ksiażka kucharska o blenderze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 17:49   #1
misia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
GG do misia8

ksiażka kucharska o blenderze?


Chciałam zapytać czy któraś z was nie zna jakiejś książki kucharskiej, w której byłyby wyłącznie przepisy z użyciem blendera. Niby wiem, że za każdym razem mogę sobie wyszukać w internecie, ale to trochę męczące.
Pozdrawiam (:
misia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 10:20   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

Nie sądzę aby była taka książka.
Przedziwny pomysł...
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 11:46   #3
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

ja również nie sądzę, musiałaby to być albo książka o samych zupach kremach albo o papkach dla dzieci
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 22:50   #4
Malagenia
Raczkowanie
 
Avatar Malagenia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 322
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

A może jakaś firma produkująca blendery ma np. na swojej stronce albo dołącza do produktu? Mieliśmy kiedyś kombiwar w domu i była do niego dołączona książeczka z przepisami, może o coś takiego chodzi autorce Chociaż w sumie nie wiem po co szukać na siłę akurat takich przepisów do których trzeba blendera, ale może blender nowy i trzeba się nacieszyć

A blendera używam do masy rzeczy, nie tylko do zup. Mam taki: http://www.ronatsklep.pl/1569,blende...-msm6b300.html i ta długa końcówka służy mi np. do ubijania śmietany, robienia koktajli, musów owocowych, mielenia sera itp a ten pojemnik z szatkownicą np. do past kanapkowych, także myślę, że książka byłaby możliwa jakby się uprzeć

Edytowane przez Malagenia
Czas edycji: 2013-11-28 o 22:52
Malagenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 06:48   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

Taka książka chyba nie spotkałaby się ze zbyt wielkim zainteresowaniem, więc wątpię, czy takowa do tej pory powstała. Brzmi trochę dziwne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:36   #6
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
ja również nie sądzę, musiałaby to być albo książka o samych zupach kremach albo o papkach dla dzieci
Blender to nie tylko do papek dla dzieci, no ludzie
Cytat:
Napisane przez Malagenia Pokaż wiadomość
A może jakaś firma produkująca blendery ma np. na swojej stronce albo dołącza do produktu? Mieliśmy kiedyś kombiwar w domu i była do niego dołączona książeczka z przepisami, może o coś takiego chodzi autorce Chociaż w sumie nie wiem po co szukać na siłę akurat takich przepisów do których trzeba blendera, ale może blender nowy i trzeba się nacieszyć

A blendera używam do masy rzeczy, nie tylko do zup. Mam taki: http://www.ronatsklep.pl/1569,blende...-msm6b300.html i ta długa końcówka służy mi np. do ubijania śmietany, robienia koktajli, musów owocowych, mielenia sera itp a ten pojemnik z szatkownicą np. do past kanapkowych, także myślę, że książka byłaby możliwa jakby się uprzeć

Siekanie cebuli i innych warzyw
Smoothie
kruszenie lodu
no i mieszanie ciasta np. na naleśniki czy muffinki gdy się nie chce wyciągać dużego robota.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:52   #7
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Blender to nie tylko do papek dla dzieci, no ludzie
napisałam też o zupach kremach jakbyś nie zauważyła
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 12:33   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Blender to nie tylko do papek dla dzieci, no ludzie


Siekanie cebuli i innych warzyw
Smoothie
kruszenie lodu
no i mieszanie ciasta np. na naleśniki czy muffinki gdy się nie chce wyciągać dużego robota.
Czyli zbieranina przepisów z różnych "parafii", które łączy blender. A czemu nie mikser? Albo nie malakser? Trochę naciągane. Do blendera na ogół dołączana jest książeczka z przepisami, a i tak kończy się na szukaniu przepisów w necie. Osobna książka kucharska poświęcona tematowi? Jakoś tego nie widzę.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-11-29 o 12:34
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 13:25   #9
rudedachy
Przyczajenie
 
Avatar rudedachy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: ksiażka kucharska o blenderze?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czyli zbieranina przepisów z różnych "parafii", które łączy blender. A czemu nie mikser? Albo nie malakser? Trochę naciągane. Do blendera na ogół dołączana jest książeczka z przepisami, a i tak kończy się na szukaniu przepisów w necie. Osobna książka kucharska poświęcona tematowi? Jakoś tego nie widzę.

Zgadzam się z Tobą Doris. Wiadomo, że blender można wykorzystać w różnych sytuacjach, nawet jak w przepisie jest napsiane inaczej, więc to kolejny powód sądzę, dla którego nie ma jednej ksiażki zwiazanej z blenderem. Ja w zależności od tego do czego chcę wykorzystać go szukam z przepisami w internecie, Teraz nie pamiętam, ale jest taka strona, gdzie można sobie zaznaczyć że wykorzystanie np tylko bledera czy miksera. I tak często szukam jak chcę wykorzystać blender do koktajli bo jest ich cała masa a lubię testować nowe smaki, mieszać, zaskakiwać gości, rodziców no i przede wszytskim ukochanego. A jak wiadomo zbliżają się walentynki... więc i koktaje będą w odpowiednich barwach tego dnia. Życze wszystkim udanego spędzania święta zakochanych
rudedachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-10 14:25:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.