Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 20:30   #1861
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez kaskabd Pokaż wiadomość
witam Cie!
przeczytalam Twoja historie i doskonale Cie rozumiem poniewaz tez cierpie na to natrectwo. Mecze sie juz z tym 5 lat, ale mozna powiedziec ze od dziecka to mialam tylko ze wtedy nie wyrywalam wlosow na glowie tylko w innych czesciach ciala np pod pachami. Wiem ze to idiotyczne ale tak jest.Kazdego dnia mecze sie z tym ale dzieki bogu mam wspaniala rodzine ktora pomaga mi w walce z ta choroba. Bylam u psychiatry i przepisal mi leki ale one nie dzialaja chyba za bardzo na mnie bo caly czas wyrywam czasem pare wlosow a czasem bardzo duzo. Sa dni ze nie wyrwe wlosa ale one szybko mijaja i nastepnego dnia znow zaczyna sie ten koszmar, To jest jakies przeklenstwo co rujnuje mi zycie. Jestem silna osoba i milion razy sobie przysiegalam ze skoncze z tym ale czasem nie daje rady, ta choroba wygrywa ze mna! Ale caly czas z tym walcze. Zakladam hustke na glowe zeby nie dotykac wlosow, to naprwde bardzo pomaga. Tobie tez radze zebys zakladala sobie na glowe hustke zeby cala glowa byla przykryta i zeby reka nie leciala do wlosow. Stosuje tez szampon i odzywkw DERMENA pobudza ona i stymuluje odrost wlosow i wlosy staja sie silniejsze.
To co nas spotkalo jest straszne, ale wierze ze to my wygramy z ta choroba. Ja nie pozwole sobie zebym byla lysa bo niczym sobie na to nie zasluzylam. Ty tez walcz z tym i wygraj!!!
Jakie leki używałaś?
Też cierpię na trich
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 14:14   #1862
FIFITKA
Przyczajenie
 
Avatar FIFITKA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jejku dziewczyny ja sie troszke boje tego prostowania , jak któras by mogła krok po kroku powiedziec ja wyglada taki zabieg... Przynajmniej bede wiedziala o co chodzi Sądny dzień nadejdzie juz jutro .. .
FIFITKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:44   #1863
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ajsi Pokaż wiadomość
Kocurasku, a włosy musisz po umyciu suszyć czy nic z nimi nie robisz i są dalej takie śliczne?
NIe do konca takie ale są śliczne troszke koncowki mi sie ukladaja jak chca ale sa proste. Nie wiem jak to wytlumaczyc.
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:46   #1864
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kurcze a czy we Wroclawiu w ogole robia faroukiem? zbieram sie od roku i cos mi nei wychodzi;/
raczej nie. ja specjalnie jechalam do Wawy
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:16   #1865
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczyny obdzwoniłam kilka salonów w Wawie żeby sprawdzić jakie ceny są tego prostowania i jest dość duża rozbierzność ponieważ tak jak pisały niektóre dziewczyny w wątku Pani Agnieszka wykonuje ten zabieg za 530 zł a zadzwoniłam do salonu Queen na Al. Wyzwolenia 14 i mi Pani powiedziała za zrobi taki zabieg za 250 zł tez faroukiem. Czy któraś z Was robiła tam ten zabieg??
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:04   #1866
kaskabd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

[quote=Lanessa;7190560]Jakie leki używałaś?
Też cierpię na trich

Biore leki ale one nie bardzo mi pomagaja. Sama z tym walcze. Jesli nie zaczne wyrywac to nie meczy mnie to i nawet o tym nie mysle ale jak wyrwe choc jednego wlosa to bardzo ciezko pozniej mi przestac. Ja chodze po domu w chustce to bardzo pomaga i nie mam dostepu do wlosow. Tobie tez to radze. Idz do lekarza napewno przepisze ci jakies leki i moze ci pomoga. Kazdy organizm jest inny. Trzeba miec nadzieje!!!
kaskabd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:03   #1867
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

[quote=kaskabd;7210659]
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Jakie leki używałaś?
Też cierpię na trich

Biore leki ale one nie bardzo mi pomagaja. Sama z tym walcze. Jesli nie zaczne wyrywac to nie meczy mnie to i nawet o tym nie mysle ale jak wyrwe choc jednego wlosa to bardzo ciezko pozniej mi przestac. Ja chodze po domu w chustce to bardzo pomaga i nie mam dostepu do wlosow. Tobie tez to radze. Idz do lekarza napewno przepisze ci jakies leki i moze ci pomoga. Kazdy organizm jest inny. Trzeba miec nadzieje!!!
Od dwóch lat stosuję leki: Anafranil, Salipax, chusteczkę próbowałam. Najlepiej mi jak jestem z ukochanym, w o9góle nie wyrywam. Korzystam z pomocy psychologa i psychiatry,ale...;\
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 01:01   #1868
zzile
Przyczajenie
 
Avatar zzile
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Niesamowity rozrzut cenowy...
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś salon w GDAŃSKU? Jakiś sprawdzony pod kątem prostowania włosów... z doświadczenia wiem, że nawet najprostszy zabieg można łatwo i szybko sknocić.. więc błagam o jakiś dobry kontakt i oczywiście ceny i opinie...
prostowanie potrzebne od zaraz
zzile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 07:48   #1869
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Z tego co wyczytałam to lil coco robiła w Gdańsku, może napisz do niej i spytaj gdzie dokładnie robiła. Albo przeczytaj dokładnie wątek tak od 30 str bo wiem, ze gdzieś w tym miejscu dziewczyny sie wypowiadały,ze robiły własnie w Gdańsku tylko nie pamiętam gdzie dokładnie. Ja też zbieram sie na prostowanko ehh zobaczymy jak to bedzie
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 10:20   #1870
ncichar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Znalazłam w necie adres zakładu, który wykonuje prostowanie faroukiem we Wroclawiu. Ja tam jszcze nie prostowałąm, więc nie jest to sprawdzony zakład. Ale jak któraś z Was jest zainteresowana, to możecie się tam przejść i o wszystrko wypytać. Podaję adres: Pracownia fryzjersko kosmetyczna LORD VALIUM
Rynek – Wrocław; ul. Sukiennice 1 / 2 m.2, I piętro
ncichar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:35   #1871
kaskabd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

[quote=Lanessa;7211518]
Cytat:
Napisane przez kaskabd Pokaż wiadomość
Od dwóch lat stosuję leki: Anafranil, Salipax, chusteczkę próbowałam. Najlepiej mi jak jestem z ukochanym, w o9góle nie wyrywam. Korzystam z pomocy psychologa i psychiatry,ale...;\

Ja tez bralam anafranil ale bardzo po nim przytylam i lekarz mi go odstawil. Teraz biore setaloft ale nie pomaga mi wogole. nosze chustke i nie wyrywam ale czasem i to nie pomaga.
Twoj chlopak wie ze wyrywsz wlosy?widzi jakies zmiany u Ciebie?
Chustka nie pomaga ci?zdejmujesz ja jak cie ciagnie do wyrwania?
Myslisz ze wygra sie kiedys z ta chorobą? bo mam jej serdecznie dosyc. Chce zyc normalnie i miec normalne wlosy jak inne dziewczyny!!!
kaskabd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 15:59   #1872
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez kaskabd Pokaż wiadomość


Ja tez bralam anafranil ale bardzo po nim przytylam i lekarz mi go odstawil. Teraz biore setaloft ale nie pomaga mi wogole. nosze chustke i nie wyrywam ale czasem i to nie pomaga.
Twoj chlopak wie ze wyrywsz wlosy?widzi jakies zmiany u Ciebie?
Chustka nie pomaga ci?zdejmujesz ja jak cie ciagnie do wyrwania?
Myslisz ze wygra sie kiedys z ta chorobą? bo mam jej serdecznie dosyc. Chce zyc normalnie i miec normalne wlosy jak inne dziewczyny!!!
Też mam jej dość! Bożeee, to cholerna udręka.
Anafranil do niczego ;|
Wie. Jest moim wielkim wsparciem, akceptuje mnie jaką jestem, ba, nawet jest za tym abym ogoliła włosy gdyby tylko miało mi to pomóc. Widzi jak wyrywam. Tzn bardzo głupio mi z chustką i jakoś...Echh.... ?Nie mogę pokryć całych włosów.
Da się wygrać.
Ale to bardzo trudne

Jakich tabletek jeszcze używałaś?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:01   #1873
kaskabd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Też mam jej dość! Bożeee, to cholerna udręka.
Anafranil do niczego ;|
Wie. Jest moim wielkim wsparciem, akceptuje mnie jaką jestem, ba, nawet jest za tym abym ogoliła włosy gdyby tylko miało mi to pomóc. Widzi jak wyrywam. Tzn bardzo głupio mi z chustką i jakoś...Echh.... ?Nie mogę pokryć całych włosów.
Da się wygrać.
Ale to bardzo trudne

Jakich tabletek jeszcze używałaś?

tylko te 2 rodzaje.Ile ty masz lat i od kiedy wyrywasz. A mozesz powiedziec jak masz na imie bo jakos dziwnie mi pisac do kogos kogo nie znam imienia. Ja mam na inie kaska i mam 27 lat. Ja mam ogromne wsparcie rodziny. Mowie ci zakladaj chustke po domu a zobaczysz ze nie bedziesz tak czesto wyrywac. Maz jakies pouste miejsca na glowie?jak egzystujesz na codzien?Ja studiuje i pracuje i ciezko mi codziennie uczesywac te wlosy zeby wygladab jak czlowiek ale jakos sobie radze.
Trzymaj sie i zakladaj chustke a zobaczysz ze poczujesz sie lepiej.
pa
kaskabd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:14   #1874
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez kaskabd Pokaż wiadomość
tylko te 2 rodzaje.Ile ty masz lat i od kiedy wyrywasz. A mozesz powiedziec jak masz na imie bo jakos dziwnie mi pisac do kogos kogo nie znam imienia. Ja mam na inie kaska i mam 27 lat. Ja mam ogromne wsparcie rodziny. Mowie ci zakladaj chustke po domu a zobaczysz ze nie bedziesz tak czesto wyrywac. Maz jakies pouste miejsca na glowie?jak egzystujesz na codzien?Ja studiuje i pracuje i ciezko mi codziennie uczesywac te wlosy zeby wygladab jak czlowiek ale jakos sobie radze.
Trzymaj sie i zakladaj chustke a zobaczysz ze poczujesz sie lepiej.
pa
Mam na imię Dorota, kończę gimnazjum w tym roku. Mam przerzedzenia na czubku a miałam wcześniej pare pustych.
Dlatego się tu zjawiłam- aby pomóc swoim włosom. Teraz mam pełno jeżyków kłujących, ale nadal wyrywam. Nie jestem na pewno wyleczona, przy czytaniu, oglądaniu filmu szczególnie.
Bardzo w szkole wyrywam, bo mam nerwicę i przez to często mnie nie było, mam wielkie zaległości i martwię się, martwię, koło się nakreca. Właśnie za twoją radą ubrałam chustkę

Mi pomagał też...gniotek. Taki ze sklepu, pomaga, gdy chcesz sięgnąć do włosów.
Też to znam, wyrwałam ponad połowę wlosów, szczęście, że mam ich tak bardzo dużo.

Po prostu mam dość, chcę być już zdrowa to ohydny stres, nakręca się samo. Brr.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:25   #1875
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Najgorsze jest to, że dużo ludzi nie wie ze istnieje taka choroba, albo jezeli wiedza to zanizaja jej wartosc. To smutne ze ludzie się tym nie interesują. Nawet jesli chodzi o anoreksje i bulimie. Najczęściej słyszy się ze osoby wpadajace w takie choroby są słabe, głupie i myslą tylko o sobie, ale to nie prawda. Znam bardzo mądrą kobietę, babka po 50-tce, jest lekarzem i choruje na anoreksje.
Chce studiowac psychologie i jak to czytam to jestem w szoku ze choroba moze tak rujnowac zycie. Nerwica natręctw dotyka osoby neurotyczne?

najsmutniejsze jest to ze wiele rodzicow posiada malo wiedzy na temat tych wszystkich chorob, moze gdyby wczesniej zareagowali nie ciagneloby sie to wszystko przez tyle lat
mi wogole to sie w glowie nie miesci jak rodzic moze nie zauwazyc łysych placków na głowie dziecka...albo rodzice sie nie przejmuja albo sa zbyt zabiegani aby porozmawiac z dzieckiem

pewnie łatwo mi mowic bo mam mame psychologa i ona wszystko wyniucha ;D normalnie jak detektyw po moim zachowaniu i minie juz wie co sie stalo ale to dobrze bo wiem ze wszystko moge jej powiedziec i zawsze mi pomoze
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:08   #1876
kaskabd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że dużo ludzi nie wie ze istnieje taka choroba, albo jezeli wiedza to zanizaja jej wartosc. To smutne ze ludzie się tym nie interesują. Nawet jesli chodzi o anoreksje i bulimie. Najczęściej słyszy się ze osoby wpadajace w takie choroby są słabe, głupie i myslą tylko o sobie, ale to nie prawda. Znam bardzo mądrą kobietę, babka po 50-tce, jest lekarzem i choruje na anoreksje.
Chce studiowac psychologie i jak to czytam to jestem w szoku ze choroba moze tak rujnowac zycie. Nerwica natręctw dotyka osoby neurotyczne?

najsmutniejsze jest to ze wiele rodzicow posiada malo wiedzy na temat tych wszystkich chorob, moze gdyby wczesniej zareagowali nie ciagneloby sie to wszystko przez tyle lat
mi wogole to sie w glowie nie miesci jak rodzic moze nie zauwazyc łysych placków na głowie dziecka...albo rodzice sie nie przejmuja albo sa zbyt zabiegani aby porozmawiac z dzieckiem

pewnie łatwo mi mowic bo mam mame psychologa i ona wszystko wyniucha ;D normalnie jak detektyw po moim zachowaniu i minie juz wie co sie stalo ale to dobrze bo wiem ze wszystko moge jej powiedziec i zawsze mi pomoze
Wyrywsz wlosy?jesli nie to nie masz prawa oceniac osob, ktore to robia a szczegolnie ich rodzin. Moja mama icala moja rodzina czuwa nademna i pomagaja mi w tym ale czasem tak sie dzieje ze ta choroba wygrywa!masz szczescie ze ciebie to nie spotkalo bo nawet czasem twoja mama p[sycholog by ci nie pomogla!!!!!!!!!!!!!!!
kaskabd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:12   #1877
kaskabd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Mam na imię Dorota, kończę gimnazjum w tym roku. Mam przerzedzenia na czubku a miałam wcześniej pare pustych.
Dlatego się tu zjawiłam- aby pomóc swoim włosom. Teraz mam pełno jeżyków kłujących, ale nadal wyrywam. Nie jestem na pewno wyleczona, przy czytaniu, oglądaniu filmu szczególnie.
Bardzo w szkole wyrywam, bo mam nerwicę i przez to często mnie nie było, mam wielkie zaległości i martwię się, martwię, koło się nakreca. Właśnie za twoją radą ubrałam chustkę

Mi pomagał też...gniotek. Taki ze sklepu, pomaga, gdy chcesz sięgnąć do włosów.
Też to znam, wyrwałam ponad połowę wlosów, szczęście, że mam ich tak bardzo dużo.

Po prostu mam dość, chcę być już zdrowa to ohydny stres, nakręca się samo. Brr.
co to jest gniotek?mnie tylko chustka pomaga. Jesli jescze nie eyrwalas az tyle ze mozesz sie uczesac to zaprzestan wyrywania bo jak wyrwiesz tyle ze nie bedziesz mogla sie uczesac to zobaczysz jakie to pieklo!!!wierz mi ja to przezywam i czekam na to zebym mogla jakos normalnie chodzic po dworze.I pamietaj caly czas miej na glowie chustke oczewiscie tylko w domu i nikogo sie nie wstydz. Twoi rodzice wiedza o twojej chorobie?
kaskabd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:14   #1878
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Kasiu, spokojnie. Cholernie trudno zrozumieć nas przez postronnych, wiem sama z reakcji nauczycieli, pedagogów i przyjaciół.
Ale ona raczej miała na myśli pozytywnie, że to bardzo trudna choroba i trzeba bardziej sie zajmować schorzeniami psychicznymi, bo często są po prostu dla ludzi-schizą, nerwem, do wariatkowa, a psychiatra dla niektórych znaczy od razu- porąbany człek.

Cytat:
Napisane przez kaskabd Pokaż wiadomość
co to jest gniotek?mnie tylko chustka pomaga. Jesli jescze nie eyrwalas az tyle ze mozesz sie uczesac to zaprzestan wyrywania bo jak wyrwiesz tyle ze nie bedziesz mogla sie uczesac to zobaczysz jakie to pieklo!!!wierz mi ja to przezywam i czekam na to zebym mogla jakos normalnie chodzic po dworze.I pamietaj caly czas miej na glowie chustke oczewiscie tylko w domu i nikogo sie nie wstydz. Twoi rodzice wiedza o twojej chorobie?
Już miałam tak wyrwane...to był horror, mamy koleżanki kazały ściąć mi włosy, bo podobno okropnie wyglądałam. i ścieli na krótko, do policzka. chustka ciagle na głowie.

http://e-toys.pl/photo/353.jpg
to gniotek. dyskretny, np w sytuacjach stresowych używasz i od razu lepiej.

Najgorzej bylo jak czytalam.,

Przeczytalam ksiazke (umiem czytac po 1000stron dziennie) i patrze...cale biurko w moich wlosach. piekło, dobrze to ujęłaś.

wiesz, cieszę się, że mogę z kimś porozmawiać o tym. mama wie, siostra, chłopak, bardzo mnie wspierają, ale ni to samo co rozmawiać z kimś kto to przeżywa.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-14 o 19:53 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania jak i multicytowania
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 15:42   #1879
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez Marysiulka Pokaż wiadomość
Hej Hairka!
Jesli nie masz mozliwosci pojscia do psychiatry,to pisz na maila anianska@gazeta.pl. Na innym forum znalazlam informacje o niej - jest psychiatra i zajmuje sie tricho. Mowi,ze chetnie odpowie na pytania, wiec moze tez potrafi powiedziec,jak mamy walczyc z ta okropna choroba.. Jak sie mobilizowac. Ja np. wiem,ze wyrywanie wlosow jest idiotyczne,ale sprawia mi to taka przyjemnosc,ze nie moge przestac.. Pozdrawiam!
dzieki bardzo
hairka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 16:28   #1880
kaskabd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
dzieki bardzo
Wyrywanie wlosow rujnuje mi zycie. Raz juz wygralam z ta choroba mialam sliczne grube wlosy ale znow mnie dopadla i znow prawie ich nie mam. Drugi raz mecze sie z tym i drugi raz ta przekleta choroba probuje zmarnowac mi zywot. Dzisiaj postanowilam ze wygram z nia. Ona jeszcze zobaczy kto jest silniejszy. Dziewczyny ratujcie sie jak mozecie zakladajcie na glowe chustki chociaz po domu zeby nie moc siegac do wlosow. Ta choroba to wredna przyjaciolka ktora tylko czycha i cieszy sie z naszego nieszczescia. NIENAWIDZE JEJ I ZNISZCZE JA. BOG MI SWIADKIEM!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!: mad:: mad:
kaskabd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:23   #1881
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez PrincessBebe Pokaż wiadomość
Dziewczyny obdzwoniłam kilka salonów w Wawie żeby sprawdzić jakie ceny są tego prostowania i jest dość duża rozbierzność ponieważ tak jak pisały niektóre dziewczyny w wątku Pani Agnieszka wykonuje ten zabieg za 530 zł a zadzwoniłam do salonu Queen na Al. Wyzwolenia 14 i mi Pani powiedziała za zrobi taki zabieg za 250 zł tez faroukiem. Czy któraś z Was robiła tam ten zabieg??


Wcale się nie dziwię, że p. Agnieszka podniosła ceny. Kiedy byłam u niej rok temu, to zapłaciłam zdaje się 340 zł za długie, gęste włosy. Sama powiedziała, że cena jest taka, bo nie ma klientów. Wtedy z zapisami tam nie było żadnych problemów. Potem dałam namiary na forum i Wizaż podziałał. Są problemy z zapisami i podniosła skubana mocno ceny.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:23   #1882
JA-MAJKA
Przyczajenie
 
Avatar JA-MAJKA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 26
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Kocurasku, a czy Twoje wlosy byly rozjasniane(tak widac na zdjeciach)? czy masz naturalne takie pasemka?
i czy wobec tego mialas prostowane preparatem do rozjasnianych?
pytam, bo sama chcialabym isc na drugie prostowanko, bo juz mam odrosty,ale chcialabym zrobic sobie teraz jakies pasemka i troche sie boje(za1 razem mialam prep.do wlosow farbowanych)
ps rzeczywiscie wygladasz oszalamiajaco
JA-MAJKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:09   #1883
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię, że p. Agnieszka podniosła ceny. Kiedy byłam u niej rok temu, to zapłaciłam zdaje się 340 zł za długie, gęste włosy. Sama powiedziała, że cena jest taka, bo nie ma klientów. Wtedy z zapisami tam nie było żadnych problemów. Potem dałam namiary na forum i Wizaż podziałał. Są problemy z zapisami i podniosła skubana mocno ceny.

aaricia8 dzieki troszke piodniosłas mnie na duchu. Ja w życiu nie uzbieram takiej dużej sumy[530zł] zadzwonie jeszcze do tego salonu co robią za 250zł i wypytam o wszystko dokładnie,nie chce zeby mnie tam skrzywdzili.
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:08   #1884
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

mam pytanko.. czy te chemiczne prostowania włosów wykonują też w takich "zwykłych salonach" ? czy tylko w tych lepszych? bo jestem z małej miejscowości i już w kilku mi powiedziano że u nich tego nie robią
a i jeszcze jedno :P czy wszędzie to trwa kilka godzin?? hmm ciężko bedzie wysiedzieć tyle na fotelu .. hehe
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:25   #1885
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nicola_17 Pokaż wiadomość
mam pytanko.. czy te chemiczne prostowania włosów wykonują też w takich "zwykłych salonach" ? czy tylko w tych lepszych? bo jestem z małej miejscowości i już w kilku mi powiedziano że u nich tego nie robią
a i jeszcze jedno :P czy wszędzie to trwa kilka godzin?? hmm ciężko bedzie wysiedzieć tyle na fotelu .. hehe
W takich zwykłych salonach owszem, ale zwykle robią rozluźnienie skrętu włosa co sie różni od trwałej. Najlepiej poszukać salonu farouka lub goldwella[chyba dobrze napisałam] tam najlepiej zrobią Ci taką trwała. Taki zabieg trwa kilka godzin zwykle około 4-5h w zależności od włosów. Mam nadzieje,że pomogłam a i jak chcesz znaleźć jakis salon farouka to wpisz w google "farouk" i tam Ci wyskoczy gdzieś ich strona główna i tam też znajdziesz adresy salonów, z którymi współpracują.
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 16:32   #1886
Nicola_17
Raczkowanie
 
Avatar Nicola_17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 101
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez PrincessBebe Pokaż wiadomość
W takich zwykłych salonach owszem, ale zwykle robią rozluźnienie skrętu włosa co sie różni od trwałej. Najlepiej poszukać salonu farouka lub goldwella[chyba dobrze napisałam] tam najlepiej zrobią Ci taką trwała. Taki zabieg trwa kilka godzin zwykle około 4-5h w zależności od włosów. Mam nadzieje,że pomogłam a i jak chcesz znaleźć jakis salon farouka to wpisz w google "farouk" i tam Ci wyskoczy gdzieś ich strona główna i tam też znajdziesz adresy salonów, z którymi współpracują.
dziękuję pięknie za pomoc
__________________
Stan twojej kasy nie ma znaczenia
Twoja siódemka nie zrobi wrażenia
Jestem kobietą nie do kupienia
Nie dla frajerów
Zakumaj temat!
Nicola_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:48   #1887
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
nie miłe ? hah. ze mną przez te 6 godz to może ta fryzjerka zamieniła z 3 słowa.jakby to była dla niej wielka kara że musi mi to prostowanie robić !
a miałas robione preparatem do włosów farbowanych czy dziewiczych ?
Nawet nie wiem ;/ ale chyba do "dziewiczych" bo nie mam farbowanych wlosow i powiedzialy ze na farbowane nie robia :P

Byłam u niej z reklamacja.. powiedziala ze rzeczyscie nie sa takie jakie byc powinny/ Po weekndzie do mnie zadzwonila mowiac ze dzwonial do specjalistow i ona sobie nic nie ma do zazycenia- nie mniej jednak zapisala mnie na wizyte i zapisala sobie ze prostowanie wiec nie wiem co wymodzi.
Normlanie sie poplacze chyba w tym salonie jak nie bede miala znowu prostych wlosow ;/

Jakies argumenty by mi sie zdaly a nie placz ... bleehh...:P
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 11:34   #1888
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez JA-MAJKA Pokaż wiadomość
ps rzeczywiscie wygladasz oszalamiajaco
Dziękuję
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 11:37   #1889
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez JA-MAJKA Pokaż wiadomość
Kocurasku, a czy Twoje wlosy byly rozjasniane(tak widac na zdjeciach)? czy masz naturalne takie pasemka?
i czy wobec tego mialas prostowane preparatem do rozjasnianych?
pytam, bo sama chcialabym isc na drugie prostowanko, bo juz mam odrosty,ale chcialabym zrobic sobie teraz jakies pasemka i troche sie boje(za1 razem mialam prep.do wlosow farbowanych)
ps rzeczywiscie wygladasz oszalamiajaco
Na samym czubku głowy jakiś czas temu miałam robione pasemka - coś koło 5 folii dla rozjaśnienia buzi czyli mam je tylko na tzw koronie głowy. Spód moich włosów miałam prostowany tym do włosów dziewiczych a górę do rozjaśnianych. I... dół mam po umyciu prosty a górę lekko spuszoną i pofalowaną ale 3 ruchy prostownicą i są proste
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:55   #1890
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez kaskabd Pokaż wiadomość
Wyrywanie wlosow rujnuje mi zycie. Raz juz wygralam z ta choroba mialam sliczne grube wlosy ale znow mnie dopadla i znow prawie ich nie mam. Drugi raz mecze sie z tym i drugi raz ta przekleta choroba probuje zmarnowac mi zywot. Dzisiaj postanowilam ze wygram z nia. Ona jeszcze zobaczy kto jest silniejszy. Dziewczyny ratujcie sie jak mozecie zakladajcie na glowe chustki chociaz po domu zeby nie moc siegac do wlosow. Ta choroba to wredna przyjaciolka ktora tylko czycha i cieszy sie z naszego nieszczescia. NIENAWIDZE JEJ I ZNISZCZE JA. BOG MI SWIADKIEM!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!: mad:: mad:
Rowniez walcze kazdego dnia raz wygrywam raz przegrywam jesdnak wciaz wlcze. Od dzis nie wyrywam wcale od 3h. Opisujcie jak z tym walczycie i jakie sa rezultaty.Napeno razem nam sie uda
hairka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.