mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 12:29   #121
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Witam się na nowym wątku

Dziewczyny, dziś obudziłam się z mdłościami Czuję się jak w 1 trymestrze, mdłości i odbijanie z tą różnicą że dziś czuje jeszcze pukania w brzuchu Mam się niepokoić mdłościami, jeśli nie mam bólów brzucha ani biegunki?
A w piątek mam glukozę mieć
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:31   #122
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

glamourous tak obiad wcinamy W zasadzie to ja już po obiedzie, dziś mi wyjątkowo smakował - zrobiłam całą michę surówki z marchewki i sama wszystko wtroczyłam

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
i dodatkowo segreguję ciuchy w co się zmieszczę a w co nie...
Tego najbardziej nie lubię - w szafie znów mam rzeczy w których się nie mieszczę, ale nie mam motywacji by to poprzekładać.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Ja uciekam - psa trzeba wyprowadzić, bo już zaczyna mnie szturchać
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:33   #123
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

mam nadzieje że moój towarzysz obiadu zaraz sie pojawi, bo mi tak strasznie burczy w brzuchu! A ja zawsze wole jeść w towarzystwie

kurcze, dziewczyny nie piszcie tak o tych dzieciach swoich, bo az strach Pociesza mnie tylko fakt, że sa dziewczyny, ktore mimo tego zdecydowaly sie miec drugie dziecko :0 wiec chyba nie jest az tak źle....
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:36   #124
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

a ja walczylam z pazurami dalej... nadal schna. Cholera ze nie ma lakierow schnacych w 10min tak na mur beton i tak zahaczylam duzym u nogi i rozmazalam wszystko.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:39   #125
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk85 Pokaż wiadomość
Witam się na nowym wątku

Dziewczyny, dziś obudziłam się z mdłościami Czuję się jak w 1 trymestrze, mdłości i odbijanie z tą różnicą że dziś czuje jeszcze pukania w brzuchu Mam się niepokoić mdłościami, jeśli nie mam bólów brzucha ani biegunki?
A w piątek mam glukozę mieć
wiesz jakies niedyspozycje zoladkowe moga sie zdarzyc bez zwiazku z ciaza...ja tez mialam kiedys takie klasyk zatrucie pokarmowe

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
mam nadzieje że moój towarzysz obiadu zaraz sie pojawi, bo mi tak strasznie burczy w brzuchu! A ja zawsze wole jeść w towarzystwie

kurcze, dziewczyny nie piszcie tak o tych dzieciach swoich, bo az strach Pociesza mnie tylko fakt, że sa dziewczyny, ktore mimo tego zdecydowaly sie miec drugie dziecko :0 wiec chyba nie jest az tak źle....
zdecydowaly sie ...albo los za nie zdecydowal

powiem tak- dziecko twoj swiat do gory nogami wywroci...tez mam czasem takie chwile ze mysle ze wyjde z siebie i trzasne drzwiami...ale potem przychodzi taka mala lobuziara z niewinna minka i pyta "mamusia bedzies ksycec?" no i jak tu sie zloscic

ale naprawde mimo nieprzespanych nocy, miliona pieluch obsranych i innych utrudnien macierzynstwo jest piekne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:53   #126
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cześc dziewczyny.

Widzę że każdą z Nas dotkneła bardzo wiadomośc od M ja z tego wszystkiego zasnąc nie mogłam , i tylko myślałam o M.
Dziewczyny teraz juz wszystkie dotrwamy do 9 miesiąca i trzymajmy sie nie dajmy sie !!!

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kończę 34 tydz (zaczynam zależy jak patrzeć)

Jejciu ale super klask i:

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ona24 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Przykro mi z powodu M

Co do koszuli do porodu, to położne z mojej szkoły rodzenia radziły, żeby ubrać się w stary podkoszulek, (o długości lekko za tyłek), bo po porodzie bedzie nadawał się tylko do kosza a nie do prania

U Nas na poród zakładasz takie cos co oni daja a ty swoje zostawiam na potem po porodzie.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
u mnie w szpitalu nie ma kompletnie nic przystosowanego na przedwczesny porod!
i to dokladnie nic !
zacofanie z pomieszaniem , poplątaniem i brakiem pieniedzy za to masą długów.
Najbl;izszy inny szpital 60 pare km od Sieradz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

rojku spokojnie na pewno nic maluchowi nie jest.

U Nas tak samo, ale jak jest cos nie tak i trzeba jechać gdzie indziej to samolotem odwoża bo mamy tez bardzo daleko :/
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:54   #127
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Witam wszystkich. Właśnie wróciłam z miasta z pierwszej wyprawy po wyprawkę. Na pierwszy rzut poszły sklepy z używanymi ubrankami. Nie wiedziałam, że tam tyle ślicznych rzeczy - nie zniszczonych idzie znaleźć dla takiego maluszka
My zastanawiamy się nad wózkiem Tako captiva lub Tako ballila. Pierwszy jest bardziej skrętny a w drugim idzie "pohuśtać " maleństwo. I mamy dylemat...
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 12:55   #128
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

ania21_21 - ale zleciało Już niedlugo utulisz maleństwo.

goldika
- za wizyte

My już po obiadku miałam dziś starszna ochotę na placuszki z cukini i mimo że na dworzu gorąco "stałam w garach" żeby zrobic te placuszki i ugotować dla Tż-ta zupke kalafiorowa Placuszki i zupka pyszne teraz wcinam brzoskwinie

Przeczytałam dziś wiadomość w klubie .... i się załamałam kurcze czemu tak się dzieje, to nie sprawiedliwe jest!!! Myślałam że teraz nic nam nie grozi i że jest już z "górki".....ehhh


wczoraj dzieciaki jeżdżące na rowerze porysowały mi samochód - stał pod domem pod bramą->błotnik do zrobienia
na szczęście rozmawialiśmy z Tż-tem z mamą chłopca co porysował i ma kase za naprawę oddać.
kurcze ścieszka rowerowa jest,łąki,lasek, dzieciaczki mają się gdzie bawić a nie przy samochodach jezdzić, szwagrowi kiedyś pod domem skuterem w dsamochód wjechał
dzieciaki robią co chcą a mamy siedzą za kamienicą w której mieszkają i kawkę popijają... Mieszkam na dzielnic gdzie są domki jednorodzinne,stare kamienice,łąki,lasek i cmentarz blisko.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:56   #129
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
mam nadzieje że moój towarzysz obiadu zaraz sie pojawi, bo mi tak strasznie burczy w brzuchu! A ja zawsze wole jeść w towarzystwie

kurcze, dziewczyny nie piszcie tak o tych dzieciach swoich, bo az strach Pociesza mnie tylko fakt, że sa dziewczyny, ktore mimo tego zdecydowaly sie miec drugie dziecko :0 wiec chyba nie jest az tak źle....

Kochana to wszystko zalezy od dziecka są osoby co nie chca 2 dziecka bo to 1 za bardzo dało popalić , ale pomyśl o Mnie że ja bardzo bym chciała 4 dzieci :brzyda l:
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:58   #130
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
myślałam że cię nie usuwałam dlatego nawet nie sprawdzałam ehh skleroza nie boli. Już poprawiłam
dziękuję
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:58   #131
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez ona24 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Przykro mi z powodu M

Co do koszuli do porodu, to położne z mojej szkoły rodzenia radziły, żeby ubrać się w stary podkoszulek, (o długości lekko za tyłek), bo po porodzie bedzie nadawał się tylko do kosza a nie do prania

Mnie położna ze szkoły rodzenia mówiła to samo stary podoszulek męża a nie nową koszulkę nocną do porodu później podkoszulek do kosza
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 12:59   #132
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kończę 34 tydz (zaczynam zależy jak patrzeć)
gratuluję
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:01   #133
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Dziewczyny nie bijcie ale w tym pierd*****m grajdole jak do lekarza to masakra.......chciałam do urologa bo już jestem prawie pewna, że to sprawka pęcherza wszysto ale gdzie w szpitalu to trzeba czekać szlak wie ile a prywatnie to nie mogłam żadnego dziada znaleść i wkońcu wróciliśmy do domciu........wybrałam wyniki mocz w porządku (robiłam w piątek a problemy zaczęły sie w sobote) a krew też ujdzie tylko hemoblobina mi spada ale to już chyba z tego co czytałam to będzie spadać.........a załatwiłam sie prawdopodobnie chodzeniem bez butów w sobote po trawie tak myśle, że od tego może coś z tą siuśką moją nie tak..............tż kupił mi w aptece jakies tabsy ziołowe UROSEPT i narazie jest ok najwyżej znowu mu dam koncert w nocy........a jutro mam wizyte o 9:30 u ginawreszcie może zobacze mojego brzdąca ostatnio go widziałam na połówkowym 6 tygodni temu ciekawa jestem jaki już duży jest.....................


kurcze po niedzieli studnie mi już 30 w sensie, że 30 tc żeby nie było ale to leci już dziewczynki niedługo i u nas zacznie sie rozpakowanko
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:01   #134
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez amarantas Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Właśnie wróciłam z miasta z pierwszej wyprawy po wyprawkę. Na pierwszy rzut poszły sklepy z używanymi ubrankami. Nie wiedziałam, że tam tyle ślicznych rzeczy - nie zniszczonych idzie znaleźć dla takiego maluszka
My zastanawiamy się nad wózkiem Tako captiva lub Tako ballila. Pierwszy jest bardziej skrętny a w drugim idzie "pohuśtać " maleństwo. I mamy dylemat...
co kupilas, co?

Owieczko
mojej mamie ktos systematycznie rysuje auto, nawet chyba wiemy kto ale to za sprawa jej pracy najprawdopodobniej.

zjadlabym cos ale nie wiem co...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:07   #135
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Thumbs down Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Ja mam dzisiaj pechowy dzień.. W nocy nie mogłam spać, bo bolała mnie głowa, coś gardło gorzej i do tego ten katar eh I oczywiście opryszczka mi się zrobiła na dolnej wardze, bo mam osłabiony organizm eh

I przez to złe samopoczucie nie mogłam wybrać się z tż do sklepów na wielkie poszukiwanie łóżeczka dla naszej córeczki - zdecydowaliśmy, że zakupimy turystyczne, różowe cudo... Ale on biega po sklepach, a ja piję mleko z miodem i nie mam siły
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:12   #136
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
znalazłam na all nawet ładne koszule
http://moda.allegro.pl/koszula-do-ka...752148990.html
włąśnie się zmierzyłam, jezus maria moje cielsko zmieściłoby się z VL a o L mogę sobie pomarzyĆ

tylko pisałyście, ze się w czasie porodu pobrudzi krwią i jodyną- a to plamy nie do sprania... to moze na poród wychaczę tą z żyrafami tańszą a tą do połogu
a mi się po porodzie odeprała koszula - może to dlatego, że była strasznie bazarowa niby 100% bawełna, ale na pewno też sztuczna i to znacznie
jeszcze drugi poród z nią zaliczę, do chodzenia się nie nadaje, bo pocę się w niej jak mysz
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:12   #137
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez amarantas Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Właśnie wróciłam z miasta z pierwszej wyprawy po wyprawkę. Na pierwszy rzut poszły sklepy z używanymi ubrankami. Nie wiedziałam, że tam tyle ślicznych rzeczy - nie zniszczonych idzie znaleźć dla takiego maluszka
My zastanawiamy się nad wózkiem Tako captiva lub Tako ballila. Pierwszy jest bardziej skrętny a w drugim idzie "pohuśtać " maleństwo. I mamy dylemat...
Zakupowy zawrót głowy

Ja też powoli kupuję ciuszki dla naszej księżniczki. Kilka rzeczy ostatnio zakupiłam w tesco na wyprzedaży - 50%
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:13   #138
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny.

Widzę że każdą z Nas dotkneła bardzo wiadomośc od M ja z tego wszystkiego zasnąc nie mogłam , i tylko myślałam o M.
Dziewczyny teraz juz wszystkie dotrwamy do 9 miesiąca i trzymajmy sie nie dajmy sie !!!

Też mam taką nadzieję, kurczę niby 2 trymestr, małe prawdopodobieństwo a tu 2 dziewczyny się żegnają
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:18   #139
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Zakupowy zawrót głowy

Ja też powoli kupuję ciuszki dla naszej księżniczki. Kilka rzeczy ostatnio zakupiłam w tesco na wyprzedaży - 50%
jeszcze są wyprzedaże w Tesco?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 13:25   #140
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
jeszcze są wyprzedaże w Tesco?
tak, jeszcze były niedawno

Nie wiem jak jest w tej chwili, bo kilka dni już nie byłam w tesco. Ale myślę, że jeszcze coś powinno być. Napewno z rzeczy dla dorosłych coś jest, bo moja mama zakupiła jakieś bluzeczki dla siebie za 9zł
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:37   #141
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Mnie położna ze szkoły rodzenia mówiła to samo stary podoszulek męża a nie nową koszulkę nocną do porodu później podkoszulek do kosza
Na poród też planuję jakiś podkoszulek. Te koszule to tak myślę na póżniej. Znając mnie będę się pocić jak mops, bo w tym szpitalu strasznie gorąco i woda będzie złazić z człowieka, więc stwierdziłam, że muszę mieć ze 4. Ale jakby sie przytrafiło jakoś wczesniej leżeć przed porodem, to też by pasowało się w nie zmieścić.

WY już po obiadku, a ja dopiero myślę się zebrać do robienia, bo mój przychodzi z roboty na 17 i zazwyczaj robię tak, żeby miał świeży na przyjazd.

Śpiąca jestem jakaś...
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:39   #142
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość

a sluchajcie czy tam jest podana ilosc w jakiej trzeba ta glukoze rozpuscic?
i czy przy 75 gr sie powtarza po godz czy 2? bo mi gin dal skierowanie na 75gr ale nie wiem po jakim czasie a chcialabym wiedziec bo musze sie z pracy zwolnic zeby to zrobic
pielęgniarki same rozpuszczą niby 300ml, ale mi dały 400 :/ i siedzisz pozniej 2 godz.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:41   #143
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Kochana to wszystko zalezy od dziecka są osoby co nie chca 2 dziecka bo to 1 za bardzo dało popalić , ale pomyśl o Mnie że ja bardzo bym chciała 4 dzieci :brzyda l:

Ja tez bym nie chciala miec jedynaka, dlatego mam nadzieję, że to pierwsze dziecko to bedzie grzeczne Dobrze że mam cierpliwego męża, w razie co wyjde z domu, trzasne drzwiami i wrocę jak sie uspokoję! A on poskromi małego urwisa!
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:50   #144
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bijcie ale w tym pierd*****m grajdole jak do lekarza to masakra.......chciałam do urologa bo już jestem prawie pewna, że to sprawka pęcherza wszysto ale gdzie w szpitalu to trzeba czekać szlak wie ile a prywatnie to nie mogłam żadnego dziada znaleść i wkońcu wróciliśmy do domciu........wybrałam wyniki mocz w porządku (robiłam w piątek a problemy zaczęły sie w sobote) a krew też ujdzie tylko hemoblobina mi spada ale to już chyba z tego co czytałam to będzie spadać.........a załatwiłam sie prawdopodobnie chodzeniem bez butów w sobote po trawie tak myśle, że od tego może coś z tą siuśką moją nie tak..............tż kupił mi w aptece jakies tabsy ziołowe UROSEPT i narazie jest ok najwyżej znowu mu dam koncert w nocy........a jutro mam wizyte o 9:30 u ginawreszcie może zobacze mojego brzdąca ostatnio go widziałam na połówkowym 6 tygodni temu ciekawa jestem jaki już duży jest.....................


kurcze po niedzieli studnie mi już 30 w sensie, że 30 tc żeby nie było ale to leci już dziewczynki niedługo i u nas zacznie sie rozpakowanko
Basiula to kuruj sie, ja mialam zuravit na infekcje pecherza+ duuuzo pic, polecany sok zurawinowy (jest w biedronce)

A mi w niedziele stuknie 31- i to doslownie

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a mi się po porodzie odeprała koszula - może to dlatego, że była strasznie bazarowa niby 100% bawełna, ale na pewno też sztuczna i to znacznie
jeszcze drugi poród z nią zaliczę, do chodzenia się nie nadaje, bo pocę się w niej jak mysz
a ja przy porodzie w ogole nie zaplamilam koszuli, nie mialam czasu sie rozebrac i rodzilam jak stalam- w podkoszulku i sweterku (bo mi zimno bylo...), tylko gatki zdjelam. ale pamietam ze jak wyjezdzlaam do szpitala to mama mi dala swoje nowiutkie bialutkie skarpetki i po porodzie nawet nie myslalam zeby je prac tylko prosto do kosza
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 13:56   #145
amarantas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 403
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
co kupilas, co?

Owieczko
mojej mamie ktos systematycznie rysuje auto, nawet chyba wiemy kto ale to za sprawa jej pracy najprawdopodobniej.

zjadlabym cos ale nie wiem co...

Głównie zakupiłam body i śpioszki, ale do tego jeszcze 3 czapeczki (jedna cieniutką i dwie grubsze), pajacyki, kaftaniki, skarpetki i śliczną kurteczkę polarową jeszcze z metką, tylko nie wiem czy dla chłopaka będzie pasować, niby kremowa z misiem. Żal było nie kupować , najwyżej odsprzedam dalej Jak wyschną (bo część już piorę) pokażę wam moje pierwsze zbiory z polowania W sumie ponad 20 rzeczy, ale co się dziwić jak w jednym ze sklepów "rzucili nowy towar"
amarantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 14:07   #146
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Coś bym zjadła ale sama nie wiem co...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 14:32   #147
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

amarantas to fajne zakupy

Owieczko ja zjadlam pierogi z miesem mrozone. Teraz do 17 tylko trawie boje sie wazenia ale jeszcze bardziej sie boje czy wszystko ok. W sumie dawno nie panikowalam to dzis se pozwole
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 14:38   #148
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
amarantas to fajne zakupy

Owieczko ja zjadlam pierogi z miesem mrozone. Teraz do 17 tylko trawie boje sie wazenia ale jeszcze bardziej sie boje czy wszystko ok. W sumie dawno nie panikowalam to dzis se pozwole
Nie martw się na pewno wszystko jest dobrze
ja jadlam zupke i palcuszki z cukini ale znowu zgłodniałam,chyba zrobie sobie grzanki z masełkiem czosnkowym
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 14:39   #149
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

wczoraj sie ważyłam i na mojej wadze jest +10 kg zobaczymy jak jutro u lekarza będzie.....ciekawe ile do końca jeszcze przytyje chyba do 9 miesiąca sie tyje w 9 już mało tak??????

a na pępuszek dla małego mam taki spray na O.... to co dziewczyny pisały......kuzynka używała i polecała ona psikała też sobie rane po cesarce i jej położna to poleciła.....
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 14:43   #150
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.4

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
dzieciaki robią co chcą a mamy siedzą za kamienicą w której mieszkają i kawkę popijają... Mieszkam na dzielnic gdzie są domki jednorodzinne,stare kamienice,łąki,lasek i cmentarz blisko.
Mnie też to wkurza, że niektóre dzieci to nie ma kto wychowywać. Ale to temat rzeka

princessskaa
szybkiego powrotu do zdrowia życzę

basiula Ty też sie kuruj i wracaj do zdrowia szybciutko.

Chciałam na allegro klepnąć sobie bajeczki ze Snoopim bo była opcja kup tera i licytacja, ale sie zagapiłam i mi ktoś zalicytował, muszę teraz czekać a chwiałam mieć zaklepany zakup już dziś. Gapa ze mnie

Coś na temat pielęgnacji kikuta pępowinowego w załączniku. Ciekawa jestem co Wy na to.
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.