Jako ta 'druga'... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 15:28   #1
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203

Jako ta 'druga'...


Spotykały byście sie z chłopakiem świadome tego że ma dziewczynę? Dla Was by miało to być nic zobowiązującego... Po prostu taki wolny związek tylko że z zajętym chłopakiem?

Czy w ogóle jest to możliwe?

Czy straciły byście szacunek do siebie po czymś takim? czy uznajecie że jesteście wolne i możecie robić co chcecie w końcu 'to nie żona tylko dziewczyna'...
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:32   #2
betiixD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Jako ta 'druga'...

Miałam taką sytuację, nie chciałam tworzyć związku tylko się pobawić. Dowiedziałam się w trakcie....
Nie ma takiej opcji. Czułam się głupio, bo która z nas chciałaby być zdradzana? Oczywiście powiedziałam mu w "trochę mniej" delikatnych słowach że postępuje nie fair i na tym się skończyło. To że koleś jest ch*jem to nie znaczy że mamy mu w tym pomagać

Edytowane przez betiixD
Czas edycji: 2012-10-16 o 15:33
betiixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:32   #3
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Jako ta 'druga'...

to jest prowo czy chcesz być tylko obrzucona błotem?
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:37   #4
Syla_
Zakorzenienie
 
Avatar Syla_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 240
Dot.: Jako ta 'druga'...

brak mi słów!

"Po prostu taki wolny związek tylko że z zajętym chłopakiem?" ...na rzecz czego? Nigdy nie chciałabym być powodem rozpadu czyjegoś związku. Musiałabym przestać szanować samą siebie żeby dopuścić się takich wyczynów.
__________________

Syla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:40   #5
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
to jest prowo czy chcesz być tylko obrzucona błotem?
nie to nie jest prowokacja... Po prostu sama nie wiem co robić... Spotykałam sie z pewnym chłopakiem(właśnie w stylu wolnego związku nikt miał sie nie angażować) zanim wrócił do dziewczyny ale chce utrzymywać układ jaki mieliśmy... Ogólnie sytuacja jest długa tylko nie widze sensu jej opowiadania...

Wiem że źle zrobię spotykając sie z nim ale mimo to tak mnie ciągnie do niego
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:44   #6
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość

Wiem że źle zrobię spotykając sie z nim ale mimo to tak mnie ciągnie do niego
Widocznie należysz do tej grupy kobiet, dla których zajęty facet jest bardziej atrakcyjny a jak ma obrączkę to już w ogólę "muszę go mieć" Sytuacja skończy się źle albo dla jego kobiety albo dla ciebie, bo facet uzna że już się pobawił i wraca do swojej królewny Dobrze się skończyć nie może taki układ:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:45   #7
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Spotykały byście sie z chłopakiem świadome tego że ma dziewczynę? Dla Was by miało to być nic zobowiązującego... Po prostu taki wolny związek tylko że z zajętym chłopakiem?

Czy w ogóle jest to możliwe?

Czy straciły byście szacunek do siebie po czymś takim? czy uznajecie że jesteście wolne i możecie robić co chcecie w końcu 'to nie żona tylko dziewczyna'...
Spotykałam się z zajętym facetem. Wiedziałam o niej, znam ją, ale nie jest to żadna znajoma. To był wakacyjny romans, powtórzył się też rok później, chociaż był mniej intensywny.
Oni dalej ze sobą są. Ona wiedziała/słyszała, że on się ze mną spotyka, bo to mała wioska, wszyscy gadają, plotkują. Nawet jak to była relacja czystko koleżeńska (na początku) i poszliśmy na piwo, to pół wioski o tym wiedziało. a co dopiero, gdy te spotkania były częstsze, dosłownie huczało od plotek, a ona totalnie nic sobie z tego nie zrobiła.

I nie, nie straciłam do siebie szacunku.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 15:45   #8
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jako ta 'druga'...

Takim... "kobietom" pozostaje mi życzyć, że się kiedyś mocno zakochają, będą wpatrzone w swojego partnera, a on będzie eksperymentował z "wolnymi związkami tylko że będąc zajętym"
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:47   #9
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Widocznie należysz do tej grupy kobiet, dla których zajęty facet jest bardziej atrakcyjny a jak ma obrączkę to już w ogólę "muszę go mieć" Sytuacja skończy się źle albo dla jego kobiety albo dla ciebie, bo facet uzna że już się pobawił i wraca do swojej królewny Dobrze się skończyć nie może taki układ:P
niestety sie mylisz... spotykaliśmy sie jak nie miał dziewczyny... Teraz mam wątpliwości i stąd ten (co dla niektórych) głupi post...

Sama nie chce sie angażować wiec z nim bym przynajmniej miała prawie pewność że to sie nie stanie... Strasznie egoistyczne zdaje sobie sprawe...
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:47   #10
cessel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Jako ta 'druga'...

Moi koledzy powiedzieliby, że chłopak jest gość, sypią z dwoma...skoro już teraz wiesz, że ma dziewczynę, to może się okazać, że nie jesteście tylko we dwie.Szkoda mi tamtej dziewczyny, bo nie wiem jakim trzeba być wieprzem, aby kręcić jeszcze na boku, a Ty jeszcze chcesz(myślisz) przyłożyć do tego rękę.Dla mnie to brak moralności.
cessel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:05   #11
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Takim... "kobietom" pozostaje mi życzyć, że się kiedyś mocno zakochają, będą wpatrzone w swojego partnera, a on będzie eksperymentował z "wolnymi związkami tylko że będąc zajętym"
podpisuję sie
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 16:15   #12
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jako ta 'druga'...

Autorko - odwróć sobie sytuacje. Jesteś w związku a Twój facet jest w wolnym związku z inną. Jej to pasuje, nie angażuje się, ma świetny seks. Potem on wraca do domu i dobiera się do Ciebie. No dla mnie to jest nie do przejscia

Jak możesz wogóle rozważać coś takiego?
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:16   #13
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jako ta 'druga'...

Ty na poważnie tak pytasz?! Bo ja mam ochotę zmieszać Ciebie z błotem wraz z wyzwiskami. Jednak tego nie zrobię. Ale widzę że teraz brak jakiegokolwiek szacunku i moralności do kogokolwiek to norma.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:33   #14
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jako ta 'druga'...

Odpowiadam na pytanie. Spotykałam się 3 razy z żonatymi, kiedy sama byłam wolna. . Za każdym razem obie strony, czyli ja i on traktowaliśmy to jako koleżeństwo, czy też znajomość z fajnym seksem. I oboje - rozrywkow0. Po jakimś czasie te układy się kończyły, ale bezstresowo dla mnie i niego - po prostu było, minęło.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:57   #15
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Jako ta 'druga'...

Boże chroń przed zdradzającymi i tymi z którymi on zdradza

Do tych lubiących "niezoobowiązujący seks" z "zobowiązanymi".....c o z Wami?
Mało to wolnych chłopów chętnych na jednorazowe lub kilkurazowe tournee?za cudzych brać się musiscie.....dzizasssssss nie kumam
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:01   #16
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
Boże chroń przed zdradzającymi i tymi z którymi on zdradza

Do tych lubiących "niezoobowiązujący seks" z "zobowiązanymi".....c o z Wami?
Mało to wolnych chłopów chętnych na jednorazowe lub kilkurazowe tournee?za cudzych brać się musiscie.....dzizasssssss nie kumam
Czego nie kumasz? Jeśli te kobiety są wolne to mogą robić co chcą i z kim chcą, to facet jeśli jest zajęty a idzie na taki układ to jest g**no warty i wina leży w 100% po jego stronie a nie tej kobiety.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:06   #17
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Czego nie kumasz? Jeśli te kobiety są wolne to mogą robić co chcą i z kim chcą, to facet jeśli jest zajęty a idzie na taki układ to jest g**no warty i wina leży w 100% po jego stronie a nie tej kobiety.
Ja nigdy nie czułam tej słynnej solidarności jajników. O swoją zaś moralność, niech się facet stara, ja nie mam obowiązku. Powtarzam - OBOJE dobrze się bawiliśmy. Siłą nikogo nie brałam. Potem spokojnie wracał taki do spokojnej żony.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:07   #18
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie czułam tej słynnej solidarności jajników. O swoją zaś moralność, niech się facet stara, ja nie mam obowiązku. Powtarzam - OBOJE dobrze się bawiliśmy. Siłą nikogo nie brałam. Potem spokojnie wracał taki do spokojnej żony.
Dlatego nie obwiniam kobiet które za takich facetów się biorą "Siłą nikogo nie brałam" - dobrze powiedziane. Przecież żonatego/zajętego żadna baba lassem do łóżka nie ciągnie:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Edytowane przez Visez
Czas edycji: 2012-10-16 o 17:08
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:14   #19
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Takim... "kobietom" pozostaje mi życzyć, że się kiedyś mocno zakochają, będą wpatrzone w swojego partnera, a on będzie eksperymentował z "wolnymi związkami tylko że będąc zajętym"
A co, boisz się, że którejś z tych 'kobiet' nie będzie przeszkadzało, że twój TŻ jest w związku i on może się skusić na taki niezobowiązujący romans?
Standard- obwiniać wolne kobiety, które nie mają zobowiązań, a facet który się skusi i zdradzi, to biedactwo omotane przez paskudną babę.

Jak mój partner, w którego jestem wpatrzona, zdradzi mnie z jakąś wolną panną, to do niego będę miała żal.
Myślę, że wybrałam dobrego, wartościowego faceta. Ale oczywiście mogę się mylić, tak samo ty co do swojego TŻ. I to, że nigdy nie romansowałaś z zajętym nie będzie miało nic do rzeczy.

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
Do tych lubiących "niezoobowiązujący seks" z "zobowiązanymi".....c o z Wami?
Mało to wolnych chłopów chętnych na jednorazowe lub kilkurazowe tournee?za cudzych brać się musiscie.....dzizasssssss nie kumam
Piszesz, jakby to te kobiety robiły wszystko, żeby zaciągnąć zajętego faceta do łóżka.
A u mnie to akurat to było odwrotnie. On się za mnie brał, starał. Ja nie miałam zobowiązań, on swój związek miał gdzieś, wiedział co robi.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-10-16 o 17:17
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 17:18   #20
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A co, boisz się, że którejś z tych 'kobiet' nie będzie przeszkadzało, że twój TŻ jest w związku i on może się skusić na taki niezobowiązujący romans?
Standard- obwiniać wolne kobiety, które nie mają zobowiązań, a facet który się skusi i zdradzi, to biedactwo omotane przez paskudną babę.

Jak mój partner, w którego jestem wpatrzona, zdradzi mnie z jakąś wolną panną, to do niego będę miała żal.
Myślę, że wybrałam dobrego, wartościowego faceta. Ale oczywiście mogę się mylić, tak samo ty co do swojego TŻ. I to, że nigdy nie romansowałaś z zajętym nie będzie miało nic do rzeczy.
nie mam TŻ, więc spokojna głowa Ale hipotetycznie: nie, jeśli wejdę w związek to nie po to by się "bać". Tym bardziej nie o to że jakaś eee... dziewczyna mi go odbije, bo to by znaczyło że jednak mam towar II jakości Jednakowoż uważam że osoby włażące między wódkę a zakąskę są wątpliwej moralności i pomimo iż "siłą nie ciągną" to działają z premedytacją bez jakichkolwiek zahamowań. Jakoś zawsze działałam w imię zasady "nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe".
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:29   #21
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
nie mam TŻ, więc spokojna głowa Ale hipotetycznie: nie, jeśli wejdę w związek to nie po to by się "bać". Tym bardziej nie o to że jakaś eee... dziewczyna mi go odbije, bo to by znaczyło że jednak mam towar II jakości Jednakowoż uważam że osoby włażące między wódkę a zakąskę są wątpliwej moralności i pomimo iż "siłą nie ciągną" to działają z premedytacją bez jakichkolwiek zahamowań. Jakoś zawsze działałam w imię zasady "nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe".
To powinnaś być wdzięczna, że dzięki takiej pannie wyjdą na wierzch wady twojego towaru, a nie jej źle życzyć ;P
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:31   #22
hernameisdiana
Raczkowanie
 
Avatar hernameisdiana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Jako ta 'druga'...

Myślę podobnie jak niektóre koleżanki, postaw się w sytuacji jego dziewczyny... Czy też kiedyś chciałabyś być tak nieświadomie oszukiwana i raniona?

Ten układ nie wypali, narobi krzywdy wam wszystkim...
__________________
21/156/66--->>>50!!!
hernameisdiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:38   #23
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
nie mam TŻ, więc spokojna głowa Ale hipotetycznie: nie, jeśli wejdę w związek to nie po to by się "bać". Tym bardziej nie o to że jakaś eee... dziewczyna mi go odbije, bo to by znaczyło że jednak mam towar II jakości Jednakowoż uważam że osoby włażące między wódkę a zakąskę są wątpliwej moralności i pomimo iż "siłą nie ciągną" to działają z premedytacją bez jakichkolwiek zahamowań. Jakoś zawsze działałam w imię zasady "nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe".
Z premedytacją byłam wątpliwej moralności, ale przeważnie nie musiałam "działać" raczej "ulegałam działaniu, bo chciałam". Istotnie brak mi zahamowań, które by mi kazały troszczyć się o uczciwość w związku za faceta, który w tym związku jest. Jakoś nie staram się z przekonania krzywdzić innych, tylko żeby skrzywdzić, ale nie widzę powodu, żeby martwić się o każdą żonę, którą mąż zdradza za jej plecami.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Autorko. Rada ode mnie jest prosta - rób tak, żeby tobie było z tym dobrze.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:49   #24
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Istotnie brak mi zahamowań, które by mi kazały troszczyć się o uczciwość w związku za faceta, który w tym związku jest. Jakoś nie staram się z przekonania krzywdzić innych, tylko żeby skrzywdzić, ale nie widzę powodu, żeby martwić się o każdą żonę, którą mąż zdradza za jej plecami.
Fajnie to opisałaś, sama bym tak nie umiała tego ująć.


Cytat:
Napisane przez hernameisdiana Pokaż wiadomość
Myślę podobnie jak niektóre koleżanki, postaw się w sytuacji jego dziewczyny... Czy też kiedyś chciałabyś być tak nieświadomie oszukiwana i raniona?

Ten układ nie wypali, narobi krzywdy wam wszystkim...
Chyba żadna by nie chciała być w takiej sytuacji. Ale to zależy od faceta, jakiego sobie wybierzemy.
Więc nie ma co obwiniać i wylewać swoich żali na jakieś obce dziewczyny.
Mnie nie interesują panny, które potencjalnie mogą mieć ochotę na mojego TŻ, kusić go i prowokować. Interesuje mnie tylko to, jak ON się wtedy zachowa.

I nie przesadzałabym z tą krzywdą, która stanie się wszystkim przez ten układ. Ja tam nie uważam, ani przez chwile nie uważałam się za zranioną i pokrzywdzoną. No i wątpię, żeby kolega czuł się zraniony naszym seksem, pieszczotami, pocałunkami i potajemnymi spotkaniami
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:58   #25
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Spotykałam się z zajętym facetem. Wiedziałam o niej, znam ją, ale nie jest to żadna znajoma. To był wakacyjny romans, powtórzył się też rok później, chociaż był mniej intensywny.
Oni dalej ze sobą są. Ona wiedziała/słyszała, że on się ze mną spotyka, bo to mała wioska, wszyscy gadają, plotkują. Nawet jak to była relacja czystko koleżeńska (na początku) i poszliśmy na piwo, to pół wioski o tym wiedziało. a co dopiero, gdy te spotkania były częstsze, dosłownie huczało od plotek, a ona totalnie nic sobie z tego nie zrobiła.

I nie, nie straciłam do siebie szacunku.
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:59   #26
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
To powinnaś być wdzięczna, że dzięki takiej pannie wyjdą na wierzch wady twojego towaru, a nie jej źle życzyć ;P
Może jeszcze z kwiatami i czekoladkami mam lecieć?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:02   #27
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Czego nie kumasz? Jeśli te kobiety są wolne to mogą robić co chcą i z kim chcą, to facet jeśli jest zajęty a idzie na taki układ to jest g**no warty i wina leży w 100% po jego stronie a nie tej kobiety.
To są żarty
Matko brak słów, współczuje takim "kobietom" że idą z takimi wieprzami do łózka widocznie nie stać ich na porządnych wolnych facetów, tylko puszczają się z desperatami, bezmózgowcami w związkach...
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:08   #28
Syla_
Zakorzenienie
 
Avatar Syla_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 240
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
To są żarty
Matko brak słów, współczuje takim "kobietom" że idą z takimi wieprzami do łózka widocznie nie stać ich na porządnych wolnych facetów, tylko puszczają się z desperatami, bezmózgowcami w związkach...
Wyjęłaś mi to z ust
__________________

Syla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:10   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
To są żarty
Matko brak słów, współczuje takim "kobietom" że idą z takimi wieprzami do łózka widocznie nie stać ich na porządnych wolnych facetów, tylko puszczają się z desperatami, bezmózgowcami w związkach...
O, i jeszcze jak mnie było stać. Ale wtedy nie chciałam takiego, chciałam niezobowiązującej znajomości a zajęci byli bezpieczniejsi do takich układów. Obu stronom to pasowało. Żaden z nich nie był wieprzem i desperatem ani bezmózgowcem. Pozbawieni moralnej uczciwośi - tak, ale to tyle. Ani mnie, ani jemu to zabawy nie psuło.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:14   #30
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jako ta 'druga'...

Cytat:
Napisane przez Syla_ Pokaż wiadomość
Wyjęłaś mi to z ust


Poza tym "kobiety "tego pokroju prezentują brak jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego...

A tłumaczenie typu "ja go ręke nie ciągnę" "on sam zabiega ja jestem wolna i mogę robić co chcę" są co najmniej żałosne i dziecinne i nijak do mnie nie trafiają

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
O, i jeszcze jak mnie było stać. Ale wtedy nie chciałam takiego, chciałam niezobowiązującej znajomości a zajęci byli bezpieczniejsi do takich układów. Obu stronom to pasowało. Żaden z nich nie był wieprzem i desperatem ani bezmózgowcem. Pozbawieni moralnej uczciwośi - tak, ale to tyle. Ani mnie, ani jemu to zabawy nie psuło.

zajęci byli bezpieczniejsi ?
Matko ileż wolnych kolesi szuka dziewczyn tylko jeśli chodzi o sfere seksualną ? Chyba, że jakimś cudem wyginęli jak dinozaury...
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.