asymetria twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-31, 20:05   #1
kida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 11

asymetria twarzy


W wyniku choroby powstała asymetria twarzy.Poważnie myślę o poddaniu się operacji.Stwierdzono zanik mięśni żwaczy.Jeden policzek jest mocno szczuplejszy a do tego powstały zmarszczki od nosa do ust.Ogólnie zły wyraz twarzy.Czy można to naprawić? Nie mogę na to patrzeć.Błagam Pana doktora o pomoc pojade nawet na koniec świata tylko gdzie prosze o wskazówki.
kida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 21:07   #2
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: asymetria twarzy

Trudno tak na odległość oceniać sytuację. Jakie to było schorzenie twarzy, w wyniku czego nastąpił częściowy zanik mięśni? Jest wiele sposobów medycznych. Wydaje mi sie ze tu mozna zdziałeć więcem wspólnymi zabiegami zarówno medycyny estetycznej i rehabilitacji (stymulacja, specjalistyczne masaże). Z mojej strony jeśli nie będzie przeciwskazań to mozna rozpocząc pracę nad dysharmonia twarzy od specyficznej pracy z tkanką łączną, np technikami Rosenberga + ćwiczenia. Jest to specyficzny masaż który min. stosuje się w dysharmoni twarzy, zalezy jednak jakiego jest pochodzenia. Nie wiemy skąd Pani jest, ale mamy taką propozycję. Zapraszamy na bezpłatną konsultację do Gabinetu Bodywork w Klinice Estetyki Ciała, w Pani sytuacji trudno ocenić stan na odległość. Powodzenia, pozdrawiamy
Piotr i Ewa.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 10:54   #3
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: asymetria twarzy

W zależności od tego jaka była przyczyna choroby i od tego w jakim stanie znajduje się unerwienie i mięśnie można zaproponować leczenie. Być może wcale nie od razu operacyjne, a raczej bardzo intensywną fizykoterapię. Niestety konieczna jest osobista Pani wizyta. Myślę, że będziemy mogli pomóc, choć proszę się uzbroić w cierpliwość.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.