Fotodepilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 16:32   #1
Martini82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7

Fotodepilacja


Witam
Ostatnio mysle nad malym biznesem, otorz chcialabym otworzyc salon fotodepilacji i fotoodmladzania, jeden zabieg fotodepilacji kosztowalby ok 100zl (przy czym z tego co wiem konkurencja jest duzo drozsza), po ok od 4 do 8 zabiegow ponoc wlosy wogole nie odrastaja. Czy bylybyscie chetne dziewczyny na taki zabieg za 100zl, oczywscie beda promocje po 3 zabiegu placisz tylko polowe, lub cos takiego.
Co o tym myslicie??
Martini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:02   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fotodepilacja

Masz wykształcenie odpowiednie ?przeszkolenie?sprzęt sprawdzony ?pozowlenie na prowadzenie takich zabiegów ?

czy takie zabiegi nie powinny wykonywac lekarze dermatolodzy ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:14   #3
Martini82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fotodepilacja

z tego co sie orientuje, trzeba ukonczyc zwykly kurs czy przeszkolenia, czesto kursy takie oferuja firmy ktore sprzedaja taki sprzet, pozatym mysle o zatrudnieniu osoby ktora by miala odpowiednie kwalifikacje i doswiadczenie w tym zawodzie, mysle ze przy tym bezrobociu jakie dzisiaj mamy, pewnie bym kogos dodatkowego znalazla
Martini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:15   #4
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Fotodepilacja

Czytałam list lekarzy sądowych (i neurolodzy się mieli też podpiąć), do ministerstwa zdrowia. Chodziło o botoks, który kosmetyczka po kursie może aplikować w gabinecie. Jak wiemy, ale napiszę, jest to toksyna botulinowa, ta co we wzdętych konserwach np. Produkowana przez paleczki jadu kiełbasianego. Stosowana w medycynie przez neurologa na intensywnej terapii do leczenia już nie pamiętam dokladnie nazwy choroby, ale w każdym razie jakichś zaurzeń z nerwami szyjnymi czy ich zapalenia. Na intensywnej terapii, bo może sparaliżować nerw oddechowy i kaput. Potrzebny wtedy respirator, natychmiastowa pomoc, której kosmetyczka nie udzieli.
Przepraszam Autorkę , bo to nie w temacie, i zadna aluzja, ale są osoby, które na wlasna rękę robią klientom botoks, więc dlatego wcięlam się w wątek.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2010-02-01 o 13:18
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:29   #5
Martini82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Czytałam list lekarzy sądowych (i neurolodzy się mieli też podpiąć), do ministerstwa zdrowia. Chodziło o botoks, który kosmetyczka po kursie może aplikować w gabinecie. Jak wiemy, ale napiszę, jest to toksyna botulinowa, ta co we wzdętych konserwach np. Produkowana przez paleczki jadu kiełbasianego. Stosowana w medycynie przez neurologa na intensywnej terapii do leczenia już nie pamiętam dokladnie nazwy choroby, ale w każdym razie jakichś zaurzeń z nerwami szyjnymi czy ich zapalenia. Na intensywnej terapii, bo może sparaliżować nerw oddechowy i kaput. Potrzebny wtedy respirator, natychmiastowa pomoc, której kosmetyczka nie udzieli.
Przepraszam Autorkę , bo to nie w temacie, i zadna aluzja, ale są osoby, które na wlasna rękę robią klientom botoks, więc dlatego wcięlam się w wątek.
fakt, wstrzykiwanie botoksu, to powarzniejsza sprawa niz fotodepilacja wykorzystujaca impulsy swiatla w danym miejscu. To tak jakby porownac korzystanie z solarium do wstrzykiwania botoksu pod skore.
Martini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:40   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Czytałam list lekarzy sądowych (i neurolodzy się mieli też podpiąć), do ministerstwa zdrowia. Chodziło o botoks, który kosmetyczka po kursie może aplikować w gabinecie. Jak wiemy, ale napiszę, jest to toksyna botulinowa, ta co we wzdętych konserwach np. Produkowana przez paleczki jadu kiełbasianego. Stosowana w medycynie przez neurologa na intensywnej terapii do leczenia już nie pamiętam dokladnie nazwy choroby, ale w każdym razie jakichś zaurzeń z nerwami szyjnymi czy ich zapalenia. Na intensywnej terapii, bo może sparaliżować nerw oddechowy i kaput. Potrzebny wtedy respirator, natychmiastowa pomoc, której kosmetyczka nie udzieli.
Przepraszam Autorkę , bo to nie w temacie, i zadna aluzja, ale są osoby, które na wlasna rękę robią klientom botoks, więc dlatego wcięlam się w wątek.
Typowe straszenie ludu madrymi nazwami medycznymi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:21   #7
Martini82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fotodepilacja

wracajac do mojego watku, czy moglby ktos odpowiedziec na moje pytanie??? czy znowu zobacze porady wujka dobrej rady lub straszenie

pozdrawiam
Martini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 21:54   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Fotodepilacja

Ja nie jestem zwolennikiem konkurowania cena. Jesli juz to dac wysokie i z tych wysokich odejmowac promocje. Tak zeby klientki czuly ze przyszly do drogiego salonu, ale udalo im sie zalapac na okazje cenowa.

Jesli cena po prostu bedzie nizsza moze byc to odebrane, ze swiadczysz uslugi nizszej jakosci. Taki efekt psychologiczny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 23:09   #9
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zwolennikiem konkurowania cena. Jesli juz to dac wysokie i z tych wysokich odejmowac promocje. Tak zeby klientki czuly ze przyszly do drogiego salonu, ale udalo im sie zalapac na okazje cenowa.

Jesli cena po prostu bedzie nizsza moze byc to odebrane, ze swiadczysz uslugi nizszej jakosci. Taki efekt psychologiczny.
Nawet to ma sens.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 09:38   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fotodepilacja

Sorry ale nie skorzystalabym z uslug osoby po kursie bo ma atrakcyjne ceny .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:18   #11
Martini82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fotodepilacja

Rena masz calkowita racje z tymi cenami, tez tutaj moze zadzialac efekt psychologiczny. Ale nie jest powiedziane ze zatrudnilabym osobe po kursie, moze znalazlabym kogos z wiekszymi kwalifikacjami to tego typu zabiegow, pozatym nie chodzi mi o fotodepilacje IPL laserowa tylko jeszcze inna, bardziej skuteczna, mniej narazona na poparzenia i dajaca duze lepsze rezultaty, jest to nowosc narynku tutaj w irlandii moja znajoma to otworzyla i ma duzo klientow, bo wlasnie dala konkurencyjne ceny, a wiadomo w kryzysie wszyscy chca oszczedzac
ceny to moze byc problem gdymym dala takie niskie, ale jest tez ale, gdybym zagwarantowala bardzo dobre efekty takiej depilacji, ludzie by zobaczyli ze zeczywiscie efekty sa imponujace za tak niska cene w dodatku, czy nie byl by to sukces?? tak jak tutaj w irlandii
ale wiadomo co kraj to obyczaj i chcialabym sie dowiedziec czy duzo kobiet tudziez dziewczyn chodzi na depilacje do roznych klinik czy salonow pieknosci w pl???czy jest to na topie? czy w pl byloby duzo osob chetnych na takie zabiegi czy kobiety raczej wola sie depilowac na wlasna reke w domu??
Martini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 11:40   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fotodepilacja

Powiem ci na przykladzie siebie i moich znajomych ,jesli salon to tylko wosk na ciepło i nogi ,pachy,górna warga,bikini.

Ale wiekszosc w domu wosk lub maszynka.

Laser to b. duzy wydatek a gwarancji na stałe pozbycie sie owlosienie żadnych.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:50   #13
Martini82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Powiem ci na przykladzie siebie i moich znajomych ,jesli salon to tylko wosk na ciepło i nogi ,pachy,górna warga,bikini.

Ale wiekszosc w domu wosk lub maszynka.

Laser to b. duzy wydatek a gwarancji na stałe pozbycie sie owlosienie żadnych.
wlasnie o to chodzi ze to nie jest laser nie moge powiedziec co to jest teraz:P ale to nie jest laser, dziala skutecznie (od 4 do 8 sesji i pozbywasz sie w 98% swoich wloskow) i w dodatku nie boli tak jak przy wosku, poniewaz w miejscu gdzie sie depiluje wytwarza jakas energie czy cieplo nie wiem co to jest dokladnie ale nie boli z tego co ludzie mowia, to jest nowosc na rynku, sprzet jest bardzo drogi, dlatego wole sie dowiedziec przed tym jakbym w to zainwestowala czy byly by jakies wogole chetne osoby, za depilacje reki (jednej) 100zl, tak samo noga i inne czesci ciala
Martini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:36   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez Martini82 Pokaż wiadomość
wlasnie o to chodzi ze to nie jest laser nie moge powiedziec co to jest teraz:P ale to nie jest laser, dziala skutecznie (od 4 do 8 sesji i pozbywasz sie w 98% swoich wloskow) i w dodatku nie boli tak jak przy wosku, poniewaz w miejscu gdzie sie depiluje wytwarza jakas energie czy cieplo nie wiem co to jest dokladnie ale nie boli z tego co ludzie mowia, to jest nowosc na rynku, sprzet jest bardzo drogi, dlatego wole sie dowiedziec przed tym jakbym w to zainwestowala czy byly by jakies wogole chetne osoby, za depilacje reki (jednej) 100zl, tak samo noga i inne czesci ciala
w takim razie czekam na szczegóły skoro to nie laser ,nie boli i 98% szans na pozbycie sie tego świństwa
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 20:32   #15
Martini82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fotodepilacja

no widze ze zainteresowanie ogromne fotodepilacja, az jedna osoba sama nie wiem czy w to wchodzic, bo malo bylo by chetnych no nic jestem ciekawa, ile osob by na taki zabieg poszlo raczki do gory kto jest za??
Martini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:08   #16
Nataly7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 22
Dot.: Fotodepilacja

Zależy też od tego jak będzie wyglądał salon wewnątrz i na zewnątrz bo jeżeli to wszystko będzie zrobione na odpieprz, byle było to ludzie nie przyjdą - kobiety patrzą na wygląd.
Nataly7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:29   #17
sheena3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
w takim razie czekam na szczegóły skoro to nie laser ,nie boli i 98% szans na pozbycie sie tego świństwa

no to ja Ci powiem - salon no+vello, cennik: http://www.nomasvello.pl/?q=node/355

ja tam juz raz bylam, za kilka dni jade drugi raz, od razu wykupilam zabiegow za 1200zł, skorzystalam z promocji kupujesz 3 zabiegi to 4 masz gratis i wykupilam cala serie w roznych miejscach

nie wiem z czego tu zalozycielka watku robi tajemnice...
sheena3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:16   #18
Lady__A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Fotodepilacja

Martini

ja jestem jak najbardziej za, właśnie się dowiadywałam o tego typu zabieg, działa na jasne włosy (oby okazało się to prawdą), wiec dla mnie rewelacja no i cena przystępna (trochę ponad 100zł za bikini)Pisałaś, ze Twoja koleżanka prowadzi cos takiego, jakie są efekty takiej depilacji?? stosowalaś tą metodę na sobie? Jestem blondynka, więc laser u mnie odpada.... Czekam na Twoją opinię i trzymam kciuki Aaaa! i sama mam zamiar cos otworzyć, ładny wystrój+dobra cena, no i oczywiście sensowny pracownik
pozdrawiam
Lady__A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:09   #19
OLIVOKO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez Martini82 Pokaż wiadomość
Witam
Ostatnio mysle nad malym biznesem, otorz chcialabym otworzyc salon fotodepilacji i fotoodmladzania, jeden zabieg fotodepilacji kosztowalby ok 100zl (przy czym z tego co wiem konkurencja jest duzo drozsza), po ok od 4 do 8 zabiegow ponoc wlosy wogole nie odrastaja. Czy bylybyscie chetne dziewczyny na taki zabieg za 100zl, oczywscie beda promocje po 3 zabiegu placisz tylko polowe, lub cos takiego.
Co o tym myslicie??
Witam wszystkie wizażanki.

Chciałam się z Wami podzielić informacjami odnosnie zabiegu fotodepilacji w salonie nomasvello w Poznaniu. Mialam zawsze ciemne włosy, wiec bardzo ubolewalam nad tym, ze w niektorych miejscach sa one w widocznym miejscu i dotego bardzo ciemne(wąsik, broda) Byłam sceptyczne nastawiona do tego zabiegu, ponieważ jest to nowość i nie wiadomo, czy to podziała i nie wyrzucę pieniedzy w błoto, aczkolwiek nie są to wielkie pieniądze, bo kazda częśc ciała to tylko 99zł, ale dla mnie dla osoby ktora nie pracuje, tylko jeszcze się uczy jest wydatkiem. Plusem jest to, ze spotkania są co miesiąc, wiec idzie jakos uzbierać pieniazki Pani poinformowała mnie, że bedzie to ok 3-4 zabiegów(na twarzy), wiec spoko a potem spokuj na kilka dobrych lat jupiii
Po pierwszym zabiegu włosy sie spaliły i odbarwiły, nic mnie nie bolało tylko najgorsze było jak Pani przyłozyła mi zimny kompres z lodówy: ałaaaaaaa hehehe
Narazie widze,że włosy są spalone i prawie nie widoczne, a reszta ma wypasc od 1-3 tyg. , wiec bede czekać niecierpliwie na wypadanie włosków jak i na nastepną wizytę
Pozdrawiam wszystkie wizażanki
OLIVOKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 20:06   #20
Panna_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja

Cześć dziewczyny!
Postanowilam dołączyć do wątku bo właśnie stoję przed decyzją; laser diodowy czy IPL (fotodepilacja) i jeżeli o IPL chodzi skłaniam się również do skorzystania z ofert no+vello? Z tego co wiem (a wyczytałam to na stronach i portalach taki jak ten) po każdej z tych metod włosy tak czy inaczej w pewnym stopniu odrosną i raz na jakiś czas trzeba zastosować tzw. "zabieg przypominający"? Zastanawiam się tylko po jakim czasie (mniej więcej) odrastają włosy po laserze diodowym a po jakim po IPL'u? No i jak często trzeba potem powtarzać te "zabiegi przypominające'? Poza tym widziałam bardzo podzielone opinie co do IPL'a więc mam prośbę do Olivoko - daj znać jak efekty po Twoich zabiegach. Pozdrawiam wszystkich
Panna_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:38   #21
OLIVOKO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja

Witaj,

Jestem dopiero 3 dni po fotodepilacji, a juz widzę ze wypadlo ok 80% włosków. Reszta jest wypychana i wykruszana. Po ok tydzien-3 tyg. pojawiaja sie nowe wloski(ale niekoniecznie-dziewczyna,ktora tam pracuje wyjasnila mi ze nastepne wlosy sa słabsze i ciensze az w koncu dojdzie do tego , ze wlos wogole nie odrosnie. Mowia ze jest to efekt na ok 5 lat i w tym czasie dla podtrzymania lepszego efektu dobrze by bylo wybrac sie na 1-2 zabiegi w ciagu rogu zeby podtrzymac ten efekt i go takjakby przedluzyc przez to. nanastepny zabieg chcialabym takze zrobic sobie pachy, bo mam kolezanki, ktore wczesniej mialy robiony zabieg i na pachy i bikini potrzebowaly tylko 2 zabiegow, wiec u kazdego moze byc to inna liczba zabiegow.

Pozdrawiam
I naprawde zachecam
OLIVOKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:06   #22
sylwana12
Przyczajenie
 
Avatar sylwana12
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja

Witam,
nawiązując do salonów no+vello, byłam już na dwóch zabiegach fotodepilacji i mogę z czystym sumieniem polecić.
Chociaż pierwszy bolał , to opłacało się pocierpieć, ponieważ efekt jest super.
Włos jest jaśniejszy, słabszy. Teraz będę czekać, aż włoski odrosną i zobaczę czy mam się zapisać na kolejny zabieg. Rozważałam przed zabiegiem w salonie no+vello, laser...ale trochę się obawiałam po różnych opiniach . Namówiła mnie moja koleżanka która była na depilacji laserem i na fotodepilacji w no+vello.

Polecam salon w Warszawie na Grójeckiej, chociaż terminy na zabieg są strasznie dłłłłłługie.
Pozdrawiam.
sylwana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 10:02   #23
Lady__A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fotodepilacja

a ja chodzę na elektrolizę, bo mam jasne włosy na twarzy i boję się je zgolić, efekty są, włoski się osłabiły, ale kolorowo też nie jest....
Lady__A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 23:59   #24
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez sylwana12 Pokaż wiadomość
Witam,
nawiązując do salonów no+vello, byłam już na dwóch zabiegach fotodepilacji i mogę z czystym sumieniem polecić.
Chociaż pierwszy bolał , to opłacało się pocierpieć, ponieważ efekt jest super.
Włos jest jaśniejszy, słabszy. Teraz będę czekać, aż włoski odrosną i zobaczę czy mam się zapisać na kolejny zabieg. Rozważałam przed zabiegiem w salonie no+vello, laser...ale trochę się obawiałam po różnych opiniach . Namówiła mnie moja koleżanka która była na depilacji laserem i na fotodepilacji w no+vello.

Polecam salon w Warszawie na Grójeckiej, chociaż terminy na zabieg są strasznie dłłłłłługie.
Pozdrawiam.
Hej! W Warszawie otwarto właśnie kilka innych salonów (na Jana Pawła, Kasprowicza i Klimczaka - niedługo jeszcze kolejne dwa otworzą), więc terminy będą krótsze . Dziś miałam próbną depilację w Nomasvello w Wilanowie i jestem zadowolona z obsługi A w poniedziałek mam termin właściwej depilacji .

Co do pytania Martini82 - Jeśli to Nomasvello to klienci powinni chcieć z tego skorzystać. Dlaczego? Bo firma ma już wyrobioną markę - ponad 500 salonów w Hiszpanii, ponad 100 w Portugalii, to o czymś świadczy
W Warszawie chętnych na depilację w Nomasvello jest mnóstwo! Dla przykładu: Sam termin próbnej depilacji na Grojeckiej (wtedy jedyny salon Nomasvello w Warszawie) był dostępny dopiero za 3 tygodnie! Od znajomych słyszałam że na termin właściwej depilacji trzeba czekać ok 2 miesiące. Teraz gdy otwarto inne salony to troszkę powinno się krócej czekać na wizytę, ale napewno na brak klientów nie będą narzekać
Popularyzacja depilacji laserowej metodą Nomasvello będzie sie rozszerzać poprzez znajomych Czyli koleżanka dowie się od koleżanki itd. Do tego dochodzą reklamy (była w którymś numerze Urody - z tego co się orientuje dość skutecznie zadziałała )

Podsumowując: Warto, jeśli jest w miarę dobra lokalizacja. Czyli ważne jest miasto i miejsce w którym ma być salon. Ale to chyba oczywiste Więc to też przekłada się na ilość klientów.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 23:02   #25
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Fotodepilacja

Ja też polecam wrocławskie No Vello, narazie na podstawie pierwszego wrażenia. Zobaczymy jak będzie z efektami. Poinformuję
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:51   #26
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Fotodepilacja

Madziulka gdzie byłaś we Wrocławiu. Ja widziałam już 3 salony, byłam na 1 zabiegu na solnym. Z efektów jestem zadowolona, ale z pani obsługującej już nie. Chciałabym zrobić bikini dodatkowo i nie wiem czy nie zmienić salonu na milszą obsługę
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:58   #27
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Fotodepilacja

Ja byłam na Armii Krajowej, obsługę mogę Ci gorąco polecić... bardzo sympatyczne dziewczyny przede wszystkim znające się na rzeczy
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 18:32   #28
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Fotodepilacja

a ja się właśnie zastanawiam nad pójściem w Poznaniu. chciałabym bikini, ale wiadomo czego się nie zna to człowiek się boi
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:59   #29
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Fotodepilacja

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Czytałam list lekarzy sądowych (i neurolodzy się mieli też podpiąć), do ministerstwa zdrowia. Chodziło o botoks, który kosmetyczka po kursie może aplikować w gabinecie. Jak wiemy, ale napiszę, jest to toksyna botulinowa, ta co we wzdętych konserwach np. Produkowana przez paleczki jadu kiełbasianego. Stosowana w medycynie przez neurologa na intensywnej terapii do leczenia już nie pamiętam dokladnie nazwy choroby, ale w każdym razie jakichś zaurzeń z nerwami szyjnymi czy ich zapalenia. Na intensywnej terapii, bo może sparaliżować nerw oddechowy i kaput. Potrzebny wtedy respirator, natychmiastowa pomoc, której kosmetyczka nie udzieli.
Przepraszam Autorkę , bo to nie w temacie, i zadna aluzja, ale są osoby, które na wlasna rękę robią klientom botoks, więc dlatego wcięlam się w wątek.
iloneczko1, kobieto zanim zaczniesz pisać oczywiste bzdury na temat jakiegokolwiek preparatu, najpierw solidnie poczytaj.Są 2rodzaje "botoxu" leczniczy i kosmetyczny.Pierwszym mocniejszym blokuje się przykurcze mięśni,tiki,chorobliwą nadpotliwość itp. drugi słąbszy ale też w sumie leczniczy, bo leczymy się na zmarszczki przecież, służy do zablokowania tych parti mięśni twarzy, które kurcząc się podczas np.uśmiechu powodują utrwalenie się w przyszłości bruzdy na twarzy w tym miejscu.Kosmetycznym leczy się też andpotliwość: pach,rąk i stóp. A wiec nie ma tu mowy o jakimkolwiek przedawkowaniu itp. ,bo kosmetyczka nie może kupić botoxu leczniczego.Co najwyżej źle zrobione ostrzyknięcie/lekarze tez robią błędy/ może spowodować czasowe złe zablokowanie mięśnia/opadająca powieka/ które ustępuje do 2-3tyg Poza tym z tego co wiem to lekarze podnoszą raban z powodu faktu że jak kosmetyczki zaczną robić botox to oni stracą zyski.

Wybieram się do Wilanowa do no+ zrobię pachy i całą okolicę intymną.Była koleżanka i jest baardzo zadowolona.Wiadomo że każda z nas jest inna ale tą metodę depilacji polecają szczególnie dla tego że jest najmniej bolesna.No nic to, pojadę, poddam się zabiegowi, poczuję.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:17   #30
PatriciaPepe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fotodepilacja

Ja korzystałam z usług Nomasvello w Warszawie na Sikorskiego, robilam nogi,i głebokie bikini, jestem zachwycona obsługą i zabiegiem , wykupiłam sobie odrazu karnet i nastepny zabieg bikini mam gratis, co chwile maja jakieś promocje , super, podoba mi się! teraz mają jesienną promocje - "przychodzimy razem dostajemy rabat 50%" np. idziesz z koleżanka albo z kolega i płacicie połowe... jest bez bolesne, do tej pory męczyłam się z woskiem..masakra wrastające włosy itd..na zdrowy rozum jak sobie przelicze to tyle samo wydawałam na wosk raz w mies, tutaj idę kilka razy i bede miała spokój nawet jeżeli będę wymagała 8 zabiegów !! to i tak jest fajna sprawa pozbywasz sie włosów na kilka lat, a raz w roku jak sobie pójde na sesje utrwalającą to nieodczuje i tak kosztów. .juz niemogę sie doczekać efektu końcowego
PatriciaPepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.