Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 10:22   #1051
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A mnie kto do pionu doprowadzi. Mam wątpliwośći co do Padpy... Ech.
Ewa, no cos Ty? Poczekaj moze na inna pogode, na slonce?
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:24   #1052
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A mnie kto do pionu doprowadzi. Mam wątpliwośći co do Padpy... Ech.
Daj jej jeszcze szansę, a jak cię zawiedzie to po prostu puść ją w świat
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:34   #1053
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Witajcie, mam kilkustronicowe zaległości, ale powoli nadrabiam, ostatnio jestem ciągle w rozjazdach. A że net nie zawsze działa to inna sprawa. Zaraz zmykam oglądac suknieslubne ze szwagierką, wypatrzyła jakąś z Agnes-u i jesli jej podpasuje i nam to bedzie z tej firmy. Swoją drogą to ja miałam zAgnes-u i byłam bardzo zadowolona. Moja sukienkę mozna zobaczyc na foum MM z makijażem slubnym.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pachnę L'instantem Magikiem z próbki a na łapce zainstalowałam sobie słodką małą bransoletkę z czarnych i perłowych koralików przepasaną kokardką z Guerlainowskiej kampani promocyjnej L'instanta Magika. Zapach jest piękny do kwadratu i kiedyś będzie mój
Jest cudny i będę go mieć na 100%
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:35   #1054
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Basiu
Przesylam moc najserdeczniejszych zyczen spelnienia wszystkich marzen i aby otaczali cie tylko dobrzy ludzie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (28,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happy birthday20.jpg (2,9 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szampan 12.jpg (2,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jose.jpg (19,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04225448614.jpg (27,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04570471106.jpg (48,8 KB, 3 załadowań)
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:37   #1055
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Kota ja Cie doprowadze
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Kota - niestety nie znam zapachu - nie pomogę, nuty są obiecujące - ale że postanowiłam już dawno - żadnych zakupów w ciemno - to nie mam rozterek - nie wąchałam Padzi ... nie wiem czyżałować czy się cieszyć
Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Ewa, no cos Ty? Poczekaj moze na inna pogode, na slonce?
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Daj jej jeszcze szansę, a jak cię zawiedzie to po prostu puść ją w świat
To co, mam stać w pionie... Stoję. Jutro zobaczę, jaka jest całkowicie globalnie.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:38   #1056
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Dzis pachnę zblizajaca sie angina.

Kola, trzymaj się i nie daj się angienie


Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A mnie kto do pionu doprowadzi. Mam wątpliwośći co do Padpy... Ech.

Kota, daj jej jeszcze szansę ja ją testowałam dwa razy i za każdym razem rozkwitała inaczej


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Na począrku przygody z różami Burzujki były super bo nie mozna sobie nimi zrobić krzywdy Ale teraz nie chce mi się młucić pędzlem kilka minut

Tak samo myślę, do nauki i tzw. mocnej ręki są jak znalazł.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:53   #1057
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Musze nadrobic watek....

Sabbath - rozbawiaja mnie Twoje posty w sposob absolutnie pozytywny, masz dar do pisania Lubie Cie czytac

Dzis spotkanie z szefem, szefowa i znow poruszanie totalnie bzdurnych problemow. Strata czasu.

Bede pachniec sciana slodyczy czyli L de LL to moze sie zadusza i szybciej opuszcze to biuro.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 10:57   #1058
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
To co, mam stać w pionie... Stoję. Jutro zobaczę, jaka jest całkowicie globalnie.
Na razie postój, nikt cię nie pogania - poczekasz, zobaczysz co będzie dalej
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:05   #1059
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Favkes, mnie się trzecia najbardziej podoba, ale rzeczywiście będzie najbardziej pracochłonna.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
To prawda w sklepach jest coraz gorzej, same plastikowe szmatki, a jak jest coś fajnego to kosztuje Sama na razie odpuściłam zakupy ciuchowe, ale powinnam kupić sobie spodnie i parę bluzek, ale to szukanie mnie przeraża
Czasem można znaleźć coś fajnego polskich firm (tu chyba dziewczyny z Łodzi mają najłatwiej ). W Krakowie jest m.in. producent kostiumów i płaszczy. Czasem to standard, ale czasem płaszcze mają naprawdę ciekawe.

A w temacie - na razie Słoniem ze swetra, a na skórnie niczym, bo się wybieram do ciężarnej siostry, to nie chcę jej zadusić (wolę nie testować reakcji na niej)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:08   #1060
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Znam to - cały mój wczorajszy dzień taki był, dziś wieczorem ciut mi przeszło pa paru wątkach. Czasem tak musi być - ja swojego TŻ też uczę, że czasem po prostu tak muszę, a on musi to znieść (choć na razie nie najlepiej mu to idzie - bo czuje się winny, że to na pewnego przez niego, bo albo coś zrobił, albo czegoś nie zrobił).
Mam wrażenie że mój TŻ ma podobnie - nie wie co ma zrobić żebym przestała płakać, nie wie jak mi pomóc i to go czasem przerasta.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Przypomnij mu kiedyś, jak będzie chciał sam posiedzieć. I zapytaj czy nie może zrobić tego jak Ciebie nie będzie w pobliżu... U mnie zadziałało za trzecim razem - nie pyta czy muszę, nie pyta, czy nie mogę kiedy indziej, ale widzę, że cały czas uważa, że to przez niego. Nawet jak przez cały tydzień był cudowny i jestem ostatnią osobą, która go o coś posądza
Na razie jak za karę się dla niego dzisiejszy dzień ułożył Godzinę temu kupiliśmy bardzo oczekiwany nowy telewizor a teraz musiał pojechać do pracy i potem jedzie do domu - wraca nad ranem w niedzielę
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Strachulcu - umiejętność płakania to wielka rzecz. To taki system emocjonalnego samooczyszczania organizmu.
Dopiero kiedy przestajesz potrafic płakać, pora zacząc się zastanawiac nad sobą...

Będzie lepiej.
Już jest trochę lepiej Rano w klinice wyglądałam tak, jakbym to ja potrzebowała kroplówki, ale psychicznie zaczynam się uspokajać
Cytat:
Dziś moje biedactwo dzwoniło i żaliło się, że okropnie w tej Irlandii wilgotno i że katarek złapało, że jedzonko niesmaczne, krewetki tłuste, że rano musi wstać wczesnie, bo na wycieczkę jadą, że do pubów każą mu chodzić, piwo pić...
To straszne, naprawdę.
I Ty go puściłaś na taką poniewierkę?
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Rachelo, Rozowy Strachulcu zycze, aby wasze zwierzaczki wyzdrowialy jak najszybciej!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zaliczylam lekarza chorób pluc Niestety znowu spotkam się z nim wkrótce.
Co się dzieje?
Cytat:
Favkes wybralabym pierwszy wariant albo drugi.
Mi się też te dwie fryzury najbardziej podobają
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
w piątek Olka ma prześwietlenie płuc, bo antybiotyki nie pomagają, mnie zresztą też czeka tyle że krtani, bo ostatnio tracę głos średnio raz na tydzień, teraz też ostatkiem sił skrzeczę okropnie
Życzę Wam obu dużo zdrowia
Cytat:
czy nie uważacie, że jakaś ciężka jesień w tym roku
Zecydowanie tak.
Ja nawet nie mam siły się zająć szukaniem pracy

Basiu, stu pachnących lat
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:19   #1061
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

dzięki dziewczyny , trzymam się jakoś , chociaż okoliczności niesprzyjające

Kota, jak Ci się Pad znudzi, stoje pierwsza w kolejce PIONOWO oczywiście

SpanishMyszko, Theo jeszcze do mnie nie dotarła, jak tylko będzie, dam znać i odsyłam, pieniądze mam juz na koncie, dziekuję


PS. co do ubrań, to ja mam takie same odczucia i wrażenie, że coraz gorzej jestem ubrana, bo wszystko co dobre gatunkowo, jest horrendalnie drogie i często gęsto nieadekwatne wcale cenowo moim zdaniem

na szczęście, w kwestii ubrań z gatunku eleganckich i wyjściowych w Olsztynie szyje takowe Modart, który ma tutaj sklep fabryczny i masę przecen, ostatnio kupiłam piękną taftową spódnicę i marynarkę do kompletu za 75 zł, oraz płaszcz wełniany za 50 zł !!!
czaję się jeszcze na komplet garniturowy klasyczny szary melanż, ale to na święta sobie sprawię w prezencie, bo jest droższy, gdyż z bieżącej kolekcji
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 11:42   #1062
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
SpanishMyszko, Theo jeszcze do mnie nie dotarła, jak tylko będzie, dam znać i odsyłam, pieniądze mam juz na koncie, dziekuję
Dziękuję bardzo za informacje
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:51   #1063
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Basiu, wszystkiego najlepszego i duuuużo zdrowia przede wszystkim!


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Fuj - ja też nie lubię czystej wódki
Teraz mnie szlag trafia, bo muszę odpowiadać na zadawane z przekąsem pytania typu "czy naprawdę piłam coś, czy tylko udawałam" No comment... Aż się prosi, żeby powiedzieć, że przecież nie będę piła, jak jestem w ciąży. Ale by huczało od plotek

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Podobno dobrze jest wcześniej poćwiczyć na kurczaku, ja się boję właśnie tego że się zawaham i że ona to wyczuje
To chyba dobre założenie.
Kurczak niestety nic nie daje... Żywy zwierzak to jednak całkiem inna historia. Mogę Ci tylko poradzić, żebyś za pierwszym razem wbijała się w "dalszy" odcinek łapki. Jak nie wyjdzie, to będziesz mogła próbować wyżej wciąż na tym samym naczyniu. W drugą stronę ta sztuczka się nie uda

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Trzymam więc, Truskawko kciuki za pomyślne próbkowe łowy

Dziękuję Łowy będą musiały poczekać do przyszłego roku, na razie mam zamiar rozkosznie zrujnować się na prezenty

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Średnio.
Wygląda teraz jak siedem nieszczęść, wymęczona, wygnieciona, obolała; aż serce ściska. Ogonek zasmarowany specyfikami, dostaje antybiotyk rozdziubany w gerberku (kurczak z warzywami ;]) i lakcid. W piątek kontrola. A ja ciągle w panice, że zamiast poprawy będzie pogorszenie i moją dwuletnią kupkę nieszczęścia czeka amputacja ogonka
Biedna Kluska. Trzymam kciuki

Zuziu, Angel, Strachulcu, Dreamer Nie smućcie się więcej niż to konieczne i adekwatne

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No właśnie.
Nie tylko nie robisz mu już krzywdy, ale dodatkowo da Ci to szansę na to, by kiedyś udzielić pomocy zwierzakowi, który jeszcze będzie jej potrzebował.
Czasem człowiek, który chce być dobry nie może pozwolić sobie na to, by być miękkim.
Nie masz powodów do tego, by czuć się źle, czy sastanawiać nad własną wrażliwością. Po to jesteśmy ludźmi, by rozum kontrolował natutralne odruchy.
Czytałaś "Diunę"? Tam Bene Gesserit Gaius Helena Mohian mówi bardzo mądre rzeczy o znoszeniu bólu. Dla mnie dotyczy to i bólu psychicznego.
No właśnie bywa, że ktoś znajomy mnie pyta o studia (szczególnie namiętnie dopytując się o takie rzeczy jak prosektorium właśnie. W sumie nie takie to dziwne - nie wszyscy mają szansę w ogóle tam zajrzeć). No i jak odpowiadam, to patrzą jak na potwora... Pytanie "I co, nie chciało ci się płakać?" jak opowiadałam o sekcji pieska z wypadku dało mi do myślenia. Popatrzyłam na pytającą osobę ze zdumieniem... No nie, nie chciało się... I przestraszyłam się, że właśnie stałam się zupełnie niewrażliwa.

A "Diunę" będę musiała przeczytać I Pratchetta (gdzie było o smoczej fizjologii?)


Favkes, najfajniejsza jest chyba druga fryzura (kurczę, gdybym odważyła się ściąć włosy to sama bym taką zrobiła I ufarbowała na kolor jak na trzecim zdjęciu...)

Kardiolog zanim Cię odeśle pewnie skieruje Cię na jakieś badania dodatkowe. A kolejki niestety są nieziemskie Sama niedawno zaliczyłam tour po lekarzach związany z omdleniem... Na echo serca czekałam pół roku. Żeby się dowiedzieć, że jestem zdrowa jak ryba...

wszystkich chorych

Pachnę Blonde
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:52   #1064
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Wszystkim chorym, smutnym, majacym w planach wizyte u lekarza przesylam wirtualne

Zycze milego dnia!
_______
Dzis w temacie piekna Sequoia
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:01   #1065
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Kurczak niestety nic nie daje... Żywy zwierzak to jednak całkiem inna historia. Mogę Ci tylko poradzić, żebyś za pierwszym razem wbijała się w "dalszy" odcinek łapki. Jak nie wyjdzie, to będziesz mogła próbować wyżej wciąż na tym samym naczyniu. W drugą stronę ta sztuczka się nie uda
Dobrze wiedzieć, ale ja na dożylne się jeszcze nie rzucam. Na razie nawadnianie podskórne będziemy w domu uskuteczniać.
Wiem że niezbyt prawidłowo piszę o tym "kroplówka"

I żeby tak totanie nie off-topować - pachnę Mira Bai
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:05   #1066
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zycze milego dnia!
Mariolu , dziękuję i wzajemnie.

Siedzę w domu i nudziło mi się strasznie, ale teraz ożywiłam się bardzo, bo pachnę Gaiac. Podkradłam komuś kropelkę, no dobrze dwie
Jeśli, ktoś zostawia takie cudo na półce w łazience, to musi go spotkać jakaś kara. Prawda?




Kola, zdrowia życzę

Basiu, spełnienia marzeń

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2007-11-29 o 12:12
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:06   #1067
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5909068] Jeśli, ktoś zostawia takie cudo na półce w łazience, to musi go spotkać jakaś kara. Prawda?

[/quote]
Oczywiście
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:25   #1068
Miśka.S.
Raczkowanie
 
Avatar Miśka.S.
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 131
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Strachulcu, Rachelo, Gryxsie-duuuuuuuzo zdrowia dla waszych zwierzaczków..bo jak zwierzak choruje, to cały dom jest smutny
Moja Koka też ciągle jeszcze nie w takiej formie,jak bym sobie ( a głównie Jej )życzyła, wczoraj jakaś smutna i nie w formie była

Strachulcu, nie wiem, czy Ci wet o tym powiedział,ale podgrzej płyn do nawadniania (płukania) Koty. Jak nawodnisz zimnym, będa dreszcze i wychłodzenie ciała.

Basiu, wszystkiego naj, naj ...zdrowia, uśmiechu na twarzy i samych życzliwych ludzi wokół !!! Miło wiedzieć,że nie tylko ja jestem "ryczacą czterdziestką "
__________________
----------------------------------------------------------------------
Moje futrzaki najmilsze -airedale terriery
Miśka.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:26   #1069
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Favkes, najfajniejsza jest chyba druga fryzura (kurczę, gdybym odważyła się ściąć włosy to sama bym taką zrobiła I ufarbowała na kolor jak na trzecim zdjęciu...)

Kardiolog zanim Cię odeśle pewnie skieruje Cię na jakieś badania dodatkowe. A kolejki niestety są nieziemskie Sama niedawno zaliczyłam tour po lekarzach związany z omdleniem... Na echo serca czekałam pół roku. Żeby się dowiedzieć, że jestem zdrowa jak ryba...

wszystkich chorych

Pachnę Blonde
Truskaweczko - dzięki - tak chyba zrobię - jak sie uda to się obfotografuję po " zawodach" i się pochwalę
Co do badań - to ja chętnie poczekam na echo serca pół roku - czy na jakiekolwiek inne badanie - byle tylko dowiedzieć się, że jestem zdrowa
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 12:31   #1070
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, ale ja na dożylne się jeszcze nie rzucam. Na razie nawadnianie podskórne będziemy w domu uskuteczniać.
Wiem że niezbyt prawidłowo piszę o tym "kroplówka"

I żeby tak totanie nie off-topować - pachnę Mira Bai
To naprawdę nie masz się czym martwić Zastrzyki podskórne są najłatwiejsze technicznie do zrobienia i właściwie jeszcze nie spotkałam zwierzaka, którego by to bolało Tylko nie właduj więcej niż 20 ml w jedno miejsce Wszystko będzie dobrze.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:32   #1071
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Miśka.S. Pokaż wiadomość
Strachulcu, nie wiem, czy Ci wet o tym powiedział,ale podgrzej płyn do nawadniania (płukania) Koty. Jak nawodnisz zimnym, będa dreszcze i wychłodzenie ciała.
Dziękuję, wiem o tym Teorię mam coraz lepiej opanowaną, gorzej z praktyką. Może w niedzielę spróbuję w klinice pod okiem weterynarza
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
To naprawdę nie masz się czym martwić Zastrzyki podskórne są najłatwiejsze technicznie do zrobienia i właściwie jeszcze nie spotkałam zwierzaka, którego by to bolało Tylko nie właduj więcej niż 20 ml w jedno miejsce Wszystko będzie dobrze.
20 ml? Ona ma po 200 - 250 dostawać.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:42   #1072
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Oczywiście
Strachulcu , dziękuję za wsparcie emocjonalne, tego mi było trzeba

Zdrówka dla zwierzaka życzę

Tymeno, a jeśli chodzi o róż, to polecałabym testy Irreelle Blush Silky Cheek Colour -Chanel . Posiadam kolor 60 BE – BOP, chłodny, rozświetlający i dość jasny. Jestem z niego bardzo zadowolona.

A co do Rousse, to prawda co prawi Mariola, w cieple rozwija się znacznie piękniej
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:44   #1073
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Basiu - Wszystkiego dobrego!

Favkes - trzymam kciuki za wizytę u kardiologa - żeby wszystko było dobrze! (za fryzjera nie muszę, bo takiej ładnej kobicie na pewno wyjdzie super fryzurka).

Strachulcu - dasz sobie radę, będzie dobrze!

macie rację, ta jesień wyjątkowo ciężka - nic mi się nie chce, wydaje mi się, ze taka pogoda jest już od co najmiej pół roku - dłuży się niesamowicie....
Ogólnie stupor mnie ogarnia :/


Pachnę dziś resztka Alchimie z próbeczki i zaraz znikam na pocztę po moja Theo
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:53   #1074
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Teraz mnie szlag trafia, bo muszę odpowiadać na zadawane z przekąsem pytania typu "czy naprawdę piłam coś, czy tylko udawałam" No comment... Aż się prosi, żeby powiedzieć, że przecież nie będę piła, jak jestem w ciąży. Ale by huczało od plotek
Na pewno Takie wiadomości są zazwyczaj najchętniej rozpowiadane.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:55   #1075
NoEmI 220
Przyczajenie
 
Avatar NoEmI 220
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 4
GG do NoEmI 220
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Ja uwielbiam D&G light blue i Gucci eau de perfum 2
NoEmI 220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:59   #1076
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5909367]Strachulcu , dziękuję za wsparcie emocjonalne, tego mi było trzeba

Zdrówka dla zwierzaka życzę

Tymeno, a jeśli chodzi o róż, to polecałabym testy Irreelle Blush Silky Cheek Colour -Chanel . Posiadam kolor 60 BE – BOP, chłodny, rozświetlający i dość jasny. Jestem z niego bardzo zadowolona.

A co do Rousse, to prawda co prawi Mariola, w cieple rozwija się znacznie piękniej[/quote]


Właśnie nad nim dumam Kijanko i nad Joues Chanel też rozmyślam
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:05   #1077
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Pachnę dziś resztka Alchimie z próbeczki
Ja tez dzisiaj Alchimie i równiez z próbki
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:09   #1078
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Właśnie nad nim dumam Kijanko i nad Joues Chanel też rozmyślam
Joues na KWC zbiera same dobre recenzje, tylko mnie martwi jego różany zapach. Mam jedna szminkę Chanel Rouge Hydrabase , która zajeżdża mi pod nosem różami , co mnie czasami doprowadza do szewskiej pasji.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:15   #1079
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Właśnie nad nim dumam Kijanko i nad Joues Chanel też rozmyślam
Tymeno, nr 44
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:25   #1080
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Przede wszystkim serdeczne życzenie upojnego życia pełnego jeszcze upajających zapachów

w temacie NICZYM nie pachnę, dzisiaj już całkiem straciłam głos, tak mnie drapie, że nawet poranna kawa męża była jak wyziewy z niemytej paszczy smoka
a jeszcze mam z córką 2 wizyty lekarskie dzisiejszy dzień będzie koszmarem
Madlaine zycze szybkiego powrotu do zdrowka

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny.
Chyba jutro oleję wykłady i posiedzę w domu z Kluską, poobserwuję ją...

---

Eau d'Iparie + Pocałunek Smoka.
Rachelo posiedz, posiedz

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dobranoc

smutno mi
Angel

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Pachnę dziś Pure Poison, to znaczy mam nadzieję, że pachnę, bo ich nie czuję przez paskudne grypsko! W przypływie złego nastroju wysyłam w świat Glorię, a drugi w kolejce czeka ekstrakt Voile d'Ambre. Ciekawe, kiedy zacznę żałować

Ehh, nie ma to jak urodziny i andrzejjki w łóżku Człowiekowi "gupie" pomysły do głowy jak widać przychodzą ...
Basiu wszystkiego naj, naj.....

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość


Pachnę dziś eau de Merveilles

Ide dziś do fryzjera i do kardiologa nieżły zestaw

Nie wiem którą fryzurkę wybrać - koloru własów nie mam zamiaru zmieniać. pomożecie ? Ostatnie zdjęcie to ja
Favkes mnie sie strasznie podoba fryzura nr 2


a w temacie -dzisiaj Cristobal


to jest straszne. od dluzszego czasu marzylam o OI. tak mnie sie podobal ten zapach. wczoraj zapodalam sobie kropelke w ramach testow i przypomnienia zapachu poniewaz chcialam sobie kupic malutka 30-stke. i co? wylazi mi cos okropnego z OI. czy to jest mozliwe, zeby skora sie zmienila.....ni e wiem co mam zrobic....
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.