Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 21:43   #1
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141

Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?


Mój pierwszy chłopak miał 19 lat. Był czuły, całował z wyczuciem, czasami delikatnie czasami mocniej, było nam dobrze w pod każdym względem, w sprawach intymnych też - był prawiczkiem, ja dziewicą a i tak się dopasowaliśmy bardzo dobrze. Spełnialiśmy swoje oczekiwania. Wiedział, co chcę, jak chcę, kiedy chcę i na odwrót. Gdy powiedziałam "nie", "inaczej" to stosował się do tego, nie komentował głupio.
Spotkałam się kilka razy z facetem porządnie o mnie starszym, bo aż 10 lat. W sumie to nie aż tak dużo, bo sama mam 22. Za sobą miał długi związek, kilka krótszych a był po prostu straszny. Jak mnie pierwszy raz przytulił - ręka od razu na pupę. Nie myślcie, że się dałam, od razu ją odepchnęłam. Później osaczył mnie w aucie. Totalnie nie spodziewałam się, że mnie pocałuje tak znienacka. Obrzydliwie całą twarz mi obślinił, a najlepsze z tego wszystkiego było to, że przycisnął mnie do drzwi, a ja nie mogłam się ruszyć. Twarz też maksymalnie ku mojej i w pewnym momencie zaczęłam się autentycznie dusić, bo nie przerywał nawet na sekundę. Masakra jakaś totalna. Przy okazji parę razy zahaczył ręką o mój biust. Zaczęłam się wyrywać, bo nie mogłam oddychać, a on chyba myślał, że to jakiś przejaw... ekstazy Potem mnie pouczył, że usta trzeba otwierać bardziej, chyba w ogóle nie był świadomy, że można całować się tak... zwyczajnie, bez użycia języka.
Piszę o tym bo to trochę niespodziewane - młodsi, mniej doświadczeni są lepsi, ZDECYDOWANIE lepsi. To nie tylko dwa przykłady - koleżanek mam parę z podobnymi doświadczeniami i podobnie jak ja stwierdzają ten dziwny ewenement.
__________________
I cel: 70-69-68-67-66-65
II cel: 64-63-62-61-60
III cel: 59-58-57-56-55
Start: 16 listopada 2012
Meta: 1 kwietnia 2013.

Zero słodyczy, zero alkoholu, zero napojów słodkich.
Biust: 90
Talia: 94
Biodra: 102
Uda: 59
Łydki: 41
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 21:54   #2
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Według mnie, to nie wiek - to charakter Poza tym wszystkiego można się nauczyć, trzeba tylko chcieć się stosować do instrukcji partnera. Nie chce mi się wierzyć, że wiek przesądza o jakości współżycia.... Są zarówno dobrzy 20-latkowie jak i 50 (przypuszczam , bo nie sprawdzałam ) i odwrotnie...
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:03   #3
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez corkatswxd Pokaż wiadomość
Mój pierwszy chłopak miał 19 lat. Był czuły, całował z wyczuciem, czasami delikatnie czasami mocniej, było nam dobrze w pod każdym względem, w sprawach intymnych też - był prawiczkiem, ja dziewicą a i tak się dopasowaliśmy bardzo dobrze. Spełnialiśmy swoje oczekiwania. Wiedział, co chcę, jak chcę, kiedy chcę i na odwrót. Gdy powiedziałam "nie", "inaczej" to stosował się do tego, nie komentował głupio.
Spotkałam się kilka razy z facetem porządnie o mnie starszym, bo aż 10 lat. W sumie to nie aż tak dużo, bo sama mam 22. Za sobą miał długi związek, kilka krótszych a był po prostu straszny. Jak mnie pierwszy raz przytulił - ręka od razu na pupę. Nie myślcie, że się dałam, od razu ją odepchnęłam. Później osaczył mnie w aucie. Totalnie nie spodziewałam się, że mnie pocałuje tak znienacka. Obrzydliwie całą twarz mi obślinił, a najlepsze z tego wszystkiego było to, że przycisnął mnie do drzwi, a ja nie mogłam się ruszyć. Twarz też maksymalnie ku mojej i w pewnym momencie zaczęłam się autentycznie dusić, bo nie przerywał nawet na sekundę. Masakra jakaś totalna. Przy okazji parę razy zahaczył ręką o mój biust. Zaczęłam się wyrywać, bo nie mogłam oddychać, a on chyba myślał, że to jakiś przejaw... ekstazy Potem mnie pouczył, że usta trzeba otwierać bardziej, chyba w ogóle nie był świadomy, że można całować się tak... zwyczajnie, bez użycia języka.
Piszę o tym bo to trochę niespodziewane - młodsi, mniej doświadczeni są lepsi, ZDECYDOWANIE lepsi. To nie tylko dwa przykłady - koleżanek mam parę z podobnymi doświadczeniami i podobnie jak ja stwierdzają ten dziwny ewenement.
Ja nie zauważyłam takiej zależności
Spotykałam się z facetami w różnym wieku: z jednymi całowało się fajnie, z innymi nie; z jednymi seks był fajny, z innymi mniej - wiek nie miał tu nic do rzeczy.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:33   #4
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Twoje jedno takie doświadczenie i opowieści koleżanek musza znaczyć, że każdy starszy partner jest taki? No nie wydaje mi się. Uważam, podobnie jak Adeee, że to bardziej zależy od charakteru.
Moim pierwszym partnerem był chłopak 7lat starszy, całował fajnie, nic nachalnie, bez duszenia się językiem, obśliniania gdy tego nie chcę itp. Rówieśnicy lub niewiele ode mnie starsi również całowali całkiem spoko. A trafiłam na młodszego, który był dość nachalny, całował tak, jakby się obawiał, że mu zaraz ucieknę.
Tutaj chyba nie ma reguły jeśli chodzi o wiek, tylko o indywidualne podejście do sprawy lub wcześniejsze doświadczenia. Może Ty trafiłaś na faceta, którego poprzednie partnerki lubiły taki sposób całowania czy osaczania, więc pewnie sądził, że wszystkie tak lubią.
Jesli chodzi o seks to pewnie jest tak samo.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:59   #5
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Również uważam, że to nie wiek, a charakter, temperament, czasem libido i osobiste preferencje. Wszystko zależy od tego, jaki jest człowiek i co lubi.
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 12:01   #6
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

inne są oczekiwania dziewczynki a inne kobiety seksualnie odblokowanej, to normalne

dla kobiety facet w przedziale wiekowym 20-40 z wiekiem staje się oczywiście tylko lepszy, jeśli nie pali, nie nadużywa alkoholu, rusza się, dba o siebie

kwestia doświadczenia, rozwoju wrażliwości

choć oczywiście są i tacy, w przypadku których jedyna wrażliwość to wrażliwość niedojrzała, chłopięca, i kiedy wraz z wiekiem ta odchodzi zostaje tylko kloc mięsa z kutasem i odruchami, bywa i tak

na szczęście w naszych czasach kobieta może sprawić sobie nieco tego, czego potrzebuje i na co zasługuje poza związkiem z takim klocem

monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 13:35   #7
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Co kto lubi, jakie ma poprzednie doświadczenia na to wpływa a nie wiek..
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 16:29   #8
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Co kto lubi, jakie ma poprzednie doświadczenia na to wpływa a nie wiek..
jednak wiek pewne znaczenie ma

z wiekiem człowiek - o ile normalnie się rozwija - ma więcej doświadczeń i więcej wie o tym co się da zrobić i co kto lubi
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:59   #9
Flidais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 38
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez corkatswxd Pokaż wiadomość
Piszę o tym bo to trochę niespodziewane - młodsi, mniej doświadczeni są lepsi, ZDECYDOWANIE lepsi. To nie tylko dwa przykłady - koleżanek mam parę z podobnymi doświadczeniami i podobnie jak ja stwierdzają ten dziwny ewenement.
Ja mam zupełnie przeciwne doświadczenia... Dla mnie mężczyźni starsi, o 10-12 lat są bardziej namiętni, i mają większe wyczucie.
Ale to może też kwestia mnie...
Flidais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:12   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

wg mnie chodzi o doświadczenie a nie wiek. Niestety, mam swoje źródla by tak sądzić...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:14   #11
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
wg mnie chodzi o doświadczenie a nie wiek.
o dojrzałość

a ludzie dojrzewają we własnym tempie a część nigdy
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 19:19   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
o dojrzałość
ja tak nie uważam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:23   #13
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
ja tak nie uważam
spór leksykalny co do meritum na pewno byśmy się zgodzili
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 20:22   #14
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Sam wiek z pewnością się nie przekłada na jakość seksu, trochę to niepaoważne stawiać taką tezę po kontaktach z dwoma tylko facetami
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 21:52   #15
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
jednak wiek pewne znaczenie ma

z wiekiem człowiek - o ile normalnie się rozwija - ma więcej doświadczeń i więcej wie o tym co się da zrobić i co kto lubi
I tutaj znów - wiek nie musi mieć znaczenia. Kto powiedział, że osoba starsza z pewnością ma więcej doświadczenia od tej młodszej? Niby tak się przyjęło, ale nie jest to żadna reguła
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 22:12   #16
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Moje zdanie jest takie: wiek nie wplywa na jakość seksu, nie wpływa na niego też liczba partnerek (bo może facet trafiał tylko na takie, które chciały się kochać wyłącznie po bożemu ) - chodzi tu o otwartość w łóżku, chęć eksperymentowania (z możliwością zamiany chęci w czyny )

Z każdym nowym partnerem uczymy się od nowa- jego upodobań (od całowania, przytulania aż do seksu). To tak jak z prowadzaniem samochodu- niby prawo jazdy już masz, niby jakimś autem już jeździłeś, ale wsiadasz do innego i musisz się przystosować do tego nowego i przyzwyczaić
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 07:35   #17
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
I tutaj znów - wiek nie musi mieć znaczenia. Kto powiedział, że osoba starsza z pewnością ma więcej doświadczenia od tej młodszej? Niby tak się przyjęło, ale nie jest to żadna reguła
zwykle tak jest, że z wiekiem ma się większe doświadczenie - w KAŻDEJ dziedzinie życia, może nie?

wyjątki potwierdzają tylko regułę

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
otwartość w łóżku, chęć eksperymentowania (z możliwością zamiany chęci w czyny )
otwartość wynika z pewności siebie, która też u normalnego faceta rośnie z wiekiem

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Z każdym nowym partnerem uczymy się od nowa- jego upodobań (od całowania, przytulania aż do seksu). To tak jak z prowadzaniem samochodu- niby prawo jazdy już masz, niby jakimś autem już jeździłeś, ale wsiadasz do innego i musisz się przystosować do tego nowego i przyzwyczaić
do pewnego stopnia, bo doświadczony kierowca, który jeździł niejednym wynalazkiem i nowym autem raczej dojedzie na miejsce
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 08:50   #18
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość



otwartość wynika z pewności siebie, która też u normalnego faceta rośnie z wiekiem
Nie jest to taka prosta zależność, wiek jest tylko jednym z czynników. Ale wiele rzeczy potrafi podkopać pewność siebie, a faceci się podobnież trudniej zbierają ze swoich dołów
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 09:22   #19
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Nie jest to taka prosta zależność, wiek jest tylko jednym z czynników. Ale wiele rzeczy potrafi podkopać pewność siebie, a faceci się podobnież trudniej zbierają ze swoich dołów
zwykle, u normalnego faceta bez wypadków życiowych fatalnie podkopujących samoocenę
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 12:28   #20
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
zwykle tak jest, że z wiekiem ma się większe doświadczenie - w KAŻDEJ dziedzinie życia, może nie?

wyjątki potwierdzają tylko regułę

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------



otwartość wynika z pewności siebie, która też u normalnego faceta rośnie z wiekiem



do pewnego stopnia, bo doświadczony kierowca, który jeździł niejednym wynalazkiem i nowym autem raczej dojedzie na miejsce
No jasne tylko mi chodzi o nie jazdę do celu a przystosowanie się do całkowicie nowych wymogów i oczekiwań partnerki. A co kobieta to inne podejście do seksu, także moim zdaniem liczba partnerek tu nie ma nic do rzeczy - bo na co się zdadzą poprzednie doświadczenia jeśli nowa partnerka = nowe wyzwanie dla faceta (chodzi mi o to, że lubi seks, jakiego doświadczony facet jeszcze nie próbował, albo próbował ale w innym stopniu).

Dopóki się nie przyzwyczaisz do jazdy nowym autem to może Ci szarpać, gasnąć i inne takie numery. Ale im dłużej nim jedziesz, im bardziej je poznajesz tym jazda staje się bardziej płynna i przyjemna


(nie wiem skąd mi się wzięło to porównanie do samochodów, chyba choroba gardła odbiła mi się trochę na głowie )
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:47   #21
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
zwykle, u normalnego faceta bez wypadków życiowych fatalnie podkopujących samoocenę
To takich normalnych facetów jest coraz mniej, coraz więcej stresu nam towarzyszy, przemęczenie, nierzadko papierochy, zaburzenia erekcji, a kobiety są coraz pewniejsze siebie, to faceta może wpędzać w kompleksy, no można tak długo.
Sam wiek więc na pewno nie świadczy o lepszej jakości seksu. W dodatku do innych cech pewnie ma znaczenie, ale sam z siebie oczywiście że nie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:57   #22
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Nie do końca wyraziłam się tak jak chciałam, mam ostatnio dziwne problemy z formułowaniem jasnego przekazu
Miałam na myśli to, że ten 19letni chłopak też miał różne swoje przyzwyczajenia, ale wystarczyła krótka rozmowa i wiedział, jak ma teraz postępować a podobne numery nie zdarzały się już nigdy. Poza tym facet był bardzo wyrozumiały, stopniowo oswajał mnie z sytuacją, w zasadzie miał taktykę taką, że: zachęcić, aż sama będzie chciała więcej.
A tamten starszy gość to jakaś masakra. Na drugiej randce zaczął się żalić, że nie chcę się z nim całować (bo na pierwszej unikałam tego), w ogóle mówiłam raz, żeby nie dotykał mojej pupy, stanowczo i wyraźnie, niby trochę w żartach, mówiłam drugi raz i za trzecim dopiero zrozumiał. Totalnie mnie zatkało gdy zaczął dobierać się do mnie, a potem dowiedziałam się "że sama chciałam bo nie reagowałam negatywnie na zboczone smsy" . Jak się całowaliśmy, to gdy się ode mnie oderwał to tak:"Musisz bardziej otwierać usta" xD. A ja własnie nie lubię takich pocałunków ;]
Słowem podsumowania: Ten starszy facet w ogóle nie chciał zmienić swoich przyzwyczajeń, miałam wrażenie, że chciałby mnie przelecieć na 1ej randce. Potem mi napisał "że nie wiedział że mi tak zależy na hamowaniu instynktu", a ja w śmiech. To nie tak, że mi zależy na hamowaniu, tylko ja w ogóle nie czuje tego "instynktu", żeby z kimś przesypiać się od razu.
Ktoś wyżej napisał, że to niepoważne, by stawiać tezę na podstawie dwóch przypadków - toż napisałam na końcu, że większość koleżanek się zgadza, czytajmy ze zrozumieniem
Chciałam Wam przybliżyć nieco tę sytuację i chyba trochę wyżalić się, więc z góry przepraszam za zanudzanie ^^
__________________
I cel: 70-69-68-67-66-65
II cel: 64-63-62-61-60
III cel: 59-58-57-56-55
Start: 16 listopada 2012
Meta: 1 kwietnia 2013.

Zero słodyczy, zero alkoholu, zero napojów słodkich.
Biust: 90
Talia: 94
Biodra: 102
Uda: 59
Łydki: 41
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 13:42   #23
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez corkatswxd Pokaż wiadomość
Nie do końca wyraziłam się tak jak chciałam, mam ostatnio dziwne problemy z formułowaniem jasnego przekazu
Miałam na myśli to, że ten 19letni chłopak też miał różne swoje przyzwyczajenia, ale wystarczyła krótka rozmowa i wiedział, jak ma teraz postępować a podobne numery nie zdarzały się już nigdy. Poza tym facet był bardzo wyrozumiały, stopniowo oswajał mnie z sytuacją, w zasadzie miał taktykę taką, że: zachęcić, aż sama będzie chciała więcej.
A tamten starszy gość to jakaś masakra. Na drugiej randce zaczął się żalić, że nie chcę się z nim całować (bo na pierwszej unikałam tego), w ogóle mówiłam raz, żeby nie dotykał mojej pupy, stanowczo i wyraźnie, niby trochę w żartach, mówiłam drugi raz i za trzecim dopiero zrozumiał. Totalnie mnie zatkało gdy zaczął dobierać się do mnie, a potem dowiedziałam się "że sama chciałam bo nie reagowałam negatywnie na zboczone smsy" . Jak się całowaliśmy, to gdy się ode mnie oderwał to tak:"Musisz bardziej otwierać usta" xD. A ja własnie nie lubię takich pocałunków ;]
Słowem podsumowania: Ten starszy facet w ogóle nie chciał zmienić swoich przyzwyczajeń, miałam wrażenie, że chciałby mnie przelecieć na 1ej randce. Potem mi napisał "że nie wiedział że mi tak zależy na hamowaniu instynktu", a ja w śmiech. To nie tak, że mi zależy na hamowaniu, tylko ja w ogóle nie czuje tego "instynktu", żeby z kimś przesypiać się od razu.
Ktoś wyżej napisał, że to niepoważne, by stawiać tezę na podstawie dwóch przypadków - toż napisałam na końcu, że większość koleżanek się zgadza, czytajmy ze zrozumieniem
Chciałam Wam przybliżyć nieco tę sytuację i chyba trochę wyżalić się, więc z góry przepraszam za zanudzanie ^^
To pogrubione równie dobrze może pasować do nastolatka który się nasłuchał od kolegów/naoglądał pornosów/miał jedną laskę i był przekonany że to ma wyglądać właśnie tak. Że Tobie się trafił ograniczony egzemplarz to nie znaczy że z wiekiem im się tak dzieje. Ten Twój fajny młody chłopak też za kilkanaście lat zapomni o wrażliwości i się stanie taki sam? To bardziej zależy od charakteru człowieka.
Jak zbierasz opinię dla potwierdzenia teorii to ja powiem że miałam młodego partnera który się na mnie uczył obchodzić się z kobietami w erotycznych sytuacjach, ja na nim w sumie też i było miło, ale dawało się odczuć nieporadność. Teraz mam partnera sporo starszego i poprzedniego deklasuje zachowaniem, techniką, wszystkim. A może po prostu nie patrzę obiektywnie Ale ludzie się raczej w tych sprawach nie zmieniają z wiekiem, a tym bardziej nie "buraczeją" nagminnie tylko mają swoje poglądy i sposoby na to jak to się robi z kobietami lepsze lub gorsze
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 07:24   #24
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_
To takich normalnych facetów jest coraz mniej, coraz więcej stresu nam towarzyszy, przemęczenie, nierzadko papierochy, zaburzenia erekcji, a kobiety są coraz pewniejsze siebie, to faceta może wpędzać w kompleksy, no można tak długo.
Sam wiek więc na pewno nie świadczy o lepszej jakości seksu. W dodatku do innych cech pewnie ma znaczenie, ale sam z siebie oczywiście że nie

sam oczywiście, że nie! 100% racji

ale mam wrażenie, że faceci jednak coraz bardziej dbają o siebie, rzucają palenie, racjonalizują dietę, sport itp.
no ale może to akurat moi koledzy z mojego środowiska w moim wieku

z drugiej strony nie przesadzajcie kobitki z tym okazywaniem "pewności siebie" przynajmniej, jeśli chcecie mieć maksymalnie satysfakcjonujący seks
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:47   #25
Nussbeisser
BAN stały
 
Avatar Nussbeisser
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 345
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

A to nie tak, że im starszy tym powstaniec nie zawsze gotowy ?
Nussbeisser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 15:23   #26
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
sam oczywiście, że nie! 100% racji

ale mam wrażenie, że faceci jednak coraz bardziej dbają o siebie, rzucają palenie, racjonalizują dietę, sport itp.
no ale może to akurat moi koledzy z mojego środowiska w moim wieku

z drugiej strony nie przesadzajcie kobitki z tym okazywaniem "pewności siebie" przynajmniej, jeśli chcecie mieć maksymalnie satysfakcjonujący seks
No to zakręciłeś w tym momencie i rozbroiłeś mnie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:25   #27
monroeist
Raczkowanie
 
Avatar monroeist
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
No to zakręciłeś w tym momencie i rozbroiłeś mnie
pozdrawiam!
monroeist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 12:20   #28
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Autorko, po prostu miałaś nieprzyjemność trafić na dość prymitywnego erotycznie gościa, który ma w głębokim poważaniu swoją partnerkę i jej doznania i jak zauważyłaś, dąży od razu do seksu, nie przejmując się tym, co kobieta myśli w tej kwestii. No bo jak to, on tak boski macho, ekspert w dziedzinie seksu, i Ty byś nie chciała, żeby Cię przeleciał na pierwszym spotkaniu? Przecież to nie możliwe. I tacy faceci zazwyczaj powielają swoje niewyszukane zachowania i jeszcze są szczerze przekonani, że dzięki takim prostackim zachowaniem są mega/super/hiper seksowni I oni są też tacy w młodości, tylko dopóki są niedoświadczeni i czują się niepewnie, te cechy są trochę przytłumione. Za to pięknie rozkwitają, jak taki gość zaliczy jedną, dwie dziewczyny i w swoich oczach staje się bogiem seksu. Od tego czasu już nie bardzo się rozwija w subtelnościach seksu tylko odgrywa scenki z kiepskich pornosów

Dlatego też uważam, że to kwestia charakteru a nie wieku.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 11:47   #29
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

można na to też spojrzeć z innej strony.....myślę ,ze wszystko zależy od......dotychczasowych partnerów. Jeżeli pierwszy związek jest oparty nie tylko na seksie ale i na rozmowie, oboje starają się instruować wzajemnie, są nauczeni słuchać to każdą kolejną partnerkę czy partnera traktuje się podobnie w myśl zasady czym za młodu skorupka nasiąknie....jeżeli facet powiedzmy miał kilka partnerek ale każda była bierna, nie mówiła co lubi, co gorsza, udawała (dość częste zjawisko) to nic dziwnego ,ze obrósł w piórka i ma się za boga seksu. najważniejsze to żeby faceta nie utwierdzać w mylnym przeświadczeniu o własnej za☠☠☠ istości dla dobra jego i przede wszystkim każdej kolejnej partnerki. Myślę ,że kubeł zimnej wody podziała
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:47   #30
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Jakie są Wasze opinie na temat wpływu wieku na jakość seksu?

Cytat:
Napisane przez monroeist Pokaż wiadomość
inne są oczekiwania dziewczynki a inne kobiety seksualnie odblokowanej, to normalne

dla kobiety facet w przedziale wiekowym 20-40 z wiekiem staje się oczywiście tylko lepszy, jeśli nie pali, nie nadużywa alkoholu, rusza się, dba o siebie

kwestia doświadczenia, rozwoju wrażliwości

choć oczywiście są i tacy, w przypadku których jedyna wrażliwość to wrażliwość niedojrzała, chłopięca, i kiedy wraz z wiekiem ta odchodzi zostaje tylko kloc mięsa z kutasem i odruchami, bywa i tak

na szczęście w naszych czasach kobieta może sprawić sobie nieco tego, czego potrzebuje i na co zasługuje poza związkiem z takim klocem

40+.bardziej się stara,poniewaz boi się,że to może być jego ostatni raz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.