Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 10:32   #1
madeleinestk
Przyczajenie
 
Avatar madeleinestk
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4

Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!


Cześć,
Od jakiegoś czasu noszę się z pomysłem wyjazdu zagranicę albo w inny rejon Polski (jestem z Dolnego Śląska, okolice Legnicy). Z doświadczenia wiem, że wyjazd w pojedynkę nie jest łatwy- wysokie koszty utrzymania, samotność, itd.
Chciałabym wyjechać z mojej pipidówy do większego miasta. Jestem wykształcona, szybko się uczę, tylko ciężko jest się odnaleźć samej w obcym miejscu.
Czy jest tu ktoś, kto tak jak ja myśli o wyjeździe, chciałby coś zmienić w swoim życiu? Możemy porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, a być może uda nam się razem dokądś wyjechać? Byłoby super
Pozdrawiam )
madeleinestk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 18:22   #2
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Rozumiem Cie.
Ja bym chciala wyjechac do Warszawy.
Lublin juz niestety robi sie dla mnie za maly, nie mowiac o rynku pracy tutaj.. .
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 18:48   #3
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Cytat:
Napisane przez madeleinestk Pokaż wiadomość
Cześć,
Od jakiegoś czasu noszę się z pomysłem wyjazdu zagranicę albo w inny rejon Polski (jestem z Dolnego Śląska, okolice Legnicy). Z doświadczenia wiem, że wyjazd w pojedynkę nie jest łatwy- wysokie koszty utrzymania, samotność, itd.
Chciałabym wyjechać z mojej pipidówy do większego miasta. Jestem wykształcona, szybko się uczę, tylko ciężko jest się odnaleźć samej w obcym miejscu.
Czy jest tu ktoś, kto tak jak ja myśli o wyjeździe, chciałby coś zmienić w swoim życiu? Możemy porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, a być może uda nam się razem dokądś wyjechać? Byłoby super
Pozdrawiam )
Świetna sprawa. Zawsze chciałam się przenieść,ale jakoś brakuje mi w tym konsekwencji,martwię się też kosztami życia w takim mieście. Jeśli nie wyjdzie mi z obecną pracą,albo znajdę coś lepszego-chętnie mogę pogadać,może coś razem damy radę zdziałać w tym temacie,albo chociaż sobie coś doradzimy. Właśnie po wakacjach planowałam szukać pracy w lokalizacjach Łódź/Warszawa,z naciskiem na Łódź.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 13:01   #4
madeleinestk
Przyczajenie
 
Avatar madeleinestk
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Powiem Wam dziewczyny, że nasz kraj jest dziwny. Ciężko tu jest do fajną, dobrze płatna pracę. Jak idę na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko zgodne z wykształceniem, to słyszę, że jestem jeszcze młoda bla bla (ostatnio nawet kobieta powiedziała, że nie wiedziała, że w moim wieku się pracuje. Mam 24 lata! ), a jak aplikuje na niskie stanowisko to mówią, że pewnie na boku będę szukać innej pracy, więc nie ma sensu mnie zatrudniać. Tak źle i tak niedobrze.
madeleinestk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 21:41   #5
Serabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 8
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Ja od roku zebrać się nie mogę aby wyjechać do wawy. Jakoś samej ciężko by mi było a we 2 lub 3 zawsze raźniej . Tym bardziej ze do stolicy mam nie cale 120 km.
Serabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 21:48   #6
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Tez mam do Wawy dosc blisko 170 km. Faktycznie z kims razniej wynajac mieszkanie niz z przypadkowymi ludzmi.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 04:02   #7
cabula
Raczkowanie
 
Avatar cabula
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 37
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Witam dziewczęta!
Może i nie jestem bezrobotna (póki co), ale to się wkrótce zmieni ;p
Tak sobie czytam i czytam, patrzę i większość z Was myśli o Warszawie?
Tak się złożyło, że ja akurat się tam wybieram! Z tym, że jestem w "łatwiejszej" pozycji niż Wy, bo nie muszę rzucić wszystkiego i jechać ;p Dostałam się na magisterke do Stolicy, troszkę znudziło mi się już życie w małym mieście, ale też mam zamiar tam szukać pracy I podzielam Wasze zdanie, że zawsze lepiej z kimś kogo choć troszkę się zna
Więc jak, może pora na jakieś odważne decyzje życiowe?;d
cabula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 11:05   #8
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Mnie co prawda udało się wcisnąć na staż,i to nawet w swoim miejscu zamieszkania,ale pamiętam jak miesiącami szukałam i nic! Ten staż to nie jest żadna praca marzeń,ale lepsza taka niż żadna,albo niż poprzednia. I tak siedziałabym teraz w domu,więc wolę iść do pracy,którą praktycznie mam na miejscu,zawsze coś sobie zarobię no i nie będę siedziała i czekała na telefon z ofertą,która pewnie nigdy nie nadejdzie
W międzyczasie można szukać czegoś lepszego,ja właśnie tak planuję,a jak nie będzie szans na rozwój i fajniejszą pracę w mojej okolicy,to właśnie biorę Łódź pod uwagę. Nawet z koleżanką już się wstępnie umówiłam,bo mogłybyśmy razem do Łodzi jechać i tam w pewnych miejscach pozostawiać CV,w tym samym zawodzie szukamy.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 07:09   #9
amberus
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 84
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Czy wiecie że istnieją w Polsce legalne formy zarabiania [ i to już od 10 lat ] Gdzie nawet w pierwszym dniu pracy zarobisz do nawet 1500 zł ? I to w domu przy komputerze? Praca jako dodatkowa. Legalna na umowę i bez żadnej inwestycji.
amberus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 10:39   #10
madeleinestk
Przyczajenie
 
Avatar madeleinestk
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Warszawa wydaje się być miastem wielu możliwości, ale jest bardzo droga :/ Fajnie byłoby gdybyśmy tu się zgadały i wynajęły coś razem. Tylko trzeba mieć jakąś kasę na start, żeby przeżyć pierwszy miesiąc. Ja w swojej miejscowości szukam czegoś, żeby zarobić i odłożyć na wyjazd, ale tu niczego nie mogę znaleźć
madeleinestk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:04   #11
cabula
Raczkowanie
 
Avatar cabula
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 37
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Cytat:
Napisane przez madeleinestk Pokaż wiadomość
Warszawa wydaje się być miastem wielu możliwości, ale jest bardzo droga :/ Fajnie byłoby gdybyśmy tu się zgadały i wynajęły coś razem. Tylko trzeba mieć jakąś kasę na start, żeby przeżyć pierwszy miesiąc. Ja w swojej miejscowości szukam czegoś, żeby zarobić i odłożyć na wyjazd, ale tu niczego nie mogę znaleźć
Nooo zwłaszcza że w pierwszym miesiącu trzeba jeszcze kaucję wpłacić ;/

Ej jak to nie ma? Nie wierzę, że niczego nie ma? A nie możesz dojeżdżać do jakiegoś większego miasta przez ten miesiąc? ;d
cabula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 09:49   #12
madeleinestk
Przyczajenie
 
Avatar madeleinestk
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Cytat:
Napisane przez cabula Pokaż wiadomość
Nooo zwłaszcza że w pierwszym miesiącu trzeba jeszcze kaucję wpłacić ;/

Ej jak to nie ma? Nie wierzę, że niczego nie ma? A nie możesz dojeżdżać do jakiegoś większego miasta przez ten miesiąc? ;d
Rozesłałam CV i czekam na jakiś odzew. Co 2-3 dzień nawiedzam urząd pracy :-P w sąsiednich miastach też oczywiście szukam. Nie poddaje się.
madeleinestk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 11:13   #13
cabula
Raczkowanie
 
Avatar cabula
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 37
Dot.: Bezrobotne, odważne, szalone- łączmy się!

Cytat:
Napisane przez madeleinestk Pokaż wiadomość
Rozesłałam CV i czekam na jakiś odzew. Co 2-3 dzień nawiedzam urząd pracy :-P w sąsiednich miastach też oczywiście szukam. Nie poddaje się.
Będzie dobrze! Do mnie dopiero po tygodniu oddzwonili, więc czasami trzeba poczekać
Trzymam kciuki !
cabula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 12:13:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.