Opada mu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 19:55   #1
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Question

Opada mu...


dlugo zastanawialam sie czy pisac ale chyba musze
do niczego nie dochodzi bo no hmmm nawet jak mu stanie to jak ma wchodzic robi sie miekki nie musze dodawac ze czuje sie upokorzona,ze nie podniecam go i w ogóle,no bo co mam pomyslec,w dodatku skupiam sie na tym zeby jemu nie bylo przykro i wiecie no zmieniam temat,zartuje itd.znamy sie 2lata,dlugi czas przyjaźnilismy sie poxniej spotykalismy az jestesmy razem.Starał sie bardzo o to zebym z nim była,nie zrażał sie,nie mialam ochoty na zwiazki alee miał cos w sobie i jestesmy razem próbowalismy ze3razy(mam na mysli seks) i zawsze kończy sie tak samo,jedyne co nasuwa mi sie na mysl to to ze go nie podniecam i tyle,jakos mnie to boli czułam taka chemie,pożądanie do niego...i czułam ze on do mnie tez,jak sie całowalismy itd to czułam ze jest ''twardy''i jakos strasznie namietnie było,myślałam sobie ależ w łózku bedzie ogien a tu klops...i jakos tak troszke ze mnie uleciało to nie mam przez to ochoty próbowac,bo i tak wiem jak sie skonczy,a zwiazek bez seksu,sami wiecie
jestem szczupła,wydepilowana zadbana dziewczyna,dbam o higiene o siebie, wiem ze moje piersi mu sie podobaja ale moze co innego go odrzuca?np.wyglad okolic int?myslalam ze moga byc inne powody,czesta masturbacja?stres?niezdro wy tryb zycia?no i gumka?
co o tym myslicie?a moze za chuda jestem?ale taka mam przemiane i tego nie zmienie,nawet nie chce,no i do tego doszlo ze rozmyślam co ze mna nie tak nie tak powinno byc

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2012-07-12 o 19:57
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:13   #2
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Opada mu...

stawiam na stres, nie przejmuj się, macie za sobą dopiero 3 razy, mój tż też ma czasem problem choć wiem, że ma ochotę ale zwyczajnie ze zmęczenia czasem nie podoła. też robiło mi się dziwnie ale nic na to nie poradzę. tylko się nie zrażaj i próbujcie dalej
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:15   #3
Oczarowana_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Opada mu...

Jakbyś mu się nie podobała to by się z tobą nie umawiał. Nie zamartwiaj się tym co jest z tobą nie tak. Problem w tym nie leży. Gumka mogła tu zawinić, niektóre opóźniają wytrysk, powodują wtedy, że ptaszek po prostu opada gdy się nie przechodzi od razu do rzeczy. Radziłabym wam dłuższą grę wstępną, tak aby mógł w pełni "urosnąć". Nie przejmuj się niepowodzeniami. Trzeba próbować. Może zastosujcie inną metodę antykoncepcji? Np. Globulki , wtedy nie będzie niezręcznego(niekiedy) momentu zakładania prezerwatywy. Porozmawiaj z nim. Jestem pewna, że wam się uda . Na waszym miejscu postarałabym się o taką za..je..biaszczą grę wstępną . Mój kumpel ma taki sam problem jak twój facet, ale na pewno to nie ten sam powód. On po prostu wziął czeską tabletkę, która zmniejsza potencje... Tak więc ostatnio nic go nie rusza. No nic ;-) P O W O D Z E N I A
Oczarowana_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:20   #4
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez Oczarowana_Nim Pokaż wiadomość
Jakbyś mu się nie podobała to by się z tobą nie umawiał. Nie zamartwiaj się tym co jest z tobą nie tak. Problem w tym nie leży. Gumka mogła tu zawinić, niektóre opóźniają wytrysk, powodują wtedy, że ptaszek po prostu opada gdy się nie przechodzi od razu do rzeczy. Radziłabym wam dłuższą grę wstępną, tak aby mógł w pełni "urosnąć". Nie przejmuj się niepowodzeniami. Trzeba próbować. Może zastosujcie inną metodę antykoncepcji? Np. Globulki , wtedy nie będzie niezręcznego(niekiedy) momentu zakładania prezerwatywy. Porozmawiaj z nim. Jestem pewna, że wam się uda . Na waszym miejscu postarałabym się o taką za..je..biaszczą grę wstępną . Mój kumpel ma taki sam problem jak twój facet, ale na pewno to nie ten sam powód. On po prostu wziął czeską tabletkę, która zmniejsza potencje... Tak więc ostatnio nic go nie rusza. No nic ;-) P O W O D Z E N I A

wlasnie gra wstepna,tak tez pomyslalam ze bardziej popracuje a on napewno bardziej sie stresuje wiedzac jesezcze ze tyle nieudanych razy za soba mamy wiec przydałoby sie jakosgo odprezycitd mam ten sam problem tylko ze moj tz od niedawna ale my dosc dlugo jestesmy razem moze dlatego,rutyna czy cos
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2012-07-12 o 20:22
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:23   #5
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Opada mu...

Może chłopak się stresował za 1. razem, nie wyszło, a teraz to przeżywa i stresuje się jeszcze bardziej...
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:27   #6
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez Oczarowana_Nim Pokaż wiadomość
Może zastosujcie inną metodę antykoncepcji? Np. Globulki , wtedy nie będzie niezręcznego(niekiedy) momentu zakładania prezerwatywy.
Przy czym trzeba pamiętać, że globulki są o wiele mniej skuteczne od prezerwatyw. Według Wikipedii ich skuteczność to 82%. Dla porównania, prezerwatywa ma 98%.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:45   #7
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Opada mu...

A ile ma lat ?jakieś związki , seks przed tobą ? przyczyn może być wiele .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 21:48   #8
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Opada mu...

,
Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
A ile ma lat ?jakieś związki , seks przed tobą ? przyczyn może być wiele .
25,zwiazki hmm srednio doświadczony ale pare przelotnych,z gumek nie zrezygnuje zastanawialam sie czy jeszcze globulek nie dołączyc dodatkowo bo schizy mam ciążowe pewnie nawet jakbym tabsy brala musiala bym miec gumke
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:49   #9
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Opada mu...

o jeżu..

Chłopak chce zgrywać wielkiego kochanka + stres go zjada i kapituluje... bo chce zrobić dobre wrażenie.


Gra wstępna + szczera rozmowa, żeby się nie przejmował a będzie ok.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 00:05   #10
rzapek
Zakorzenienie
 
Avatar rzapek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 350
Dot.: Opada mu...

Stres + guma i opada. Normalka na poczatku. Na pewno bardzo go podniecasz, wiec nie zwalaj winy na siebie, bo to go tym bardziej zdołuje. Pogadajcie, probujcie, najpierw samo zakladanie gumy i zabawa ręką, potem spróbujcie włożyć, tylko z duzym nawilzeniem. Będzie dobrze

Globulki w sumie moglby byc dobre na poczatki dla Was, bo dadza Ci mega nawilzenie Bedzie sie z Ciebie lało, dosłownie ale mysle, ze to by ulatwilo wejscie
__________________

bynajmniej TO NIE przynajmniej

Edytowane przez rzapek
Czas edycji: 2012-07-13 o 00:08
rzapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:04   #11
berry_black
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
dlugo zastanawialam sie czy pisac ale chyba musze
do niczego nie dochodzi bo no hmmm nawet jak mu stanie to jak ma wchodzic robi sie miekki nie musze dodawac ze czuje sie upokorzona,ze nie podniecam go i w ogóle,no bo co mam pomyslec,w dodatku skupiam sie na tym zeby jemu nie bylo przykro i wiecie no zmieniam temat,zartuje itd.znamy sie 2lata,dlugi czas przyjaźnilismy sie poxniej spotykalismy az jestesmy razem.Starał sie bardzo o to zebym z nim była,nie zrażał sie,nie mialam ochoty na zwiazki alee miał cos w sobie i jestesmy razem próbowalismy ze3razy(mam na mysli seks) i zawsze kończy sie tak samo,jedyne co nasuwa mi sie na mysl to to ze go nie podniecam i tyle,jakos mnie to boli czułam taka chemie,pożądanie do niego...i czułam ze on do mnie tez,jak sie całowalismy itd to czułam ze jest ''twardy''i jakos strasznie namietnie było,myślałam sobie ależ w łózku bedzie ogien a tu klops...i jakos tak troszke ze mnie uleciało to nie mam przez to ochoty próbowac,bo i tak wiem jak sie skonczy,a zwiazek bez seksu,sami wiecie
jestem szczupła,wydepilowana zadbana dziewczyna,dbam o higiene o siebie, wiem ze moje piersi mu sie podobaja ale moze co innego go odrzuca?np.wyglad okolic int?myslalam ze moga byc inne powody,czesta masturbacja?stres?niezdro wy tryb zycia?no i gumka?
co o tym myslicie?a moze za chuda jestem?ale taka mam przemiane i tego nie zmienie,nawet nie chce,no i do tego doszlo ze rozmyślam co ze mna nie tak nie tak powinno byc
Wyluzuj- po prostu
on tez moze wyczuwac twoje zniecierpliwienie.
POczatki nie zawsze są kolorowe, ale warto popróbować. Wiele z nas to zna i później juz jest ok. Powodzenia
Jeszcze doczekasz sie tego ognia w łóżku
berry_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 13:19   #12
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Opada mu...

[1=2988c920f887451997ed596 70eafbe58b42f5da3_61df6c3 a62fb8;35262435]Może chłopak się stresował za 1. razem, nie wyszło, a teraz to przeżywa i stresuje się jeszcze bardziej...[/QUOTE]

Też tak myślę.

Miałam z Tż taki sam problem, choć co prawda tylko przy pierwszej próbie. Strasznie się zestresował, załamał... ale przegadaliśmy to, a później daliśmy sobie trochę czasu, tak, żebyśmy oboje zdążyli o tym "zapomnieć" i co najważniejsze, następną próbę podjęliśmy już w zupełnie innych okolicznościach, tak, że mieliśmy pewność, że nikt nam nie przeszkodzi, że rano obudzimy się razem i problem zniknął Pozwoliłam jemu to zainicjować, nie naciskałam, nie sugerowała , że chcę tu i teraz, po prostu zaczekałam, aż sam będzie gotowy znowu spróbować. Najważniejsze, to żebyś nie dała mu odczuć, że czujesz, ze to Twoja wina, że mu się nie podobasz, nie podniecasz itd... wtedy facet będzie czuł jeszcze większą presję, a to na pewno nie pomoże rozwiązać problemu.

Jeśli można spytać, to w jakich okolicznościach próbujecie się kochać? Chodzi mi o miejsce, o to, czy jesteście zupełnie sami , w jakich odstępach czasu próbujecie itd?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2012-07-13 o 13:31
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:51   #13
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Też tak myślę.

Miałam z Tż taki sam problem, choć co prawda tylko przy pierwszej próbie. Strasznie się zestresował, załamał... ale przegadaliśmy to, a później daliśmy sobie trochę czasu, tak, żebyśmy oboje zdążyli o tym "zapomnieć" i co najważniejsze, następną próbę podjęliśmy już w zupełnie innych okolicznościach, tak, że mieliśmy pewność, że nikt nam nie przeszkodzi, że rano obudzimy się razem i problem zniknął Pozwoliłam jemu to zainicjować, nie naciskałam, nie sugerowała , że chcę tu i teraz, po prostu zaczekałam, aż sam będzie gotowy znowu spróbować. Najważniejsze, to żebyś nie dała mu odczuć, że czujesz, ze to Twoja wina, że mu się nie podobasz, nie podniecasz itd... wtedy facet będzie czuł jeszcze większą presję, a to na pewno nie pomoże rozwiązać problemu.

Jeśli można spytać, to w jakich okolicznościach próbujecie się kochać? Chodzi mi o miejsce, o to, czy jesteście zupełnie sami , w jakich odstępach czasu próbujecie itd?

co tydzien, w jego pokoju,zamkniete drzwi itd muzyczka

musze po prostu bardziej urozmaicic gre wstepna,a jesli chodzi o to czy daje mu odczuc itd.to absolutnie nie,wiem ze to trudne dla niego byłabym ostatnim chamem jakbym jeszcze tak robila no w głowie mam różne mysli wiadomo ale podniesliscie mnie na duchu
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:28   #14
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
co tydzien, w jego pokoju,zamkniete drzwi itd muzyczka
A w tym czasie ktoś inny jest w domu? Pytam, bo np. mój Tż ma tak, że nie potrafi kochać się ze mną , kiedy przyjeżdżamy do naszych rodziców , jesteśmy w domu któregoś z nich i jest ktoś jeszcze, oprócz nas. Drzwi mogą być zamknięte na klucz, możemy mieć pewność, że nikt nie wejdzie, a i tak seks nie wchodzi wtedy w grę. Rozmawiałaś z nim , czy może to go w jakiś sposób krępuje?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:17   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Opada mu...

Proponuje odstawić masturbację.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:16   #16
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Proponuje odstawić masturbację.
Jeszcze trochę i impotentom zacznie się wmawiać, ze "to na pewno od masturbacji"...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:17   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Opada mu...

może sprobujcie z niebieską tabletką. Seksuolog też wskazany.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 09:36   #18
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Opada mu...

Ja z moim TŻ też mieliśmy takie problemy. Nim rozpoczęliśmy współżycie to z erekcją nie było problemu, jak próbowaliśmy seksu, to przy zakładaniu prezerwatywy jego sprzęt opadał... zresztą pisałam o tym problemie na wizażu. Powodów takiego czegoś może być wiele: prezerwatywy, stres, 'wyjście z wprawy', masturbacja, wielkie chęci i napalenie do tego stopnia, że 'go to przerasta' :P Jeśli z jego sprzętem przed próbą seksu jest wszystko w porządku, to po prostu musicie razem popracować nad tym by następnym razem wyszło
Możesz dla przykładu założyć mu prezerwatywę, może to będzie dla niego stymulujące; jak założycie gumkę, a członek osłabnie, to właśnie w tej gumce pobaw się jego sprzętem, ściskaj, masuj jądra; kombinujcie

Długo się znacie więc chyba was stać na szczerą rozmowę ; facet jest zdrowy tylko gdzieś ukryty jest jakiś problem, który jest do rozwiązania
Powodzenia!
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 11:36   #19
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
Ja z moim TŻ też mieliśmy takie problemy. Nim rozpoczęliśmy współżycie to z erekcją nie było problemu, jak próbowaliśmy seksu, to przy zakładaniu prezerwatywy jego sprzęt opadał... zresztą pisałam o tym problemie na wizażu. Powodów takiego czegoś może być wiele: prezerwatywy, stres, 'wyjście z wprawy', masturbacja, wielkie chęci i napalenie do tego stopnia, że 'go to przerasta' :P Jeśli z jego sprzętem przed próbą seksu jest wszystko w porządku, to po prostu musicie razem popracować nad tym by następnym razem wyszło
Możesz dla przykładu założyć mu prezerwatywę, może to będzie dla niego stymulujące; jak założycie gumkę, a członek osłabnie, to właśnie w tej gumce pobaw się jego sprzętem, ściskaj, masuj jądra; kombinujcie

Długo się znacie więc chyba was stać na szczerą rozmowę ; facet jest zdrowy tylko gdzieś ukryty jest jakiś problem, który jest do rozwiązania
Powodzenia!


juz zakładałam
no własnie moze wszystko po trochu z tego co wymieniłas,urozmaice gre wst.i wtedy sie zobaczy
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 00:44   #20
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Przy czym trzeba pamiętać, że globulki są o wiele mniej skuteczne od prezerwatyw. Według Wikipedii ich skuteczność to 82%. Dla porównania, prezerwatywa ma 98%.
Ale sobie znalazłaś wiarygodne źródło informacji...
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 07:04   #21
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Ale sobie znalazłaś wiarygodne źródło informacji...
Proszę bardzo, na Wiki był odnośnik do tego: http://www.contraceptivetechnolo gy.org/table.html, tutaj też jest informacja, że spermicydy mają 82% skuteczności. I jest podane źródło tych informacji. Wiarygodniejsze niż Wiki
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:31   #22
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, na Wiki był odnośnik do tego: http://www.contraceptivetechnolo gy.org/table.html, tutaj też jest informacja, że spermicydy mają 82% skuteczności. I jest podane źródło tych informacji. Wiarygodniejsze niż Wiki
Zwracam honor. Wikipedii jakoś nie ufam, bo nigdy nie można być pewnym, czy artykułu o antykoncepcji nie pisał tynkarz-murarz, nie mający pojęcia o temacie.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:00   #23
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Opada mu...

będzie dobrze, nie zrarzaj się musisz z nim trochę pogadać i musicie postawić na grę wstępną...
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 00:08   #24
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Proponuje odstawić masturbację.

też jedna z przyczyn. bagatelizowana przez społeczeństwo, niestety
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:50   #25
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
może sprobujcie z niebieską tabletką. Seksuolog też wskazany.
Nie przesadzaj, od razu viagra...

Kochana miałam z moim Tż dokladnie ten sam problem i tez mialam takie glupie mysli, ze to moze ze mna cos nie tak. Jednak okazalo sie, ze to stres. Jeden raz mu opad i potem za kazdym razem obawial sie tego samego co prowadzilo do tego, ze opadał plus jeszcze zakladanie prezerwatywy co tez go stresowalo. I mielismy tak dosc dlugo, a wam tylko 3 razy nie wyszlo, wiec spokojnie. Rozmawiaj z nim, pokaz mu, ze naprawde nic sie nie stalo. Mojemu TZ prrzestal opadac, bo juz sie nie stresuje, jestesmypo prostu bardziej zwiazani ze soba niz na poczatku, nie ma tego wstydu juz. Wiec spokojnie, zadnej viagry, ani nic tylko rozluznic atmosfere i probowac a co myslisz o seksie oralnym? to go mega rozprezy
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:04   #26
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość

też jedna z przyczyn. bagatelizowana przez społeczeństwo, niestety
co to za gadanie? że niby co?
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 13:03   #27
uleczkap
Raczkowanie
 
Avatar uleczkap
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 100
Dot.: Opada mu...

ja tak nie do konc auwarzam ale niektorzy mowia ze jest tak ze jak sie za duzo masturbuje facet to ma problem z seksem normalnym
uleczkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:40   #28
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez uleczkap Pokaż wiadomość
ja tak nie do konc auwarzam ale niektorzy mowia ze jest tak ze jak sie za duzo masturbuje facet to ma problem z seksem normalnym
co? ale bzdura
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 13:02   #29
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Opada mu...

Cytat:
Napisane przez pasarolka Pokaż wiadomość
co? ale bzdura
To nie bzdura. Jak facet sięga po fujarę 3x dziennie to później ma problem, żeby wytrzymać więcej niż 5 min podczas normalnego seksu.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 16:44   #30
BeatazKartuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Opada mu...

Niezawodnym sposobem jest przyklejenie dwóch listewek do penisa i zwiazanie ich sznurkiem. Dla urozmaicenia można jeszcze nałożyć włochatą skarpetę. Może twój wybranek podczas prób penetracji myśli o czymś, o czym nie powinien - o mamie, każącej mu posprzątać pokój, czy na przykład miękkim kalafiorze. Nie martw się. Ceny wibratorów lecą w dól z kazdym rokiem. Ja w takich sytuacjach dzwonię do kolegi chłopaka.
BeatazKartuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.