Seks z nową osobą po długim związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-19, 22:36   #1
Papryczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2

Seks z nową osobą po długim związku


Witam,
Byłam ze swoim byłym chłopakiem prawie 9 lat. Był on moim pierwszym i jedynym w łóżku. Teraz poznałam nowego, jakiś czas się już spotykamy i chce iść z nim do łóżka ale mam pewne obawy... W sumie to nie mam doświadczenia. Ze swoim byłym robiłam dużo różnych rzeczy ale to był długi związek i sobie bardzo ufaliśmy. A z tym nie wiem jak daleko powinnam się posuwać. Czy na razie nie szaleć zdać się bardziej na niego? Ale nie chce też wyjść na sztywną kłodę
Papryczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 09:40   #2
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

Też miałam ten problem, pierwszy facet, pierwszy długi związek i koniec.. znalazł się drugi (mój obecny). Zastanawiałam się, jak to będzie, ja to jest z innym facetem, i te zastanawiania nic nie dały, tylko siały mętlik w głowie. Gdy już doszło co do czego, olałam to wszystko i dałam się ponieść emocją. Niewyobrażalnie mnie do niego ciągnęło, więc miałam gdzieś co sobie pomyśli (przecież to seks, a seks ze wstydem to nic fajnego). Radze Tobie tam samo, nie zadręczaj się, tylko rób to na co masz ochotę bez skrępowania.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 11:30   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

Cytat:
Napisane przez Papryczka88 Pokaż wiadomość
Witam,
Byłam ze swoim byłym chłopakiem prawie 9 lat. Był on moim pierwszym i jedynym w łóżku. Teraz poznałam nowego, jakiś czas się już spotykamy i chce iść z nim do łóżka ale mam pewne obawy... W sumie to nie mam doświadczenia. Ze swoim byłym robiłam dużo różnych rzeczy ale to był długi związek i sobie bardzo ufaliśmy. A z tym nie wiem jak daleko powinnam się posuwać. Czy na razie nie szaleć zdać się bardziej na niego? Ale nie chce też wyjść na sztywną kłodę
Byc soba najwazniejsze, zebyscie sie dopasowali.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 16:36   #4
Martusia1o1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

zazdroszcze... ja mam od 9 lat tego samego, który na dodatek woli masturbację niż sex ... ciesz się tą chwilą, bądź sobą i korzystaj
Martusia1o1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 22:40   #5
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

Rozumiem że ciężko jest się nagle 'przestawić' ale z seksem jak z życiem możesz planować coś a wyjdzie coś innego.
Tamten rozdział zamknęłaś, otworzyłaś nowy i to w nim żyj. Zdałabym się na spontan
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 16:17   #6
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Też miałam ten problem, pierwszy facet, pierwszy długi związek i koniec.. znalazł się drugi (mój obecny). Zastanawiałam się, jak to będzie, ja to jest z innym facetem, i te zastanawiania nic nie dały, tylko siały mętlik w głowie. Gdy już doszło co do czego, olałam to wszystko i dałam się ponieść emocją. Niewyobrażalnie mnie do niego ciągnęło, więc miałam gdzieś co sobie pomyśli (przecież to seks, a seks ze wstydem to nic fajnego). Radze Tobie tam samo, nie zadręczaj się, tylko rób to na co masz ochotę bez skrępowania.

W 100% zgadzam się z Tą opinią
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 17:57   #7
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

Cytat:
Napisane przez Martusia1o1 Pokaż wiadomość
zazdroszcze... ja mam od 9 lat tego samego, który na dodatek woli masturbację niż sex ... ciesz się tą chwilą, bądź sobą i korzystaj

Ojjj ja mam 8 lat pierwszego i wciąż tego samego faceta i po latach jest nam nawet razem lepiej, nie tylko w łóżku, ale ogólnie Współczuję, bo ja nie wiem czy z kimś innym bym to zrobiła.. Nie wyobrażam sobie, aby kochać się z kimś innym. TŻ dobrze mnie zna i wie co lubię a czego nie.. Nieeee jakoś nie
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 22:25   #8
Dziecko3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 85
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

No cóż po długim okresie może być ciekawie, jeszcze zależne dlaczego dany związek się rozpad. Jeśli z powodu seksu może być jeszcze bardziej ciekawie.
Dziecko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:49   #9
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

też miałam ten problem po moim pierwszym 5 letnim związku na początku było trochę " jak za pierwszym razem". niby to wciąż ten sam seks. a jednak zupełnie inny seks. zasada ta sama ale odczucia inne Za pierwszym razem było jak... za pierwszym razem ale szybko się ocknęłam i pomyslałam... zaraz przecież ja doskonale wiem o co w tym chodzi i nie ma się czego bać zaraz wróciła mi pewnośc siebie i potem poszło. Cóż... zbyt długo wstrzemiężliwa też nie byłam.....zawsze miałam wysokie libido
dziś cieszę się , że mam porównanie choć zawsze chciałam pozostać przy tym pierwszym. a tak na marginesie to masz spore doświadczenie bo aż 9 letnie nie jesteś nowicjuszką w seksie
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 22:42   #10
Dziecko3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 85
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

Bo to wynika tylko i wyłącznie ze wstydu kiedy człowiek przyzwyczai się do drugiej osoby, jest o wiele łatwiej.
Dziecko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 07:20   #11
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

po pierwszym i długim związku też miałam wątpliwości jak to będzie i w ogóle, bo przecież były mnie tak świetnie znał, odkrywaliśmy seks razem, etc, etc.
a teraz wcale nie żałuję, bo fajnie jest mieć jakieś inne doświadczenia, a nie tylko całe życie jeden facet
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 19:02   #12
Eileen_Prince
Raczkowanie
 
Avatar Eileen_Prince
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 44
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

.

Edytowane przez Eileen_Prince
Czas edycji: 2021-01-05 o 13:04
Eileen_Prince jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 10:36   #13
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Seks z nową osobą po długim związku

Cytat:
Napisane przez Papryczka88 Pokaż wiadomość
Witam,
Byłam ze swoim byłym chłopakiem prawie 9 lat. Był on moim pierwszym i jedynym w łóżku. Teraz poznałam nowego, jakiś czas się już spotykamy i chce iść z nim do łóżka ale mam pewne obawy... W sumie to nie mam doświadczenia. Ze swoim byłym robiłam dużo różnych rzeczy ale to był długi związek i sobie bardzo ufaliśmy. A z tym nie wiem jak daleko powinnam się posuwać. Czy na razie nie szaleć zdać się bardziej na niego? Ale nie chce też wyjść na sztywną kłodę
Z każdym nowym jest jak samo, zaczyna się od zera.Uczucie się siebie, własnych potrzeb i ulubionych zachowań.
Najważniejsze to nie wstydzić się mówić o własnych potrzebach , bo później trudniej wyznać co lubisz

Wysłane z mojego GT-I9300
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.