black&red na wesele?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 20:34   #1
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175

black&red na wesele??


na początku przepraszam że wszystko takie byle jakie ale nie miałam czasu a potrzebuję pomocy, w sobotę wybieram się na wesele i czy mogę pokazać się w mniej więcej takim zestawie?(wszystkie zdj są z neta )moja sukienka jest nieco krótsza i jest delikatnie plisowana, ma również inny dekolt bo jest wiązana na szyi coś w stylu Merlin, kwiatek zamierzam wpiąć w włosy które będę miała luźno upięte nad karkiem i zakręcone w loki. No i jeszcze jakaś torebka czarna albo czerwona skromna kopertówka. Co o tym myślicie??

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:01   #2
MadameBovary
Raczkowanie
 
Avatar MadameBovary
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: black&red na wesele??

jestem na tak skojarzyło mi się z pokazami Chanel na jesien/zime 2009/2010. Tylko tam kwiaty były wpięte przy dekolcie - prawie pod samą brodą
__________________
64/88 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"

Edytowane przez MadameBovary
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:04
MadameBovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:04   #3
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: black&red na wesele??

Z opisu wygląda, że sukienka jest całkiem niezła, natomiast zestaw czarno czerwony jest tak strasznie oklepany, że chyba bym sobie go darowała. Może dobierzesz do tej sukienki czarne sandałki, natomiast zainwestujesz w dodatki - szal, kolczyki, ewentualnie wspomniany przez Ciebie kwiat we włosach w kolorze szmaragdowym? Tak na marginesie, w jakim kolorze masz włosy?
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:30   #4
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: black&red na wesele??

chciałam połączyć tą sukienkę z czerwienią bo byłam w niej już na weselu i chciałam jakoś inaczej wyglądać, właśnie wcześniej miałam do niej dobrane dodatki w kolorze kobaltowym, jestem brunetką
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:31   #5
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: black&red na wesele??

kurcze, ja nie rozumiem czemu teraz taka moda na czarne sukienki na wesele.. przecież ślub to radosny czas... a czarny to taki pogrzebowy...ja bym bardzo nie chciała zeby na mój ślub jakaś dziewczyna założyła czarna sukienke...
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:37   #6
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: black&red na wesele??

Brenda_21 kolorowe dodatki w intensywnym odcieniu, uśmiech na twarzy i dobrze się bawić przy tym żadna czarna sukienka nie będzie pogrzebowa :P
ja nie miała bym nic przeciwko żeby jakaś kobietka przyszła na mój ślub w czarnej kreacji byle się dobrze czuła i bawiła

Edytowane przez raspberry
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:38
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:40   #7
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: black&red na wesele??

Cytat:
Napisane przez raspberry Pokaż wiadomość
Brenda_21 kolorowe dodatki w intensywnym odcieniu, uśmiech na twarzy i dobrze się bawić przy tym żadna czarna sukienka nie będzie pogrzebowa :P
ja nie miała bym nic przeciwko żeby jakaś kobietka przyszła na mój ślub w czarnej kreacji byle się dobrze czuła i bawiła
no tak... wiadomo, każdy ma inne podejście, skoro Tobie by takie coś nie przeszkadzało to ok... ale wiadomo że ludzie różnie podchodzą a jest przesąd , że czarny przynosi pecha na ślubie,.. i dlatego niektóre panny młode nie są szczęśliwe z powodu tego, że ktoś na ich ślubie pojawia się w czarnej sukience. Jest tyle ciekawych kolorów, nawet jakieś dwukolorowe, ale nie całkiem czarna...
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 21:44   #8
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: black&red na wesele??

Cytat:
Napisane przez Brenda_21 Pokaż wiadomość
no tak... wiadomo, każdy ma inne podejście, skoro Tobie by takie coś nie przeszkadzało to ok... ale wiadomo że ludzie różnie podchodzą a jest przesąd , że czarny przynosi pecha na ślubie,.. i dlatego niektóre panny młode nie są szczęśliwe z powodu tego, że ktoś na ich ślubie pojawia się w czarnej sukience. Jest tyle ciekawych kolorów, nawet jakieś dwukolorowe, ale nie całkiem czarna...
no to mnie teraz wystraszyłaś, nie wiedziałam że to ma niby przynosić pecha... a panna młoda to siostra faceta z którym idę więc może powinnam się delikatnie podpytać.... sama już nie wiem
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:52   #9
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: black&red na wesele??

Cytat:
Napisane przez Brenda_21 Pokaż wiadomość
no tak... wiadomo, każdy ma inne podejście, skoro Tobie by takie coś nie przeszkadzało to ok... ale wiadomo że ludzie różnie podchodzą a jest przesąd , że czarny przynosi pecha na ślubie,.. i dlatego niektóre panny młode nie są szczęśliwe z powodu tego, że ktoś na ich ślubie pojawia się w czarnej sukience. Jest tyle ciekawych kolorów, nawet jakieś dwukolorowe, ale nie całkiem czarna...
Znasz jakąś pannę młodą, która uważa, że pojawienie się na jej weselu kobiety w czarnej sukience przyniesie jej pecha? O rany....
Czarna sukienka jest klasyką gatunku i pasuje na wszystkie okazje, nie tylko na pogrzeb. Jak to brzmi....
Raspberry, jeżeli jesteś brunetką, to w szmaragdowym będzie Ci ślicznie. A jeżeli kobaltowy jest zbyt blisko szmaragdowego, to pomyśl o srebrnych dodatkach (wykorzystasz je niejednokrotnie), lub o pudrowym różu.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:57   #10
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: black&red na wesele??

czarna - nie musisz od razu z ironią.. ja po prostu powiedziałam to co słyszałam.. i sama osobiście nie raz mam ochotę założyć jakąś czarną sukienkę na wesele, ale byłam już na wielu naprawdę wielu weselach i często słyszę, że czarny przynosi pecha i słysze co mówią o takich ( "że już nie miała się w co ubrac") może to tylko jakieś przesądy - nie pisałam tego by się z kimkolwiek kłócić. A tak..znam wiele dziewczyn, które nie chcą na swoim ślubie nikogo w czarni i bieli. I co w tym złego...

raspberry- jak widzisz, nie każdy tak myśli, więc spokojnie jak już masz taką sukienkę to idz w niej.. może nie trafisz akurat na pannę młodą z gatunku tych co się martwią o zabobony
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 22:10   #11
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: black&red na wesele??

Cytat:
Napisane przez Brenda_21 Pokaż wiadomość
czarna - nie musisz od razu z ironią.. ja po prostu powiedziałam to co słyszałam.. i sama osobiście nie raz mam ochotę założyć jakąś czarną sukienkę na wesele, ale byłam już na wielu naprawdę wielu weselach i często słyszę, że czarny przynosi pecha i słysze co mówią o takich ( "że już nie miała się w co ubrac") może to tylko jakieś przesądy - nie pisałam tego by się z kimkolwiek kłócić. A tak..znam wiele dziewczyn, które nie chcą na swoim ślubie nikogo w czarni i bieli. I co w tym złego...

raspberry- jak widzisz, nie każdy tak myśli, więc spokojnie jak już masz taką sukienkę to idz w niej.. może nie trafisz akurat na pannę młodą z gatunku tych co się martwią o zabobony
To nie była ironia, tylko wprawiło mnie w stan mocnego zaskoczenia, że normalna, współczesna kobieta, czyli panna młoda może tak myśleć. Co do bieli, mogę się z tym zgodzić - rozumiem, że ww. panna młoda chce w tym dniu wyglądać wyjątkowo i biała sukienka jest jedną z tych rzeczy, która jej to zapewnia. Więc bieli, niech będzie, mówimy "nie". Natomiast eleganckiej czerni mówimy zdecydowane "tak" - idąc tym tropem możemy zakładać na wesele krótkie sukienki, bardzo krótkie sukienki, sukienki na ramiączkach i co tylko chcemy. Byle było to wszystko ze smakiem i gustem.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 23:34   #12
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: black&red na wesele??

jak najbardziej tak
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 08:54   #13
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: black&red na wesele??

a jaki kolor dodatków (głównie buty i torebka) do sukienki w czarno-białe wzory?
(ta biel to raczej taki jasny beż)
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 09:09   #14
vicky019
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 461
Dot.: black&red na wesele??

sukienka mi się podoba no czarny tak nie bradzo na wesele ale ladna jest ale nie bralabym czerwonych dodatkow
vicky019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:52   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: black&red na wesele??

nie podoba mi się
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 12:31   #16
flowofrainbow
Zadomowienie
 
Avatar flowofrainbow
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 166
Dot.: black&red na wesele??

Na wesele to jakiś żywszy kolor sukienki. Ale te buty dają po oczach..
__________________

"Najdalej zajdzie ten człowiek, który nie wie gdzie idzie"
N. Bonaparte

flowofrainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.