karboksyterapia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 20:33   #31
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cześć dziewczyny jestem po pierwszym zabiegu karbo na twarz. Miałam wczoraj i do dziś jestem opuchnięta pod oczami. Zabieg robiony aparatem Fenix był dla mnie TOTALNIE bezbolesny (mezo igłową z emlą ledwo przeżyłam...). Skóra ma bardzo ładny koloryt, odczuwam intensywne naciągnięcie ( w sumie aż mi to przeszkadza, czoło totalnie gładkie, kurze łapki zniknęły (tylko pod oczami póki co trudno coś stwierdzić, bo na razie utrzymuje się opuchlizna). Za tydzień idę na kolejny zabieg i wierzę, że efekt się utrzyma

Co do mezo igłowej miałam 3 albo 4 razy zarówno koktajlem witaminowym jak i czystym kwasem hialuronowym nieusieciowanym. Ładnie wyglądałam przez 6 do 9 dni (1 dzień opuchlizna), a bolesność przeogromna, jakby emla w ogóle na mnie nie działała, więc tego na pewno nie będę powtarzać.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 10:39   #32
Kinia209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: karboksyterapia

cześć dziewczyny,
jestem w tym temacie nowa, dlatego proszę o pomoc Jak niektóre z was mam problem z cieniami pod oczami. Jakie zabiegi wypróbowałyście i mogłybyście polecić? Widzę, że wątek zaczęty na temat karboksyterapii. Jak to wygląda i na czym polega?
Kinia209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:42   #33
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Kinia209 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
jestem w tym temacie nowa, dlatego proszę o pomoc Jak niektóre z was mam problem z cieniami pod oczami. Jakie zabiegi wypróbowałyście i mogłybyście polecić? Widzę, że wątek zaczęty na temat karboksyterapii. Jak to wygląda i na czym polega?
Ja akurat nie bardzo mam porównanie, bo to jedyny zabieg dedykowany m.in. na cienie pod oczami, który robiłam, ale według mnie działa świetnie i oby trwale!

Polega na serii nakłuć skóry pistoletem. Zabieg na całą twarz trwał u mnie ok.15 - 20 min i był bardzo przyjemny. Odczuwanie podobne do akupresury, powiedziałabym że mniej odczuwalne niż intensywny masaż twarzy (np.limfatyczny). W wyniku nakłuć po skórze rozchodzi się fala ciepła i wrażenie jest takie, jak po opalaniu. Po zabiegu byłam w kropki; do tego trochę opuchnięte i czerwone oczy - średnio wyjściowy wygląd . Wieczorem zaczęło mi chrzęścić pod oczami - dosłownie! i w lewym uchu. Rano oczy były naprawdę opuchnięte, a cera idealnie gładka, napięta, jędrna, zaróżowiona jak po spacerze na mrozie - jak pisałam w poprzednim wpisie. Zadzwoniłam do lekarza, który powiedział, że ta opuchlizna to b.dobry znak, bo przy zaburzeniach chłonki to oznacza, że ona się właśnie regeneruje. Lekki obrzęk nadal się utrzymuje (według niego możliwy jest do 5 dni), a wokół oczu mam takie przemieszczające się pęcherzyki powietrza, natomiast poza promienną cerą i napięciem skóry, o co mi przede wszystkim chodziło, CAŁKOWICIE zniknęły mi sińce w wewnętrznej stronie oka i na skrzydełkach nosa!
Następny zabieg mam po tygodniu i jeśli dalej będzie następować tak zaskakująca poprawa, to stanie się on moim ulubionym
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:04   #34
Kinia209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Ja akurat nie bardzo mam porównanie, bo to jedyny zabieg dedykowany m.in. na cienie pod oczami, który robiłam, ale według mnie działa świetnie i oby trwale!

Polega na serii nakłuć skóry pistoletem. Zabieg na całą twarz trwał u mnie ok.15 - 20 min i był bardzo przyjemny. Odczuwanie podobne do akupresury, powiedziałabym że mniej odczuwalne niż intensywny masaż twarzy (np.limfatyczny). W wyniku nakłuć po skórze rozchodzi się fala ciepła i wrażenie jest takie, jak po opalaniu. Po zabiegu byłam w kropki; do tego trochę opuchnięte i czerwone oczy - średnio wyjściowy wygląd . Wieczorem zaczęło mi chrzęścić pod oczami - dosłownie! i w lewym uchu. Rano oczy były naprawdę opuchnięte, a cera idealnie gładka, napięta, jędrna, zaróżowiona jak po spacerze na mrozie - jak pisałam w poprzednim wpisie. Zadzwoniłam do lekarza, który powiedział, że ta opuchlizna to b.dobry znak, bo przy zaburzeniach chłonki to oznacza, że ona się właśnie regeneruje. Lekki obrzęk nadal się utrzymuje (według niego możliwy jest do 5 dni), a wokół oczu mam takie przemieszczające się pęcherzyki powietrza, natomiast poza promienną cerą i napięciem skóry, o co mi przede wszystkim chodziło, CAŁKOWICIE zniknęły mi sińce w wewnętrznej stronie oka i na skrzydełkach nosa!
Następny zabieg mam po tygodniu i jeśli dalej będzie następować tak zaskakująca poprawa, to stanie się on moim ulubionym
A gdzie wykonywałaś zabieg?Rozumiem, że musi to być konkretne urządzenie do tego zabiegu? Bo jeżeli tak to działa jak opisałaś, to ewidentnie zabieg dla mnie Tylko żeby podziałało, bo naprawdę od dawna szukam dobrego sposobu na pozbycie się tych nieszczęsnych cieni.
Kinia209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 12:44   #35
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Kinia209 Pokaż wiadomość
A gdzie wykonywałaś zabieg?Rozumiem, że musi to być konkretne urządzenie do tego zabiegu? Bo jeżeli tak to działa jak opisałaś, to ewidentnie zabieg dla mnie Tylko żeby podziałało, bo naprawdę od dawna szukam dobrego sposobu na pozbycie się tych nieszczęsnych cieni.
Robiłam w Warszawie na Koszykowej 69 urządzeniem Fenix. Z mojego researchu w sieci wynika, że są jeszcze 2 inne. Na pewno bardzo ważne jest, żeby zabieg robił lekarz, bo tym gazem trzeba precyzjnie trafić w naczynia krwionośne i przy okazji ich nie uszkodzić . Potraktowałam ten zabieg jako pierwszy z medycyny estetycznej, bo wydał mi się najmniej inwazyjny i, szczerze mówiąc, nie spodziewałam się po nim cudów; może dlatego tak pozytywnie się rozczarowałam
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 14:16   #36
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Robiłam w Warszawie na Koszykowej 69 urządzeniem Fenix. Z mojego researchu w sieci wynika, że są jeszcze 2 inne. Na pewno bardzo ważne jest, żeby zabieg robił lekarz, bo tym gazem trzeba precyzjnie trafić w naczynia krwionośne i przy okazji ich nie uszkodzić . Potraktowałam ten zabieg jako pierwszy z medycyny estetycznej, bo wydał mi się najmniej inwazyjny i, szczerze mówiąc, nie spodziewałam się po nim cudów; może dlatego tak pozytywnie się rozczarowałam
Też wykonywałam zabieg karboksyterapią Fenix Jednak nie w Warszawie, a w Szczecinie. Odczucia miałam podobne, jednak żadnego trzeszczenia nie czułam. Obrzęk zniknął na drugi dzień po zabiegu. Po 4 zabiegach efekty zadowalające, ważne ze nie wyglądam jak zombie Zyta ile zabiegów musisz wykonać jeszcze? Z tego co mnie poinformowano musi być wykonane kilka serii dla osiągnięcia maksymalnych efektów.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 19:08   #37
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: karboksyterapia

Ja zdecydowałam się na mezoterapię igłową - miesiąc temu miałam pierwszy zabieg lighteyes, dzisiaj drugi cytocare. Chcę zrobić serię 3 lub 4 zabiegów. Na razie jestem zadowolona -widzę poprawę, chociaż sińce całkowicie nie zniknęły. Na szczęście moja skóra dobrze reaguje na mezoterapię, żadnych krwiaków, siniaków, obrzęków czy opuchnięć. No i daję radę bez znieczulenia.
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 22:12   #38
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Też wykonywałam zabieg karboksyterapią Fenix Jednak nie w Warszawie, a w Szczecinie. Odczucia miałam podobne, jednak żadnego trzeszczenia nie czułam. Obrzęk zniknął na drugi dzień po zabiegu. Po 4 zabiegach efekty zadowalające, ważne ze nie wyglądam jak zombie Zyta ile zabiegów musisz wykonać jeszcze? Z tego co mnie poinformowano musi być wykonane kilka serii dla osiągnięcia maksymalnych efektów.
W zasadzie okaże się, jak pójdę na kolejny.
A co to znaczy "zadawalające"? Czy robiłaś go pod kątem sińców?
Moja motywacją, jak pisałam, było oswojenie się z zabiegami medycyny estetycznej; czytałam o karboksyterpii i wydała mi się bezpieczna i z opisów skuteczna . Poszłam do lekarza na konsultację, powiedziałam, czego oczekuję, on mi się przyjrzał i zasugerował osocze, bo według niego działa to ogólnie odmładzająco. "Po karboksyterapii uzyska pani taką ogólną rewitalizację." - stwierdził.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 13:56   #39
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
W zasadzie okaże się, jak pójdę na kolejny.
A co to znaczy "zadawalające"? Czy robiłaś go pod kątem sińców?
Moja motywacją, jak pisałam, było oswojenie się z zabiegami medycyny estetycznej; czytałam o karboksyterpii i wydała mi się bezpieczna i z opisów skuteczna . Poszłam do lekarza na konsultację, powiedziałam, czego oczekuję, on mi się przyjrzał i zasugerował osocze, bo według niego działa to ogólnie odmładzająco. "Po karboksyterapii uzyska pani taką ogólną rewitalizację." - stwierdził.
Tak, wykonywałam karboksyterapię by pozbyć się sińców po oczami. Zadowalające tzn. ewidentnie widzę różnice w lustrze sprzed zabiegów. Na początku podeszłam do tego bez przekonania, pierwsza wizyta w gabinecie, lekarz doradził tę metodę no i jakoś poszło. Teraz cieszę się, bo to nie była zła decyzja.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 14:19   #40
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Andzia0606, a ile tych zabiegów miałaś? Ja jutro idę na drugi
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 15:21   #41
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

4, w tym tygodniu idę na 5
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 23:02   #42
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
4, w tym tygodniu idę na 5
A z jaką częstotliwością robisz? Właśnie dzisiaj nie poszłam, bo złapałam infekcję i mam iść dopiero za tydzień. Nie mam sińców wcale, za to zaczęły mi się pojawiać pojedyńcze krostki, jakby cera się oczyszczała, choć to może być też związane z fazą cyklu, bo tak na ogół miewam. Za to myślę intensywnie o osoczu . Sprawdzę forum; może wątek o osoczu na twarz się pojawił.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:21   #43
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
A z jaką częstotliwością robisz? Właśnie dzisiaj nie poszłam, bo złapałam infekcję i mam iść dopiero za tydzień. Nie mam sińców wcale, za to zaczęły mi się pojawiać pojedyńcze krostki, jakby cera się oczyszczała, choć to może być też związane z fazą cyklu, bo tak na ogół miewam. Za to myślę intensywnie o osoczu . Sprawdzę forum; może wątek o osoczu na twarz się pojawił.
Jeden zabieg raz w tygodniu. Słyszałam, że osocze dobrze działa na zmarszczki i ogólnie działa regenerująco na skórę. Na co będziesz chciała go wykonać?
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 22:18   #44
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Jeden zabieg raz w tygodniu. Słyszałam, że osocze dobrze działa na zmarszczki i ogólnie działa regenerująco na skórę. Na co będziesz chciała go wykonać?
No to ja będę miała raz na 2 tyg , chyba że zrobię właśnie osocze. Głównie chodzi mi o bruzdy; wiem, że one po nim się nie wyprostują jak po wypełniaczu, ale jak się skóra napnie i ujędrni i na pewno będą mniejsze; zresztą widzę efekt już po 1 karbo . Mam takie minimalne worki po oczami, które widać tylko bez make upu i one faktycznie nie zniknęły po 1 zabiegu; natomiast zasinienia na skrzydełkach nosa w wewnętrznym kąciku oka tak! To było dla mnie mega zaskakujące, bo mam je od niepamiętnych czasów (w przeciwieństwie do bruzd he he i sądziłam, że taka moja uroda. Nawet nie miałam pomysłu, żeby coś z tym robić. A teraz widzę, że jak tego nie ma, to spojrzenie stało się rozświetlone i automatycznie wyglądam na wypoczętą
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 13:21   #45
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

To daj znać, jak już będziesz po zabiegu Też jestem ciekawa jak to działa. Podobno osocze w połączeniu z karboksyterapią daje niesamowite rezultaty. Przynajmniej tak czytałam
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 18:07   #46
zinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: karboksyterapia

Zabieg eyematrix jest opisany tutaj: <ciach>
To jest takie "dziurkowanie" całej powierzchni powieki górnej i dolnej, wtedy skóra się regeneruje i wygląda dużo lepiej. Dla mnie efekt jest super, a dodatkowo jest to nowocześniejszy i bezpieczniejszy zabieg niż laser.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-28 o 17:00
zinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 14:23   #47
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
To daj znać, jak już będziesz po zabiegu Też jestem ciekawa jak to działa. Podobno osocze w połączeniu z karboksyterapią daje niesamowite rezultaty. Przynajmniej tak czytałam
No to jestem po drugim zabiegu. Przerwa dokładnie 15 dni. Na razie wyglądam jak zombiak , bo tradycyjnie jestem opuchnięta pod oczami i zgodnie z planem pod lewym bardziej plus nieodłączne trzeszczenie w lewym uchu . Dzisiejszy zabieg był bardziej odczuwalny i już nie było tak relaksacyjnie jak przy pierwszym, pewnie ze względu na większe natężenie mocy. Lekarz powiedział mi, że się je zwiększa z zabiegu na zabieg i że skóra bardzo ładnie zareagowała, co sama widzę, bo jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu tzn. do wczoraj byłam, bo dzisiaj trudno nazwać mnie wyjściową Po dzisiejszej konsultacji ocenił mnie na 3 a max 4 zabiegi w sumie, bo jest ładny postęp. Potem mam sobie zrobić osocze albo nie, bo cały czas się waham, i powtarzać 1 zabieg na rok dla podtrzymania efektu.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 16:49   #48
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
No to jestem po drugim zabiegu. Przerwa dokładnie 15 dni. Na razie wyglądam jak zombiak , bo tradycyjnie jestem opuchnięta pod oczami i zgodnie z planem pod lewym bardziej plus nieodłączne trzeszczenie w lewym uchu . Dzisiejszy zabieg był bardziej odczuwalny i już nie było tak relaksacyjnie jak przy pierwszym, pewnie ze względu na większe natężenie mocy. Lekarz powiedział mi, że się je zwiększa z zabiegu na zabieg i że skóra bardzo ładnie zareagowała, co sama widzę, bo jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu tzn. do wczoraj byłam, bo dzisiaj trudno nazwać mnie wyjściową Po dzisiejszej konsultacji ocenił mnie na 3 a max 4 zabiegi w sumie, bo jest ładny postęp. Potem mam sobie zrobić osocze albo nie, bo cały czas się waham, i powtarzać 1 zabieg na rok dla podtrzymania efektu.
No to powiem idziesz jak burza Zapewne jakbyś nie miała tak długich przerw efekty byłby oszałamiające (wnioskuje z tego co opisujesz) Ja niedługo kończę swoją serię zabiegów, ale na pewno będę powtarzać karbo co jakiś czas, żeby utrzymać efekt który uzyskałam.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:08   #49
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Też się go pytałam o te przerwy, zwłaszcza że są święta i znowu wyjdzie 2 tyg. Powiedział, że do 3 tyg. nie ma znaczenia i że widać, że pierwszy zabieg nadal pracuje. Ty robisz na całą twarz czy same oczy?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 09:17   #50
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Karboksyterapią Fenix robię same oczy plus poddałam się 4 zabiegom na skórę głowy na wypadanie włosów. Śmieszne uczucie przy zabiegu Takie jakby łaskotanie, w niektórych miejscach troszkę szczypało (tył głowy). Na czubku i koło czoła w ogóle nic nie czułam, tylko przyjemnie mrowienie
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 10:46   #51
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Ja mam rzeczywiście przyspieszenie pielęgnacyjne, bo na swoje urodziny postanowiłam wyglądać bardzo ładnie
Zastanawiam się, ile tych zabiegów karbo mogę wziąć, żeby dopiąć skórę na ostatni guzik ? Czy słuchać się lekarza, czy robić do momentu, kiedy będę totalnie zachwycona, no i jak z trwałością ma się sprawa?

To, co dzisiaj widzę w lustrze, totalnie mnie urzekło
Usta takie pełne i gładkie, jak miałam jako dwudziestka, kąciki podniesione, prawa bruzda zdecydowanie płytsza i krótsza! Lewa zresztą też, ale jakby mniej spektakularnie, co mnie nie dziwi, bo zawsze tj. odkąd ją mam, była większa. Oczom na razie ocenę odpuszczam, bo są zapuchnięte i wyglądają zdecydowanie gorzej niż za zwyczaj

Robiąc różne eksperymenty, w myśl zasady, że jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz, znalazłam swój drugi ulubiony zabieg Szkoda tylko, że takie eksperymenty są dość kosztowne, ale c'est la vie!
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:28   #52
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Ja mam rzeczywiście przyspieszenie pielęgnacyjne, bo na swoje urodziny postanowiłam wyglądać bardzo ładnie
Zastanawiam się, ile tych zabiegów karbo mogę wziąć, żeby dopiąć skórę na ostatni guzik ? Czy słuchać się lekarza, czy robić do momentu, kiedy będę totalnie zachwycona, no i jak z trwałością ma się sprawa?

To, co dzisiaj widzę w lustrze, totalnie mnie urzekło
Usta takie pełne i gładkie, jak miałam jako dwudziestka, kąciki podniesione, prawa bruzda zdecydowanie płytsza i krótsza! Lewa zresztą też, ale jakby mniej spektakularnie, co mnie nie dziwi, bo zawsze tj. odkąd ją mam, była większa. Oczom na razie ocenę odpuszczam, bo są zapuchnięte i wyglądają zdecydowanie gorzej niż za zwyczaj

Robiąc różne eksperymenty, w myśl zasady, że jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz, znalazłam swój drugi ulubiony zabieg Szkoda tylko, że takie eksperymenty są dość kosztowne, ale c'est la vie!
Zyta jesteś już po 2 zabiegu? I jak efekty?
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:25   #53
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Zyta jesteś już po 2 zabiegu? I jak efekty?
Tak. Po drugim i jestem b. zadowolona Chociaż muszę przyznać, że po pierwszym efekt był piorunujący, a po drugim jakby bardziej stonowany, mniej spektakularny. Teraz powinnam zrobić 3 i się właśnie zastanawiam, bo przez 3 dni po zabiegu wyglądam niewyjściowo, a w mojej obecnej sytuacji trochę mi to nie na rękę Efekt rozjaśnienia "oka" oraz zniknięcia worka jest bardzo dobry, choć jeszcze coś bym poprawiła, bruzdy zdecydowanie płytsze, choć tu bym jeszcze poprawiła sporo (cały czas myślę o osoczu), natomiast pokazały mi się zmarszczki mimiczne pod okiem. Mam wrażenie, że to, co było lekkim workiem się w nie zamieniło, więc zastanawiam się teraz nad wariantami:

1. kolejna karbo + karbo z osoczem
2. albo mezoterpia igłowa (pod oczami i cała twarz albo same bruzdy)
3. albo jakoś to połączyć, ale nie wiem, w jakiej kolejności i ostępach?

A jak Twoje wrażenia?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 15:38   #54
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Na Twoim miejscu powtórzyłabym jeszcze raz karboksyterapie i dopiero wtedy karbo+osocze. Myślę, że wtedy Twoja skóra dostanie porządny zastrzyk energii Ja na razie robię przerwę w zabiegach (jestem po 5), ewentualne podtrzymanie rezultatu chodź raz w miesiącu. Powiem, że uzyskałam nowe spojrzenie, nareszcie!
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 22:05   #55
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu powtórzyłabym jeszcze raz karboksyterapie i dopiero wtedy karbo+osocze. Myślę, że wtedy Twoja skóra dostanie porządny zastrzyk energii Ja na razie robię przerwę w zabiegach (jestem po 5), ewentualne podtrzymanie rezultatu chodź raz w miesiącu. Powiem, że uzyskałam nowe spojrzenie, nareszcie!
Podejrzewam, że właśnie na takim wariancie się skończy
A jakie Ty robiłaś odstępy czasowe? Bo u mnie to ok. co 2 - 3 tyg. wychodzi...
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:20   #56
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że właśnie na takim wariancie się skończy
A jakie Ty robiłaś odstępy czasowe? Bo u mnie to ok. co 2 - 3 tyg. wychodzi...
Ja miałam robiony jeden zabieg raz w tygodniu. Tylko w czasie świątecznym była dłuższa przerwa. Miałam takie zalecenie. A dlaczego masz tak długie odstępy czasowe?
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:28   #57
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Ja miałam robiony jeden zabieg raz w tygodniu. Tylko w czasie świątecznym była dłuższa przerwa. Miałam takie zalecenie. A dlaczego masz tak długie odstępy czasowe?
Lek. mi powiedział po 1 zabiegu, żeby się zapisać nie wcześniej niż za tydz nie później niż do 3 tyg. i że to nie ma większego znaczenia. Pytałam o to na samym początku, bo miałam wyjeżdżać już wcześniej i zastanawiałam się, czy zdążę. Jak poszłam drugi raz, chyba po ok. 2 tyg., to powiedział, że pierwszy zabieg jeszcze pracuje i też się zastanawiałam, czy nie przyjść później, bo były święta, urlopy i tak to wyszło. Natomiast efekty zdecydowanie są, więc widzę, że w moim przypadku tak jak zalecił jest bardzo ok . Teraz muszę znowu odczekać ze względu na wysypkę...
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:22   #58
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Jeżeli lekarz tak uważa to jest ok, widocznie karboksyterapia Fenix u każdego oddziałuje inaczej
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 10:23   #59
lokkok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: W-WA
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

Jestem po trzech zabiegach na uda , czekam na efekty, dla mnie zabiegi są bardzo bolesne c.d.n
lokkok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 10:58   #60
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: karboksyterapia

Ja zrobilam 5 zabiegow na rozstepy na piersiach. Efekty praktycznie zadne. Moglam te pieniadze przeznaczyc na zabieg laserowy.
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-13 21:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.