Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 09:37   #871
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość


Wall Street jest takie wodno papierowe - jak świeżo czerpany jeszcze mokry papier - suszący się na oceanicznej plaży - przesiaknięty Ozonem.

Favkes, dziekuje bardzo .
Musze sie zaczaic w koncu na probki Bond w Quality, ale bede miala uzywanie!
(tylko najpierw musze wydobyc sie z bankructwa, a to troche potrwa ;PP)

A pachne sobie Piment Brulant, mmmm .
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 09:40   #872
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, no co jest?? Wirtualnie stawiam Was do pionu, proszę mi tu się nie nastrajać negatywnie

Tak jest psze Pani


Już mi lepiej, bo testuję L'eau Rare Matale Jak dla mnie świetna alternatywa TfT na lato tylko niestety też w nich wyczuwam popielnicę, co pawda tylko minimalnie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 09:47   #873
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dziewczyny przyznam szczerze,że mam zaległości co do wątku także nie bijcie w razie czego
W każdym razie czuję się okrutnie zmolestowana życiem i zmęczona, nic mi się nie chce... wczoraj pracowaliśmy z grupą do 12 w nocy w stresie,bo papiery się nie zgadzały... to dopiero mój drugi dzień ,a już padam
Dzisiaj ma być podobno jeszcze gorzej


Nie zamulam już i idę pod prysznic... potem będzie testowanko upolowanych L'artisanów i o 15 do roboty
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 09:51   #874
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Jest dużo lepiej - przede wszystkim ustały te napady, no i wiadomo - ogólnie kocur lekko przymulony. Mam nadzieję, że to "tylko" te robale i niedługo wszystko wróci do normy.
No to dobrze. Oby szybko wrócił do zdrowia i kocur, i ten odważny, kto mu będzie przemywał ogon.

Eenax, kolejna wielbicielka Rickmana? Już parę dziewczyn z Wizazu przyznało się, że uwielbia tego aktora. Niedługo w TV będzie lecieć film z Rickmanem "To tylko miłość", dokładnej daty emisji nie pamiętam, ale warto obejrzeć, nie tylko dla wielbicielek Rickmana, bo akurat jego rola w tym filmie jest dość okrojona. W w HP profesor Snape wymiata wszystkich, niestety sceny z nim są dość krótkie i jest ich mało . W V części brakowało mi nie tyle widoku jego gaci, co nieco rozbudowanej sytuacji, którą Harry zobaczył w myślodsiewni - przecież po tej scenie Harry zaczął wątpić w to, czy jego ojciec w istocie był takim ideałem, za jakiego go uważał. A w filmie pokazano parę urywków, z których wynikałoby tylko to, że chłopcy w szkole się pobili - trzeba co chwila stopować film, żeby np. rozpoznać, że jednym z atakujących go był Syriusz. A tu nie chodziło o zwykłą bójkę, tylko o regularne znęcanie się nad biedakiem.

W temacie: Diesel Zero Plus.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 09:54   #875
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
poczytałam na perełkach z allegro o lutkach po poludniu i teraz z zalu mam znow fazę bezsenności..
a pachnę Must Eau Legere
A na którym Ci zależało...?
Miło Cię widzieć na Wizażu, Evee - tak na chwilę wpadłaś czy zostajesz na stałe...? Mam nadzieję, że to drugie.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
dziś Kelly Caleche

Miłego dnia
Takuśna, widzę, że wystawiasz czułki z dołka...?
A odnośnie Kelly Caleche - wciąż zachwyt...?

A ja nie wiem, czym będę pachnieć - najprawdopodobniej testowo i po raz pierwszy globalnie Dzongkha.
Hm - nieco sie obawiam tego spotkania
U mnie mróz i śnieg i powoli wraca mi chęć na słodkie zapachy, co mnie cieszy, bo miałam już wizję wyprzedawania sporej części mojego zbioru.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:10   #876
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
. W V części brakowało mi nie tyle widoku jego gaci, co nieco rozbudowanej sytuacji, którą Harry zobaczył w myślodsiewni - przecież po tej scenie Harry zaczął wątpić w to, czy jego ojciec w istocie był takim ideałem, za jakiego go uważał. A w filmie pokazano parę urywków, z których wynikałoby tylko to, że chłopcy w szkole się pobili - trzeba co chwila stopować film, żeby np. rozpoznać, że jednym z atakujących go był Syriusz. A tu nie chodziło o zwykłą bójkę, tylko o regularne znęcanie się nad biedakiem.

Mnie w V części brakowało wszystkiego: treści, sensu, atmosfery, gry aktorskiej. No i biada temu, kto nie czytał książki (mój TŻ) - nie połapie sie i co chodzi. Wynudziliśmy sie oboje.

Dziś z rańca - jako że mam wolne wzięłam się za testowanie Poeme. Pamiętałam, ze kiedyś mi się bardzo nie podobały. Teraz... nadal uważam, że początek mają straszny - kupa podwiędniętych kwiatów, ale dość ciekawie się rozwijają, wychodzi z nich ciepla słodkawa nutka... Mimo to nie mój zapach raczej
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:31   #877
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Ból głowy trochę zelżał, więc kapnełam na rękę kropelkę Escady Collection z próbki z zamiarem decyzji czy chcę ją kupić (bo akurat jest okazja) czy jednak nie. No i ... jednak nie . Zapach, który rok temu mnie zauroczył - teraz ujawnił swą nutę kompotu śliwkowego o którym pisały Wizażanki, a której wcześniej nie czułam. I jest jeszcze jakaś woskowa nuta w tle. Dla mnie nie wart 300zl (ale jeśli dla kogoś wart - to pędzić od razu na straganik gazetowy ).

I znów dostrzegam kolejną zmianę w swoich gustach zapachowych - wszystkie zapachy ze śliwką, które absolutnie oczarowały mnie rok temu (Poison, Venezia, Sander no 4, Escada Collection) teraz wydają mi się mdłe i nie mogę ich nosić.

I to jest argument potwierdzający, że powinnam poprzestać na małych ilościach perfum - najlepiej na 30-stkach, bo u mnie gust zmienia się jak w kalejdoskopie...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 10:33   #878
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak jest psze Pani


Już mi lepiej, bo testuję L'eau Rare Matale Jak dla mnie świetna alternatywa TfT na lato tylko niestety też w nich wyczuwam popielnicę, co pawda tylko minimalnie


Mi tez się podoba herbaciane Rare Matale Popielnicy nie czuję
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:38   #879
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość


Mi tez się podoba herbaciane Rare Matale Popielnicy nie czuję

Mnie też i pewnie je sobie sprawię na lato
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:41   #880
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Słodkie diamenty Piękny dziś mamy dzień Słoneczko świeci, śnieg się błyszczy... szkoda tylko że temperatura dalej na plusie.

Nevadziu trzymam kciukasy za prackę
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:52   #881
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A tak pozatym z nudów pewnie przejde sie do sasiadki i poczytam sobie taka Sage długoterminową. Sąsiadka juz od dawna chce mi podrzucić "Sage o ludziach Lodu".
Eenax, Sagę o LL można przełknąć, ale szybko. Nie jest to lektura do smakowania, przymyka sie oko na występujące bez przerwy halekinowe zagrania, a opisy seksualnych dokonań bohaterek w tomie trzydziestym którymś- są już nużące, wszystkie na jedno kopyto.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Już parę dziewczyn z Wizazu przyznało się, że uwielbia tego aktora.
Aggie, wiesz, ze to ja
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 10:58   #882
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Aggie, wiesz, ze to ja
I Lullaby_22 (o ile dobrze zapamiętałam dokładnego nicka).
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:00   #883
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
I Lullaby_22 (o ile dobrze zapamiętałam dokładnego nicka).
tak, Lullaby też, wysłała mi jeszcze Rickmana czytającego poezje, ten głos...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:05   #884
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Słodkie diamenty Piękny dziś mamy dzień Słoneczko świeci, śnieg się błyszczy... szkoda tylko że temperatura dalej na plusie.

Nevadziu trzymam kciukasy za prackę
Kasiulko - co za bossssska koszulka
sorka za OT
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:08   #885
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

witam

po sp&%^$#onym do granic możliwości kolosie z matmy stres opadł i można odpocząć

pachnę Envy me i dobrze mi z nim!

Kasiulko, piękny brzuszek w avatarze
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:08   #886
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
tak, Lullaby też, wysłała mi jeszcze Rickmana czytającego poezje, ten głos...
Coooo??? A dlaczego JA nic o tym nie wiem?????
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:11   #887
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Angel nadgarstkowo, globalnie Le Petit Prince- podobno książe ostatnio ze mnie- więc mieszanka w sam raz bo jestem aniołkiem też...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:19   #888
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Właściwie to podcięto mi dziś skrzydła i wtedy dzień poszedł w cholere. Usłyszałam na przerwie szkolenej od koleżanki-nauczycielki trochę starszej " Ten Twój ubiór to do pracy do szkoły się nie nadaje"

Cóż miałam na sobie, czarne rurki, bluzke czarną -dekold łódka, rękawek kimono( nietoperek) i kozaczki szpilki. Pieprznęła to do mnie przy księdzu. Nie wiem dlaczego tylko odpowiedziałam" no widzisz ja z pracy do pracy biegne".
Kasiu nie pozwól żeby jakiś wredny babsztyl tak Ci humor psuł!

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Neoniu, to jakaś zazdrosna dewotka. Nie przejmuj się, kochana
No właśnie

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Strachulcu, trzymam kciuki za kota
Nie jest tak dobrze jak się spodziewałam że będzie, ale kot wygląda i zachowuje się normalnie. Przejdziemy na płukanie dwa razy w tygodniu i zobaczymy za jakiś czas. W końcu leczy się kota, a nie wyniki.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dzisiaj każdy piszę na temat, dziwne
Dawno się to nie zdarzało
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Eenax - nie jesteś sama odkąd pamiętam, cotygodniowa wizyta w bibliotece to dla mnie jak dla niektórych (nie urażając nikogo) coniedzielna msza święta W tym roku nie byłam dwa razy - raz jak strzelił mróz -20 stopni i naprawdę nie chciało mi się wystawiać nosa z domu, a drugi w tzw. Bożociałowy weekend - miałam jeszcze swoje własne nieprzeczytane ksiażki i odpuściłam. Mimo to, przy następnej wizycie panie mnie zapytały, czy aby chora nie byłam....
Biblioteka! Muszę poszukać jakiejś biblkioteki Jak na razie kupowanie książek trochę nam drogo wychodzi bo bardzo szybko czytam i nie jestem zbyt ekonomiczna Mam zresztą w planie nauczenie się wolniejszego czytania
Cytat:
A to, że młodziez i dzieci w dzisiejszych czasach nie czytaja, dla mnie też jest straszne. I tym bardziej jak widzę, kiedy moje rówieśniczki sadzają swoje dzieci przed telewizorem od najmłodszych lat, a o poczytaniu książeczki na dobranoc to tylko od jednej do tej pory słyszałam...
Zalec sobie przed telewizorem i obejrzeć kilka odcinków ulubionego serialu też lubię Czytanie na szczęście wpoiła mi mama i nie zamierzam z tego rezygnować.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
mmmmm .... czekamy na relacje
Nie było aż tak strasznie "Śmigałam" sobie żółtym garbuskiem z automatyczną skrzynią, na razie tylko po Ursynowie. Potem stopniowo będziemy zapuszczać się coraz dalej
Najgorsze było oślepiające słońce - momentami widziałam tylko jasną plamę, ale byłam już po odpowiednie okulary i teraz mnie "oślepiacz" może cmoknąć w

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Eenax, Sagę o LL można przełknąć, ale szybko. Nie jest to lektura do smakowania, przymyka sie oko na występujące bez przerwy halekinowe zagrania, a opisy seksualnych dokonań bohaterek w tomie trzydziestym którymś- są już nużące, wszystkie na jedno kopyto.
Najlepsze chyba były w trzecim, ale mogę już nie pamiętać - czytałam Sagę w podstawówce i wtedy to była niezła atrakcja
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:28   #889
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Siedzę dziś w pracy i z nudów łumieram.
Przy pozycji pionowej chyba trzymają Mnie tylko koledzy, wpadający co chwila sprawdzić czy jeszcze żyję.

A poza tym dowiedziałam ze ze mam bardzo fajna mini spódniczkę (czyt. pas ciążowy nawet nie zakrywający mi pupy) tylko nie potrzebnie do niej ubrałam spodnie.

Za Sage o ludziach "głodu" pewnie sie zabiorę po tym jak ostatnio przeczytałam cale pudło rożnych Harlekinów (z braku Laku i klej dobry) nic Mnie już nie ruszy.

W podstawówce to sie czytało "Pamietniki Funny Hill".
Nawet chyba jestem w posiadaniu wszystkich tomów.
Ale FH to i tak pikuś przy innych ksiazkach. Mam chyba jeszcze gdzieś w piwnicy takie 3 czy 4 z lepszymi opisami.
(Jak by było zainteresowanie na następny sabat mogę przytaszczyć).
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 11:29   #890
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Angel nadgarstkowo, globalnie Le Petit Prince- podobno książe ostatnio ze mnie- więc mieszanka w sam raz bo jestem aniołkiem też...
Anioł i książę o wyglądzie Buki?
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:56   #891
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Najgorsze jest jednak w tym to że niektórzy(nawet wsród moich znajomych jest sporo takich osób) potrafią się tym nawet "szczycić". Dla Mnie przyznanie sie do tego ze przez cała szkołę przeczytało sie 2-3 książki to jest raczej poprostu żenujące i żałosne. Ja czuje sie wśród nich jak jakiś FREEK bo 2-3 książki grubaśne (lub więcej niż 1 tomowe) to ja czytałam tygodniowo. Pani z osiedlowej biblioteki śmiała sie ze mi musi co 2 miesiące kartę biblioteczna nowa zakładać a niektóre osoby od 5 lat maja te sama.
Niestety, gdzieś kiedyś nastała taka moda, że czytanie jest bee i należy być dumnym z tego, że się nie czyta A mnie było wstyd, że nie przeszłam Robinsona Cruzoe (ale dla mnie to naprawdę ciężka lektura). Książki pochłaniałam namiętnie (szkoda, że dziś za mało czasu mam na to, ale na szczęście tramwaje pozwalają na czytanie w nich - w autobusie nie daję rady).
Czekam aż stanieją trochę czytniki do książek elektronicznych, bo niektórych opasłych nie chce mi się wozić, szczególnie jak potem muszę zakupy zrobić (i tak czeka sobie Wahadło Foucaulta na urlop ).

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Biblioteka! Muszę poszukać jakiejś biblkioteki Jak na razie kupowanie książek trochę nam drogo wychodzi bo bardzo szybko czytam i nie jestem zbyt ekonomiczna Mam zresztą w planie nauczenie się wolniejszego czytania
Mnie też ratuje nasze Targowisko książkowe Ostatnio "nabyłam" całkiem spory zapasik (na miesiąc starczy ).

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Jeździłam na wycieczki pod całej Polsce. Alkohol? Owszem piłam u babci do obiadu. Na wszystkich wyjazdach koncertach i zabawach nie piłam albo czasami zdarzało mi sie wypić szklankę (pół puszki) piwa lub z koleżankami na spółkę wino domowej roboty.
To też taka moda - kto więcej wypije i komu uda się przemknąć, albo przeciwnie - komu się więcej dostanie, ale będzie odważny i na następnej imprezie znów wypije.
Ja, z własnego wyboru, pierwszego drinka wypiłam mając 19 lat. Co prawda w domu nie było pozwolenia na alkohol u dzieci, ale ponieważ moi rodzice sami pili bardzo niewiele, więc było to jakieś naturalne, a jak skończyłam 18 lat, to usłyszałam tylko, żebym pamiętała, że nie warto łączyć alkoholi i żebym po alkoholu nie wracała sama na piechotę do domu. I do dziś się tego trzymam

Niestety, to taki wiek, że modzie i rówieśnikom łatwo się ulega...

Ale żeby nie było całkiem OT - Słonik Kenzo pierwszy test globalny...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:12   #892
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Gryx - miejmy nadzieje, ze tablety kotu pomoga.

Sabbath - czytam Twoje posty i sie smieje

Neonko - najlepszy stroj do szkoly to spodniczka w kolanko, taka pod cycki, jakas bluzeczka - moze byc non iron, rajstopki i koniecznie ! koniecznie nieogolone nogi, zeby pod tymi rajstopkami wlosy tworzyly piekne wzory!


Zaraz na siebie cos wleje, naraznie nie mam pomyslu.
Kolezanka sie oburczala na mnie wczoraj, ze sie smialam jak klocila sie z kumplem. Ale to bylo tak debilne, ze mnie rozbawilo.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:14   #893
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
To też taka moda - kto więcej wypije i komu uda się przemknąć, albo przeciwnie - komu się więcej dostanie, ale będzie odważny i na następnej imprezie znów wypije.
Ja, z własnego wyboru, pierwszego drinka wypiłam mając 19 lat. Co prawda w domu nie było pozwolenia na alkohol u dzieci, ale ponieważ moi rodzice sami pili bardzo niewiele, więc było to jakieś naturalne, a jak skończyłam 18 lat, to usłyszałam tylko, żebym pamiętała, że nie warto łączyć alkoholi i żebym po alkoholu nie wracała sama na piechotę do domu. I do dziś się tego trzymam

Niestety, to taki wiek, że modzie i rówieśnikom łatwo się ulega...

Ale żeby nie było całkiem OT - Słonik Kenzo pierwszy test globalny...
Ja pierwsze piwo wypiłam mając 15 lat. I byłam chyba jedną z ostatnich osób, które spróbowały wśród moich rówieśników . Pierwszy kac dopiero na studiach. Moja siostra - na początku gimnazjum Faktycznie to okropnie fajne teraz - upić się, mieć kaca, zebrać ochrzan od rodziców. Jakaś masochistyczna ta młodzież. A moi znajomi podejrzliwie patrzyli, bo na półmetku nie waliłam wódy tylko piłam drinki... Upiłeś się = świetnie się bawiłeś? Kac jest dowodem? Nie będę się katować czymś, co mi szkodzi i nie smakuje, żeby ktoś ograniczony myślał, że jestem fajna...

Pachnę Crystal Aurą. Recenzje uważam za w pełni zasłużone...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:21   #894
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

L'Instant Magic, ciekawe kiedy zużyję te 80 ml ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:21   #895
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ja pierwsze piwo wypiłam mając 15 lat. I byłam chyba jedną z ostatnich osób, które spróbowały wśród moich rówieśników . Pierwszy kac dopiero na studiach. Moja siostra - na początku gimnazjum Faktycznie to okropnie fajne teraz - upić się, mieć kaca, zebrać ochrzan od rodziców. Jakaś masochistyczna ta młodzież. A moi znajomi podejrzliwie patrzyli, bo na półmetku nie waliłam wódy tylko piłam drinki... Upiłeś się = świetnie się bawiłeś? Kac jest dowodem? Nie będę się katować czymś, co mi szkodzi i nie smakuje, żeby ktoś ograniczony myślał, że jestem fajna...

Pachnę Crystal Aurą. Recenzje uważam za w pełni zasłużone...
Alko sprobowalam wczesnie,
Sama tam napilam sie piwa jako 15stka ale nie nawalalam sie.
Moi znajomi w wieku 15 -17 lat przezywali fascynacje picia i lapania zgona. Oowiesci kto ile wypil i ile wyrzygal po weekendzie.
To mnie nie bawilo wcale.
Zreszta do tej pory nie bawi, do kazdej uzywki (no prawie kazdej) podchodze z dystanssem. Moge sie napic, moge zajarac ale nie uzalezniam od stanu upojenia dobrej zabawy.

Moja siostra ma teraz 17 lat (prawie) i chodzi do knajp i klubow, pije piwko bo lubi ale sie nie napiernicza. Zawsze zadzowni z imprezy zeby sie o nia nie martwic.

Przede wszystkim trzeba umiec pic. Znac swoje limitu, reakcje.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:24   #896
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
L'Instant Magic, ciekawe kiedy zużyję te 80 ml ...
Jak noga? Możesz już normalnie chodzić?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:30   #897
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Już mi lepiej, bo testuję L'eau Rare Matale Jak dla mnie świetna alternatywa TfT na lato tylko niestety też w nich wyczuwam popielnicę, co pawda tylko minimalnie
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mi tez się podoba herbaciane Rare Matale Popielnicy nie czuję
Cieszę się, że herbatka przypadła Wam do gustu Ja w niej popielniczki nie wyczuwam, choć obawiałam sie tego bardzo.
Zapach jest z tych harmonijnych, delikatnych i nieprzytłaczających, ale dymiących Na mnie jest bardzo trwały - Harmatan Noir zresztą też i chyba nawet bardziej niż L'eau Rare Matale. Oba zapachy są z rodzaju tych, które im bardziej się poznaje, tym bardziej się kocha

Muszę się w końcu zabrać za Matale PG w wersji edp, czyli Hyperessence Matale. Próbeczka czeka




Pachnę Amethyst Durbano
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:33   #898
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

O, jak pięknie, Homyk i Tulipanka maja identyczną ilość postów, i jeden po drugim! Homyczku, skąd Ty bierzesz te wszystkie próbki???
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:41   #899
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O, jak pięknie, Homyk i Tulipanka maja identyczną ilość postów, i jeden po drugim! Homyczku, skąd Ty bierzesz te wszystkie próbki???
Tulipanko, przybij piątkę

Aggie, fajne próbki mozna zamówić u Wuchsy i na Luckyscent i to prawie każdy zapach, który mają w ofercie
Te od Wuchsy mają przeważnie 2ml i są w atomizerku Z Luckyscent to szklana fiolka z patyczkiem do miziania chyba 1ml.
Przesyłka jest dużo tańsza niż wtedy, gdy zamawiasz flakon
5Euro z Niemiec i 5$ ze Stanów o ile sie nie mylę.
A próbki niszowców na allegro do tanich też przecież nie należą
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 13:28   #900
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Oowiesci kto ile wypil i ile wyrzygal po weekendzie.
Albo ile czasu nie trzeźwiał...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Przede wszystkim trzeba umiec pic. Znac swoje limitu, reakcje.
I to jest całe sedno.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.