dekolt a wesele i rodzice faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 21:01   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

dekolt a wesele i rodzice faceta?


dekolt V, kopertowy ai biust.

Wybieram się na wesele, i mam " zawachanie" dotyczące stanika.
Mam 21 lat. Nie mam dużego biustu, ale też nie mam małego, raczej mam jędrny i nie "wisi" mi, tylko bardziej sterczy. ale ogólnie jestem drobna osobą 165cm- 52kg

Stanik - zazwyczaj jest to rozmiar 36/80 bądź 35/75 ( taki ze zwykłych sklepów) pod biustem mam 70 ( np bardotka, zeby sie dobrze trzymała) a na co dzień wole 75 - 80 żebym mogła oddychać, miskę mam pewnie B. Teraz trochę zeszczuplałam więc biust mi też trochę spadł. Ale nie jest na tyle duzy, że jak ubiore stanik, to robi się ściśniety tak, zeby powstawał rowek. Oczywiście jakieś zagłebienie powstaje, nawet jeśli nie mam stanika , ale biust moj naturalnie nie jest taki sciśniety.

A na wesele planuje skromna sukienkę,w pastelowym przytłumionym kolorze, lekko powyżej kolana, zwiewna z szyfonu, z dekoltem V kopertowym, i kupilam sobie pusz-up, on mi ścisnąl piersi i zrobil się taki rowek, jak mniej wiecej na zdj załączonym , znalezionym w necie, jednak moja sukienka ma jakby płytszy ten dekolt, nie sięga on aż tak nisko w stronę brzucha.

Ide na wesele z moim kolegą, z którym może coś więcej wyniknąć, bo ogólnie to sie spotykamy Poznam jego rodzeństwo, no i rodziców ( tu sie martwie ) ... na pewno będą chcieli ze mną porozmawiać...

Uważam, że Mam ładny biust, nie duży ale zadbany. Nie bede pokazywać sutków, tylko go troche wypcham żeby ładniej wyglądał w dekolcie V, nie wiem czy to jest dobre wyjście?

Chce zrobić dobre wrażenie, ale jakoś wczęśniej skupiałam się na kreacji, i moim partnerze. Nie myślałam jakie wrażenie mogę wywrzeć na jego rodzicach. Zwłaszcza , że zazwyczaj nie pokazuje ani tyłka ani cycków a chciałam tym razem pokazać sie jako kobieta, a nie dziewczynka w słodkiej sukience. No jak ubiorę zwykły stanik, nie push-up , to w ogóle nie będzie wyeksponowany biust w takim dekolcie .. wiecie jak to jest zapewne w dekoltach V, że całkiem zasłaniają biust i widac by było tylko dziure między piersiami...

I zastanawiam się czy wypada tak pokazywać biust? Czy to nie jest jakieś nie gustowne ? ( wczęsniej nie pokazywałam, więc nie zastanawiałam się czy takie coś może być np niesmaczne) Czy np w trakcie rozmowy z jego rodzicami powinnam np zakryć go włosami?? (mam dość długie i mogłabym je wpuścić pomiedzy piersi)

CO myślicie?Może przesadzam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekoltv.jpg (28,1 KB, 211 załadowań)
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:24   #2
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Pierwsze, co mi się rzuca w oczy, to fakt, że masz strasznie źle dobrane staniki. 52kg i 75 lub 80? 80 to obstawiam rozmiar odzieży 44-46, a nawet 48, zależnie od budowy ciała. I na 100% nie miseczka B.

Znam jedną panią 100kg, która 80H nosi. Nie, nie jest za ciasne.

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2013-08-08 o 21:25
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:31   #3
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Pomysł z zasłanianiem dekoltu włosami wydaje mi się naprawde abstrakcyjny...
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:52   #4
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Pierwsze, co mi się rzuca w oczy, to fakt, że masz strasznie źle dobrane staniki. 52kg i 75 lub 80? 80 to obstawiam rozmiar odzieży 44-46, a nawet 48, zależnie od budowy ciała. I na 100% nie miseczka B.

Znam jedną panią 100kg, która 80H nosi. Nie, nie jest za ciasne.

nosze aktualnie rozmiar 36 / 38

pod biustem mam 70cm na ciasno... mierzone metrem krawieckim. ale jak ubiorę 80 to nie jest odstający... może te wymiary to nie jest obwód... ?
szczerze to nie znam sie na brafitingu

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sloniatko007 Pokaż wiadomość
Pomysł z zasłanianiem dekoltu włosami wydaje mi się naprawde abstrakcyjny...

Ogólnie nie wiem czy to jest ok pokazać troche biustu, bo faktycznie nie pokazywałam nigdy. A teraz mam taka sukienke, która go ukazuje
MOze nie tyle chce go zasłaniac włosami... tylko jak będe rozmawiać i sie im to będzie rzucało w oczy, to po prostu dam włosy jakby na jeden bok i przysłonie.. lekko
Czy lepiej faktycznie ubrac stanik, który nie będzie robił tego efektu ścisnietego biustu?
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 22:03   #5
Vler
Raczkowanie
 
Avatar Vler
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalimdor
Wiadomości: 168
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

__________________
"Problem to nie problem. Problem to Twoje podejście do problemu"
- Jack Sparrow
Vler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 22:08   #6
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
nosze aktualnie rozmiar 36 / 38

pod biustem mam 70cm na ciasno... mierzone metrem krawieckim. ale jak ubiorę 80 to nie jest odstający... może te wymiary to nie jest obwód... ?
szczerze to nie znam sie na brafitingu
36/80 to jest rozmiar pod biustem
skoro na ciasno masz 70cm to powinnas nosić 65cm, góra 70cm pod biustem
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 22:21   #7
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez sloniatko007 Pokaż wiadomość
Pomysł z zasłanianiem dekoltu włosami wydaje mi się naprawde abstrakcyjny...
Mnie również
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 23:29   #8
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Efekt ściśniętego biustu jest trochę tandetny, a jak sobie dopasujesz ładny stanik, jakiś plunge, to żaden push-up nie będzie potrzebny i efekt będzie znacznie lepszy. taki dekolt będzie można pokazać. Zacznij mierzenie 65 D-65DD, a potem zobaczysz, czy miska większa, czy mniejsza potrzebna. A, i pamiętaj, że ty z góry inaczej widzisz swój dekolt niż osoba z boku lub prze tobą. Pewnie nawet nikt nie zwróci uwagi, oprócz chłopaka.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 00:34   #9
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Sądzę, że na każdych rodzicach lepsze wrażenie zrobi skromna, zadbana i uprzejma dziewczyna niż wydekoltowana laska. Tak naprawdę i większość facetów woli skromniej ubrane dziewczyny. Więc przestań tyle kombinować jak odsłonić i potem zasłonić piersi i ubierz inną sukienkę. Jeszcze będziesz miała w życiu okazje pokazywać dekolt, a pierwsze spotkanie z rodzicami być może przyszłej sympatii to chyba nie jest najlepszy moment...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 01:52   #10
BrightBlonde
Raczkowanie
 
Avatar BrightBlonde
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Wiadomości: 54
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Wszystko zalezy od tego, jacy sa rodzice ja bym nie ryzykowala, zeby potem nie gadali Lepiej najpierw ubrac sie nieco skromniej i wybadac temat
BrightBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 07:04   #11
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
36/80 to jest rozmiar pod biustem
skoro na ciasno masz 70cm to powinnas nosić 65cm, góra 70cm pod biustem
tylko, że ją w 70 już się "duszę" i jak np raz byłam na weselu w bardotce to ok była dopasowana ale aż bolał mnie potem od tego scisniecia żołądek :-\

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Efekt ściśniętego biustu jest trochę tandetny, a jak sobie dopasujesz ładny stanik, jakiś plunge, to żaden push-up nie będzie potrzebny i efekt będzie znacznie lepszy. taki dekolt będzie można pokazać. Zacznij mierzenie 65 D-65DD, a potem zobaczysz, czy miska większa, czy mniejsza potrzebna. A, i pamiętaj, że ty z góry inaczej widzisz swój dekolt niż osoba z boku lub prze tobą. Pewnie nawet nikt nie zwróci uwagi, oprócz chłopaka.
no właśnie... mam mały biust i może dlatego tak się na nim skupilam...
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 08:41   #12
praula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
tylko, że ją w 70 już się "duszę" i jak np raz byłam na weselu w bardotce to ok była dopasowana ale aż bolał mnie potem od tego scisniecia żołądek :-\
Może właśnie dlatego, że miska była za mała. Skoro mówisz, że pod biustem masz 70cm, to w takim dusić się nie powinnaś
praula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 10:03   #13
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Sądzę, że na każdych rodzicach lepsze wrażenie zrobi skromna, zadbana i uprzejma dziewczyna niż wydekoltowana laska. Tak naprawdę i większość facetów woli skromniej ubrane dziewczyny. Więc przestań tyle kombinować jak odsłonić i potem zasłonić piersi i ubierz inną sukienkę. Jeszcze będziesz miała w życiu okazje pokazywać dekolt, a pierwsze spotkanie z rodzicami być może przyszłej sympatii to chyba nie jest najlepszy moment...

Ale mylisz się. Moja sukienka jest skromna. Ja nie chcę wyglądać jak wydekoltowana laska i nawet nigdy tak nie wyglądam.. to nie mój styl...

I jak dla mnie wydekoltowana laska całkiem inaczej wygląda niż ja w swojej sukience. Załącze zdj, może teraz coś się rozjaśni więcej. Może ja rzeczywiście przesadzam... Jak patrze po dziewczynach to one nawet ubiorą minówe do kościoła i jest ok.

Moja sukienka jest taka jak ta pomarańczowa, tylko troche dłuższa( zaraz nad kolano) i nie ma żadnych cekin, po prostu cała z szyfonu. Fason niemal identyczny, tylko dól jest prosty, moja sukienka nie posiada tych dodatkowych podpiętych partii materiału 'ala kieszenie. Na dodatek jest pastelowa w takim przytłumionym, bo wrzosowym kolorze. Wg mnie ona jest skromna...

Jak dla mnie wydekoltowana laska to coś takiego jak na tym drugim zdj... ( sorry , że takie zamazane)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2hoss.jpg (45,6 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,9 KB, 128 załadowań)
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 10:18   #14
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Ale mylisz się. Moja sukienka jest skromna. Ja nie chcę wyglądać jak wydekoltowana laska i nawet nigdy tak nie wyglądam.. to nie mój styl...

I jak dla mnie wydekoltowana laska całkiem inaczej wygląda niż ja w swojej sukience. Załącze zdj, może teraz coś się rozjaśni więcej. Może ja rzeczywiście przesadzam... Jak patrze po dziewczynach to one nawet ubiorą minówe do kościoła i jest ok.

Moja sukienka jest taka jak ta pomarańczowa, tylko troche dłuższa( zaraz nad kolano) i nie ma żadnych cekin, po prostu cała z szyfonu. Fason niemal identyczny, tylko dól jest prosty, moja sukienka nie posiada tych dodatkowych podpiętych partii materiału 'ala kieszenie. Na dodatek jest pastelowa w takim przytłumionym, bo wrzosowym kolorze. Wg mnie ona jest skromna...

Jak dla mnie wydekoltowana laska to coś takiego jak na tym drugim zdj... ( sorry , że takie zamazane)

to skoro nie będziesz wyglądać jak "wydekoltowana laska" to gdzie masz dizewczyno problem?

chcesz porady a jak dziewczyny piszą, żebyś ubrała inną sukienkę to Ty nie

więc po co ten wątek? I przydługi wstęp na temat problemu ktorego nie ma....
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 10:38   #15
problemowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 40
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Myślę, że ten dekolt to normalna sprawa. Nikt nie uzna tego jako faux-pas, jeżeli nie będziesz się z tym obnosić i Twoje zachowanie będzie skromne. Widzę jednak po Twoich wypowiedziach, że sama się nie czujesz z tym dekoltem dobrze i to chyba będzie największy problem. Jeśli będziesz go próbowała jakoś zakrywać czy sprawdzać co chwile to to będzie przyciągało uwagę. A jeśli będziesz zachowywać się naturalnie i sama nie będziesz zwracała na niego uwagi to będzie ok i nikt nie odbierze tego jako niestosowność
problemowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 11:21   #16
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Ale mylisz się. Moja sukienka jest skromna. Ja nie chcę wyglądać jak wydekoltowana laska i nawet nigdy tak nie wyglądam.. to nie mój styl...

I jak dla mnie wydekoltowana laska całkiem inaczej wygląda niż ja w swojej sukience. Załącze zdj, może teraz coś się rozjaśni więcej. Może ja rzeczywiście przesadzam... Jak patrze po dziewczynach to one nawet ubiorą minówe do kościoła i jest ok.

Moja sukienka jest taka jak ta pomarańczowa, tylko troche dłuższa( zaraz nad kolano) i nie ma żadnych cekin, po prostu cała z szyfonu. Fason niemal identyczny, tylko dól jest prosty, moja sukienka nie posiada tych dodatkowych podpiętych partii materiału 'ala kieszenie. Na dodatek jest pastelowa w takim przytłumionym, bo wrzosowym kolorze. Wg mnie ona jest skromna...

Jak dla mnie wydekoltowana laska to coś takiego jak na tym drugim zdj... ( sorry , że takie zamazane)
No to Dziewczyno po zakładasz ten wątek i przez kilka postów opisujesz, jak Ci się piersi będą układały i czy będzie rowek taki czy inny?

Jeśli szukasz potwierdzenia tego, że możesz iść w tej sukience to moim zdaniem- nie powinnaś, bo ma dekolt mały czy nie ale jednak dekolt, to rodzinna uroczystość, Ty się z tym źle czujesz ewidentnie. Będziesz tańczyć czy popijesz i dekolt się przesunie, jeszcze się na jakiejś fotce uwieczni i będzie rodzina miała ubaw ;p Nie wypada po prostu.

A wszystko to po to żeby się spodobać chłopakowi z którym idziesz? No halo, jak Cię zaprosił tzn. że już mu się podobasz, więc nie musisz eksponować wszystkich swoich wdzięków tylko raczej lepiej na tym wyjdziecie jak będziesz naturalna i swobodna.

Jeżeli nie chcesz poznać zdań innych to nie zakładaj takich wątków- szkoda Twojego i innych czasu.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2013-08-09 o 11:23
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 13:24   #17
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Dziękuję za opinie. Chciałam po prostu zapytać i zobaczyć co inni myślą o push-up'ach w tego typu sukienkach. Czy jednak lepiej ubrać zwykły stanik i nie wypinać cycków

Sukienkę tak czy siak muszę ubrać,jak nie na to to na nastepne ponieważ czekają mnie 4 wesela w praktycznie tym samym towarzystwie a nie mogę kupić sukienki tylko muszę wykorzystać te co mam. A akurat mam po jednej na każde wesele.
Także nie chciałam opinii na temat sukienki ( czy wypada ? , bo już byłam w niej kilka lat temu na weselach) tylko chciałam sobie troche wypchnąć biust, żeby było , że go mam i chyba wg was to nie jest najlepsza okazja w sumie ja też tak uważałam , ale wolałam się upewnić czy może czasem to ja nie przesadzam.

Dzieki dziewczyny
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 14:07   #18
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

ja ostatnio na weselu miałam sukienke z takim dekoltem, biust mam troche większy niż większość moich koleżanek, zakładając stanik modelujący mam właśnie taki rowek pomiędzy, głupio się czułam tak "wyeksponowana" więc założyłam stanik który tego nie podkreślał i czułam się dużo lepiej

dodatkowo jeśli uważasz że dekolt jest zbyt głęboki a krój na to pozwala to weź kilka cm wyżej zszyj delikatnie, dekolt się troszkę zmniejszy a wygląd sukienki nie ucierpi, ja tak właśnie zrobiłam.

Aha a jeśli chodzi o rodziców to się nie martw, jesteś kobietą, co złego w tym że ubierzesz się kobieco ? nie chodzi o ubiór jak pani z pod lampy (to kobiece nie jest...), ale podkreśl swoje atuty

Edytowane przez doniek
Czas edycji: 2013-08-09 o 14:09
doniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 17:07   #19
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
ja ostatnio na weselu miałam sukienke z takim dekoltem, biust mam troche większy niż większość moich koleżanek, zakładając stanik modelujący mam właśnie taki rowek pomiędzy, głupio się czułam tak "wyeksponowana" więc założyłam stanik który tego nie podkreślał i czułam się dużo lepiej

dodatkowo jeśli uważasz że dekolt jest zbyt głęboki a krój na to pozwala to weź kilka cm wyżej zszyj delikatnie, dekolt się troszkę zmniejszy a wygląd sukienki nie ucierpi, ja tak właśnie zrobiłam.

Aha a jeśli chodzi o rodziców to się nie martw, jesteś kobietą, co złego w tym że ubierzesz się kobieco ? nie chodzi o ubiór jak pani z pod lampy (to kobiece nie jest...), ale podkreśl swoje atuty

Dzięki za radę: ) właśnie sama do tego doszłam i gdy dzisiaj mierzyłam sukienkę to zapięłam dekolt małą agrafką 1 cm wyżej i jest o wiele lepiej Nawet kiedy się ruszam to stanik non stop nie trzyma mi piersi ściśnietych więc problem rozwiązany. Dzieki jeszcze raz
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 17:16   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie. Chciałam po prostu zapytać i zobaczyć co inni myślą o push-up'ach w tego typu sukienkach. Czy jednak lepiej ubrać zwykły stanik i nie wypinać cycków
Ty naprawdę masz aż 21 lat? Co ludzie myślą o stanikach typu push - up? Pewnie to samo co myślą o bardotkach, stanikach miękkich, usztywnianych, żelowych ...

Zakładając stanik nie myślę sobie "co inni pomyślą o moim biuście?", tylko czy pasuje do kreacji, czy jest w dobrym rozmiarze itp.


I tak jak dziewczyny pisały wyżej - mając 70 pod biustem powinnaś odjąć od tego 5 cm i masz odwód jaki powinnaś kupować - czyli 65 cm. Ewentualnie jeśli Cię ciśnie to 70.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 19:24   #21
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ty naprawdę masz aż 21 lat? Co ludzie myślą o stanikach typu push - up? Pewnie to samo co myślą o bardotkach, stanikach miękkich, usztywnianych, żelowych ...

Zakładając stanik nie myślę sobie "co inni pomyślą o moim biuście?", tylko czy pasuje do kreacji, czy jest w dobrym rozmiarze itp.


I tak jak dziewczyny pisały wyżej - mając 70 pod biustem powinnaś odjąć od tego 5 cm i masz odwód jaki powinnaś kupować - czyli 65 cm. Ewentualnie jeśli Cię ciśnie to 70.
Tak tyle mam lat a moje pytanie wyjęłaś z kontekstu , bo pytałam o konkretnym przypadku w którym zakładam push-up do konkretnej sukienki i na konkretną okazję w konkretnym celu. a nie do golfu czy innego typu odzieży.
A z rozmiarem to faktycznie mam problem bo jak mówię, mam pod biustem ok 70, ale 70 mnie ciśnie, i potem czuje ogromną ulgę jak go zdejmę.

Ale już wszystko jest ok, cyckami nie świecę, czuję się ok i inni uważają podobnie. Także nie będę się krępować.

Dziekuje za pomoc
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:11   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Tak tyle mam lat a moje pytanie wyjęłaś z kontekstu , bo pytałam o konkretnym przypadku w którym zakładam push-up do konkretnej sukienki i na konkretną okazję w konkretnym celu. a nie do golfu czy innego typu odzieży.
A z rozmiarem to faktycznie mam problem bo jak mówię, mam pod biustem ok 70, ale 70 mnie ciśnie, i potem czuje ogromną ulgę jak go zdejmę.

Ale już wszystko jest ok, cyckami nie świecę, czuję się ok i inni uważają podobnie. Także nie będę się krępować.

Dziekuje za pomoc

Tak wyjęłam pytanie z kontekstu,bo push-up, tak jak i każdy inny model stanik, jeśli jest odpowiednio dobrany do stroju, się nadaje ...

Pytałam o Twój wiek,bo problemy masz, jakbyś miała przynajmniej z 5 lat mniej
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 11:58   #23
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Tak wyjęłam pytanie z kontekstu,bo push-up, tak jak i każdy inny model stanik, jeśli jest odpowiednio dobrany do stroju, się nadaje ...

Pytałam o Twój wiek,bo problemy masz, jakbyś miała przynajmniej z 5 lat mniej
Wiem.. zdaję sobie z tego sprawę, ale czasem jak zaczynam za dużo myśleć i skupiać się na nie ważnych rzeczach to tak mi wychodzi ;/

ale dzięki za rady
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 18:10   #24
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: dekolt a wesele i rodzice faceta?

Co za bezsens zasłanianie dekoltu włosami
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.