Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 10:27   #4771
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Wciąż borykam się wypadaniem włosów, dodatkowo pojawiło sie znów łojotokowe zapalenie skóry głowy. Jejku już kiedyś walczyłam z tym problemem, niestety ta dolegliwość ma charakter nawrotowy...Jestem załamana, obawiam sie, że nasili się wypadanie.
Dziewczyny może któraś z Was zna godny polecenia produkt na ŁZS do smarowania miejsc zmienionych chorobowo?
Myślałam o tym, ale nie wiem czy bedzie ok
http://www.aptekawsieci.pl/go/_info/?id=7142
Bedę wdzieczna za wszelkie informacje.
A jak u Ciebie objawia sie LZS? Kieruje pytanie do wszystkich osob u ktorych to stwierdzono. Poza tym czy przy tym schorzeniu zawsze swedzi glowa czy niekoniecznie?
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 11:18   #4772
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Anuska77, przylaczam sie do pytania...
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 12:56   #4773
ewakowalczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No rzeczywiście, Hinduski nie mają blond włosów Ale to wyczytałam w aukcji, więc zasugerowałam się tym.
Po długim weekendzie zaopatrzę się w olejek (tylko jeszcze nie zdecydowałam który )
mama podpowiedz praktyczna, nie przejmuj sie jesli cos Ci sie pobrudzi amla(jesli ten olejek kupisz) dobrze sie spiera, daj prosze znac po zastosowaniu : )

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Azzis, wpisz w wyszukiwarkę "amla" i powinno Ci wyskoczyć kilka wątków. Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że rzeczywiście nabłyszcza włosy i łatwo się zmywa w porównaniu do innych tłuścideł, ale ze względu na zawartość oleju mineralnego nie należy z nim przesadzać (efekt może być podobny jak przy przedawkowaniu silikonów).

nie znam sie na olejkach i olejach(poza tym, ze wiem, ze to rozne pojecia)zupelnie, powiedz prosze czy Twoim zdaniem, raz w tyg to za czesto by nakladac olej specyfik z olejem mineralnym?



Problem w tym, że w Polsce (a przynajmniej na Allegro) jest to rzecz za droga w stosunku do tego, ile naprawdę jest warta. W Indiach 200 ml butelka kosztuje maksymalnie 52 Rs. ( ok. 3,60 PLN) i jest to tzw. maximum retail price, więc można sobie wyobrazić, jaki ułamek stanowi tutaj koszt produkcji. Ja całkiem niedawno kupowałam ten olejek w Little India w Warszawie za złotych 12, a nie sądzę aby sklep uprawiał działalność charytatywną. Ja rozumiem, że popyt reguluje ceny, ale warto wiedzieć za co płacimy. W tym przypadku IMO głównie za marzenia o włosach rodem z Bollywood .
co do wlosow rodem z Bollywood to dowiedzialam sie co oprocz pielegnacji olejami robia Hinduski, otorz: conajmniej 2 razy dziennie, od wczesnego dziecinstwa, czesza wlosy szczotkami z gestym naturalnym 'wlosiem' , chodzi o te stare tradycyjne szczotki jakie widac na czarno-bialych filmach. Potem robia 'masaz' skory gowy poprzez lekkie pociaganie za pasma wlosow. Wsztsko ma sluzyc wzmocnieniu cebulek i lepszemu ukrwienu glowy, jak widac u nich dziala.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-01 o 11:47
ewakowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 13:26   #4774
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ewakowalczyk Pokaż wiadomość
nie znam sie na olejkach i olejach(poza tym, ze wiem, ze to rozne pojecia)zupelnie, powiedz prosze czy Twoim zdaniem, raz w tyg to za czesto by nakladac olej specyfik z olejem mineralnym?

Raz w tygodniu to bezpieczna częstotliwość . Jak się przesadzi to też w sumie nie ma tragedii - wystarczy odstawić na chwilę i myć włosy jakimś bezsilikonowym szamponem.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 14:23   #4775
ewakowalczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Raz w tygodniu to bezpieczna częstotliwość . Jak się przesadzi to też w sumie nie ma tragedii - wystarczy odstawić na chwilę i myć włosy jakimś bezsilikonowym szamponem.
dziekuje
ewakowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 09:48   #4776
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Angry Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wiecie co a mi z tyłu głowy zrobił się taki "wicher" i to wygląda tak jakbym tam w ogóle włosów nie miała.Apropo...jestem wściekła sama na siebie,zgoliłam troszkę boki żeby nadać buzi mniej okrągły kształt i w ogóle się sobie nie podobam zawsze muszę coś wykąbinować głupiego!!! Zastanawiam się nad ponownym zgoleniem głowy,poradźcie mi co robić???????????????????? ????????????????????????? ?????????
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 11:44   #4777
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Wiecie co a mi z tyłu głowy zrobił się taki "wicher" i to wygląda tak jakbym tam w ogóle włosów nie miała.Apropo...jestem wściekła sama na siebie,zgoliłam troszkę boki żeby nadać buzi mniej okrągły kształt i w ogóle się sobie nie podobam zawsze muszę coś wykąbinować głupiego!!! Zastanawiam się nad ponownym zgoleniem głowy,poradźcie mi co robić???????????????????? ????????????????????????? ?????????
Wiesz, no trudno powiedzieć, bo jak zgolisz znowu głowę, to i tak włoski będą krótsze (tym razem nie tylko po bokach ale i na całej głowie ), ale pewne jest, że jeszcze bardziej się wzmocnią
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 14:36   #4778
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Całkiem nie daleko Ciebie Do carrefoura (tego koło borku) mam 5 minut
I wiesz co znalazłam całą serię Joanny i tą Rzepa i tą "Z Apteczki Babuni" w sklepiku kosmetycznym na placu "Beskidy" na Woli. Wiesz gdzie to jest?
Właśnie sobie zakupiłam tą kurację wzmacniającą z serii Rzepa i poczekam aż włoski mi podeschną i robię pierwszą wcierkę Ale się cieszę
Jutro idę tam zakupić ten szampon normalizujący (zachęcona opiniami ) i tonik, z Rzepy


Po świętach na pewno zrobie nalot na ten sklepik Ślicznie dziękuje I życzę miłego i skutecznego użytkowania zakupionych kosmetyków
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 21:47   #4779
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Czesc!teraz cos ode mnie na wypadajace wloski,wszystko sama natura!

1.Sok ze swiezych lisci pokrzywy rozcienczamy woda w stosunku 1:6 i pijemy codziennie 2-3lyzki.


2.Plukanka z rozmarynu.Gotujemy 2 lyzki stolowe lisci i kwiatow rozmarynu w szklance wody i czekmy 15minut az naciagna.Pluczemy tym wywarem po kazdym mycu.

3.Wywar z lisci lilii.30minut gotujemy 20 drobno posiekanych zielonych lisci lilii w dwoch szklankach oliwy z oliwek.Papke wcieramy w skore glowy na 30minut i splukujemy.


Wiem ze o tej porze roku trudno jest zdobyc ktorys ze skladnikow,ale moze sie przydadza te mikstury na wiosne,mam nadzieje ze zadna z nas do tej pory nie zdazy wylysiec!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 15:02   #4780
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wiecie co?A ja mam cały worek suszonego skrzypu polnego może zacznę regularnie pić.Pomaga na włosy?Chyba tak,warto spróbować..Mysza-dzięki za info,postanowiłam na razie zupełnie nic nie robić
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 15:18   #4781
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ponadto na wypadające włosy dobrze jeśc orzechy włoskie, jajka,ziarna słonecznika i dyni bo sa one bogate w żelazo ktory pomaga w wzroscie włosow jak rowniez pogade w witamine E najlepiej jesc pieczywo pełnoziarniste i zielone warzywa.
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 17:38   #4782
mmmary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

heyteż mam problem z wypadającymi włoskami i stosuje tabletki merz spezial (piszcie jeśli któraś z Was ma jakies doswiadczenia z nimi), WAX i loxon przepisany przez dermatologa. Narazie efektów nie ma ale jestem cierpliwa i zamierzam kupic jeszcze szampon Garnier Neril który podobno bardzo pomaga i zakupiłam szampon i maske regenerującą z nowej linii Dove który 'zapewnia' 97% mniej wypadających włosów i ciekawa jestem czy cos pomoże;p musi! bo już smutno mi sie robi kiedy inni zdejmują mi ciągle z ubrań włosy i kiedy przeczesuje je podczas mycia i zostaje mi wiele na rękach
mmmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 20:03   #4783
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Wiecie co?A ja mam cały worek suszonego skrzypu polnego może zacznę regularnie pić.Pomaga na włosy?Chyba tak,warto spróbować..Mysza-dzięki za info,postanowiłam na razie zupełnie nic nie robić
nusia, nie ma za co czasem od pewnych pomysłów lepiej się wstrzymać, ale całe szczęście że włosy odrastają

Cytat:
Napisane przez mmmary
heyteż mam problem z wypadającymi włoskami i stosuje tabletki merz spezial (piszcie jeśli któraś z Was ma jakies doswiadczenia z nimi), WAX i loxon przepisany przez dermatologa. Narazie efektów nie ma ale jestem cierpliwa i zamierzam kupic jeszcze szampon Garnier Neril który podobno bardzo pomaga i zakupiłam szampon i maske regenerującą z nowej linii Dove który 'zapewnia' 97% mniej wypadających włosów i ciekawa jestem czy cos pomoże;p musi! bo już smutno mi sie robi kiedy inni zdejmują mi ciągle z ubrań włosy i kiedy przeczesuje je podczas mycia i zostaje mi wiele na rękach
muszę Cię zmartwić, ale ta linia tyczy się włosów wypadających ale z powodu złamania, a nie takich całych z cebulkami. To taki chwyt marketingowy bo ostatnio wielu osobom wypadają włosy i niektórzy się na to nabierają licząc że jest to środek na masowo opuszczające ich włosy. A niestety przyglądając się już dokładnie opisowi tych produktów dowiesz się, że powodują one zmniejszenie wypadania z powodu złamania
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 20:04   #4784
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mmmary Pokaż wiadomość
heyteż mam problem z wypadającymi włoskami i stosuje tabletki merz spezial (piszcie jeśli któraś z Was ma jakies doswiadczenia z nimi), WAX i loxon przepisany przez dermatologa. Narazie efektów nie ma ale jestem cierpliwa i zamierzam kupic jeszcze szampon Garnier Neril który podobno bardzo pomaga i zakupiłam szampon i maske regenerującą z nowej linii Dove który 'zapewnia' 97% mniej wypadających włosów i ciekawa jestem czy cos pomoże;p musi! bo już smutno mi sie robi kiedy inni zdejmują mi ciągle z ubrań włosy i kiedy przeczesuje je podczas mycia i zostaje mi wiele na rękach
No wiec ja mam z nimi doswiadczenie Wlosy wypadaly mi w zatrwazajacch ilosciach a teraz juz wypadaja tylko pojedyncze Wybralam jedno opakowanie Merz Special i jest pieknie Co do Dove to musze Cie zmartwic- mi nic nie pomogl, z reszta z tym Dove jest taki przekret ze on hamuje wypadanie wlosow ale tylko tych ktore sie lamia, czyli w sumie taka lipa i sciema bym rzekla po Waxie wlosy wypadaly mi jeszcze bardziej... wiec odstawilam, co do loxonu to jest to podobno ostatnia deska ratunku i pomaga jedynie na hormonalne wypadanie ale tylko te androgenne, wiec jesli wypadaja Ci z innej przyczyny to nie pomoze, a moja rada jest taka zebys sie wstrzymala z loxonem narazie bo to typowo chemiczny srodek ktory sie uzywa podobno juz w ekstremalnych przypadkach a po odstawieniu bodajze wypadaja wloski jeszcze bardziej ALE moge Ci polecic to co mi NAPRAWDE pomoglo i to tak mi pomoglo ze nawet miesiac nie minal a wloski przestaly wypadac a oprocz tego zaczelam zarastac nowymi wloskami (oczywiscie na glowie ) jak nigdy dotad a mianowicie oto co uzywalam (i uzywam) : Merz Special (narazie uzylam 1 opakowanie i przerwalam, chce zrobic mala przerwe), szampon Dermena (cuuuudo, ALE musisz koniecznie zawsze uzywac po nim odrzywke bo inaczej nie rozczeszesz wlosow ), Odżywka Fructis Fresh, Ducray Anastim w ampulkach, wcieranie soku z rzepy w skore glowy ja jestem wniebowzieta bo tej kuracji- tak bym okreslila swoj poziom zadowolenia
Zycze powodzonka i pozdrawiam
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 20:06   #4785
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Boze Swiety...napisalam powyzej OD''RZ''YWKA :P o nieeee ale ze mnie analfabetka :P
To tak tylko k'woli scislosci male sprostowanie zeby nie bylo zem taka zacofana :P
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:08   #4786
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ciekawy wątek nie obraźcie się, ale odkładam na później, bo nie mam teraz czasu czytac
moje włosy... były ładne tak można to podsumowac. teraz mam włosy do szyi/ramion (a mówiłam że tylko końcówki). chcę trochę poczekac, aż będą dłuższe, ale szybko rozdwajają mi się końcówki, włosy ogólnie mam takie suche, trochę jak siano jak myślicie, kosmetyki z serii pantene będą dobre? chcę sobie kupic szampon, odżywkę i maseczkę z pantene pro v intensywna regeneracja (nie wiem jak się dokłanie pisze).
myślicie że powinny pomóc? no i czy powinnam łykac jakieś tabletki? tylko nie podawajcie mi takich z dużą ilością błonnika. ciocia tak zachwalała mi jakieś tabletki, że mają wiele minerałów, jakieś drożdże, skrzyp itp., ale niestety dużo błonnika a ja (jak widac po opisie) jeste wegetarianką, ogólnie dieta wegetarian jest bogata w błonnik, a jak zadużo go "pożeram" mam później zgagę
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:15   #4787
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
A jak u Ciebie objawia sie LZS? Kieruje pytanie do wszystkich osob u ktorych to stwierdzono. Poza tym czy przy tym schorzeniu zawsze swedzi glowa czy niekoniecznie?
ŁZS głowy dermatolog stwierdził u mnie kilka lat temu. Zaczęło sie od nadmiernej pracy gruczołów łojowych, włosy wyglądały nieświeżo i nieestetycznie krótko po umyciu. Potem doszedł rumień i swędzenie skóry, dodatkowo takie łuszczące sie ogniska. Bardzo nieprzyjemna i przykra dolegliwosć, która niestety powraca jak bumerang...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 07:58   #4788
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;5680747]ciekawy wątek nie obraźcie się, ale odkładam na później, bo nie mam teraz czasu czytac
moje włosy... były ładne tak można to podsumowac. teraz mam włosy do szyi/ramion (a mówiłam że tylko końcówki). chcę trochę poczekac, aż będą dłuższe, ale szybko rozdwajają mi się końcówki, włosy ogólnie mam takie suche, trochę jak siano jak myślicie, kosmetyki z serii pantene będą dobre? chcę sobie kupic szampon, odżywkę i maseczkę z pantene pro v intensywna regeneracja (nie wiem jak się dokłanie pisze).
myślicie że powinny pomóc? no i czy powinnam łykac jakieś tabletki? tylko nie podawajcie mi takich z dużą ilością błonnika. ciocia tak zachwalała mi jakieś tabletki, że mają wiele minerałów, jakieś drożdże, skrzyp itp., ale niestety dużo błonnika a ja (jak widac po opisie) jeste wegetarianką, ogólnie dieta wegetarian jest bogata w błonnik, a jak zadużo go "pożeram" mam później zgagę[/QUOTE]
chyba w złym wątku to napisałaś, bo my się zajmujemy wypadaniem włosów, a nie regeneracją zniszczonych
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 08:45   #4789
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Boże, siedzę i płaczę. Z moich ślicznych włosków została nędzna garstka. Wychodzą garściami od dwóch miesięcy, nic nie pomaga. Ani specjalny olejek kokosowy ani skrzyp brany w ilościach hutowych ani vitapil ani szampon do wypadających włosów. Boję się wyczesać dokładnie włosy, bo i bez przeciągania po nich szczotką- wyciągam je sobie jak po jakiejś chemioterapii. Bedę je musiała chyba ściąć na króciutko, ale jak o tym pomyślę... w któtkich włosach wyglądam jak pajac
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 09:03   #4790
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Boże, siedzę i płaczę. Z moich ślicznych włosków została nędzna garstka. Wychodzą garściami od dwóch miesięcy, nic nie pomaga. Ani specjalny olejek kokosowy ani skrzyp brany w ilościach hutowych ani vitapil ani szampon do wypadających włosów. Boję się wyczesać dokładnie włosy, bo i bez przeciągania po nich szczotką- wyciągam je sobie jak po jakiejś chemioterapii. Bedę je musiała chyba ściąć na króciutko, ale jak o tym pomyślę... w któtkich włosach wyglądam jak pajac
Nie płacz spray . Ja na twoim miejscu zmieniłabym Vitapil na Merz Special. Tak jak porównywałam składy to Vitapil nie ma ani wit. z grupy B ani żelaza a ich niedobory w moim przypadku powodowały katastrofalne skutki . Jednocześnie potwierdzam i będę się tego trzymać że efekty wszelkich kuracji widoczne są po trzech miesiącach i ani dnia wcześniej.
Jak zaczęłam brać Merz włosy równo po 3 mies. nagle przestały wypadać (wiem bo zapisałam sobie datę ), potem zmieniłam Merz na Vitapil i równo po 3 mies. znów zaczęły wypadać . Cóż ... mądry człowiek po szkodzie ...
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 09:08   #4791
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Nie płacz spray . Ja na twoim miejscu zmieniłabym Vitapil na Merz Special. Tak jak porównywałam składy to Vitapil nie ma ani wit. z grupy B ani żelaza a ich niedobory w moim przypadku powodowały katastrofalne skutki . Jednocześnie potwierdzam i będę się tego trzymać że efekty wszelkich kuracji widoczne są po trzech miesiącach i ani dnia wcześniej.
Jak zaczęłam brać Merz włosy równo po 3 mies. nagle przestały wypadać (wiem bo zapisałam sobie datę ), potem zmieniłam Merz na Vitapil i równo po 3 mies. znów zaczęły wypadać . Cóż ... mądry człowiek po szkodzie ...
serio?
Cholera, muszę ten merz special kupić.

Boże, za trzy miesiace to ja będę łysa i udzielać sie wtedy będę mogła tylko na wątku o zagęszczaniu i przedłużaniu
Czy którejś wypadały włosy po zabiegu z narkozą? Mnie tak wyłażą od września, zaraz po powrocie ze szpitala. Cholera, naszpikowali mnie chemią jakąś
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 09:10   #4792
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Spray,bardzo mi przykro.Z tego co pamiętam pisałaś ,ze miałaś narkoze,tak?
Jeśli Cię to pocieszy to ja przechodziłam to samo i uwiez mi wszystko wróci do normy! Szkoda twojego stresu bo ,zeby sytuacja wróciła do normy potrzeba parę miesięcy.Ale uwierz mi włosy odrosną!!!
Posłuchaj,mi zaczęły wypadac 5 miesięcy po operacjii i wypadały przez kolejne 7 miesięcy mimo tego ,ze zazywałam Vitapi,biotyne,robiłam non strop wcierki ...
POtem nagle przestały wypadac i pięknie odrastać.
Teraz juz jest ok.
Z mojej stronyn polecam Ci Vita Femin plus Drovit.Niestety Vitapil nie zawsze się sprawdza..
Wcieraj Radical na zmianę moze z Nerilem (tonikiem) i masuj glowe opuszkami palców.
Będzie dobrze!

Edit: Spray,juz pisalam w tym wątku ze Merz Specjal zawiera się w Vitafemin,z tą roznica ,ze ten drugi ma więcej składnikoow mineralnych ale nie ma wyciagu z drozdzy,wiec dodatkowo dobrze brac Drovit.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 09:25   #4793
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny, jakie Wy jesteście cudowne Nic mnie tak na duchu nie podnosi jak takie życzliwe rady.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 09:44   #4794
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie Wy jesteście cudowne Nic mnie tak na duchu nie podnosi jak takie życzliwe rady.
Spray, tak jak powyzej ktos wspomnial Merz Special jest o niebo lepszy Z tego co wiem to jest on uznawany za najlepszy z tego rodzaju suplementow diety i ma jakorzystniej dobrane proporcje skladnikow Mi bardzo pomogl Wierz mi- u mnie jeszcze miesiac temu sytuacja wygladala tak jak u Ciebie plakalam czasem jak czesalam albo mylam wlosy-tyle ich wypadalo A teraz juz ok 10 wypada dziennie nie wiecej Na poczatku tej stronki napisalam jak moja kuracja wygladala-i naprawde radze Ci sprobowac Ja myslalam ze nie ma juz dla mnie ratunku, ale na szczescie sie mylilam

3mam za Ciebie kciuki i zycze zebys sie uporala z tym problemem, bo wiem dobrze jak on wplywa na samopoczucie i jak denerwuje bezsilnosc...

Pozdrawiam serdecznie !!!
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 11:50   #4795
mmmary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
No wiec ja mam z nimi doswiadczenie Wlosy wypadaly mi w zatrwazajacch ilosciach a teraz juz wypadaja tylko pojedyncze Wybralam jedno opakowanie Merz Special i jest pieknie Co do Dove to musze Cie zmartwic- mi nic nie pomogl, z reszta z tym Dove jest taki przekret ze on hamuje wypadanie wlosow ale tylko tych ktore sie lamia, czyli w sumie taka lipa i sciema bym rzekla po Waxie wlosy wypadaly mi jeszcze bardziej... wiec odstawilam, co do loxonu to jest to podobno ostatnia deska ratunku i pomaga jedynie na hormonalne wypadanie ale tylko te androgenne, wiec jesli wypadaja Ci z innej przyczyny to nie pomoze, a moja rada jest taka zebys sie wstrzymala z loxonem narazie bo to typowo chemiczny srodek ktory sie uzywa podobno juz w ekstremalnych przypadkach a po odstawieniu bodajze wypadaja wloski jeszcze bardziej ALE moge Ci polecic to co mi NAPRAWDE pomoglo i to tak mi pomoglo ze nawet miesiac nie minal a wloski przestaly wypadac a oprocz tego zaczelam zarastac nowymi wloskami (oczywiscie na glowie ) jak nigdy dotad a mianowicie oto co uzywalam (i uzywam) : Merz Special (narazie uzylam 1 opakowanie i przerwalam, chce zrobic mala przerwe), szampon Dermena (cuuuudo, ALE musisz koniecznie zawsze uzywac po nim odrzywke bo inaczej nie rozczeszesz wlosow ), Odżywka Fructis Fresh, Ducray Anastim w ampulkach, wcieranie soku z rzepy w skore glowy ja jestem wniebowzieta bo tej kuracji- tak bym okreslila swoj poziom zadowolenia
Zycze powodzonka i pozdrawiam

dzięki za wyczerpujaca odpowiedz zuzyje to Dove do końca i dam se spokój, juz sie przekonałam ze te apteczne środki są jednak bardziej skuteczne i mniej przereklamowane mogłabyś coś wiecej napisać o tym szamponie Dermena? za ile on jest i po jakim czasie zobaczyłas efekty co do kupna Nerila to sie troche rozmyśliłam bo przerażają mnie wypowiedzi że przez pierwsze tygodnie używania znacznie bardziej wypadają włosy. A mogłybyście polecić cos co pobudza mieszki włosowe i porost nowych włosów? Słyszałąm że dobra jest jakaś mgiełka Radical i Seboradin lotion. Z gory dzieki jak to dobrze że sie nie jest samym z tym problemem!
mmmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 12:53   #4796
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

bo właściwie może trochę pomyliłam wątki.
ale też mam słabe włosy i zaczęły mi trochę zabardzo wypadac myślicie, że te kosmetyki mogłyby mi pomóc?
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:07   #4797
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Odebrałam wczoraj przesyłkę z apteki internetowej i od dziś zaczynam łykać kapsułki wzmacniające włosy Dermedic Capilarte. Mam nadzieję, że doczekam sie pozytywnych efektów. Napis widniejący na opakowaniu "hamowanie wypadania i pobudzanie wzrostu włosów" brzmi pięknie, oby to były spełnione obietnice producenta.
90 kapsułek wystarcza na 3 miesiące kuracji.
Rano pierwszy raz umyłam głowe szamponem pokrzywowym klorane. Skusiły mnie dobre opinie na kwc, wrażenia pozytywne, zobaczymy jak będzie sie spisywał.
Walka z wypadającymi włosami wymaga cierpliwości, czasem wyciska łzy i jest kosztowna niestety....
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 13:07   #4798
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mmmary Pokaż wiadomość
dzięki za wyczerpujaca odpowiedz zuzyje to Dove do końca i dam se spokój, juz sie przekonałam ze te apteczne środki są jednak bardziej skuteczne i mniej przereklamowane mogłabyś coś wiecej napisać o tym szamponie Dermena? za ile on jest i po jakim czasie zobaczyłas efekty co do kupna Nerila to sie troche rozmyśliłam bo przerażają mnie wypowiedzi że przez pierwsze tygodnie używania znacznie bardziej wypadają włosy. A mogłybyście polecić cos co pobudza mieszki włosowe i porost nowych włosów? Słyszałąm że dobra jest jakaś mgiełka Radical i Seboradin lotion. Z gory dzieki jak to dobrze że sie nie jest samym z tym problemem!
No wiec... Dermena to wydatek rzedu 25 zl, opakowanie starcza na ok miesiac , przy codziennym stosowaniu, jesli jednak masz wlosy dlugie to na ok 3 tyg. Ja stosuje codziennie i efekty zauwazylam juz po ok 10 dniach !!! a zadowalajace efekty po ok 20 (skad wiem?- liczylam dzienna ilosc wypadajacych wlosow ) Tylko ze sa dwa rodzaje Dermeny : jedna zwykla, druga przeciwlupiezowa, ja osobiscie uzywam zwyklej wiec nie moge sie wypowiedziec co do tej drugiej Oprocz szamponu jest jeszcze bodajze jakis zel z tej samej serii (ok.30zl), podobno dobry- ale nie uzywalam, bo boje sie ze przetluscilby mi wlosy ktore i tak musze myc codziennie bo po calym dniu wygladam jakby ktos wylal mi kubek smalcu na glowe hehe.

Jesli chodzi o pobudzenie wzrostu wlosa to wlasnie te produkty o ktorych wczesniej wspomnialam nie dosc ze hamuja wypadanie to pobudzaja porost
I tak np Ducray Anastim- wcierasz 2x w tygodniu po pol ampulki (opakowanie starcza na 3 m-ce kuracji, koszt ok 150 zl- ale oplaca sie moim zdaniem ) i zawiera on biotyne (ktora stymuluje synteze bialek keratyny wlosa), Nikotynian Tokoferolu oraz opatentowana substancje GP4G ktore pobudzaja mikrokrazenie skory glowy, co wzmaga porost wlosow, wzmacnia je i hamuje wypadanie.
Dermena z kolei zawiera opatentowany skladnik - Chlorek 1-Metylonikotynamidu, aktywna substance witaminowa, ktora regeneruje mieszek wlosa, zapobiega wypadaniu i przyspiesza porost wlosa.
Jesli chodzi o sok z rzepy to zawiera on specyficzne zwiazki siarki (nie pamietam ich nazwy, ale sa bodajze 3 rozne), ktore dzialaja super na porost wlosa, pobudzaja krazenie skory glowy i ''trzymaja'' cebulke wlosa, co hamuje wypadanie .
Z kolei Merz Special (ok.45 zl) ma bardzo duza dawke zelaza a oprocz tego drozdze i kilka innych cennych skladnikow ktore powoduja ze cebulki wlosow lepiej pobieraja przez skore skladniki odzywcze, wiec ogolnie wplywaja bardzo korzystnie na porost, grubosc i jakosc wlosa

Nom to tak po krotce

Jakbys miala jakies pytania to pisz

pozdrawiam
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 22:56   #4799
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hej dziewczynki. dlugo nie pisalam, bo wyjechalam na studia, a tam netka sie jeszcze nie dorobilysmy. mam caly czas problem, bo wlosy nadal wypadaj, ale jest o niebo lepiej. Uzywam szamponu Neril, i biore tabletki Vitapil(wymienilam Merz Special, bylam baaardzo zadowolona, ale juz nie mialam kaski na razie, i mam nadz, ze stan moich wlosow sie nie pogorszy przez ta zamiane- jakby co, to poinformuje). teraz koncze buteleczke Neril, i sie zastanawiam nad dermena. ale nei wiem czy warto wymieniac cos, z czego jest sie zadowolonym na cos, czego sie nie jest pewnym. dziewczyny- ktore uzywaly Neril- wasze wlosy sie na niego nie uodpornily po dluzszym czasie?zastanawia mnie to. buziaczki i 3mam kciuki za wszystkie walczace
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 10:36   #4800
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny a w jakiej cenie jest Vitafemin?
Ja już brałam merz special, teraz vitapil i dalej zero efektów
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.