No to mamy problem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-18, 05:27   #1
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419

No to mamy problem...


Taaaaak, to znowu ja.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5551

Nowo zgłoszony i słusznie, ale... Oceny do tych cieni są też w ocenach cieni Inglota jako całości.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=329

Nie wiem, co z tym zrobić, teoretycznie należałoby skasować cienie wraz z tylooooma ocenami, co już dawno powinno być zrobione, albo skasować te pojedyncze i zostawić cienie Inglota razem... Porządek powinien być.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 05:31   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: No to mamy problem...

Ja tak z innej beczki. Właśnie sobie uświadomiłam, że Lejka już wstała, a ja jeszcze nie poszłam spać , nic to. Miłego dnia wszystkim!
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 08:12   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: No to mamy problem...

Mgiełka napisał(a):
> Ja tak z innej beczki. Właśnie sobie uświadomiłam, że Lejka już wstała, a ja jeszcze nie poszłam spać , nic to. Miłego dnia wszystkim!

Mgielko
Nie przejmuj sie, Lejka specjalnie od samego rana sieje problemami, to taki rodzaj wizazowego budzika
Milych snow!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 09:47   #4
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: No to mamy problem...

lejka napisał(a):
[ciach]
>
> Nie wiem, co z tym zrobić, teoretycznie należałoby skasować cienie wraz z tylooooma ocenami, co już dawno powinno być zrobione, albo skasować te pojedyncze i zostawić cienie Inglota razem... Porządek powinien być.

no tak tak, porządek porządkiem.. ale ja się tak zastanawiam, czy jest sens wszystko kasować i wpisywać od nowa... Chyba szkoda pracy, bo tych wpisów jest naprawde duuużo. Bo czy te pojedyncze cienie, różnią się od tych potrójnych na tyle, żeby były inaczej oceniane?
Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy. A robić osobne kategorie tylko dla tego, że "pudełeczko" inaczej wygląda.. Idąc za tym, należałoby zgłosić potrójne 2 razy, bo sa takie, gdzie kazdy kolor ma osobną przegródkę, i takie gdzie się łączą ze sobą bezpośrednio
IMO niech zostanie tak jak jest.. najwyżej można zmienić zdjęcie, na którym byłyby wszystkie rodzaje Inglotowskich cieni.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.