Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-28, 10:02   #4261
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
A co ten płyn brzozowy dokładnie daje Wcierasz go w skórę glowy i zostawiasz czy spukujesz?
Wcieram na noc,łączę go w stosunku 1 :1 z płynem pokrzywowym i ampułką biostyminy.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:09   #4262
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam was dziewczyny. Pierwszy raz bede sie udzielala na tym watku. Otóz, mi rowniez wlosy wypadaja ale to chyba przez to ze mialam duza stycznac z prostownica i farbowaniem wlosow, i przez to zauwazylam ze ich jest o wiele mnie niz kiedys mialam. Teraz robie sobie odpoczynek od tych potworow i chce aby odzyly i nie wypadaly. Wiec moje kochane.. ta ktora ma podobna sytuacje i zna sposob ktory jej pomaga a nawet pomogl to prosze przekazcie mi ta wiedzepozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:32   #4263
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Loxon - pytanie do Gagi

a może to zwykłe wypadanie włosow, wkoncu czytałam ze włosy powinny wpadac ok 200dziennie. Chyba ze to kit jakis. Jak chyba wiekszosc znas ma wypadające włosy. Ja sie zaliczam tez do nich, ale u mnie to chyba spowodowane jest prostownica i farbami, ale jak tego nie robie to rowniez wypadaja. Hmmm.
Jak czytam niektore wypowiedzi to sie boje ze moge miec jakas chorobe
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:46   #4264
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Wcieram na noc,łączę go w stosunku 1 :1 z płynem pokrzywowym i ampułką biostyminy.
Ja również tak robię z tym, że mieszam to jeszcze z wodą przegotowaną.
Angi zarejestrowałam się do dermatologa na 4 października, więc jak będę po wizycie, to napiszę co się dowiedziałam, jeśli chcesz.

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Pierwszy raz bede sie udzielala na tym watku. Otóz, mi rowniez wlosy wypadaja ale to chyba przez to ze mialam duza stycznac z prostownica i farbowaniem wlosow, i przez to zauwazylam ze ich jest o wiele mnie niz kiedys mialam. Teraz robie sobie odpoczynek od tych potworow i chce aby odzyly i nie wypadaly. Wiec moje kochane.. ta ktora ma podobna sytuacje i zna sposob ktory jej pomaga a nawet pomogl to prosze przekazcie mi ta wiedzepozdrawiam
Musisz sobie poczytać ten wątek tu jest mnóstwo różnych informacji na temat.
Każda z nas ma problem z włosami i podaje tutaj swoje sposoby na ich ratowanie.
Poszukaj interesującej Cię metody i jeśli będziesz miała jakieś pytania to pisz, odpowiemy.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:00   #4265
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Virko,moja droga będę bardzo wdzięczna. MOgłabyś zapytać jakie badania zrobic.Niby wszyscy wiemy jakie,ale moze dermatolog jeszcze o czymś wspomni.Czy mogłabyś zapytać czy przetłuszczanie włosów na drugi dzień po umyciu (wieczór) to juz łojotok?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:04   #4266
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam wszystkie dziewczyny! Ja tez pierwszy raz na tym watku i ogolnie pierwszy raz na forum . Z tego co widze nie tylko ja mam problem z wypadaniem włosów .
Mój problem zaczal sie jakos 5 miesiecy temu, na poczatku wlosy wypadaly sporadycznie ale teraz to juz masakra jest :/. Zawsze mialam cienkie i delikatne wlosy ale nigdy mi nie wypadaly. Przez ostatnie 2 lata jednak bardzo czesto farbowalam wlosy, zbyt czesto, bo az co 1,5, co 2 miesiace....wiem wiem-teraz sama zdaje sobie sprawe z tego ze byla to ogromna glupota i jak sobie o tym mysle to pewnie najlepiej by bylo gdybym nie zaczynala nigdy ich farbowac no ale czasu nie cofne.. ((.
W kazdym badz razie,powracajac do wypadania wlosow, nie moge wogoletego w zaden sposob zatrzymac. Nie wiem czym jest ono spowodowane-prawdopodobnie nadmiernym farbowaniem ale do konca nie jestem tego pewna. Bo np wlosy sa bardzo lsniace, gladkie i miekkie, czyli teoretycznie wszystko byloby okej (nawet znioslabym ich grubosc,ktora jest masakryczna,tzn sa BARDZO cienkie), ALE wypadaja jak szalone :/ I co gorsze to nie sa wlosy polamane tylko wypadaja mi one w calosci, co mnie najbardziej martwi :/.
Odzywiam sie zdrowo,jem raczej duzo,ok 5 razy dzinnie, codziennie na sniadanko owsianka z mlekiem sojowym i musli, oprocz tego w ciagu dnia ciemne pieczywo,duzo warzyw,owocow,bialka zwierzecego,wody mineralnej,herbat ziolowych,herbaty zielonej i czerwonej,oczywiscie nie slodzonej, ogrniczam spozywanie slodyczy,soli i bialej maki,zero fast-foodow i niezdrowych rzeczy typu czipsy,gazowane napoje,papierosow nie pale,alkoholu nie pije,tabletek antykoncepcyjnych nie biore. I w szoku jestem ze mi wlosy leca tak bardzo :O. Bralam juz suplementy typu Bio-Uroda i H-Pantoten ale nic nie pomogly :/. Do wlosow uzywam kosmetykow raczej dobrych, nie jest to moze Vichy ale sa okej. Obecnie myje wlosy szamponem Dermena, Dove(Hair-Fall Control),uzywam odzywki Dove (Hair-Fall Control), oprocz tego wmasowuje w skore glowy sok e swiezo wycisnietej czarnej rzodkwi (rzepy), co podobno stymuluje odrost wlosa (moja mama w moim wieku- 21-miala podobny problem co ja ale zrobila kuracje rzepowa i wlosy odrosly jak zaczarowane, no ale u mnie to nie dziala jak narazie), oprocz tego maseczke z nafty (z drozdzami) + zoltko+olej rycynowy+cytryna, maske WAX, wlosy myje codziennie, splukuje letnia woda, nie susze, rozczesuje ostroznie. Ale co z tego...i tak wypadaja :/ Nie wiem moze jest to spowodowane stresem ktorego ogrom ostatnio w moim zyciu :/
Juz sama nie wiem co mam z tym fantem zrobic, ale mam konkretnego stracha ze niedlugo zrobie sie lysa :O Zastanawiam sie nad kupieniem Merz Special, żelu Dermena i preparatu ANASTIM Ducray w ampulkach. Czy wicie cos moze na temat tych specyfikow? Czy ktorejs z Was pomogly ? Albo czy macie jakies inne godne polecenia srodki badz pomysy co by moglo mi pomoc? Bo naprawde ten problem chodzi za mna juz tak dlugo i przesladuje mnie 24/7 :/

Z gory dziekuje za wszystkie rady I pozdrawiam !!!! ))
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:05   #4267
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Virko,moja droga będę bardzo wdzięczna. MOgłabyś zapytać jakie badania zrobic.Niby wszyscy wiemy jakie,ale moze dermatolog jeszcze o czymś wspomni.Czy mogłabyś zapytać czy przetłuszczanie włosów na drugi dzień po umyciu (wieczór) to juz łojotok?
Oczywiście, że zapytam (sama mam ten sam problem ) Wezmę od niego skierowanie na wszystkie możliwe badania i muszę od niego jak najwięcej wydobyć cennych informacji, mam nadzieję, że będzie jakiś komunikatywny...
Zarzucę mu moim "bujnym" włosem i nie będzie mógł się przeciwstawić
Hehe, żartuję oczywiście, ale jak będzie chciał mnie zbyć, to się przywiążę włosami do krzesła...
Aż mnie głupawka wzięła...wybaczcie
A tak na poważnie to już się nie mogę doczekać tego 4-go...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 11:14   #4268
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że zapytam (sama mam ten sam problem ) Wezmę od niego skierowanie na wszystkie możliwe badania i muszę od niego jak najwięcej wydobyć cennych informacji, mam nadzieję, że będzie jakiś komunikatywny...
Zarzucę mu moim "bujnym" włosem i nie będzie mógł się przeciwstawić
Hehe, żartuję oczywiście, ale jak będzie chciał mnie zbyć, to się przywiążę włosami do krzesła...
Aż mnie głupawka wzięła...wybaczcie
A tak na poważnie to już się nie mogę doczekać tego 4-go...
To ma być ON ? To przywiąz go do kaloryfera i ządaj wyczerpujących informacjii.No i niech weźmie pełną odpowiedzialność-najlepiej na piśmie (będzie przywiązany to niech weźmie długopis w usta ) za swoje słowa i przyszłe efekty leczenia.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:16   #4269
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad kupieniem Merz Special, żelu Dermena i preparatu ANASTIM Ducray w ampulkach. Czy wicie cos moze na temat tych specyfikow? Czy ktorejs z Was pomogly ? Albo czy macie jakies inne godne polecenia srodki badz pomysy co by moglo mi pomoc? Bo naprawde ten problem chodzi za mna juz tak dlugo i przesladuje mnie 24/7 :/

Z gory dziekuje za wszystkie rady I pozdrawiam !!!! ))
Witam na forum Ja od połtora miesiąca stosuję szampon dermena (o żelu nie słyszałam, ale szampon mnie zniechęcił) i merz special. Nie widzę żadnych efektow, więc teraz zastanawiam się, na co zmienić te specyfiki, ale jak widać w wątku, to co komu pomaga, jest kwestią indywidualną.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:18   #4270
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
To ma być ON ? To przywiąz go do kaloryfera i ządaj wyczerpujących informacjii.No i niech weźmie pełną odpowiedzialność-najlepiej na piśmie (będzie przywiązany to niech weźmie długopis w usta ) za swoje słowa i przyszłe efekty leczenia.
Hmmm, niezły pomysł...
Niech już zaczyna się bać...i poszerza swoją wiedzę na temat wypadających włosów...bo jak nie, to
Ma czas do 4-go
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:21   #4271
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny! Ja tez pierwszy raz na tym watku i ogolnie pierwszy raz na forum . Z tego co widze nie tylko ja mam problem z wypadaniem włosów .
Mój problem zaczal sie jakos 5 miesiecy temu, na poczatku wlosy wypadaly sporadycznie ale teraz to juz masakra jest :/. Zawsze mialam cienkie i delikatne wlosy ale nigdy mi nie wypadaly. Przez ostatnie 2 lata jednak bardzo czesto farbowalam wlosy, zbyt czesto, bo az co 1,5, co 2 miesiace....wiem wiem-teraz sama zdaje sobie sprawe z tego ze byla to ogromna glupota i jak sobie o tym mysle to pewnie najlepiej by bylo gdybym nie zaczynala nigdy ich farbowac no ale czasu nie cofne.. ((.
W kazdym badz razie,powracajac do wypadania wlosow, nie moge wogoletego w zaden sposob zatrzymac. Nie wiem czym jest ono spowodowane-prawdopodobnie nadmiernym farbowaniem ale do konca nie jestem tego pewna. Bo np wlosy sa bardzo lsniace, gladkie i miekkie, czyli teoretycznie wszystko byloby okej (nawet znioslabym ich grubosc,ktora jest masakryczna,tzn sa BARDZO cienkie), ALE wypadaja jak szalone :/ I co gorsze to nie sa wlosy polamane tylko wypadaja mi one w calosci, co mnie najbardziej martwi :/.
Odzywiam sie zdrowo,jem raczej duzo,ok 5 razy dzinnie, codziennie na sniadanko owsianka z mlekiem sojowym i musli, oprocz tego w ciagu dnia ciemne pieczywo,duzo warzyw,owocow,bialka zwierzecego,wody mineralnej,herbat ziolowych,herbaty zielonej i czerwonej,oczywiscie nie slodzonej, ogrniczam spozywanie slodyczy,soli i bialej maki,zero fast-foodow i niezdrowych rzeczy typu czipsy,gazowane napoje,papierosow nie pale,alkoholu nie pije,tabletek antykoncepcyjnych nie biore. I w szoku jestem ze mi wlosy leca tak bardzo :O. Bralam juz suplementy typu Bio-Uroda i H-Pantoten ale nic nie pomogly :/. Do wlosow uzywam kosmetykow raczej dobrych, nie jest to moze Vichy ale sa okej. Obecnie myje wlosy szamponem Dermena, Dove(Hair-Fall Control),uzywam odzywki Dove (Hair-Fall Control), oprocz tego wmasowuje w skore glowy sok e swiezo wycisnietej czarnej rzodkwi (rzepy), co podobno stymuluje odrost wlosa (moja mama w moim wieku- 21-miala podobny problem co ja ale zrobila kuracje rzepowa i wlosy odrosly jak zaczarowane, no ale u mnie to nie dziala jak narazie), oprocz tego maseczke z nafty (z drozdzami) + zoltko+olej rycynowy+cytryna, maske WAX, wlosy myje codziennie, splukuje letnia woda, nie susze, rozczesuje ostroznie. Ale co z tego...i tak wypadaja :/ Nie wiem moze jest to spowodowane stresem ktorego ogrom ostatnio w moim zyciu :/
Juz sama nie wiem co mam z tym fantem zrobic, ale mam konkretnego stracha ze niedlugo zrobie sie lysa :O Zastanawiam sie nad kupieniem Merz Special, żelu Dermena i preparatu ANASTIM Ducray w ampulkach. Czy wicie cos moze na temat tych specyfikow? Czy ktorejs z Was pomogly ? Albo czy macie jakies inne godne polecenia srodki badz pomysy co by moglo mi pomoc? Bo naprawde ten problem chodzi za mna juz tak dlugo i przesladuje mnie 24/7 :/

Z gory dziekuje za wszystkie rady I pozdrawiam !!!! ))
Po pierwsze kazda kuracja musi trwać minimum 3 miesiące-zeby zabaczyć ewentualne efekty.
Po drugie-czym farbowalas? Tylko nie mow,ze Casting albo Palette...
Po trzecie BADANIA,BADANIA i jeszcze raz badania...
Po czwarte-lepszy niz Merz Specjal jest Vita femin plus tabletki z drozdzy Drovit
Czy zazywasz tabletki antykoncepcyjne?
Ale to wszystko juz tu było napisane.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 11:30   #4272
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Witam na forum Ja od połtora miesiąca stosuję szampon dermena (o żelu nie słyszałam, ale szampon mnie zniechęcił) i merz special. Nie widzę żadnych efektow, więc teraz zastanawiam się, na co zmienić te specyfiki, ale jak widać w wątku, to co komu pomaga, jest kwestią indywidualną.
Dzieki wielkie za odpowiedz Troche sie zmartwilam z ta dermena bo tania to nie byla, no ale zuzyje do konca jak juz kupilam Moze jakis bonus od losu dostane i mi choc troche zadziala hehe
Pewnie masz racje z tym ze to kwestia indywidualna co komu pomaga, ja sprobuje chyba wszystkiego po trochu, dopoki jeszcze mam o co walczyc (bo jest kilka wlosow na krzyz ), sprobuje ten Anastim Ducray, tak jak pisalam, napisze jak bede miala jakies rozeznanie czy pomaga

P.S. To moze Tobie by pomogla kuracja rzepowa Warto sprobowac, bo to ze u mnie narazie nici to nie znaczy ze u Ciebie nie zadziala, innym pomogla wiec polecam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:34   #4273
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Po pierwsze kazda kuracja musi trwać minimum 3 miesiące-zeby zabaczyć ewentualne efekty.
Po drugie-czym farbowalas? Tylko nie mow,ze Casting albo Palette...
Po trzecie BADANIA,BADANIA i jeszcze raz badania...
Po czwarte-lepszy niz Merz Specjal jest Vita femin plus tabletki z drozdzy Drovit
Czy zazywasz tabletki antykoncepcyjne?
Ale to wszystko juz tu było napisane.
Tabletek nie uzywam. A co do farby to uzywalam bardzo roznych- od Schwarzkopf Natural & Easy, przez Loreal Couleur Experte, a ostatnie farbowania byly Loreal Excellence robione Chyba wybiore sie do dermatologa tak jak piszesz, moze cos mi doradzi

pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:40   #4274
ewakowalczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
droga Angie, chcialabym powrocic do sprawy olejku Dabur Amla, nie ejst to zadna reklama, traktuj sprawe jak chcesz, poprostu chce pomoc bo sama wiele wycierpialam i tyle wiec polecam, jedna z dziewczyn znalazla olejek w Polsce i to za male pieniadze, mozna wiec bez obawy wyprobowac, pozdrawiam

droga Angie, chcialabym powrocic do sprawy olejku Dabur Amla, nie ejst to zadna reklama, traktuj sprawe jak chcesz, poprostu chce pomoc bo sama wiele wycierpialam i tyle wiec polecam, jedna z dziewczyn znalazla olejek w Polsce i to za male pieniadze, mozna wiec bez obawy wyprobowac, pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Tyle tych składników że już sama nie wiem czego mi brakowało



Wyczuwam reklamę
amla to nie reklama, jedna z dziewczyn znalazal ja w Polsce, jedyna rzecz jaka mi pomogla iwec ja chce pomoc piszac o tym, tyle na te temat

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja też...
przykro mi, ze uwazasz moj post za reklame, ale nic na to nie poradze, mnie pomoglo i jestem bardzo zadowolona, amli uzywa moja mama i kolezanki wszyscy sobie chwala, ponoc mozna kupic w Polsce znalala to jedna i dziewczyn i to za 12 zl, polecam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-04 o 07:51 Powód: post pod postem
ewakowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:57   #4275
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ewakowalczyk Pokaż wiadomość
droga Angie, chcialabym powrocic do sprawy olejku Dabur Amla, nie ejst to zadna reklama, traktuj sprawe jak chcesz, poprostu chce pomoc bo sama wiele wycierpialam i tyle wiec polecam, jedna z dziewczyn znalazla olejek w Polsce i to za male pieniadze, mozna wiec bez obawy wyprobowac, pozdrawiam
Wobec tego źle sformuowałaś swój post pisząc, ze mozesz wysłać Amle chętnym, co zabrzmiało jak kryptoreklama,a poniewaz to był Twój pierwszy post -potęgowało nieufnosć.
Wybacz ale było juz na wizazu multum osób chętnych na szybki zarobek,dlatego jesteśmy bardzo czujne

Ewokowalczyk-proszę kozystaj z funkcji edycji i multicytatów -bo niepotrzebnie rozciągasz wątek.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 14:27   #4276
ewakowalczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć jak się stosuje ten olejek i ile ok kosztuje ? Jestem ciekawa.

Dziewczyny, wrzuciłam w google ten olejek i chyba można go gdzieś w Polsce kupić i kosztuje tylko 12 zł jest nawet jakaś recenzja.
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=10624


O doczytałam niżej, że można go kupić tutaj:
sklep-restauracja Namaste w Warszawie
http://www.namasteindia.pl/
Ul. Nowogrodzka 15, Rog Ul. Krucza I Nowogrodzka (Centrum Warszawy)
email us at: info@namasteindia.pl or ashok@namasteindia.pl
a ja nie jestem z Warszawy

Dalej o tym olejku:

Jego skład:
skład: Light liquid parafin, RBD Canola Oil, RBD Palmolein Oil, Perfume, Amla Extract, TBHQ, Cl 47000, Cl 61565, Cl 26100

można kupić w sklepie http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow za 30 zł + koszt przesyłki 8 zł. w ofercie jest także inny olejek: Vatika - olejek kokosowy tej samej firmy (Dabur)za 22 zł http://www.helfy.pl/olejek-kokosowy-wlosy. Oba olejki podobno są świetne. Są też podobno inne produkty zawierające jakąś Almę

Ale z tego co wyczytałam to jest w tym jakach pochdna ropy naftowej ? Ropę na włosy ? No wiem wiem, żeby tylko czasem nie wyszły
Mariolko amla to agrest, oczywisce w oliejku znajduje sie nafta kosmetyczna, pochodna ropy, wiec bez obawy, mam bardzo delikatne wlosy i swietnie sie sprawdza, problem moze byc tylko 1 olejek jest mocno zielony wiec nie weim czy nie zabarwi lekko bardzo jasnych wlosow, ja jestem pospolita polska szara mysz wiec nic sie nie dzieje, ale platynowy blond to co innego

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Wobec tego źle sformuowałaś swój post pisząc, ze mozesz wysłać Amle chętnym, co zabrzmiało jak kryptoreklama,a poniewaz to był Twój pierwszy post -potęgowało nieufnosć.
Wybacz ale było juz na wizazu multum osób chętnych na szybki zarobek,dlatego jesteśmy bardzo czujne
mozna amle ponoc kupic w Polsce, polecam

Cytat:
Napisane przez ewakowalczyk Pokaż wiadomość
Mariolko amla to agrest, oczywisce w oliejku znajduje sie nafta kosmetyczna, pochodna ropy, wiec bez obawy, mam bardzo delikatne wlosy i swietnie sie sprawdza, problem moze byc tylko 1 olejek jest mocno zielony wiec nie weim czy nie zabarwi lekko bardzo jasnych wlosow, ja jestem pospolita polska szara mysz wiec nic sie nie dzieje, ale platynowy blond to co innego
ojejek kokosowy jest tez barzo dobry, moj przyjaciel hindus twierdzi jednak ze powoduje, ze wlosy szybciej siwieja, dla mnie jest ok, jestem juz siwa, przestalam farbowyac wlosy rok temu kiedy problemy sie nasilily, wlosy siwe sa mocniejsze i grubsze, choc gorzej sie ukldaja, Hinduski nie zmywaja olejku kokosowego zostawiaja go poprostu, gdyz nie ejsy tlusty, amle trzeba zmyc, wosk kokosowy(super) jest dostepny w bodyshop, ale drogi 8£ pudeleczko, chyba mozna zamowic na allegro, zycze powodzenia w walce o wlosy, pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć jak się stosuje ten olejek i ile ok kosztuje ? Jestem ciekawa.

Dziewczyny, wrzuciłam w google ten olejek i chyba można go gdzieś w Polsce kupić i kosztuje tylko 12 zł jest nawet jakaś recenzja.
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=10624


O doczytałam niżej, że można go kupić tutaj:
sklep-restauracja Namaste w Warszawie
http://www.namasteindia.pl/
Ul. Nowogrodzka 15, Rog Ul. Krucza I Nowogrodzka (Centrum Warszawy)
email us at: info@namasteindia.pl or ashok@namasteindia.pl
a ja nie jestem z Warszawy

Dalej o tym olejku:

Jego skład:
skład: Light liquid parafin, RBD Canola Oil, RBD Palmolein Oil, Perfume, Amla Extract, TBHQ, Cl 47000, Cl 61565, Cl 26100

można kupić w sklepie http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow za 30 zł + koszt przesyłki 8 zł. w ofercie jest także inny olejek: Vatika - olejek kokosowy tej samej firmy (Dabur)za 22 zł http://www.helfy.pl/olejek-kokosowy-wlosy. Oba olejki podobno są świetne. Są też podobno inne produkty zawierające jakąś Almę

Ale z tego co wyczytałam to jest w tym jakach pochdna ropy naftowej ? Ropę na włosy ? No wiem wiem, żeby tylko czasem nie wyszły
amle kladziesz na wlosy 3 razy w tyg na conajmniej godzine przed umyciem, potem to co zawsze, szampon itd... fantastycznie sie zmywa i przyjemnie pachnie, wybacz, ze sie powtarzam ale nie umiem jeszcze poruszac sie na forum, amla to ogrest, w olejku jest nafta kosmetyczna, pochodna ropy wiec bez obaw, olejej kokosowy jest tez super ale powiduje, ze wlosy szybciej siwieja(przez co sa jak to siwe-mocniejsze) pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Wobec tego źle sformuowałaś swój post pisząc, ze mozesz wysłać Amle chętnym, co zabrzmiało jak kryptoreklama,a poniewaz to był Twój pierwszy post -potęgowało nieufnosć.
Wybacz ale było juz na wizazu multum osób chętnych na szybki zarobek,dlatego jesteśmy bardzo czujne

Ewokowalczyk-proszę kozystaj z funkcji edycji i multicytatów -bo niepotrzebnie rozciągasz wątek.
nie weim jeszcze jak sie poruszac na forum stad niedoskonalosci

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-28 o 16:33 Powód: istnieje taka opcja jak edycja postu, i w razie potrzeby nalezy jej uzywac...
ewakowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 14:33   #4277
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ewakowalczyk Pokaż wiadomość
amle kladziesz na wlosy 3 razy w tyg na conajmniej godzine przed umyciem, potem to co zawsze, szampon itd... fantastycznie sie zmywa i przyjemnie pachnie, wybacz, ze sie powtarzam ale nie umiem jeszcze poruszac sie na forum, amla to ogrest, w olejku jest nafta kosmetyczna, pochodna ropy wiec bez obaw, olejej kokosowy jest tez super ale powiduje, ze wlosy szybciej siwieja(przez co sa jak to siwe-mocniejsze) pozdrawiam
Hmmm... nie slyszalam wczesniej o tym olejku Amla ale chyba sprobuje... hehe, pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 14:45   #4278
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ewakowalczyk Pokaż wiadomość
nie weim jeszcze jak sie poruszac na forum stad niedoskonalosci
Jeśli chcesz odpowiadać na kilka postów zawartych w wątku, to naciskasz przy każdym z tych postów do którego chcesz coś napisać przycisk wielocytuj ten post " + i na samym dole przyciskasz odpowiedz i odpisujesz. Wszystko jest w jednym poście i nie ma bałaganu
Mam nadzieję, że troszkę Ci przybliżyłam.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 15:30   #4279
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ewakowalczyk Pokaż wiadomość
Mariolko amla to agrest, oczywisce w oliejku znajduje sie nafta kosmetyczna, pochodna ropy, wiec bez obawy, mam bardzo delikatne wlosy i swietnie sie sprawdza, problem moze byc tylko 1 olejek jest mocno zielony wiec nie weim czy nie zabarwi lekko bardzo jasnych wlosow, ja jestem pospolita polska szara mysz wiec nic sie nie dzieje, ale platynowy blond to co innego
W olejku Dabura nie ma nafty kosmetycznej. Przynajmniej w tym moim . Na pierwszym miejscu listy składników jak byk widnieje Mineral Oil. Olej mineralny jest szeroko stosowany w kosmetyce - no bo tani i łatwo dostępny (jest wszechobecny w kremach, podkładach, oliwkach dla dzieci itp.itd.). Producenci olejów do włosów lubią go też za to, że nie jest zbyt tłusty. Natomiast wartość pielęgnacyjna tego składnika jest znikoma, ponieważ olej mineralny nie wchłania się przez skórę.

Wątek na temat amli:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=amla
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 17:01   #4280
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

[quote=zrozpaczona77;53976 53]Mam pytanie czy ktoś używał szamponu Pregaine-wyczytałam od nim dużo pochlebnych komentarzy czy ktoś może używał?????

Może zadziała też na ten łojotok skóry głowy?

Kiedyś używałam Pregaine, byłam zadowolona, całkiem o nim zapomnialam, chyba do niego powrócę. Szampon ten dobrze oczyszczał skórę głowy, zarazem był delikatny dla włosów, nie powodował plątania ich.
Nabyłam tonik dermedic capilarte, dopiero zaczęłam wcierać, mam nadzieję, że będą rezultaty.
http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=11823
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:48   #4281
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
W olejku Dabura nie ma nafty kosmetycznej. Przynajmniej w tym moim . Na pierwszym miejscu listy składników jak byk widnieje Mineral Oil. Olej mineralny jest szeroko stosowany w kosmetyce - no bo tani i łatwo dostępny (jest wszechobecny w kremach, podkładach, oliwkach dla dzieci itp.itd.). Producenci olejów do włosów lubią go też za to, że nie jest zbyt tłusty. Natomiast wartość pielęgnacyjna tego składnika jest znikoma, ponieważ olej mineralny nie wchłania się przez skórę.

Wątek na temat amli:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=amla
A olej mineralny nie jest podobny do nafty kosmetycznej? Obydwie rzeczy kojarzą mi się z ropą naftową.....
Pewnie się mylę
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:49   #4282
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Zeskanowalam dla was ulotke ktora wpadla mi dzisiaj w lapki - moze wy cos wiecie na ten temat i potraficie mi cos wiecej powiedziec bo pani w aptece nie kojarzyla tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LRecapin.jpg (14,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LRecapin3.jpg (21,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LRecapin4.jpg (16,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LRecapin5.jpg (18,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LRecapin6.jpg (29,8 KB, 4 załadowań)
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 09:18   #4283
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Odżywka do wypadających włosów

A gdzie moge kupic ten szampon i te odzywke bo w drogerii nie widzialam. . .
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 09:41   #4284
catmandoo
Przyczajenie
 
Avatar catmandoo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: Odżywka do wypadających włosów

Szukaj w aptekach, w drogeriach nie znajdziesz
catmandoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 11:01   #4285
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Odżywka do wypadających włosów

Dzieki
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 18:50   #4286
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hmmm, obietnice jak zwykle piękne...
Trzeba by się wgłębić w skład, co tam jest ciekawego...
Czy faktycznie nie ma skutków ubocznych i czy przypadkiem nie będzie tzw. "efektu odbicia".
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 20:26   #4287
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Hmmm, obietnice jak zwykle piękne...
Trzeba by się wgłębić w skład, co tam jest ciekawego...
Czy faktycznie nie ma skutków ubocznych i czy przypadkiem nie będzie tzw. "efektu odbicia".
a co to za efekt odbicia?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 21:44   #4288
zrozpaczona77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja nic na ten temat nie wiem, to chyba jakaś nowość.

http://www.najlepszekosmetyki.pl/LRecapin.php

ale cena tragiczna niestety mnie na to nie stać-958,00 łoł i to chyba tylko dla mężczyzn

Naprawdę producenci zbijają taką kase na "łysieniu" , że szok
zrozpaczona77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 22:18   #4289
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

[quote=Wiolka525;5404012]
Cytat:
Napisane przez zrozpaczona77 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ktoś używał szamponu Pregaine-wyczytałam od nim dużo pochlebnych komentarzy czy ktoś może używał?????

Może zadziała też na ten łojotok skóry głowy?

Kiedyś używałam Pregaine, byłam zadowolona, całkiem o nim zapomnialam, chyba do niego powrócę. Szampon ten dobrze oczyszczał skórę głowy, zarazem był delikatny dla włosów, nie powodował plątania ich.
Nabyłam tonik dermedic capilarte, dopiero zaczęłam wcierać, mam nadzieję, że będą rezultaty.
http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=11823
Uzywalam tego szamponu przez jakis czas (z polecenia dermatologa) i dla mnie zadna rewelacja. Owszem jest delikatny ale wcale nie zmniejsza nadmiernego przetluszczania sie wlosow, wlosy po nim plataly sie (bez odzywki sie nie obeszlo). Po nim przerzucialm sie na ziolowe i one bardziej mi odpowiadaja. Pregaine nie jest tani i ma mala buteleczke (jak na moje dlugie wlosy) wiec zbankrutowalabym stosujac go ciagle...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:28   #4290
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
a co to za efekt odbicia?
To pewnie to co sie obserwuje po odstawieniu Loxonu
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.