Ćwiczenia na zgrabne i jędrne nogi i pupcie;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-05, 23:10   #61
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
Dot.: Okropne nogi !!

Hej, dziewczyny. Gracja83, mam pytanie do Ciebie, mam nadzieję, że PszczółkaMaja się nie obrazi, że wcinam się w jej wątek. Otóż ćwiczę sobie callanetics, teraz muszę bardziej intensywniej, bo ostatnie miesiące "przespałam" i urosłam w biodrach itd. Mój problem to też uda i łydy, bo nawet callanetics w ilościach większych niż zalecane przyczynia się do zwiększenia ich rozmiaru. Mam na myśli specyficzne przysiady ze wspięciem na palce przy złączonych piętach. Wykonuje się przysiady mniej więcej do połowy w różnych kombinacjach ok. 20 razy. Ja zazwyczaj nie bawię się w kombinacje tylko w tej pozycji ze wspięciem wykonuję 40-50 (zazwyczaj), kiedyś dochodziłam do 300 i mimo, że szybko chudłam, to uda i łydki miałam muskularne. Tak więc callanetics wyszczupla ale wszystko w granicach rozsądku. Po tych ćwiczeniach następuje rozciąganie mięśni. Widzę, że znasz się na tym, które ćwiczenia na jakie mięśnie są siłowe, a które nie. Z tego co piszesz, to te przysiady są siłowymi ćwiczeniami, dlatego pewnie autorka callaneticsu zaleca tak niewielką ilość powtórzeń - dla rzeźby. Ostatnio wykonuję inne przysiady - na całych stopach - 40 powtórzeń (wplatam w cały program - ok. 40 min. dziennie). Co lepsze na wysmuklenie - te ćwiczenia, które robię, bez wspięcia, czy może jakiś szybki marsz w miejscu albo co innego. Skakanka u mnie odpada, jak wszystko, co wymaga pozycji "na palcach". A, ćwiczę codziennie, tak mi najwygodniej się zmobilizować, może mniej wobec tego 20-30 min?
Pozdrawiam.
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 09:22   #62
Kola15
Raczkowanie
 
Avatar Kola15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ZIEMIA
Wiadomości: 114
GG do Kola15
Wink Dot.: Okropne nogi !!

Nie załamuj się to problem społeczności.
Kola15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:35   #63
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Okropne nogi !!

Jeżeli chodzi o przysiady to nie muszą one być ćwiczeniem siłowym, bez ciężarków w szybszym tępie bądą ćwiczeniem wytrzymałościowym. Chodzi mi jednak o inne przysiady niż Ty wykonujesz, a mianowicie z rozstawionymi nogami. Nogi powinny byc na szeroskości ramion, przysiad wykonyjemy nie wysuwając kolan poza palce stóp, plecy proste, łopatki ściągnięte, patrzymy się przed siebie. Przysiad wykonujemy do momentu kiedy linia ud bedzie równoległa z podłolgą. W takiej formie ćwiczą tutaj pośladki, oraz mięśnie czworogłowe ud (przednie), natomiast wypad na palce można pominąć.
Podane przeze mnie trening ma głównie na celu spalenie tkanki mięśniowej oraz częściową (ale bez obawy niedużą) rozbudowe mięśni nóg dla zgrabniejszego wyglądu.
Jeżeli zależy Tobie głównie na wysmukleniu sylwetki, to proponuje ćwiczenia Pilatesa są one mniej forsowne,nie rozbudują zabytnio mięśni, a poprzez zaangażowanie głębszych ich warstw, uelastyczniają sylwetke i zwiększają wytrzymałość. Uważam również że są bardziej efektywne niż Callanetics, (który kiedyś ćwiczyłam).
Jeżeli ćwiczysz codziennie to przynajmniej stosuj zamienne treningi tj. np: jednego dnia pośladki, nogi, brzuch, następnego dnia ramiona, plecy (górne partie ciała), trzeciego znowu pośladki i brzuch. Ja np, podczas inetsywnych treningów miesznych lub ogólnorozwojowych w dniu przerwy poświęcałam ok. 30-40 min tylko na ćwiczenia rozciągające. To one właśnie wysmuklają mięśnie.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:40   #64
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Okropne nogi !!

Ja się rozciągam po każdym treningu ok. 10 min,a ćwiczę nogi i pośladki 3 razy bądz 2 razy w ttygodniu.Czy nie sądzisz,że to za mało Droga Grazio?
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:44   #65
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Okropne nogi !!

Jeżeli są to ćwiczenia siłowe to nie, do tego codzienne aeroby (nawet 20 min średniego wysiłku, gdyż intensywne aeroby zaliczane są do ćwiczeń siłowych) i jest o.k
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 16:39   #66
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
Dot.: Okropne nogi !!

Droga Gracio, dzięki za odpowiedź, cieszę się, że znasz callanetics, czasem trudno w miarę sensownie opisać te specyficzne przysiady. Poradź mi jeszcze, bo mimo zachęty do Pilatesa, zanim wyszukam jakieś ćwiczonka, coś ćwiczyć trzeba. Gracio, trochę modyfikuję moje ćwiczenia, szczególnie skupiając się na tych tyjących partiach, czyli tyłek i uda. Staram się na początku ćwiczeń wykonać serię na biodra na stojąco - pamiętasz - noga zgięta do boku i do tyłu po 100, po czym noga prosta do boku i 100, to samo z drugiej strony. Potem zaczynam na szyję, ramiona sobie daruję na rzecz pompek robię ok 20 (damskie), potem brzuszki callaneticsowe to różnie - 100 tych podstawowych i po 50 każda noga w górze, 50 nogi razem w górze, potem te nogi - przysiady ze wspięciem - 40, potem rozciągające na stojąco noga na podwyższeniu palce obciągnięte - liczyć do 50, palce zadarte do góry - liczyć do 50, to samo druga strona, potem znowu na biodra na stojąco tak samo jak na poczatku, potem rozciąganie na podłodze, do każdej nogi po 50, potem na kolanach - obroty miednicą po 20 każda strona, potem tzw szuflowanie, potem utwardzanie wewnętrznych mięśni ud i na koniec pompki - 20. Gracio, moja prośba jest taka, rzuć fachowym okiem i określ mi proszę Cię bardzo ile i jak mam się rozciągać, czy to, co piszę jest dobre. Przy takiej ilości powtórzeń w przysiadach ile powinnam się rozciągać, żeby nogi nie były pękate, ale smuklały. Wiem, że mam sobie zrobić dzień rozciągania, ok., ale co wtedy, gdy ćwiczę tą serię? Bardzo serdecznie dzięki z góry
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 17:08   #67
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Okropne nogi !!

Megi31 na początek przyznam się Tobie że zawodowym fachowcem nie jestem, przez wiele lat moją miłością były sztuki walki (tutaj jest troche inne podejście do kondycji), dopiero od ponad 2 lat zainteresowałam się fitnesssem i kulturystyką (ale staram się nadrobić straty).
Jeżeli chodzi o zestw Twoich ćwiczeń to ilości nie powinnam Tobie narzucać, spróbuj sama wyczuć na ile Ciebie stać. Ja zawsze kieruje się zasadą poprawnej techniki a nie ilośći tzn, jeżeli kolejnego powtórzenia nie moge już wykonac poprawnie to zmieniam ćwiczenie.
Ćwiczenia proponuje abyś zaczeła od ćwiczeń rozciągających i na szyje ponieważ często podczas wykonywania ćwiczeń (szczególnie w callanetics) napinamy mięśnie karku. Ćwiczenia na brzuch i pompki traktuj jako "przerwa" między innymi, gdyż wnioskuje że zależy Tobie najbardziej na biodrach i nogach. Co do tych ćwiczeń zaczynaj od takiego które najbardziej angażuje pożądaną partie, następne dobierz wg. własnej "wygody". W skrócie: rozgrzewka (przoponuje elementy aerobiku), ć. rozciągające, szyja, biodra/nogi/pośladki (w każdej serii możesz je zmieniać), brzuch, ramiona- to jest 1 seria, po każdej serii ćw. na biodra itp. ćw rozciągające. Ogółem najlepiej jest zrobić 3 serie. Na koniec ćw rozciągające i "wyciszenie" organizmu. Oczywiście staram się podac Tobie "złoty środek" ponieważ stykam się z wieloma teoriami na temat sposobu treningów.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 18:05   #68
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Okropne nogi !!

Jak się robi te wykroki i martwy ciąg?? Nie jestem obeznana w tym
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:25   #69
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Okropne nogi !!

Wykroki ze stangielkami:
Stoimy w niewielkim rozkroku, stopy ustawione równolegle, tułów wyprostowany (naturalna krzywizna kręgosłupa), w dłoniach sztangielki (jeżeli ich nie masz dłonie na biodrach), łopatki ściągnięte, klatka piersiowa wypchnięta do przodu, głowa lekko uniesiona, wzrok skierowany przed siebie. Robiąc głęboki wdech wykonujemy dowolną nogą wykrok do przodu, a następnie przechodzimy do przysiadu na nogę wykroczną. Kolano nogi wykrocznej nie powinno wychodzić poza palce stopy. Powrót do pozycji wyjściowej rozpoczynamy od mocnego odepchnięcia się nogą wykroczną od podłogi. W trakcie tego ruchu robimywydech.
Martwy ciąg:
tutaj są dwie wersje pozycji wyjściowej: nogi lekko ugiente w kolanach (tą wersje wole), oraz na prostych nogach (tutaj najlepiej położyć na ziemi np. krążki od sztangi lub coś co posłuży jako małe wzniesienie ok.5cm i oprzeć o nie przody butów bosa stopa by bolała). Stajemy na szerokość ramion, jeżeli masz sztange dłonie na gryfie powinny być rozsunięte nieco szerzej niż szerokośc barków, grzbiety dłoni skierowane do przodu (nachwyt), podobnie ze sztangielkami tle że opieramy je wtedy o przednią strone uda, bez obciążenia- unosimy wyprostowane ręce na boki na wysokość ramion. Napnij mięśnie brzucha, ściągnij łopatki, unieś klatke piersiową, głowa na przedłużeniu kręgosłupa. Zrób skłon tułowia w przód (wdech), kolana lekko ugięte (kolana wyprostowane) i plecy wyprostowane, Zatrzymaj ruch, gdy poczujesz rozciągnięcie mięśni dwugłowowych ud (tylnia strona ud), twoje plecy powinny tworzyc z nogami kąt prosty. Napnij mocno pośladki oraz mięśnie dwugłowowe ud i wróć do pozycji wyjściowej (wydech).
Mam nadzieje że zrozumiale to opisałam
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 06:55   #70
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Question Dot.: Okropne nogi !!

A czy możesz mi Graziu wytłumaczyć dokładnie, które ćwiczenia to areoby, a które to siłowe?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 14:29   #71
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
Dot.: Okropne nogi !!

Gracia83, serdeczne dzięki, bardzo mi pomogłaś.
Pozdrawiam
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 16:22   #72
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Okropne nogi !!

Magres spójż troche wstacz na wątek tam opisałam trening mieszany z aerobami. Jeżeli chodzi o ogólnie przyjątą "regółke" tego rodzaju ćwiczeń to: trening aerobowy jest treningiem o lekkiej, średniej intensywniści, ale trwający długo tzn. ok. 30-50min.(niektórzy wykluczają tak długi trening rano na pusty żołądek- wtedy wystarczy 20min). Do ćwiczeń aerobowych zaliczamy więc bieganie, rowerek, a nawet szybki marsz, w siłowniach można znaleźć teraz mnóstwo wyszukanych "machin" (np. ergonometr), alej eżeli ćwiczysz w domku to mogą to być pajacyki, skakanka czt też elementy aerobiku. Przy tego rodzaj u treningu ważne jest mieżenie tętna, ale wiadomo że większość z nas nie ma takiej możliwości, trzeba więc obliczyć intensywność na zasadzie lekka int.- możliwość swobodnego mówienia podczas ćwiczeń, średnia int.- rozmowa wymaga większego/ wyraźnego wysiłku.
Ćwiczenia siłowe to oprucz wszelkiego rodzaju ćwiczeń z obciązeniem, min. ćwiczenia wykorzystujące ciężar naszego ciała np: pompki, klasyczne krzesełko pod ścianą, brzuszki itp.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 17:38   #73
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Wink grube nogi!

pokazcie fotki nog, ktore uwazacie za grube lub opiszcie, po prostu jestem ciekawa gdzie jest granica miedzy grubymi a normalnymi nadajacymi sie do mini itd ( a moze do takich spodniczek nadaja sie tlyko szczuple nogi ?).wiem ze to toszke glupie pytanie ale jestem ciekawa co o tym myslicie
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 18:26   #74
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: grube nogi!

granice masz w glowie

a tak na serio to zalezy od proporcji, wygladu nog- grube czyli jakie obtluszczone? bo mozna miec troszke "wieksze" nogi, ale umiesnione.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 19:09   #75
mazya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zam
Wiadomości: 14
Dot.: grube nogi!

Taak, granica dla kazego inna bo i zalezy to tez od reszty ciała... Podobno proporcje sa najwazniejsze;-).

Ale ja mam inny problem. Dotyczacy krzywych nog, po prostu. Tak wiec wlasnie takowe zaobserwowalam u siebie;/. I nie wiem czy taka przypadlosc moze sie poglebiac bo wydaje mi sie, ze wczesniej takich nie mialam..no a przynajmniej nie az tak;/. I tak zastanawiam sie czy sa moze jakies cwiczenia na odpowiednia partie nog, tak aby jakos optycznie zmniejszyc ten defekt??

PS>Pilkarze maja krzywe nogi;P. Czy to jakas zaleznosc? [Jak bylam mlodsza to czasem pogrywalam.;P]

Z serd. pozdr. - mazya
;-)
mazya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 20:07   #76
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: grube nogi!

ja chyba nie mam grubych nog.sa raczej umiesnione od bieganie i skakanki.ale i tak sobie w spodniczkach latam
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 20:09   #77
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: grube nogi!

ja mam wlasnie i bardzo umiesnione ale tluszczyku tez troszke maja ..
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 20:11   #78
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: grube nogi!

no przeciez nie bedziesz miala nogi z miesniem pokrytym sama skora ...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 14:22   #79
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: grube nogi!

alez mozna miec sam miesien bez grubszej- czytaj wiecej niz 0,5 cm- tkanki tluszczowej. ja tak mam i duzo pracy w to wkladam
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 14:38   #80
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: grube nogi!

jesli będziemy sie ruszać, a nie siedzieć przed telewozorem to grube nogi nie będą problemem

do do spódniczek to wydaje mi się, że nieważne jakie są nogi- ważne, ze dobrze się z tym czujemy
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 15:46   #81
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: grube nogi!

zgadzam sie.
a ,zeby miesnie byly ladne to niestety trzeba nad nimi pracowac.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 19:48   #82
Perelkaaaa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Cool Ratunku, plis- NOGI-!!!

Wiem, że są tutaj osoby, które się znają na rzeczy . Mam pytanie czy jesli mam bardzo umiesnione łydki- 38 cm to jesli bede wykonywala ćwiczenia rozciągajace ( sklony, nozyce itp) to moje lydki sie wysmukla czy rozrosna. Owszem- ladnie wygladaja umiesnione nogi ale bez przresady- kazdy to powie Nigdzie nie moge znalezc jednonacnej odpoweidzi na te pytanie. I nie wiem czy powinnam cwiczyc by srawy nie pogorszyc ???
Perelkaaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:07   #83
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

Wątpie, aby łydki się rozrosły od strechingu. Ich wygląd w dużej kwestii to sprawa genetyczna, ale myślę, że:

1/ jak sama piszesz sa umiesnione a nie otluszczone

2/ możesz spróbować cwiczen rozciągajacych

uprawiasz jakis sport?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:12   #84
Perelkaaaa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

Hmmm... nic reguralnie i czesto. w moim przypadku to raczej geny:/ a cwiczyc lubie ale nie chcialabym pogorszyc satnu nog:P
Perelkaaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 08:37   #85
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

na pewno nie pogorszysz. stretching jak najbardziej, a jak po bieganiu- to już w ogóle! U mnie od tego sie bardzo wysmukliły łydki
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 22:27   #86
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

korzystajac z okazji ze jest wątek o nogach, to czy któras z Was ma sprawdzony sposob na uda. Mam figure "gruszki" i naprawde czytalam tyle różnych wątków, ale wypowiedzi się różnią. Prosze o rade, chodzi mi o diete, rodzaj cwiczen, ilość wykonywanych cwiczen itp.
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 23:16   #87
karioczka
Raczkowanie
 
Avatar karioczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

Inch a Ty dlugo juz biegasz?? Sa efekty?? Warto?=)To moze i ja sie ponowenie zmobilizuje..bo zalezy mi na wysmukleniu raczej ud a nie lydek.
karioczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:34   #88
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

Karioczka efekty są. Uda się wysmukla na bank To zależy od tego, jakie tempo przyjmiesz, jak intensywnie będziesz biegać i jak sobie to rozplanujesz.

Chcesz zaczac na jesien? Propnuje juz kupic wit.C. Jesli miałas dłuższa przerwe w bieganiu, możesz zacząc od marszów, albo lekkkich truchtów.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:48   #89
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

bieganie bez watpienia daje najlepsze tego typu efekty
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:29   #90
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Ratunku, plis- NOGI-!!!

A jak mam spalic tluszczyk z lydek..
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.