Połysk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 19:29   #1
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Smile

Połysk


Co zrobić, aby mieć aż tak lśniące włosy: foto

Mycie, odżywka, picie skrzypu i branie Vitapilu od pewnego czasu i tak nie sprawia, że włosy się tak mienią.

Z góry przepraszam, jak istnieją podobne do tego wątki, ale mam problemy z przeglądarką
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 07:34   #2
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Połysk

Połyska zależy od oświetlenia - a to zdjęcie w błysku fleszy....
Normalnie nie uzyskasz takiego efektu: przecież jej fryzura jest "zrobiona" specjalnie na tą okoliczność.
Nabłyszczacze.
Nafta kosmetyczna - przynajmniej u mnie sprawia,że włosy o wiele ładniej błyszczą.
Farbowanie : włosy (przynajmniej na początku) są bardziej błyszczące, wielotonowe.
No i jeszcze naturalna, wrodzona zdolność do posiadania pięknych, gęstych, błyszczących włosów....
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 08:13   #3
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Połysk

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Co zrobić, aby mieć aż tak lśniące włosy: foto
Przecież jak byk to zdjęcie jest strzelone bardzo mocnym flashem, w dodatku z bliska, bez blendy... Zrób Sobie zdjęcie w podobnych warunkach oświetleniowych, a zobaczysz jak i u Ciebie zaświecą się włosiska. Nic nazdwyczajnego na tej fotce.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:27   #4
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Połysk

Dzięki nioniol za pomoc
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 16:16   #5
larela
Przyczajenie
 
Avatar larela
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Połysk

Błyszczące włosy można uzyskać stosując środki do stylingu nadające połysk - głównie na bazie silikonów np. serum nabłyszczające, wówczas łuski włosa pozostaną wygładzone i będą lepiej odbijać światło
larela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:01   #6
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Połysk

a swoją drogą to te włosy mi się wcale a wcale nie podobają, zniszczone, rozpierzone - i co z tego, że błyszczą?
Satis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:57   #7
sadex
Raczkowanie
 
Avatar sadex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163
Dot.: Połysk

To prawda, że to kwestia oświetlenia. Poza tym ciemne włosy, zwłaszcza farbowane, błyszczą same z siebie.
Ja mam dość błyszczące (najbardziej w słońcu ;>), ale jestem po pierwsze brunetką, po drugie farbuję (naturalne aż tak mi nie błyszczały); poza tym nie używam suszarki i gumek, w ogóle rzadko wiążę włosy.
__________________
i ask for silence i ask for sex give me a ray gun tell me how to dress call my mother call the priest tell them my lover has turned a beast i ask for strength a clear head maybe a razor to paint you red i want radar i want a light i want division i want to fight
sadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 19:10   #8
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Połysk

U mnie połysk powrócił po odstawieniu szamponów z silikonami oraz dogłębnym oczyszczeniu włosów szamponami ziołowymi, a po maseczce z odżywki i nafty uzsykałam mega-błyszczenie

Natomiast co do fotki, to nie da się nie zgodzić z DeathDealer - to efekt sztucznego, jaskrawego oświetlenia, plus pewnie jakieś nabłyszczacze. Zaręczam, że w świetle dziennym nie zostałaby nawet dziesiąta część tego błyszczenia. Osrty flash robi właśnie taki efekt.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:02   #9
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Połysk

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie połysk powrócił po odstawieniu szamponów z silikonami oraz dogłębnym oczyszczeniu włosów szamponami ziołowymi, a po maseczce z odżywki i nafty uzsykałam mega-błyszczenie
Estelle a mogłabyś zdradzić które szampony ziołowe i jaka odżywka odratowały Ci włosy? bo ja się zastanawiam nad odstawieniem tej szamponowej chemii drogeryjnej i chciałabym coś bardziej naturalnego.. często prostuję moje kłaczory więc chciałabym w ramach rekompensaty bardziej sie nimi zająć
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 14:11   #10
kutanna
Raczkowanie
 
Avatar kutanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
GG do kutanna
Dot.: Połysk

na połysk polecam maseczke timotei z bawełną, jedwab w płynie i got2b sparkling schwarzkopfa.
__________________
the boys wanna be her, the girls wanna be her
kutanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 14:41   #11
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Połysk

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
Estelle a mogłabyś zdradzić które szampony ziołowe i jaka odżywka odratowały Ci włosy? bo ja się zastanawiam nad odstawieniem tej szamponowej chemii drogeryjnej i chciałabym coś bardziej naturalnego.. często prostuję moje kłaczory więc chciałabym w ramach rekompensaty bardziej sie nimi zająć
Spróbowałam Joanny Rzepy - szamponu i odżywki. Szampon ładnie oczyszcza, a odżywka nie ma silikonów, które powodują matowienie włosa przy długotrwałym używaniu.
Na początku polecam kilkurazowe użycie tego zestawu do oczyszczenia włosów. Po tych kliku razach okładzik z naftą dopiero.

Do nafty też dodawałam tej odżywki, mogą być też i inne z tej firmy. Taki okładzik dawałam na 20-40 min przed myciem, potem trzeba dokładnie umyć [z uwagi na tłustą naftę], a po myciu odrobina odżywki żeby wspomóc rozczesanie. U mnie taka "terapia" przyniosła spekakularny efekt, włoski na[rawdę nabrały życia i reklamowego blasku.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 09:44   #12
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: Połysk

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Spróbowałam Joanny Rzepy - szamponu i odżywki. Szampon ładnie oczyszcza, a odżywka nie ma silikonów, które powodują matowienie włosa przy długotrwałym używaniu.
Na początku polecam kilkurazowe użycie tego zestawu do oczyszczenia włosów. Po tych kliku razach okładzik z naftą dopiero.

Do nafty też dodawałam tej odżywki, mogą być też i inne z tej firmy. Taki okładzik dawałam na 20-40 min przed myciem, potem trzeba dokładnie umyć [z uwagi na tłustą naftę], a po myciu odrobina odżywki żeby wspomóc rozczesanie. U mnie taka "terapia" przyniosła spekakularny efekt, włoski na[rawdę nabrały życia i reklamowego blasku.
dziękuję
zaczynam kurację
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 00:00   #13
melodyjne usta
Raczkowanie
 
Avatar melodyjne usta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
GG do melodyjne usta
Dot.: Połysk

poniżej zdjęcie zrobione prawdopodobnie tego samego dnia, a błysk już mniejszy...
całkiem możliwe ze Adriana ma włosy w gorszej kondycji niż my, a to efekt nabłyszczacza.
Ja np od czasu do czasu używam maski do włosów H2o nawilżajacej i wtedy mi się włoski ładnie błyszczą.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg limka2005.jpg (41,5 KB, 65 załadowań)
__________________

Czasami wole byc zupelnie sama
Niezdarnie tanczyc na granicy zla...

Edytowane przez melodyjne usta
Czas edycji: 2008-02-14 o 00:02 Powód: literówka
melodyjne usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.