Dziwny pierwszy raz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 20:00   #1
atmosphere89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Question

Dziwny pierwszy raz.


Witam Dziewczyny, jestem tutaj nowa i pisze dlatego, bo mam pewne watpliwosci ktorych chcialabym sie do konca pozbyc.
Otoz w skrocie to wczoraj przezylam pierwszy raz z moim chlopakiem. Spodziewałam sie wielkiego bolu i krwi, jednak nie czulam niczego - doslownie! Szczerze mowiac to zastanawialam sie czy on juz "wszedl" (On sie pytal czy mnie boli, no a mnie troche glupio bylo zapytac "A jestes juz w srodku"??). Zdziwilo mnie to troche, bo nawet jezeli nie spodziewalam sie ze bedzie mi przyjemnie, to sadzilam ze jednak COS poczuje.. A druga sprawa jest taka, ze ciagle mam schiza ze bede w ciazy. Probuje sobie wmowic, ze to niemozliwe, bo biore tabletki antykoncepcyjne! Nawet dzwonilam do jednej p. ginekolog (z pytaniem czy jest szansa zebym byla w ciazy i pytalam ja nawet o tabletki "po") ktora wrecz wysmiala mnie pytajac "to skoro bierze pani tabletki to po co pani dzwoni?". No i wlasnie siedze i caly czas sobie wkrecam: "ze moze akurat ja zajde w ciaze przy tabletkach", "ze dzis akurat mam dzien owulacji" itd. Moze to wszystko dlatego ze to byl pierwszy raz? Po prostu za bardzo sie wszystkim zestresowalam i sa tego skutki? No i caly czas mysle czy nie wziac tej tabletki "po" zeby sie juz nie denerwowac.. Doradzcie dziewczyny!
atmosphere89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:11   #2
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Jak możesz mieć owulację skoro bierzesz tabletki?
Myślę,że po prostu nie dojrzałaś do współżycia
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:20   #3
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Jak możesz mieć owulację skoro bierzesz tabletki?
Myślę,że po prostu nie dojrzałaś do współżycia
Zgadzam sie w pelni z przedmowczynia.

Mi sie wydaje, ze ludzie gotowi na wspolzycie seksualne, powinni byc tez gotowi aby poniesc wszelkie jego konsekwencje. A skoro Ty az tak panicznie boisz sie ciazy to moze lepiej z tym poczekac?
Pisze to w dobrej wierze, nie chce Cie ganic ani pouczac. Po prostu radze.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....

Edytowane przez Cannabis84
Czas edycji: 2008-07-22 o 20:21 Powód: błąd
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:23   #4
AleToJuzBylo
Raczkowanie
 
Avatar AleToJuzBylo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

To czy podczas pierwszego razu występuje ból czy krwawienie to każdej z nas indywidualna sprawa. U mnie te elementy wystąpiły, u mojej koleżanki podobnie jak u Ciebie- nic. Ogólnie to określiła to tak "nawet nie poczułam kiedy we mnie wszedł!", a też była nastawiona na ból i krew. A co do Twojego drugiego zagadnienia, to tabletki antykoncepcyjne bierze sie wlaśnie po to żeby w ciąże nie zajść. Jezeli zawsze będziesz się tak schizowala to odechce Ci sie jakiegokolwiek baraszkowania, bo cały czas się będziesz stresowała. Pomyśl sobie tak: stosowanie prezerwatywy zabezpiecza w 68% przed ciążą. Natomiast Tabletki antykoncepcyjne 98,9%. Poza tym jeśli dobrze tabletki stosujesz to praktycznie niemozliwe jest żebyś zaszła w ciąże. Ja przynajmniej nigdy nie słyszalam ani nie czytałam o takim przypadku.
__________________
Tak wcześnie...
... a już tak śmiesznie^^
AleToJuzBylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:26   #5
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Pewnie nie zadowoli Cie ta odpowiedź ale zgadzam sie z przedmówczyniami
Jeśli sie zabezpieczyłaś przed ciąża, a mimo to boisz sie jej to może nie jesteś jeszcze na to gotowa...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:26   #6
atmosphere89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Dzieki Dziewczyny za odpowiedz. Przyznam, ze sama zastanawiam sie czy bylam na to gotowa i mysle ze nie, no ale stalo sie i nie odwroce tego teraz. Po prostu chlopak mnie namowil, chcialam zeby mu bylo dobrze (i bylo) a mnie troche mniej.. I teraz pozostaje tylko pytanie czy jest sens truc sie ta tabletka "po"?
atmosphere89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:28   #7
atmosphere89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Ok Dziewczyny, dzieki uspokoilyscie mnie troche A z dalszym wspolzyciem to zobaczymy, bo chyba faktycznie nie jestem na to gotowa i moze warto poczekac, zebym nie musiala sie tak schizowac co miesiac. Pozdrawiam
atmosphere89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 20:30   #8
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Absolutnie nie bierz tabletki "po". To calkiem nie potrzebne. Glowa do gory.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:30   #9
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w pelni z przedmowczynia.

Mi sie wydaje, ze ludzie gotowi na wspolzycie seksualne, powinni byc tez gotowi aby poniesc wszelkie jego konsekwencje. A skoro Ty az tak panicznie boisz sie ciazy to moze lepiej z tym poczekac?
Pisze to w dobrej wierze, nie chce Cie ganic ani pouczac. Po prostu radze.
Czyli co - powinna czekać do 30, aż bedzie ja stać na dziecko?

A co do 1 razu też tak miałam - zero krwi, bólu, nic - ale to chyba lepiej
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:31   #10
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez AleToJuzBylo Pokaż wiadomość
Pomyśl sobie tak: stosowanie prezerwatywy zabezpiecza w 68% przed ciążą. Natomiast Tabletki antykoncepcyjne 98,9%.
Skąd te statystyki?
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:35   #11
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez atmosphere89 Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny za odpowiedz. Przyznam, ze sama zastanawiam sie czy bylam na to gotowa i mysle ze nie, no ale stalo sie i nie odwroce tego teraz. Po prostu chlopak mnie namowil, chcialam zeby mu bylo dobrze (i bylo) a mnie troche mniej.. I teraz pozostaje tylko pytanie czy jest sens truc sie ta tabletka "po"?
I to był błąd,powinnaś dojrzeć do tego i być pewna,ale pamiętaj to że zrobiłaś z nim to raz nie zmusza cię żebyś nadal to robiła,myślę że powinnaś zrobić sobie przerwę i poczekać aż będziesz pewna na 100% że tego chcesz
A co do tabletki po to absolutnie się nią nie truj,nie ma takiej potrzeby,w tych tabletkach jest bardzo duża ilość hormonów,co bardzo inwazyjnie wpływa na organizm,w ciąży na pewno nie jesteś
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę






Edytowane przez malenka294
Czas edycji: 2008-07-22 o 20:38 Powód: literówka
malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 20:43   #12
martiina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kce
Wiadomości: 112
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Oj tam nie dojrzała odrazu... Nie bądźcie takie rygorystyczne! Stało się i już, widać że dziewczyna wyciągnęła wnioski.
Strach jest paraliżujący, ale naprawdę nie masz się czym martwić! I nie ma sensu brać tabletki "po". Poczekasz do okresu, będzie wszystko ok (napewno!) i nabierzesz zaufania do tej metody. Ale to musi trochę potrwać
Będzie ok
__________________
Aa, aa widzę, ja widzę
Jak uśmiech zamieniony w słońce
Wysusza promieniem twe łzy...

Edytowane przez martiina
Czas edycji: 2009-09-08 o 19:09
martiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:49   #13
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez atmosphere89 Pokaż wiadomość
Ok Dziewczyny, dzieki uspokoilyscie mnie troche A z dalszym wspolzyciem to zobaczymy, bo chyba faktycznie nie jestem na to gotowa i moze warto poczekac, zebym nie musiala sie tak schizowac co miesiac. Pozdrawiam

właśnie i pamiętaj nie rob tego tylko dla niego...i teraz kiedy macie pierwszy raz za sobą to nie znaczy, że nie możesz sie wycowafac
pozdrawiam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:00   #14
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Czyli co - powinna czekać do 30, aż bedzie ja stać na dziecko?
Skad ta interpretacja?
Mialam na mysli to, ze skoro ktos decyduje sie na seks, to powinien liczyc sie z tym, ze konsekwencja tego moze byc dziecko. A nie potem rwac sobie wlosy z glowy czekajac na okres...
I nie mam tu na mysli tylko Autorki. Po prostu rece opadaja czasem jak sie czyta takie watki w ktorych nastolatki z blagalna niemalze prosba zwracaja sie do Wizazanek z pytaniem "czy moge byc w ciazy???"...
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:08   #15
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Skad ta interpretacja?
Mialam na mysli to, ze skoro ktos decyduje sie na seks, to powinien liczyc sie z tym, ze konsekwencja tego moze byc dziecko. A nie potem rwac sobie wlosy z glowy czekajac na okres...
I nie mam tu na mysli tylko Autorki. Po prostu rece opadaja czasem jak sie czyta takie watki w ktorych nastolatki z blagalna niemalze prosba zwracaja sie do Wizazanek z pytaniem "czy moge byc w ciazy???"...
Ja przez kilka lat stersowałam się - mimo zabezpieczeń - czy bede w ciązy, czy nie, no bo jednak na dziecko trzeba miec pieniądze, no i swoje własne mieszkanie, bo nie miałabym zamiaru wychowywac dziecka mieszkając z rodzicami. A stres po 1 razie jest na pewno spory.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:21   #16
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Lepiej nie bierz tabletki 'po' bo z tego co wiem jest potwornie szkodliwa.Jak bierzesz tabletki anty to w ciazu nie bedziesz.
Ja mam 1szy raz jeszcze przed soba,ale wydaje mi sie ze taki stres o ciaze jest normalny po pierwszym razie.
I bardzo Ci zazdroszcze,ze Ciebie nie bolalo..Ciesz sie ja sie hamuje ze zrobieniem "tego" z moim TŻ glownie ze wzgledu na potworny bol,nie chce mu tam zemdlec albo sie poplakac..:P
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:55   #17
atmosphere89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Wlasnie przypomnialam sobie cos co sprawilo ze dostalam jeszcze wiekszego schiza okazalo sie ze pominelam 1 tabletke z blistra i zrobilam 8 dni przerwy zamiast 7! No i nie wiem czy to ma jakies znaczenie i czy ochrona przed ciaza mogla byc mniejsza? bo na opakowaniu jest napisane ze jezeli w 1 tyg. zapomni sie przyjac tabletki to przez nast. tydzien trzeba stosowac jakies inny metody anty. No a my nic nie stosowalismy..
atmosphere89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:01   #18
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Moze idz jutro do gin. spytac o porade zamiast sie zadreczac? bedzie ok:P.
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:51   #19
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez atmosphere89 Pokaż wiadomość
Wlasnie przypomnialam sobie cos co sprawilo ze dostalam jeszcze wiekszego schiza okazalo sie ze pominelam 1 tabletke z blistra i zrobilam 8 dni przerwy zamiast 7! No i nie wiem czy to ma jakies znaczenie i czy ochrona przed ciaza mogla byc mniejsza? bo na opakowaniu jest napisane ze jezeli w 1 tyg. zapomni sie przyjac tabletki to przez nast. tydzien trzeba stosowac jakies inny metody anty. No a my nic nie stosowalismy..
Z tego co wiem, pominięcie ostatniej tabletki to najmniejszy problem- mogłabyś się martwić gdybyś zapomniała w środku -jak np. ja.. nawet nie pamiętałam z którego dnia nie wzięłam- nie patrzyłam w ogóle na dni tyg :P jak tylko zauważyłam wzięłam tę pominiętą i jak na razie dziecko się nie zapowiada ;] Teraz jestem już bardziej uważna :P
Tak czy inaczej myślę, że ochrona przed ciążą rzeczywiście jest mniejsza, ale chyba nie na tyle byś zaciążyła [jeśli jednak tak to masz duże szanse na wygraną w totka :P]
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 12:14   #20
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez atmosphere89 Pokaż wiadomość
No i caly czas mysle czy nie wziac tej tabletki "po" zeby sie juz nie denerwowac.. Doradzcie dziewczyny!
weźniesz... i za kazdyn nastepnym razem też?? to sie wykonczysz
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:54   #21
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Nie bierz tabletki "po" taka tabletka ma to co teraz łykasz tylko w znacznie większym stężeniu. A swoją drogą szkoda było zmarnować nasz kobiecy największy skarb dlatego bo "on chciał"
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:39   #22
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Po pierwszym razie człowiek boi się różnych rzeczy...
Ja się bałam, że TŻ nie zostawi po tym ( śmiech na sali!:kw asny: ) A było to efektem czytania głupawych pisemek dla nastolatek - broń boże chłonąć taką wiedzę
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:03   #23
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez atmosphere89 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny, jestem tutaj nowa i pisze dlatego, bo mam pewne watpliwosci ktorych chcialabym sie do konca pozbyc.
Otoz w skrocie to wczoraj przezylam pierwszy raz z moim chlopakiem. Spodziewałam sie wielkiego bolu i krwi, jednak nie czulam niczego - doslownie! Szczerze mowiac to zastanawialam sie czy on juz "wszedl" (On sie pytal czy mnie boli, no a mnie troche glupio bylo zapytac "A jestes juz w srodku"??). Zdziwilo mnie to troche, bo nawet jezeli nie spodziewalam sie ze bedzie mi przyjemnie, to sadzilam ze jednak COS poczuje.. A druga sprawa jest taka, ze ciagle mam schiza ze bede w ciazy. Probuje sobie wmowic, ze to niemozliwe, bo biore tabletki antykoncepcyjne! Nawet dzwonilam do jednej p. ginekolog (z pytaniem czy jest szansa zebym byla w ciazy i pytalam ja nawet o tabletki "po") ktora wrecz wysmiala mnie pytajac "to skoro bierze pani tabletki to po co pani dzwoni?". No i wlasnie siedze i caly czas sobie wkrecam: "ze moze akurat ja zajde w ciaze przy tabletkach", "ze dzis akurat mam dzien owulacji" itd. Moze to wszystko dlatego ze to byl pierwszy raz? Po prostu za bardzo sie wszystkim zestresowalam i sa tego skutki? No i caly czas mysle czy nie wziac tej tabletki "po" zeby sie juz nie denerwowac.. Doradzcie dziewczyny!
Nie bardzo rozumiem co to znaczy, że niczego nie poczułaś...? Może on wcale tego w takim razie nie zrobił?

W ciąży na pewno nie jesteś. To niemożliwe. A podczas brania tabletek antykoncepcyjnych nie ma się owulacji - na tym polegają właśnie tabletki hormonalne - blokują owulację, do owulacji w organiżmie nie dochodzi!

Nie panikuj, w ciążę nie jest tak łatwo zajść, oj coś o tym wiem
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 16:03   #24
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
A swoją drogą szkoda było zmarnować nasz kobiecy największy skarb dlatego bo "on chciał"

Że niby co jest "naszym kobiecym największym skarbem"?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:34   #25
atmosphere89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Dzieki za wszystkie odpowiedzi i porady! Byłam dzis u ginekologa. Pani powiedziala ze jesli zapomnialam 1 tabletki z blistra to caly cykl moze byc niezabezpieczony. Tak wiec przepisala mi tabletke "po". Teraz wreszcie napiecie powoli opada, a na przyszlosc mam nauczke zeby nie byc tak lekkomyslnym bo to nie jest warte takiej dawki stresu. Pozdrawiam!
atmosphere89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:39   #26
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Że niby co jest "naszym kobiecym największym skarbem"?
dziewictwo
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:10   #27
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
dziewictwo
W takim razie większość kobiet jest baardzo uboga
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:53   #28
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
W takim razie większość kobiet jest baardzo uboga
Fakt
chociaz ja tez traktuje moje jeszcze(ale juz nie dlugo)dziewictwo jak swojego rodzaju skarb
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 21:01   #29
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
dziewictwo
ja slyszalam ,ze dziecko.Wiec moze pozbawiajac jednego skarbu da ten drugi.I sie wyrowna

ps dziwi mnie,ze nic nie czulas,oby tak nie zostalo
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 22:15   #30
atmosphere89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Wlasnie mnie tez to zdziwilo.. w sumie z jednej strony ucieszylam sie ze nie bylo zadnego bolu ani krwi czego sie spodziewalam, no a z drugiej strony to jednak dziwne i jak ma byc tak caly czas dalej to jaki to w ogole ma sens Tak czy siak narazie stwierdzilismy ze damy sobie spokoj poki co, zeby potem znowu takich stresow nie bylo jak dzisiaj na szczescie napiecie juz opadlo, a jezeli ani moje tabletki anty ani tabletka "po" nie zadzialaja, to juz chyba znak, ze nam sie jakis geniusz chce urodzic czy cos;p no ale tak czy siak mam nadzieje ze do tego nie dojdzie, a dzidzius pojawi sie na swiecie najwczesniej za jakies 5 lat
atmosphere89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.