Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 14:28   #2971
Graza852
Przyczajenie
 
Avatar Graza852
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

cześć. Jestem tu nowa, od jakiegoś czasu podczytuję i trzymam kciuki za Was Swoją drogą mogłaby AGNUSEK22 napisać czy zdała egzamin?! Jej historia szczególnie mnie zainteresowała, bo sama 9 lat temu skończyłam kurs na prawo jazdy, 6 niezdanych egzaminów, ostatni to kaprys egzaminatora, bo szło mi super i zniechęciłam się na te kilka długich lat. Nie chciałam słuchać męża, że przyda się, żebym się nie poddawała i teraz trochę załuję i zapisałam się na nowy kurs i zaczynam wszystko od nowa. Jestem już po wykładach, zdanym bezbłędnie wewnętrznym egzaminie teoretycznym i czekam na "pierwsze" jazdy, które mam 9 listopada. Na samą myśl o egzaminie przestaję oddychać, wszystko wróciło ale wiem, że muszę zamknąć ten rozdział w moim życiu.
Gratuluję dzisiejszym zdającym mam nadzieję, że już za niedługo też będę mogła pochwalić się zaliczonym egzaminem.
Jeździałam już samochodem z moim mężem po polnych drogach i całkiem całkiem mi szło.
Graza852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 15:01   #2972
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Graza witamy Ahh, pięknie dziś pozdawałyście ! Oby i dla mnie TEN ( mój) dzień był szczęśliwy
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:10   #2973
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Gratulacje dziewczyny
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:20   #2974
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Witajcie dziewczyny!!! Na wstępie przepraszam bardzo, że tak długo kazałam na siebie czekać, ale po 7.10 wszystko było przeciw mnie i najpierw siadł mi komputer, a potem sprawy w pracy tak mnie pochłonęły, że praktycznie mnie nie było. Ale do rzeczy...ZDAŁAM!!! To był tak cudowny moment, że naprawdę trzeba to przeżyć i nie da się opowiedzieć Piszę pewnie chaotycznie, ale do teraz jak o tym myślę, to buzia mi się sama uśmiecha!!!

Opowiem Wam jak wyglądał ten dzień, bo nie było łatwo. Egzamin był o 12, a o 10 miałam jeszcze 2 ostatnie jazdy. Byłam zdenerwowana, ale powtarzałam sobie wszystkie rzeczy, które m.in na tym wątku czytałam (np. o E. jako VIPie ). Zaczęłam jazdy od placu i dupa...nie chciał mi wyjść łuk. Za każdym razem ustawiałam się w kopercie krzywo i potem uderzałam w słupek...słuchajcie męczyłam się 45 minut...ja załamka, I.załamka (jeszcze mnie wnerwił, bo mówi do mnie, że mogłam mu powiedzieć, że sobie nie radzę z łukiem, to mu odburknęłam, że cały czas mi szło, w końcu tak było). Udało mi się może 2 razy zrobić poprawnie i na tym skończyliśmy. Resztę czasu jeździliśmy koło WORDu. O 11.50 byłam na miejscu i czekałam na wejście. Najpierw testy...zrobiłam w 5 minut i wyobraźcie sobie, że zrobiłam 2 błędy, choć nie mam pojęcia gdzie!!! Jak znam życie, to przez moje roztargnienie, no ale najważniejsze, że zaliczyłam. Ok. 12.50 zostałam wezwana i miałam pokazać zbiornik płynu chłodniczego i światła drogowe. Potem E. ustawił się w kopercie i poinstruował, żebym sie przygotowała. Facet ogólnie taki służbista, ale postanowiłam się nie martwić, bo miałam ważniejsze zmartwienie, mianowicie mój nieszczesny łuk...no nic, przygotowałam sobie auto, lusterka, fotel, pasy, światła ręczny i jadę. Powiem Wam, że czuc różnicę między tym moim autkiem na kursie a tym egzaminacyjnym, na plus dla egzaminacyjnego. Zupełnie inne sprzęgło. Już nie wspomnę o samej nawierzchni na placu - jak masełko. Na placu gdzie się uczyłam były same dziury i często przez to nie jechałam płynnie. No ale nic, wjechałam przodem, wrzucam wsteczny i kręcę tak jak się uczyłam i obserwuje te cholerne lusterka żeby znów nie potrącić słupka. I widzę, że się do niego zbliżam i mogę nie wyrobić, wiec podejmuje decyzje o korekcie. Noga mi się cała trzęsie nad tym sprzęgłem, ale nic trzeba powtórzyć. No i udało się - ładnie przejechałam i E.wsiadł na miejsce pasażera i pojechaliśmy na górkę. Górka poszła super, no to jedziemy an miasto. Jak wyjechaliśmy, to już jakoś stres mnie opuscił i założyłam, że jadę jak z I. Egzaminator "przemaglował" mnie jeśli to można tak nazwać i miałam chyba wszystko co tylko mogłam (szczególnie upodobał sobie małe uliczki jednokierunkowe,wszelkie poukrywane stopy itp). Byłam dzielna tylko modliłam się żeby mi tam nie kazał parkować równolegle, bo niespecjalnie się czułam w tym mocna. Zrobiliśmy zawracanie na rondzie i już jesteśmy na drodze do WORDu, a ja zdziwiona, że jeszcze nie parkowałam...myślałam, że nie będę musiała, ale o słodka naiwności -E. kazał mi wjechać na parking i zrobić prostopadłe przodem. Ja zobaczyłam ile mam miejsca, to się rozluźniłam, bo czołgiem bym tam zaparkowała Wjechałam trochę krzywo, nawet chciałam poprawić, ale E. stwierdził, że nie ma potrzeby, no to ja myk i wyjeżdżam. Skręcam już w ulicę przy WORDzie, ale musiałam jeszcze przepuścić autka z naprzeciwka i w końcu jakiś facet mruga mi długimi i mnie puszcza, a ja pytam E. czy mogę, bo mi I. mówił, że nie mogę korzystać z przywilejów na egzaminie ani sama ich stosować wobec innych. I tu E. po raz pierwszy się uśmiechnął i powiedział, że czasem trzeba korzystać, bo nigdy by się nie wyjechało No to ja cyk i już widzę siebie jak mówię mężowi (który chyba stresował się bardziej niż ja) ale zaraz się strofuje i mówię sobie, przecież jeszcze nie skończyłam. No i jak już przekroczyłam bramę, zaparkowałam gdzie E. chciał i kiedy powiedział mi tą swoją formułkę, z której zapamietałam tylko "wynik pozytywny", to myslałam, że eksploduję!!! To mu mówię, że nawet Pan nie wie jaka to radość, po tylu latach. On pogratulował, ale minę miał cały czas taką samą - znudzonego służbisty Życzyłam mu miłego dnia i wyleciałam z hukiem Potem juz tylko świętowałam

A na dniach będzie mój plastik do odbioru

Przepraszam, że sie tak rozpisałam, ale chciałam Wam dokładnie opowiedzieć o tym dniu, szczególnie, że pewnie niektóre z Was były ciekawe jak mi poszło. Przepraszam też, jeśli piszę chaotycznie, ale nadal wyzwala to we mnie duuże emocje

Co mogę jeszcze dodać. Nie chcę pisać banałów, bo wiem, że na mnie działały one jak płachta na byka. Każdy musi znaleźć na siebie sposób. Jeśli mogę którejś z Was jakoś pomóc czy coś więcej napisać, to chętnie - pytajcie

Ufff...
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 17:28   #2975
magdunia93
Raczkowanie
 
Avatar magdunia93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 71
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Gratuluje wszystkim!


Dziewczyny, a jak to jest z tymi zielonymi listkami? Czy to jest obowiązkowe?
magdunia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 18:32   #2976
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Gratuluję dziewczyny!
Mam nadzieję, że dobra passa utrzyma się do następnego tygodnia na mój egzamin
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 18:49   #2977
kasiuniaa166
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 514
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Dzięki dziewczyny

agnusek22 też miałam płyn chłodniczy i światła drogowe
simplicity Słowa POZYTWNY zagłuszyły całkowicie jego komentarz

Trzymam kciuki za wszystkie, które mają to dopiero przed sobą!
__________________
Prawo jazdy:
30/30
Zdane 25.1 0.2011r.!
Optymistka!
kasiuniaa166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 19:23   #2978
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez magdunia93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak to jest z tymi zielonymi listkami? Czy to jest obowiązkowe?
W tej chwili nie jest obowiązkowy. Ale od przyszłego roku, kiedy zostaną wprowadzone nowe zasady to chyba przez 8miesięcy trzeba będzie z nim jeździć.
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:00   #2979
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez magdunia93 Pokaż wiadomość


Dziewczyny, a jak to jest z tymi zielonymi listkami? Czy to jest obowiązkowe?
Od lutego 2012 przez pierwsze 8 miesięcy po zdobyciu prawka będzie można kierować tylko autem oznakowanym zielonym klonowym listkiem. W terenie zabudowanym będzie można jechać maksymalnie 50 km/h nawet w nocy, a poza nim do 80 kilometrów.
Hmm, ciekawe.

A takie listki już widywałam na drodze...
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 07:31   #2980
Graza852
Przyczajenie
 
Avatar Graza852
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Agnusek22 wielkie gratulacje!!! dajesz nadzieję ,oj i to wielką
__________________
Prawo jazdy zdane 21.12.2011r. )
Wrócić do dawnej wagi - 55 kg!
Graza852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:12   #2981
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez Graza852 Pokaż wiadomość
Agnusek22 wielkie gratulacje!!! dajesz nadzieję ,oj i to wielką
Dziękuję! Warto było czekać na to uczucie po zdanym egzaminie - dla mnie bezcenne!

Również trzymam kciuki!
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 10:18   #2982
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

wielkie , przeogromniaaaste gratulacje dziewczyny ;**** siedzac w pracy caly czas mysle 'jak tam dziewczyny z wizazu na egzaminach sobie radza' ... swietnie !!!!

jeszcze raz gratulacjeee !
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:03   #2983
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

gratulacje dziewczyny! ;*
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:15   #2984
magdunia93
Raczkowanie
 
Avatar magdunia93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 71
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez aquarelka199 Pokaż wiadomość
W tej chwili nie jest obowiązkowy. Ale od przyszłego roku, kiedy zostaną wprowadzone nowe zasady to chyba przez 8miesięcy trzeba będzie z nim jeździć.
Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Od lutego 2012 przez pierwsze 8 miesięcy po zdobyciu prawka będzie można kierować tylko autem oznakowanym zielonym klonowym listkiem. W terenie zabudowanym będzie można jechać maksymalnie 50 km/h nawet w nocy, a poza nim do 80 kilometrów.
Hmm, ciekawe.

A takie listki już widywałam na drodze...
Dzięki bardzo za odpowiedź
magdunia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:19   #2985
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Szczerze? Nie chciałabym jeździć z takim listkiem
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:47   #2986
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Jutro o 12 30 moje drugie podejscie....

A najdziwniejsze jest to, ze bardzo się stresuje placykiem, mimo, ze za pierwszym razem wyjechalam na miasto bez problemu...
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:03   #2987
magdunia93
Raczkowanie
 
Avatar magdunia93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 71
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Szczerze? Nie chciałabym jeździć z takim listkiem
Ja w sumie pomyślałam, że może kierowcy będą bardziej wyrozumiali i pojmą to, że się jeszcze uczę (albo będzie na odwrót i będą złośliwi:P)
Ostatnio jak zwlekałam z włączeniem się do ruchu to już trąbili na mnie
magdunia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:18   #2988
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez magdunia93 Pokaż wiadomość
Ja w sumie pomyślałam, że może kierowcy będą bardziej wyrozumiali i pojmą to, że się jeszcze uczę (albo będzie na odwrót i będą złośliwi:P)
Ostatnio jak zwlekałam z włączeniem się do ruchu to już trąbili na mnie
Mnie to właśnie motywuje jeszcze bardziej. Ja muszę być pod wpływem stresu, żeby zrobić coś dobrze (przykład: wczorajszy egzamin )
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 21:43   #2989
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mnie to właśnie motywuje jeszcze bardziej. Ja muszę być pod wpływem stresu, żeby zrobić coś dobrze (przykład: wczorajszy egzamin )
Ja też lepiej coś robie pod wpływem stresu. Mój przykład z jazd - zawsze jeździłam gdy było jasno a tu pewnego razu jazde miałam o 19 i w dodatku rozpadał się wieelki, gruby deszcz. I co? No i ja o dziwo zaczęłam dostrzegać znaki, których wcześniej nie widziałam i nawet nie robiłam błędów W poniedziałek idę ustalać egzamin.. Już się zaczynam bać
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 19:11   #2990
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Na dodatek nie potrafię wyjechać z placu. Trzy razy pod rząd padłam na łuku, uderzając przy wychodzeniu na prostą w pachołek po lewej stronie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Instruktor uczył mnie łuku na sposób (pełny obrót kierownicą gdy mijamy 2 pachołek) i zawsze działało. Na egzaminie - leżę! Kolosalnie się stresuję. Z egzaminu na egzamin jest gorzej. Nie wiem czy to ma wpływ na moją jazdę. Wydaje mi się, że robię wszystko tak, jak na nauce, a jednak rezultaty są opłakane. Za dwa tygodnie mam 4 podejście...
Witaj, byłam w identycznej sytuacji jak Ty (do wczoraj, bo w końcu udało mi się zdać za czwartym razem). Ja kursie jeździłam bardzo dobrze, plac bezbłędnie, a na egzaminie nie mogłam opuścić placu. Musiałam wykupić dodatkowe 5 godzin, i poszłam do innego instruktora. I on właśnie powiedział mi, że łuk łukowi nie równy, że "pełen obrót przy 2 pachołku nie zawsze działa", bo łuki mają różne promienie skrętu. Nauczył mnie jak korygować, jak poprawić gdy jesteś za blisko pachołka. Dostrzegł inne błędy, których mój pierwszy instruktor nie dostrzegał. I tak oto szczęśliwie w końcu wczoraj zdałam. Polecam Ci wykupienie godzin u innego instruktora (poczytaj fora, sprawdź kto jest polecany w Twoim mieście), wiem, że to kosztuje, ale zobaczysz, że się zwróci - tak jak mi. Życzę powodzenia i anielskiej cierpliwości!!!
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:31   #2991
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Widzę,że większość z Was miała jeszcze jazdy w ten sam dzień co egzamin - to były godziny jeszcze z kursu czy dokupywane dodatkowo?

Ja mam wyjeżdżone 27godzin i na czwartek mam 2h umówione plus na piątek egzamin wewn. czyli wyjdzie akurat 31h,które mam w kursie (jedną godzinę mam gratis). I teraz nie wiem czy zostać tak i dokupić godziny przed egzaminem czy odwołać czwartkową jazdę i zostawić te 2h na później.

Niby mam przerobione wszystko tylko z parkowaniami się nie czuję pewnie,ale to nie wiem cz kiedykolwiek tak się z nimi poczuję
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 21:39   #2992
next_to_you
Raczkowanie
 
Avatar next_to_you
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 77
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

witch_18 - wiesz co, ja przed pierwszym egzaminem dokupiłam sobię 5 godzin.. no i oblałam ;/ a przed drugim nie dokupywałam żadnych godzin, i po trzy tygodniowej przerwie zdałam
__________________
oficjalny kierowca (25.10.11)
Pani inż. IŚ
------------------
Jeśli cholernie ci na czymś zależy,
uprzesz się i zaprzesz samego siebie,
stawisz czoło swoim słabościom
i przeciwnościom losu,
to możesz wszystko,
a nawet więcej.
next_to_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 07:56   #2993
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

a u mnie:
-przed 1 nic (a miałam miesiąc przerwy)
-przed 2 nic
-przed 3 2h
-przed 4 3h
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:13   #2994
zabul
Przyczajenie
 
Avatar zabul
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Maluchy z rodowodem do sprzedaży.
zabul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:25   #2995
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez next_to_you Pokaż wiadomość
witch_18 - wiesz co, ja przed pierwszym egzaminem dokupiłam sobię 5 godzin.. no i oblałam ;/ a przed drugim nie dokupywałam żadnych godzin, i po trzy tygodniowej przerwie zdałam
Właśnie ja chyba sobie odpuszczę jazdę w czwartek,zobaczę jak mnie Marek oceni na tym egzaminie wewnętrznym i jak będzie ok to będę miała te 2 godz. na jazdę przed egzaminem,żeby zupełnie z wprawy nie wyjść,a jak nie będzie ok to sobie odkupię jeszcze.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 16:44   #2996
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Jutro rano trzymajcie kciuki

Boję się mgieł...
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 16:50   #2997
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Jutro rano trzymajcie kciuki

Boję się mgieł...

Trzymam , o której masz??
Pamiętaj o światłach
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 18:31   #2998
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Powodzenia dla wszystkich zdających !!!
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 07:23   #2999
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

powoooodzenia ;***
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:07   #3000
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Egzamin na prawo jazdy-pytania,relacje,trzymanie kciuków :) cz.IX

Mam nadzieję dziewczyny, że mgły Wam dziś niestraszne!!!
Ja mam za sobą już kilka jazd i ciągle mi mało, ale wciąż mam stresa jeśli chodzi o niektóre miejsca. No nic, mam nadzieję, że z czasem mi przejdzie
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.