A jak było u Ciebie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 18:46   #1
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Question

A jak było u Ciebie?


Witam. :)
Przejdę od razu do rzeczy - po jakim czasie od zapoznania się z osobą, która Wam się w końcu spodobała, staliście się parą? *

* Para = mogliście śmiało o sobie powiedzieć - "To mój chłopak" / "To moja dziewczyna"

No i właśnie... czy padło jakieś konkretne pytanie w stylu: "Chciałabyś coś zmienić?" / "Chciałabyś być ze mną?" itp., czy też wyszło to zupełnie naturalnie, bez zbędnego dopytywania?

Pytam nie bez kozery, bo znam się z kimś zaledwie drugi miesiąc, ewidentnie mamy się ku sobie, a facet wczoraj chciał iść ze mną ZA rękę. Ja jednak nie przystałam na to, przeszliśmy się POD rękę, a ja powiedziałam mu, że nie chodzę w ten sposób z kimś, kto nie jest moim chłopakiem. Jakoś... formalne załatwienie sprawy i dość jasno postawione pytanie, dałyby mi większą pewność, że to co się dzieje jest naprawdę poważne i traktowane równie serio z jego strony. Może i dziwne, niezrozumiałe itd. ale tak właśnie mam.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:51   #2
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: A jak było u Ciebie?

5,5 roku
I było formalne pytanie
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:52   #3
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Witam.
Przejdę od razu do rzeczy - po jakim czasie od zapoznania się z osobą, która Wam się w końcu spodobała, staliście się parą? *

* Para = mogliście śmiało o sobie powiedzieć - "To mój chłopak" / "To moja dziewczyna"

No i właśnie... czy padło jakieś konkretne pytanie w stylu: "Chciałabyś coś zmienić?" / "Chciałabyś być ze mną?" itp., czy też wyszło to zupełnie naturalnie, bez zbędnego dopytywania?

Pytam nie bez kozery, bo znam się z kimś zaledwie drugi miesiąc, ewidentnie mamy się ku sobie, a facet wczoraj chciał iść ze mną ZA rękę. Ja jednak nie przystałam na to, przeszliśmy się POD rękę, a ja powiedziałam mu, że nie chodzę w ten sposób z kimś, kto nie jest moim chłopakiem. Jakoś... formalne załatwienie sprawy i dość jasno postawione pytanie, dałyby mi większą pewność, że to co się dzieje jest naprawdę poważne i traktowane równie serio z jego strony. Może i dziwne, niezrozumiałe itd. ale tak właśnie mam.
Dla mnie to śmieszne, gdy facet pyta mnie : ''będziesz moją dziewczyną''? Jakoś tego nie widzę.
Zawsze to naturalnie przechodzi i chłopak w pewnym momencie gdy to już czuć nazywa mnie swoją dziewczyną ,np.chcę gdzieś pójść,a on wtedy mówi ''no przecież samej swojej dziewczyny nie puszczę - odprowadzę Cię'' .
Nigdy nie oczekuję od chłopaka tego pytania Samo w praniu wychodzi
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:54   #4
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: A jak było u Ciebie?

Ja też uważam, że to samo w praniu wychodzi Pytanie "o chodzenie" zalatuje mi podstawówką
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:54   #5
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: A jak było u Ciebie?

U nas to akurat wyszło bardzo szybko. Byliśmy u niego w domu, leżeliśmy oglądając film, zaczęliśmy się wygłupiać i nagle zastygliśmy patrząc na siebie. Baaardzo dziwnie się wtedy poczułam On tak patrzył, patrzył i powiedział "chciałbym, żebyśmy byli razem, ale czy Ty też byś tego chciała?" No i stało się
__________________
Klik, Klik !
[reebok_a]863331[/reebok_a]
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.
jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:58   #6
wieczna_marzycielka
Raczkowanie
 
Avatar wieczna_marzycielka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 77
Dot.: A jak było u Ciebie?

U mnie padało takie pytanie ze strony chłopka zawsze, potrzebuje takiego sprecyzowania, żeby nie było niedomówień. Czas znajomości nie gra roli, niektóre pary juz po kilku spotkaniach są razem, inne po 2 miesiącach, zależy jakie są relacje pomiędzy dwojgiem ludzi.
__________________

Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.

Paulo Coelho

wieczna_marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:00   #7
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez Weronikapr Pokaż wiadomość
Pytanie "o chodzenie" zalatuje mi podstawówką
A mi nie. Nie trzeba przecież pytać "chcesz ze mną chodzić?", tylko można to inaczej ująć
Ja też, jak autorka wątku, wolę wiedzieć, na czym stoję, a nie domyślać się, ani sytuacji, że okazuje się, że ja myślałam tak, on inaczej i się nie dogadaliśmy. W sumie od sytuacji zależy, ale mimo wszystko wolę mieć pewność.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 19:00   #8
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: A jak było u Ciebie?

bardzo szybko. Po drugiej randce, chyba jakoś 2 tyg.od poznania się. Całowaliśmy się, a na następny dzień przeczytał mój artykuł o singlach i napisał mi smsa czy wciąż jestem singielką bo on ostatnio coraz mniej
I następne spotkanie już było jako regularna para
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:01   #9
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: A jak było u Ciebie?

U mnie to było po 4 dniach . I owszem, całym zdaniem.
"Czy zostaniesz moją dziewczyną.. "

Dziś natomiast jestem już narzeczoną...
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:02   #10
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez jagodowa90 Pokaż wiadomość
U nas to akurat wyszło bardzo szybko. Byliśmy u niego w domu, leżeliśmy oglądając film, zaczęliśmy się wygłupiać i nagle zastygliśmy patrząc na siebie. Baaardzo dziwnie się wtedy poczułam On tak patrzył, patrzył i powiedział "chciałbym, żebyśmy byli razem, ale czy Ty też byś tego chciała?" No i stało się
No właśnie o tego typu pytanie mi chodzi. Nie takie jak z podstawówki, ale takie, które jak gdyby zapewni mnie, że tak - jesteśmy razem -> Ty moja; Ja Twój. Że nie jest to rodzaj relacji, którą można nawiązać z innymi dziewczynami, ale sprawa jest traktowana naprawdę serio. To coś w stylu przypieczętowania dotychczasowych relacji i postawienia kropki nad "i".

Edytowane przez No_To_Co
Czas edycji: 2011-11-24 o 19:04
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:04   #11
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: A jak było u Ciebie?

to pod rękę to nie chłopak ale już za ręke to już związek? trochę pokrętna logika rodem z podstawówki.
ja się nigdy nie prosiłam o oficjalne pytanie, samo wychodziło. Raz tylko po 5 godzinach znajomości koleś się mnie zapytał co bym powiedziała na to żebysmy byli razem od razu i się w randki nie bawili no ale to był szczególny przypadek, który skończył się 5,5 letnim związkiem i wspólnym mieszkaniem.

no ale analizując już te rączki.... złapał cie za rękę wiec jakby dał znać "bądź moją dziewczyną". a jak chcesz mieć kawę na ławę to się wprost zapytaj "czy to jest przyjażn czy kochanie?"
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...

Edytowane przez shirleyyy
Czas edycji: 2011-11-24 o 19:07
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 19:06   #12
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Wink Dot.: A jak było u Ciebie?

wiesz co czasami nie trzeba tego oficjalnego pytania czy chciała byś stworzyć z kimś związek, nie macie po 10 lat żeby pytać "chciał/a byś ze mną chodzić?" to się po prostu czuję, jeżeli jest między dwojgiem osób ta chemia, spotykacie się, świetnie dogadujecie, nie wiem może i nawet całujecie to chyba jasne że wszystko zmierza do tego żebyście stworzyli związek ...mnie się mój dziubek nie pytał , powiedział mi kiedyś na randce co do mnie poczuł podczas tej całej znajomosci ja mu dałam słodkiego buziaka i od tamtej pory leci Nam już szczęśliwy 14 miesiąc
a Ty moja droga jeżeli masz jakieś wątpliwości co do zachowania które odebrałaś tak a nie inaczej swojego jeszcze kolegi to z Nim o tym po prostu porozmawiaj...rozmowa naprawdę jest najważniejsza. Pozdrawiam
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:11   #13
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
to pod rękę to nie chłopak ale już za ręke to już związek? trochę pokrętna logika rodem z podstawówki.
ja się nigdy nie prosiłam o oficjalne pytanie, samo wychodziło. Raz tylko po 5 godzinach znajomości koleś się mnie zapytał co bym powiedziała na to żebysmy byli razem od razu i się w randki nie bawili no ale to był szczególny przypadek, który skończył się 5,5 letnim związkiem i wspólnym mieszkaniem.

no ale analizując już te rączki.... złapał cie za rękę wiec jakby dał znać "bądź moją dziewczyną". a jak chcesz mieć kawę na ławę to się wprost zapytaj "czy to jest przyjażn czy kochanie?"
No nie wiem... ja mam takie rozgraniczenie - z kolegą postąpię inaczej, z moim facetem inaczej. I banalny przykład tych rąk jest właśnie taką przesłanką, że na wiele więcej pozwoliłabym sobie, gdyby jednak było wszystko jasne (sprecyzowane), a nie pozostawione głupim domysłom.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:15   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: A jak było u Ciebie?

Ja również wolę jasne sytuacje. Nie chciałoby mi się zastanawiać "czy jesteśmy już parą czy może jednak facet dopiero powoli przymierza się do związku"
Wolę jak wszystko jest powiedziane wprost
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:16   #15
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: A jak było u Ciebie?

U mnie nie było formalności. Był pocałunek, wyznanie miłości, codzienne spotkania, poznanie moich rodziców, jego rodziców, znajomych... Więc sama stwierdziłam, że jesteśmy w związku. On również.
Zreeeesztą, nie pamiętam dokładnie .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:26   #16
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: A jak było u Ciebie?

jakieś cztery miesiące po zapoznaniu się i regularnym randkowaniu, gościu zapytał "chciałabyś być moją dziewczyną?"
a ja
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:31   #17
paaalinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: A jak było u Ciebie?

U mnie to było po tygodniu spotykania się, może szybko, ale nie żałuję. A wyszło tak trochę śmiesznie, bo byliśmy na imprezie mojej koleżanki i ona podeszła do nas i powiedziała, że cieszy się, że tu jesteśmy i ogólnie, że jesteśmy razem, na co ja, że razem to my jeszcze nie jesteśmy, bo ktoś się nie zadeklarował, a on "to trzeba"? ;o Hehe i wtedy powiedziałam, że wypadałoby, no i oficjalnie zapytał "czy chcesz oficjalnie zostać moją dziewczyną"
Ogólnie na pytanie czy będziesz ze mną chodzić, nasuwa mi się odpowiedziedź, gdzie i po co, trochę to dziecinne, aczkolwiek w jakiś bardziej subtelny sposób wolałabym mieć to sprecyzowane, żeby wiedzieć, czy jestem traktowana z taką samą dozą uczuć jaką obdarowuję danego osobnika
paaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:41   #18
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: A jak było u Ciebie?

no cóż.....ja z "tylko"kolegami pod rękę też nie chodzę, to zależy od zwyczajów jakie dana osoba praktykuje.....
jesli tak cie to męczy to po prostu zapytaj co o tym sądzi i tyle.
ja bym nie pytała, dałabym toczyć się sprawom własnym tępem, zresztą takie pytanie odarło by ze znajomości tą nutkę tajemniczości i taki dreszczyk emocji. no ale to ja
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:42   #19
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: A jak było u Ciebie?

U nas głupawo i dziwacznie wyszło więc może nie będę opowiadac
Ale wcześniej wolałam miec wszystko wyjaśnione i byc pewna, że to jednak jest mój chłopak.
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 19:44   #20
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
no cóż.....ja z "tylko"kolegami pod rękę też nie chodzę, to zależy od zwyczajów jakie dana osoba praktykuje.....
jesli tak cie to męczy to po prostu zapytaj co o tym sądzi i tyle.
ja bym nie pytała, dałabym toczyć się sprawom własnym tępem, zresztą takie pytanie odarło by ze znajomości tą nutkę tajemniczości i taki dreszczyk emocji. no ale to ja
Nie nie. I ja nie mam tego w zamiarze. A wątek założyłam z czystej ciekawości, jak te kwestie wyglądały u Was.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:44   #21
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: A jak było u Ciebie?

Hmm...przypomnę sobie jak to u mnie było Za pierwszym razem chyba wyszło bez żadnego planowania, pamiętam taką rozmowę, koleś powiedział, ze musimy 'o nas porozmawiać, bo chyba widzę co się między nami dzieje' Ja na to, że:' a co się dzieje?' A on:' a uważasz, że nic?' I wtedy mi wyznał, że się zauroczył i tak jakoś wyszło. Niestety nam ogólnie nie wyszło
Za drugim razem, po prostu się spytałam, jak mam to traktować a facet mi odpowiedział, że możemy spróbować być ze sobą jako para
A ostatnio, to dobrze to pamiętam Przyjechałam do niego i poprosił mnie, żebym jeszcze przeszla się parę kroków dalej do sklepu. I jak miałam wychodzić, już byłam za drzwiami, powiedział:' chodź tu jeszcze na chwilę' i wciągnął mnie spowrotem, objął w pasie i się przytulił Od tego momentu zaczęliśmy być razem, tzn ja tak czułam, że już jesteśmy parą I nie było żadnych deklaracji, że tak jest. Jakoś tak wyszło w praniu

Aha, jeśli chodzi o czas to szybko. Jakiś tydzień w pierwszym przypadku czyli ekspresowo (i nietrwale jak widać;p) A później chyba po 2 tyg i ostatnio najdłużej, jakieś 2 miesiące.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2011-11-24 o 19:47
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:48   #22
vandes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 584
Dot.: A jak było u Ciebie?

Po 2 miesiącach. Potrzebuję takiego postawienia sprawy jasno, bo od razu chcę wiedzieć na czym stoję.
Pytanie 'czy będziesz moją dziewczyną?' nie brzmi mi zbyt dobrze, ale już 'czy spróbujemy wspólnego życia?' np. lepiej.

W każdym razie już jestem żoną tego pana
vandes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:03   #23
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Witam.
Przejdę od razu do rzeczy - po jakim czasie od zapoznania się z osobą, która Wam się w końcu spodobała, staliście się parą? *

* Para = mogliście śmiało o sobie powiedzieć - "To mój chłopak" / "To moja dziewczyna"

No i właśnie... czy padło jakieś konkretne pytanie w stylu: "Chciałabyś coś zmienić?" / "Chciałabyś być ze mną?" itp., czy też wyszło to zupełnie naturalnie, bez zbędnego dopytywania?

Pytam nie bez kozery, bo znam się z kimś zaledwie drugi miesiąc, ewidentnie mamy się ku sobie, a facet wczoraj chciał iść ze mną ZA rękę. Ja jednak nie przystałam na to, przeszliśmy się POD rękę, a ja powiedziałam mu, że nie chodzę w ten sposób z kimś, kto nie jest moim chłopakiem. Jakoś... formalne załatwienie sprawy i dość jasno postawione pytanie, dałyby mi większą pewność, że to co się dzieje jest naprawdę poważne i traktowane równie serio z jego strony. Może i dziwne, niezrozumiałe itd. ale tak właśnie mam.
U mnie zawsze wychodziło to bez żadnych pytań "o chodzenie".

Co do pogrubionego: a Ty chcesz żeby to był Twój facet? Bo wiesz, może dla niego w pewnym wieku takie rzeczy też dzieją się naturalnie bez pytania - i po takim tekście pomyślał, że nie chcesz być z nim w związku. Bo ja bym tak pomyślała, gdyby usłyszała coś podobnego
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2011-11-24 o 20:04
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:03   #24
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: A jak było u Ciebie?

Ja pamiętam, że byłam taka zakochana, że nawet się specjalnie nie zastanawiałam, czy jesteśmy oficjalnie parą, wystarczało mi, że spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Nie padło nigdy pytanie, tylko jakoś przypadkiem stwierdzenie TŻ, coś co jasno sugerowało, że jesteśmy razem.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:05   #25
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: A jak było u Ciebie?

Ja również wolę wiedzieć na czym stoję. Nie lubię niejasnych sytuacji, bo to tylko zmusza mnie do myślenia i analizowania wszystkiego.

Z obecnym TŻ poznałam się online 9 miesięcy temu, jak byłam jeszcze w PL. Strasznie dużo rozmawialiśmy, facebook, skype, czasem jakiś sms. W Londynie jestem od końca lipca. Tydzień po przylocie spotkaliśmy się i już wiedzieliśmy, że będziemy razem. Ale pytania żadnego nie było. Mimo, że tego pierwszego dnia byłam strasznie nieśmiała i niepewna mojego angielskiego (TŻ Brytyjczyk), to teraz nie mam żadnego problemu z rozmowami. To on wszystko inicjował, pierwszy złapał mnie za rękę, pierwszy próbował pocałować (zgodziłam się dopiero po kilku godzinach, taka zestresowana byłam ).
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".

Edytowane przez ojp
Czas edycji: 2011-11-24 o 20:08
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:13   #26
Karola8999
Raczkowanie
 
Avatar Karola8999
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 89
Dot.: A jak było u Ciebie?

A u mnie, może trochę dziecinnie, ale zaczęło się od 'spojrzeń'.
Potem dostałam wiele przemiłych smsów.
A następnie w trakcie oglądania filmu u mnie.. Po prostu pocałował mnie I padło z mojej strony pytanie 'to co, teraz jestem Twoją dziewczyną?' i potwierdził
Już minęły od tego 3 lata !
Karola8999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:28   #27
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: A jak było u Ciebie?

My z TŻ zostaliśmy parą po 14 latach znajomości (znamy się od przedszkola, przez większość tego czasu byliśmy bardzo dobrymi znajomymi), nie było oficjalnego pytania, wszystko wyszło bardzo naturalnie, wyznał mi miłość i pocałował mnie. Nie mieliśmy już wtedy wątpliwości, że jesteśmy razem

Edytowane przez Sweet :)
Czas edycji: 2011-11-24 o 20:29
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:35   #28
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
U mnie zawsze wychodziło to bez żadnych pytań "o chodzenie".

Co do pogrubionego: a Ty chcesz żeby to był Twój facet? Bo wiesz, może dla niego w pewnym wieku takie rzeczy też dzieją się naturalnie bez pytania - i po takim tekście pomyślał, że nie chcesz być z nim w związku. Bo ja bym tak pomyślała, gdyby usłyszała coś podobnego
Pomyślałam, że mógł tak to odebrać i jakąś godzinę później, gdy siedzieliśmy i jedliśmy kolację, oparłam się o niego i wsunęłam swoją dłoń w jego. Sam później przyznał, że gdy tak siedzieliśmy, było mu naprawdę miło. Dałam mu w ten sposób do zrozumienia, że mi na nim zależy, ale odmawiając chodzenia ręka za rękę pokazałam, że pewne rzeczy zostawiam na inny (odpowiedni) etap znajomości - właśnie taki, kiedy ewidentnie tworzymy parę. Po prostu lubię jasne i klarowne sytuacje, w których każdy zna swoją rolę. Takie tam... pewne wewnętrzne zasady, przy których wolę pozostać.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:36   #29
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Witam.
Przejdę od razu do rzeczy - po jakim czasie od zapoznania się z osobą, która Wam się w końcu spodobała, staliście się parą? *

* Para = mogliście śmiało o sobie powiedzieć - "To mój chłopak" / "To moja dziewczyna"

No i właśnie... czy padło jakieś konkretne pytanie w stylu: "Chciałabyś coś zmienić?" / "Chciałabyś być ze mną?" itp., czy też wyszło to zupełnie naturalnie, bez zbędnego dopytywania?

Pytam nie bez kozery, bo znam się z kimś zaledwie drugi miesiąc, ewidentnie mamy się ku sobie, a facet wczoraj chciał iść ze mną ZA rękę. Ja jednak nie przystałam na to, przeszliśmy się POD rękę, a ja powiedziałam mu, że nie chodzę w ten sposób z kimś, kto nie jest moim chłopakiem. Jakoś... formalne załatwienie sprawy i dość jasno postawione pytanie, dałyby mi większą pewność, że to co się dzieje jest naprawdę poważne i traktowane równie serio z jego strony. Może i dziwne, niezrozumiałe itd. ale tak właśnie mam.
moj obecny sie nie pytal, tylko po prostu mi powiedzial, ze jestem jego dziewczyna.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:49   #30
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: A jak było u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
U mnie nie było formalności. Był pocałunek, wyznanie miłości, codzienne spotkania, poznanie moich rodziców, jego rodziców, znajomych... Więc sama stwierdziłam, że jesteśmy w związku. On również.
Zreeeesztą, nie pamiętam dokładnie .
U nas podobnie, spędzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu, dobrze się rozumieliśmy, wyznaliśmy sobie miłośc... jakichś oficjalnych pytań nie było, a mimo to dla nas obojga wszystko było jasne.
2 lata później padło natomiast pytanie, czy zostanę jego żoną.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.