BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 19:52   #3511
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
W sumie racja
A nie wiesz czasem jak wychodzi jasny złoty blond l'oreala? Bo oczywiście, najpierw zrobie, a raczej kupie, a potem sie zastanawiam czy ładny wychodzi
nie mam pojęcia
zależy od włosów, każde reagują inaczej na farby

z lorealów farbowałam tylko na lodowy blond chyba (avatar ) ale u fryzjera, więc i farba była profesjonalna
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:03   #3512
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Chyba lepiej przejdę się jednak do fryzjera Przy moich zdolnościach boję się co wyjdzie z farbowania rudego na blond
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:10   #3513
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Chyba lepiej przejdę się jednak do fryzjera Przy moich zdolnościach boję się co wyjdzie z farbowania rudego na blond
jak nie wiesz co Ci wyjdzie to rzeczywiście lepiej wybrać się do fryzjera, byle dobrego
ja już trochę kombinowania mam za sobą, swoją idealną farbę znalazłam, więc nie mam niespodzianek

tylko broń Boże nie farbuj na blond garnierami wychodzą ciemne, zielone i robią straszne siano (głównie seria color naturals)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:15   #3514
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak nie wiesz co Ci wyjdzie to rzeczywiście lepiej wybrać się do fryzjera, byle dobrego
ja już trochę kombinowania mam za sobą, swoją idealną farbę znalazłam, więc nie mam niespodzianek

tylko broń Boże nie farbuj na blond garnierami wychodzą ciemne, zielone i robią straszne siano (głównie seria color naturals)
Dzięki za radę zapamiętam - garniery to zło
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 10:04   #3515
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Dzięki za radę zapamiętam - garniery to zło
zło, niestety
i z tego co tu czytałam to chyba jest niewiele osób zadowolonych z tych farb, przynajmniej z blondów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:19   #3516
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć dziewczyny, dziś umówiłam się z fryzjerką na pasemka. Mam 5-cio cm odrosty i chciałam aby położyła mi farbę. Powiedziała że nie da rady, bo farba chwyci tylko na naturalnych i musi robić pasemka rozjaśniaczem czy to prawda? czy jeśli ostatnio robiłam castingiem jasny brąz we wrześniu to farbą nie zrobię pasemek?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:25   #3517
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dołączam się do grona blondyneczek
Kitkulko mam do Ciebie pytanie , ta fotka w Twoim avatarku to jest blond lodowy L'oreal'a tak? A czy mogłabyś wrzucić tę fotkę na forum tak dla porównania efektu z Londą ? Z którego jesteś bardziej zadowolona?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 12:35   #3518
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Dołączam się do grona blondyneczek
Kitkulko mam do Ciebie pytanie , ta fotka w Twoim avatarku to jest blond lodowy L'oreal'a tak? A czy mogłabyś wrzucić tę fotkę na forum tak dla porównania efektu z Londą ? Z którego jesteś bardziej zadowolona?
Tak, to jest lodowy blond, tyle że ciemny a nie jasny
Jeśli chodzi o to z której farby jestem bardziej zadowolona hmm... jakościowo, pod względem trwałości koloru to chyba jednak Loreal, ale farbowałam wtedy u fryzjera, więc to też inaczej. Ładnie schodził, równiutko, a takiego efektu właśnie chciałam, gdyż miałam zamiar wrócić do naturalnego koloru włosów, a ten był najbardziej do niego zbliżony.
Jednak lepiej czuję się w jaśniejszych włosach, takich jak po Londzie z niej też jestem zadowolona, włosy nie są w ogóle zniszczone, kondycja po farbie dobra, ale wiadomo, że też inaczej się wypłukuje, farbuję co jakieś 3 tygodnie, ale to chyba bardziej dlatego, że nie znoszę odrostów

Załączam foto po farbie Loreal.
I przepraszam, ale nie mam innego zdjęcia pokazującego ten kolor, bo to było ponad rok temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,6 KB, 203 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 16:05   #3519
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Tak, to jest lodowy blond, tyle że ciemny a nie jasny
Jeśli chodzi o to z której farby jestem bardziej zadowolona hmm... jakościowo, pod względem trwałości koloru to chyba jednak Loreal, ale farbowałam wtedy u fryzjera, więc to też inaczej. Ładnie schodził, równiutko, a takiego efektu właśnie chciałam, gdyż miałam zamiar wrócić do naturalnego koloru włosów, a ten był najbardziej do niego zbliżony.
Jednak lepiej czuję się w jaśniejszych włosach, takich jak po Londzie z niej też jestem zadowolona, włosy nie są w ogóle zniszczone, kondycja po farbie dobra, ale wiadomo, że też inaczej się wypłukuje, farbuję co jakieś 3 tygodnie, ale to chyba bardziej dlatego, że nie znoszę odrostów

Załączam foto po farbie Loreal.
I przepraszam, ale nie mam innego zdjęcia pokazującego ten kolor, bo to było ponad rok temu
Bardzo dziękuję kochana Ślicznie wygląda , teraz to dopiero będę miała dylemat
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 18:00   #3520
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję kochana Ślicznie wygląda , teraz to dopiero będę miała dylemat
kolor był naprawdę ładny jak sama na niego patrzę to znowu mi się go zachciewa ale nie pofarbuję drugi raz, bo wiem, że zaraz i tak będę wolała jaśniejsze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 08:13   #3521
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam wszystkie blondyneczki
dawno temu zagladałam i nawet cos skrobnełam w tym watku i postanowiłam znowu zjarzec,bo nie ukrywam ,ze potrzebuje porady i wsparcia,a ktoz lepiej zrozumie blondynke jak nie inne blondynki
Od 10lat mam blond włoski ,odrosty robilam zawsze u fryzjera (przez 10lat sama zafarbowalam sie ze 3 razy) .jakies 4 tygodnie temu własnie sama zrobilam sobie odrosty,najpierw trzymalam farbe na odroscie a potem 10minut na całosci,wyszło nawet ok,odrost był trochke cieplejszy ale nie wygladało to zle,problem zaczal sie robic szybko,a mianowicie z kazdym myciem kolor mi zółknie. Teraz nie wiem co mam robic ,zawsze mialam bardzo jasne wloski ( nie platyna)w neutralnej toancji,a teraz mam ciepla tonacje ,jak dla mnie za zółto. Nie wiem co robic,bo wtydze sie isc do mojej fryzjerki. Boje sie ryzykowac isc do kogos innego,ale chyba tak zrobie,bo wstyd jest silny,stara jestem a taka głupia. Co byscie zrobiły na moim miejscu?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 08:43   #3522
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kolor był naprawdę ładny jak sama na niego patrzę to znowu mi się go zachciewa ale nie pofarbuję drugi raz, bo wiem, że zaraz i tak będę wolała jaśniejsze
Kitkulko , tak dla pewności , czy to był ten kolorek z L'oreal?



astra85 a może spróbuj płukanki "Srebrzyk" , ma bardzo dobre opinie na Wizażu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...yk.html&next=1 , jest niedroga , trudno dostępna w drogeriach , ale na Allegro ją dostaniesz . Podobno rewelacyjnie usuwa żółty odcień z włosków , może warto spróbować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem-koloryzujacy-ciemny_989.jpg (14,8 KB, 34 załadowań)
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 08:59   #3523
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej z tego co pamiętam to kitkulka robiła lodowym ale z profesjonalnej palety loreala
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:39   #3524
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Kitkulko , tak dla pewności , czy to był ten kolorek z L'oreal?
Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej z tego co pamiętam to kitkulka robiła lodowym ale z profesjonalnej palety loreala
tak dokładnie, z profesjonalnej palety Loreala w salonie fryzjerskim.
Tych 10-minutowych nie radzę, bo nie wiem co wyjdzie, zresztą z tego co słyszałam i czytałam to je wycofują ze sprzedaży, bo podobno się nie sprawdziły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:48   #3525
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja i snowhitee uzywamy tych 10min i nam bardzo pasują
Także co osoba to inna opinia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:52   #3526
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak dokładnie, z profesjonalnej palety Loreala w salonie fryzjerskim.
Tych 10-minutowych nie radzę, bo nie wiem co wyjdzie, zresztą z tego co słyszałam i czytałam to je wycofują ze sprzedaży, bo podobno się nie sprawdziły

Bardzo dziękuje za odpowiedź , czyli najlepiej iść do fryzjera , zamiast grzebać samemu
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:53   #3527
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja i snowhitee uzywamy tych 10min i nam bardzo pasują
Także co osoba to inna opinia
wiem wiem, że Wam pasują, ale ogólnie na necie czytałam, że już je wycofują ze sprzedaży, nawet u snow na blogu o tym pisała
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:49   #3528
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam i się nisko kłaniam. mam włosy blond naturalne. na zimę trochę ciemnieją latem od słońca mam jasne pasemka wygląda to bardzo fajnie

natomiast jakiś czas temu trochę malowałam włosy (a to róż, fiolet, czerń (która totalnie nie wyszła)) więc musiałam powrócić szybciutko do blondu (którego więcej nie zamierzam zdradzać

fryzjerka poleciła mi krem koloryzujący właśnie z garniera
i nie mogę się zgodzić z taką wypowiedzią:

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tylko broń Boże nie farbuj na blond garnierami wychodzą ciemne, zielone i robią straszne siano (głównie seria color naturals)
włosy są miekkie, nie śmierdzą jakimiś dziwnymi odczynnikami jak w innych farbach, kolor się nie zmywa, dobrze utrzymuje.
jestem na prawdę zadowolona
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:01   #3529
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
witam i się nisko kłaniam. mam włosy blond naturalne. na zimę trochę ciemnieją latem od słońca mam jasne pasemka wygląda to bardzo fajnie

natomiast jakiś czas temu trochę malowałam włosy (a to róż, fiolet, czerń (która totalnie nie wyszła)) więc musiałam powrócić szybciutko do blondu (którego więcej nie zamierzam zdradzać

fryzjerka poleciła mi krem koloryzujący właśnie z garniera
i nie mogę się zgodzić z taką wypowiedzią:



włosy są miekkie, nie śmierdzą jakimiś dziwnymi odczynnikami jak w innych farbach, kolor się nie zmywa, dobrze utrzymuje.
jestem na prawdę zadowolona
ale są różne garniery, o które Tobie chodzi?
ja wcześniej pisałam o tych
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7...r-Naturals.htm

więc wystarczy poczytać opinie na KWC, żeby wiedzieć, że ta seria to niestety bubel i nawet tym, którym kolor wyszedł, podobał się to spłukał się po tygodniu albo szybciej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 20:00   #3530
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej! Dziewczynki, nie wiem gdzie zadać to pytanie więc spróbuję tutaj. Czy spotkałyście się z opinią i ewentualnie czy możecie potwierdzić prawdziwość twierdzenia,że przy rozjaśnianiu włosów farby z amoniakiem niszczą mniej niż te bez amoniaku?
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:49   #3531
LoczuSiek5
Raczkowanie
 
Avatar LoczuSiek5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 345
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Ja jak byłam małam piękny jasny blond Ale z czasem ściemniały i zeszły na ciemny blond , postanowłiam że sobie przefarbuje na mahon no i kiedy mi się znudził postanowiłam wrócić do swojego naturalnego, chodz jeszcze wześniej zafarbowałam na jasny blond i wcale nie wyszedł(choć wcale mnie to nie dziwni) I takie do was pyatnie czy w poprawiacie jakoś swój kolorek np. płukankom i czy daje to rezultaty?
__________________
Koniec.

Edytowane przez LoczuSiek5
Czas edycji: 2011-02-12 o 10:50
LoczuSiek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:14   #3532
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale są różne garniery, o które Tobie chodzi?
ja wcześniej pisałam o tych
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7...r-Naturals.htm

więc wystarczy poczytać opinie na KWC, żeby wiedzieć, że ta seria to niestety bubel i nawet tym, którym kolor wyszedł, podobał się to spłukał się po tygodniu albo szybciej
tak, o tym produkcie mówię, i bardzo się dziwię opiniom, pytanie co i kto źle robi, a kto i co dobrze, bo ja jestem bardzo zadowolona, z resztą znam kilka osób, które również są z tego zadowolone.
po tygodniu to mi z włosów szamponetka zejść nie chce, to co mówić o farbie czy kremie.

dopóki słońce mi się do włosów nie uśmiechnie, albo ciężka zima nie nadchodzi to mogę być pewna odrostów - mnie ten produkt nie schodzi z włosów (ale nie narzekam na ten fakt)

kolor ładny trzyma się, jeśli będę chciała ożywić kolor, rozjaśnić to na pewno jeszcze raz sięgnę po ten produkt.
oczywiście wszystko w odcieniach ukochanego blondu
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:17   #3533
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
tak, o tym produkcie mówię, i bardzo się dziwię opiniom, pytanie co i kto źle robi, a kto i co dobrze, bo ja jestem bardzo zadowolona, z resztą znam kilka osób, które również są z tego zadowolone.
po tygodniu to mi z włosów szamponetka zejść nie chce, to co mówić o farbie czy kremie.

dopóki słońce mi się do włosów nie uśmiechnie, albo ciężka zima nie nadchodzi to mogę być pewna odrostów - mnie ten produkt nie schodzi z włosów (ale nie narzekam na ten fakt)

kolor ładny trzyma się, jeśli będę chciała ożywić kolor, rozjaśnić to na pewno jeszcze raz sięgnę po ten produkt.
oczywiście wszystko w odcieniach ukochanego blondu
No to ja i setka innych niezadowolonych osób z tej farby, bardzo Ci zazdrościmy, że kolor wyszedł ładnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:05   #3534
LoczuSiek5
Raczkowanie
 
Avatar LoczuSiek5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 345
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witam wszystkie blondyneczki
dawno temu zagladałam i nawet cos skrobnełam w tym watku i postanowiłam znowu zjarzec,bo nie ukrywam ,ze potrzebuje porady i wsparcia,a ktoz lepiej zrozumie blondynke jak nie inne blondynki
Od 10lat mam blond włoski ,odrosty robilam zawsze u fryzjera (przez 10lat sama zafarbowalam sie ze 3 razy) .jakies 4 tygodnie temu własnie sama zrobilam sobie odrosty,najpierw trzymalam farbe na odroscie a potem 10minut na całosci,wyszło nawet ok,odrost był trochke cieplejszy ale nie wygladało to zle,problem zaczal sie robic szybko,a mianowicie z kazdym myciem kolor mi zółknie. Teraz nie wiem co mam robic ,zawsze mialam bardzo jasne wloski ( nie platyna)w neutralnej toancji,a teraz mam ciepla tonacje ,jak dla mnie za zółto. Nie wiem co robic,bo wtydze sie isc do mojej fryzjerki. Boje sie ryzykowac isc do kogos innego,ale chyba tak zrobie,bo wstyd jest silny,stara jestem a taka głupia. Co byscie zrobiły na moim miejscu?
A no tak to jest często spotykane, że blond włosy robią się żółte, mogę ci coś polecić, chodz ja sama tego nie próbowałam ale inne wizażanki były z tego zadowolone https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...w-Srebrzyk.htm
Mam nadzieję że pomogłam
__________________
Koniec.
LoczuSiek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:31   #3535
agulek001
Przyczajenie
 
Avatar agulek001
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 10
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny poratujcie, wczoraj rozjasniłam sobie włosy rozjaśniaczem Joanna (mój naturalny kolor braz) i wyszedł mi bardzo jasny na odrostach blond-prawie biały...jakiej teraz farby użyć żeby przyciemnic je do ciemnego blondu...czy użyć brązu czy macie jakies pomysły co teraz zrobić...pomocy
agulek001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:46   #3536
karolka2605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam. Mam pytanie. Od kilku lat rozjaśniam włosy poprzez balejaże. Więc w obecnej chwili mam bardzo jasny blond, trochę platynowy. Ale zastanawiam się czy nie zmienić tego sposobu rozjaśniania na farbę (nie wiem co z tego może wyjść). Tylko mam dylemat jaką. Ponieważ nie chce, żeby włosy mi bardzo ściemniały lub zżółkły. Zastanawiałam się nad L'oreal Excellence Creme 10.21 bardzo bardzo jasny perłowy blond lub 8.13 perłowy beż. Jakie jest wasze zdanie? Może macie inne propozycje, które mogłyby mi pomóc?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
karolka2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 17:46   #3537
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez karolka2605 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie. Od kilku lat rozjaśniam włosy poprzez balejaże. Więc w obecnej chwili mam bardzo jasny blond, trochę platynowy. Ale zastanawiam się czy nie zmienić tego sposobu rozjaśniania na farbę (nie wiem co z tego może wyjść). Tylko mam dylemat jaką. Ponieważ nie chce, żeby włosy mi bardzo ściemniały lub zżółkły. Zastanawiałam się nad L'oreal Excellence Creme 10.21 bardzo bardzo jasny perłowy blond lub 8.13 perłowy beż. Jakie jest wasze zdanie? Może macie inne propozycje, które mogłyby mi pomóc?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
zajrzyj na wątek "włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy" a szczególnie na wcześniejsze wątki, tam na pewno znajdziesz odpowiedź, tylko trzeba przejrzeć i poszukać... taki temat był wałkowany setki razy, więc nawet nie pytaj, bo od razu wszyscy łącznie ze mną odeślą Cię do wyszukiwarki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 23:21   #3538
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
wstawie wstawie jestem bardzo zadowolona z niego do tego moja fryzjerka mnie slucha i sa sie z nia wspolpracowac i dogadac ja wybralam kolory a ona przyblizyla czy wyjdzie zostalo mi tylko podciac wlosy bo przerzedzily sie ( okazalo sie ze mam PCO ) i zanim zaczne sie leczyc to minie troche lepiej beda wygladac krotsze a tak usilnie zapuszczalam do tych bioder;/
proszę na pw adres fryzjerki, namiary i ile płaciłaś

też mam PCO, ale odkąd to wiem, nie przerzedziły mi się
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:08   #3539
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej dziewczyny mam przeogromna prosbe poleccie mi jakies farby o odcieniu ciemny blond najbardziej podoba mi sie odcien ktory ma kitkulka w avatarze jednak nie moge nic znalesc podobnego, zastanawialam sie nad lorealem majirel ale tam tyle odcieni ze sie gubie
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:38   #3540
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam przeogromna prosbe poleccie mi jakies farby o odcieniu ciemny blond najbardziej podoba mi sie odcien ktory ma kitkulka w avatarze jednak nie moge nic znalesc podobnego, zastanawialam sie nad lorealem majirel ale tam tyle odcieni ze sie gubie
To użyj tej samej farby co ona jesli Ci sie podoba.Kitkulka ma bardzo jasny blond, a nie ciemny. Przejrzyj palety i nazewnictwo poszczególnych poziomów, bo będzie niemiła niespodzianka jak kupisz ciemny blond i wyjdzie brąz.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.