Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 16:03   #3781
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No zrobiłam Przeżyłam. Włosy też.



---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

najpierw nie byłam zadowolona, bo oglądałam się w ciemnej łazience.. ale w pokoju w dziennym świetle oraz w słońcu.. niezły efekt

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-10-02 o 16:01
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 16:25   #3782
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pięknie mysia m! naprawdę fajnie i naturalnie wygląda ten blond-czym uzyskałaś ten efekt? Naprawdę Twoje eksperymenty są godne pozazdroszczenia! W tak krótkim czasie samodzielnie dojść do takiego kolorku to wspaniałe Ja też będę dekoloryzować włoski w połowie miesiąca i zobaczymy co wyjdzie-póki co myję przeciwłupieżowym szamponem i płuczę rumiankiem.
Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:24   #3783
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hehe no to fakt, że udało się całkiem całkiem

Cały czas "pracuję" na farbach loreala tych sklepowych Kosztuja, ale jak widac warto! I faktycznie szybko - w ciągu 3 tygodni.

Podsumowuję raz jeszcze cały proces etapami:
1. dekoloryzator-->exellence 7
2. exellence superrozjaśniajaca nr 01
3.recital preference ultrarozjaśniajaca 01
I juz.

Jeszcze jeden recital za miesiac i włoski będa idealnie blond.

Ashane, trzymam kciuki za kombinacje! Kto nie eksperymentuje, ten nie ma. Wóz albo przewóz. Ja uznałam, ze zawsze zostaje jak cos fryzjer

ps dzięki
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:51   #3784
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Nimffa Pokaż wiadomość
Profesjonalny rozjaśniacz LEO polecam.Elgon też przerabiałam jest delikatniejszy,ale jednocześnie mniej skuteczny.Z Leo na bank wyjdziesz do blondu.Na około 121 stronie wstawiłam swoje foto po elgonie ,a w tej chwili jestem blonynką-osiągnęłam swój cel i zaglądam tu do Was już bardzo bardzo rzadko,ale życzę aby Wam też się udało
elgonem nie chce mam zamiar zrobić sobie kąpiel rozjaśniająca a później położyć na to palette deluxe złocisty miodowy blond

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2009-10-02 o 18:54
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 21:39   #3785
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Trzymamy kciuki wasienka.Pochwal się później rezultatem
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 22:28   #3786
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a może ktoś wie jak zrobić tą kąpiel? bo słyszałam różne wersje i nie wiem która lepsza...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 21:02   #3787
Bibi96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 4
GG do Bibi96
Dot.: poważny problem !

no tak, mam. ;p
a wyszłoby mi takie coś... ;
żeby zafarbować włosy na ciemny kolor jakiś, czekać aż te odrosty zmienią się w mój naturalny kolor, a potem te ciemne zafarbować do swojego blondu naturalnego i nic nie będzie widać ?
czy tak pięknie to nie jest ?

Edytowane przez Bibi96
Czas edycji: 2009-10-03 o 21:03
Bibi96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 23:06   #3788
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: poważny problem !





przepraszam. nie mogłam się powstrzymać.
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 10:50   #3789
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: poważny problem !

bibi, daj spokoj tym włosom, bo przekombinujesz. Z tego, co wiem, to szampon pokrzywowy i płukanki ziołowe z pokrzywy przyciemniają, wiec moze odrosty by się tak w oczy nie rzucały. A druga mozliwosc to są takie szmaponetki zjoanny, ktore nie są trwałe, szybko się spłukują. Mogłabys nimi lekko farbowac az odrosną Ci Twoje włosy. Ale nie uzywaj niczego poza odcieniem średniego blondu, bo wyjdą Ci za ciemne.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 14:43   #3790
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
No zrobiłam Przeżyłam. Włosy też.



---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

najpierw nie byłam zadowolona, bo oglądałam się w ciemnej łazience.. ale w pokoju w dziennym świetle oraz w słońcu.. niezły efekt
pięknie,zazdroszczę tylko grzyweczkę miejscami masz jeszcze ciemną nie wiem czy to wina zdjęcia czy naprawde tak jest?ale chyba jeszcze jedno farbowanie i bedzie okpozatym widzę,że włosy Ci nie ucierpiały tym rozjaśnianiem?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
pięknie,zazdroszczę tylko grzyweczkę miejscami masz jeszcze ciemną nie wiem czy to wina zdjęcia czy naprawde tak jest?ale chyba jeszcze jedno farbowanie i bedzie okpozatym widzę,że włosy Ci nie ucierpiały tym rozjaśnianiem?
ja w tym tygodniu chcę wkońcu zacząć działać tylko nie wiem jakiej farby użyć jak już ściągnę color... chciałabym coś łagodnego jak np LOreal Casting tylko nie wiem jaki odcień wybrać żeby uzyskać ciemny blond/jasny brąz pozatym słyszałam,że z rozjaśnianych włosów szybko farby się wypłukują:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-10-04 o 14:45
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 15:51   #3791
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Spróbuj ze zwykłym blondem nr.700 ,jak ja kiedyś rozjaśniałam z czarnych,to jak go użyłam to właśnie wyszedł mi taki ładny jasny brąz.Zresztą też niedługo będę dekoloryzować włoski to postaram się je później pokryć blondem loreala (nr.7) ale z excellence -bo mi ten casting kiedyś bardzo szybko się wypłukał niestety.Ale odcień był bombowy-naprawe wyglądał naturalnie-także jeśli chcesz jasny brąz to kup koniecznie blond-bo inaczej brązy wyjdą Ci za ciemno.
Trzymam kciuki i powodzenia !
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 15:55   #3792
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
Spróbuj ze zwykłym blondem nr.700 ,jak ja kiedyś rozjaśniałam z czarnych,to jak go użyłam to właśnie wyszedł mi taki ładny jasny brąz.Zresztą też niedługo będę dekoloryzować włoski to postaram się je później pokryć blondem loreala (nr.7) ale z excellence -bo mi ten casting kiedyś bardzo szybko się wypłukał niestety.Ale odcień był bombowy-naprawe wyglądał naturalnie-także jeśli chcesz jasny brąz to kup koniecznie blond-bo inaczej brązy wyjdą Ci za ciemno.
Trzymam kciuki i powodzenia !
Dokładnie, ja wczoraj farbowałam włosy, to własnie castingiem loreal'a kolor blond. Chciałam taki jasnyt braązik i mam taki kolorek, może ciut za ciemny niż miałam w zamiarach. Ale podoba mi się, tym bardziej, że kolor się zmyje i za jakiś czas będzie jaśniejszy
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:17   #3793
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja wczoraj farbowałam włosy, to własnie castingiem loreal'a kolor blond. Chciałam taki jasnyt braązik i mam taki kolorek, może ciut za ciemny niż miałam w zamiarach. Ale podoba mi się, tym bardziej, że kolor się zmyje i za jakiś czas będzie jaśniejszy
ja mam zamiar rozjaśnić włosy do jakiejś ciemnej miedzi nic więcej nie zależy mi na uzykaniu blondu tylko brązumyślicie,że jak nałoże ciemny blond to mi nie wyjdzie ładny brązik?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 21:05   #3794
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Brąz Ci wyjdzie na pewno-tylko czy nie zbyt ciemny? Na szczęście casting jednak się troszkę wypłukuje i jeśli położysz ten ciemny blond, to po paru myciach powinien być taki jaki chcesz.Tak na marginesie -jakbym nie zobaczyła nazwy na pudełku to w życiu nie powiedziałabym,że to blond-tylko jakiś brąz...
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 07:45   #3795
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
Brąz Ci wyjdzie na pewno-tylko czy nie zbyt ciemny? Na szczęście casting jednak się troszkę wypłukuje i jeśli położysz ten ciemny blond, to po paru myciach powinien być taki jaki chcesz.Tak na marginesie -jakbym nie zobaczyła nazwy na pudełku to w życiu nie powiedziałabym,że to blond-tylko jakiś brąz...
dokładniedlatego myślałam,żeby może jego użyćzawsze to lepsze niż wypłowiały czarny który mam aktualnie:/dziękuję za rady
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 10:17   #3796
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki wasienka.Pochwal się później rezultatem
No dziewczynki właśnie trzymam na włosach kąpiel rozjaśniającą z rozjasniaczem z joanny intensiv blond
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:21   #3797
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

za 5 minut zmywam farbe, ale... nadal jest rudy refleks ;/ co ja gadam, rude są! jeszcze... a miałam dwie kąpiele rozjaśniające eh...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:42   #3798
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m- swietny efekt rowno i naturalnie. Podziwiam i zazdroszcze, ja sie zbieram do tych pasemek i zebrac nie moge.
Mój odcien jest hmm dosc rudawy w sloncu, mam nadzieje ze po potraktowaniu pasemkami, potem rozjasnianiem zejdzie ta miedz...bo nie tego chce
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:47   #3799
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziewczyny poprawka, rudości już jest mało, wiecej słonecznego miodowego blondu łądny kolorek, mi sie podoba fotki wstawie jak sobie zrobie, najwczesniej wieczorem, jak wroce z pracy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 20:47   #3800
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

oto rezultat oceńcie same ps. nie za żółte są?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 21:05   #3801
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Bardzo fajny złoty blond-brawo wasienka! Zostawisz ten kolorek-czy chcesz jeszcze rozjaśniać?Mi się podoba
a powiedz mi-czy ty cały czas miałaś czerwoniaste, czy też tak stopniowo schodziłaś z ciemnego? a jeśli tak to jakimi produktami?
Wolę wypytywać,niż później płakać
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 21:33   #3802
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
Bardzo fajny złoty blond-brawo wasienka! Zostawisz ten kolorek-czy chcesz jeszcze rozjaśniać?Mi się podoba
a powiedz mi-czy ty cały czas miałaś czerwoniaste, czy też tak stopniowo schodziłaś z ciemnego? a jeśli tak to jakimi produktami?
Wolę wypytywać,niż później płakać
szkoda mi włosów żeby dalej rozjaśniać, chyba na razie zostanę przy tym, tym bardziej że już zostały pochwalone a jeśli chodzi o historie moich włosów to jest ona długa w grudniu pierwszy raz schodzilam z czarnego ale o tym nie ma co gadac ;p w kazdym razie w lutym znow bylam brazowa, potem w czerwcu zrobilam sie znow na czarno ale dlatego ze mialam doczepiane wlosy i po 2 tyg. kolor mi sie zmyl to ufarbowalam tylko gore na czarno. po niecalym miesiacu zdjelam wlosy i zaczelam kombinowac znow mialam w domu 2 kremy rozjasniajace Garnier E0, wiec uzylam jednej, wygladalam jak lysa odrosty blond, pod spodem chyba rude, a reszta lekko sie rozjasnila pod taki bardzo ciemny brąz z czerwonym odcieniem kupilam farbe garnier 100% color czerwona wisnia czy cos w tym stylu i ufarbowalam, chyba w tym watku nawet wstawilam foto ale nie pamietam po jakims tygodniu uzylam elgona, bylam pozytywnie zaskoczona, odrosty co mialam blond spowrotem byly blond a reszta załapała na ciemny rudy, a pod spodem sredni rudy. pozniej nie pamietam po ilu, ale chyba ok. tygodnia wzielam drugim kremem E0, znow odrosty blond mialam ale wlosy na gorze- za***iaszczy rudy pod spodem jasniejszy troche ale ogolnie gdybym miala caly taki kolor jak ten rudy to bylo by bomba w kazdym razie po nie pamietam ilu ale nie dlugo pojechalam do fryzjera bo mialam wesele i musialam cos z tą teczą na głowie zrobić wyszłam z taką miną mialam dwie kapiele rozjasniajace a potem polozyli mi na to miedziany jasny kolorek, no extra sie czulam!! ale nie za dlugo bo niestety rudy szybko sie wymywaja po dwoch miesiacach rudosci dzis znow robilam zmiane dwoma kapielami z rozjasniaczem z joanny a nastepnie farba palette deluze nr 345.
OTO CAŁA HISTORIA
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 23:35   #3803
xxxPaulinkqxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cześć Otóż mam wielki problem... Opowiem Wam od początku.. Miałam brązowe włoski.. długie.. zdrowe.. ciemmiutkie.. chcialam przejść na jasny brąz i posłucham koleżanki i rozjaśniłam włosy... Wyszedł mi ostry jasny rudy, od razu nałożyłam farbę jasny brąz ( nie pamiętam jakiej firmy) rudego było juz troche mniej, ale farba nie pokryła dobrze tego pomarańczu (istny pomarańcz) i nałożyłam (dodam ze od razu ) drugą farbę, ciemniejszego brązu.. było ok. ale po około 2 tygodniach kolor strasznie mi się spłukał i spod ciemnego brązu bardzo mocno przebijał mi znow oz to moj nieszczęsny rudy. pofarbowałam znowu.. Dwa tygodnie i znów to samo, pofarbowałam trzeci raz.. Farba palette, tym razem miał byc jasny brąz. a wszydzedl kruczo czarny ! byłam przerazona.. ale wytrzymałam jakoś, gdy się troszkę spłukał to kolor był nawet do zniesienia.. ale znów to samo..niecałe dwa tygodnie i przebija mi pomarańcz.. nie wiem co mam robic ( To te rozjaśnione włosy ciągle mi przebijają? żałuję ze wogóle zaczelam swoją historie z farbowaniem..Strasznie zniszczyły się moje włosy.. teraz mam rudawe ciemne suche siano z okropnymi końowkami (dodam ze w miedzy czasie, zmęczona próbą regeneracji włosów - radykalnie je obciełam) Czekam aż odrasną. Co mam zrobic zeby tak często ich nie farbowac? zeby raz na zawsze pozbyć się tego rudawego.. i wzmocnić moje włosy??


Bardzo Proszę Was o radę, jestem strasznie zropaczona (
Juz brak mi sił na te ciągle farbowanie itp..
xxxPaulinkqxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 10:01   #3804
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wasienka dziękuję za wyczerpującą odpowiedź-kolorek naprawdę Ci pasuje i mam nadzieję,że będzie wypłukiwał się równiutko

Do xxxPaulinkqxxx -może spróbuj jakiegoś brązu casting? one ładnie pokrywają a nie niszczą włosów jak inne farby (a już na pewno nie jak palette).Co do regeneracji to ja stosuję niedrogą maseczkę Dove,Heat Defense Therapy -intensywna maseczka do włosów z ochronnym serum.Nie jest droga (ok.20 zł za 250ml.) nakładam ją na włoski potem folię i ręcznik i tak trzymam 15-30 minut i naprawdę jestem zadowolona.bo włosy są po niej miekkie i ładnie błyszczą.Jak możesz to podetnij końcówki,żeby włoski odżyły.
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:12   #3805
xxxPaulinkqxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ashane, a ta farba to już tak dłuzej trzyma? czy znow będe musiała farbować po dwóch tygodniach?
xxxPaulinkqxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:00   #3806
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mi casting loreala trzymał jak normalna farbka,wypłukiwała się równo i powoli.Ale farbowałam tak co 3-4 tygodnie,bo mi bardzo szybko było widać odrosty.Także normalnie to raz na miesiąc trzeba powtórzyć zabieg farbowania.
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:23   #3807
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziękuję Dziewczyny za komplementy. No ja tez jestem okropnie zadowolona. Włoski wcale się nie zniszczyły, najpierw wydawały mi się przesuszone na końcach, ale minęły 4 dni od ostatniego zabiegu rozjaśniania, robiłam 2 maski waxu i juz są zupełnie takie, jak przed jakimikolwiek zabiegami.

Grzywka wygląda na ciemniejsza, bo akurat tak pada światło. Generalnie w słońcu jest taki złoty ładny średni blond a w cieniu bardziej baaaardzo jasny brazoblond, nie wiem jak to ując.

Wasienko efekt boski. Bardzo ciekawy Ci efekt wyszedł. A mozesz napisac krok po kroku jak wykonywałas tą kapiel? Bo róznie piszą o proporcjach, jak Ty robiłas?
Paulinko tez polecam casting, mnie zrobił z brązowych włosów granatowoczarne i wcale sie nie zmywał. No ale na rozjaśniane nie kładłam. Rudego bez rozjąsniania się nie pozbędziesz o ile wiem, bo czerwony pigment jest najtrudniejszy do usunięcia. Stopniowe rozjasnianie wytraca go z włosa i przestaja byc rude. A ile razy nie przyciemnisz, to zawsze do rudego Ci się wypłucze.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 20:12   #3808
xxxPaulinkqxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziękuje za pomoc Mysia , jednak spróboje następnym razem ten casting, a co miałas na mysli znow rozjasnic? do jakiego koloru?
xxxPaulinkqxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 20:28   #3809
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Paulinko, ja zrozumiałam, że lepiej byś się czuła w jaśniejszych włosach. Ja ze swojego doswiadczenia, nie jest duze w zakresie rozjasniania, no ale zawsze jakas dodatkowa opinia, poleciłabym Ci farby superrozjaśniajace, bo masz 2w1. Rozjasnienie o ton moze dwa i od razu stonowanie. Moze udałoby ci sie tak uzyskac jakis jasny opalizujacy braz i włosy by nie ucierpiały dodatkowo. Na pewno w ten sposób zneutralizujesz trochę rudy. Pamietaj tylko,zeby wybrac odcien ciepły, bo jak nałozysz zimny, to bedziesz miała zielone włosy.

A jesli nie chcesz farbowac, uzyj szamponetki z joanny, z tego co czytałam wiele dziewczyn sobie je chwali, ze ładnie wyrównują kolor itp.

Piszesz, że mas zstraszne siano, zrob spa swoim włoskom. 3 tygodnie bez suszarki, prostownicy, modelowania, myjesz co 2-3 dni i mocna maska na 30min pod foilia i recznikiem. Schną same. Gdy wyschna jedwab. I zobaczysz jak beda wyglądały. Moze za te pare tygodni intensywnej regeneracji, ale baaardzo intensywnej, bedziesz mogła pozwolic sobie na jakis zabieg farbowania.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:34   #3810
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wasienko efekt boski. Bardzo ciekawy Ci efekt wyszedł. A mozesz napisac krok po kroku jak wykonywałas tą kapiel? Bo róznie piszą o proporcjach, jak Ty robiłas?
kupilam intensiv blond z joanny. polowe torebki z proszkiem rozjasniajacym plus pół utleniacza zmieszalam z szamponem fructis fresh i odzywka do splukiwania loreal elseve żółtą cement-ceramidy do wlosow zniszczonych. wymieszalam i nalozylam na wlosy jak szampon czyli w pol minuty masowalam jeszcze chwile glowe aby kapiel dostala sie we wszystkie partie wlosow, to cala tajemnica po splukaniu byly jak po rozjasniaczu, matowe i takie ble, uzylam tylko odzywki z palette deluxe z kaszmirem. ale dzis jak umylam wloski tym szamponem to juz w trakcie splukiwania byly takie mieciutkie, nie wiem czy to sprawka szamponu czy wczorajszej odzywki z farby. w kazdym razie zaraz nalozylam ta odzywke loreala elseve, potrzymalam ok. 10 minut i potem zanim calkiem ja zmylam polałam włosy cieplą wodą i jeszcze wmasowywalam odzywke, pozniej splukalam i odziwo wlosy jak przed rozjasnianiem dobra wg mnie jest ta odzywka, polecam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.