Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 13:30   #721
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Brawo Ty



To jak skończysz to może wpadniesz do mnie?

Dziękuję
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:30   #722
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie, zostań
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:30   #723
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i nas wywalą z makijażowego do plotkowego
To trzeba dodać na końcu "i szanele" wtedy nie przeniosą
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:31   #724
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ooo matko przez cały miesiąc nie zaznamy trzeźwości






Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
każdy sposob jest dobry

pianki organique są super

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



a z którego?
z 24 mam nadzieję, że dostanę urodzinowe -20% do organique bo mam listę sporą ale nic pilnego, więc czekam )


Sto lat solenizantce, nie wiem komu bo mi się część cytatów usunęła a na szybko podczytuje

Ja na szczęście daję jej tylko ciastko za siku do nocnika

Polecam ogólnie ciastka Ania ekologiczne małej kupuje zoo a sobie różne, ale są mega tanie (100 g +/- 2 zł ) a mają tylko mąkę, cukier trzcinowy i olej kokosowy chyba to wszystko pyszne.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:32   #725
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
I tak się zastanawiam, dlaczego nasz wątek jest w dziale Pytania do wizażystki...
No właśnie!!!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:32   #726
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Michalina, jamajka - nie denerwujcie się przecież to nie o Was chodzi. Chodziło generalnie o takie sytuacje że trzeba ukrywać promocje i bawić się w privy bo handlary tylko czatują aby wykupić wszystko od razu i sprzedać. Akurat jeżeli chodzi o wczorajsze promo to było ono bardzo specyficzne - naprawdę nie można było tego znaleźć wchodząc "z ulicy" do sklepu. Maarthusia jest naszą wątkową wiedźmą i jakoś to promo wyczarowała wczoraj się dużo osób załapało, część nie zdążyła no i tak to wychodzi czasem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:32   #727
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość


A jak można go zdobyć? dumam czy zamawiać
Najlepiej wejść w to supertajnepwtylkodlavipów które Ci wysłałam i przeczytać
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 13:32   #728
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Szczerze zastanawiałam się czy odezwać się w tej dyskusji, czy może lepiej nie. Jestem tutaj od pierwszego wątku, początkowo był to wątek typowo promocyjny, nie było aż tylu postów i takich długich offtopów. Wtedy też o wiele łatwiej można było nadążyć za promocjami, czy pojawiającymi się tematami. Obecnie wątek pędzi jak szalony, mnie osobiście trudno za Wami nadążyć, dlatego też zdarzają się części, w których w ogóle się nie udzielam lub piszę kilka postów, nie dzielę się tez kodami, promocjami, tak jak kiedyś, bo zazwyczaj już ktoś innych poda info na wątku. Czasami brakuje czasu, możliwości, a nawet i dobrego nastroju by się odezwać. W takiej sytuacji jak ja pewnie jest więcej dziewczyn. Rozumiem, że Wy nie macie nikogo konkretnego na myśli, ale człowiek tak jakoś mimowolnie zaczyna się zastanawiać czy przypadkiem nie chodzi o mnie. Jeśli chodzi o sprawę wczorajszej promocji, to śledząc wątek nie zauważyłam żeby o PW prosiły dziewczyny, których nie kojarzę. Dlatego też nie rozumiem doszukiwania się działania handlar zawsze, gdy promocja się dość szybko skończy. Przecież ten wątek nie jest jedynym źródłem informacji. Ja wiem, że każda chciałaby się załapać na superokazję i niefajnie jak załapie się gość, a nie załapie się stała bywalczyni, ale powoli prowadzi to do niemiłej atmosfery, której przecież tak bardzo chciałyśmy uniknąć w tym wątku. Zresztą już jakiś czas temu, chyba Macintosh (pozdrawiam, jeśli jeszcze czyta wątek ) poruszała podobny temat. Nie ma co się negatywnie nakręcać. Wielu nowym dziewczynom pewnie głupio jest się częściej odezwać, bo widzą, że towarzystwo się już tutaj zżyło, sypie żartami sytuacyjnymi, których one nie rozumieją. Sama czasami nie mam śmiałości wcinać się w dyskusję .
Podsumowując, dziewczyny nie pozwólmy by rzekome działania handlar wywołały w wątku jakąś paranoję i popsuły atmosferę .
zamówiłam 2 z czego dla siebie 1 i czuję się prawdziwą handlarą i PRZEPRASZAM wszystkie dziewczyny które się przeze mnie nie załapały na samewiecieco..
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2016-01-21 o 13:33
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:32   #729
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię tą serię revitalizującą tylko nie wiem co ma byc na promo? - masło czy peeling? masło polecam, peeling nie ale ja nie lubię peelingów cukrowych więc to subiektywna ocena
fajna jest też ta zielona seria (relaksująca) - pachnie trawą cytrynową
W promocji ma być masło to pewnie się na jakies skuszę, tylko muszę pomyśleć
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:33   #730
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
I tak się zastanawiam, dlaczego nasz wątek jest w dziale Pytania do wizażystki...
Też o tym myślałam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:34   #731
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak, cytuję nate :

W jednej misce mieszamy:
-2szkl mąki
-1/2szkl cukru
-1łyżeczka proszku do pieczenia
-1łyżeczka sody
-2łyżeczki sproszkowanego imbiru

W drugiej misce mieszamy:
-2 jajka
-1/2szkl oleju
-3/4szkl mleka

Następnie wszystko mokre wlewamy do suchego, dodajemy 2 białe czekolady (posiekane, of kors) i z 4-5 gruszek, pokrojonych w kostkę. Mieszamy do połączenia. Pieczemy w 180st. przez ok. 40 minut (do suchego patyczka). Ciasta będzie w sam raz na 12 muffinek lub na taką mniejszą blaszkę

Pycha. Tylko są mocno słodkie, ja to i wiaderko toffi mogę zjeść, ale jeśli ktoś woli mniej słodkie, to można dać pół czekolady mniej albo trochę mniej cukru. Z drugiej strony, nie wiem, czy jest sens, bo tak to się zje jedną-dwie i jest spokójA z paką to luz, nie ma co się spieszyć
i co Ty mi zrobiłaś teraz mnie naszło na muffiny a miałam być na diecie żeby sadło mi spadło
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 13:35   #732
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Michalina, jamajka - nie denerwujcie się przecież to nie o Was chodzi. Chodziło generalnie o takie sytuacje że trzeba ukrywać promocje i bawić się w privy bo handlary tylko czatują aby wykupić wszystko od razu i sprzedać. Akurat jeżeli chodzi o wczorajsze promo to było ono bardzo specyficzne - naprawdę nie można było tego znaleźć wchodząc "z ulicy" do sklepu. Maarthusia jest naszą wątkową wiedźmą i jakoś to promo wyczarowała wczoraj się dużo osób załapało, część nie zdążyła no i tak to wychodzi czasem
Dokladnie, zgadzam sie z kazdym slowem.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:36   #733
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
I tak się zastanawiam, dlaczego nasz wątek jest w dziale Pytania do wizażystki...
bo Cosmetix jest wizażystką i czasem ją o cos pytamy tak że właściwy wątek we właściwym miejscu

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To takie technologie...

no widzisz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:36   #734
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dziewczyny, i ja tutaj zaglądam, choć się nie udzielam. Czasami korzystam z Waszych informacji, za które serdecznie dziękuję! Jakby co - nie jestem handlarą.

I w temacie mini - podrzucam Wam ankietę z SuperPharm - można otrzymać do domu próbkę Avene Tolerance Extreme.
http://klublifestyle.pl/ankiety/wypelnij/id/1111

Pozdrawiam

Edytowane przez xmdln
Czas edycji: 2016-01-21 o 13:37
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:36   #735
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ej, zostaw trochę dla mnie!



Tak się obawiałam, że niektóre użytkowniczki poczują się niepewnie, ale nie spinajcie się
Przecież nawet jak ktoś pisze mało w wątku, ale regularnie co jakiś czas zajrzy, da znać że żyje itd. przecież jest kojarzony. Ja na wątek stukam średnio jakieś 35-50 postów, no szaleństwo a taka Poziomka nasza ostatnio też nie ma czasu i wpada co jakiś czas tylko. A przecież nikt nie każe nam spadać na bambus, bo nie nadążamy Także spoko loko
No dobra coś tam ewentualnie mogę zostawić

Lepiej bym tego nie ujęła, dokładnie o to chodziło

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Okazuje się, że trafiłam w takim momencie, że nie sposób nadrobić wątku. Jak sobie odświeżam, to widzę, że nie tylko 10, ale czasem i 20 postów już jest nowych. A dodatkowo nie znam się na kosmetykach i perfumach tak jak Wy, więc czasem w ogóle nie wiem, o co chodzi

A jak się wczoraj odzywałam bez przejrzenia wątku, to lepiej było zamilknąć
Dawno się tak nie uśmiałam po privie Jesteś niemożliwa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:36   #736
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja tylko dwa słówka - kocham wizażowe forum

Z okazji Dnia Babci upiekłam muffinki z przepisu nate Dzięki wielkie Kochana, to będzie "mój" popisowy przepis

Kochana Babcia kocha jedzeniem, wiadomo To i ode mnie dostanie taki prezent. Podczas robienia (trochę się zeszło z tym krojeniem gruszek i białej czekolady) zastanawiałam się, ile to ma kalorii, milion? Bo tysiąc był w samych czekoladach. Ale po spróbowaniu pierwszej już mi było wszystko jedno ("jesteś tego warta") No masakra, jakie to dobreStarłam jeszcze trochę świeżego imbiru. Wyszło mi aż 16 babeczek.


A potem przyszedł pan poczta z paką z wymiany ze wspaniałą Wizażanką, ślicznie zapakowana, z perfumami Benefit Noelle i już nie wiedziałam, czy to tak pachną te babeczki, czy perfumy Cudowne.

Do tego podjęłam decyzję i zapisałam się na brwi metodą piórkową i powiększanie ust (rzecz jasna możliwie jak najbardziej naturalne delikatne, nie chcę być glonojadem, tylko raczej je nawilżyć i odświeżyć) i mówię złemu samopoczuciu.
Ale super Bardzo się cieszę, że ktoś przepis wykorzystał, no i że Ci smakuje, rzecz jasna One mają milion kalorii, to prawda, ale te kalorie idą w cycki, jest to udowodnione naukowo przeze mnie, także tego, o nic proszę się nie bać
Mam nadzieję, że Babci też będzie smakowało
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:37   #737
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Rotkohl, trzymam kciuki za zębiska

Ja też

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam się z rana

Te, które już czekały na moje szanele, niestety muszą jeszcze poczekać. Nigdzie się nie wybieram. Usg wyszło bardzo dobrze, nerki zdrowe, aorta brzuszna, trzustka, śledziona pęcherz, nadnercza też ok, kamieni w woreczku nie ma, a wątróbka podobno książkowa i studenci medycyny powinni się na mnie uczyć usg nawet wątróbka nie jest obtłuszczona. Czyli, że co.... dalej piję pepsi A to co mnie niby uciska to najprawdopodobniej nerwobóle

No i jak nic dla dzielnego pacjenta należy się nagroda jakaś Hmmm co by tu kliknąć

Super, że wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie mam jak nadrobić ostatnich 30 stron, więc tylko się zamelduję i powiem, że wczoraj była impreza firmowa, więc siedzę teraz w pracy na takiej bani, że dobrze, że się trzymam biurka. Także: miłego dnia, kochane

Uuuu impreza udana, nie ma co

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A mi już dziś się zaczął nowy cykl na kk

Z tej okazji trzeba coś kliknąć

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oooo pojeździłabym na sankach albo na worku raczej jeżdżenie na worku to była najlepsza zabawa
na worku foliowym (takim dużym - nie wiem po czym były te worki takie wielkie ) wypchanym sianem
Też jeździłam na takim worku wydaje mi się, że one były po nawozach albo innej chemii
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:40   #738
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No dobra coś tam ewentualnie mogę zostawić

Lepiej bym tego nie ujęła, dokładnie o to chodziło



Dawno się tak nie uśmiałam po privie Jesteś niemożliwa
Nie jestem pewna, czy to komplement

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Michalina, jamajka - nie denerwujcie się przecież to nie o Was chodzi. Chodziło generalnie o takie sytuacje że trzeba ukrywać promocje i bawić się w privy bo handlary tylko czatują aby wykupić wszystko od razu i sprzedać. Akurat jeżeli chodzi o wczorajsze promo to było ono bardzo specyficzne - naprawdę nie można było tego znaleźć wchodząc "z ulicy" do sklepu. Maarthusia jest naszą wątkową wiedźmą i jakoś to promo wyczarowała wczoraj się dużo osób załapało, część nie zdążyła no i tak to wychodzi czasem
To fakt. Wczorajsza promocja była tak zakamuflowana, że nawet wiadomości na priv nie jestem pewna, gdzie szukać i trzymać rękę na pulsie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:40   #739
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Ale super Bardzo się cieszę, że ktoś przepis wykorzystał, no i że Ci smakuje, rzecz jasna One mają milion kalorii, to prawda, ale te kalorie idą w cycki, jest to udowodnione naukowo przeze mnie, także tego, o nic proszę się nie bać
Mam nadzieję, że Babci też będzie smakowało
jak w cycki to piekę dziś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 13:40   #740
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Paniom Kierowniczkom dziękuję za tajne info chociaż się nie załapałam

Sobie gratuluje przeczytania niemal połowy poprzedniej części, w której nawet przysłowiowego "dzień dobry" nie dane mi było napisać :d
Pani Prezes - poprawię się, cobym się więcej nie czuła wywoływana do tablicy

Wiem, że to już wątkowa przeszłość i prehistoria, ale Wasze kolekcje makijażowe zrobiły na mnie wielkie wrażenie Zbiory Meteorytów boskie i godne pozazdroszczenia Wrzucajcie więcej zdjęć, bo aż miło popatrzeć
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:40   #741
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Wyrzucałam śmieci i wysiadłam zupełnie .....

Miss dziękuję za przepis spróbuję jutro upiec bez rzucania
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:40   #742
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość


Też jeździłam na takim worku wydaje mi się, że one były po nawozach albo innej chemii

oooo no calkiem możliwe to były piękne czasy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:41   #743
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i co Ty mi zrobiłaś teraz mnie naszło na muffiny a miałam być na diecie żeby sadło mi spadło
Oj, mi aż się kwasy żołądkowe wydzieliły Chcę te ciacha bardziej, niż promocje
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:41   #744
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
:P od 4 dni sie zbieram i jakos nie moge...
Moze tez Ci sie w koncu uda :p
U mnie już 2 tydzień czeka

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Michalina, jamajka - nie denerwujcie się przecież to nie o Was chodzi. Chodziło generalnie o takie sytuacje że trzeba ukrywać promocje i bawić się w privy bo handlary tylko czatują aby wykupić wszystko od razu i sprzedać. Akurat jeżeli chodzi o wczorajsze promo to było ono bardzo specyficzne - naprawdę nie można było tego znaleźć wchodząc "z ulicy" do sklepu. Maarthusia jest naszą wątkową wiedźmą i jakoś to promo wyczarowała wczoraj się dużo osób załapało, część nie zdążyła no i tak to wychodzi czasem


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i co Ty mi zrobiłaś teraz mnie naszło na muffiny a miałam być na diecie żeby sadło mi spadło
Jaka dieta, tylko i wyłącznie pepsi

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

Super, że wszystko dobrze
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:42   #745
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
ale sprawdziłaś dokładnie karton? wiem, że to głupie pytanie, ale moja niespodzianka (ten podkład C w murzynskim kolorze) była na samym dnie, pod niebieskimi papierkami i gazetami (bonprix i kazar). w sumie juz miałam dzwonic do D. że nie dali niespodzianki, jak wyrzucając karton zauważyłam to to na samym dnie. też liczyłam na coś lepszego, ale widac próg 99zł dla D. to żaden próg i "porządne" gratisy (collistar) dają od 179zl i więcej..
Sprawdziłam nic więcej nie było, coś czuje że ten starter Virgin mógł być tą niespodzianką, szkoda słów...

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pamiętam tą akcję, działo się
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ooo matko przez cały miesiąc nie zaznamy trzeźwości
To w lutym będzie się działo Ja z jednej strony już bym chciała luty, ale z drugiej się boje tego co mnie czeka
BigMama sto lat
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:42   #746
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Ale super Bardzo się cieszę, że ktoś przepis wykorzystał, no i że Ci smakuje, rzecz jasna One mają milion kalorii, to prawda, ale te kalorie idą w cycki, jest to udowodnione naukowo przeze mnie, także tego, o nic proszę się nie bać
Mam nadzieję, że Babci też będzie smakowało
Jak tak, to nie ma co sie zastanawiac. Za rok bede miec donice jak Never
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:43   #747
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Nowy prezent dedykowany w D ale szkoda klawiatury na pisanie
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:43   #748
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jaka dieta, tylko i wyłącznie pepsi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:44   #749
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, czy to komplement
Uwierz mi komplement Dawno tak szczerze się nie śmiałam

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oj, mi aż się kwasy żołądkowe wydzieliły Chcę te ciacha bardziej, niż promocje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:44   #750
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
To w lutym będzie się działo Ja z jednej strony już bym chciała luty, ale z drugiej się boje tego co mnie czeka
BigMama sto lat
aaa no tak bo Ty też będziesz mieć urodziny w lutym tylko w nieco innej scenerii
Escapism to do Ciebie pojedziemy na imprę prosto z kutango-party u Never
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.