nadzieję, że w końcu trafię na to czego szukam
A co do tego ,że takie ściąganko wciąga na maksa to jakoś nie mam wątpliwości. Ja już jestem bliska wpadnięcia w ten nałóg
Ja też mam rowerek, ale moje szlachetne cztery litery go nie lubią Za to ostatnio kupiłam sobie wioślarza i to jest to. Jak dla mnie rower się nie umywa (oczywiście nie jest to obiektywne zdanie, co kto woli ). A ćwiczeń mam juz tyle, że jak bym tak je wszystkie ćwiczyła to bym chyba była najzgrabniejsza kobieta na świecie Niestety leniwiec wewnętrzny się buntuje
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:47   #1350
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Filmiki z rozgrzewką i inne do ściągnięcia

Cytat:
Napisane przez ewunia63
chciałabym sciagniete filmy oglądać w odtwarzaczu dvd a nie tylko w komputerze,. Jak to zrobić?
Jeżeli Twój odtwarzacz nie obsługuje divx, to musisz sobie ćwiczonka przekonwertować. Najlepiej żeby to było vcd, bo to chyba nawet najbardziej zabytkowy odtwarzacz odczyta Możesz to zrobic np. Nero, ale jego wadą jest to, że jeśli plik wyjdzie wiekszy niż jedna płytka (długie ćwiczenia) no to bedzie problem. Cóż polecam mencoder o którym pisałam trochę wyżej
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.