Lakiery hybrydowe - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 22:24   #3691
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wrzuć fotkę swoich to porównamy

Chwilowo czuję się uzdrowiona od nalogowego kupowania nowych lakierów. Co prawda oglądam co jakiś czas różne stronki i galerie, ale moją uwagę przyciągają tylko niebieskie, czerwienie i nudziaki a tych mam już po kilka odcieni Nawet zakupiony tydzień temu fireworks nie zostal jeszcze użyty Generalnie większość moich lakierów doczekała się jedynie wzornika. Kiedy ja to wszystko zuzyje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj tak, ja też mam sporą kolekcję a nie chcesz malować po znajomości koleżankom czy w rodzinie? zawsze jakaś kaska wpadnie na nowy kolor a lakiery nie będą się marnować na półce ja od jakiegoś czasu właśnie tak robię, za uzbieraną kasę kupuję nowe lakiery i inne dodatki dzięki temu złotych z konta nie ubywa
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 03:47   #3692
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Śliczne te Twoje pazurki zmałpuje kiedyś i zrobię sobie takie same
A jeśli chodzi o brokat to robię dokładnie tak samo. Nie ma sensu kupować lakieru.
Popieram
Slicznie to wyglada

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 04:02   #3693
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
nią akurat pieknie się maluję i super kryje , też mam 9 dzień i tylko odrost drażni poza tym wszystko lux

Do wypróbowania czekają jeszcze chic nude i fat cat. mam nadzieję, że równie dobrze będzie mi się nimi malowało.




Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Zakupoholiczka
Cierpliwość popłaca, w końcu doczekałaś się 50
Cierpliwie czekałam i się doczekałam.
I teraz nie wiem czy pomalować chic nude czy 50.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 05:11   #3694
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ewidentnie czasem mamy za malo pazurow do malowania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 05:13   #3695
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
dziękuje za link już myślałam nad tą bazą, ale czytałam, że niektórzy muszą ją piłować, innym się ściąga w acetonie i przez to mam mętlik w głowie. Osobiście na tej bazie miałam robione w salonie i po7 dniach miałam odprysk więc to kolejny minus ;/ ale wydaje mi sie że kosmetyczka zrobiła mi paznokcie na odczepnego bo wzięłam w promocji akurat. Coraz więcej myśle nad tą bluesky jednak, jest tańsza a też trzyma.Póki co paznokcie robie sobie i dwóm innym osobom i nie wiem czy jest sens inwestować w jakąs drogą baze. Póki co i tak musze zużyć Estetiq
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 08:40   #3696
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Indigo neon blue. Malowany w niedziele. Skorki suche jak jasny gwint. Wracam w korku z pracy )))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ładnie wyglądają ,chpc ja za niebieskim jakoś nie przepadam

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wrzuć fotkę swoich to porównamy

Chwilowo czuję się uzdrowiona od nalogowego kupowania nowych lakierów. Co prawda oglądam co jakiś czas różne stronki i galerie, ale moją uwagę przyciągają tylko niebieskie, czerwienie i nudziaki a tych mam już po kilka odcieni Nawet zakupiony tydzień temu fireworks nie zostal jeszcze użyty Generalnie większość moich lakierów doczekała się jedynie wzornika. Kiedy ja to wszystko zuzyje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mogę sobie zadać to samo pytanie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
dziękuje za link już myślałam nad tą bazą, ale czytałam, że niektórzy muszą ją piłować, innym się ściąga w acetonie i przez to mam mętlik w głowie. Osobiście na tej bazie miałam robione w salonie i po7 dniach miałam odprysk więc to kolejny minus ;/ ale wydaje mi sie że kosmetyczka zrobiła mi paznokcie na odczepnego bo wzięłam w promocji akurat. Coraz więcej myśle nad tą bluesky jednak, jest tańsza a też trzyma.Póki co paznokcie robie sobie i dwóm innym osobom i nie wiem czy jest sens inwestować w jakąs drogą baze. Póki co i tak musze zużyć Estetiq
lepiej odłożyć przez 2 miesiące kaske i naprawdę kupić gelish ,może znów będzie w promo i kupisz tak jak my za 60zł
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 09:00   #3697
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ooo, chyba neon blue też wezmę.
A do mnie właśnie przyszły 2 hybrydy Estetiq. Wzięłam 8 i w końcu dostępną 50.
A ja byłam wczoraj przygotowana że paczka przyjdzie ,a tu lipa. Przedwczoraj dostałam esa że wysłali i nie dojechała.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 09:17   #3698
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
nie wiem czy wszystkie lakiery Indigo takie są, Czuszka twierdzi, że nie także jej wierze na słowo bo z tego co się orientuje ma większe doświadczenie z tą firmą ja mam tylko jeden kolor i wypowiadam się na jego podstawie może wasze będą lepsze
no właśnei tak jak pisałam te nowe kolorki są bardziej gęste niż te stare. Miss Universe nie wypoziomował mi się tak ładnie i w ogóle się brudzi (np. od wydrukowanej kartki czy ciemnego swetra)

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Znam pewną panią Jadzię, która całe życie nosiła właśnie migdałki pomalowane perłowym lakierem. Jej manicure zawsze było pozdzierane z odpryskami i wyblakłym przeterminowanym chyba lakierem
padłam

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Indigo neon blue. Malowany w niedziele. Skorki suche jak jasny gwint. Wracam w korku z pracy )))
nie chciałabyś zobaczyć moich-to jest dopiero sahara
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie widziałaś moich-to jest dopiero Sahara
Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Przyszła dziś do mnie paczka z Indigo i Mistero Milano Kolory cudowne, od razu musiałam zrobić wzorniki. Indigo oczywiście gęściejsze ale bez masakry, nie miałam z nim problemów Wiedziałam też czego się spodziewać bo mam od nich Venus i Neptune. Jedynie rozczarowałam się trochę kolorem Hot Strawberry z Indigo bo kolor jest mało napigmentowany i po 2 warstwach mogą być prześwity na paznokciach. Ice Lemon i Tiffany rzeczywiście gęściejsze ale to pewnie dlatego, że są na bazie bieli. Ogólnie jestem zakochana Śmieszne są tylko te maleńkie buteleczki
właśnie pewnie tu leży pies pogrzebany-że są na bazie bieli i dlatego są gęstsze i z poziomowaniem różnie
Do mnie dziś przyszedł topik od Leobercika

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-03-20 o 09:19
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 14:34   #3699
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Przyszła mi dziś paczka z bazą Gelish z tej aukcji po 60zł. To oryginał na stówę. Happy
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 15:25   #3700
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czy któraś z was ma może MM Frappe Frappe?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:13   #3701
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Przyszła mi dziś paczka z bazą Gelish z tej aukcji po 60zł. To oryginał na stówę. Happy
Mówisz o tej bazie co kupowałam tez ja i KissLexi od LolabymarcJacobs? Co było ich 5 na aukcji i sprzedały się w jeden dzień?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 16:20   #3702
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Mówisz o tej bazie co kupowałam tez ja i KissLexi od LolabymarcJacobs? Co było ich 5 na aukcji i sprzedały się w jeden dzień?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, też się załapałam Akurat się przyda - sezon paznokciowy się zaczyna, szykuje się zlecenie
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:24   #3703
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Tak, też się załapałam Akurat się przyda - sezon paznokciowy się zaczyna, szykuje się zlecenie
To skoro uważasz, że na 100% oryginał to też się już mega cieszę, że się załapałam Trochę się obawiałam, ale mnie uspokoiłaś.

A jaką brałaś przesyłkę?
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:30   #3704
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
To skoro uważasz, że na 100% oryginał to też się już mega cieszę, że się załapałam Trochę się obawiałam, ale mnie uspokoiłaś.

A jaką brałaś przesyłkę?
Ja pierwszą bazę gelish kupowałam w EF i zapłaciłam majątek ale nie chciałam wtopić w nieoryginalny produkt. Porównując starą bazę z tą co przyszła wszystko się zgadza: wszystkie nadruki, "dziurki" w opakowaniu, nakrętka, pędzel, konsystencja i nawet ten zapach Różnią się tylko numerem seryjnym
Wzięłam chyba polecony priorytetowy Od razy dostałam maila od dziewczyny, że zaraz wysyła.
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:02   #3705
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Przemyślałam sprawe bazy i jeśli coś kupie to na pewno nie bluesky tylko jak już mollona. Za 50 zł mam 15 ml Mollona a za 34zł 10 ml Bluesky, co po przeliczeniu wychodzi na jedno a Mollon jest chyba lepszy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:33   #3706
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja zamówiłam ostatnio u leoberta top ibd i fireworks zakochałam sie w fireworksie a top tez niczego sobie gęstość jak dla mnie ok, dobrze się rozprowadza i poziomuje i ładnie błyszczy zobaczymy jak długo, bo mani mam dopiero od wtorku
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:33   #3707
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wrzucam dzisiejsze, które robiłam koleżankom jedne typowo wiosenne, drugie bardziej klasyczne (fotka nie oddaje za bardzo tego jakie są ładne - koleżanka która robiła zdjęcie nie bardzo załapała jak je ma zrobić żeby ładnie wyszło )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000668.jpg (89,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000663.jpg (91,0 KB, 61 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:46   #3708
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
To skoro uważasz, że na 100% oryginał to też się już mega cieszę, że się załapałam Trochę się obawiałam, ale mnie uspokoiłaś.

A jaką brałaś przesyłkę?
To ja też się cieszę że zrobiłam mega interes bo za te pieniążki to naprawdę sie opłacało, tym bardziej ze teraz tak trudno o oryginalna bazę Gelish w tak dobrej cenie.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:50   #3709
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny a ten zestaw z taką lampą - http://allegro.pl/show_item.php?item=4060293724 może być ?
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 06:33   #3710
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jak będziemy zakładały drugą część Maniaczek hybrydowych na pierwszej stronie koniecznie będzie trzeba zrobic najważniejsze informacje dla nowych dziewczyn
Lakiery,bazy,topy,lampy polecane i nie
Lakiery które się odmaczają w acetonie i te które trzeba skrobać
różne linki do stron producentów i ogólnie najważniejsze informacje bo tego tu brakuje
moze któraś zechce być naszym moderatorem

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Ja mam od wczoraj problem z paznokciem u nogi ,dużym
zaczął mnie boleć 2 dni temu i sie okazało że mi wrastał
Pierwszy raz w życiu ,dziobałam wczoraj w nim,wycięłam odpowiednio ,teraz mocze w wodzie i mam nadzieje ze przejdzie

obcięłam ostatnio na okrągło a wyczytałam że TRZEBA na kwadratowo aby uniknąć problemu
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 06:47   #3711
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja miałam kiedys taki zamiar (stworzenie takiej sciagi dla nowicjuszek) ale stwierdzilam ze nie ma sensu poniewaz i tak beda sie pojawiac te same pytania (wystarczy przejrzec forum -jedna osoba zaklada nowy watek o zestawie na poczatek do hybryd a za kilka dni inna osoba zaklada taki sam watek). Pozatym nie mam czasu ostatnio a trzebaby bylo na tym troche przysiasc. Zreszta nam nikt nie podawal nic na tacy i musialysmy same zbierac informacje z roznych miejsc :P
Co do paznokcia to ja mialam to samo po urodzeniu dziecka-tak mi wrosl ze musialam udac sie do chirurga na wyciecie kawalka paznokcia (wrastal jak kolec w cialo). Wszystko sie na szczescie zagoilo i paznokiec wyglada normalnie.

Dziewczeta Kochane mam pytanie- jesli np. po tygodniu noszenia hybrydy chcialabym sobie na kolorek polozyc fireworksa to mam go normalnie polozyc na to co mam (czyli kolor z topem), przykryc topem i utwardzic czy pazurka zmatowic, na to fireworks i top i dopiero do lampy?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:00   #3712
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedys taki zamiar (stworzenie takiej sciagi dla nowicjuszek) ale stwierdzilam ze nie ma sensu poniewaz i tak beda sie pojawiac te same pytania (wystarczy przejrzec forum -jedna osoba zaklada nowy watek o zestawie na poczatek do hybryd a za kilka dni inna osoba zaklada taki sam watek). Pozatym nie mam czasu ostatnio a trzebaby bylo na tym troche przysiasc. Zreszta nam nikt nie podawal nic na tacy i musialysmy same zbierac informacje z roznych miejsc :P
Co do paznokcia to ja mialam to samo po urodzeniu dziecka-tak mi wrosl ze musialam udac sie do chirurga na wyciecie kawalka paznokcia (wrastal jak kolec w cialo). Wszystko sie na szczescie zagoilo i paznokiec wyglada normalnie.

Dziewczeta Kochane mam pytanie- jesli np. po tygodniu noszenia hybrydy chcialabym sobie na kolorek polozyc fireworksa to mam go normalnie polozyc na to co mam (czyli kolor z topem), przykryc topem i utwardzic czy pazurka zmatowic, na to fireworks i top i dopiero do lampy?
ja wiem ze nam nikt nic nie podał na tacy,dochodziłyśmy do wszystkiego metodą prób i błędów a ile przy tym kasy szło
ale........... w przypadku pytan odsyłałybyśmy do pierwszej strony poprostu
moze któraś zechce się tym zająć w nowej części

Ja właśnie wczoraj oskubałam tego pazura okropnie,ból przeszedł a moczenie w wodzie jeszcze bardziej zniwelowało ból

Co do pytania; ja bym zmatowiła i położyła dopiero firewoks
Moj mani będzie miał jutro 2 tygodnie, jest w stanie nie naruszonym tylko tak szybko mi rosną paznokcie że odrost widoczny
zrobiłabym nowy ale kumpela w niedziele mnie odwiedza i chce jej pokazać jak się trzymają pięknie bo cąły czas się waha czy sobie zrobić, nie rozumiem jej
mam ten róż jak neon z Cz- teraz porównując ze wzornikiem to jest on prawie identyczny jak Matrioszka z Indigowięc mogłam jej nie kupować ale cóż Cz super się trzyma no i błyszczą cały czas ,a nawet bym stwierdziła że z dnia na dzień piękniej
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-03-21 o 07:01
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:10   #3713
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ten zestaw z taką lampą - http://allegro.pl/show_item.php?item=4060293724 może być ?
Ja kupiłam ten zestaw, a teraz dokupuje tylko kolory dla mnie super
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:26   #3714
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam coś ostatnio problem z wolnym brzegiem. Baza z gelish, lakiery z indigo. Mani zrobilam w poniedzialek a wczoraj odprysnal mi wolny brzeg razem z kawalkiem lakieru z brzegu paznokcia. Na szybko podkleilam klejem do tipsow bo bylo juz bardzo pozno a rano do pracy wiec jak z odprysnietym pazurem. Sporo zmywam, sprzatam, piore recznie. Nie wiem czy to w tym lezy problem czy cos robie nie tak.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:31   #3715
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
jak będziemy zakładały drugą część Maniaczek hybrydowych na pierwszej stronie koniecznie będzie trzeba zrobic najważniejsze informacje dla nowych dziewczyn
Lakiery,bazy,topy,lampy polecane i nie
Lakiery które się odmaczają w acetonie i te które trzeba skrobać
różne linki do stron producentów i ogólnie najważniejsze informacje bo tego tu brakuje
moze któraś zechce być naszym moderatorem :brzydal
Dokładnie taka ściągawka byłaby niezła

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
ja wiem ze nam nikt nic nie podał na tacy,dochodziłyśmy do wszystkiego metodą prób i błędów a ile przy tym kasy szło
ale........... w przypadku pytan odsyłałybyśmy do pierwszej strony poprostu
moze któraś zechce się tym zająć w nowej części
Ja właśnie wczoraj oskubałam tego pazura okropnie,ból przeszedł a moczenie w wodzie jeszcze bardziej zniwelowało ból
Otóż to łatwiej odesłac do 1 strony niż co kilka postów powielać odpowiedź, bądź czytac jakie to dziewczyny są niekulturalnie nie odpowiadając na pytanie, pomimo że wystarczy przejrzeć wątek. Sama pamiętam moje początki i wątek przejrzałam dwa razy zanim się odezwałam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:16   #3716
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość

Dziewczeta Kochane mam pytanie- jesli np. po tygodniu noszenia hybrydy chcialabym sobie na kolorek polozyc fireworksa to mam go normalnie polozyc na to co mam (czyli kolor z topem), przykryc topem i utwardzic czy pazurka zmatowic, na to fireworks i top i dopiero do lampy?
Ja wczoraj nalozylam na 2 pazury. Zmatowilam top, odtluscilam, na to fireworks, lampa, top, lampa, cleaner i teraz paczam na te swiecidelka jak sroka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja mam coś ostatnio problem z wolnym brzegiem. Baza z gelish, lakiery z indigo. Mani zrobilam w poniedzialek a wczoraj odprysnal mi wolny brzeg razem z kawalkiem lakieru z brzegu paznokcia. Na szybko podkleilam klejem do tipsow bo bylo juz bardzo pozno a rano do pracy wiec jak z odprysnietym pazurem. Sporo zmywam, sprzatam, piore recznie. Nie wiem czy to w tym lezy problem czy cos robie nie tak.
Ja mam czasem problem ze scieraniem sie wolnego brzegu, a jak do tego dojda rekawiczki to dopiero sie dzieje U prawej reki czesto choć nie zawsze, ale robie poprawki. Chyba ze utwardzam akrylem to wtedy nic nie musze poprawiac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:29   #3717
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

no właśnie ja też częściej u prawej i też nieraz coś tam muszę podłubać i popoprawiać. Co do utwardzania to czasem daję trochę porcelany (mam jeden taki felerny paznokieć który jest cienki albo jak mi sie zlamie) ale widać ją pod lakierem. Robi sie taka dziwna powierzchnia i takiej jakby nierownomiernie sie rozklada.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:39   #3718
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Z akrylem jest ok tylko odmacza toto sie chyba z pol godziny
Jutro jadę do mamy zrobić jej nowy manicure. Nosi go juz ponad 2 tygodnie. Lewa reka ok, nic nie odpadlo, ale na prawej jest juz odprysk na jednym paznokciu. Mówi też że drażni ją już odrost. Jutro robimy nowy i już

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:17   #3719
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kochane,ja dzisiaj wyczaiłam że mam stacjonarnie hybrydy Semilac
Cena za 6 ml to 21 zł,cudne kolorki są,myślicie że warto kupić na próbę ze 2?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 10:23   #3720
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Kochane,ja dzisiaj wyczaiłam że mam stacjonarnie hybrydy Semilac
Cena za 6 ml to 21 zł,cudne kolorki są,myślicie że warto kupić na próbę ze 2?
Trochę drogo, ja silcare stacjonarnie kupuję za 12.50 zł. Mam 5 kolorów, tylko z czerwienią miałam problem, bo okazała się być zgniłą pomarańczą.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.