Głupota !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 18:13   #1
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55

Głupota !!!


Piszę to jako przestrogę dla wszystkich mam które wchodząc z jakiś powodów w nowy związek ukryły fakt, że mają dziecko !!!

Synka urodziłam mając 21 lat i będąc na 2 roku studiów, dzięki pomocy rodziców skończyłam je znalazłam dobrą pracę i stałam się w 100% niezależna. Ojciec dziecka nie zostawił mnie rozstaliśmy się 2 lata temu gdy Olek skończył 4 lata, odeszłam Ja !!!

Jakiś czas temu poznałam chłopaka, inteligentny, przystojny o niesamowitym poczuciu humoru ( ja również wpadłam mu w oko ) zaprosił mnie na kawę. Spotkanie miało trwać godzinę gdyż spieszyłam się na spotkanie służbowe finał był taki, że przegadaliśmy ponad 3 po czym zaprosił mnie na urodziny swojego kolegi. Było cudownie, pierwszy pocałunek itp. Nasze spotkania to była magia żadnemu z nas nie spieszyło się oboje byliśmy trochę niedostępni i chyba to nas w sobie fascynowało. W końcu na którejś randce powiedział, że jestem jego ...
Było nam razem cudownie, ale Ja głupia zataiłam najważniejszy fakt w moim życiu moje dziecko mojego Kochanego synka ... Przez cały ten czas czułam sie fatalnie .. Pojechalismy na wspolny weekend nad morze i tam chciałam wyjawić mu prawdę ale nie umiałam nie dlatego, że się bałam ale dlatego, że byliśmy tam tak szczęśliwi a Ja wiedziałam, że to sie już nie powtórzy ...
Powiedziałam mu w ten poniedziałek będąc na wyjeździe służbowym przez telefon , wiem infantylnie ale chciałam mu dać czas by ochłoną ...
W głębi siebie wiedziałam, że odejdzie ale cały czas miałam nadzieje, że może jednak da nam szansę ...
W środę spotkaliśmy się .. Powiedział, że jestem dla niego niezwykle ważna, że zależy mu na mnie itp, ale to go przerosło nie kłamstwo ale fakt, że mam dziecko. Nasze rozstanie było okropne oboje płakaliśmy, mówiliśmy jak będziemy tęsknić i jak nam było dobrze ze sobą, nie chciał mnie puścić gdy chciałam uciec już do domu ..
Co czuje Ja ?? Chyba złość oczywiście na siebie, że nie powiedziałam mu wprost może i nie było by tych chwil ale zaoszczędziłabym łez i sobie i jemu.
Chwilami mam nadzieje, ze może jeszcze wróci , że nie będzie umiał o mnie zapomnieć po czym za chwilę myślę, że gdyby mu naprawdę zależało to by nie odszedł chociaż wiem, że traktował mnie poważnie. Tęsknie za nim cały czas o nim myślę i cały czas mam nadzieję , chociaż pewnie złudną ...

Morał jest taki, że mam nauczkę na całe życie!!!
Pewnie zapytacie dlaczego mu nie powiedziałam ?? Sama sobie zadaję to pytanie codziennie .. nie wiem .. może strach ..
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:41   #2
klara86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: Głupota !!!

Hmm, ten strach był naturalny, choć na drugi raz, gdy poznasz kogoś i będzie widać, że jest jakaś chemia, to lepiej od razu wyjąć karty na stół i powiedziec: "Mam dziecko". To moze byc bardzo trudne, ale zobaczysz, że taka uczciwosc i szczerosc przed samą sobą i przed mężczyzną będzie procentować. Jesli facet juz po takiej informacji zwinie manatki, tzn. że i tak nie ma co płakać po nim, bo nie miał ochoty brać odpowiedzialności za Twoje dziecko. Trzymaj się!
klara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 20:16   #3
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez acideve Pokaż wiadomość
Piszę to jako przestrogę dla wszystkich mam które wchodząc z jakiś powodów w nowy związek ukryły fakt, że mają dziecko !!!

Synka urodziłam mając 21 lat i będąc na 2 roku studiów, dzięki pomocy rodziców skończyłam je znalazłam dobrą pracę i stałam się w 100% niezależna. Ojciec dziecka nie zostawił mnie rozstaliśmy się 2 lata temu gdy Olek skończył 4 lata, odeszłam Ja !!!

Jakiś czas temu poznałam chłopaka, inteligentny, przystojny o niesamowitym poczuciu humoru ( ja również wpadłam mu w oko ) zaprosił mnie na kawę. Spotkanie miało trwać godzinę gdyż spieszyłam się na spotkanie służbowe finał był taki, że przegadaliśmy ponad 3 po czym zaprosił mnie na urodziny swojego kolegi. Było cudownie, pierwszy pocałunek itp. Nasze spotkania to była magia żadnemu z nas nie spieszyło się oboje byliśmy trochę niedostępni i chyba to nas w sobie fascynowało. W końcu na którejś randce powiedział, że jestem jego ...
Było nam razem cudownie, ale Ja głupia zataiłam najważniejszy fakt w moim życiu moje dziecko mojego Kochanego synka ... Przez cały ten czas czułam sie fatalnie .. Pojechalismy na wspolny weekend nad morze i tam chciałam wyjawić mu prawdę ale nie umiałam nie dlatego, że się bałam ale dlatego, że byliśmy tam tak szczęśliwi a Ja wiedziałam, że to sie już nie powtórzy ...
Powiedziałam mu w ten poniedziałek będąc na wyjeździe służbowym przez telefon , wiem infantylnie ale chciałam mu dać czas by ochłoną ...
W głębi siebie wiedziałam, że odejdzie ale cały czas miałam nadzieje, że może jednak da nam szansę ...
W środę spotkaliśmy się .. Powiedział, że jestem dla niego niezwykle ważna, że zależy mu na mnie itp, ale to go przerosło nie kłamstwo ale fakt, że mam dziecko. Nasze rozstanie było okropne oboje płakaliśmy, mówiliśmy jak będziemy tęsknić i jak nam było dobrze ze sobą, nie chciał mnie puścić gdy chciałam uciec już do domu ..
Co czuje Ja ?? Chyba złość oczywiście na siebie, że nie powiedziałam mu wprost może i nie było by tych chwil ale zaoszczędziłabym łez i sobie i jemu.
Chwilami mam nadzieje, ze może jeszcze wróci , że nie będzie umiał o mnie zapomnieć po czym za chwilę myślę, że gdyby mu naprawdę zależało to by nie odszedł chociaż wiem, że traktował mnie poważnie. Tęsknie za nim cały czas o nim myślę i cały czas mam nadzieję , chociaż pewnie złudną ...

Morał jest taki, że mam nauczkę na całe życie!!!
Pewnie zapytacie dlaczego mu nie powiedziałam ?? Sama sobie zadaję to pytanie codziennie .. nie wiem .. może strach ..
Niestety, musisz być przygotowana, że nie każdy facet ma ochotę na związek z dzieciatą kobietą. Nie tyle kwestia nieodpowiedzialności, co priorytetów na dany moment. W takiej znajomości nie ma takiego pola manewru, co do np. spontanicznych wyjazdów, całonocnych wyjść czy spędzania ze sobą jak najwięcej wolnego czasu. Nie każdy chce zaczynać związek pomijając ten beztroski etap, szczególnie, gdy sam jest młody i ma wiele planów. I nie każdy jest w stanie zaakceptować i wychowywać cudze dziecko.

Na przyszłość, staraj się zachować większy dystans co do potencjalnego partnera, przynajmniej dopóki nie określi, że dziecko mu nie przeszkadza. Bo znowu się zakochasz i będziesz cierpieć, jak się okaże, że dla faceta dziecko to bariera nie do przekroczenia na dany moment.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 21:43   #4
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez acideve Pokaż wiadomość
Piszę to jako przestrogę dla wszystkich mam które wchodząc z jakiś powodów w nowy związek ukryły fakt, że mają dziecko !!!

Synka urodziłam mając 21 lat i będąc na 2 roku studiów, dzięki pomocy rodziców skończyłam je znalazłam dobrą pracę i stałam się w 100% niezależna. Ojciec dziecka nie zostawił mnie rozstaliśmy się 2 lata temu gdy Olek skończył 4 lata, odeszłam Ja !!!

Jakiś czas temu poznałam chłopaka, inteligentny, przystojny o niesamowitym poczuciu humoru ( ja również wpadłam mu w oko ) zaprosił mnie na kawę. Spotkanie miało trwać godzinę gdyż spieszyłam się na spotkanie służbowe finał był taki, że przegadaliśmy ponad 3 po czym zaprosił mnie na urodziny swojego kolegi. Było cudownie, pierwszy pocałunek itp. Nasze spotkania to była magia żadnemu z nas nie spieszyło się oboje byliśmy trochę niedostępni i chyba to nas w sobie fascynowało. W końcu na którejś randce powiedział, że jestem jego ...
Było nam razem cudownie, ale Ja głupia zataiłam najważniejszy fakt w moim życiu moje dziecko mojego Kochanego synka ... Przez cały ten czas czułam sie fatalnie .. Pojechalismy na wspolny weekend nad morze i tam chciałam wyjawić mu prawdę ale nie umiałam nie dlatego, że się bałam ale dlatego, że byliśmy tam tak szczęśliwi a Ja wiedziałam, że to sie już nie powtórzy ...
Powiedziałam mu w ten poniedziałek będąc na wyjeździe służbowym przez telefon , wiem infantylnie ale chciałam mu dać czas by ochłoną ...
W głębi siebie wiedziałam, że odejdzie ale cały czas miałam nadzieje, że może jednak da nam szansę ...
W środę spotkaliśmy się .. Powiedział, że jestem dla niego niezwykle ważna, że zależy mu na mnie itp, ale to go przerosło nie kłamstwo ale fakt, że mam dziecko. Nasze rozstanie było okropne oboje płakaliśmy, mówiliśmy jak będziemy tęsknić i jak nam było dobrze ze sobą, nie chciał mnie puścić gdy chciałam uciec już do domu ..
Co czuje Ja ?? Chyba złość oczywiście na siebie, że nie powiedziałam mu wprost może i nie było by tych chwil ale zaoszczędziłabym łez i sobie i jemu.
Chwilami mam nadzieje, ze może jeszcze wróci , że nie będzie umiał o mnie zapomnieć po czym za chwilę myślę, że gdyby mu naprawdę zależało to by nie odszedł chociaż wiem, że traktował mnie poważnie. Tęsknie za nim cały czas o nim myślę i cały czas mam nadzieję , chociaż pewnie złudną ...

Morał jest taki, że mam nauczkę na całe życie!!!
Pewnie zapytacie dlaczego mu nie powiedziałam ?? Sama sobie zadaję to pytanie codziennie .. nie wiem .. może strach ..
Życie, ale jak można nie powiedzieć że ma się dziecko. Gdzie ono było gdy ty się bawiłaś? Czy nie lepiej zająć się dzieckiem niż umawiać z facetami? Skoro dziecko nie ma ojca to niech ma chociaż matkę.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 00:28   #5
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Głupota !!!

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;40411098]Życie, ale jak można nie powiedzieć że ma się dziecko. Gdzie ono było gdy ty się bawiłaś? Czy nie lepiej zająć się dzieckiem niż umawiać z facetami? Skoro dziecko nie ma ojca to niech ma chociaż matkę.[/QUOTE]

Zgadzam się. Autorka jest wyrodną matką, bo zamiast poświęcać się dla dziecka, wpadła na jakiś irracjonalny pomysł ułożenia sobie życia. Biedny chłopczyk pewnie do dwudziestki się nie pozbiera

Gdybym miała dziecko z poprzedniego związku, to chyba nie powiedziałabym o tym na pierwszym spotkaniu. Taki fakt raczej będzie odstraszał i spowoduje, że randka nie będzie swobodna. Oczywiście nie twierdzę, że trzeba ukrywać dziecko, ale lepiej przygotować mężczyznę na taką wiadomość. W przypadku Autorki powiedziałabym przed wyjazdem nad morze.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2013-04-21 o 00:36
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 07:38   #6
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Nie jestem wyrodną matką i nie napisałam tego byście to oceniały !!!!! Ale uważam, że każdy ma prawo do szczęścia nawet samotna matka !!!! Popełniłam błąd i mam nauczkę !!!
Moje dziecko ma ojca !!

Edytowane przez acideve
Czas edycji: 2013-04-21 o 07:50
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 09:14   #7
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez acideve Pokaż wiadomość
Nie jestem wyrodną matką i nie napisałam tego byście to oceniały !!!!! Ale uważam, że każdy ma prawo do szczęścia nawet samotna matka !!!! Popełniłam błąd i mam nauczkę !!!
Moje dziecko ma ojca !!
http://sjp.pl/sarkazm Proszę, bo to słowo jest Ci chyba obce
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 10:16   #8
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Moja droga wiem co to sarkazm, a odp, nie tyczyła się Ciebie !
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 11:36   #9
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Gdybym miała dziecko z poprzedniego związku, to chyba nie powiedziałabym o tym na pierwszym spotkaniu. Taki fakt raczej będzie odstraszał i spowoduje, że randka nie będzie swobodna. Oczywiście nie twierdzę, że trzeba ukrywać dziecko, ale lepiej przygotować mężczyznę na taką wiadomość. W przypadku Autorki powiedziałabym przed wyjazdem nad morze.
Mój mąż powiedział mi, że ma dziecko, jeszcze przed pierwszą randką - za co jestem mu bardzo wdzięczna, bo mogłam od razu zdecydować czy w ogóle chcę się spotykać z dzieciatym facetem. Nie wiem jak potoczyłyby się nasze losy, gdyby wyjawił mi to później.

Co do naskakiwania, że jesteś wyrodną matką, to się nie zgodzę (przynajmniej na podstawie tego co napisałaś)... dziwi mnie jednak, że facet niczego nie zauważył Twoje dziecko ma już 6 lat - nigdy nie zadzwoniło do Ciebie jak byłaś na randce, a tym bardziej jak wyjechałaś nad morze? Podczas tego wspólnego weekendu Ty też do niego ani razu nie zadzwoniłaś? Twój chłopak nie zwrócił uwagi, że masz mało czasu na spotkania?
Pytam, bo patrząc na relacje mojego męża z synem, to choćby chciał, nie sądzę aby był w stanie ukryć fakt jego istnienia.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:18   #10
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Zauważył - mam bliznę po cesarskim cięciu ale nie zapytał powiedział mi to dopiero gdy się przyznałam. Co do czasu spędzanego razem to oboje dużo pracujemy ja często wyjeżdżam On również i widywaliśmy się głownie w weekendy gdy moje dziecko było u ojca lub u dziadków. Zaraz mi napiszecie , że nie poświęcam czasu mojemu dziecku, a tak wcale nie jest grunt to dobra organizacja i chęci. Gdy byliśmy nad morzem mój Olek przebywał za granicą z dziadkami i kontaktowaliśmy się przez smsy a On w mój telefon nigdy nie patrzył.
Bardzo żałuję tego co zrobiłam mam w pełni świadomość tego, że zachowałam się nieodpowiedzialnie bo zraniłam nie tylko siebie ale przede wszystkim jego. Nigdy nie zapomnę jego łez gdy się żegnaliśmy facet który miał problem z okazywaniem tego co czuje płakał jak dziecko i nie umiał się ze mna rozstać.
Wiem też, że nigdy nie zachowam się podobnie. Zresztą na tą chwilę nie mam ochoty na poznawanie kogokolwiek nie jestem typem kobiety która musi kogoś miec za wszelką cenę jestem obyta ze swoją samotnością. Tęsknie za nim i sądzę , że On za mną również. Nie żyje złudzeniami nie wierzę w przeczucia. Skupiam się na synku i brnę do przodu.
Zakładając ten temat chciałam uczulić dziewczyny w podobnej sytuacji do mojej by nigdy nie popełniały tego błędu. By nigdy nie zatajały czegokolwiek dziecka, byłego męża, sytuacji materialnej, choroby itp, bo nawet najgorsza prawda jest lepsza niż najsłodsze kłamstwo.
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 07:40   #11
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Głupota !!!

Ej dobra, kobieto, weź przestań się nad sobą tak użalać, bo co się stało to się nie odstanie i tyle, trzeba się wziąć w garść i albo zacząć umawiać się z innymi albo odpuścić facetów. ten nie był jeden jedyny na świecie, a następnym razem powiesz innemu, że masz syna.
A ja w każdym Twoim poście w tym wątku "zrobiłam taką głupotę, teraz bardzo tego żałuję, już tak nie postąpię, postąpiłam nieodpowiedzialnie bla bla bla" - tak, postąpiłaś, masz nauczkę, następnym razem po prostu powiedz facetowi, że masz syna z poprzedniego związku.
A teraz odpuść sobie, bo się zamartwisz na śmierć
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 09:54   #12
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Przespałam się z tym wszystkim .. Zawalczę o niego !!
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 16:56   #13
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez acideve Pokaż wiadomość
Przespałam się z tym wszystkim .. Zawalczę o niego !!
Walczyć to możesz w ciemnej ulicy z dresami...


Autorko on sam powiedział. Tu nie chodzi o KŁAMSTWO i zatajenie prawdy lecz o to, że FAKT iż masz dziecko nie jest mu na rękę.

Więc czy powiedziałabyś od razu czy potem to jego stanowiska nie zmieniłoby.. a co za tym idzie wątek nie ma przesłania właśnie z tego powodu.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 17:22   #14
pcx99q
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Walczyć to możesz w ciemnej ulicy z dresami...


Autorko on sam powiedział. Tu nie chodzi o KŁAMSTWO i zatajenie prawdy lecz o to, że FAKT iż masz dziecko nie jest mu na rękę.

Więc czy powiedziałabyś od razu czy potem to jego stanowiska nie zmieniłoby.. a co za tym idzie wątek nie ma przesłania właśnie z tego powodu.
O, to to.
Acideve, problem nie leży po twojej stronie choć w tej sprawie masz swoje za uszami bo nie powiedziałaś mu od razu. Problem w dużej mierze leży w tym, że facet jeśli nie chce mieć z jakichś powodów dziecka na utrzymaniu/wychowaniu, to go nie zmusisz. Są tacy, i nie jest to rzadkie, którzy rozstają się z dziewczyną powiedzmy po długim związku, potem przechodzą z tą samą dziewczyną na seks przyjacielski, a potem zabezpieczenie zawodzi/kobieta działa z rozmysłem i dochodzi do ciąży. Sam znam taki przypadek, gdzie związek tak właśnie się zakończył bo dziewczyna myślała że dzieckiem da się go zatrzymać. I co? Jak tylko zaszła w ciążę, chłop czmychnął do innej. Takie to dla facetów niektórych odstraszające. Więc walczyć możesz i powodzenia życzę, ale obstawiam klapę. Lepiej znajdź odpowiedzialniejszego. Tego kwiatu jest pół światu!
pcx99q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 17:39   #15
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez pcx99q Pokaż wiadomość
O, to to.
Acideve, problem nie leży po twojej stronie choć w tej sprawie masz swoje za uszami bo nie powiedziałaś mu od razu. Problem w dużej mierze leży w tym, że facet jeśli nie chce mieć z jakichś powodów dziecka na utrzymaniu/wychowaniu, to go nie zmusisz. Są tacy, i nie jest to rzadkie, którzy rozstają się z dziewczyną powiedzmy po długim związku, potem przechodzą z tą samą dziewczyną na seks przyjacielski, a potem zabezpieczenie zawodzi/kobieta działa z rozmysłem i dochodzi do ciąży. Sam znam taki przypadek, gdzie związek tak właśnie się zakończył bo dziewczyna myślała że dzieckiem da się go zatrzymać. I co? Jak tylko zaszła w ciążę, chłop czmychnął do innej. Takie to dla facetów niektórych odstraszające. Więc walczyć możesz i powodzenia życzę, ale obstawiam klapę. Lepiej znajdź odpowiedzialniejszego. Tego kwiatu jest pół światu!
No ok ale przytłaczasz nam inna historię. Trzymajmy się wątku. Autorka poznała NOWEGO, ten przestraszył się tego, że ma dziecko. To, że nie chce z nią być (bo ma dziecko) o NICZYM nie świadczy i na pewno nie stawia go w złym świetle. Po prostu NIE i już, miał do tego prawo nie ma co mieć pretensji itp.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 18:14   #16
pcx99q
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
No ok ale przytłaczasz nam inna historię. Trzymajmy się wątku. Autorka poznała NOWEGO, ten przestraszył się tego, że ma dziecko. To, że nie chce z nią być (bo ma dziecko) o NICZYM nie świadczy i na pewno nie stawia go w złym świetle. Po prostu NIE i już, miał do tego prawo nie ma co mieć pretensji itp.
Odszedłem ot głównego motywu nie tak znowu daleko w tym sensie, że albo ktoś jest gotów na dziecko, albo nie. Nikogo nie mam zamiaru potępiać. Rozumiem i autorkę wątku, i faceta. Po prostu na danym etapie dziecko stanowi barierę nie do przeskoczenia. Ot i wszystko.
pcx99q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:24   #17
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

ehh no stanowi jak widać .. Jak człowiek zakochany to myśli mało racjonalnie ( chęć odzyskania Go ) może i będzie to klapa może nawet nie podejmę tej próby tylko zapomnę za jakiś czas ...
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 21:57   #18
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez acideve Pokaż wiadomość
ehh no stanowi jak widać .. Jak człowiek zakochany to myśli mało racjonalnie ( chęć odzyskania Go ) może i będzie to klapa może nawet nie podejmę tej próby tylko zapomnę za jakiś czas ...
Autorko! Próbuj o niego zawalczyć, tym bardziej że mieliście ciężkie rozstanie, może z tego nic nie wyjdzie, a może wrócicie do siebie, bo on sobie wszystko przemyślał i nóż widelec dziecko jemu nie przeszkadza.
Nie spróbujesz zawalczyć o niego to będziesz żałować baaaaaaaaaaardzo długo... Także powodzenia
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 10:17   #19
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Autorko! Próbuj o niego zawalczyć, tym bardziej że mieliście ciężkie rozstanie, może z tego nic nie wyjdzie, a może wrócicie do siebie, bo on sobie wszystko przemyślał i nóż widelec dziecko jemu nie przeszkadza.
Nie spróbujesz zawalczyć o niego to będziesz żałować baaaaaaaaaaardzo długo... Także powodzenia
Kiedy on jej wyraźnie powiedział, że nie chce z nią być bo ma dziecko. I to nie jest sprawa, w której może nagle zmienić zdanie. Ja mu się wcale nie dziwię. Mało który facet zdecydowałby się na adopcję dziecka swojej dziewczyny. Ja nie związałabym się z facetem, który ma dziecko, i opiekuje się nim (w sensie 24 godz na dobę). Jeśli chcę zacząć życie z kimś kogo kocham, to niekoniecznie z balastem w postaci jego dziecka. Według mnie niech autorka go sobie odpuści, bo on raczej zdania nie zmieni.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 18:20   #20
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Odezwał się dziś sam. Powiedział, że jest mu mega ciężko. Zaprosił na spacer umówiliśmy się na piątek. Nie wiem co z tego wyniknie ale może 1% nadziei jest ..
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:09   #21
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Głupota !!!

Powodzenia Ja znam taką parę gdzie dziewczyna miała dziecko w dość młodym wieku, a teraz jest z mężczyzną który to zaakceptował. Więc takie rzeczy się zdarzają
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:39   #22
THart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 79
Dot.: Głupota !!!

Ze słów "bo ma dziecko" niekoniecznie wynika, że dla tego mężczyzny problem leży w tym, że to dziecko istnieje gdzieś na świecie (domyślam się, że wychowuje je ojciec) i że wynikają z tego jakieś zobowiązania. Niestety, ale dla mężczyzny, który chce poważnie traktować kobietę, fakt, posiadania przez nią dziecka + jej rozwód + zostawienie dziecka przez matkę na wychowywanie u ojca, może nie być obojętny w dokonaniu oceny tej kobiety-matki, która może być dla niego potencjalną kandydatką do spędzenia z nią życia.
Dziecko to odpowiedzialność. I istnieją mężczyźni - pomimo wielu wyjątków - którzy są tego świadomi i jest to dla nich ważne. A co za tym idzie, ich wybór życiowej partnerki będzie u nich nieco zawężony.

Edytowane przez THart
Czas edycji: 2013-04-25 o 14:19
THart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 16:34   #23
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Głupota !!!

nawet ja jako kobieta nie potrafiłabym przekonać się do faceta z dzieckiem....czułabym się obco pośród tych dwoje więc nie dziwie się facetowi. Każdy ma prawo do szcześcia z dzieckiem czy ale nic na siłę.
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 18:33   #24
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Jutro się z nim widzę i zobaczymy co z tego wyniknie ..
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 20:48   #25
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Głupota !!!

W takim razie powodzenia i daj jutro znać
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 13:56   #26
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Głupota !!!

Ja jestem po rozwodzie, mam dziecko, spotykalam sie do tej pory z dwoma facetami i od razu na pierwszym spotkaniu mowilam, ze mam corke. Ale to nie tak, ze siadamy w kawiarni i wale prosto z mostu, ze mam dziecko. Raczej wynikalo z rozmowy. I szczerze Wam powiem, ze nigdy nie odczulam, zeby to dla kogos byl jakis problem. Wrecz przeciwnie, mam wrazenie, ze niektorym facetom to odpowiada, bo dziecko w takim wieku, ze mozna sie pobawic i pogadac, a juz nie trzeba w nocy wstawac z mlekiem Ani troche nie czuje sie gorsza przez to, ze mam dziecko i nie wyobrazam sobie byc z kims, dla kogo moje dziecko bedzie jakims problemem. Teraz jestem w fajnym zwiazku z facetem, ktory kocha moja corke bardziej, niz jej rodzony ojciec
Zatajenie faktu o dziecku byloby dla mnie czyms strasznym i nie dziwie sie, ze facet z posta sie przestraszyl. pewnie tu nie chodzi o dziecko tylko o to, ze tak dlugo go oklamywalas. Nie powiedzialas mu o najwazniejszej osobie w zyciu? Dlaczego? Balas sie, ze uzna, ze jestes puszczalska czy jak? Nawet gdyby - jesli on nie akceptuje Twojego dziecka, to jest jego problem, nie Twoj. Zycze Wam jednak duzo radosci, moze jak sie otrzasnie z tej informacji to ja zaakceptuje. Fakt - niefajnie to rozegralas, ale moze jakos z tego wybrniesz...? Powodzenia
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 15:01   #27
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Tak jak napisałam w pierwszym poście popełniłam błąd, chyba się bałam bo ten facet jest niesamowity , inteligentny, zabawny, niesamowicie przystojny ... Jak będzie zobaczymy za 4 h sie widzimy nie napalam się podchodzę na spokojnie jak do spotkania z kolegą chociaż w głębi siebie mam ochotę rzucić mu się na szyję ..
Ja nigdy wczesniej nie bylam w związku z żadnym mężczyznom po rozstaniu z ojcem mojego dziecka, jakies randki byly i o dziwo każdy z tych mężczyzn wiedział, że mam dziecko i nie bali sie tego to raczej ja nie bylam gotowa na to by wchodzic z kims w głębszą relację. A gdy już nadszedł ten czas pięknie to z☠☠☠ałam ale nie użalam się nad sobą tylko ide dalej .. Oby dzisiejszy wieczór był tak piękny jak wszystkie dni którę spędziłam z Nim. Miłego
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 14:17   #28
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Głupota !!!

Spotkanie udane .. Dajemy sobie czas będziemy się spotykać ale na zasadzie bardziej jako koledzy i zobaczymy co z tego wyniknie chociaz wczoraj przytulał całował i mówił, że nie mógł sie powstrzymać.. Ja takiej relacji nie chce i wprost mu powiedziałam, ze jak bedzie gotowy to ma powiedzieć ale ja sie z kolegami nie całuję . A jak bedzie to zobaczymy. Dziekuje wszystkim za rady !!
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 06:19   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Głupota !!!

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;40411098]Życie, ale jak można nie powiedzieć że ma się dziecko. Gdzie ono było gdy ty się bawiłaś? Czy nie lepiej zająć się dzieckiem niż umawiać z facetami? Skoro dziecko nie ma ojca to niech ma chociaż matkę.[/QUOTE]
Nie lepiej. Lepiej umieć to pogodzić, niż, jak byś ty chciała, robić z siebie matkępolkę niemającą własnego życia.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 12:45   #30
THart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 79
Dot.: Głupota !!!

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie lepiej. Lepiej umieć to pogodzić, niż, jak byś ty chciała, robić z siebie matkępolkę niemającą własnego życia.
Pogodzić jedno z drugim - to jest dobra recepta. Ale tu sytuacja jest inna. Autorka napisała, że ona odeszła gdy dziecko miało 4 lata - z czego można wnioskować, że dziecko wychowuje ojciec. Tu nie ma godzenia jednego drugim czyli 1. życia matki z dzieckiem z 2. czasem na przyjemności matki. Autorka nigdzie nie napisała, że dziecko absorbuje jej czas, jakkolwiek wpływa na planowanie spotkań z mężczyzną, który jest punktem centralnym tego wątku - więc można przypuszczać, że pkt nr 1 na stałe tu nie występuje i matka nie ma problemów z nieposiadaniem życie własnego.

Edytowane przez THart
Czas edycji: 2013-04-30 o 13:00
THart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.