Panie Doktorze proszę o pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 20:29   #1
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689

Panie Doktorze proszę o pomoc!!


Moja sprawa wygląda tak: Jakieś parę miesięcy temu miałam grzybice teraz jest już dobrze, ale wydaje mi się ,że właśnie od tamtego czasu pojawił się jakby obrzęk, pęcherzyk koło łechtaczki. Ten obrzęk jest mały ale bardzo wrażliwy na dotyk co jest bardzo nieprzyjemne przez co moje życie seksualne tez na tym cierpi. Nie wiem co to może być, mój lekarz tez nie wie. Czy to może być jakaś bakteria?? Jeszcze dodam, że ten obrzęk jest zaraz na początku jak się zaczynają wargi sromowe tuż koło łechtaczki.
Proszę o odpowiedź!!
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:17   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Panie Doktorze proszę o pomoc!!

Cytat:
Napisane przez frida26 Pokaż wiadomość
Moja sprawa wygląda tak: Jakieś parę miesięcy temu miałam grzybice teraz jest już dobrze, ale wydaje mi się ,że właśnie od tamtego czasu pojawił się jakby obrzęk, pęcherzyk koło łechtaczki. Ten obrzęk jest mały ale bardzo wrażliwy na dotyk co jest bardzo nieprzyjemne przez co moje życie seksualne tez na tym cierpi. Nie wiem co to może być, mój lekarz tez nie wie. Czy to może być jakaś bakteria?? Jeszcze dodam, że ten obrzęk jest zaraz na początku jak się zaczynają wargi sromowe tuż koło łechtaczki.
Proszę o odpowiedź!!
na tym forum nie ma już lekarza. Skonsultuj u innego specjalisty, skoro twój lekarz nie wie. Może to opryszczka?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.