Sylwester - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 11:22   #61
studentka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: sylwester express, austria,czechy,niemcy

no własnie to jest najgorsze, dlatego moi koledzy stwierdzili, że w tym roku absolutnie nie chcą jechać autokarem!
więc jedziemy na sylwestra do villach pociagiem - tylko 12h i tylko 29 euro bilet, to dobra opcja moim zdaniem
studentka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 09:26   #62
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Sylwester dla singla -Katowice, okolice

święta, święta, prawie po świętach a sylwester zbliża się wielkimi krokami... i jak zawsze ten sam problem: gdzie? w dodatku jako singiel?
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 17:21   #63
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Sylwester dla singla -Katowice, okolice

mam ten sam problem Szkoda, że nie jesteś z Warszawy to byśmy do jakiegoś klubu się wybrały
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 06:51   #64
agens
Raczkowanie
 
Avatar agens
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 54
Dot.: Sylwester dla singla -Katowice, okolice

zapraszam
agens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:23   #65
Lacquermaniacs
Przyczajenie
 
Avatar Lacquermaniacs
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Sylwester w górach-POMOCY

Cześć!

Zdecydowałam się w tym roku spędzić z TŻ Sylwestra w górach. Niestety oferty, które spotykam w internecie nie należą do najtańszych. Czy macie jakieś sprawdzone, niedrogie pensjonaty? Nie koniecznie muszą tam organizować zabawę sylwestrową. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie!
Chodzi mi o okolice Zakopanego lub gdzieś indziej byleby nie było szokująco daleko od Warszawy

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!
__________________
Zapraszam na mój blog kosmetyczny - http://www.lacquer-maniacs.blogspot.com
Lacquermaniacs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 07:30   #66
snow_wite
Przyczajenie
 
Avatar snow_wite
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Sylwester w górach-POMOCY

Polecam Szklarską lub Zieleniec. Spędzałam tam sylwestry tyle, że na stoku Jeśli zatem interesuje Cię taki rodzaj aktywności noworocznej to mogę podesłać namiary na pensjonaty, w których nocowaliśmy.
snow_wite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 07:43   #67
Lacquermaniacs
Przyczajenie
 
Avatar Lacquermaniacs
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Sylwester w górach-POMOCY

Byłabym bardzo wdzięczna za namiary!
__________________
Zapraszam na mój blog kosmetyczny - http://www.lacquer-maniacs.blogspot.com
Lacquermaniacs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 10:08   #68
katrine_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sylwester w górach-POMOCY

Też jestem na etapie poszukiwań noclegu w górach na Sylwestra i szczerze nie widzę problemu ze znalezieniem ofert. Zerknij np. tutaj http://www.sylwestrowy.pl/sylwester/w-gorach?sort=3. Mnie zauroczyła Willa Kościeliska i prawdopodobnie tam, wraz z narzeczonym będę witać Nowy Rok
katrine_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 10:53   #69
martus80
Przyczajenie
 
Avatar martus80
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sylwester w górach, ale gdzie?? Pomóżcie:(

Cytat:
Napisane przez Kravmaga Pokaż wiadomość
Witam
Wiem że ten temat był już poruszany jednak proszę o pomoc. Chodzi o Sylwestra w górach.

Wybieram się z chłopakiem w góry, jednak jestem z północy i kompletnie nie znam tamtych rejonów a tym bardziej jakiś ciekawych miejsc na spędzenie Sylwestra Początkowo myślałam o Zakopanem ale z tego co czytam jest tam tłoczno, drogo i dość niebezpiecznie w tych dniach.

Gdzie zatem??
Może napisze jak ja sobie to wyobrażam. no więc Nocleg najlepiej w jakimś hotelu, domu, pensjonacie, gościńcu nieważne w każdym razie nie w prywatnym mieszkaniu bo chodzi nam o spędzenie tam sylwestra. Jestem zmarźlakiem i nie wybieram sie na żadną "otwarta" imprezę

No i bardzo ważne: aby można było pojeździć na nartach (jesteśmy raczej początkujący
Wyszperałam różne miejscowości: Zawoja, Bukowina tatrzańska, Szklarska Poręba ale znam je tylko z nazwy

Może nie same Zakopane ale coś nieopodal?

Proszę zatem o pomoc forumowiczki zwłaszcza zamieszkujące okolice naszych pięknych gór

I baaaardzo dziękuje za odpowiedzi
hej polecam Ci stronkę http://www.otobrenna.pl/
zawsze do nich zaglądam jak wybieram się w góry,naprawdę Polecam
martus80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 14:20   #70
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Sylwester w górach-POMOCY

Góry są piękne zimą, ja przed każdym wyjazdem na urlop zaglądam tu: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane teraz tyle tych pensjonatów urządza sylwestra jak tyko znajdą odpowiednią liczbę gości, z doświadczenia wim, że warto wybierać te nieco większe ośrodki, to oni to na pewno planują, a w samym zakopanem pewnie będzie drogo, warto więc wybrać coś np. Poronin lub Biały dunajec.
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:43   #71
czterolistna koniczynka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sylwester w górach-POMOCY

Może coś z grupona, tam zdarzają się ciekawe oferty, aczkolwiek nigdy nie próbowałam kupować takich ofert na wyjazdy. Moi znajomi zachwycają się Czarną Górą, ja nie wiem bo nie byłam
czterolistna koniczynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 22:12   #72
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Sylwester w górach - pomoc

Wiem że późno się za to biorę, jednak zmieniły mi się plany, i bardzo bym chciała spędzić sylwestra w górach. Precyzyjniej w jakimś wynajętym na wyłączność domku/szałasie/innym obiekcie z kominkiem dla 2 lub 4 osób. I tu schody się zaczęły bo albo aż tak nie potrafię szukać, albo nic nie ma już wolnego Jeśli któraś z was ma coś godnego polecenia, lub sama mieszka w okolicy jakiegoś miejsca, a może nawet i sama jest właścicielką proszę o kontakt. Pozdrawiam
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:35   #73
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Pomóc nie pomogę,ale też jestem ciekawa odpowiedzi Może i mi "odbije" na Sylwestra w górach
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 06:29   #74
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Chyba nikt nic nam w tej kwestii nie doradzi. Może jeszcze mi coś się uda wyszukać to dam znać
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:43   #75
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Wiesz co ja w sumie to mam namiary na tanią miejscówkę w okolicach Zakopca...Z tym,że to pokoje u Góralki i trochę odcięte od świata,natomiast bardzo urokliwe.Jeśli chcesz to wyślę Ci namiary na PW w sumie zawsze to sprawdzone,zadzwonisz zapytasz-może akurat
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 09:56   #76
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Szukałam domków i niestety te co zostały wolne mają ceny z kosmosu i minimum 7dniowy pobyt więc.... a do niektórych nie idzie się ani dodzwonić ani skontaktować przez maile. I jak zawsze od 22 lat sylwester spędzę w domu
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:41   #77
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Nikt nam nie pomoże jak widzisz w naszych rozterkach, a moje jedyne sprawdzone namiary to pokoje.(Jakbyś kiedyś planowała wakacje to chętnie dam Ci namiary, bo warto ).Nie martw się Sylwestrem w domu,może na spontanie trafi się jakaś fajna opcja-tak też bywa. A może jakieś inne miejsce oprócz gór? Z jakiego rejonu Polski jesteś? Może razem coś wymyślimy ?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642138&page=2 znalazłam taki wątek,może tu nas ktoś wesprze ? [COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------[/SI
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:42   #78
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

tak się składa że woj. lubelskie jak już znalazłam jeden fajny domek bo 440zł za dobę to się znajomi rozmyślili
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:43   #79
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

to tak jest,że najpierw każdy chętny, a potem co do czego to zawsze jakieś ale :/ E to my lubelskie sąsiadki
To może Roztocze? (bliżej,taniej ? )
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 17:54   #80
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Okolice Janowa Lubelskiego A ja tak się nacięłam na drewniany domek, kominek, piękna okolica.... tak się zastanawiam czy nie postawić na jakiś apartament niedaleko krupówek, bo ponoć co roku tam jest imprezka
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 08:20   #81
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Tzn mi chodziło o to,że od nas bliżej na Roztocze niż w góry, a przeglądałam oferty z Roztocza i tam coś by się znalazło.No ale góry-wiadomo klimacik To Ty na zachód od Zamościa, ja na północ (ale nie daleko) Kurcze no na Krupówkach w Sylwestra mogłoby być fajnie, chociaż ja bym wolała z jakimiś pijanymi góralami się wybawić i wytańczyć na niedużej imprezie-wiesz herbata z prądem, udziec z barana
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 08:38   #82
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Wiem że chodziło Ci o Roztocze, ja napisałam skąd jestem w odpowiedzi na to, że jesteśmy lubelskimi sąsiadkami Przeglądałam oferty i w sumie w kilka miejsc i dziś zadzwonię lub napiszę a tymi góralami jeszcze bardziej mnie kusisz na wyjazd do zakopca W sumie żałuję jednej rzeczy, że jak byłam tam z mężem na kilka dni po ślubie, na krupówkach od górala wzięłam owczarka podhalańskiego Mogłam wtedy wziąć od niego namiary
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 10:28   #83
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

To może wypuść psa luzem i on doprowadzi Cię do tego górola Nie no żartuję Też mam ochotę na te cholerne góry, ale pewnie nic z tego,bo mieliśmy zamiar z TŻ jechać i jeszcze ze znajomą parą, ale koleżanka w Sylwestra będzie miała huk roboty (fryzjerka...) no i nie bardzo wypali dalszy wyjazd, bo zgadaliśmy się w sumie na wspólną imprezę już dawno.(Z resztą już nie jedną imprezę rozkręcaliśmy we czwórkę,więc fajnie by było się razem bawić ).Teraz rozważamy imprezę w naszym mieście-niby "bal" ale taki na luzie (z resztą jak się zbierze jeszcze trochę towarzystwa to jeszcze fajniej), albo właśnie wyjazd gdzieś niedaleko-pod uwagę braliśmy właśnie Roztocze (ale tam jakoś nudno nam się wydaje (chyba,że z "balem",ale wtedy koszta rosną-to juz lepiej w góry,ale znowu znajomi nie mają jak...),Kazimierz Dolny-ale ceny to są masakryczne,Jezioro Białe-ale w zimie tam nuuudaaa no i na razie jesteśmy na etapie wymyślania...
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 13:58   #84
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

To tak jak my Jedyne co wymyśliliśmy, że skoro nie ma na sylwestra już wolnych domków, to pojedziemy w styczniu. Akurat będziemy mieć dwie rocznice, a wtedy jest trochę wolnych terminów, więc weekend albo w chatce albo w apartamencie z kominkiem w zakopcu Nam też roztocze wydaje się za nudne, bo poza nocą sylwestrową co tam robić? hm...
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 07:37   #85
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

No właśnie Roztocze jest fajne latem,można grilla rozpalic,pospacerowac czy coś, a zimą taka średnia satysfakcja,przynajmniej dla mnie czy Ciebie,bo mamy blisko i Roztocze nie jest już taką atrakcją...Nie wiem co z tym Sylwestrem w końcu będzie...Pewnie ta impreza na miejscu będzie najodpowiedniejsza Przynajmniej żarcie mają pyszne
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:48   #86
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

To co to za impreza? W weekend mają nas odwiedzić znajomi, może coś razem wykombinujemy.
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 16:08   #87
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

A no po prostu Impreza Sylwestrowa No taki bal w sumie tylko,że jak zbierzemy się we 4 (czy nawet więcej) to pójdziemy na Bal w swoim towarzystwie i w swoim się wybawimy bez jakiegoś sztucznego balowego nadęcia Ot zespół/dj zapewniony,dobre jedzonko,fajerwerki,alkoh ol i co tam jeszcze niezbędne- ze sobą trzeba miec tylko dobry humor
Trzymam kciuki za dobry rozwój wypadków
Ja ciągle w niepewności
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 07:27   #88
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Cytat:
Napisane przez alethia99 Pokaż wiadomość
Wiem że późno się za to biorę, jednak zmieniły mi się plany, i bardzo bym chciała spędzić sylwestra w górach. Precyzyjniej w jakimś wynajętym na wyłączność domku/szałasie/innym obiekcie z kominkiem dla 2 lub 4 osób. I tu schody się zaczęły bo albo aż tak nie potrafię szukać, albo nic nie ma już wolnego Jeśli któraś z was ma coś godnego polecenia, lub sama mieszka w okolicy jakiegoś miejsca, a może nawet i sama jest właścicielką proszę o kontakt. Pozdrawiam
Witam, już po Sylwestrze ale gdybyś kiedyś szukała noclegu w górach to polecam Ustroń pensjonat OLEŃKA albo Zakopane, tam zawsze znajdzie się jakiś przytulny pokój. Właściciele są otwarci na turystów. Nie ma problemu z noclegiem.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:02   #89
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Sylwester w górach - pomoc

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Witam, już po Sylwestrze ale gdybyś kiedyś szukała noclegu w górach to polecam Ustroń pensjonat OLEŃKA albo Zakopane, tam zawsze znajdzie się jakiś przytulny pokój. Właściciele są otwarci na turystów. Nie ma problemu z noclegiem.

A dziękuje, możliwe że pod koniec miesiąca wybierzemy się na weekend w góry.
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 10:49   #90
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Sylwester w Górach - domek dla 9 osób.

Obudziłam się z ręką w nocniku.

Wszystkie lepsze oferty zarezerwowane od dawna. Zostały nam same domki po ok 700-800 zł za dobę. Jest to dla nas dość spory wydatek i ciągle szukamy czegoś tańszego.

Może znacie miejsca, mniej popularne, w których jest szansa na znalezienie domku na ok 9 osób za rozsądne pieniądze. Nie zalezy nam na luksusach i marmurze na podłodze
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 23:52:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.