Sposób na sznurówki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 13:17   #1
olka375
Raczkowanie
 
Avatar olka375
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Cool

Sposób na sznurówki


Kocham trampki i inne tego typu buty... Ale! Pozostaje jeden problem... Przeważnie przy trampesach są białe sznurówki... Macie może jakieś fajne pomysły na nie?
Ja ostatnio przefarbowałam je na zielono... Fajnie wyszły... Teraz właśnie rysuję na nich kropki w ciemniejszym odcieniu zieleni... Ciekawe co z tego będzie

Czekam na wasze pomysły

Możecie też dodawać sposoby zawiązywania sznurówek... będę bardzo wdzięczna
__________________
Mam już po co żyć - żyję na złość innym

Edytowane przez olka375
Czas edycji: 2007-09-09 o 13:56
olka375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 18:09   #2
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Sposób na sznurówki

ja swoje wymieniam n ataki kolor jaki chce. w obuwniczych jest masa różnego koloru sznurówek.. ;p
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:34   #3
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Sposób na sznurówki

Jesli chodzi o wiązania to proszę: http://www.fieggen.com/shoelace/lacingmethods.htm

Sznurówki przewaznie maluję markerami/mazakami, dawniej pisalam tez slowa piosenek
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 18:26   #4
olka375
Raczkowanie
 
Avatar olka375
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Sposób na sznurówki

sznurówki fajnie wyszły...

ajali: dziex za sposoby wiązania Przydały się
Zachęcam do dalszego odpisywania (tyczy się wszystkich wizażanek)

__________________
Mam już po co żyć - żyję na złość innym
olka375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 03:03   #5
QlaceFanatic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Sposób na sznurówki

Znalazlam ten stary post, bo spedzalam chwile nad genialnym pomyslem odswiezenia moich butow na swiateczne spacery i postanowialm zrobic male badania w sieci. Doszlo poszukiwanie tanich prezentow dla moich mlodych kuzynow ktorzy maja straszna zajawke na deskorolke. Mam nadzieje źe nie bedzie uznane za spamowanie jesli opowiem o tym jak natrafilam na strone ktora musi byc nowa, bo jeszcze nie widzialam jej w googlach (po wpisaniu sznurowki albo sznrówki) a z nudow wpisalam adres ............ i wyskoczyl sklep maja tam mnóstwo sznurówek, niektore moim zdaniem beznadziejne, ale sa takie ktore mozna uznac za perelki. spodobaly mi sie printy, bo rzadko mozna takie dostac razem z nowymi trampkami. Co innego z kolorowymi - wiekszosc dobrych firm daje 2 pary roznych (ciekawych) sznurówek do lepszych modeli... no ale co innego z tymi kropeczkami
mysle zeby zamowic sobie pare do moich bialych najeczków i tez do kangurka, zamiast tego nudnego czarnego sznurka ;p

Nie kupowalam tam jeszcze, ale poszperalam troche i znalazlam aukcje na allegro z uzytkownikiem Qlace - mial jakies aukcje kilka dni temu i napisalam do niego - czekam na odpowiedz - moze sie da zamowic

Edytowane przez katasiaczek
Czas edycji: 2009-12-23 o 11:22
QlaceFanatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:22   #6
madziorlkl
Raczkowanie
 
Avatar madziorlkl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 246
Dot.: Sposób na sznurówki

Cytat:
Napisane przez 15992825
znalazlam ten stary post, bo spedzalam chwile nad genialnym pomyslem odswiezenia moich butow na swiateczne spacery i postanowialm zrobic male badania w sieci. Doszlo poszukiwanie tanich prezentow dla moich mlodych kuzynow ktorzy maja straszna zajawke na deskorolke. Mam nadzieje źe nie bedzie uznane za spamowanie jesli opowiem o tym jak natrafilam na strone ktora musi byc nowa, bo jeszcze nie widzialam jej w googlach (po wpisaniu sznurowki albo sznrówki) a z nudow wpisalam adres ................ I wyskoczyl sklep maja tam mnóstwo sznurówek, niektore moim zdaniem beznadziejne, ale sa takie ktore mozna uznac za perelki. Spodobaly mi sie printy, bo rzadko mozna takie dostac razem z nowymi trampkami. Co innego z kolorowymi - wiekszosc dobrych firm daje 2 pary roznych (ciekawych) sznurówek do lepszych modeli... No ale co innego z tymi kropeczkam............... ....

mysle zeby zamowic sobie pare do moich bialych najeczków i tez do kangurka, zamiast tego nudnego czarnego sznurka ;p

nie kupowalam tam jeszcze, ale poszperalam troche i znalazlam aukcje na allegro z uzytkownikiem qlace - mial jakies aukcje kilka dni temu i napisalam do niego - czekam na odpowiedz - moze sie da zamowic


wpis został wymoderowany
__________________
Live. Laugh. Love.

Edytowane przez katasiaczek
Czas edycji: 2009-12-23 o 11:26
madziorlkl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:24   #7
QlaceFanatic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Sposób na sznurówki

no siema. Na all nie ma nicku QlaceFanatic, wiec nie wiem o co chodzi. No dobra, popelnilam zbrodnie - znajomy ruszyl z za***ista strona sznurowkowa i postanowilam mu troche pomoc - nie dlatego ze to znajomy, a dlatego ze sie jaram (dlatego Fanatic;p)

pozdro
QlaceFanatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 13:57   #8
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Sposób na sznurówki

Fajne są te sposoby wiązania - właśnie zmieniłam image moich trampek

Na sznurówkach można zygzak nitką wyhaftować.
Jest taki sposób na farbowanie t-shirtów, żeby supeł na przedzie zawiązać i zanurzyć w barwniku - po wyschnięciu supeł się rozwiązuje. Farba tworzy wzór koła. Sznurówki można w ten sam sposób zafarbować - zawiązać na różnej długości supełki. Ale co wyjdzie - nie wiem :/
Albo zaszaleć: trzymając za jeden koniec zanurzyć w barwniku czerwonym, a drugi w zielonym.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.