Proslim Gold- czy ktoś zna?jakie efekty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 17:49   #1
Malinka***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Smile

Proslim Gold- czy ktoś zna?jakie efekty?


Hej dziewczyny,

Chciałabym poznać Waszą opinię na temat zabiegów Proslim Gold? Waham się czy się wybrać, bo "przyjemność" nie jest tania, ale jestem skłonna z niej skorzystać jeśli któraś z Was ma już jakieś doświadczenie.
Malinka*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:35   #2
Malinka***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Proslim Gold- zaryzykowałam- już są efekty

No dobra, zaryzykowałam

Zapisałam się i chcę sie podzielić moimi wrażeniami. Byłam już na kilku zabiegach, efekty widać na razie niewielkie, ale jeśli chodzi o mnie to podobno nie powinnam sie spodziewać cudów. Zabiegi te są najlepsze dla osób, które mają większą nadwagę, duuuży cellulit. Takie osoby mogą nawet zgubić dobrych kilka centymetrów w obwodzie (brzucha, nóg, pośladków, bioderek) przez likwidację cellulitu. Ja zaś będę zadowolona jak zlikwiduje się ten, który mam, a szczerze mówiąc już widzę,że moja skóra stała się bardziej jędrna, taka trochę ładniejsza. Nie mogę się doczekać, co będzie po całej serii 12 zabiegów.
Jeśli chodzi o same zabiegi, to też nie jest źle, nie są czasochłonne i można się przyzwyczaić. Zachęcam do skorzystania nawet osoby, które mają lekką nadwagę i męczą się z cellulitem- bardzo pomocny. Na razie tyle, odezwę się jak będę miała kolejne doświadczenia i zauważe kolejne efekty.

serdecznie pozdrawiam
Malinka*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:38   #3
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Proslim Gold- czy ktoś zna?jakie efekty?

To moze napisz na czym to polega,bo za duzo nazwa mi nie mowi,a brzmi interesujaco i przyblizony koszt zabiegow

__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:01   #4
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Proslim Gold- czy ktoś zna?jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez *majka*
To moze napisz na czym to polega,bo za duzo nazwa mi nie mowi,a brzmi interesujaco i przyblizony koszt zabiegow



No właśnie, ja też chętnie poczytam...
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:14   #5
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Proslim Gold- czy ktoś zna?jakie efekty?

No ja też jestem ciekawa
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:21   #6
Malinka***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Dot.: Proslim Gold- czy ktoś zna?jakie efekty?

Właśnie mi uświadomiłyście, że dużo się rozpisałam, ale na o najważniejszym zapomniałam

Napiszę swoimi słowami. Otóż, zabiegi polegają na tym, że pani kosmetyczka przykleja mi w odpowiednie partie ciała plasterki podłączone do prądu (jeśli ktoś miał EKG, to można skojarzyć)-ja na razie mam na przód, czyli brzuch uda i bioderka. Plasterki a wraz z nimi skóra zaczyna się trząść po podłączeniu. Im większa moc, tym podobno lepszy efekt. Gdzieś wyczytałam, że 20 minut zabiegu zastępuje 4 godziny w siłowni, ale jeśli to prawda, to moim zdanie tylko pod pewnymi względami, bo zabieg działa najbardziej na tłuszczyk, a najmniej na mięśnie (zresztą czuję, że mieśnie prawie w ogóle się nie męczą podczas zabiegu), także nie należy się spodziewać przysłowiowej "kratki" na brzuszku Poza tym, nie jest się zmęczonym ani spoconym po takim zabiegu. Ale, ale- moje odczucia po zabiegu są takie, jak po intensywnym ćwiczeniu na rowerku albo na bieżni w siłowni, chodzi mi o takie mrowienie pod skórą- wmawiam sobie, że to spalanie tłuszczu. Uczucie podczas zabiegu jest niezbyt przyjemne, ale dość śmieszne i bezbolesne. Przeciwwskazania do zabiegów są wtedy, jeśli ktoś ma jakieś metalowe urządzenia wewnątrz ciała (np. spirale albo zastawki itp.)
Jeśli chodzi o cenę, to cała seria 12 zabiegów kosztuje około 300 zł. Na zabiegi chodzi się co drugi dzień. liczy się regularność.

Ja do tego jeszcze ćwiczę na siłowni i przestałam się obżerać, bo wzięłam się za siebie, mam nadzieję, że zapał szybko nie wygaśnie.
Jeśli pojawią się jakieś pytania chętnie odpowiem, jeśli będę umiała.
Pozdrawiam i zachęcam do aktywności fizycznej.

buziaki
Malinka*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 13:58   #7
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Proslim Gold- czy ktoś zna?jakie efekty?

Podnoszę.
Zastanawiam się nad zabiegiem na jędrność biustu (podobno dobry na rozstępy). Czy ktoś korzystał lub coś wie?
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 21:24   #8
Ana00000000000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Proslim Gold- zaryzykowałam- już są efekty

W samym centrum warszawa jest super gabinet gdzie jest Proslim. Prowadzi go Pan Rafał który jest Fizjoterapeutą, super masuje, masaż relaksacyjny, zabiegii ayurwedyjskie. A zabiegi na Proslimie łaczy z Body Detox-em. Efekt jest rewelacyjny! Chociaż gabinet jest centrum to jest bardzo tanio i fachowo!
Dziewczyny Polecam! ul Mazowiecka 11/45 domofon 9 tel 605-827-213.
A i jeszcze ma fajową promocje, jeżeli powiesz o nim swojej kolezance a ona skorzysta z jakiegoś zabiegu to osoba polecającą ma znaczną zniżkę.
Ja juz dużo zaoszczędziłam!!!
Polecam
Ana00000000000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.