Nie starcza mi tabletek Izoteku do następnej wizyty u dermatologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-15, 21:24   #1
Virriell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1

Nie starcza mi tabletek Izoteku do następnej wizyty u dermatologa


Hej! Mam pewien problem, a mianowicie, mam wizytę u dermatologa 29 marca i nie starczy mi do tej wizyty tabletek izoteku. Biorę 60 mg czyli 3 tabletki dziennie. Jeżeli zmniejszę dawkę do 1 żeby leku starczyło na dłużej to nic się nie stanie?
A, i chcialam jeszcze dodać ze powiem mojwmu dermatologowi żeby następnym razem wydał mu receptę na jeszcze jedno opakowanie izoteku.
Virriell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 10:05   #2
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nie starcza mi tabletek Izoteku do następnej wizyty u dermatologa

Cytat:
Napisane przez Virriell Pokaż wiadomość
Hej! Mam pewien problem, a mianowicie, mam wizytę u dermatologa 29 marca i nie starczy mi do tej wizyty tabletek izoteku. Biorę 60 mg czyli 3 tabletki dziennie. Jeżeli zmniejszę dawkę do 1 żeby leku starczyło na dłużej to nic się nie stanie?
A, i chcialam jeszcze dodać ze powiem mojwmu dermatologowi żeby następnym razem wydał mu receptę na jeszcze jedno opakowanie izoteku.
Nawet jeśli nie będziesz brać leku kilka czy kilkanaście dni, to nic się nie stanie, one długo utrzymują się w organizmie, po prostu kuracja wydłuży się o te dni (trzeba wybrać odpowiednią dawkę na każdy kg masy ciała). Można też zadzwonić do dermatologa na "teleporadę" i poprosić o wypisanie kolejnego opakowania.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-16 11:05:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.