Baby shower: impreza w ciąży! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 10:28   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Baby shower: impreza w ciąży!


Impreza w ciąży? Tak, jeśli to baby shower! Zwyczaj, który przywędrował do nas ze Stanów, ma spore szanse na popularność.&nbsp ;Nazwa pochodzi od angielskich słów ?baby? (dziecko) i ?shower? (prysznic), co oznacza dosłownie deszcz upominków dla dziecka i mamy. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:12   #2
Iness81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Baby shower: impreza w ciąży!

To niesamowite jak wielu pozytywnych wrażeń można zaznać w czasie ciąży. I tu po raz kolejny potweirdziło się, jak dobrze mieć grono oddanych przyjaciół...najbliższe memu sercu osoby zorganizowały mi przy pomocy misja-mama.pl niezapomniane przyjęcie z brzuszkiem!
Byłam pod dużym wrażeniem w jak interesujący sposób można zaaranżować takie babskie spotkanie Nie wspominając już o wyprawce jaką udało mi się skompletować Ach co to był za czas...ze wzruszeniem wspominam tamten dzień...pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy!
Iness81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 14:27   #3
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: Baby shower: impreza w ciąży!

Organizowałam Baby Shower mojej przyjaciółce. Aktualnie jest mamą ślicznej Ani Powiem Wam, że z racji tego, że ona miała ciężki przebieg ciąży cała organizacja była na mojej głowie. Ale zamówiłam jedzenie z restauracji, zrobiłam listę potrzebnych rzeczy do wyprawki i podzieliłyśmy się nią z gośćmi. Niektóre były drogie, dlatego dziewczyny zebrały się np. w 3. Jak dla mnie to super impreza. Można miło spędzić czas, a i koszta, i tak już duże, rodziców zmniejszyć. Moja przyjaciółka w podziękowaniu wręczyła gościom spersonalizowane torebeczki ze słodyczami . To bardzo fajny zwyczaj, serdecznie polecam taką imprezę!
__________________
[CENTER][B]"Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć."

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-05 o 11:09 Powód: link
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:23   #4
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Baby shower: impreza w ciąży!

Świetne są takie imprezy, aczkolwiek w naszym kraju jakoś mało popularne....a szkoda. Bo to fajna okazja żeby się spotkać, poplotkować, oderwać mamę od codziennego myślenia o porodzie
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 17:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.