przebarwienia nietypowe pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 15:55   #1
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47

przebarwienia nietypowe pytanie


Chodzi o to że chciałbym leczyc przebarwienia (NIE blizny) jakimis peelingami ale wiem ze jak ma sie trądzik to jeszcze nie mozna, ale mi juz wyskakują takie pojedyncze max 1-2. I tak sobię są, ale nie moge przeciez zaczac tych peelingow skoro są takie pojedyncze, co robic? Bo juz za duzo stracilem czasu zeby po prostu czekac, az wielmożne pryszcze zejdą mi z ryja bo inaczej mojej twarzy nie nazwe, mimo ze nie mam juz prawie pryszczy te okropne czerwone przebarwienia mnie dosłownie wkur***ą !
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:17   #2
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

kolejny Twoj wątek
jak chcesz sie tego pozbyc najlepiej marsz do kosmetyczki na jakies peelingi lub mikrodermabrazje plus obowiazkowo wysoki filtr na dzien.
nie znikna od razu , ale na pewno bedzie lepiej z tym, ze to troche kosztowne bo trzeba powtarzac.

aha przed peelingami/mikro najlepiej zrobic oczyszczanie manualne u kosmetyczki by Ci nie poroznosilo i nie wysypalo po tym za mocno.

Edytowane przez GodHatesUsAll
Czas edycji: 2012-04-01 o 17:20
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:20   #3
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

ale mi chodzi o to, bo ja mam jeszcze tak po 2 pryszcze co jakis czas wiec po co robic skoro znowu bede mial blizny po tamtych
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:28   #4
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

Cytat:
Napisane przez problematyczny Pokaż wiadomość
ale mi chodzi o to, bo ja mam jeszcze tak po 2 pryszcze co jakis czas wiec po co robic skoro znowu bede mial blizny po tamtych

dlatego mowie bys najpierw poszedl na oczyszczanie manualne a potem na peelingi/mikro ja tak robilam oczyszczanie i jakies 2 lub 3 zabiegi mikro i mialam spokoj z wyskakiwaniem na jakies 2 miesiace co u mnie rowna sie sukces plus gladka twarz przebarwienia owszem byly, ale mniejsze.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

nawet jak pojdziesz do dermatologa i przepisze leki nie masz pewnosci , ze to nie wroci a o taka cere trzeba dbac kosmetyczki sporo moga pomoc chociaz to kosztowna sprawa, moze nie bedzie idealnie , ale na pewno bedzie lepiej.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:46   #5
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

mam jeszcze jedno pytanko, zauwazylem od tygodnia ze pryszcze szczególnie, hmm TYLKO tam mi wychodzą w jednym miejscu na twarzy troche pod tą kostką żuchwy, to miejsce ma moze 1 cm srednicy i tylko tam wychodza i ta sie gromadzą,
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:06   #6
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

to sie akurat czesto zdarza mi sie bardzo czesto odnawiaja a potem zostaja slady to frustrujace, ale coz poczac
jezeli masz troche kasy odlozonej a w ktoryms watku pisales , ze masz to polecilabym kosmetyczke mi sporo pomogla na jakis czas (wiadomo, ze tylko na jakis bo taka skora sklonna to chyba zawsze bedzie sie paskudzic, czesto nawet po izoteku) i koniecznie wysokie filtry na dzien plus zero opalania.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:49   #7
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

tylko nie wiem wlasnie czy ta kosmetyczka u której bylem raz jest dobra, czy mi nie zainfekuje bardziej, jest ryzyko ;/
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 20:11   #8
nolee2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

Jak wyskakują Ci na zuchwie albo niedaleko ust to gdzies wyczytalam to ze od hormonów, moze zbadaj tarczyce albo w ogole hormony? bo najlepiej by bylo pozbyc sie zrodla zamiast leczyc w nieskonczonosc.
A i potwierdzam-mikrodermabrazja daje dosyc fajne efekty, u mnie byly juz przy pierwszym zabiegu, a poki co stosuje mleko, czasem rumianek i tez blizny czy to przebarwienia staja sie bledsze.
nolee2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:10   #9
problematyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

jak stosujesz to mleko ? po prostu pijąc ?
problematyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:55   #10
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

Cytat:
Napisane przez problematyczny Pokaż wiadomość
jak stosujesz to mleko ? po prostu pijąc ?
pewnie przeciera mlekiem twarz mi to nie pomoglo a niezle zapchalo.
a co do kosmetyczki to poszukaj na necie opinii albo wybierz sie do innej, czasem trzeba zaufac ja nie zalowalam.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 23:28   #11
Titier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

Cytat:
mam jeszcze jedno pytanko, zauwazylem od tygodnia ze pryszcze szczególnie, hmm TYLKO tam mi wychodzą w jednym miejscu na twarzy troche pod tą kostką żuchwy
Może masz podrażnienia po goleniu? Miałem, to samo kiedyś, gdy goliłem się jednorazówkami.

Co do mikro i oczyszczania manualnego, to ja bym uważał. Na necie jest dość sporo wypowiedzi osób, które poddały się tym zabiegom, a niekompetentna kosmetyczka zrąbała sprawę i trądzik im wrócił...
Titier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 01:12   #12
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

Cytat:
Napisane przez Titier Pokaż wiadomość
a niekompetentna kosmetyczka zrąbała sprawę i trądzik im wrócił...
jak masz cere sklonna do zapychania to wroci prawie zawsze wroci ja mialam wzgledny spokoj przez 2 miesiace a potem znowu wrocila do punktu wyjscia.
a co do kosmetyczek lepiej poczytac i pojsc do takiej wartej zaufania albo popytac znajome/znajomych.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:50   #13
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 186
Dot.: przebarwienia nietypowe pytanie

Nie mam pojęcia, czy tu można pisać nazwy kosmetyków, ale mi na przebarwienia pomogła maseczka antybakteryjna (czerwona) Care&Control, Soraya. Tyle że nakładałam punktowo grubszą warstwę na noc i szłam spać. Tylko trzeba uważać, żeby nie wetrzeć wszystkiego w poduszkę, ale po kilku minutach zaschnie
chunky_kat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.