Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 11:39   #3181
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Nie mam dostepu Wielki Brat czuwa
Mozecie podac jakis inny link? Poza truskawa ?
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:40   #3182
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

No maju, liczę na Ciebie. Mów zaraz, coś widziała
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:43   #3183
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Nie mam dostepu Wielki Brat czuwa
Mozecie podac jakis inny link? Poza truskawa ?

http://www.t-leclerc.co.uk/product_i...&products_id=4
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:51   #3184
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Pryzmy Givenchy

Kurcze, podoba mi sie!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:53   #3185
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Kurcze, podoba mi sie!
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:48   #3186
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Babki, odkopcie wątek Borghese
tam opisałam wszystko: żółtek jest z niego ale koloru nie daje żadnego i nie kryje za to matuje na amen

Acha no już wszystko zostało powiedziane, przeprszam ale mam jakieś kłopoty z netem.

Kupiłam go bo to już ostatnie podrygi (czuję) truskawy. Pudry fajne także jak ktos się błyszczy nadmiernie to polecam (znaczy tak mi sie wydaje; kto wie, moze bede sprzedawać w popłochu).
Kiedyś kosztował poniżej stówy no ale cóż...
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-12-12 o 12:52
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:51   #3187
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Babki, odkopcie wątek Borghese
tam opisałam wszystko: żółtek jest z niego ale koloru nie daje żadnego i nie kryje za to matuje na amen
Majade a chair ochree dawał kolor czy też nie?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 12:55   #3188
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Majade a chair ochree dawał kolor czy też nie?
Podeślij coś na sklerozę już dumam...


Musiałam się posiłkowac tym co napisałam - z tego, co pamiętam to on mnie wystraszył na żywo w solnicznce testerowej, ale na dłoni się ładnie wtopił i nie był widoczny. Ale zawartość słoja nie zachęca jednak i jak patrzę na Ciebie to chyba bym się go bała będąc na Twoim miejscu:P
A banana babka polecała szczgólnie na zaczerwienienia, od razu z nim wystartowała mimo, ze byłam zainteresowana innym (tylko, ze ja naprawdę jestem zaróżowiona)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2008-12-12 o 13:08
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:01   #3189
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Podeślij coś na sklerozę już dumam...
no włkaśnie też nie pamiętam wiem że pisałaś że on wyglądał na bardzo ciemny w pudełku
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:30   #3190
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Podeślij coś na sklerozę już dumam...


Musiałam się posiłkowac tym co napisałam - z tego, co pamiętam to on mnie wystraszył na żywo w solnicznce testerowej, ale na dłoni się ładnie wtopił i nie był widoczny. Ale zawartość słoja nie zachęca jednak i jak patrzę na Ciebie to chyba bym się go bała będąc na Twoim miejscu:P
A banana babka polecała szczgólnie na zaczerwienienia, od razu z nim wystartowała mimo, ze byłam zainteresowana innym (tylko, ze ja naprawdę jestem zaróżowiona)
wiesz co, ja pytam dlatego bo ja go chciałam mieszać z jaśniutkimi pryzmami
Ja zaczerwienień nie mam zadnych więc ten banan w zasadzie chyba nie dla mnie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:35   #3191
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wiesz co, ja pytam dlatego bo ja go chciałam mieszać z jaśniutkimi pryzmami
Ja zaczerwienień nie mam zadnych więc ten banan w zasadzie chyba nie dla mnie
Startuj z którymś z najjaśniejszych zatem: Nacre albo Camelia Chociaz do mieszanek do białych pryzm to kto wie, moze i Chair Ocree by się nadał (ale jednak solo go odradzam)...
Ja też zamierzam go stosowac bardzo wybiórczo - tylko na T bo resztę mam suchą
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 13:46   #3192
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Startuj z którymś z najjaśniejszych zatem: Nacre albo Camelia Chociaz do mieszanek do białych pryzm to kto wie, moze i Chair Ocree by się nadał (ale jednak solo go odradzam)...
Ja też zamierzam go stosowac bardzo wybiórczo - tylko na T bo resztę mam suchą

no solo bym go nie stosowała chyba że w lecie jak się opalę
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:58   #3193
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no solo bym go nie stosowała chyba że w lecie jak się opalę

a w ogóle to praktykuję doradzane kolorów na odległość mniej więcej jak w wątkach typu "doradźcie kolorek puderku dla mnie, mam taką średnia karnację i brązowe oczka" A potem spuścisz mi baty i o

Sama do końca nie wiem jak to się będzie zachowywał mój puder - taki jednokrotny test kilku kolorów jednocześnie, sztuczne światło itp. A może obiektywnie L Ocree wcale nie był taki ciemny tylko przez kontrast z tymi totalnymi bladawcami tylko mi się zdawało...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 14:14   #3194
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

a w ogóle to praktykuję doradzane kolorów na odległość mniej więcej jak w wątkach typu "doradźcie kolorek puderku dla mnie, mam taką średnia karnację i brązowe oczka" A potem spuścisz mi baty i o

Sama do końca nie wiem jak to się będzie zachowywał mój puder - taki jednokrotny test kilku kolorów jednocześnie, sztuczne światło itp. A może obiektywnie L Ocree wcale nie był taki ciemny tylko przez kontrast z tymi totalnymi bladawcami tylko mi się zdawało...
No tak, ale wyjścia innego nie mamy, bo pudry trzeba klikać w ciemno
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 20:43   #3195
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie ma sprawy - jak będę to zapytam o nową kolekcję tylko muszę się jej bliżej przyjrzeć , co by sobie nie dać wcisnąć innych "nowinek"
przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś nie mogłam dojść do TEJ Sephory
ale dziś mi się udało i niestety z nowej kolekcji Givenchy jest tylko... tusz z kulką
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:23   #3196
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: Pryzmy Givenchy

Mam pytanie odnośnie kolorów Light Pastel i Chic White :
Który z nich będzie idealny dla bladej skóry, będzie ją upiększał i nie robił efektu topielicy?
Nie jestem śniegową bladością, twarz mam troszkę różowawą (szyja itd beżowa) no i skórę suchą... Czy Prisme Libre, Prisme Again nie wysuszają??

Bardzo proszę o odpowiedź
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:35   #3197
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez iza84 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie kolorów Light Pastel i Chic White :
Który z nich będzie idealny dla bladej skóry, będzie ją upiększał i nie robił efektu topielicy?
Nie jestem śniegową bladością, twarz mam troszkę różowawą (szyja itd beżowa) no i skórę suchą... Czy Prisme Libre, Prisme Again nie wysuszają??

Bardzo proszę o odpowiedź
Nie, nie wysuszają, również nie matowią spektakularnie
A co do odcienia - wszystko zależy od kolorystyki skóry i jej indywidualnej tonacji. Pastele są niestety trochę nienaturalne zarówno na mnie (bardzo chłodna cera z rózowym odcieniem) oraz na dziewczynach o ciepłej skórze także nie ma reguły. Wydaje mi sie, że Chic W będą jedak bezpieczniejsze
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 20:47   #3198
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: Pryzmy Givenchy

Majade, dziękuję Ci bardzo a zapomniałam jeszcze zapytać - czy te Chic Whity mają jakieś drobinki? Rozświetlają trochę?

Edytowane przez iza84
Czas edycji: 2009-01-02 o 20:57 Powód: .
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:58   #3199
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez iza84 Pokaż wiadomość
Majade, dziękuję Ci bardzo a zapomniałam jeszcze zapytać - czy te Chic Whity mają jakieś drobinki? Rozświetlają trochę?
Chyba nie, ale przyznaję bez bicia, ze ich nie mam.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 11:49   #3200
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
od kiedy na rynku są pryzmy Givenchy

jak w tytule, chodzi mi o suypkie pryzmy, kiedy zaczęto je produkować... znalazłam na allegro pryzmy dość drogie, bo 172 zł plus wysyłka więc taka sama cena jak i w perfumerii prawie , poprosiłam o kod do weryfikacji, w decalkulatorze wyszła mi data 2000 rok (maj)... nie za wczesna ta data? wiecie może? kod na pryzmach to: GE01.
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:04   #3201
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: od kiedy na rynku są pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
jak w tytule, chodzi mi o suypkie pryzmy, kiedy zaczęto je produkować... znalazłam na allegro pryzmy dość drogie, bo 172 zł plus wysyłka więc taka sama cena jak i w perfumerii prawie , poprosiłam o kod do weryfikacji, w decalkulatorze wyszła mi data 2000 rok (maj)... nie za wczesna ta data? wiecie może? kod na pryzmach to: GE01.

nie podam ci dokładnych dat, ale dośc dawno temu seria pryzmy były na rynku mysle że było to jakieś 10-12lat temu, wtedy na przykład były podwójne cinie pryzmowe, bardzo dobre z resztą pózniej Givenchy wycofało serie pryzmową i zastapiło ja serią Mirror make-up ta seria była jakieś 6-8 lat temu, bo w polskim Votre Beaute z 2001 roku są jej reklamy. Ponieważ pryzmy były i sa bardzo lubiane przez klientki Givenchy postanowiło wróćić do nich, też nie powiem dokładnie kiedy to było, wydaje mi się że jakieś 5 lat temu.

i do sedna, nie pamietam czy w starych pryzmach był sypki puder, wydaje mi się że nie, a w nowej serii jest od 2-3lat
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:56   #3202
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pryzmy Givenchy

Wątki łączę. Proszę korzystać z wyszukiwarki.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:25   #3203
stylicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Witam

Zastanawiam się nad kupnem podkładu w kompakcie Zaznaczam, że cerę mam mieszaną i szybko błyszcze się w strefie T Po wielogodzinnym studiowaniu KWC zdecydowałam się na dwa:

- Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre - Mat Et Lumineux SPF10

- Givenchy Prisme Powder Foundation

I teraz kiereuje do Was pytanie, który lepszy? Który dłużej się utrzymuje? Jak często trzeba poprawiać? Czy sposób aplikacji jest szybki czy też pracochłonny? Czy powodują efekt maski? Czy zapychają pory? I przede wszystkim najważniejsze dla mnie: JAK DŁUGO MATUJĄ I CZY W OGÓLE MATUJĄ? Na tym właśnie zależy mi najbardziej, więc z góry dziękuje za wszystkie udzielone rady

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto ma jakieś doświadczenia z tymi podkładami i mógłby mi pomóc


Pozdrawiam serdecznie
stylicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:17   #3204
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez stylicious Pokaż wiadomość
Witam

Zastanawiam się nad kupnem podkładu w kompakcie Zaznaczam, że cerę mam mieszaną i szybko błyszcze się w strefie T Po wielogodzinnym studiowaniu KWC zdecydowałam się na dwa:

- Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre - Mat Et Lumineux SPF10

- Givenchy Prisme Powder Foundation

I teraz kiereuje do Was pytanie, który lepszy? Który dłużej się utrzymuje? Jak często trzeba poprawiać? Czy sposób aplikacji jest szybki czy też pracochłonny? Czy powodują efekt maski? Czy zapychają pory? I przede wszystkim najważniejsze dla mnie: JAK DŁUGO MATUJĄ I CZY W OGÓLE MATUJĄ? Na tym właśnie zależy mi najbardziej, więc z góry dziękuje za wszystkie udzielone rady

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto ma jakieś doświadczenia z tymi podkładami i mógłby mi pomóc


Pozdrawiam serdecznie
Mam oba te podkłady i gdybym miała teraz wybrać jeden, wybrałabym Chanel. Na pewno dłużej utrzymuje mat, łatwo nakłada się dołączoną gąbeczką, nie robi plam i nie wymaga zbyt częstych poprawek (na mojej suchej skórze dopiero po ok. 8 godz). Efektu maski nie robi, czasami nawet przyprószam go dodatkowo jakimś sypkim pudrem i tez jest dobrze. Zapychania porów też nie zauważyłam a mam do tego skłonność.
Co do Givenchy, to choć mam go już jakiś czas użyłam tylko kilka razy gdyż na razie jest dla mnie za ciemny, wrócę do niego latem. W nim przeszkadza mi tylko sposób nakładania, trzeba nabrać wprawy żeby umiejętnie go nałożyć i wymodelować twarz 4-ma kolorami, na pewno zajmie to trochę więcej czasu niż przy Chanel. Z tego co pamiętam mat trzymał trochę krócej niż Chanel.
Mam nadzieję że trochę pomogłam, polecam jeszcze poczytać recencje o każdym produkcie na KWC.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 11:13   #3205
stylicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Mam oba te podkłady i gdybym miała teraz wybrać jeden, wybrałabym Chanel. Na pewno dłużej utrzymuje mat, łatwo nakłada się dołączoną gąbeczką, nie robi plam i nie wymaga zbyt częstych poprawek (na mojej suchej skórze dopiero po ok. 8 godz). Efektu maski nie robi, czasami nawet przyprószam go dodatkowo jakimś sypkim pudrem i tez jest dobrze. Zapychania porów też nie zauważyłam a mam do tego skłonność.
Co do Givenchy, to choć mam go już jakiś czas użyłam tylko kilka razy gdyż na razie jest dla mnie za ciemny, wrócę do niego latem. W nim przeszkadza mi tylko sposób nakładania, trzeba nabrać wprawy żeby umiejętnie go nałożyć i wymodelować twarz 4-ma kolorami, na pewno zajmie to trochę więcej czasu niż przy Chanel. Z tego co pamiętam mat trzymał trochę krócej niż Chanel.
Mam nadzieję że trochę pomogłam, polecam jeszcze poczytać recencje o każdym produkcie na KWC.


Bardzo Ci dziękuje za pomoc, Twoje rady z pewnością mi się przydadzą. W Chanel lekko przestraszył mnie napis "Lumiere", który oznacza przecież "Rozświetlenie". Mam nadzieję, że ten efekt nie jest widoczny, kompletnie mi na tym nie zależy, wręcz chciałabym tego uniknąć. Dla mnie najważniejszy jest mat i to, czy nie tworzy maski.
A więc jak jest z tym rozświetleniem? Jest bardzo widoczne?

Z góry dziękuje za wszystkie rady
stylicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 11:21   #3206
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez stylicious Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuje za pomoc, Twoje rady z pewnością mi się przydadzą. W Chanel lekko przestraszył mnie napis "Lumiere", który oznacza przecież "Rozświetlenie". Mam nadzieję, że ten efekt nie jest widoczny, kompletnie mi na tym nie zależy, wręcz chciałabym tego uniknąć. Dla mnie najważniejszy jest mat i to, czy nie tworzy maski.
A więc jak jest z tym rozświetleniem? Jest bardzo widoczne?

Z góry dziękuje za wszystkie rady

Myślę, że dużo na ten temat pisały dziewczyny na KWC.

Ja używam tego podkładu Chanel ale w płynie i jest to mój ulubiony, jak na razie podkład. Podkład ten na pewno nie daje takiego typowego matu, jak w przypadku niektórych matujących podkładów, tylko właśnie bardzo ładnie i delikatnie rozświetla skórę. Ja uwielbiam ten efekt.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 11:46   #3207
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez stylicious Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuje za pomoc, Twoje rady z pewnością mi się przydadzą. W Chanel lekko przestraszył mnie napis "Lumiere", który oznacza przecież "Rozświetlenie". Mam nadzieję, że ten efekt nie jest widoczny, kompletnie mi na tym nie zależy, wręcz chciałabym tego uniknąć. Dla mnie najważniejszy jest mat i to, czy nie tworzy maski.
A więc jak jest z tym rozświetleniem? Jest bardzo widoczne?

Z góry dziękuje za wszystkie rady
Nie ma za co Rozświetlenia jakiegoś takiego drobinkowego na pewno ten kompakt nie daje, jeśli już to raczej tak uszlachetnia cerę, nie daje takiego sztucznego, płaskiego matu tylko taki naturalny look i może dlatego to Lumiere w nazwie. Więc typowego efektu rozświetlacza nie masz się co bać. Dla mnie to najlepszy kompakt ( a mam ich kilka), żałuję że nie wypróbowałam poprzedniej wersji Chanel, Double Perfection bo podobno był jeszcze lepszy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:19   #3208
stylicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nie ma za co Rozświetlenia jakiegoś takiego drobinkowego na pewno ten kompakt nie daje, jeśli już to raczej tak uszlachetnia cerę, nie daje takiego sztucznego, płaskiego matu tylko taki naturalny look i może dlatego to Lumiere w nazwie. Więc typowego efektu rozświetlacza nie masz się co bać. Dla mnie to najlepszy kompakt ( a mam ich kilka), żałuję że nie wypróbowałam poprzedniej wersji Chanel, Double Perfection bo podobno był jeszcze lepszy


No to całe szczęście Nie przepadam za efektem glamour, jeśli już to bardzo delikatnym I ogólnie jestem zwolenniczką makijażu pt "make-up - no make-up" Im mniej na twarzy tym lepiej A teraz mam takie głupie pytanie... Hmm będzie to mój pierwszy podkład w kompakcie i zastanawiam się jak go nakładać. Wiem, że do opakowania dołączona jest gąbeczka, ale nie wiem jak jej używać, tzn. czy przykłada się ją miejsce przy miejscu, wklepuje, czy może rozprowadza kolistymi ruchami? A może pędzel? Wiem, że może wydawać się to głupie, ale naprawdę nie wiem jak stosuje się tego typu podkłady
Po przeczytaniu KWC również zauważyłam, że seria Chanel Double Perfection była doskonała, ale niestety nie miałam okazji jej wypróbować, a teraz z nieznanych mi przyczyn została wycofana. Wielka szkoda, ale liczę że Chanel Mat Lumiere jest równie dobry i poradzi sobie z moją mieszaną cerą
stylicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:24   #3209
stylicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Myślę, że dużo na ten temat pisały dziewczyny na KWC.

Ja używam tego podkładu Chanel ale w płynie i jest to mój ulubiony, jak na razie podkład. Podkład ten na pewno nie daje takiego typowego matu, jak w przypadku niektórych matujących podkładów, tylko właśnie bardzo ładnie i delikatnie rozświetla skórę. Ja uwielbiam ten efekt.

Jeszcze nie miałam okazji wypróbować podkładu w płynie Chanel, ale wierzę Ci na słowo Dobrze, że nie jest to taki płaski mat, tylko efekt zdrowej, promiennej cery. Napewo wygląda to estetycznie Teraz na wiosnę chciałabym jednak odrzucić fluidy i zacząć stosować coś lekkiego, czyli podkład w kompakcie. Mam nadzieję, że sprawdza się równie dobrze co fluid
stylicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:08   #3210
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Givenchy Prisme Powder Foundation czy Chanel Mat Lumiere Teint Compact Poudre?

Cytat:
Napisane przez stylicious Pokaż wiadomość
No to całe szczęście Nie przepadam za efektem glamour, jeśli już to bardzo delikatnym I ogólnie jestem zwolenniczką makijażu pt "make-up - no make-up" Im mniej na twarzy tym lepiej A teraz mam takie głupie pytanie... Hmm będzie to mój pierwszy podkład w kompakcie i zastanawiam się jak go nakładać. Wiem, że do opakowania dołączona jest gąbeczka, ale nie wiem jak jej używać, tzn. czy przykłada się ją miejsce przy miejscu, wklepuje, czy może rozprowadza kolistymi ruchami? A może pędzel? Wiem, że może wydawać się to głupie, ale naprawdę nie wiem jak stosuje się tego typu podkłady
Po przeczytaniu KWC również zauważyłam, że seria Chanel Double Perfection była doskonała, ale niestety nie miałam okazji jej wypróbować, a teraz z nieznanych mi przyczyn została wycofana. Wielka szkoda, ale liczę że Chanel Mat Lumiere jest równie dobry i poradzi sobie z moją mieszaną cerą
Ja zazwyczaj nakładam ten kompakt dołączoną gąbeczką, nabieram trochę i przykładam miejsce po miejscu, delikatnie rozcierając. On jest jak puder prasowany tylko daje mocniejsze krycie. Czasami używam pędzla, takiego do pudru, ale wtedy krycie jest mniejsze i może bardziej podkreślać pory
Myślę że powinnaś być z niego zadowolona, ale zawsze można wybrać się do perfumerii z własnym pędzlem i się delikatnie pomalować albo poprosić panią żeby cię pomalowała, będziesz wtedy na 100% wiedziała jak się ten kompakt zachowuje na twojej skórze
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.