JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-10, 13:04   #181
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez igusia13 Pokaż wiadomość
Napisane profesjonalnie . Gratulację . A co do całkiem zielonych to nie dziwcie się że zakladają nowe wątki . szukają pomocy jak kazdy inny początkujący . Nie kazdy musi byc od razu super we wszystkim i wszystko wiedziec gdzie ? co ? za ile ? PRAWDA ! Wy tez napewno bylyscie kiedys slabe ale dzieki pomocy innych kolezanek udalo wam się więc i wy teraz pomagajcie . Najlatwiej napisac ( nie do wszystkich to skierowane )
że,, nowi to zakladają watki tylko i sie pytają '' a co mają robić ?

Ja tez kiedys jak odkrylam te forum to nie wiedzialam co i jak ale byly takie osoby ktore mi pomogly i teraz wiem jak szukac . Tak więc pomagajmy sobie bo po to jest to forum .

świetny kurs ! naprawdę fajnie ze pomagasz !
A jak ja zaczynałam, to oprócz mnie było tylko kilka bizuteryjek na tym forum, w dodatku tak samo doświadczone jak ja ,zatem nie było się kogo poradzić, prawie całą wiedzę zdobyłam sama
Ale fakt, że wtedy były tylko 4 galerie i 3 sklepy z koralikami
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 16:38   #182
Ciekawska Nimfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 50
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
A ja jak się zalogowałam pierwszy raz to najpierw zapoznałam się z zasadami i regulaminem forum. I chcąc coś wyszukać korzystałam najpierw z wyszukiwarki. Jakaś dziwna jestem.

Ano, zdecydowanie jakas dziwna Jeszcze na zadnym forum nie przeczytalam regulaminu Tu jest w ogole jakis regulamin?

Z tego co widze, to jest tu palaca zasada niereklamowania swoich wyrobow, co niektorym sie na mozgi rzuca Nic mnie tak nie irytuje jak ktos, kto nie jest w ekipie forum, a czepia sie innych, ze nie przestrzegaja jakiegos tam pktu regulaminu, ktory akurat nikomu krzywdy nie robi.

Ten przepis tez jest smieszny, wystarczy zobaczyc, kto ma w podpisie linka do swojej bizuterii, ale nie do wymiany i juz wiadomo, ze na 99% sprzedaje. Wtedy juz tylko priv albo zerknąć do profilu i zobaczyc jaki jest adres email. Nic prostszego i jestem pewna, ze nie ja pierwsza to wymyslilam. Ale to nie moje forum i martwe przepisy mnie ani ziebia, ani grzeja.
Ciekawska Nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:17   #183
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
POMOCY-jak zrobić?

Wiem, że już taki wątek był, ale myślę, że należy go odświerzyć. więć tak: jak zrobić taką bransoletkę? męczę się już i nie mogę się domyśleć sposobu. może macie jakieś pomysły?
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy

Edytowane przez paulina.t11
Czas edycji: 2007-03-13 o 14:55
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:21   #184
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Więc trzeba było napisać w tamtym wątku żeby go odswieżyć. Zresztą skoro piszesz że taki wątek już był to może tam jest rozwiązanie zagadki?
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:28   #185
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

ANECIAG niestety nie ma takiego "problemu" przeszukałam zanim napisałam posta, żeby nie zaśmiecać forum
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:29   #186
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Na krośnie. Można takie kupić w Empiku, sama nawet posiadam.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:37   #187
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
ANECIAG niestety nie ma takiego "problemu" przeszukałam zanim napisałam posta, żeby nie zaśmiecać forum
Coś gdzieś było o łączeniu koralików w tego typu branzoletkach, ale musisz poszukać. Nie pamiętem jaki wątek to był.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 19:44   #188
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Cytat:
Napisane przez Tońka Pokaż wiadomość
Na krośnie. Można takie kupić w Empiku, sama nawet posiadam.
O coś takiego chodzi?
http://www.allegro.pl/item132882771_..._x_6_6_cm.html
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 20:30   #189
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Dokładnie.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 21:22   #190
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Wiem, że już taki wątek był, ale myślę, że należy go odświerzyć. więć tak: jak zrobić taką bransoletkę? męczę się już i nie mogę się domyśleć sposobu. może macie jakieś pomysły?
Po prostu przekładasz żyłkę, drucik, nitkę (czy co tam masz), przez kolejne koraliki, ale "na zmianę", tzn, jeden koniec nitki z prawej strony a drugi z lewej. Narysowałam to tak schematycznie, mam nadzieję, że będzie zrozumiałe
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 21:45   #191
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Paranoja -> akurat tego typu bransoletki swoim sposoben nie zrobisz. Napewno nie tej szerokosci i raczej na rdusie niz na zylce.

To jest tylko krosno. Mozna je zrobis samemu. Biezesz kartonowe pudelko i wbijasz w nie szpilki w 2 rzedach, owijasz nicia i na trym 'wyplatasz' branse.
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 15:16   #192
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

można na krośnie, a można i tak - więcej roboty i czasochłonne ale w miare proste tym sposobem zrobiłam tą bransoletke http://s56.photobucket.com/albums/g1...gAnch=imgAnch9 korzystając z tej instrukcji http://kimberlychapman.com/crafts/beadsquare.html
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 16:49   #193
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

A tak tez mozna Zapomnialam o stronce kimberly
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 16:58   #194
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Oj, chyba trochę cierpliwości do tego potrzeba.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:14   #195
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Ciekawska Nimfa Pokaż wiadomość
Ano, zdecydowanie jakas dziwna Jeszcze na zadnym forum nie przeczytalam regulaminu Tu jest w ogole jakis regulamin?

Z tego co widze, to jest tu palaca zasada niereklamowania swoich wyrobow, co niektorym sie na mozgi rzuca Nic mnie tak nie irytuje jak ktos, kto nie jest w ekipie forum, a czepia sie innych, ze nie przestrzegaja jakiegos tam pktu regulaminu, ktory akurat nikomu krzywdy nie robi.

Ten przepis tez jest smieszny, wystarczy zobaczyc, kto ma w podpisie linka do swojej bizuterii, ale nie do wymiany i juz wiadomo, ze na 99% sprzedaje. Wtedy juz tylko priv albo zerknąć do profilu i zobaczyc jaki jest adres email. Nic prostszego i jestem pewna, ze nie ja pierwsza to wymyslilam. Ale to nie moje forum i martwe przepisy mnie ani ziebia, ani grzeja.
No i ciekawe dlaczego wiele osób dostało bana. Właśnie tak kombinowali. A jeśli już jesteś na tym forum tzn. że zgodziłaś się przestrzegać regulaminu. Chyba jasne i logiczne? I uwierz mi że nikomu tu się na mózg nie rzuca. Chyba że Ty masz jakiś problem?
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:30   #196
qbek!
Zadomowienie
 
Avatar qbek!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 562
GG do qbek!
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

mi równiez twoja wypowiedź sie nei podoba....
__________________

qbek! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:00   #197
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez qbek! Pokaż wiadomość
mi równiez twoja wypowiedź sie nei podoba....
Kubo, moja czy Nimfy?
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:24   #198
Ciekawska Nimfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 50
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Ale ja wcale nie chce, zeby sie ona Tobie podobala. Ani moja osoba, ani to, co mowie. A problem to maja ci, ktorzy wola sie nasmiewac, manifestowac rąk opadanie i nabijac posty pustym gadaniem itd, niz po prostu naprowadzic "nowa osobe" na wlasciwa droge.
Ciekawska Nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 18:53   #199
qbek!
Zadomowienie
 
Avatar qbek!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 562
GG do qbek!
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

droga Nimfo dziewczyny naprowadzały już tyle razy, ze ile mozna... serwer Wizażu też jest ograniczony
__________________

qbek! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 18:56   #200
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Ciekawska Nimfa Pokaż wiadomość
Ale ja wcale nie chce, zeby sie ona Tobie podobala. Ani moja osoba, ani to, co mowie. A problem to maja ci, ktorzy wola sie nasmiewac, manifestowac rąk opadanie i nabijac posty pustym gadaniem itd, niz po prostu naprowadzic "nowa osobe" na wlasciwa droge.
Więc chyba po to jest regulamin itd. żeby najpierw zapoznać się z zasadami poruszania się po forum. Więc skoro chcesz żeby ktoś Cię naprowadził to przeczytaj regulamin a nie się z niego nabijasz i twierdzisz że te przpisy są śmieszne. Skoro chcesz uczestniczyć w tym forum to niestety musisz się dostosować do regulaminu niezależnie od tego czy jest to dla Ciebie śmieszne czy nie. Gdyby każda nowa wchodząca na forum osoba zakłada wątek: "jak to się robi" to byłby bajzel i dodatkowa robota dla moderatorów. Zresztą w życiu jest ta że chociaż się z czymś nie zgadzamy to zazwyczaj musimy się stosować do jakiś przepisów i regulaminów.

EOT
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:10   #201
Ciekawska Nimfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 50
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Rozumiem Was, ale nie do konca macie racje Skoro nie macie sily juz odpowiadac na setny taki sam temat, to po prostu nie odpowiadajcie, a nie szastacie postami takimi, jak to już wyzej opisalam. Troche konsekwencji.

Aha, wracajac do regulaminow - jak juz mowilam, nigdy nie przeczytalam zadnego i coz, jakos tak sie stalo, ze mimo tego jestem na wielu forach autorytetem i jeszcze z zadnego mnie nikt nie wywalil. Wyciagnijcie z tego wnioski jakie chcecie, ale moge sie z Wami podzielic moim: do egzystencji na forum wymagane jest minimum oglady i inteligencji. Dla pozostalych jest regulamin.

Z mojej strony nie ciagne juz tej rozmowy w tym topiku, bo nie taki jest jego temat. Jesli ktos ma mi jeszcze cos do powiedzenia, zapraszam do kulturalnej rozmowy na priv.
Ciekawska Nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:41   #202
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Ciekawska Nimfa Pokaż wiadomość
Rozumiem Was, ale nie do konca macie racje Skoro nie macie sily juz odpowiadac na setny taki sam temat, to po prostu nie odpowiadajcie, a nie szastacie postami takimi, jak to już wyzej opisalam. Troche konsekwencji.

Aha, wracajac do regulaminow - jak juz mowilam, nigdy nie przeczytalam zadnego i coz, jakos tak sie stalo, ze mimo tego jestem na wielu forach autorytetem i jeszcze z zadnego mnie nikt nie wywalil. Wyciagnijcie z tego wnioski jakie chcecie, ale moge sie z Wami podzielic moim: do egzystencji na forum wymagane jest minimum oglady i inteligencji. Dla pozostalych jest regulamin.

Z mojej strony nie ciagne juz tej rozmowy w tym topiku, bo nie taki jest jego temat. Jesli ktos ma mi jeszcze cos do powiedzenia, zapraszam do kulturalnej rozmowy na priv.
Czyżbyś sugerowała że skoro przeczytałam regulamin to jestem mało inteligentna? Bo tak to zabrzmiało. Zresztą ja już nie zamierzam dalej dyskutować na ten temat. Jak napisałam wyżej: EOT.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 09:57   #203
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Hmm.. ja też przeczytalam regulamin i nie uwazam ze przez to jestem jakaś opóżniona . Wręcz przeciwnie . poprostu chcialam wiedziec co i jak . Zgadzam się z ciekawską nimfą ,, Skoro nie macie sily juz odpowiadac na setny taki sam temat, to po prostu nie odpowiadajcie, a nie szastacie postami takimi, jak to już wyzej opisalam. Troche konsekwencji. ''

Pozdrawiam


igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:12   #204
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Ja nie czytałam. Głównie dlatego, że wiem, jakie zasady panują na forach. Nie floodujemy, nie piszemy bez sensu, nie obrażamy, nie kłócimy się i wiele innych przepisów. A regulamin na forum, na którym głównie przebywam jest dość rygorystyczny i dobrze - od razu przyjęte jest, ze sobie dziękujemy za pomoc, żeby nie nabijać postów zwykłym "dziękuję". Transfer kosztuje, a akurat na tamten dobrowolnie składają się użytkownicy, w tym ja. Więc też mam prawo oczekiwać przestrzegania regulaminu przez innych. Tak gwoli ścisłości, chodzi o papuzie forum.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 17:46   #205
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Znalazłam coś takiego: http://perso.orange.fr/mk.perles/indexfr.htm
Może się przyda.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 18:10   #206
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Ciekawska Nimfa Pokaż wiadomość
Tu jest w ogole jakis regulamin? .
jest i radzę się z nim zapoznać,żeby któregoś razu przy logowaniu nie było niemiłej niespodzianki.

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
A jeśli już jesteś na tym forum tzn. że zgodziłaś się przestrzegać regulaminu.
Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Skoro chcesz uczestniczyć w tym forum to niestety musisz się dostosować do regulaminu niezależnie od tego czy jest to dla Ciebie śmieszne czy nie.
.Nic dodać nic ująć.Koniec tematu.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:58   #207
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

dziękuję wszystkim!!!!!! już znnalazłam sposób dzięki wam!!! na was zawsze można liczyć!!!
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 15:04   #208
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

Ja tam czasami wredna jestem.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 15:19   #209
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: POMOCY-jak zrobić?

wiem ze autorka juz nie potrzebuje pomocy ale ja bym zrobila to tak ze zaczepialabym koraliki o co drugi. robilam takie bransy z roznymi napisami i zawsze w ten sam sposob.
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 14:27   #210
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

No to powróćmy do właściwego tematu i juz się nie kłóćmy .
Pozwolę sobie pokazać fotkę biżu pewnej bardzo utalentowanej Wizażanki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1154689345

Chodzi mi o żyłkę. Skąd taką wytrzasnąć? W sklepie z koralikami nie natknęłam się na nic podobnego i jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że może jest to żyłka wędkarska? Mam jedną na stanie, tylko jest tak poskręcana, że nie mam pojęcia, jak ją rozprostować . Macie jakiś inny pomysł?
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-21 20:29:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.