Mamusie maj - czerwiec 2014 część II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 19:49   #1291
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Super dziewczynki jakie juz duze i siedza

Przyszedl fotelik,choinka przyniesiona z piwnicy suszy sie w wannie ja,od kurzu w piwnicy dostalam ataku astmy jutro wieczorem ubieramy choinke ... ide spac bo zle sie czuje i zmeczona jestem. Milej nocki !
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:18   #1292
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hej
dopiero tu dziś nalazłam czas by zajrzeć, marude dziś znów mam, ciężko ze spaniem, właśnie trzymam ją na kolanach bo inaczej koniec spania, chyba znów zęby




śliczne macie dzieciaczki Mamusie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:29   #1293
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Dzis zrobilam wywar na udzcu z indyka dla malego bedzie baza do roznych zupek. Dzis byla mieszanka warzywna z przewaga marchwi i zjadl pieknie.... Ale po zrobieniu tego zaczelam czytac ze nie powino sie dziecku do roku dawac zupek na wywarze z miesa. Ze mieso moze przyjmowac 2-3 razy w tygodniu 10g. I kurcze sama nie wiem czy moge takie zupki podawac. Malemu bardzo smakuje i w koncu je cos bardziej pozywnego... Czy ktos moze sie na ten temat wypowiedziec?

W planach mam podanie jutro troche kiwi bo niby od 7 miesiecy jest a maly caly dzien mial dzis problem z kupka miwl okropne zatwardzenie....
Moze to juz nieaktualne i dostalas odpowiedzi (jestem w trakcie nadrabiania), ale z tym wywarem prawda, bo jak gotujesz to ten caly syf i toksyny itd. przechodzi do wywaru, wiec dla malego brzuszka to niezbyt dobre.

A co do zatwardzenia, to moze przez marchewke? Ja zawsze daje marchewke jak mamy za luzne kupki. No a starte jablko jak trzeba rozluźnić. Przynajmniej u Patryka tak to dziala.
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:00   #1294
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Zamyslona pytałaś o łóżeczko i wózek, u nas od nowości materac na połowie (nie ma tej wyższej opcji) i jeszcze daleko do obniżania bo młody jeszcze nie skumał, że za szczebelki można się podciągać
Wózek też wciąż głęboki i dopoki nie będzie walił głową u góry to na spacerówkę nie zmieniam Nie przeszkadza mu pozycja leżąca więc spacerówka czeka



Już dwa razy go na plecy przewracałam a on się na brzuch turla i rozbudza wrrr!!




Już jestem, młody w łóżeczku. Zasnął godzinę temu, ja idę do salonu nawlekać suszone pomarańcze na sznurki-zawieszki do powieszenia na choinkę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-12-16 o 21:03
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:30   #1295
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Noszz... od 20 3 przebudzenia z płaczem, co jest ? wzięłam znów na ręce i śpi, chyba dziś mam po nocce
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 22:52   #1296
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Sliczne dzieciaczki

Ostatnio sie nie udzielam,bo raz,ze wizaz mi sie buntuje, a dwa, zostalam totalnie pochlonieta przez serie Crossfire, do tego stopnia,ze czwarta czesc przeczytalam po angielsku, bo polskiego wydania jeszcze nie ma.. no a teraz nie moge sie doczekac piatej czesci...

Pysiu ma juz 4 zabki:-D wczoraj zaczely niesmialo przebijac dwa zabki u gory:-D zeby to uczcic- dzis pobudki co godzine, a od 5. do 7:30 impreza.. masakra. Dzis w dzien bylo malo spania, bo dzien wyjazdowy, wiec moze nocka bedzie lepsza..
Od jakichs dwoch tygodni mamy pozycje na czworaka, a pelzanie opanowane jest do tego stopnia,ze codziennie jestem pod wrazeniem szybkosci przemieszczania sie i wedrowania w nowe miejsca..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 00:24   #1297
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Noszz... od 20 3 przebudzenia z płaczem, co jest ? wzięłam znów na ręce i śpi, chyba dziś mam po nocce
No to weź ją do siebie do łóżka, będziesz blisko to będzie Zoś lepiej spać


beatusia za czas na książki


Też się muszę chyba przeprosić z literaturą bo to chyba jedyny sposób, by się jakkolwiek odchamić

Kino, teatr i filharmonia są póki co nieosiągalne do odwołania
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 08:42   #1298
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Justiwi- czytam tylko jak Pysiu spi, korzystajac z tego,ze i tak jestem unieruchomiona ;-)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:02   #1299
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Justiwi- czytam tylko jak Pysiu spi, korzystajac z tego,ze i tak jestem unieruchomiona ;-)
A ja czytam jeżdżąc na rowerku albo kręcąc kołem zaraz jak chłopaki zasną, bo tylko wtedy mam ze 2 godz dla siebie, potem juz pobudki co godzine


Śliczne dzieciaczki i jakie duże
Paulka dziewczynki rozkoszne
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:02   #1300
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hej zupka wstawiona dla Misi ... ona sobie smacznie śpi,wstała o 7:00 aja ogarnęłam trochę juz nie moge sie doczekac jak wieczorem ubierzemy choinke i jaka bedzie reakcja małej
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:08   #1301
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Wpadam tylko na chwilę pochwalić się, że chrzciny Heli się udały, dużo zamieszania, ale już mamy małego aniołka dzieciaki się trochę pochorowały, ale najważniejsze, że już po niedzieli, a nie leżały w łóżkach na chrzciny poza tym Hela kończy dziś 7 miesiąc i z tej okazji pięknie od rana raczkuje bez przerw i woła ciągle "ama" jak tylko wyjdę z pokoju
gratulacje 7 miesiaca , dobże ze chrzciny sie udały

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
jej... ale mlody mnie dzis wymeczyl nie mam juz sil. Dopiero teraz zasnal a nie spal od 7 rano.... o 12:30 wzielam go na cyca ale po 45 minutach gdy juz prawie spal byla akcja kupa. Wiec sie rozbudzil i znowu z 30 minut wyglupial znowu wzielam go na cyca ale ulal wiec wlozylam do lozeczka a tam zaczela sie zabawa.... z 40 min go usypialam ale nie dalo rady wiec poszlam po wozek po 15 min sie rozplakal i znowu wyladowal na cycu zdazyl zassac i zasnal.... i od 15 min spi....

weszlam na kompa zeby zobaczyc zdjecia bo z komorki nic nie widac.
Madziuula - Patryk juz raczkuje? super! a co on ma na nozkach? to jakies antypoślizgowe czy co? podloge Ci wyczysci,
menia - mała śliczna
wiola - faktycznie maly samochodzi, ale super to wyglada ile synek ma wzrostu? Bo Jasiek przy nim taki kurdupelek... ale moj ma 68 cm...
Zamyslona.. - my tez jeszcze lozeczka nie obnizylismy i narazie sie to nie zapowiada....

dzis przyszedl przelew za becikowe ciesze sie bo juz bylo krucho a dopiero polowa miesiaca
moj mały ma 76 cm ta taki nie mały mysle czasem ze go chyba przekarmiam ale je 6 posiłków dziennie

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
A to mój Jasiek:







kurcze cos nie idzie mi dodawanie tych zdjec :/ z komorki mi nie dziala wiec kombinuje z kompa
śliczny a włoski super

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Inez - fajnie, że je co zrobisz. To motywujące jest, aż chce się gotować

Ab_cd
- jaka bombowa fryzura! Słodziak!

Justiwi - ja też się cieszę jak posprzątam, ale rzadko to bywa i widzę, że porządek coraz krócej trwa

To i ja się Anią pochwalę
śliczna taka usmiechnieta

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Hej Wam
Nie mam nawet czasu kiedy zajrzeć do Was, a o czytaniu juz nie wspomnę.
Mam nadzieję, że u Was wszystko ok.

U Nas powoli do przodu, dziewczynki wymagają coraz więcej uwagi, szczególnie Ania.
Są takie dni kiedy jestem padnięta i o 20 śpię juz razem z dziewczynkami.
A tak w ogóle to Anula ważyla 7950 we wtorek a Zosienka 8200
Klocki moje hihi

Podsyłam fotkę i przesyłamy buziaki! (Anula w rzeczywistości ma mniej okrągła buzię :p)
super zawsze chciałam miec blizniaki ale teraz jak mam małego to sie ciesze ze jest jeden adzieczynki piekne i podobne i ładnie na wadze przybrały

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Sliczne dzieciaczki

Ostatnio sie nie udzielam,bo raz,ze wizaz mi sie buntuje, a dwa, zostalam totalnie pochlonieta przez serie Crossfire, do tego stopnia,ze czwarta czesc przeczytalam po angielsku, bo polskiego wydania jeszcze nie ma.. no a teraz nie moge sie doczekac piatej czesci...

Pysiu ma juz 4 zabki:-D wczoraj zaczely niesmialo przebijac dwa zabki u gory:-D zeby to uczcic- dzis pobudki co godzine, a od 5. do 7:30 impreza.. masakra. Dzis w dzien bylo malo spania, bo dzien wyjazdowy, wiec moze nocka bedzie lepsza..
Od jakichs dwoch tygodni mamy pozycje na czworaka, a pelzanie opanowane jest do tego stopnia,ze codziennie jestem pod wrazeniem szybkosci przemieszczania sie i wedrowania w nowe miejsca..
gratulacje 4 zabków

mały sie obudził i marudzi dzis unas pochmurno pada a mały sie obudził o 7 i niechciał spac cos dzis ciezki dzien bedzie
a wsze dzieciaczki tez sie buntuja przy myciu na sucho bo moj od kilku dni wydziera sie jakby go łupili ze skóry niewiem o co chopdzi


wczoraj usypiałam małego połozyłam go do łózeczka a tu wchodzi moj tz szarpnoł drzwiami i gada do mnie w najlepsze i mały miał po spaniu i niespał juz do kapieli czasem ten moj maz zachowuje sie jak słon w składzie porcelany zawsze jak mały spi to zawsze chce cos robic i go budzi mam zawsze nerwo o to wsi tez tak maja ?
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 09:24   #1302
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

wiola ja właśnie czasem się kłócę o to ze swoim tż ... bo tak samo chodzi jak słoń. ja małą usypiam i ta prawie zasypia a ten niby niewiedząc wchodzi i coś robi albo rozmawia ... denerwuje mnie to bo zawsze mówię,że idę małą usypiać ja mu powiedziałam,że jak chce to mu przekażę pałeczkę i on będzie usypiał a mała tylko do mnie jest przywiązana ... ciekawe co to by było krzyk tylko i wrzask on raz do mnie że przytuli małą położy się z nią i ona uśnie ... nie wie co mówi czasem
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:30   #1303
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Ramona u nas taki placz objawial sie wlasnie zabkiem..

Paulka sliczne kochane dziewczynki

U nas nocka wzgledna tyloo aktywnosx od 3 do po 4. No I walczyny dalej z katarem I kaszlem.
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:48   #1304
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Ramona u nas taki placz objawial sie wlasnie zabkiem..

Paulka sliczne kochane dziewczynki

U nas nocka wzgledna tyloo aktywnosx od 3 do po 4. No I walczyny dalej z katarem I kaszlem.
to zdrówka zycze

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
wiola ja właśnie czasem się kłócę o to ze swoim tż ... bo tak samo chodzi jak słoń. ja małą usypiam i ta prawie zasypia a ten niby niewiedząc wchodzi i coś robi albo rozmawia ... denerwuje mnie to bo zawsze mówię,że idę małą usypiać ja mu powiedziałam,że jak chce to mu przekażę pałeczkę i on będzie usypiał a mała tylko do mnie jest przywiązana ... ciekawe co to by było krzyk tylko i wrzask on raz do mnie że przytuli małą położy się z nią i ona uśnie ... nie wie co mówi czasem
menia jak ja mówie mojemu zeby uspił małego to go bierze na rece nibi usypia a mały zacznie sie do niego usmiechac gadac a tz mu odpowiada i przychodzi i mowi ze mały nichce spac ci faceci
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:20   #1305
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A ja czytam jeżdżąc na rowerku albo kręcąc kołem zaraz jak chłopaki zasną, bo tylko wtedy mam ze 2 godz dla siebie, potem juz pobudki co godzine


Śliczne dzieciaczki i jakie duże
Paulka dziewczynki rozkoszne
Podziwiam,ze chce Ci sie wieczorem jezdzic czy krecic... Widzisz jakies efekty krecenia? Ile czasu krecisz? Wspolczuje tych pobudek
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:26   #1306
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Moja dopiero o 23.30 nadawała się do położenia spać.
Do tej pory bawiła się.

U mnie nie ma czegoś takiego jak usypianie. Albo widzę ze jest śpiąca, odkładam do łóżeczka i zasypia albo bawi się, więc bez sensu kłaść ją.

W nocy wstała na mleko o 3 i bawiła się do 4.30.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:38   #1307
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Madziula - dzięki za info o pasach do gondoli

Paulka - jakie już duże dziewuszki Śliczności!

Wiola i Menia
- niestety wiem o czym mówicie Mój Mąż też tak potrafi.. Zamiast przygotować sobie rzeczy przed zaśnięciem małej w łóżeczku ten włazi do pokoju i buszuje.. Co prawda stara się być cicho, ale nie zawsze mu wychodzi.. Mój Mąż to mistrz zgrabności

Lucynko - zdrówka!

U nas nocka fajna, Ania spala do 6 ileś tam i jadła ostatecznie po 7.
Udało się dziś złapać siuśki i Mąż zaniósł do laboratorium.. Oby nic nie wyszło poważnego, wyniki będą dziś o 17, ale i tak chyba nie będę miała jak po nie pójść, a Mąż w pracy do 20..

Ubrałam Anię do Kościoła i leżała już w wózku czekając na mnie, a jej się znowu chlusnęło Kurde, a już myślałam, że to przeszło.. Całą mszę się wiertoliła, waliła nogami w gondolę, aż Mąż ją wziął na ręce pod koniec. Zasnęła po 10 jak odprowadzałam Męża na przystanek i śpi do tej pory na balkonie. Nawet nie zauważyła, że ją wtachałam po schodach i wystawiłam na balkon.. Już godzina minęła od jej standardowej pory jedzenia.. Bidulka moja...

Byłam w rossmanie kupiłam farbę do włosów i miałam coś dostać gratis, ale się skończyły
Kupiłam też Ani dwa obiadki
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-12-17 o 10:39
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:38   #1308
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość


Też się muszę chyba przeprosić z literaturą bo to chyba jedyny sposób, by się jakkolwiek odchamić

Kino, teatr i filharmonia są póki co nieosiągalne do odwołania
Ja sobie zaplanowałam że po świętach idziemy na hobbita; ciekawe co z tego wyjdzie
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A ja czytam jeżdżąc na rowerku albo kręcąc kołem zaraz jak chłopaki zasną, bo tylko wtedy mam ze 2 godz dla siebie, potem juz pobudki co godzine
brawo madziuuula, normalnie matka akrobatka
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:40   #1309
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Moja dopiero o 23.30 nadawała się do położenia spać.
Do tej pory bawiła się.

U mnie nie ma czegoś takiego jak usypianie. Albo widzę ze jest śpiąca, odkładam do łóżeczka i zasypia albo bawi się, więc bez sensu kłaść ją.

W nocy wstała na mleko o 3 i bawiła się do 4.30.
Myślisz, że nie padłaby wcześniej? Czyli córa reguluje sobie sama czas snu?
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 10:48   #1310
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez wiola883 Pokaż wiadomość
gratulacje 4 zabków

mały sie obudził i marudzi dzis unas pochmurno pada a mały sie obudził o 7 i niechciał spac cos dzis ciezki dzien bedzie
a wsze dzieciaczki tez sie buntuja przy myciu na sucho bo moj od kilku dni wydziera sie jakby go łupili ze skóry niewiem o co chopdzi


wczoraj usypiałam małego połozyłam go do łózeczka a tu wchodzi moj tz szarpnoł drzwiami i gada do mnie w najlepsze i mały miał po spaniu i niespał juz do kapieli czasem ten moj maz zachowuje sie jak słon w składzie porcelany zawsze jak mały spi to zawsze chce cos robic i go budzi mam zawsze nerwo o to wsi tez tak maja ?
Dziekujemy :-*
U nas sloneczko, ale zimno, jak Patryk sie wyspi,to lecimy na spacer
Ja nie myje na sucho, wiec nie pomoge.
Co do meza to moj tez ma takie zapedy, raz jak wrocil z pracy, to chcial sie przywitac z Pysiem, jak ten juz zasypial po kapieli, dziecko zobaczylo tate i bujalam sie z Nim do 1. w nocy, bo wybil sie ze spania i koniec. Zrobilam wtedy taka afere,ze juz sie pilnuje.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

U Nas dzis noc koszmarna. Pysiu obudzil sie o polnocy,wiec wzielam Go nakarmic. No i tak sobie zasypial i ssal, az nagle zaczal plakac przez sen, ale tak strasznie,ze lzami i w ogole. Obudzilam Go i nie moglam uspokoic. W koncu przed 2. zasnal. O 3. sie obudzil, wiec dalam cycka i zasnal. Po pol godzinie zaczal plakac,bo sie zaplatal w kocyk, a chcial sie polozyc na boku. No wiec zdjelam kocyk, ulozyl sie wygodnie i zasnal. No to Go przykrylam i sie polozylam. Nie minelo pol godziny i znow rozdzierajacy serce placz. Uspokoilam Go,potulilam i wzielam do lozka. Niby bylo ok. Zgasilam swiatlo i od razu placz. No to wlaczylam choinke,zeby bylo troche jasniej, zgasilam swiatlo i jakos po 5. Go ululalam. Pospal do 7:30 i stwierdzil,ze wystarczy.. cos musialo Mu sie snic,bo moje dziecko nie budzi sie prawie nigdy z placzem, zawsze sobie dziamgoli i tyle.
A tak w ogole, to rano sam usiadl w lozeczku!!!! Niestety przechylilo Go do przodu i uderzyl glowka w szczebelki,wiec bylo troche placzu. Teraz w koncu padl, mam nadzieje,ze wstanie w lepszym nastroju, bo od rana humor mial nie najlepszy i wsciekal sie na wszystko :-(
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 11:52   #1311
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Przed chwila pokroilam Gabrysi banana w kawaleczki i tak zjadla polowd banana a ona za owocami nie przepada i teraz turla sie na macie klade ja naprawde duzo w nadziei ze.zacznie mi raczkowac a tu nic ... dzis mam zamiar warzywa z zupki rozgniesc troszke widelcem i kurczaka pokroic na drobne kawaleczki zeby juz nie blenderowac bo z tego miesa to wlokna takie wychodza dzis dodalam do zupki dodatkowe warzywa koperek i brukselke a tak to jeszcze tam jest marchewka ziemniak pietruszka kalafior to co mialam
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 12:06   #1312
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Beatusia - współczuję takiej nocki... Zganiałabym na ząbki.. Zresztą ja wszystko zganiam na ząbki

Menia - fajnie, że mała wcina A warzywka masz normalne ze sklepu, swoje czy jakieś eko?

My dalej na diecie zostaniemy w takim razie. A tak się cieszyłam, że wczoraj tego chrupka sobie zjadła. Kurde

Ania wstała po 12, zjadła 200 ml mleka i zrobiła miniaturową kupkę, a tak się przy tym męczyła i stękała, że myślałam, że wszystko będzie do prania, a w pieluszce malutka plastelinka tylko A teraz siedzi w bujaczku, bo jeszcze czekam, żeby nie zwymiotowała jak pójdzie urzędować na puzzle i wszystko co w ręce wpadnie nerwowo wkłada do buzi.. Czy Wasze dzieci też bardziej ssą? Mam wrażenie, że Ani odruch ssania się teraz mocno uaktywnił..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-12-17 o 12:10
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 12:11   #1313
zebrah
Rozeznanie
 
Avatar zebrah
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Mamusie uwaga na kaszki Holle i Lebenswert!

Brytyjska Food Standards Agency wydała ostrzeżenie dotyczące zawartości atropiny i skopolaminy (działanie pobudzające i halucynogenne) w niektórych kaszkach Holle i Lebenswert i nakazała wycofanie ze sklepów następujących produktów:
- Holle kaszka jaglana z ryżem 250g
- Holle kaszka jaglana jabłkowo-gruszkowa z ryżem 250g
- Holle kaszka mleczno-jaglana 250g
- Holle kaszka pełnoziarnista 3 zboża 250g
- Lebenswert kaszka jaglana z ryżem pełnoziarnista 250g Ostrzeżenie dotyczy całej UE. Jeśli posiadacie w domu te kaszki - nie podawajcie ich dzieciom. Informację przekażcie dalej.


Źródło: http://www.food.gov.uk/news-updates/news/2014/13311/recall-baby-food
zebrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 12:27   #1314
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myskao- do niedawna mialam swoje warzywa z dzialki ale nie duzo wiec nie wystarczyly na nie wiadomo ile a teraz daje normalne ze sklepu ... poki mam swoje to daje a nie bede caly czas dawala jakis eko czy cos bo jestem takiego zdania ze dziecko musi sprobowac wszystkiego nie bede malej az tak chronila bo to moze pozniej zle sie odbic zwlaszcza mialam przyklad na mojej sasiadce z bloku tak corce zabraniala wszystkiego w domu miala czysto zero kurzu doslownie jakies najlepsze detergenty z niemiec maz jej zwozil i tak organizm jej corki byl wyjalowiony jak to lekarz jej mowil ze zalapala sepse miala 6 lat wyszla z tego ale niestety skutki uboczne pozostawila choroba i nie bedzie mogla.miec dzieci w ogole ... a w sklepach tez nie wybieram np najladniejszych warzyw i owocow bo jak mi kiedys babcia mowila ze robak tylko zdrowe jablko zje i dlatego pozniej jest brzydkie
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:09   #1315
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

O mamusiu! Wymiękam dziś.. W domu sajgon, Ania ciągle na rękach.. Od 12 nie spała do teraz. Co ją odłożyłam do łóżeczka, bo tarła oczy to spazmy takie, że się zachodziła.. W bujaku nie, na puzzlach nie, tylko na rękach.. Aż mnie wszystko boli.. Nic nie zrobię chyba w domu, bo padam na pyszczek.. Zjem coś i chyba się zdrzemnę..

Dzięki Menia za odpowiedź. U mnie na szczęście sterylnie nie jest I czasem już też zwykłe sklepowe warzywa Ania jadła, więc chyba nic nam nie grozi..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 00:20   #1316
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Halo halo dzień dobry próba mikrofonu nadaję ze smartfona nowego i testuje aplikację nową

Nadrobilam co pisałyściedo 13 i dalej nie dam rady bo oczy mi lecą ide sie umyć i spać

Dobranoc
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 09:07   #1317
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzien dobry nadajemy z łóżka ale zaraz wstajemy 😄
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 09:54   #1318
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzień dobry

Jaka tu cisza Wczoraj Ania była nie w humorze, a dziś wcale chyba nie lepiej.. Dobrze, że noc była ok, chociaż i tak rano musiałam wstać na badania.. Jak dziś będzie taka maruda to zapodam Pedicetamol, szkoda się męczyć.. I ona i ja wykończone.

Właśnie Ania mi usnęła przed karmieniem.. Szkoda, że wcześniej nie udało się jej uśpić i dopiero teraz na porę karmienia padła.. No nic to, wstanie jak zgłodnieje A ja chyba też się zdrzemnę..

Góra prania mi urosła.. Może ktoś chętny poprasować?

Aaa.. I wyników badań moczu Ani nie ma Mają być albo po 10.30 albo jutro już na 100%. Jak się nie rozpada i wyjdziemy na spacer to może się pofatyguję.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Ab_cd - i jak krzesełko?
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:41   #1319
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hej, ja tylko na chwilę coby napisać co u nas Michałek postanowił że usiądzie sobie z pozycji leżącej. I tak wczoraj dźwignął się troszkę na bok, podparł rączką i usiadł. I troszkę próbuje na kolankach się utrzymać, ale się wywraca.
Podróż zniósł bardzo dzielnie a teraz wszystkie dziadki go noszą Tęsknię za Wami, ale brakuje czasu na neta. Tak to jest jak się w trzy tygodnie chce nadrobić trzy miesiące. Pozdrawiamy ciocie!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1418902874385.jpg (75,8 KB, 25 załadowań)
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:58   #1320
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hej ... my dzis chyba we dwie nie w humorze od 3.00 do 4.00 cos mala sie roz udzila i spac nie chciala pozniej przed 7.00 wstala mi glowa peka ... pogoda beznadziejna. Jutro jedziemy na zakupy juz takie troche na swieta ...

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Macie juz jakies ciekawe pomysly co robicie do jedzenia w pierwszy i drugi dzien swiat ?
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 10:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.