Co kupujecie w EcoSpa ? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 10:29   #241
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

dziewczyny właśnie przymierzam się do zakupu bazy do odżywki i szamponu z ecospa- i mam pytnie jak wrażenia u dziewczyn które już używały?

A pozatym powiedzcie proszę czy baze do szamponu zawsze trzeba mieszać z wodą/hydrolatem czy nie koniecznie? i w jakich proporcjach bo w opisie produktu i recepturach są sprzeczne informacje
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:41   #242
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Hydrolaty (EcoSpa)

Dziewczyny, mam pytanie w kwestii przechowywania hydrolatów. EcoSpa karze je przechowywać wyłącznie w lodówce. Biochemia urody "w temperaturze pokojowej nie wyższej niż 25°C lub, jeśli ktoś preferuje, w lodówce" . Miałam kocankę z BU i trzymałam ją w pokoju (temp.ok. 21-22st.). Teraz mam kocankę i oczarowy z EcoSpa. Czyżby hydroalty z BU i EcoSpa aż tak się różniły w składach? Te z EcoSpa dopiero testuję, więc potem wyrażę opinię.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:11   #243
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Hydrolaty (EcoSpa)

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie w kwestii przechowywania hydrolatów. EcoSpa karze je przechowywać wyłącznie w lodówce. Biochemia urody "w temperaturze pokojowej nie wyższej niż 25°C lub, jeśli ktoś preferuje, w lodówce" . Miałam kocankę z BU i trzymałam ją w pokoju (temp.ok. 21-22st.). Teraz mam kocankę i oczarowy z EcoSpa. Czyżby hydroalty z BU i EcoSpa aż tak się różniły w składach? Te z EcoSpa dopiero testuję, więc potem wyrażę opinię.
W przeciwieństwie do hydrolatów z innych sklepów hydrolaty z Ecospa są niekonserwowane, stąd konieczność przechowywania w lodówce i zużycia w krótkim czasie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:27   #244
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Hydrolaty (EcoSpa)

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W przeciwieństwie do hydrolatów z innych sklepów hydrolaty z Ecospa są niekonserwowane, stąd konieczność przechowywania w lodówce i zużycia w krótkim czasie.
Dziękuję bardzo za odpowiedź i przesunięcie postu na właściwe miejsce Tak coś mi się potem wydawało, że powinnam go gdzie indziej umieścić, ale chyba za mało przebywam na biochemii

A jezeli chodzi o EcoSpa to mogę polecić olej kokosowy (ze świeżego miąższu) EKOLOGICZNY. Stosuję go do twarzy (z kremów zrezygnowałam już w ogóle) i włosów. Co prawda przymierzam się jeszcze do oleju kokosowego FAIR TRADE, ale od pewnego czasu jest "chwilowo niedostępny".
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:38   #245
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Witam
Czy ktoś stosował może PROFESJONALNY peeling (30% kwasów AHA) wg. receptury ECOSpa???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:13   #246
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Witam serdecznie
Moja bardzo dobra znajoma ma za niedługo urodziny (27) Oczywiście jestem zaproszona. Razem ze znajomymi będziemy się składać na prezent i ja zostałam wybrana do jego zakupu. Mojej koleżance marzy się zestaw do wykonywania kul kąpielowych. Jako, że nie znam się na tym napisałam do kilku sklepów, jednak do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Na prezent mogę przeznaczyć max 200 zł. Czy pomożecie wybrać mi gotowy zestaw w sklepie EcoSpa tak aby osoba obdarowana była szczęśliwa?

Pomóżcie. Z góry dziękuję
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 15:12   #247
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

podbijam wątek odnośnie ecospa
czy któraś używała oleju palmowego czerwonego? wczoraj kliknęłam zamówienie i między innymi wzięłam ten olej. będę go na ciało smarować wraz z innymi zamówionymi.
jeśli ma ktoś jakieś spostrzeżenia - będę wdzięczna za info
btw - taki cichy wątek... czy wszystkie kupujemy w BU i mazidłach?
ostatnio kupiłam u nich ponad rok temu - i stwierdzam, że dla mnie masło kakaowe jest najlepsze z ecospa. lubię tez ich olej ryżowy - jak dla mnie idealny do ciała.
wzięłam teraz kokosowy z kopry, z avokado, z mango, kakaowy i właśnie palmowy - ten pierwszy raz. i to w sporej ilości. zobaczymy :
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 15:44   #248
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Ecospa zmieniło platformę sklepową i całkowicie szatę graficzną http://ecospa.pl/- jest pięknie i nowocześnie Wprowadzili sporo udogodnień - nie trzeba już wchodzić na stronę produktu żeby wybrać pojemność, ale niestety sklep wolniej pracuje co jest trochę denerwujące .
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 09:08   #249
naturita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, Piaseczno
Wiadomości: 10
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dzisiaj dzień darmowej dostawy
naturita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 14:48   #250
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dziewczyny, przymierzam się do kupna baz: kremowej, szamponowej i odżywkowej. Zamierzam je używać bez dodatków. Myślicie, że jest sens? Miała któraś z was te produkty?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:38   #251
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Miałam bazę odżywkową. W zasadzie stosowana solo jest ok, ale bez szału Ale to też zalezy jakie masz włosy, jeśli potrzebujesz dużo odżywienia i masz suche włosy, czy końcówki to radzę czegoś do odżywki dodać, choćby parę kropli olejku. Ja dodałam do tej odżywki chyba fitokeratynę, ciutkę oleju kokosowego i coś jeszcze, ale już niestety nie pamiętam. Sama odżywka na pewno wygładza wlosy i ułatwia ich rozczesywanie, ale czy daje jakieś spektakularne efekty to ciężko powiedzieć, zależy jaki masz typ włosów. Natomiast baza kremowa jest bardzo ok, ale daje pielęgnację taką jak zwykły kremik, znów bez szaleństwa. Działa dobrze na skórę, nawilża, lekko natłuszcza, jednak radzę używać raczej do cery normalnej, lub młodej, bezproblemowej. W przypadku tłustej polecam dodać choćby jakiegoś olejku eterycznego, np. herbacianego lub copaiba, a skóry suchej ..może warto spróbować chociaż kilku kropel jakiegoś oleju. Ale znów, to co nie dało mega efektów u mnie, może da u Ciebie i wystarczy Ci sama baza Na pewno jest ok, ale powiedzmy, że nie jst to kompleksowe odżywienie.
Szamponowej nie używałam.
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 09:49   #252
Pojawiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dzień dobry wszystkim.
Ja też swojego czasu stosowałam oleje i masła z EcoSpa. Z większości byłam zadowolona. Teraz chce powrócić do wyrobu własnych kosmetyków i zapadło mi głęboko w pamięci genialne na moją skórę masło "ZŁOTE KARITE" ale nie mogę go dostać w EcoSpa już dość długo. Czy w ogóle będzie tam jeszcze dostępne?
Znalazłam na stronie Mazidła.com "Masło kpangan" produkt o tym samym składzie tj. Pentadesma butyracea seed butter ale kompletnie nie mam doświadczenia z tą firmą. Czy warto zamówć tam ten produkt?

NATURITA, kilka lat temu udało mi się dostać w EcoSpa masło: "ZŁOTE KARITE NIERAFINOWANE" (Pentadesma butyracea seed butter), czy wiesz może czy będzie dostępne?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz
Pojawiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:27   #253
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Mazidła były ok, ale ostatnio coraz częściej słyszę negatywne opinie na temat tego sklepu (wysyłanie produktu kilka tygodni do zakończenia daty ważnosci, lub z kolei przez pomyłkę czegoś nie wysyłają i nie chcą dosłać, ani zwrócić pieniędzy). Jeśli jednak faktycznie to masło Ci służy, może warto spróbować?
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:39   #254
Asikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 489
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

A co sądzicie o kwasie hialuronowym wielocząsteczkowym z Ecospa? Różnica pomiędzy Eco, a BU jest dosć znaczna:

Eco: 7,90 za 30 ml
BU: 21,80 za 50 ml

Czy te kwasy różnią się jakością?? Który polecacie?
Asikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 14:40   #255
naturita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, Piaseczno
Wiadomości: 10
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Do końca miesiąca trwa promocją na wysyłkę. Darmowa dostawa Pocztą dla zamówień powyżej 99 zł
naturita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 15:18   #256
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Hej. Mam pytanko. Czy któraś z Was robiła może zamówienie w piątek? Kiedy dojdzie kurier: w sobotę, czy poniedziałek? Zrobiłam dzisiaj zamówienie koło 12, bo uznałam że dzisiaj nie zdążą wysłać, a po godzinie dostałam wiadomość, że zamówienie zostało wysłane. A wiadomo..... na dworze upały, więc nie chciałabym, aby paczka przeleżała cały weekend nie wiadomo w jakich warunkach.

Swoją drogą.....zawsze uważałam, że to profesjonalna firma, która bardzo szybko realizuje zamówienia, ale nie sądziłam, że aż tak szybko .


A przy okazji skoro już pytam... Czy jesteście zapisane do newslettera? Ja już od paru miesięcy, ale jeszcze nigdy do mnie żaden mail od nich nie przyszedł. A po drodze przecież były darmowe wysyłki i promocje. Jakiś problem z systemem?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2014-07-18 o 15:20
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 18:18   #257
Rachelli
Raczkowanie
 
Avatar Rachelli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 62
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

ja jestem zapisana i raz na jakis czas dostaje jakies info czy to o nowościach czy darmowej wysyłce.lub o jakiejś nowej recepturze

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
Rachelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 18:42   #258
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez Rachelli Pokaż wiadomość
ja jestem zapisana i raz na jakis czas dostaje jakies info czy to o nowościach czy darmowej wysyłce.lub o jakiejś nowej recepturze

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
Dobrze wiedzieć. Myślałam, że mają jakiś problem z systemem, ale w takim razie napiszę do nich w tej sprawie. Dzięki
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 17:30   #259
Zelda87
Raczkowanie
 
Avatar Zelda87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 65
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

kupuję olejki eteryczne jaśminowy i różany które dodaję do kremów, hydrolaty którymi się spryskuję latem podczas opalania i masła (zwłaszcza kokosowe, którego używam do włosów)

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

aha kupuję głównie na ecospa.pl z przywiązania - robię tam zakupy już ok. 10 lat
Zelda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 08:54   #260
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Kurcze, dziewczyny ;/. Czatowałam ostatnio na darmową dostawę w EcoSpa i właśnie zauważyłam, że przegapiłam;/. Zapisane jesteście do newslettera i przyszło Wam powiadomienie?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 17:54   #261
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

ja śledzę na facebooku
zawsze piszą o promocjach, przesyłkach, uzupełnieniach produktów itp.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:12   #262
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez Zelda87 Pokaż wiadomość
kupuję olejki eteryczne jaśminowy i różany które dodaję do kremów, hydrolaty którymi się spryskuję latem podczas opalania i masła (zwłaszcza kokosowe, którego używam do włosów)

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

aha kupuję głównie na ecospa.pl z przywiązania - robię tam zakupy już ok. 10 lat
A możesz coś napisac o olejku jasminowym , który kupujesz i jak pachnie ?
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:38   #263
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
ja śledzę na facebooku
zawsze piszą o promocjach, przesyłkach, uzupełnieniach produktów itp.
Ja nie korzystam z tej strony i tylko po to nie zamierzam sobie konta otwierać. Ale swoją drogą to chamstwo trochę. Pisałam ostatnio do nich w tej sprawie, że jestem zapisana w newsletterze i nic mi nie przychodzi, ale Pan powiedział, ze ostatnio nic nie przesyłali. Tak, tylko że "ostatnio" trwa już z rok czasu;/.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 22:20   #264
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Ja nie korzystam z tej strony i tylko po to nie zamierzam sobie konta otwierać. Ale swoją drogą to chamstwo trochę. Pisałam ostatnio do nich w tej sprawie, że jestem zapisana w newsletterze i nic mi nie przychodzi, ale Pan powiedział, ze ostatnio nic nie przesyłali. Tak, tylko że "ostatnio" trwa już z rok czasu;/.
no to pozostaje ci pogodzić się z tym, że przegapisz różne promocje
widać łatwiej im poinformować na fejsie niż porozsyłać newsy mailem
też nie dostaję powiadomień mailowych kiedy są ogłaszane promocje na f-b
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:26   #265
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
no to pozostaje ci pogodzić się z tym, że przegapisz różne promocje
widać łatwiej im poinformować na fejsie niż porozsyłać newsy mailem
też nie dostaję powiadomień mailowych kiedy są ogłaszane promocje na f-b

No właśnie...chyba tak...;/.
A Ty też jesteś zapisana w newsletterze?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 23:52   #266
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
No właśnie...chyba tak...;/.
A Ty też jesteś zapisana w newsletterze?
tak, chociaż szczerze mówiąc to teraz aż nie jestem pewna bo nic nie przysyłają...
ale ja z zasady zapisuję się w sklepach w których kupuję bo lubię polować na promocje a ecospa ma czasem naprawdę fajne
pomijając już dni bez kosztów wysyłki to udało mi się złożyć zamówienie kiedy dodawali bazę kremową + kwas hialuronowy
to była baaaardzo fajna promocja (chocż ta baza z kwasem ciągle czeka na swoją kolejkę do zużycia)
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 18:17   #267
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
tak, chociaż szczerze mówiąc to teraz aż nie jestem pewna bo nic nie przysyłają...
ale ja z zasady zapisuję się w sklepach w których kupuję bo lubię polować na promocje a ecospa ma czasem naprawdę fajne
pomijając już dni bez kosztów wysyłki to udało mi się złożyć zamówienie kiedy dodawali bazę kremową + kwas hialuronowy
to była baaaardzo fajna promocja (chocż ta baza z kwasem ciągle czeka na swoją kolejkę do zużycia)
Mi wystarczy promocja z darmową dostawą . Przynajmniej nigdy nie trafiłam na gratisy, które by mnie przekonały do zakupu . Jakbyś mogła tu w tym wątku rzucić hasło przy okazji kolejnych promocji, to byłabym wdzięczna . Wystarczy tylko magiczne hasło - "promocja". . Dzięki wielkie
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:59   #268
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

promocji teraz żadnej nie ma ale dzisiaj wrzucili wpis o uzupełnieniach
jak będę pamiętać to będę wrzucać info, inne dziewczyny też by mogły

"NOWA DOSTAWA!!!
Właśnie dotarły do nas brakujące oleje! W dostawie znalazły się takie hity jak :
Olej ze słodkich migdałów
Olej sezamowy
Olej jojoba...
Olej arganowy ze świeżych orzechów
Olej rycynowy
Olej z pestek winogron
"
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 17:16   #269
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Dzięki
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 09:02   #270
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Co kupujecie w EcoSpa ?

Chyba zepsuł mi się hydrolat od nich Czy któraś z was zauważyła może kiedyś takie pływające niteczki?
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 18:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.