Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-02, 12:19   #3271
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
3 koloryzacje w ciagu czterech tygodni? nie za dużo tego????
nie, w zasadzie to druga. Podczas pierwszej dołożono mi na włosy jeszcze trochę preparatu po 15minutach- fryzjer nazwał to drugą dekoloryzacją(?).
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 19:08   #3272
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
nie, w zasadzie to druga. Podczas pierwszej dołożono mi na włosy jeszcze trochę preparatu po 15minutach- fryzjer nazwał to drugą dekoloryzacją(?).
martagg nie chciałabym zeby to zabrzmiało niegrzecznie, ale ja do Ciebie nie mówiłam chodziło mi o DarkLily
suspense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 19:38   #3273
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
martagg nie chciałabym zeby to zabrzmiało niegrzecznie, ale ja do Ciebie nie mówiłam chodziło mi o DarkLily
spoko, spoko, eh, ten mój egocentryzm...

03.05 g:00:23
własnie jestem po dekoloryzacji. dokładałam 3 razy-w ten sam sposób jak robił to fryzjer(a raczej uczennica). trudno określić kolor w sztucznym świetle. w sztucznym robionym na dzienne wyglądam na karmelkowo-rudawą blondynkę. Brat tak orzekł, ale wiecie jak to jest z postrzeganiem kolorów przez facetów .

po zmyciu dekoloryzatora nałożyłam maskę renee- doskonała do tego celu. włosy przestały być szorstkie. jutro Mama nałoży mi popielaty blond-choć kolor może się podobać, ja nie wyglądam w nim dobrze. na pewno będą wyszuszone, ale będę je regenerować i mogę odrastać swój blondzik

dobranoc Wizażanki
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-05-02 o 23:29
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 23:18   #3274
Malami12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czesc Dziewczyny mam maly problem. Przez 2 lata rozjasnialam wlosy.. no i jak to rozjasniacz strasznie mi je zniszczyl wiec wpadlam na pomysl zeby zafarbowac je na braz. Wszystko bylo ok. wlosy odzyly wiec zrobilam pasemka blond. Bardzo ladnie to wygladalo, ale mi znow cos strzelilo do glowy no i rozjasnilam je. Nie milely 2 tygodnie jak uwidzial mi sie siwy slatynowy kolor. Nalozylam farbe firmy JOANNA i wyszly mi siwe.. Poczym przedluzylam wlosy tasmami clip-in, no i te "siwe" wlosy lekko zrudzialy wiec rozjasnilam je.. i moj problem jest taki ze te tasmy bardzo mi obciazyly wlosy, rozjasniacz wypalil, wlosy w tym momencie mam koloru czarnego, do ramion i sa nie dosc ze zniszczone to bardzo cienkie, slabe i krosza sie.. W czerni wygladam fatalnie i chcialam zrobic dekoloryzacje by zejsc do ciemnego blondu. Czy jest to mozliwe? Ratujcie dziewczyny , bo juz sama nie wiem co mam robic wygladam strasznie
z góry bardzo dziekuje za rady i pozdrawiam
Malami12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 00:07   #3275
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Malami12 Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny mam maly problem. Przez 2 lata rozjasnialam wlosy.. no i jak to rozjasniacz strasznie mi je zniszczyl wiec wpadlam na pomysl zeby zafarbowac je na braz. Wszystko bylo ok. wlosy odzyly wiec zrobilam pasemka blond. Bardzo ladnie to wygladalo, ale mi znow cos strzelilo do glowy no i rozjasnilam je. Nie milely 2 tygodnie jak uwidzial mi sie siwy slatynowy kolor. Nalozylam farbe firmy JOANNA i wyszly mi siwe.. Poczym przedluzylam wlosy tasmami clip-in, no i te "siwe" wlosy lekko zrudzialy wiec rozjasnilam je.. i moj problem jest taki ze te tasmy bardzo mi obciazyly wlosy, rozjasniacz wypalil, wlosy w tym momencie mam koloru czarnego, do ramion i sa nie dosc ze zniszczone to bardzo cienkie, slabe i krosza sie.. W czerni wygladam fatalnie i chcialam zrobic dekoloryzacje by zejsc do ciemnego blondu. Czy jest to mozliwe? Ratujcie dziewczyny , bo juz sama nie wiem co mam robic wygladam strasznie
z góry bardzo dziekuje za rady i pozdrawiam

prosto nie będzie, bo widze że sie plączesz w tych włosach
zdecyduj sie na jakiś kolor ale nie skrajny moze? bo znów rozjaśnianie do jasnego blondu skończy się ratunkowym farbowaniem na ciemny. napisz jaki masz kolor własny, co chcesz uzyskać, może wrzuć fotki?

to co Ci mogę polecić to:
-odczepić sztuczne pasma
-udac się do hurtowni fryzjerskiej po maski regeneracyjne- weź 2-3 i próbuj
- poużywaj ich z miesiąc, półtora.
-nie farbuj w tym czasie
- kup dekoloryzator rene blanche (jest świetny, nie rusza koloru własnego-a będziesz miała odrost po miesiącu)
- kup delikatną farbę po koloryzacji (doradzą Ci w zaprzyjażnionej już hurtowni ) ja farbę nałożyłam następnego dnia na po-odżywkowane włosy.

wychodzi to "drogo" ale i tak taniej niż za farbwanie u fryzjera, więc warto. sama sie dokoloryzowałam wczoraj, a dzis nałożyłam farbę i jest dobrze. także u Ciebie tez się wszystko uda, ale na spokojnie.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 00:17   #3276
Malami12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

moj naturalny kolor to ciemny blond podchodzacy pod braz. PAsma sciagnelam juz 4 miesiace temu. Wlosy regeneruje maska firmy Wax i jak narazie od 3 miesiecy ich nie farbuje. zdjecia wrzuce w najblizszym czasie poniewaz w tym momencie nie mam takiej mozliwosci by to zrobic
Dziekuje bardzo

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

a zapomniala bym. no i chciala bym wrocic do naturalnego koloru albo bardzo zblizonego do naturalnego. Nie chce ich juz rozjasniac i po tych przejsciach nie widze nawet mozliwosci takiej by popelnic kolejny taki bląd
Malami12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:00   #3277
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Czesc dziewczyny
Czy któras z Was wie czym mozna rozcienczyc 12% wode utlenioną tak by powstała 9 %-towa? Zwykła wodą czy np destylowaną czy jeszcze czyms innym?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 13:42   #3278
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 233
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ten rozjaśniacz rene blanche w jaki sposób działa na włosy. Nie niszczy ich tak bardzo? bo nie wiem czy warto wydać tyle kasy na dekoloryzator.
Moonspell90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:41   #3279
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam mam pytanie mam rozjaśnione włosy z ciemnego brązu i na to nałożona farbę tak że mam takie włosy rudo kasztanowe, które są już sprane. Chce mieć teraz blond włosy i zastanawiam się czy muszę je jeszcze raz rozjaśnić, czy może farba safira blask księżyca mi złapie na blond, bo napisane jest ze rozjaśnia. bardzo prosze o odp ;*
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:11   #3280
aneczka1983r
Przyczajenie
 
Avatar aneczka1983r
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3
GG do aneczka1983r
Ratunku- Bardzo proszę o pomoc DEKOLORYZACJIA

Witam wszystkie forumowiczki, mam prośbę czy któraś z was robiła dekoloryzacjię włosów? Chodzi mi o dobrego fryzjiera który zrobi to dobrze. Ja obecnie mam nałożoną czarną farbę i mam już spory odrost chcę zapuścić włosy nie farbując ich i w tym celu chcę się pozbyć tego czarnego.
Bardzo wam z góry dziękuje
aneczka1983r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 15:38   #3281
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Pokaż wiadomość
ten rozjaśniacz rene blanche w jaki sposób działa na włosy. Nie niszczy ich tak bardzo? bo nie wiem czy warto wydać tyle kasy na dekoloryzator.
.........
uscislijmy... rozjasniacz to nie to samo co dekoloryzator...chyba,ze zle rozumiem Twoje pytanie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 16:07   #3282
aneczka1983r
Przyczajenie
 
Avatar aneczka1983r
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3
GG do aneczka1983r
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ale ze mnie gapa chodzi mi o fryzjiera w Zabrzu.

Edytowane przez aneczka1983r
Czas edycji: 2009-05-06 o 16:08
aneczka1983r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:49   #3283
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej mam "mały problem" otóż mopim naturalnym kolorem jest ciemny blond, cos mnie ostatnio podkusiło, żeby zarudzic się trochę, wyszło tak że miałam rud- miodowy blond i było okej. Po miesiącu farba wypłowiała, tydzien temu poszlam jeszcze raz do fryzjera i stwerdzilam że robimy ciemniejsze.

No i niby nie jest źle, ale mi sie totalnie nie podoba, chciałabym to jakoś rozjaśnic, a jak oglądam stare zdjęcia to chce mi się płakac. Byłam dzisiaj w dwóch salonach w jednym zaproponowali tylko pasemka jasne, w drugim w sumie stwerdzili że nie za wiele można zrobic.

Boję sie tych pasemek, bo nie chce żeby to tandetnie wyglądało, narazie szoruje je 2 razy dziennie w szamoponie przeciwłupieżowym i tyle. W saonie Loreala mówili jeszcze o dekoloryzacji, ale powiedzieli że kosztowalo by to z 300 zł, a aż tyle na to nie jestem w stanie wydac. Nie wiem co robic i prosze was dziewczyny o pomoc.

Aby przyblizyc moj kolor zamieszczam foto K. Zielinskiej bo cos podobnego mam w tej chwili na glowie.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:07   #3284
fikajaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Wyjście z czarnego koloru włosów

Witam,
Mam nienaturalny czarny kolor włosów (Palette XXL Colour) i chciałabym go zmienić na mahoń lub ciemny brąz. Mam dosyć jasną karnację i zielone oczy, w tym kolorze wyglądam podobno dobrze, ale chciałabym zobaczyć siebie w innym, bo wydaje mi się że ze względu na jasną karnację niedobrze się czuję. Myślałam o mahoniu lub ciemnym brązie... Jak myślicie? W jaki sposób mogłabym dojść do takich kolorów? Czy wystarczy przefarbowanie kilka razy na upragniony kolor włosów?
Pozdrawiam
fikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:35   #3285
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Wyjście z czarnego koloru włosów

Radze iśc do DOBREGO fryzjera i od razu powiedzieć że farbowałaś sie Palette
Od razu mówie że nie każdy podejmie sie ściągania tej farby z włosów bo efekty mogą byc różne. Ja znam tylko złe opinie na temat tej farby (opinie fryzjerów). Sama raczej nic z tym nie zrobisz, farbowanie jaśniejszymi kolorami na czarnym raczej nie przyniesie efektu a samodzielne rozjasnianie moze totalnie spalic włosy
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 07:54   #3286
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
uscislijmy... rozjasniacz to nie to samo co dekoloryzator...chyba,ze zle rozumiem Twoje pytanie
Dark01 ma rację, Renee Blanche nie jest rozjaśniaczem. Stosowałam do pozbycia się z mojej głowy farbowanego brązu. Produkt ten "wybija" ciemny barwnik z włosa. I faktycznie, jest bardzo delikatny jak na tego typu kosmetyk.
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:40   #3287
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wyjście z czarnego koloru włosów

Cytat:
Napisane przez fikajaca Pokaż wiadomość
Witam,
Mam nienaturalny czarny kolor włosów (Palette XXL Colour) i chciałabym go zmienić na mahoń lub ciemny brąz. Mam dosyć jasną karnację i zielone oczy, w tym kolorze wyglądam podobno dobrze, ale chciałabym zobaczyć siebie w innym, bo wydaje mi się że ze względu na jasną karnację niedobrze się czuję. Myślałam o mahoniu lub ciemnym brązie... Jak myślicie? W jaki sposób mogłabym dojść do takich kolorów? Czy wystarczy przefarbowanie kilka razy na upragniony kolor włosów?
Pozdrawiam

MIalam ten sam problem tez mam zielone oczy karnacje dosyc jasna jak na czarne wlosy, wygladalam ladnie ale do tego musialam zawsze robic makijaz (dosc mocny)inaczej wygladalam w tych wlosach strasznie nienaturalnie.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:29   #3288
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Użyłam dekoloryzatora z Loreala na moje różowe włosy i to nic nie dało, zastosowałam po tym farbe również z Loreala i nic!
Co mam teraz zrobić, aby zniknęły moje różowe włosy ?!
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:44   #3289
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja napiszę o swoich doświadczeniach z dekoloryzacją. Zawsze farbowałam się na blond, jednak coś mi odwaliło w którymś momencie i przefarbowałam się na bardzo ciemny brąz. Kolor podobał mi się tylko przez pierwsze dwa miesiące No i potem zaczęły się pomysły powrotu do mojego normalnego koloru. wiele fryzjerek proponowało mi balejaż, ale brąz z blondem jakoś mi się nie widział. W pewnym momencie trafiłam do jednego z wrocławskich salonów fryzjerskich i tam fryzjerka zaproponowała mi dekoloryzację jakimś delikatnym środkiem. Wydałam na to chyba ze 150 zł, ale się opłacało - potrzymała mi to na włosach z 30 minut i kiedy zmyła nie było trzeba już było od razu ponownie farbować - włosy stały się jasnorude, ale nie była to "marchewa", tylko bardzo ładny kolor - coś jak ma marta żmuda trzebiatowska. Włosy nie były w ogóle zniszczone. Ale że mi zależało na blondzie to potem jeszcze zrobiłam dwa razy balejaż. I tak jak po dekoloryzacji było super to balejaż to tragedia - może dlatego, że robiłam w innym salonie - wyszedł bardzo ładnie, ale niestety mam trochę przesuszone włosy i nie jestem w stanie ich roczesać bez odżywki
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 15:10   #3290
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

tyle zostalo po mojej czerni dzis jeszcze sama eksperymentowalam z farba ganiera polozylam na 5 min zeby tylko pozbyc sie zolci. Dobra jest na naturalnych chwycila do platyny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00035.jpg (151,7 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Color-Naturals-5-6-Czerwien-28227-big.jpg (18,9 KB, 80 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 19:08   #3291
paulina009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3
GG do paulina009
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam!!

Ja już po dekoloryzacji Powiem szczerze że jestem zadowolona, włosy maja odcień rudy ale taki ładniutki zapłaciłam tylko 120 zł i jakoś na razie zniszczeń głębszych na włosach nie widze i co najważniejsze nie ma już czarnego
paulina009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:11   #3292
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
tyle zostalo po mojej czerni dzis jeszcze sama eksperymentowalam z farba ganiera polozylam na 5 min zeby tylko pozbyc sie zolci. Dobra jest na naturalnych chwycila do platyny.
ostatnio farbowałam sobie ta farbą włosy. według mnie jest świetna.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:16   #3293
moniqa16
Zadomowienie
 
Avatar moniqa16
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 072
GG do moniqa16
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tak czytam i czytam ten wątek. I dalej nie wiem.
Żeby wrócić z czarnego na swój mysi to co najlepiej zrobić?
Jak się przygotować do dekoloryzacji?
Włosy są farbowane ok roku, raz niestety palette.. młoda byłam i głupia.
ostatnio miałam farbą do 28 myć (i widzę że trochę już się spłukuje). Nie farbuje od połowy marca - odrost mam już dość spory ok 2 cm. A mój naturalny to kolor typowo polski - mysi. Ani to blond ani brąz. Włosy mam niestety raczej słabe. Mam w planach ich obcięcie.
Bardzo dziękuję z góry za odpowiedzi.
__________________
PCOsiak pełną gębą.

Edytowane przez moniqa16
Czas edycji: 2009-05-09 o 11:43
moniqa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:09   #3294
monisiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 238
Pomoc... Licze na odpowiedź

Chciałabym się dowiedziec czy jest możliwe zejście z czarnego kolru na taki by chwycil mi taki kolor jak zamieszczony na zdjeciu ktory ma beyonce... Czy wystarczy jednorazowa dekoloryzacja?? i czy można tego samego dnia zafarbować włosy czy raczej odczekać chociaż nie bardzo by mi się podobała wizja chodzenia w kolorze po dekoloryzacji... I może w przybliżeniu jaki to mniej wiecej jest kolor ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Beyonce_Knowles_1442811.jpg (22,3 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CSC_0097.jpg (57,8 KB, 99 załadowań)
monisiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:20   #3295
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pomoc... Licze na odpowiedź

ja taki kolor uzyskałam po dwukrotnym rozjaśnianiu czarnego a potem nałożeniu na niego blondu numer 7 garniera

tylko, że jest takie jeden problem - na bank po rozjaśnianiu bedziesz miała żółtko na głowie a farba się będzie z włosów szybko zmywać i jak będziesz chciała to utrzymać to będziesz musiała dofarbowywać. Inna kwestia, że kolor
wychodzi na początku ciemniejszy - normalny ciemny braz. Po trzech myciach dochodzi do tego beyoncowego a po miesiącu gdzieś tak znowu przebija mocno to żółtklo
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:45   #3296
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomoc... Licze na odpowiedź

piękny granat! czym robiłaś? na jaki kolor kładłaś farbe?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 11:44   #3297
monisiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 238
Dot.: Pomoc... Licze na odpowiedź

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
piękny granat! czym robiłaś? na jaki kolor kładłaś farbe?
Z londy granatowa czerń a mój kolor to ciemny blond

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja taki kolor uzyskałam po dwukrotnym rozjaśnianiu czarnego a potem nałożeniu na niego blondu numer 7 garniera

tylko, że jest takie jeden problem - na bank po rozjaśnianiu bedziesz miała żółtko na głowie a farba się będzie z włosów szybko zmywać i jak będziesz chciała to utrzymać to będziesz musiała dofarbowywać. Inna kwestia, że kolor. A i jesscze jedno sama rozjaśniałas włosy czy u fryzjera?? Jak sama to czym ?? A jesli u fryzjera to moge wiedziec ile placilas??
wychodzi na początku ciemniejszy - normalny ciemny braz. Po trzech myciach dochodzi do tego beyoncowego a po miesiącu gdzieś tak znowu przebija mocno to żółtklo
Dzieki za odpowiedz... musze pomyslec co zrobic z tymi wlosami bo chcialabym sie juz pzobyc tych ciemnych wlosow. A czy jednorazowa dekoloryzacja wystarczy czy musiałabym chodzić w takich żołkach .,,,

Edytowane przez monisiaa1991
Czas edycji: 2009-05-10 o 12:02
monisiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 15:33   #3298
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pomoc... Licze na odpowiedź

Cytat:
Napisane przez monisiaa1991 Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedziec czy jest możliwe zejście z czarnego kolru na taki by chwycil mi taki kolor jak zamieszczony na zdjeciu ktory ma beyonce... Czy wystarczy jednorazowa dekoloryzacja?? i czy można tego samego dnia zafarbować włosy czy raczej odczekać chociaż nie bardzo by mi się podobała wizja chodzenia w kolorze po dekoloryzacji... I może w przybliżeniu jaki to mniej wiecej jest kolor ??
jednorazowo raczej nie ma szans. Można zafarbować włosu zaraz po dekoloryzacji,zwłaszcza jak wyjdą zółtki... włascieiw to nie wiadomo co wyjdzie po dekoloryzacji Twoich włosów gdyż schodzisz z nietypowej ''granatowej czerni'' nie wiem jak ten niebieski pigment się wybarwi.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2009-05-10 o 15:35
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 19:34   #3299
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Pomoc... Licze na odpowiedź

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...nna-blond.html - czy tym rozjasniaczem nie mozna rozjasniac calych wlosow?
chcialam go dzisiaj kupic ale na ulotce przeczytalam ze jest wylacznie do rozjasniania pasemek i balejazu ; o no i nie kupilam..

moje naturalne wlosy maja taki kolor jak na pierwszym zdjeciu pomalowalam je na czern wella jakies hmm 8 miesiecy termu.. stwierdzilam ze bd malowac odrosty na ciemny braz joanna bo chcialam zejsc do brazu ale to droga do nikad.. teraz jestem pewna na 100 % ze chce wrocic do naturalnego koloru.
i teraz tak mam na glowie czarn, braz i jakies 1,5 cm moich wlosow.. i chccialam niedlugo rozjasnic i pomalowac na odciec zblizony do mojegfo. znalazlam dosc fajny rozjasniacz na KWC w sklepie juz mialam kupowac ale nie kupilam.. i nie wiem co teraz? czy moge nim rozjasniac cale wlosy? czy po rozjasnieniu musze jeszcze polarbowac wlosy farba o odecieniu zblizonym do mojego jak tak to jaka?
czy musze kupic inny rozjasniacz? moze mam ktos sprawdzony? proszr nie pisac abym poszukala na KWC bo tam nie ma za bardzo wyboru juz kilka razy tam zagladalam...
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2009-05-17 o 18:28
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:48   #3300
aneczka1983r
Przyczajenie
 
Avatar aneczka1983r
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3
GG do aneczka1983r
Dekoloryzacja- proszę o pomoc

Poszukuje dobrego fryjera w Zabrz, który dobrze zrobi dekoloryzacjię czarnych włosów. Czy ktos może mi pomóc?
Jaka metodą najlepiej zrobić tę dekoloryzację.
Z góry bardzo dziękuje
__________________
Anna Wilczek
Nigdy więcej czarnych włosów
aneczka1983r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.